Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 17 Ketvirtadienis
 

R.Karbauskis – konservatoriams: „Mokykitės ne iš KGB, o iš vakarietiškos demokratijos pavyzdžių“

2018-08-17 11:30 | Naujienos | Komentarų (24)

R.Karbauskis. KK nuotr.

Skirtingai negu konservatoriai, mes kitų nevadiname „KGB’istais“, „Fašistais“, „Rusijos agentais“, „runkeliais“ arba „vatnikais“.

Konservatoriai L. Kasčiūnas ir A. Ažubalis, net nenutuokdami, kokią, anot V. Landsbergio, didelę grėsmę sukėlė Prezidentei D. Grybauskaitei, užregistravo Seime pasiūlymą, kad Lietuvos komunistų partija būtų pripažinta nusikalstama. Prof. V. Landsbergis, kuris politiniuose kuluaruose vadinamas kone didžiausią įtaką Prezidentei darančiu politiku, kaip įprasta grėsmingose konservatoriams ir jų globėjams situacijose, net saviškius apkaltino dirbant KGB metodais.

„Tai visiškai atitinka senuosius KGB metodus – primesti priešui problemą, kad jie užsiiminėtų niekais, o nematytų, kas iš tikrųjų vyksta, kur yra pagrindiniai pavojai“, – sakė V. Landsbergis vertindamas L. Kasčiūno ir A. Ažubalio projektą.

Stebint šią konservatorių vidinę dramą, man atrodo, jog kai kuriems politikams pagrindinė problema, kurios nesuvokė du V. Landsbergio pažeminti konservatorių frakcijos Seime nariai, yra ne sovietinės okupacijos metu padaryti nusikaltimai Lietuvoje, ne politinė korupcija, dešimtmečius stabdžiusi atkurtos Lietuvos valstybės progresą, ne daugybė kitų veiksnių, nulėmusių masinę emigraciją, mažas pajamas ir didelį nusikalstamumą. Atrodo, kad V. Landsbergio paminėti politikai nesuprato, kad pagrindinė ir iki šiol viena rimčiausių problemų daugelį metų savo reikalus savais metodais besitvarkiusių šalies elitinių partijų ir juos supančių interesų grupių problema yra kita – rinkimus laimėjo „ne tie“!

V. Landsbergio pareiškimai man priminė, kad pirmoji viešai parodžiusi, jog Seimo rinkimus laimėjo „ne tie“, buvo Lietuvos Respublikos Prezidentė. Matomai, tai nebuvo atsitiktinumas, jog po Seimo rinkimų pirmieji į Prezidentūrą buvo pakviesti ne rinkimus laimėjusios partijos atstovai, o G. Landsbergis. Kas galėtų paneigti, kad susitikime buvo kalbėta apie būtinybę „pakentėti“, iki nauja valdžia bus sužlugdyta? Gal todėl taip drąsiai buvo kalbama apie pirmąsias bulves, pasitelkiami kiti garbingą politiką ir deramą retoriką žeminantys metodai?

Tačiau konservatoriams, kurie neva „turėjo laimėti“ ir viešai didžiavosi didžiuliu Prezidentės palaikymu, nutiko daugiau netikėtumų, kurie sugriovė jų planus. Visuomenė sužinojo, jog Konservatorių partijos lyderis ne kartą susitiko su privačios bendrovės MG Baltic atstovais, o galiausiai prabangiame restorane šiai bendrovei „pristatinėjo“ partijos 2016 metų Seimo rinkimų programą. Viešai pasigirdo liudijimai, jog daugelį metų konservatoriai drauge su liberalais tarnavo privataus verslo grupių interesams. Sužinojome ir apie Prezidentės susirašinėjimą su E. Masiuliu, kurio vadovaujamos partijos pergalė Seimo rinkimuose buvo pageidaujama (laiškų turinys tai patvirtina).

Žvelgdamas retrospektyviai šiandien galiu tik spėti ir greičiausiai būčiau teisus, kaip būtų susiklosčiusi situacija, jei rinkimus būtų laimėję “tie”. Manau, kad nei apie politinės korupcijos mastus, nei apie minėtus laiškus visuomenė nebūtų sužinojusi. Taigi, atrodo, kad šmeižtas, faktų nutylėjimas, menamos ir fasadinės tikrovės kūrimas yra KGB‘istiniai metodai, kuriuos naudoja konservatoriai, slėpdami savo tikruosius darbus ir tikslus nuo visuomenės.

Labai gerai, kad profesorius pagaliau drąsiai įvardijo tokius metodus.

LVŽS nariai, kurie į Seimą atėjo rimtai nusiteikę ir pasiruošę konstruktyvioms diskusijoms, stebisi, kaip visus šiuos metus po rinkimų, tais pačiais metodais, kuriuos įvardijo V. Landsbergis, dirba konservatoriai – jie leidžia sau šaipytis posėdžių salėje (dažnai tai perauga į patyčias), kuria problemas ten, kur jų nėra (kad ir pastaruoju metu sukurpta istorija apie neva uždaromų ligoninių sąrašus, kurie realybėje neegzistuoja), bando kiršinti visuomenės grupes. TS-LKD nesiūlo jokių konstruktyvių sprendimų, tačiau siekia veltis į nesibaigiančius barnius, kurie niekur neveda, bet garantuoja dėmesį.

Konservatorių norą primetinėti neegzistuojančias problemas, negebėjimą teikti konstruktyvius projektus ir savo vizijos jau pastebi ne tik mes, dirbantys, Seime. Tai jau įvardija situaciją stebintys ir politologai.

Bet grįžtant prie įvairių kaltinimų, šiandien konservatoriams, ypač dažnai nesivaldančiai R. Juknevičienei, A. Kubiliui, G. Landsbergiui, turiu pasiūlymą. Jūs mane nuolat vadinate „Kremliaus projektu“, „Rusijos agentu“, mano vadovaujamą Seimo frakciją apibūdinate kaip „fašistinę“, „KGB‘istinę“ ir pan. Gal būtų visiems paprasčiau, jeigu jūs pateiktumėte kokius nors įrodymus, kurie pagrįstų tokius jūsų teiginius? Beje, prieš keletą metų A. Kubilius teisme aiškiai pripažino, jog jokių duomenų, patvirtinančių mano neva esamą „prorusiškumą“, jis neturi. Labai nenorėjo Seimo narys konkrečiai ir aiškiai atsakyti į užduotą advokato klausimą, muistėsi, tačiau galiausiai atsakė – “aš tokių duomenų neturiu”. Tiesa, atsakomybės už šmeižikiško turinio teiginius A. Kubilius išvengė, kadangi teismai laikosi nuomonės, jog politikų tarpusavio kritikos ribos yra daug platesnės, jie gali hiperbolizuotai išsireikšti, o ir suklysti šiek tiek. Tad konservatoriai ir toliau plačiai naudoja dar vieną KGB‘istinį metodą – nebaudžiamą šmeižtą.

Tad mano pasiūlymas konservatoriams – pasirinkite kitus mokytojus ir kitokius metodus. Labai norisi nors trupučio konstruktyvios politinės diskusijos, motyvuotų pasiūlymų, savitarpio pagarbos vardan mūsų Lietuvos žmonių.

Nebijokite prisiimti atsakomybės, dėl padarytų klaidų. Pavyzdžiui, TS-LKD lyderiui G. Landsbergiui nereikia slapstytis dėl partijoje prieš rinkimus įdarbintų žmonių. Juk akivaizdu, kad TS-LKD, kaip ir LVŽS, prieš rinkimus įdarbino apie 15 žmonių, tarp jų ir politikus. Tik, skirtingai nuo LVŽS, TS-LKD tai darė per ilgesnį laikotarpį, jau nuo 2015 m. pabaigos. Neabejotina, kad visi tie darbuotojai dirbo rinkimams ir jų darbo išlaidos, net ir patirtos iki rinkimų kampanijos pradžios, pagal VRK išaiškinimus laikytinos rinkimų kampanijos išlaidomis. TS-LKD, kiek suprantu, tų darbuotojų pavardžių neatskleidžia, vilkina VRK sprendimų priėmimą, nes, matyt, vaizdas būtų įspūdingas ir nepalankus konservatoriams. Jūs sakote, kad VRK informavimas ir paklausimas apie jūsų įdarbintus žmones yra kerštas jums. Ne, tai ne kerštas, tai tik prašymas, kad sąlygos visiems būtų vienodos.

Tad būkit geri, mokykitės ne iš KGB, o iš vakarietiškos demokratijos pavyzdžių, tuomet lengviau susikalbėsime ir geriau vieni kitus suprasime.

Ramūnas Karbauskis, FB 

Komentarai

 

 

 
 1. Ta tavo bl simonyte didesne padla uz vagis visus nes ta arklegalve buhaltere komunistes leisbes padruzka kartu su kubilu praskolino Lietuva 8 milijardus euru su 10% palukanom.Tu bl ar sikerti kokioje aferoje dalivavo arklegalve ir kiek milijardu lietuviu tauta paklos uz sitos aferos % aptarnavima ar isikerti ka reiske 10% palukanos nuo beveik 8 milijardu euru ir dar ozio gaujos uzkabintos skolos nerefinansuojamos ir plosim kosminius ozio % zydbankiams iki 2022 metu o aferos pradzia 2009 metai,kai kubilas gavo valdzia o arklegalve buhaltere tapo ministre ir paklausta apie skolas apsimeta dalbajobe nes normalus zmogus taip praskolines savo tauta turetu nusisaut arba pasikart kaip minimum.

  Thumb up 4 Thumb down 1

  • Šiaip reiktų žinoti, kad visos Kubiliaus ir Šimonytės paskolos yra refinansuotos normaliais procentais dar valdant A. Butkevičiui, dėl ko jis nesupranta kodėl pralaimėjo rinkimus atlikęs tokį gerą darbą.

   Thumb up 1 Thumb down 1

 2. 1. 2008-2012 m. konservatorių vyriausybė per krizę parklupdė
  Lietuvą.
  2. 2008-2012 m. konservatorių vyriausybė praskolino Lietuvą.
  3. 2008-2012 m. konservatorių vyriausybė išvarė emigracijon 1 mln.
  gyventojų.
  4. 2008-2012 m. konservatorių vyriausybė užgrobė ir sužlugdė Snoro
  banką.
  5. 2008-2012 m. konservatorių vyriausybė užaugino MG Baltic monstrą.

  Thumb up 7 Thumb down 0

 3. Žiniai: Šis portalas taip pat priklauso konservatoriams, jis yra finansuojamas iš jų lėšų, kitaip sakant ėda iš prezidentės delno.

  Thumb up 4 Thumb down 4

 4. Dėl teisėsaugos reformų regis kaip policinė valstybė. Pravieniškių skandalas parodė, kad jei viršuj pareigūnai dangsto ..kur iki kiek? Tylu. Vadinas, teisėsauga tik su neįtinkančiais skriaust… Ir nematyt, kur…

  Thumb up 7 Thumb down 0

 5. Kodel ponulis Karbauskis saves nemato ! Jei jis butu buves Svarus kaip Kristolas,tai gali teisti kitus .Na ,o dabar ?!!! Juk zino visa Lietuva,jo visus ” nuopelnus” ,melas ,apgaules,nepagarba kitiems,tik rietis ir kitus smeizti.Geda ! Nebesireik ponuli Karbauski,eik dirbti kas priklauso,esi Kulturos seniunas,o ka isdirbineji. Kur dursi,visur esi prisidirbes. Zmogus neturintis sazines,gedos jausmo ir apsimrtineti ,uz savo klaidas.,,,,,Esate ne diplomatiskas,ne kompetentingas tik rekti ir kaltinti kitus su savo asmenine “” sekretore” ,,tai mociutei isakineja ,o ta ir vykdo.. Tikras politikas ir tikras ir protingas vyras kiekviena diena ieslantis ” slieku ” taip nedaro. Bjauru jau ,net nuptraukas matyti…kerstas,kerstas,nesubrende taip daro,… Lazda turi 2 galus….

  Thumb up 2 Thumb down 14

 6. Kur rimtos valstybę sutelkiančios programos? Kad Lietuva sugebės po 2020 metų kaip mažės ES parama nors dalim gražint valstybės paskolas viso apie 17 milijardų eurų? Kodėl estai su lenkais ir be Amerikos paskolų sugeba mažint skurdą ir kgb-izacijas atilkt, o Lietuva NE?

  Thumb up 5 Thumb down 0

 7. Ir šiam Seime vieningai nepatvirtino suk kgb bendradarbiavusiais viešinimo. Ką estai su lenkais atlikę ir pamiršę. Vienodai tęsia tautos skurdinimą. Kuris tarp pabaltijo valstybių didžiausias. Kaip Estijoj mažėja… vienodai žalio suvokimo neturi apie protingą valstybės valdymą. Apart kiršint, draust…

  Thumb up 11 Thumb down 1

 8. Ramunai,Jus pradekit issamu tyryma del nusikalstamu koncervatnyku veiksmu naikinant Lietuva.Ir nebeliks asmeniskumu,negales kaltinti ir nebutais dalykais.Perdaug apsileidot su koncervatnykais,kaip sunis blusom.Sie garbes neturejo ir neturi ne trupucio,sie turi tik savo garbes pirmininka .Kurio garbe geriausiai parodoma jo paties shudu traktate viesai paskelbtame.jums ,Ramunai,Tauta dave mandata,jus ir tarnaukit Tautai.Gi priesingu atveju,daugumai pilieciu nusivylus jumis,antra karta gali ir nebebalsuoti uz Jus.Nepraraskit pasitikejimo.O koncervatnyku partgauja,jau tik nudvesusio lavono bezdalas.Beja,kaip ir liberalu.Tai buvusieji.Tikekimes po poros penkmeciu niekas net ir kalbeti nenores apie sias partgaujas.Paskutiniu metu net ir ju samdytos beretines damos nusisuko del skleidziamo ju melo.

  Thumb up 14 Thumb down 2

 9. Cia ponas Ramunas naudoja paslepta sarkazma tikriausiai. Visi zino siuolaikine vakarietiska demokratija.
  Tikrai labai daug ko is jos galima pasimokyti (zenklas ihaha)
  Jei panagrinetume KGB veikla ir propaganda buvusia TSRS metu, tai pasirodo kad ypac paskiausiais TSRS (CCCP) desimtmeciais ji buvo daug maziau meluojanti nei dabartiniai vakarai su savo neva demokratija.
  Paziurejus pvz koki filma apie sionizma, statyta TSRS 1970-aisiais metais, dabar yra aisku kad tada buvo sakyta gryna tiesa. …tik deja, net ir komunistu partijos dauguma i tai tada nekreipe demesi…
  Mes tada tuo labiau.
  Na as todel kad lyg sirgau vakaru radijo balsu klausymo manija, jau nuo 12-kos metu pradejau konstruoti radijuke… ir stengiausi isgauti kuo didesni jautruma, antenos kryptinguma, kad kariniu radijo trukdziu signalai maziau permustu stoties signala.
  Radijo Svoboda, BBC, Amerikos Balsas buvo man lyg politine liga…
  Mokiausi demokratijos…
  Nebuvau ne tik pionieriumi. Nestojau i komjaunima. Faktas tai !
  Nesidomejau Istorija beveik visai…
  Man jau “viskas buvo zinoma” – Lietuva TSRS okupuota.
  …nors tiesa; kadangi as iprastai nerodziau jokiu pasipriesinimu tai “sovietu valdziai”, tai man problemu niekad ir nebuvo…
  Ir tik kai baigiant KPI karines katedros musu vadui Sikolovui pasakiau, kad jau nustoju eiti i uzsiemimus, jis pazadejo – tu eisi i kariuomene 2 metams, busi iskviestas i karini kkmisariata sveikatos patikrinimui ir…i Rusija iskeliausi…
  Taip ir buvo, veliau iskviete.
  Taciau medikai man pagelbejo – gavau galimybe niekad netarnauti.
  Nors tame “voienkomate” man sake eiti dantis tikfintis ir t.t. .
  As sakau neisiu.
  Siuskite mane i ligonine del akiu !
  Sau as buvau sioks toks patriotas, nors ir gan pasyvus…
  Veliau ir as rekiau SAJUDYJE pries komunYstus…
  Ismete po kokiu metu, nes rasiau Kauno Tiesoje pries Landsbergi tada dar ne Rezistenta n1. Kalbejau ir apie jo kgb.yste. Karaliunas grasino, kiti isnese is Sajudzio sueigos…
  Isvale Sajudi…
  Liko tik didziausi brudai.
  Svarbiausi. Komunistai ir KGB’istai. Manau kad.
  Po eiles metu 2005-aisiais isvykau i JK.
  …cia radau tikrai daug daugiau to komunizmo nei jo buvo TSRS nuo 1970-ju…
  Ne TSRS, o vakaruos bedieviu krastai. Nors pas juos baznycios negriautos… Sugriautos jos zmonese !
  Komun-izmas. Bendruomeniskumas, standartizmas, materializmas, nudvasejimaa fikrai lyg isvystyfoje komunizmo stadijoje !
  Valdziu veikla giliau veidmainiska ir nusikalstama nei buvo SSSR-TSRS. Tikrai.
  Cia valdzios giliai kriminalines.
  Nes jau simtus metu remiasi narkotiku verslu, karu bizniu, ginklu prekyba, ideologinu prekyba bei revoliuciju kituose krastuose, kurimu ir ivykdymu.
  Melas melas melas is tu valdziu bei ju media susivienijimo, yra kasminutinis…
  Vakaru krastus valdo slati nusikalstami susivienijimai, kuriu politika yra…ne politika ta klasikine prasme…
  O tiesiog satanistiski tikslai…
  Nors nepaisant to jos sukre savo krastu zmonems pasiturinti gyvenima, deja bet bent jau pastaraji 100 metu tu krastu visuomenes stumiamos galutinai i dvasini, moralini ir net fizini zlugima…
  Fizini irgi…ivairiais budais…
  Dargi ir imigracija priverstine is priesisku krastu, tikejimu ir rasiu…
  Deja, bet konservatoriai po Lietuvos Nepriklausomybes Atgavimo, pilnu greiciu padeda Vakarams ju politika vesti ir Lietuvoje…
  Maza to, jie ja Vakarzms padeda idiegti ir Rusijoje, kur dar Vakarai negebejo iki galo isigaleti…
  Tai tokia ta demokratija…
  Atsiprasau uz klaidas.

  Thumb up 9 Thumb down 2

 10. Gaila kad beveik visa ziniasklaida yra koncervu ir magnolijos kgbistes rankose tai reiskia kad Lietuvos zmones visos tiesos nezino kokiu eferu yra pridare .

  Thumb up 17 Thumb down 1

 11. Puse o gal daugiau buvo KGBistai kartu su magnolija magnolija gret nutilo kai norejo paskelbti lkp nusikalstama partija matosi kad magnolija koncervai libralai buvo tvirtai suristi viena virve dar kodel dalia magnolija taip nutilo tai reiskia kad yra kalta.

  Thumb up 14 Thumb down 1

 12. Po to, kai 2011 m. Ožio gauja su Tulpe priešakyje įžūliai SNORĄ užgrobė ir išvogė žmonių pinigus, vien nesėkmės pasipylė tiems brudams: 2012 m. rinkimus į Seimą pralaimėjo, 2016 m. – Seimo rinkimuose liko visiškame užribyje. Matomai, prezidento rinkimus 2019 m. irgi prapils. Tada jau galas – konservatoriai taps politiniais lavonais. O Kubiliui, Šimonytei ir Co už SNORO aferą beliks tik kameras Lukiškėse pasirinkti.

  Thumb up 12 Thumb down 1

  • SNORAS, SDT, VP, Mažeikių Nafta, Lietuvos telekomas, Lietuvos kuras ir t.t, ir
   t.t. Visur magnolijos, dėdules ar fermerio ausytės kyšo…

   Thumb up 16 Thumb down 2 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...