Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugpjūtis 10 Pirmadienis
 

R.Karbauskis – konservatoriams: „Mokykitės ne iš KGB, o iš vakarietiškos demokratijos pavyzdžių“

2018-08-17 11:30 | Naujienos | Komentarų (24)

R.Karbauskis. KK nuotr.

Skirtingai negu konservatoriai, mes kitų nevadiname „KGB’istais“, „Fašistais“, „Rusijos agentais“, „runkeliais“ arba „vatnikais“.

Konservatoriai L. Kasčiūnas ir A. Ažubalis, net nenutuokdami, kokią, anot V. Landsbergio, didelę grėsmę sukėlė Prezidentei D. Grybauskaitei, užregistravo Seime pasiūlymą, kad Lietuvos komunistų partija būtų pripažinta nusikalstama. Prof. V. Landsbergis, kuris politiniuose kuluaruose vadinamas kone didžiausią įtaką Prezidentei darančiu politiku, kaip įprasta grėsmingose konservatoriams ir jų globėjams situacijose, net saviškius apkaltino dirbant KGB metodais.

„Tai visiškai atitinka senuosius KGB metodus – primesti priešui problemą, kad jie užsiiminėtų niekais, o nematytų, kas iš tikrųjų vyksta, kur yra pagrindiniai pavojai“, – sakė V. Landsbergis vertindamas L. Kasčiūno ir A. Ažubalio projektą.

Stebint šią konservatorių vidinę dramą, man atrodo, jog kai kuriems politikams pagrindinė problema, kurios nesuvokė du V. Landsbergio pažeminti konservatorių frakcijos Seime nariai, yra ne sovietinės okupacijos metu padaryti nusikaltimai Lietuvoje, ne politinė korupcija, dešimtmečius stabdžiusi atkurtos Lietuvos valstybės progresą, ne daugybė kitų veiksnių, nulėmusių masinę emigraciją, mažas pajamas ir didelį nusikalstamumą. Atrodo, kad V. Landsbergio paminėti politikai nesuprato, kad pagrindinė ir iki šiol viena rimčiausių problemų daugelį metų savo reikalus savais metodais besitvarkiusių šalies elitinių partijų ir juos supančių interesų grupių problema yra kita – rinkimus laimėjo „ne tie“!

V. Landsbergio pareiškimai man priminė, kad pirmoji viešai parodžiusi, jog Seimo rinkimus laimėjo „ne tie“, buvo Lietuvos Respublikos Prezidentė. Matomai, tai nebuvo atsitiktinumas, jog po Seimo rinkimų pirmieji į Prezidentūrą buvo pakviesti ne rinkimus laimėjusios partijos atstovai, o G. Landsbergis. Kas galėtų paneigti, kad susitikime buvo kalbėta apie būtinybę „pakentėti“, iki nauja valdžia bus sužlugdyta? Gal todėl taip drąsiai buvo kalbama apie pirmąsias bulves, pasitelkiami kiti garbingą politiką ir deramą retoriką žeminantys metodai?

Tačiau konservatoriams, kurie neva „turėjo laimėti“ ir viešai didžiavosi didžiuliu Prezidentės palaikymu, nutiko daugiau netikėtumų, kurie sugriovė jų planus. Visuomenė sužinojo, jog Konservatorių partijos lyderis ne kartą susitiko su privačios bendrovės MG Baltic atstovais, o galiausiai prabangiame restorane šiai bendrovei „pristatinėjo“ partijos 2016 metų Seimo rinkimų programą. Viešai pasigirdo liudijimai, jog daugelį metų konservatoriai drauge su liberalais tarnavo privataus verslo grupių interesams. Sužinojome ir apie Prezidentės susirašinėjimą su E. Masiuliu, kurio vadovaujamos partijos pergalė Seimo rinkimuose buvo pageidaujama (laiškų turinys tai patvirtina).

Žvelgdamas retrospektyviai šiandien galiu tik spėti ir greičiausiai būčiau teisus, kaip būtų susiklosčiusi situacija, jei rinkimus būtų laimėję “tie”. Manau, kad nei apie politinės korupcijos mastus, nei apie minėtus laiškus visuomenė nebūtų sužinojusi. Taigi, atrodo, kad šmeižtas, faktų nutylėjimas, menamos ir fasadinės tikrovės kūrimas yra KGB‘istiniai metodai, kuriuos naudoja konservatoriai, slėpdami savo tikruosius darbus ir tikslus nuo visuomenės.

Labai gerai, kad profesorius pagaliau drąsiai įvardijo tokius metodus.

LVŽS nariai, kurie į Seimą atėjo rimtai nusiteikę ir pasiruošę konstruktyvioms diskusijoms, stebisi, kaip visus šiuos metus po rinkimų, tais pačiais metodais, kuriuos įvardijo V. Landsbergis, dirba konservatoriai – jie leidžia sau šaipytis posėdžių salėje (dažnai tai perauga į patyčias), kuria problemas ten, kur jų nėra (kad ir pastaruoju metu sukurpta istorija apie neva uždaromų ligoninių sąrašus, kurie realybėje neegzistuoja), bando kiršinti visuomenės grupes. TS-LKD nesiūlo jokių konstruktyvių sprendimų, tačiau siekia veltis į nesibaigiančius barnius, kurie niekur neveda, bet garantuoja dėmesį.

Konservatorių norą primetinėti neegzistuojančias problemas, negebėjimą teikti konstruktyvius projektus ir savo vizijos jau pastebi ne tik mes, dirbantys, Seime. Tai jau įvardija situaciją stebintys ir politologai.

Bet grįžtant prie įvairių kaltinimų, šiandien konservatoriams, ypač dažnai nesivaldančiai R. Juknevičienei, A. Kubiliui, G. Landsbergiui, turiu pasiūlymą. Jūs mane nuolat vadinate „Kremliaus projektu“, „Rusijos agentu“, mano vadovaujamą Seimo frakciją apibūdinate kaip „fašistinę“, „KGB‘istinę“ ir pan. Gal būtų visiems paprasčiau, jeigu jūs pateiktumėte kokius nors įrodymus, kurie pagrįstų tokius jūsų teiginius? Beje, prieš keletą metų A. Kubilius teisme aiškiai pripažino, jog jokių duomenų, patvirtinančių mano neva esamą „prorusiškumą“, jis neturi. Labai nenorėjo Seimo narys konkrečiai ir aiškiai atsakyti į užduotą advokato klausimą, muistėsi, tačiau galiausiai atsakė – “aš tokių duomenų neturiu”. Tiesa, atsakomybės už šmeižikiško turinio teiginius A. Kubilius išvengė, kadangi teismai laikosi nuomonės, jog politikų tarpusavio kritikos ribos yra daug platesnės, jie gali hiperbolizuotai išsireikšti, o ir suklysti šiek tiek. Tad konservatoriai ir toliau plačiai naudoja dar vieną KGB‘istinį metodą – nebaudžiamą šmeižtą.

Tad mano pasiūlymas konservatoriams – pasirinkite kitus mokytojus ir kitokius metodus. Labai norisi nors trupučio konstruktyvios politinės diskusijos, motyvuotų pasiūlymų, savitarpio pagarbos vardan mūsų Lietuvos žmonių.

Nebijokite prisiimti atsakomybės, dėl padarytų klaidų. Pavyzdžiui, TS-LKD lyderiui G. Landsbergiui nereikia slapstytis dėl partijoje prieš rinkimus įdarbintų žmonių. Juk akivaizdu, kad TS-LKD, kaip ir LVŽS, prieš rinkimus įdarbino apie 15 žmonių, tarp jų ir politikus. Tik, skirtingai nuo LVŽS, TS-LKD tai darė per ilgesnį laikotarpį, jau nuo 2015 m. pabaigos. Neabejotina, kad visi tie darbuotojai dirbo rinkimams ir jų darbo išlaidos, net ir patirtos iki rinkimų kampanijos pradžios, pagal VRK išaiškinimus laikytinos rinkimų kampanijos išlaidomis. TS-LKD, kiek suprantu, tų darbuotojų pavardžių neatskleidžia, vilkina VRK sprendimų priėmimą, nes, matyt, vaizdas būtų įspūdingas ir nepalankus konservatoriams. Jūs sakote, kad VRK informavimas ir paklausimas apie jūsų įdarbintus žmones yra kerštas jums. Ne, tai ne kerštas, tai tik prašymas, kad sąlygos visiems būtų vienodos.

Tad būkit geri, mokykitės ne iš KGB, o iš vakarietiškos demokratijos pavyzdžių, tuomet lengviau susikalbėsime ir geriau vieni kitus suprasime.

Ramūnas Karbauskis, FB 

Komentarai

 

 

 
 1. Ta tavo bl simonyte didesne padla uz vagis visus nes ta arklegalve buhaltere komunistes leisbes padruzka kartu su kubilu praskolino Lietuva 8 milijardus euru su 10% palukanom.Tu bl ar sikerti kokioje aferoje dalivavo arklegalve ir kiek milijardu lietuviu tauta paklos uz sitos aferos % aptarnavima ar isikerti ka reiske 10% palukanos nuo beveik 8 milijardu euru ir dar ozio gaujos uzkabintos skolos nerefinansuojamos ir plosim kosminius ozio % zydbankiams iki 2022 metu o aferos pradzia 2009 metai,kai kubilas gavo valdzia o arklegalve buhaltere tapo ministre ir paklausta apie skolas apsimeta dalbajobe nes normalus zmogus taip praskolines savo tauta turetu nusisaut arba pasikart kaip minimum.

  Thumb up 4 Thumb down 1

  • Šiaip reiktų žinoti, kad visos Kubiliaus ir Šimonytės paskolos yra refinansuotos normaliais procentais dar valdant A. Butkevičiui, dėl ko jis nesupranta kodėl pralaimėjo rinkimus atlikęs tokį gerą darbą.

   Thumb up 1 Thumb down 1

 2. 1. 2008-2012 m. konservatorių vyriausybė per krizę parklupdė
  Lietuvą.
  2. 2008-2012 m. konservatorių vyriausybė praskolino Lietuvą.
  3. 2008-2012 m. konservatorių vyriausybė išvarė emigracijon 1 mln.
  gyventojų.
  4. 2008-2012 m. konservatorių vyriausybė užgrobė ir sužlugdė Snoro
  banką.
  5. 2008-2012 m. konservatorių vyriausybė užaugino MG Baltic monstrą.

  Thumb up 7 Thumb down 0

 3. Žiniai: Šis portalas taip pat priklauso konservatoriams, jis yra finansuojamas iš jų lėšų, kitaip sakant ėda iš prezidentės delno.

  Thumb up 4 Thumb down 4

 4. Dėl teisėsaugos reformų regis kaip policinė valstybė. Pravieniškių skandalas parodė, kad jei viršuj pareigūnai dangsto ..kur iki kiek? Tylu. Vadinas, teisėsauga tik su neįtinkančiais skriaust… Ir nematyt, kur…

  Thumb up 7 Thumb down 0

 5. Kodel ponulis Karbauskis saves nemato ! Jei jis butu buves Svarus kaip Kristolas,tai gali teisti kitus .Na ,o dabar ?!!! Juk zino visa Lietuva,jo visus ” nuopelnus” ,melas ,apgaules,nepagarba kitiems,tik rietis ir kitus smeizti.Geda ! Nebesireik ponuli Karbauski,eik dirbti kas priklauso,esi Kulturos seniunas,o ka isdirbineji. Kur dursi,visur esi prisidirbes. Zmogus neturintis sazines,gedos jausmo ir apsimrtineti ,uz savo klaidas.,,,,,Esate ne diplomatiskas,ne kompetentingas tik rekti ir kaltinti kitus su savo asmenine “” sekretore” ,,tai mociutei isakineja ,o ta ir vykdo.. Tikras politikas ir tikras ir protingas vyras kiekviena diena ieslantis ” slieku ” taip nedaro. Bjauru jau ,net nuptraukas matyti…kerstas,kerstas,nesubrende taip daro,… Lazda turi 2 galus….

  Thumb up 2 Thumb down 14

 6. Kur rimtos valstybę sutelkiančios programos? Kad Lietuva sugebės po 2020 metų kaip mažės ES parama nors dalim gražint valstybės paskolas viso apie 17 milijardų eurų? Kodėl estai su lenkais ir be Amerikos paskolų sugeba mažint skurdą ir kgb-izacijas atilkt, o Lietuva NE?

  Thumb up 5 Thumb down 0

 7. Ir šiam Seime vieningai nepatvirtino suk kgb bendradarbiavusiais viešinimo. Ką estai su lenkais atlikę ir pamiršę. Vienodai tęsia tautos skurdinimą. Kuris tarp pabaltijo valstybių didžiausias. Kaip Estijoj mažėja… vienodai žalio suvokimo neturi apie protingą valstybės valdymą. Apart kiršint, draust…

  Thumb up 11 Thumb down 1

 8. Ramunai,Jus pradekit issamu tyryma del nusikalstamu koncervatnyku veiksmu naikinant Lietuva.Ir nebeliks asmeniskumu,negales kaltinti ir nebutais dalykais.Perdaug apsileidot su koncervatnykais,kaip sunis blusom.Sie garbes neturejo ir neturi ne trupucio,sie turi tik savo garbes pirmininka .Kurio garbe geriausiai parodoma jo paties shudu traktate viesai paskelbtame.jums ,Ramunai,Tauta dave mandata,jus ir tarnaukit Tautai.Gi priesingu atveju,daugumai pilieciu nusivylus jumis,antra karta gali ir nebebalsuoti uz Jus.Nepraraskit pasitikejimo.O koncervatnyku partgauja,jau tik nudvesusio lavono bezdalas.Beja,kaip ir liberalu.Tai buvusieji.Tikekimes po poros penkmeciu niekas net ir kalbeti nenores apie sias partgaujas.Paskutiniu metu net ir ju samdytos beretines damos nusisuko del skleidziamo ju melo.

  Thumb up 14 Thumb down 2

 9. Cia ponas Ramunas naudoja paslepta sarkazma tikriausiai. Visi zino siuolaikine vakarietiska demokratija.
  Tikrai labai daug ko is jos galima pasimokyti (zenklas ihaha)
  Jei panagrinetume KGB veikla ir propaganda buvusia TSRS metu, tai pasirodo kad ypac paskiausiais TSRS (CCCP) desimtmeciais ji buvo daug maziau meluojanti nei dabartiniai vakarai su savo neva demokratija.
  Paziurejus pvz koki filma apie sionizma, statyta TSRS 1970-aisiais metais, dabar yra aisku kad tada buvo sakyta gryna tiesa. …tik deja, net ir komunistu partijos dauguma i tai tada nekreipe demesi…
  Mes tada tuo labiau.
  Na as todel kad lyg sirgau vakaru radijo balsu klausymo manija, jau nuo 12-kos metu pradejau konstruoti radijuke… ir stengiausi isgauti kuo didesni jautruma, antenos kryptinguma, kad kariniu radijo trukdziu signalai maziau permustu stoties signala.
  Radijo Svoboda, BBC, Amerikos Balsas buvo man lyg politine liga…
  Mokiausi demokratijos…
  Nebuvau ne tik pionieriumi. Nestojau i komjaunima. Faktas tai !
  Nesidomejau Istorija beveik visai…
  Man jau “viskas buvo zinoma” – Lietuva TSRS okupuota.
  …nors tiesa; kadangi as iprastai nerodziau jokiu pasipriesinimu tai “sovietu valdziai”, tai man problemu niekad ir nebuvo…
  Ir tik kai baigiant KPI karines katedros musu vadui Sikolovui pasakiau, kad jau nustoju eiti i uzsiemimus, jis pazadejo – tu eisi i kariuomene 2 metams, busi iskviestas i karini kkmisariata sveikatos patikrinimui ir…i Rusija iskeliausi…
  Taip ir buvo, veliau iskviete.
  Taciau medikai man pagelbejo – gavau galimybe niekad netarnauti.
  Nors tame “voienkomate” man sake eiti dantis tikfintis ir t.t. .
  As sakau neisiu.
  Siuskite mane i ligonine del akiu !
  Sau as buvau sioks toks patriotas, nors ir gan pasyvus…
  Veliau ir as rekiau SAJUDYJE pries komunYstus…
  Ismete po kokiu metu, nes rasiau Kauno Tiesoje pries Landsbergi tada dar ne Rezistenta n1. Kalbejau ir apie jo kgb.yste. Karaliunas grasino, kiti isnese is Sajudzio sueigos…
  Isvale Sajudi…
  Liko tik didziausi brudai.
  Svarbiausi. Komunistai ir KGB’istai. Manau kad.
  Po eiles metu 2005-aisiais isvykau i JK.
  …cia radau tikrai daug daugiau to komunizmo nei jo buvo TSRS nuo 1970-ju…
  Ne TSRS, o vakaruos bedieviu krastai. Nors pas juos baznycios negriautos… Sugriautos jos zmonese !
  Komun-izmas. Bendruomeniskumas, standartizmas, materializmas, nudvasejimaa fikrai lyg isvystyfoje komunizmo stadijoje !
  Valdziu veikla giliau veidmainiska ir nusikalstama nei buvo SSSR-TSRS. Tikrai.
  Cia valdzios giliai kriminalines.
  Nes jau simtus metu remiasi narkotiku verslu, karu bizniu, ginklu prekyba, ideologinu prekyba bei revoliuciju kituose krastuose, kurimu ir ivykdymu.
  Melas melas melas is tu valdziu bei ju media susivienijimo, yra kasminutinis…
  Vakaru krastus valdo slati nusikalstami susivienijimai, kuriu politika yra…ne politika ta klasikine prasme…
  O tiesiog satanistiski tikslai…
  Nors nepaisant to jos sukre savo krastu zmonems pasiturinti gyvenima, deja bet bent jau pastaraji 100 metu tu krastu visuomenes stumiamos galutinai i dvasini, moralini ir net fizini zlugima…
  Fizini irgi…ivairiais budais…
  Dargi ir imigracija priverstine is priesisku krastu, tikejimu ir rasiu…
  Deja, bet konservatoriai po Lietuvos Nepriklausomybes Atgavimo, pilnu greiciu padeda Vakarams ju politika vesti ir Lietuvoje…
  Maza to, jie ja Vakarzms padeda idiegti ir Rusijoje, kur dar Vakarai negebejo iki galo isigaleti…
  Tai tokia ta demokratija…
  Atsiprasau uz klaidas.

  Thumb up 9 Thumb down 2

 10. Gaila kad beveik visa ziniasklaida yra koncervu ir magnolijos kgbistes rankose tai reiskia kad Lietuvos zmones visos tiesos nezino kokiu eferu yra pridare .

  Thumb up 17 Thumb down 1

 11. Puse o gal daugiau buvo KGBistai kartu su magnolija magnolija gret nutilo kai norejo paskelbti lkp nusikalstama partija matosi kad magnolija koncervai libralai buvo tvirtai suristi viena virve dar kodel dalia magnolija taip nutilo tai reiskia kad yra kalta.

  Thumb up 14 Thumb down 1

 12. Po to, kai 2011 m. Ožio gauja su Tulpe priešakyje įžūliai SNORĄ užgrobė ir išvogė žmonių pinigus, vien nesėkmės pasipylė tiems brudams: 2012 m. rinkimus į Seimą pralaimėjo, 2016 m. – Seimo rinkimuose liko visiškame užribyje. Matomai, prezidento rinkimus 2019 m. irgi prapils. Tada jau galas – konservatoriai taps politiniais lavonais. O Kubiliui, Šimonytei ir Co už SNORO aferą beliks tik kameras Lukiškėse pasirinkti.

  Thumb up 12 Thumb down 1

  • SNORAS, SDT, VP, Mažeikių Nafta, Lietuvos telekomas, Lietuvos kuras ir t.t, ir
   t.t. Visur magnolijos, dėdules ar fermerio ausytės kyšo…

   Thumb up 16 Thumb down 2 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (4)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (1)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (2)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...