Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 17 Trečiadienis
 

R. Karbauskis: Kai į milijono Lietuvos kaimo žmonių interesus spjauna liberalai – suprantama, bet Jums, Premjere, taip elgtis nedera

2014-01-30 15:26 | Naujienos | Komentarų (75)

Ramūnas Karbauskis

Ramūno Karbauskio atsakymas premjerui Algirdui Butkevičiui

Gerbiamas Premjere, suprantu, kaip sunku jums susitaikyti su tuo, jog nežiūrint jūsų Vyriausybės neryžtingumo ir vis dar aukštų reitingų, tautoje atsiranda iniciatyvos, verčiančios jus dėl kažko rūpintis.

Labai keista girdėti jūsų argumentus, nukreiptus prieš referendumo dėl draudimo užsieniečiams įsigyti žemės ūkio paskirties žemę iniciatyvą. Jūs pats pripažįstate, kad daugelyje senųjų Europos Sąjungos šalių galioja saugikliai apribojantys galimybes užsieniečiams įsigyti žemės ūkio paskirties žemę. Jūs taip pat teigiate, kad Lietuva ketina tokius įsivesti.

Atleiskite, Premjere, bet apie tokius apribojimus jūs prabylate pirmą kartą, o Seimo neseniai priimti apribojimai žemės ūkio žemės įsigijimui tik komplikavo galimybes ją įsigyti žemdirbiams, palengvindami gyvenimą spekuliantams žeme.

Nesiskundžiu atmintimi ir primenu, kad praėjusiuose Seimo rinkimuose agitavote prieš naują Visagino atominę elektrinę, tačiau po rinkimų, net esant tautos referendumo sprendimui, tai pamiršote. Kaip galima tikėti jūsų pažadais ir gerais ketinimais, kada pažadai skiriasi nuo darbų. Neužtenka Visagino projekto? Galime priminti pažadus pensininkams, kultūros darbuotojams, mokytojams, pareigūnams… Jūs sugebėjote padidinti atlyginimus kai kuriems valdininkams bei sau pačiam.

Esant tokiam milžiniškam žmonių susirūpinimui dėl žemės pardavimo politikos, dabar reikalingi Jūsų realūs ir ryžtingi projektai, sprendimai. Raginu nedelsti ir imtis veiksmų dar prieš referendumą, kuriame tauta spręs, ar imtis derybų dėl sutarties su ES peržiūrėjimo. Primenu, kad esant Tautos referendumo sprendimui keisti Konstituciją – Jūs turėsite didžiulį argumentą ir visos Tautos užnugarį derybose su kolegomis Briuselyje.

Ir pabaigai tai, kas Jums, Premjere, puikiai žinoma.

Esu žemdirbys, verslininkas, niekada nekūręs jokių ofšorinių kompanijų. Per metus iš mano verslo moku apie šimtą milijonų litų mokesčių. Sukūriau netoli dviejų tūkstančių darbo vietų, iš bankrotų išgelbėjau dešimtį žemės ūkio įmonių. Paskutinės dvi buvo Anykščių rajone, kurių nenorėjo gelbėti jokia kita Lietuvos ar užsienio įmonė. Taip tapau vienu didžiausių darbdavių Anykščių rajone ir išsaugojau 79 darbo vietas. Niekada nepažeidinėjau Lietuvos Respublikos įstatymų, skyriau dešimtis milijonų litų paramos kultūros, švietimo, sveikatos projektams. Ir Jūs, Premjere, drįstate manimi gąsdinti Tautą?

Suprantu, kad gąsdindamas stambiais žemdirbiais, jus bandote bėgti nuo atsakomybės, bet šiuo atveju pasiremkime Jūsų dėstoma logika.

Jūs teigiate, kad aš kaip stambus ūkininkas bijau užsieniečių konkurencijos. Tai atsakykite man, kaip jaustis keliems šimtams tūkstančių smulkesnių Lietuvos ūkininkų, kurie neturi nė mažiausių galimybių konkuruoti su vakariečių finansiniais ištekliais? Juk bankai skolina tik stambiesiems.

Primenu Jūsų žodžius, kad Jūs nesiderėsite su Europos Sąjunga dėl Lietuvos ūkininkų diskriminacijos, mokant jiems kelis kartus mažesnes išmokas, nei Vakarų Europos ūkininkams. Ar tai nėra išdavikiška pozicija, ypač Socialdemokratų partijai, kuri gavo didžiausią pasitikėjimą būtent kaime?

Kai į milijono Lietuvos kaimo žmonių interesus spjauna liberalai– tai suprantama, bet Jums, Premjere, taip elgtis nedera.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga nuosekliai gina Lietuvos žmonių teisę būti savo žemės šeimininkais, tad esame pasiruošę Jums, Premjere, padėti priimti sprendimus, kurie apsaugos Lietuvos žemę nuo savų ir svetimtaučių spekuliantų.

Ramūnas Karbauskis

Komentarai

 

 

 
 1. O iš tikrųjų toks visuomenės lūkesčių “koncentravimo” būdas tampa lūkesčių iškraipymo apraiškomis, priklausomomis nuo UŽSAKYMŲ tų, kas VERŽIASI Į “VIRŠRIBĮ”.
  LŪKESČIAI- teigiamą pr adą turinti samprata, gimininga TIKĖJIMUI.
  INTERESAI- tai prigimtinis, “viršribiui” būdingas cinizmas, kuris, kaip ir bet koks “NUPIRKTAS ŽINOJIMAS”, yra nukreiptas prieš TIKĖJIMĄ.
  Partija, nusavindama vadinamąjį “elektoratą”, o pati tesugebanti pateikti save tik per “beveidį ir bedvasį” sąrašą su fasadiniu “viršribiu” ( lyderiu) priešaky, kaipmat ima ne atstovauti šiam elektoratui, o juo naudotis vardan “viršribio” siekių. Ir per šį procesą, beje, ir elektorato “rankomis” ( balsais, ir niekuo daugiau! ), atveria vartus kapitalo grupuočių interesams. Visa tai įkūnija veiksnį- “PARTIJA PRIEŠ ELEKTORATĄ”.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. O iš tikrųjų toks visuomenės lūkesčių “koncentravimo” būdas tampa lūkesčių iškraipymo apraiškomis, priklausomomis nuo UŽSAKYMŲ tų, kas VERŽIASI Į “VIRŠRIBĮ”.
  LŪKESČIAI- teigiamą pradą turinti samprata, gimininga TIKĖJIMUI.
  INTERESAI- tai prigimtinis, “viršribiui” būdingas cinizmas, kuris, kaip ir bet koks “NUPIRKTAS ŽINOJIMAS”, yra nukreiptas prieš TIKĖJIMĄ.
  Partija, nusavindama vadinamąjį “elektoratą”, o pati tesugebanti pateikti save tik per “beveidį ir bedvasį” sąrašą su fasadiniu “viršribiu” ( lyderiu) priešaky, kaipmat ima ne atstovauti šiam elektoratui, o juo naudotis vardan “viršribio” siekių. Ir per šį procesą, beje, ir elektorato “rankomis” ( balsais, ir niekuo daugiau! ), atveria vartus kapitalo grupuočių interesams. Visa tai įkūnija veiksnį- “PARTIJA PRIEŠ ELEKTORATĄ”.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Taigi, ir toliau operuosime “Gamtos dalių” bei :”Gamtos viršribių” sampratomis.. “Gamta” bus suvokiama kaip visuomenė, jos sluoksniai, objektyvūs žmonių bei jų grupių lūkesčiai, taip pat ir visuomenės vystymosi dėsnių “poveikio” fragmentų visuma.
  Vėl susidursime su ‘proceso dalyviais”, t.y. su anokiomis “Gamtos dalimis”, kurių vystymosi raida objektyviai, ir be jokio “išankstinio pažangos garanto”, vyksta minėtos “fragmentų visumos” viduje.
  “VIRŠRIBIAI” šioje temoje,- tai vadinamieji INTERESAI, kurie yra iškeliami VIRŠ “Gamtos dalių” lūkesčių, bei yra amoraliai pateikiami kaip šių lūkesčių “koncentratai”.. Beje, būtent toks yra “partijų programų” formulavimo (kūrimo) principas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. MORALĖS PRIEŠINIMASIS PRALAIMĖTOMS KAUTYNĖMS (4)

  “GAMTOS DALYS” IR “VIRŠRIBIAI” POLITIKOJE

  Pirmose trijose dalyse buvo pateikta vadinamoji “teminė metodologija”. Dabar gi pereisime prie jos taikymo, nagrinėjant “MORALIOSIOS POLITIKOS” (vizijos) priešinimąsi PRALAIMĖTOMS KAUTYNĖMS. Pastaruosius du žodžius tegu kiekvienas “proceso dalyvis” supranta pagal savo pažangos bei gedimo laipsnį. O ir “priešinimosi” sąvoka čia pavartota kaip anokia metafora, išreiškianti tam tikrą poreikį tam priešinimuisi prasidėti. Be “pažadų”, be “įgyvendinimo terminų”. Per jau minėtos žinojimo ir tikėjimo simbiozės prizmę.
  Autorius, labai senais laikais buvęs šioks toks analitikas, būdavo sulaukdavęs nei kiek nesumenkinančio “nepataisomo romantiko” apibūdinimo, nes jis mėgsta ir rimtas temas pateikti “nestandartiškai”, be dirbtinės prieraišos sausoms bei ribotoms dogmoms. Visada maniau, jog priešingas požiūris, t.y. “sausų rėmų paieška” tik žudo analizių visavertiškumą, nes kaipmat ima dangstyti “problemą problemos viduje”, t.y. tą “langelį”, per kurį problemos tyrimo “metodas” gali prasiskverbti prie kitos,- gretutinės,- problemos nagrinėjimo .
  Na, bet tai kita tema, kurioje dabar nesiplėsime…..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Ką pirksi pardavęs savo žemę bežemi vargeta?

  Tie kurie kalba, kad užsieniečiai Lietuvoje nepirks žemės, tegu Google paskaito straipsnį: ‘Land Grabbing’: Foreign Investors Buy Up Third World Farmland.

  Turtingos šalys yra supirkę trečdalį neturtingų šalių žemių. Tai nauja, patikima investicijos forma. Neturtingos šalies tokios, kaip Lietuva problema – laisvai parduodant tautai priklausančią žemę yra ta, kad turtingos šalys gali be sudėtingų problemų, niekam nežinant ir neribotais kiekiais atsispausdinti popierinių pinigų, tai yra atlikti savo pinigų multiplikaciją.

  Turtingos valstybės pinigų multiplikacija padidinta bendrą pinigų masę šios šalies apyvartoje. Valstybė, kuri įvykdo pinigų emisiją ir išleidžia naujus pinigus į savo bendrą pinigų apyvartą, tokiu veiksmu šalyje gali sukelti infliaciją, bet… valstybė, kuri atlieka pinigų multiplikaciją ir šiuos pinigus, tai yra popieriaus masę investuoja į kitas valstybes – už spalvotą popierių, kuris nėra padengtas nei tauriaisiais metalais nei prekėmis, faktiškai įsigyja neįkainuojamą turtą – žemę, tai yra kitos valstybės teritoriją.

  Dabar, kai pinigai n e p a d e n g t i auksu, turtingos valstybės be vargo gali vykdyti savo pinigų emisiją neribotais kiekiais. Valstybės išleisti pinigai iš karto atsiduria bankuose, bankai juos paskolina ir paskolinti pinigai vėl atsiduria bankuose, o kartais tiesiog iš vienos sąskaitos tame pačiame banke pereina į kitą sąskaitą tame pačiame banke ir bankas vėl gali juos skolinti tai yra tuos pačius pinigus bankas gali tiesiog per-skolinti suinteresuotiems juridiniams, fiziniams asmenims neturtingų valstybių žemei nupirkti.

  Didėjanti pasaulio žmonių skaičiui neturtingų valstybių žemės įsigijimas tampa viena racionaliausių, pelningiausių ir protingiausių investicijų, o realiai turtinga valstybė atlikusi savo pinigų emisiją, tai yra už popieriaus masę superka kitų valstybių žemę – teritoriją ir turėdama tam juridinį pagrindą – žemės nuosavybės teises, be vargo išvaro etninius gyventojus nuo savo nuosavos žemės gyventi kitus.

  Žemės pardavimo demokratija mums sako: gyvenk kur nori – laisvai tik ne mano nuosavoje teritorijoje, gyvenk… už mano teritorijos ribų.

  Lietuvi, tau yra pražūtinga parduoti savo tautos turtą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. kad taip apsikakos butkeviecius lietuvos zmones nesitikejo,gailakad megdzioja koncervus,niekina ir apvagineja valstybe.,o gal jis bijo visu degradu///ziauru ir turetu buti geda.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. PATS DAVIAU PRIESAIKĄ – PATS IR SULAUŽYSIU :) , bent prisiminkit , persakitykit dar kartelį, ką prisiekėt ? KĄ LAUŽYT RUOŠIATĖS ? IR pagal Konstituciją – KAS UŽ TAI BUS ???????? KAS UŽ TAI BUS????????

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Pažiūrėkit serialą „V“ greotai ir žemę parduos ir dangus bus raudonas :( says:

  Į Klaipėdos uostą ir taip jau yra investuota labai nemažai iš rusijos , baltarusijos lėšų…tai dabar dar leiskim nupirkti, va ir vėl labas rytas , šatai ir aš :(

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. TAI 1 KLAUSIMAS??? Kodėl mes turim visi dabar įrodinėti, nervuotis, aiškinti tai- kAS IR TAIP AIŠKU…NES KAM TADA – PRIESAIKA seimo nariui??? PRIESAIKA PRIESAIKA PRIESAIKA TEGU kiekvienas seimo NARYS pasiskaito, ką jis NORI SULAUŽYTI – iš esmės EINA KALBA ne apie žemės pardavimą – O APIE PRIESAIKOS SULAUŽYMĄ :) :) nonsensas ir svarsto tie patys seimo člienai :) kitaip nepavadinsi, nes ten galvose tuščia matyt???

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. MIRĖ TĖVAS…paliko man ir broliui žemę…prieš tai daug metų tėvukas ją nuomavo LIETUVOS ŪKININKUI, kuris ją dirbo ir turėjo kažkokį pelną , ir tėvui žiemą buvo lengviau susimokėti už šildymą…… MES miesto vaikai, kažkaip toli tas VILNIUS…taigi LABAI DŽIAUGĖMĖS, kad ją NUPIRKO BŪTENT ŠIS ŽMOGUS, LIETUVIS ŪKININKAS , savo sūnui, kuris ten gyvena ir dirba… DAR LABAI PDĖKOJOM už tai ir JAUČIAMĖS neišdavę savo prosenelių palikimo. Nuvažiavom po to ir aplankėm kapus, atsiprašėm, ir paprašėm , kad ant mūsų nepyktų… JUK į GERAS RANKAS atiduota :) KLAUSIMAS – kodėl neraginama parduoti LIETUVOS ŪKININKAMS ŽEMĖ, kodėl laukiama užsieniečio??? ATSAKYMAS – vsio prodanna GASPADA… kas galėtų paneigti, kad jau pažadėta ir sandėris kaip ir įvykęs, tik MAŽA SMŪLKMENA liko popierėlis, parašėlis :( ???

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Gerbiamieji užsieniečiai ir brangūs tautiečiai, Referendumas “Tautos valia” nedraudžia parduoti žemės, jis tik kelia unikalų apribojimą žemės pardavimui – KIEKVIENAS NORINTIS NUOSAVYBĖS TEISE ĮSIGYTI, NAUDOTI IR DIRBTI ŽEMĘ LIETUVOS TERITORIJOJE GALI IR PRIVALO TAPTI LIETUVOS PILIEČIU, MŪSŲ TĖVYNAINIU, PRISIEKĘS, JĄ TAUSOTI, GERINTI BEI GINTI, PRIIMDAMAS PILIEČIU PRIESAIKĄ. O tie, kurie yra tiek išdidūs, kad nenori tapti Lietuvos piliečiais gali išsinuomoti žemės net 99-riems metams ir ją naudoti, mokėdami mokesčius mūsų valstybei. Bet būtent tai jų ir netenkina, nes jie mokesčius ir naudą nori duoti savo valstybei, taip apiplėšdami ir skurdindami Lietuvą.
  O spekuliantai, prasibrovę į valdžią, suprasdami savo nekompetentingumą šalies valdyme, eilinį kartą pasiryžo paspekuliuoti Lietuvos turtais, šį kartą Lietuvos žeme ir jos suverenitetu.

  ŠTAI KAM REIKIA ĮVESTI NAUJUS APRIBOJIMUS – PRETENDENTAMS Į ATSTOVAUJAMĄJĄ VALDŽIĄ.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Ką pirksi pardavęs savo žemę bežemi vargeta?

  Tie kurie kalba, kad užsieniečiai Lietuvoje nepirks žemės, tegu Google paskaito straipsnį: Land Grabbing: Foreign Investors Buy Up Third World Farmland.

  Turtingos šalys yra supirkę trečdalį neturtingų šalių žemių.
  Tai nauja, patikima investicijos forma.

  Neturtingos šalies tokios, kaip Lietuva problema – laisvai parduodant tautai priklausančią žemę yra ta, kad turtingos šalys gali visiškai be sudėtingų problemų, niekam nežinant ir neribotais kiekiais atsispausdinti popierinių pinigų, tai yra atlikti savo pinigų multiplikaciją. Turtingos valstybės pinigų multiplikacija – tai ženkliai padidinta bendra pinigų masė šios šalies apyvartoje. Valstybė, kuri įvykdo savo pinigų emisiją ir išleidžia naujus pinigus į savo bendrą pinigų apyvartą, tokiu veiksmu savo šalyje gali sukelti infliaciją, bet… valstybė, kuri atlieka pinigų multiplikaciją ir šiuos pinigus, tai yra popieriaus masę investuoja į kitos valstybės žemę – už spalvotą popierių, kuris nėra padengtas nei tauriaisiais metalais nei prekėmis, faktiškai įsigyja neįkainuojamą turtą – žemę, tai yra kitos valstybės teritoriją.

  Dabar, kai pinigai nepadengti tauriaisiais metalais, auksu, valstybės be vargo gali vykdyti pinigų emisiją neribotais kiekiais. Valstybės išleisti pinigai iš karto atsiduria bankuose. Bankai juos paskolina ir paskolinti pinigai vėl atsiduria bankuose, o kartais tiesiog iš vienos sąskaitos tame pačiame banke pereina į kitą sąskaitą tame pačiame banke ir bankas vėl gali juos skolinti tai yra tuos pačius pinigus bankas gali tiesiog per-skolinti neturtingų valstybių žemei nupirkti.

  Didėjanti pasaulio žmonių skaičiui neturtingų valstybių žemės įsigijimas tampa viena racionaliausių, pelningiausių ir protingiausių investicijų, o realiai turtinga valstybė atlikusi savo pinigų emisiją, tai yra už popieriaus masę superka neįkainuojamą turtą, kitų valstybių žemę – teritoriją ir turėdama tam juridinį pagrindą – žemės nuosavybės teisę, be vargo išvaro etninius gyventojus nuo savo nuosavos žemės gyventi kitus, kad ir už valstybės teritorijos ribų.

  Lietuvi, tau yra pražūtinga parduoti savo tautos turtą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. vakar per Ozolo knygos pristatymą, filosofiją Maskvoj studijavęs B. Genzelis pasigyrė, kad jiedu su Ozolu manipuliavo Antano Terlecko Laisvės lyga, anais laikais. Labai būtų įdomu sužinooti, ką apie tai mano pats A.Terleckas. Nes ši istorija su PERESTROIKA išties slepia daug paslapčių. Sprendžiant iš to, kas dabar vyksta, atrodo, kad tai tebuvo trumpas antrojo NEPO periodas.

  Dauguma “signatarų”, kuriems A.Paulausko seimas 2003 metais pakišo “kyšį”: per sekmadienį paskubom priimtą įstatymą pakėlė rentą nuo 2 000 lt, iki pusės seimo nario algos ( 6 000) su teise po mirties ją gauti našlėms ir našlaičiams. Ir tai visai Auksčiausiai tarybai – pozicijai ir “opozicijai”.

  Dabar Graužinienės seimas šį įstatymą pagerino, kad signataras Ozolas su signataru, balsuojančiu už Uspaskio projektus, A.Patacku, irgi parašiusiu knygą, gautų honorarą neprarasdami rentos. Taip “signatarai’ dar kartą buvo patepti… Kam? Kodėl? Peršasi mintis – kad tylėtų. Apie artimą istoriją? Nes juk ir Įstatymas “dėl istorinės atminties” buvo primtas, kurį Prezidentė įvardino kaip istorinės cenzūros įteisinimą. Nes tą patį įsivedė ir Rusija. Kopijuojam? Taip kaip Vagnorius su pavaduotoju Vaišvila kopijavo Čiubaisos “šoko terapiją” su vaučeriais?
  Taip taip, ilgam užčiaupė ir tuos signatarus, kurie gal būt galėtų atskleisti kokią nors tiesą apie 20 -ties metų senumo praeitį. O Vaišvila and co agituoja jau atvirai gręžtis nuo ES.,,, atgal? Tad natūraliai kyla klausimas – ar teisėtai kai kurie signatarai gauna tą rentą? Susigrobė mat ES pinigus, naujasias technologijas, paskleidė dezinformaciją apie “supuvusius Vakarus”, kuriuose plyšauja apie “žmogaus teises” perlenktai Rusijos kuruojami neokairiųjų ir ultradešiniųjų agentai, ir ką? ATE EUROPA? IR TIK TODĖL, KAD BAROSSO NEPRITARĖ PRIEŠ PORĄ DIENŲ PUTINO PASIŪLYTAM “EKONOMINĖS SĄJUNGOS ” PLANUI – “NUO LISABONOS IKI VLADIVOSTOKO”, apie kurį galimai iš anksto žinojo “perestroikos entuziastai”, tokie kaip buvęs CK sekretorius G.Kirkilas, CK sekretorius P.Gylys, CK sekretorius Justas Paleckis, CK sekretorius Kęstutis Glaveckas, CK sekretorius V.Beriozovas, CK sekretorius A.Brazauskas, CK sekretorius R.Songaila, žino Sakalas su Andriukaičiu… tik nežino ar tam nepritaria vienintelė neklaužada Prezidentė…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. privėliau klaidų, sorry. nebeturiu nei laiko nei kantrybės bėgiot paskui kiekvieną propagandinį straipsnį ir aiškinti, kad gal būt tiems savanaudžiams reikia lazerinės regos korekcijos… :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Belgijoje hektaras dirbamos žemės kainuoja iki 30 tūkst. eurų. Tai kai kuriuos skatina ją sparčiai supirkinėti ir pas mus. Pagaliau semas uždėjo 500 ha ribą. Bet kodėl žemės pardavimo draudikai nekalba apie kitus pardavimo saugiklius? Pavyzdžiui parduoti tik tą žemę, kurios vietiniai neperka ir tik 99 metam, be teisės perparduoti ar paveldėti. Žinoma, jei Kinija nupirks, tai ir visą derlių išsivežtų. Rusija uždėjo saugiklius – neparduoda pasienyje, neparduoda “mažose respublikose’, pvz. Tatarstane.,.
  Kodėl nesidairoma kaip daro kiti?
  Kam reikia to drastiško NE? Tik ES priešams…
  Kai buvo leista užsieniečiams siurbti naftą, Konservatoriai buvo uždėję 25 procentų mokestį. Bet A.Paullausko seimas nuleido kortelę iki 2 – 5 procentų. O dabar prisidengdamas Žemės klausimu” pats syu Uspaskiu organizuoja Konstitucijos straipsnių keitimą, nes pagal savo paties dar 2003 metais priimtus Konstitucijos pakeitimus nebegali pašalinti nei Gen prokuroro, nei pasikasti po Prezidente. Tad į referendumą “dėl žemės” įtarukė ir trijų konstitucijos straipsnių keitimus, kurie faktškai sužlugdytų valstybę. ŠTAI KUR DODŽIOJI APGAULĖ. PASIRAŠANTIEJI NEBUVO INFORMUOJAMI, KAD 147 STRAIPSNIS LEIS TIK 20 PROCENTAM SEIMO NARIŲ KEISTI KONSTITUCIJĄ TAIP, KAD BŪTŲ PATOGU TOMAŠECSKIUI, USPASKIUI AR PAKSUI.
  O ponui Dočiui, jei pavardė ne pravda.lt išgalvota, taip pasakysiu: ponas Dočy. gal nežinote, kad į pono ultradešiniojo Juliaus Pankos iždą vienas oligarchas pervedė 200 000 litų sumą.
  Apie tai buvo rašyta spaudoje. Bet kokia suma buvo pervesta į Rusų partiją, kurią Prunskienė pervadino Liaudies partija, į neobolševiko A. Paleckio irgi uoliai rinkusių parašus, į Tomaševskio, mes nežinome..
  Tačiau žinome, kad pasirašantieji buvo dezinformuoti, nes negavo visos informacijos, ant ko pasirašo. Tai jei ir per referendumus bus taip p pat tikslingai klaidinami, – kaipgi galite kalbėti apie LAUDIES VALIĄ ir teisę į valdymą?
  LIAUDIS KLAIDINAMA VISAI KAIP BOLŠEVIKŲ LAIKAIS KUOMET BUVO INFORMUOJAMA TIKTAI LOZUNGAIS: ŽEMĖS, DIONOS, TAIKOS.
  TAI PASITYČIIOJIMS.
  Todėl konservatoriams siūlau pakeisti balsavimų taisykles: RINKIMŲ KOMISIJA PRIVALO PAAEGZAMINUOTI RINKĖJUS AR JIE GAVO TEISINGĄ INFORMACIJĄ . jeibent šimtas atsitiktinių apklaustųjų atsakys teigiamai, tik tokius rinkimus užskaityti kaip teisėtus.

  Thumb up 72 Thumb down 2

 16. Net ir tiems, kurie mano viską žinantys apie keturių dalių naujo referendumo teisinius aspektus, siūlau susipažinti su šiuo Advokatų kontoros GLIMSTEDT teisininko Vytauto Birmonto rašiniu: “Dėl Konstitucijos pataisų tektų išstoti iš ES”. Yra apie ką pamąstyti…

  Thumb up 72 Thumb down 4

  • Brmontas, Birmontienė…..išties yra apie ką pamastyti.Mastyk, Pikasai, mastyk.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Valdžiagyviai (kitaip juos sunku pavadint, nes gyvi iki pietų, kol tvarko savo reikalus, duoda interviu, organizuoja “otkatų” kontrolę, keičiasi “gyvybine” informacija, kratosi atsakomybės etc.., o pietų, pavargę “eina į žmones” ar gydymo įstaigas..) aiškiai parodė, kad kur nebesi- visur dumblas. Dar bando pasakoti, kaip rūpinosi “saugikliais”, kuriems iš tikro pinigai išleisti, bet kai reikia- NESUVEIKIA-IR VĖL KALTI IEŠMININKAI . Tas pat visur- pradedant sveikatos sistema, kurios nėra (kaip teigia SAM ministras V.Andriukaitis vartydamas prieš rinkėjus siaubingas lenteles), baigiant pensininkų pinigų atstatymu alkoholikų išnaikinimo (o gal atgaivinimo) sąskaita… Jei norime problemą išspręsti- pavadinkime daiktus savo vardais. Ramūnas tą ir padarė. Soclibkonservatoriai – SILK,Ė jau seniai susivienijęs UAB,as , kurio akcijos “tvarkingai” padalintos ir jų pagrindinis motto: “šiandiem mes valdom- jūs opozicija, rytoj jūs valdysit- mes vaizduosim oponentus”… Svarbu į šią “lygą” nieko daugiau neįsileisti ir niekur neskubėti ir nesupainioti rolių, kas premjerui kol kas sunkai sekasi… Anuose rinkimuose gerai SILK,ės matinama VSD problemą išsprendė- supjudė nesistemines jėgas. Gal šį kartą “nusižeminę bus išaukštinti” ir lems ne puikybė, bet pareiga tarnauti… Ir nesibrauti valdžion, kol žmonės nepakvietė, bet KASDIEN, NUOSEKLIAI DIRBTI NE “PIJARUI”, BET LIETUVAI… SĖKMĖS !

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Elektriniai katilai plačiam pasirinkimui
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras