Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 30 Penktadienis
 

R. Karbauskis: „Gerbiamoji Austėja Landsbergiene, tikiuosi niekada nebeteks gyventi „Jūsų Lietuvoje“

2020-07-23 14:47 | Naujienos | Komentarų (15)

Ramūnas Karbauskis. KK nuotr.

VMI nusprendus pradėti mokestinį įmonės, siejamos su Austėja Landsbergiene, mokestinį patikrinimą, tarp A. Lansbergienės ir R. Karbauskio užvirė „žodžių mūšis“. A. Landsbergienei sulyginus R. Karbauskį elgesį su teroristine organizacija HAMAS, pastarasis savo laišką paskelbė socialiniame tinkle „Facebook“.

„Gerbiamoji Austėja Landsbergiene,

Jums mano elgesys primena Hamas teroristų veiklą. Suprantu, jog tokią neadekvačią Jūsų reakciją ir emocingus kaltinimus paskatino faktas, kad pirmą kartą per visą atkurtos Nepriklausomos Lietuvos istoriją valstybinės institucijos ima tirti abejotinas aplinkybes, susijusias su Jūsų valdomu verslu.

Taip, aš buvau tarp tų, kurie norėjo atsakymo, kaip Jūsų įmonė, turinti nuosavybėje virš milijono eurų vertės sklypą, yra parduodama už eurą. Nieko nekaltindamas, o tiesiog norėdamas suprasti. Pasirodžius informacijai, jog Jūsų vadovaujama įstaiga galėjo nelegaliai pasisavinti asmenų duomenis ir dėl šio fakto Nacionalinė švietimo agentūra planuoja kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją, pasidalinau šia informacija, tikėdamasis, kad didesnis viešumas leis tikėtis objektyvesnio tyrimo.

Už tai esu pavadintas žmogumi panašiu į Hamas teroristą, niekinančiu Jus ir „Jūsų Lietuvą“. Suprantu, kad „Jūsų Lietuvoje“ niekas nedrįsta suabejoti niekuo, kas susiję su Landsbergio pavarde ir „Jūsų Lietuvoje“ negali tarnybos abejoti jūsų verslu. Kad Jūs gyvenate kitokioje Lietuvoje nei visa likusi Lietuvos žmonių dalis, man belieka tik apgailestauti. Taip pat Jums gal nesuprantama ir tai, bet kai žmogus ateina į politiką, su juo siejamas verslas tampa tokiu pat viešu, kaip ir jis pats.

Per pastaruosius tris metus su manimi siejamas verslas, labdaros paramos fondas ir netgi Naisių kaimo bendruomenė buvo tikrinami dešimtis kartų. Tai darė Prokuratūra, VMI, visos įmanomos inspekcijos. Ir darė tai pagal Jūsų vyro partijos narių pasirašytus skundus. Bet aš nei karto nevadinau Jūsų vyro teroristu ar kažkuo panašiu. Aš netgi džiaugiausi, nes kiekvienas patikrinimas yra patvirtinimas, jog verslo, bendruomenės, ar fondo veikloje viskas tvarkoje.

Kada sakau, jog Jūsų valdomo verslo aplinkybės kelia daug klausimų, turiu galvoje valstybinių energetikos įmonių dosnumą Jūsų verslui, kuris greičiausiai yra Jūsų vyro, ar jo senelio pastangų rezultatas. Bet apie tai plačiau padiskutuosime teisme, į kurį Jūs planuojate kreiptis, dėl neva mano skleidžiamo šmeižto.

Aš ir pats nesitikėjau, kad kažkas išdrįs sukelti abejonę kažkuo, kas susiję su Jūsų pavarde. Kiek kartų mes reiškėme vienokias ar kitokias abejones dėl Jūsų vyro vadovaujamos partijos ar su ja siejamų asmenų veiklos, atsakymas visada buvo tas pats, jog tyrimas pradėtas nebus. Mes net ėmėme konservatorius ir su jais susijusius asmenis vadinti „neliečiamaisiais“. Aš klaidingai netgi pagalvojau, kad galbūt šį kartą VMI tyrimo paprašėte net Jūs pati, norėdama įrodyti, kad Jūsų verslas skaidrus. Deja, klydau. Jūsų reakcija parodė, jog „Jūsų Lietuvoje“ tikrinti Jūsų verslą yra tas pats, kaip terorizuoti Jūsų šeimą. Keistas požiūris, kurio nesupras joks kitas Lietuvos pilietis, valdantis verslą, nes patikrinimai yra normali praktika teisinėje valstybėje ir niekas jos nelaiko terorizmu.

Tikiuosi niekada nebeteks gyventi „Jūsų Lietuvoje“, kurioje viską valdo „neliečiamieji“ ir „aukštumos“, o visa likusi didžioji dalis, kuri suneša mokesčius valstybei, nebijo klausti ir kelti valstybėje blogybes yra „šunauja“ ar „vatnikai“. Lietuvoje, kurioje gyvenu aš ir dar beveik trys milijonai žmonių, neturi būti „neliečiamųjų“, o įstatymai čia galioja visiems. Jums tai nelengva suprasti, bet gal pradėti tyrimai Jums leis nors truputi sužinoti, kaip gyvenama ne „Jūsų Lietuvoje“, – savo paskyroje socialiniame tinkle parašė Ramūnas Karbauskis.

Komentarai

 

 

 
 1. VMI informuoja ,trečiasis turtingiausių politikų sąraše – Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) lyderis G. Landsbergis. Politiko ir jo žmonos, verslininkės Austėjos Landsbergienės bendras deklaruotas turtas – apie 14, 5 milijonų eurų./Palangos dusines neiskaitytos/ Šį skaičių palyginus su sumomis, deklaruotomis už 2018 metus, aiškėja, kad šeimos turtas išaugo 8 kartus. Už 2018 metus konservatorių lyderis ir jo šeima deklaravo 1,8 milijonus eurų turimo turto. Turtas už 2017 ir 2016 metus taip pat buvo mažesnis, atitinkamai šios sumos buvo 1,2 mln. eurų ir 816 tūkst. eurų.Per metus turtas padidejo 13.2 mln. 8 kartus kai tuo tarpu Karbauskis per 30 metu uzgyveno tik 24mln ,tikimes kad kitais metais Karbauskis bus ubagelis, gabrieliau tu genijus, kita meta ta prakeikta Karbauski ,su 100 mln ewru paliksi uodegoje,tik sparciau begiok pa kurlianski, gali ir su austeja ,daugiau gausi.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 2. Puspročiai Lansberginiai užmiršo , kad Lansbergis NKVD-isto palikuonis …
  Už ką jam KGB gražino namą ir paskyrė personalinę pensiją kai gryžo iš Australijos ,,, ar už tai kad jis per okupaciją buvo Vilniaus vyr. Architektu ir bendardarbiavo su naciais , ar už tai kad rašė laišką Hitleriui kartu su Smetonos vyriausybe ir dėkojo jam ?
  O KGB kur-vos Grybauskaitės tėvas kas buvo , NKVD stribas nuteistas už kaimiečių plėšimus net 5 metams …
  KIEK dar stribų palikuonių tupi LR Seime ir kitose šiltose vietelėse , jau nekalbu apie Paulauską kurio tėvas buvo KGB-istas ?

  Thumb up 9 Thumb down 1

  • primink,kas paskyrė Paulauską generaliniu prokuroru,o Grybauskaitę pirmos [Prunskienės] vyriausybės programos vadove?

   Thumb up 7 Thumb down 0

   • Gal nežinai kas buvo liustracijos istatymo autorius , kuris leido visiems KGB-istams dirbti valstybės tarnyboje ?….
    Lansbergio dešinioji ranka , Algirdas Katkus kuris buvo apdovanotas Prncūzijos legiono ordinu , kap ir judas Lansbergis vėliau …

    Thumb up 9 Thumb down 0

 3. Ačiū Ramūnui, o jau maniau, kad LT visada liks posovietinė landsberginė valstybė – pelkė.

  Thumb up 16 Thumb down 1

 4. Na,Seimo komisijos 2007 metų sprendimo,kad TS-LKD partija yra GALIMAI teroristinė niekas nepaneigė.Seimas nebalsavo,o partija į teismą nesikreipė.Todėl politologai ir komentatoriai turėtų NEPRAVARDŽIUOTI TS-LKD partijos ,,konservatoriais” ,o NAUDOTI tikrą vardą …TERORISTAI.
  Tarp kitko PRAVARDĖ ,,konservatoriai” TS-LKD prideda 3-5% balsų,todėl TS-LKD ir džiaugiasi taip pravardžiuojami.
  Aišku,jeigu KOMENTATORIAI teisingai rašytų t.y. žodelį konservatorius paimtų į kabutes,reitingai sumažėtų.
  Pvz.,,Konservatorius” G.Landsbergis pardavė 1,5mln kainuojantį sklypą už eurą.SKAMBA.

  Thumb up 18 Thumb down 0

  • Papildymas – patikslinimas !
   Partijų registre tokios partijos KONSERVATORIAI nėra !!!
   Leftistinė žiniasklaida vis kala… “konservatoriai…”, “dešinioji partija…”
   Kada žiniasklaida atsakys už MELAGINGOS INFORMACIJOS SKLEIDIMA ?

   Thumb up 9 Thumb down 0

 5. Pamėginkite parduoti už 1 jevreiską rublį kaimo lauko tualetą pilną šudmūsių ,,, greitai FNTT ir VMI prisistatys .
  Sakys vien lentos daugiau kainuoja iš kurių jis sukaltas .. Jau nekalbu apie jo kvepiantį turinį …

  Thumb up 22 Thumb down 0

 6. gražių paveiksliukų galerija:

  liaudiesmenas.livejournal.com

  Thumb up 12 Thumb down 0

 7. Vilkšunis vilką sudraskyti nori. Matau, kad Lietuvos vilkšuniai neturi supratimo, kas yra Hamas ir už ką šie žmonės kovoja. Lietuvis, šią organizaciją vadinantis teroristine, Lietuvos laisvės kovotojus, partizanus tik banditais sugebės išvadinti. Gal kitaip ir būti negali, nes šie ,,lietuviai” yra tik turtaėdžiai, lietuvių tautos padugnės!

  Thumb up 18 Thumb down 0

 8. jeigu si “aukstuomenes” poniute turetu tikra vyra namuose,iki tokio lygio protingas seimos galva neleistu nusisneketi.Deja,matyt,anukas senelio -dedules -profesoriaus tiek suzalotas,kad nesugeba net kvailos bobos pastatyti i savo vieta.Sioje vietoje reiktu isreiksti gilu liudesi ir tiems ,kurie leidzia savo vaikus i landsbergiu Lietuvos mokykla.matomai tie mokomi vaikai su teveliais irgi tos landsbergiu Lietuvos gyventojai.O kas liecia si paskelbta tyryma,esu 100 procentu tikras,kad tai nieko daugiau ,kaip garsus spektakliukas tiems kitiems runkeliams,kurie nepriklauso landsberginei Lietuvai.Garantuoju,visas tyrymas baigsis dideliu snipstu ,ilgu tyrymu,ir pabaiga be rezultatu.Gal net tyrymas bus greitai nutrauktas,kaip nesant nusikaltimo sudeties,arba kaip aplamai ,pradetas tyrymas per klaida.O visiems atliekantiems tyryma prasyciau atsakyti savo sazinei i va toki klausima;jeigu zmogus parduotu nama,kuriame gyveno 30 metu,ir ji parduotu kad ir marcios tevams uz 1eura,namas ivertintas 50 tukstanciu,kiek metu tokio sanderio aukai butu paskyrta kalejimo,gal net sunkiuju darbu kalejimo.I siberija ,aisku,jau nebeisveztumet,nes Ponas Putinas iki tokiu provokaciju ,tikiu,nedasileistu??

  Thumb up 23 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...