Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Gegužė 29 Sekmadienis
 

R. Karbauskis dėl Seimo narės R. Juknevičienės pareiškimų kreipėsi į VSD

2018-04-09 14:47 | Politika | Komentarų (31)

VSD prašoma įvertinti R.Juknevičienės pasisakymus R.Karbauskio atžvilgiu. KK nuotr.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos Seime seniūnas Ramūnas Karbauskis kreipėsi į Valstybės saugumo departamentą (VSD) dėl Seimo narės konservatorės Rasos Juknevičienės viešų pasisakymų, neva Ramūnas Karbauskis yra Rusijos agentas.

Kreiptis į VSD, pasak didžiausios frakcijos Seime seniūno, paskatino konservatorės Rasos Juknevičienės ir kitų konservatorių nuolatiniai vieši pareiškimai, neva Seimo daugumai vadovauja nedraugiškų Lietuvai jėgų atstovai. R. Karbauskio teigimu, svarbu pažymėti, kad Seimo narė R. Juknevičienė, net ir užimdama aukštas tarptautines pareigas, neatsakingai skelbia tiesos neatitinkančią informaciją.

„Prašome VSD įvertinti Seimo narės, NATO Parlamentinės Asamblėjos prezidentės R. Juknevičienės pasisakymus, kuriuose ji, nepaisydama Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos indėlio į Lietuvos krašto apsaugą ir nuoseklų įsipareigojimų NATO vykdymą, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą vadina prorusiška, kaltina darbu Rusijai, o šios valdančiosios partijos vadovus vadina Kremliaus agentais. Tokiais – tikrovės neatitinkančiais – R. Juknevičienės pasisakymais valstybėje kuriama nepasitikėjimo ir nestabilumo atmosfera, platinama dezinformacija, kurstoma neapykanta“, – sako R. Karbauskis.

Pasak jo, tokios informacijos skleidimu, o tai daro konservatoriai, galimai yra suinteresuoti NATO ir Lietuvos priešai, kuriems nestabili politinė padėtis Lietuvoje yra naudinga. Jei R. Juknevičienės vystoma šmeižto, nukreipto prieš LVŽS ir jos lyderį, kampanija tęsis, LVŽS frakcija svarstys galimybę apie NATO Parlamentinės Asamblėjos prezidentės veiksmus, kurie neatitinka aukštų NATO taikomų elgesio etikos standartų, informuoti tiek NATO Parlamentinę Asamblėją, tiek NATO Generalinį Sekretorių.

Komentarai

 

 

 
 1. Bet palaukit, mieli ministrai, Jukneviciene jums uzduos viena klausima: “Ar esate pasiruose cheminei atakai, ar issislavete sleptuves?” ….. ir savyje pagalvojo: ” irgi mat, raudonosios uteles, sugalvojo kaltinti Asamblejos prezidente… ir mokyti elgesio etikos standartu… tuoj as jus pamokysiu uzsideti dujokaukes”.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Paimtų spragilą ir tvotų jai per tą durną galvą, kad nutiltų visam laikui. Gaila, neturiu aš spragilo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Ji isivaizduoja esanti melyno kraujo, bet is tikruju, tai eiline turgaus boba.Toks jau tas musu elitas.Deja, bet tik “elitas”.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Nejaugi”žalieji valstiečiai”nesiims jokių priemonių,kad tą antiliaudišką konservatorių ”partiją” įstatymiškai uždrausti su visomis jos rasomis,vytautais,žygimantais,laurynais ir kitais savo tautos neapkenčiančiais individais.Pradelsus gali būti sunkiau tą padaryti.O kad greitai valdžion sugrįžtų tikri kairieji vargstančios liaudies tarnai dar nenusimato.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 5. Turbūt ne visą daiktą Juknevičienei sukišo į burną lifte , ,,, nes dar sugeba išsižioti , kaltinti kitus ir naglai meluoti .
  Paskaitykite naujas straipsnis su nenuginčijamais irodymais ir statistika iš KAM .
  pagooglinkite.

  Vytautas Vyšniauskas„Konservatoriai“ – antivalstybininkai? R. Juknevičienė ir A. Kubilius – Lietuvos išdavikai?

  Thumb up 72 Thumb down 3

 6. JĄ SENIAI TEISTI REIKĖJO KAI TERORISTĘ ir valstybės priešę .
  Už tai jog ji oficialiai kreipėsi į JAV , kad atsiūstų į Lietuvą neteisėtai kalinamus kalinius iš Guantanamo kalėjimo .
  O gal ji norėtų pakomentuoti savo broliuko ryšius su rusų FSB kuris seniai suka verslą su rusais , o be jų sutikimo tai būtų neimanoma .

  Thumb up 72 Thumb down 4

 7. Kokia ji dainininkė, ji paprasčiausias unitazas, kuri įsivaizduoja save krištoline vaza.

  Thumb up 72 Thumb down 3

 8. Taip gražiai Raselė Seime sugiedojo TSRS himną.Gaila būtų netekti tokios puikios dainininkės.
  Man įdomu,ką mūsų Konstitucija ir jos ,,dvasios” pareikš apie Ponios ANTRAEILES pareigas.Negirdėjau,kad jinai būtų padėjusi mandatą ir ATSISAKIUSI Seimo nario pareigų.

  Thumb up 72 Thumb down 3

 9. Man ŠEŠTAS jausmas kužda,kad GALIMAI šis duetas nutekina Maskvai NATO strategines paslaptis.

  Thumb up 72 Thumb down 2

 10. Krioksiu. Raselės gaila. Kaip ji vienu metu galės ir Briuselyje NATO ansablėjai prezidentauti, ir LR VSD aiškintis.
  Manau, kad R.Karbauskiui prie to paties į kompaniją Raselei pridėti vertėtų dar R.Valatką ir E.Jakilaitį. Kol kas. Šie skaldytuvai taip pat jau seniai peržengė visas padorumo ribas, keršydami už tai, kad Karbauskis pajudino skydinės persisotinusių širšių lizdą. Jie kelia nei kiek ne mažesnį pavojų valstybei, nei Rasa su savo Kremliaus agentais.
  O tokius Washingtono agentus, kaip Ž.Pavilionis, M.Laurinavičius, V.Mazuronis, L.Kasčiūnas, etc. reikėtų bent jau iki po prezidentinių rinkimų iškomandiruoti atgal į Ameriką, kad politinio šaršalo nebekeltų ir dar labiau nebeskaldytų Tautos, kuri ir taip jau skersai-išilgai visa konservatorių skaldyta-perskaldyta.
  Pagal juos, Kremliaus agentų – nors šakėmis kabink.
  Ne ką mažiau, gerai panaršius, atsirastu ir agentų iš Washinton’o. Tik niekas jų, bent jau kol kas, neieško.
  O vargšė Lietuvėlė teturi tik vieną vienintelį Vilniaus agentą R.Paksą, kurį jau keturiolika metų teisia teisia, sodina sodina, ir niekaip nepasodina…

  P.s. Kas žinote, kaip ten reikalai su ta Prienų Norfa? Ar jau atidarė, ar vis dar laukia Pakso su Vainausko įduota pakiša?

  Thumb up 72 Thumb down 4

 11. Kas netingyt perverskit visa Juknevicienes veiklos pries Lietuva biografija.ka sita kremliaus skambintoja yra nuveikus bent kiek Lietuvos naudai? visa jos veikla susipynusi su Konstitucijos isniekinimu,su pilieciu uzgauliojimais,melu.Si landsbergine pastumdele netgi dave isakyma 2009 metais saudyti i protestuojancius piliecius,kurie prie seimo prase darbo ir teisingumo.Tiesa,saude is guminiu kulku,bet ne tai svarbiausia.Paziurekit si zmogysta savo rankom ,padedant partiniams koncervuotiems bendrams,sunaikino sauktiniu armija,jai vadovaujant isigalejo auksiniu saukstu pirkimai,ir apalamai susilpninta visa Lietuvos gynybos sistema.ka sendien ta kalakute burbuliuoja,tai galimai tik jos viesa kauke.Sunku isivaizduoti,kad tokioms leidziama net asamblejose atstovauti Lietuvai.Jos ir visos koncervatnyku gaujos vieta tik Lukiskese.ir kuo anksciaus ten sutupdys Lietuvoje vykdancius genocida partgaujos nieksus,tuo Lietuva greiciau prades atsigauti.gal pavyks bent dali deportuotu pilieciu susigrazinti.

  Thumb up 72 Thumb down 4

 12. kaip ją paskyrė į tokias pareigas? To ji tikrai neverta.
  .
  O pamokyti ją tikrai reikia, kad prarastų norą mokyti kitus.Tik reikėjo anksčiau……

  Thumb up 72 Thumb down 3

 13. Teisingai gerb R Karbauskio pranesta ji pati yra rusu agente pastoviai kenkia Lietuvos valstybiai kartu su konservatoriu parija ir jos pirmininku!!!! Kada baigsis konservatoriu kenkejimas valstybes valdymuj?????

  Thumb up 72 Thumb down 3

  • nebuk Jasius tai jie ir valdo,valdo visu tuos metelius kaip tik uzsimezge sita beprociu partija

   Thumb up 72 Thumb down 2

 14. Ko gero nieko gero Lietuvoje nebus, kol i valdzia neateis po rinkimu tokie vedliai- kokie laimejo rinkimus Vengrijoje ir deda SKERSA ant EUROSAJUNGOS.

  Thumb up 72 Thumb down 3

 15. Tas Juknevicienei paskutinis pasispardymas apsimelavėlei teks atpirkti kalte uz jos ir partijos aferas

  Thumb up 72 Thumb down 2

 16. Ramunai,nelauk,o kuo greiciau pranesk i NTO,nes tokie sizofrenikai negali uzimti pakankamai aukstas pareigas NTO ir jei tik nieko nedarysi uzlips ant galvos ir a….s

  Thumb up 72 Thumb down 3

 17. Iš kur pas ją tokia neapykanta Lietuvai. Jai turbūt baisiai nepasisekė šeimyniniame gyvenime. Nelaiminga boba.

  Thumb up 72 Thumb down 2

  • aga ilgai laukes dar palauk…vat kai taip galvosim,tai taip ir pis protus sitie urodai,laukti nera kada,nes gyvenimas vienas ir trumpas…

   Thumb up 72 Thumb down 2

 18. Ar sulauksime laiko, kad skirtingų idėjinių pakraipų politikai nustos drabstyti vienas kitą įvairiausiais kaltinimais, žemindami ir dergdami ne vien save pačius, bet, tuo pat metu, visą Lietuvos Valstybę ir jos Valdžią?
  Kada nors sulauksime, kad jie, visi sutelktų visus savo gebėjimus ir pastangas dirbti Vardan tos Lietuvos ir žmonių Gerovės?

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • Gerbiamasis,jie dirba ir aukojasi Lietuvai,bet visiems padaryti gera gyvenima vienu metu neimanoma.Tode jie pirmiausia stengiasi padaryti pakenciamas gyvenimo salygas sau (atskira lusnele prie ezerelio,nedidelis sunelis ,kad sunelis nepabegtu pas turtingesni seimininka kelis arus apie lusna aptveria tvorele),poto eiles tvarka ; giminnes,svogeriai,pazistami.Kadangi Lietuva nedidele prieis ir eile ir prie visu .Mano tai tokia nuomone ir as manau, kad viskas pildosi,bent jau pirma dalis.

   Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ar tikrai yra verta pasirinkti namų šildymą medienos granulėmis?
Mediniai namai: 6 taisyklės, kaip juos paruošti žiemai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Miško darbai: pačiam ar su specialistais? 
Lietuvos kraštas yra labai žalias ir miškai yra pats didžiausias mūsų turtas. Jeigu...

Greitas ir efektyvus papilomų naikinimas 
Kamuoja papilomos virusas? Norite atkurti gražią ir sveiką odą? Papilomų naikinimas „Vivus Sanus“...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (8)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras