Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos Seime seniūnas Ramūnas Karbauskis kreipėsi į Valstybės saugumo departamentą (VSD) dėl Seimo narės konservatorės Rasos Juknevičienės viešų pasisakymų, neva Ramūnas Karbauskis yra Rusijos agentas.
Kreiptis į VSD, pasak didžiausios frakcijos Seime seniūno, paskatino konservatorės Rasos Juknevičienės ir kitų konservatorių nuolatiniai vieši pareiškimai, neva Seimo daugumai vadovauja nedraugiškų Lietuvai jėgų atstovai. R. Karbauskio teigimu, svarbu pažymėti, kad Seimo narė R. Juknevičienė, net ir užimdama aukštas tarptautines pareigas, neatsakingai skelbia tiesos neatitinkančią informaciją.

„Prašome VSD įvertinti Seimo narės, NATO Parlamentinės Asamblėjos prezidentės R. Juknevičienės pasisakymus, kuriuose ji, nepaisydama Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos indėlio į Lietuvos krašto apsaugą ir nuoseklų įsipareigojimų NATO vykdymą, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą vadina prorusiška, kaltina darbu Rusijai, o šios valdančiosios partijos vadovus vadina Kremliaus agentais. Tokiais – tikrovės neatitinkančiais – R. Juknevičienės pasisakymais valstybėje kuriama nepasitikėjimo ir nestabilumo atmosfera, platinama dezinformacija, kurstoma neapykanta“, – sako R. Karbauskis.
Pasak jo, tokios informacijos skleidimu, o tai daro konservatoriai, galimai yra suinteresuoti NATO ir Lietuvos priešai, kuriems nestabili politinė padėtis Lietuvoje yra naudinga. Jei R. Juknevičienės vystoma šmeižto, nukreipto prieš LVŽS ir jos lyderį, kampanija tęsis, LVŽS frakcija svarstys galimybę apie NATO Parlamentinės Asamblėjos prezidentės veiksmus, kurie neatitinka aukštų NATO taikomų elgesio etikos standartų, informuoti tiek NATO Parlamentinę Asamblėją, tiek NATO Generalinį Sekretorių.
Bet palaukit, mieli ministrai, Jukneviciene jums uzduos viena klausima: “Ar esate pasiruose cheminei atakai, ar issislavete sleptuves?” ….. ir savyje pagalvojo: ” irgi mat, raudonosios uteles, sugalvojo kaltinti Asamblejos prezidente… ir mokyti elgesio etikos standartu… tuoj as jus pamokysiu uzsideti dujokaukes”.
galvos neturi, ten tikras unitazas.
Paimtų spragilą ir tvotų jai per tą durną galvą, kad nutiltų visam laikui. Gaila, neturiu aš spragilo.
Ji isivaizduoja esanti melyno kraujo, bet is tikruju, tai eiline turgaus boba.Toks jau tas musu elitas.Deja, bet tik “elitas”.
NATO Asamblėjoje ji taip pat elgsis, kaip Lietuvoj įpratusi?
Nejaugi”žalieji valstiečiai”nesiims jokių priemonių,kad tą antiliaudišką konservatorių ”partiją” įstatymiškai uždrausti su visomis jos rasomis,vytautais,žygimantais,laurynais ir kitais savo tautos neapkenčiančiais individais.Pradelsus gali būti sunkiau tą padaryti.O kad greitai valdžion sugrįžtų tikri kairieji vargstančios liaudies tarnai dar nenusimato.
Turbūt ne visą daiktą Juknevičienei sukišo į burną lifte , ,,, nes dar sugeba išsižioti , kaltinti kitus ir naglai meluoti .
Paskaitykite naujas straipsnis su nenuginčijamais irodymais ir statistika iš KAM .
pagooglinkite.
Vytautas Vyšniauskas„Konservatoriai“ – antivalstybininkai? R. Juknevičienė ir A. Kubilius – Lietuvos išdavikai?
JĄ SENIAI TEISTI REIKĖJO KAI TERORISTĘ ir valstybės priešę .
Už tai jog ji oficialiai kreipėsi į JAV , kad atsiūstų į Lietuvą neteisėtai kalinamus kalinius iš Guantanamo kalėjimo .
O gal ji norėtų pakomentuoti savo broliuko ryšius su rusų FSB kuris seniai suka verslą su rusais , o be jų sutikimo tai būtų neimanoma .
Kokia ji dainininkė, ji paprasčiausias unitazas, kuri įsivaizduoja save krištoline vaza.
Taip gražiai Raselė Seime sugiedojo TSRS himną.Gaila būtų netekti tokios puikios dainininkės.
Man įdomu,ką mūsų Konstitucija ir jos ,,dvasios” pareikš apie Ponios ANTRAEILES pareigas.Negirdėjau,kad jinai būtų padėjusi mandatą ir ATSISAKIUSI Seimo nario pareigų.
į nusususio ožio kotą.
Man ŠEŠTAS jausmas kužda,kad GALIMAI šis duetas nutekina Maskvai NATO strategines paslaptis.
Krioksiu. Raselės gaila. Kaip ji vienu metu galės ir Briuselyje NATO ansablėjai prezidentauti, ir LR VSD aiškintis.
Manau, kad R.Karbauskiui prie to paties į kompaniją Raselei pridėti vertėtų dar R.Valatką ir E.Jakilaitį. Kol kas. Šie skaldytuvai taip pat jau seniai peržengė visas padorumo ribas, keršydami už tai, kad Karbauskis pajudino skydinės persisotinusių širšių lizdą. Jie kelia nei kiek ne mažesnį pavojų valstybei, nei Rasa su savo Kremliaus agentais.
O tokius Washingtono agentus, kaip Ž.Pavilionis, M.Laurinavičius, V.Mazuronis, L.Kasčiūnas, etc. reikėtų bent jau iki po prezidentinių rinkimų iškomandiruoti atgal į Ameriką, kad politinio šaršalo nebekeltų ir dar labiau nebeskaldytų Tautos, kuri ir taip jau skersai-išilgai visa konservatorių skaldyta-perskaldyta.
Pagal juos, Kremliaus agentų – nors šakėmis kabink.
Ne ką mažiau, gerai panaršius, atsirastu ir agentų iš Washinton’o. Tik niekas jų, bent jau kol kas, neieško.
O vargšė Lietuvėlė teturi tik vieną vienintelį Vilniaus agentą R.Paksą, kurį jau keturiolika metų teisia teisia, sodina sodina, ir niekaip nepasodina…
P.s. Kas žinote, kaip ten reikalai su ta Prienų Norfa? Ar jau atidarė, ar vis dar laukia Pakso su Vainausko įduota pakiša?
Savo komentarą pradėjai pakenčiamai, bet pabaiga tai tikro konservo.
Kas netingyt perverskit visa Juknevicienes veiklos pries Lietuva biografija.ka sita kremliaus skambintoja yra nuveikus bent kiek Lietuvos naudai? visa jos veikla susipynusi su Konstitucijos isniekinimu,su pilieciu uzgauliojimais,melu.Si landsbergine pastumdele netgi dave isakyma 2009 metais saudyti i protestuojancius piliecius,kurie prie seimo prase darbo ir teisingumo.Tiesa,saude is guminiu kulku,bet ne tai svarbiausia.Paziurekit si zmogysta savo rankom ,padedant partiniams koncervuotiems bendrams,sunaikino sauktiniu armija,jai vadovaujant isigalejo auksiniu saukstu pirkimai,ir apalamai susilpninta visa Lietuvos gynybos sistema.ka sendien ta kalakute burbuliuoja,tai galimai tik jos viesa kauke.Sunku isivaizduoti,kad tokioms leidziama net asamblejose atstovauti Lietuvai.Jos ir visos koncervatnyku gaujos vieta tik Lukiskese.ir kuo anksciaus ten sutupdys Lietuvoje vykdancius genocida partgaujos nieksus,tuo Lietuva greiciau prades atsigauti.gal pavyks bent dali deportuotu pilieciu susigrazinti.
Ta padla reikia nuraminti
tokia ten ta asambleja jei sitokius urodus pastato
kaip ją paskyrė į tokias pareigas? To ji tikrai neverta.
.
O pamokyti ją tikrai reikia, kad prarastų norą mokyti kitus.Tik reikėjo anksčiau……
Teisingai gerb R Karbauskio pranesta ji pati yra rusu agente pastoviai kenkia Lietuvos valstybiai kartu su konservatoriu parija ir jos pirmininku!!!! Kada baigsis konservatoriu kenkejimas valstybes valdymuj?????
nebuk Jasius tai jie ir valdo,valdo visu tuos metelius kaip tik uzsimezge sita beprociu partija
Ko gero nieko gero Lietuvoje nebus, kol i valdzia neateis po rinkimu tokie vedliai- kokie laimejo rinkimus Vengrijoje ir deda SKERSA ant EUROSAJUNGOS.
ir neapleidžia mintis, kad jie viens kitam neabejingi 😀
Tas Juknevicienei paskutinis pasispardymas apsimelavėlei teks atpirkti kalte uz jos ir partijos aferas
Rasa for President!
Ramunai,nelauk,o kuo greiciau pranesk i NTO,nes tokie sizofrenikai negali uzimti pakankamai aukstas pareigas NTO ir jei tik nieko nedarysi uzlips ant galvos ir a….s
Iš kur pas ją tokia neapykanta Lietuvai. Jai turbūt baisiai nepasisekė šeimyniniame gyvenime. Nelaiminga boba.
aga ilgai laukes dar palauk…vat kai taip galvosim,tai taip ir pis protus sitie urodai,laukti nera kada,nes gyvenimas vienas ir trumpas…
ne cia patekau,rasiau Anonimui,sory
Ar sulauksime laiko, kad skirtingų idėjinių pakraipų politikai nustos drabstyti vienas kitą įvairiausiais kaltinimais, žemindami ir dergdami ne vien save pačius, bet, tuo pat metu, visą Lietuvos Valstybę ir jos Valdžią?
Kada nors sulauksime, kad jie, visi sutelktų visus savo gebėjimus ir pastangas dirbti Vardan tos Lietuvos ir žmonių Gerovės?
Gerbiamasis,jie dirba ir aukojasi Lietuvai,bet visiems padaryti gera gyvenima vienu metu neimanoma.Tode jie pirmiausia stengiasi padaryti pakenciamas gyvenimo salygas sau (atskira lusnele prie ezerelio,nedidelis sunelis ,kad sunelis nepabegtu pas turtingesni seimininka kelis arus apie lusna aptveria tvorele),poto eiles tvarka ; giminnes,svogeriai,pazistami.Kadangi Lietuva nedidele prieis ir eile ir prie visu .Mano tai tokia nuomone ir as manau, kad viskas pildosi,bent jau pirma dalis.
Cha-cha-cha!!! Puikus komentaras!!!