Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 17 Ketvirtadienis
 

R. Karbauskis dėl Seimo narės R. Juknevičienės pareiškimų kreipėsi į VSD

2018-04-09 14:47 | Politika | Komentarų (31)

VSD prašoma įvertinti R.Juknevičienės pasisakymus R.Karbauskio atžvilgiu. KK nuotr.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos Seime seniūnas Ramūnas Karbauskis kreipėsi į Valstybės saugumo departamentą (VSD) dėl Seimo narės konservatorės Rasos Juknevičienės viešų pasisakymų, neva Ramūnas Karbauskis yra Rusijos agentas.

Kreiptis į VSD, pasak didžiausios frakcijos Seime seniūno, paskatino konservatorės Rasos Juknevičienės ir kitų konservatorių nuolatiniai vieši pareiškimai, neva Seimo daugumai vadovauja nedraugiškų Lietuvai jėgų atstovai. R. Karbauskio teigimu, svarbu pažymėti, kad Seimo narė R. Juknevičienė, net ir užimdama aukštas tarptautines pareigas, neatsakingai skelbia tiesos neatitinkančią informaciją.

„Prašome VSD įvertinti Seimo narės, NATO Parlamentinės Asamblėjos prezidentės R. Juknevičienės pasisakymus, kuriuose ji, nepaisydama Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos indėlio į Lietuvos krašto apsaugą ir nuoseklų įsipareigojimų NATO vykdymą, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą vadina prorusiška, kaltina darbu Rusijai, o šios valdančiosios partijos vadovus vadina Kremliaus agentais. Tokiais – tikrovės neatitinkančiais – R. Juknevičienės pasisakymais valstybėje kuriama nepasitikėjimo ir nestabilumo atmosfera, platinama dezinformacija, kurstoma neapykanta“, – sako R. Karbauskis.

Pasak jo, tokios informacijos skleidimu, o tai daro konservatoriai, galimai yra suinteresuoti NATO ir Lietuvos priešai, kuriems nestabili politinė padėtis Lietuvoje yra naudinga. Jei R. Juknevičienės vystoma šmeižto, nukreipto prieš LVŽS ir jos lyderį, kampanija tęsis, LVŽS frakcija svarstys galimybę apie NATO Parlamentinės Asamblėjos prezidentės veiksmus, kurie neatitinka aukštų NATO taikomų elgesio etikos standartų, informuoti tiek NATO Parlamentinę Asamblėją, tiek NATO Generalinį Sekretorių.

Komentarai

 

 

 
 1. Bet palaukit, mieli ministrai, Jukneviciene jums uzduos viena klausima: “Ar esate pasiruose cheminei atakai, ar issislavete sleptuves?” ….. ir savyje pagalvojo: ” irgi mat, raudonosios uteles, sugalvojo kaltinti Asamblejos prezidente… ir mokyti elgesio etikos standartu… tuoj as jus pamokysiu uzsideti dujokaukes”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Paimtų spragilą ir tvotų jai per tą durną galvą, kad nutiltų visam laikui. Gaila, neturiu aš spragilo.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 3. Ji isivaizduoja esanti melyno kraujo, bet is tikruju, tai eiline turgaus boba.Toks jau tas musu elitas.Deja, bet tik “elitas”.

  Thumb up 13 Thumb down 0

 4. Nejaugi”žalieji valstiečiai”nesiims jokių priemonių,kad tą antiliaudišką konservatorių ”partiją” įstatymiškai uždrausti su visomis jos rasomis,vytautais,žygimantais,laurynais ir kitais savo tautos neapkenčiančiais individais.Pradelsus gali būti sunkiau tą padaryti.O kad greitai valdžion sugrįžtų tikri kairieji vargstančios liaudies tarnai dar nenusimato.

  Thumb up 17 Thumb down 1

 5. Turbūt ne visą daiktą Juknevičienei sukišo į burną lifte , ,,, nes dar sugeba išsižioti , kaltinti kitus ir naglai meluoti .
  Paskaitykite naujas straipsnis su nenuginčijamais irodymais ir statistika iš KAM .
  pagooglinkite.

  Vytautas Vyšniauskas„Konservatoriai“ – antivalstybininkai? R. Juknevičienė ir A. Kubilius – Lietuvos išdavikai?

  Thumb up 23 Thumb down 3

 6. JĄ SENIAI TEISTI REIKĖJO KAI TERORISTĘ ir valstybės priešę .
  Už tai jog ji oficialiai kreipėsi į JAV , kad atsiūstų į Lietuvą neteisėtai kalinamus kalinius iš Guantanamo kalėjimo .
  O gal ji norėtų pakomentuoti savo broliuko ryšius su rusų FSB kuris seniai suka verslą su rusais , o be jų sutikimo tai būtų neimanoma .

  Thumb up 30 Thumb down 4

 7. Kokia ji dainininkė, ji paprasčiausias unitazas, kuri įsivaizduoja save krištoline vaza.

  Thumb up 30 Thumb down 3

 8. Taip gražiai Raselė Seime sugiedojo TSRS himną.Gaila būtų netekti tokios puikios dainininkės.
  Man įdomu,ką mūsų Konstitucija ir jos ,,dvasios” pareikš apie Ponios ANTRAEILES pareigas.Negirdėjau,kad jinai būtų padėjusi mandatą ir ATSISAKIUSI Seimo nario pareigų.

  Thumb up 29 Thumb down 3

 9. Man ŠEŠTAS jausmas kužda,kad GALIMAI šis duetas nutekina Maskvai NATO strategines paslaptis.

  Thumb up 27 Thumb down 2

 10. Krioksiu. Raselės gaila. Kaip ji vienu metu galės ir Briuselyje NATO ansablėjai prezidentauti, ir LR VSD aiškintis.
  Manau, kad R.Karbauskiui prie to paties į kompaniją Raselei pridėti vertėtų dar R.Valatką ir E.Jakilaitį. Kol kas. Šie skaldytuvai taip pat jau seniai peržengė visas padorumo ribas, keršydami už tai, kad Karbauskis pajudino skydinės persisotinusių širšių lizdą. Jie kelia nei kiek ne mažesnį pavojų valstybei, nei Rasa su savo Kremliaus agentais.
  O tokius Washingtono agentus, kaip Ž.Pavilionis, M.Laurinavičius, V.Mazuronis, L.Kasčiūnas, etc. reikėtų bent jau iki po prezidentinių rinkimų iškomandiruoti atgal į Ameriką, kad politinio šaršalo nebekeltų ir dar labiau nebeskaldytų Tautos, kuri ir taip jau skersai-išilgai visa konservatorių skaldyta-perskaldyta.
  Pagal juos, Kremliaus agentų – nors šakėmis kabink.
  Ne ką mažiau, gerai panaršius, atsirastu ir agentų iš Washinton’o. Tik niekas jų, bent jau kol kas, neieško.
  O vargšė Lietuvėlė teturi tik vieną vienintelį Vilniaus agentą R.Paksą, kurį jau keturiolika metų teisia teisia, sodina sodina, ir niekaip nepasodina…

  P.s. Kas žinote, kaip ten reikalai su ta Prienų Norfa? Ar jau atidarė, ar vis dar laukia Pakso su Vainausko įduota pakiša?

  Thumb up 23 Thumb down 4

 11. Kas netingyt perverskit visa Juknevicienes veiklos pries Lietuva biografija.ka sita kremliaus skambintoja yra nuveikus bent kiek Lietuvos naudai? visa jos veikla susipynusi su Konstitucijos isniekinimu,su pilieciu uzgauliojimais,melu.Si landsbergine pastumdele netgi dave isakyma 2009 metais saudyti i protestuojancius piliecius,kurie prie seimo prase darbo ir teisingumo.Tiesa,saude is guminiu kulku,bet ne tai svarbiausia.Paziurekit si zmogysta savo rankom ,padedant partiniams koncervuotiems bendrams,sunaikino sauktiniu armija,jai vadovaujant isigalejo auksiniu saukstu pirkimai,ir apalamai susilpninta visa Lietuvos gynybos sistema.ka sendien ta kalakute burbuliuoja,tai galimai tik jos viesa kauke.Sunku isivaizduoti,kad tokioms leidziama net asamblejose atstovauti Lietuvai.Jos ir visos koncervatnyku gaujos vieta tik Lukiskese.ir kuo anksciaus ten sutupdys Lietuvoje vykdancius genocida partgaujos nieksus,tuo Lietuva greiciau prades atsigauti.gal pavyks bent dali deportuotu pilieciu susigrazinti.

  Thumb up 43 Thumb down 4

 12. kaip ją paskyrė į tokias pareigas? To ji tikrai neverta.
  .
  O pamokyti ją tikrai reikia, kad prarastų norą mokyti kitus.Tik reikėjo anksčiau……

  Thumb up 46 Thumb down 3

 13. Teisingai gerb R Karbauskio pranesta ji pati yra rusu agente pastoviai kenkia Lietuvos valstybiai kartu su konservatoriu parija ir jos pirmininku!!!! Kada baigsis konservatoriu kenkejimas valstybes valdymuj?????

  Thumb up 44 Thumb down 3

  • nebuk Jasius tai jie ir valdo,valdo visu tuos metelius kaip tik uzsimezge sita beprociu partija

   Thumb up 11 Thumb down 2

 14. Ko gero nieko gero Lietuvoje nebus, kol i valdzia neateis po rinkimu tokie vedliai- kokie laimejo rinkimus Vengrijoje ir deda SKERSA ant EUROSAJUNGOS.

  Thumb up 35 Thumb down 3

 15. Tas Juknevicienei paskutinis pasispardymas apsimelavėlei teks atpirkti kalte uz jos ir partijos aferas

  Thumb up 44 Thumb down 2

 16. Ramunai,nelauk,o kuo greiciau pranesk i NTO,nes tokie sizofrenikai negali uzimti pakankamai aukstas pareigas NTO ir jei tik nieko nedarysi uzlips ant galvos ir a….s

  Thumb up 48 Thumb down 3

 17. Iš kur pas ją tokia neapykanta Lietuvai. Jai turbūt baisiai nepasisekė šeimyniniame gyvenime. Nelaiminga boba.

  Thumb up 56 Thumb down 2

  • aga ilgai laukes dar palauk…vat kai taip galvosim,tai taip ir pis protus sitie urodai,laukti nera kada,nes gyvenimas vienas ir trumpas…

   Thumb up 7 Thumb down 2

 18. Ar sulauksime laiko, kad skirtingų idėjinių pakraipų politikai nustos drabstyti vienas kitą įvairiausiais kaltinimais, žemindami ir dergdami ne vien save pačius, bet, tuo pat metu, visą Lietuvos Valstybę ir jos Valdžią?
  Kada nors sulauksime, kad jie, visi sutelktų visus savo gebėjimus ir pastangas dirbti Vardan tos Lietuvos ir žmonių Gerovės?

  Thumb up 30 Thumb down 1

  • Gerbiamasis,jie dirba ir aukojasi Lietuvai,bet visiems padaryti gera gyvenima vienu metu neimanoma.Tode jie pirmiausia stengiasi padaryti pakenciamas gyvenimo salygas sau (atskira lusnele prie ezerelio,nedidelis sunelis ,kad sunelis nepabegtu pas turtingesni seimininka kelis arus apie lusna aptveria tvorele),poto eiles tvarka ; giminnes,svogeriai,pazistami.Kadangi Lietuva nedidele prieis ir eile ir prie visu .Mano tai tokia nuomone ir as manau, kad viskas pildosi,bent jau pirma dalis.

   Thumb up 3 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...