Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 26 Penktadienis
 

R.Kadyrovas: „Nėra jokių abejonių, kad Nemcovo žmogžudystę organizavo Vakarų spec.tarnybos“

2015-02-28 18:15 | Užsienis | Komentarų (24)

Čečėnijos prezidentas mano, kad B.Nemcovo žmogžudystę organizavo Vakarų spec.tarnybos. Nuotr. iš "Facebook"

Čečėnijos prezidentas Ramzanas Kadyrovas sako neabejojantis, kad Boriso Nemcovo žmogžudystę organizavo Vakarų spec.tarnybos.

„Maskvos centre nušautas Borisas Nemcovas. Tiktai jėgos, suinteresuotos įtampos kėlimu, galėjo žengti tokį klastingą žingsnį. Žmogžudystės organizatoriai tikėjosi, kad dėl Nemcovo mirties visas pasaulis apkaltins šalies valdžią ir tai sukels protesto bangą.

Nėra jokių abejonių, kad Nemcovo žmogžudystę organizavo Vakarų spec.tarnybos, siekiančios bet kokiomis priemonės sukelti konfliktą Rusijos viduje. Tokia jų praktika. Pirma pritraukia žmogų, pridengia jį, vadina Amerikos ir Europos draugu, o po to paaukoja, kad apkaltintų dėl to politinę vadovybę. Tokių pavyzdžių labai daug“, – socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė Ramzanas Kadyrovas.

Pasak jo, šiuo atveju negalima atmesti ir Kijevo neapykantos Rusijai. „Būtent Ukrainos spec.tarnybų rankomis galėjo būti įvykdytas nuosprendis, paskelbtas kurioje nors Vakarų sostinėje“, – mano Čečėnijos prezidentas.

Tačiau, anot jo, Borisas Nemcovas nebuvo realus pretendentas į Rusijos valdžią: „Dar daugiau, Nemcovas buvo kur kas naudingesnis valdžiai, negu kam nors kitam, kaip opozicionierius, kuris formaliai yra, tačiau realiai nėra ryškus vadinamosios opozicijos lyderis“.

„Borisas Jefimovičius užėmė atsakingus federalinio ministro, pirmo vice-premjero postus, buvo Saugumo Tarybos nariu. Tačiau tokie mastai buvo jam ne pagal jėgas. Daugelis jo pareiškimų svarbiomis Rusijai temomis išsiskyrė populizmu. Jis bandė užsitarnauti autoritetą minėdamas politikus, kurių pavardes minėdavo gyventojai.

Taip, Nemcovui nepatiko viskas, ką dariau aš, atstatydamas ir augindamas Čečėniją. Aš į tai reagavau labai ramiai ir netgi nesidomėjau jo pasisakymais. Klausydamasis jo, aš prisimindavau Salmaną Radujevą, kuris prisiimdavo viską, kas vyksta pasaulyje ir komentuodavo viską pasaulyje“, – savo paskyroje „Facebook“ parašė R.Kadyrovas.

„Aš įsitikinęs, kad valdžia labai suinteresuota žmogžudystės išaiškinimu ir kaltųjų patraukimu baudžiamojon atsakomybėn. Į tai, kaip skelbiama, dedamos visos jėgos.

Pirmiausia Borisas Nemcovas yra Rusijos pilietis, o pasikėsinimas į Rusijos piliečio gyvybę turi būti griežtai nubaustas.

Aš reiškiu savo užuojautą Boriso Nemcovo motinai, giminėms ir artimiesiems“, – socialiniame tinkle parašė Čečėnijos prezidentas.

Komentarai

 

 

 
 1. Kaip dabar turi jaustis šio laikraščio redakcija ir Giedrė Gorienė, kai suimtas žudikas yra aukštas pareigas užimantis prezidento Kadyrovo Saugumo tarnyboje ir, kuris buvo Kadyrovo apdovanotas medaliu?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ŠIS PREZIDENTAS YRA ŠŪDO GABALAS LENDANTIS PUTKAI PO SIJONU. Plius jo zmones nuzude mano pažystamą Borisą.
  …………………………

  Y P A T I N G A…. P O L I T I N Ė… NAUJIENA !!!
  ………………..
  LIETUVOS ir PASAULIO LIETUVIŲ VISUOMENĖS DĖMESIUI:
  —————
  1. Vakar 2015-03-07d.14 val., Kaune, Laisvės alėjos 103, sankcionuotame mitinge, svečiams paskelbus PASAULIO LIETUVIŲ NACIONALINĮ 72 val. streiką, buvo pilnai pritarta.
  Jau siekiame nebe kovoti, o L I K V I D U O T I POLITINĘ ir TEISINĘ KORUPCIJĄ, įpareigojant impotentinį Seimą įvykdyti 22 metų Nepriklausomybės pažadus per 72 valandas.
  —————–
  2..Tai yra atidarytas juridinis kelias steigti štabus ne tik Lietuvoje prieš korupciją, bet ir JAV, Anglijoje,Airijoje, Norvegijoje, gyvenantiems lietuviams.
  ————————–
  3.Plačiau skaitykite ir nuotraukas žiūrėkite
  www antikorupcinisstreikas lt
  Antikorupcinė Konstitucinė Partija
  LR Konstitucija 46,33,51,7 str.

  Thumb up 0 Thumb down 1

 3. Čečenas Ramzanas Kadyrovas įtartinai lenda, kaip yla iš maišo; jei tikėti gandais, kad gangsteriai, įvykdę nužudymą, pabėgo automobiliu su Ingušijos numeriais, tai kas galėtų paneigti, kad čečenai nė prieko?

  Thumb up 5 Thumb down 9

 4. Netrukus paaiškės kiek yra infiltratų FSB.Ar atlaikys Putinas,ar susirgs kaip Stalinas parlyžiumi?

  Thumb up 5 Thumb down 8

  • FSB nėra savarankiška, visos pokomunistinių kraštų spec.tarnybos perėjo CŽV kontrolėn

   Thumb up 7 Thumb down 0

 5. daber eina tiesioginė laida dėl Nemcovo nužudymo, labai teisingai kalba !

  Thumb up 6 Thumb down 1

 6. kurios vietos nors kam nors swarbu putin-čiulpiko svaičiojimai. kokios valstibės golova šneka ?

  Thumb up 1 Thumb down 14

 7. Parubijus ir Saakšvilis kaip įgelti tučtuojau išlėkė į Vašingtoną prašyti ginklų.

  Thumb up 18 Thumb down 0

  • su gruzinais ,sako ,kad pradzioje Sakasvilis su korupcija kovojo ,net keliu policininkai kysius nustojo imti ,kaip tik susidejo su amerika taip ,skurvilsia .dabartinis prezidentas irgi oligarho miliardieriaus sesetukas.

   Thumb up 1 Thumb down 1

 8. Tai viena iš versijų. Ir ko gero, labiausiai įtikinanti.
  Vakarų strategams susimovus Ukrainoje, bandoma suorganizuoti „maidaną“ Maskvoje.

  Thumb up 28 Thumb down 2

 9. …….BEVILTISKA TIKETIS GERIO, KAI BLOGIS GYVAS IR KLESTI MUMYSE !!!…….
  arba:
  …….FALSE FLAG – ”KELIAS I DEMOKRATIJA” !!!…….

  Pakartoju ir pridedu papildes:
  1.Sekant mano komentaro pedomis ankstesneje temoje apie sia zmogzudyste (apie demokratijos aukura) as manau kad ivyko pirmas atvejis – nuzudant opozicijos lyderi, siekis provokuoti maidana Maskvoje, sukeliant zmoniu protesto eitynes, masinius neramumus ir po to dar galingesni zmoniu antpludi – neva demokratine revoliucija… As tikiu kad molotovo kokteiliai jau senai paruosti ir Maskvoje…
  Tik ar suvokia iniciatoriai, kad Rusijos “saugumas” – KGB ipediniai, jau yra tam senai pasiruose ir to tikejosi…
  INES tikra Rusijos beda yra tai ta pati, kuri tesiasi gal net ne viena amziu…
  Tai isdavikai !
  Pastebejote ?! ; dauguma is jau nuzudytu ar buvusiu ir esamu zymiuju opozicionieriu yra arba zydai arba dalinai zydai, tik su nedidele dalimi tikruju ”priemaisu” rusu tautieciu. Sakau priemaisu, nes dauguma tu ne rusu, suko ir suko link Rusijos pavaldumo JAV demokratijai ir aisku tuo pat – savo zydiskuju tautieciu tevynei Izraeliui… Na dabar jau yra kiek kitaip ir daros panasu kad dar baisesne jega turi virsu, kuri lyg satanizmas JAV apima valdzia ir siekia pasaulyjer ivesti Naujaja Pasaulio Tvarka – NWO. Tai vadinami iliuminatai…
  Jiems negaila Nieko, kad tik pasiekti savo tikslus. Jie valdo begalybe pinigu pasaulyje ir is esmes gal net beveik visu valstybiu politika, per priklausomybe nuo tarptautiniu banku ir org. bei pasaulio galinguju valstybiu.
  Iluminatu zenklai puosia ir Rusijos valstybes pagrindiniu instituciju pastatus dar nuo caro laiku.
  Paskiausiais desimtmeciais ju pagrindine politikos igyvendintoja JAV vede revoliucijas ir pertvarkas pasaulio valstybese praktiskai visad vienu stiliumi, kuris yra ypac brutalus, klastingas ir diversinis. Tai praktiskai visos valstybes su kuriomis JAV turejo ”sunkumu”, nes jose tada suveikdavo CIA ar FBI i kt. sukarintos org. .
  Opozicionieriai rytu valstybese ir daugumoje kitu, pasaulyje, tradiciskai lyg atstovavo ir atstovauja JAV minetosioms org., nes juk demokratija pasaulyje, jos siekiai yra neatsiejami nuo JAV… Nepriklausomiems yra beveik neimanoma islikti… Jei ne bankine ar teisine, tai ivairios sutarciu sistemos visus pajungia kazkam ir yra tik keletas valstybiu pasaulyje, kurios mazai pajungtos JAV itakai. Betgi tada pasijungia pvz. Rusijos ar Kinijos itakai, kas irgi siuo metu nera daug geriau, o kartais netgi blogiau…
  Tadgi; Rusijos opozicijai giedant choru jau nuo SSSR laiku vakaru ”svobodu” balsais ir gaunant parama kiek tik imanomapagrindinai is JAV, ji yra priklausoma is esmes nuo JAV ir minetuju slaptuju pasaulio org. jau praktiskai oficialiai igyvendinanciu O bamos skelbta lyderystes pasaulyje programa netgi panaudojant ir karine jega, jei tik pajegiama tai padaryti…
  NWO eina pirmyn ir todel tokios politines zmogzudystes kaip jau ne karta Rusijoje ar kitus iskaitant ir Lietuva, yra dvejopos, bet visad susije su isdavyste krastui:
  – zudomi (ar perverbuojami) ISDAVIKAI, kurie dirba kitai valstybei (pvz. JAV ar Rusijai, Kinijai…) ivairiose kitose salyse.
  – zudomi kartais ir opozicionieriai, kurie dirba svetimai x valstybei, tuo FALSE FLAG principu, kad sukelti galimybe ivykdyti revoliucija ar perversma kitoje salyje, kad galima butu apkaltinti kazka kitoje valstybeje vykdant politini ar kt. terora.
  Pirmu atveju pvz. nunuodytasis Rusijos opozicionierius Litvinenka ar butu dabar nuzudytasis B. Nemcovas, kuris netgi paskiausiomis savo gyvenimo valandomis astriai ir isdavikiskai Rusijos atzvilgiu kalbejo apie Rusijos politika ir gyne Ukrainos valdzia, kuri yra JAV diversiniu budu pastatyta Ukrainoje tikslu nukreiptu pries Rusija.
  Antru atveju tai butu taip pat galima B. Nemcovo nuzudymo atvejis jau kitos puses, diversiniu vakaru jegu pagalba sarysyje su pacia Rusijos opozicija.
  Gal kam tai visai ne beda, nes juk i B. Nemcovo vieta gali ateiti koks nors ”tipo” G. Kasparovas… Nes patikekite kad jiems nieko negaila…, net ir kokio nors lyderio kitoje perversmo valstybeje…
  Na isivaizduokime kad Rusijoje nugali JAV itaka ir JAV salygota ”demokratine” revoliucija ! Taigi ta viena auka Rusijoje ir ypac jei tai rusas, yra grynas snipstas kazkam uz juru mariu… Menate Ukrainos atveji, kai toks Muzycko buvo nuzudytas panasiai ?! Argi nepanasu ir B. Nemcovo zmogzudyste ?! Juk revoliucine situacija, konfliktas ikarstyje…Nemcovas turi vesti mitinga siandien…, na o Muzycko igyvendina su ginklu rankose naujaja maidanine prichvatizacija po janukovicineje Ukrainoje…ir labai aktyvus ten…
  Tik staiga ima ir griuva, kai matyt kazkuo netinka savo vakarieciu vadams. Betgi pagreja po to…
  Muzycko stliuku veike reviliucionieriai kazkiek ”nuleidzia gaza” ir toliau eina i kara…su Rytu Ukraina…
  Maskvoje dabar gi palengveja revoliucijos ejimas…, lengvina ji ir ekonominiai sunkumai…, lengvins ir bet kuris novorosijinis zingsnis link Mariupolio ar Kramatorsko, nes vakarai didins spaudima Rusijai visada iki kol nenugales NWO interesas ir Rusijoje (paskui butu ir Kinija. bande, bet kol neisejo tie mitingai HonKonge ar Taiwan’yje)
  Jau pula Rusija ir Putina lyg is tikro jis nuzude B. Nemcova…?!
  Na, o uz tokia veikla ar ir pacioje JAV, ar nebutu kas nors kitas nuzudytas, jei taip veiktu pries JAV interesa ?!
  Bet mes nezinome dar aiskai kas is tikru uzsake ta zmogzudyste…
  P.S. Manau kad siuo metu tai butu naudingiau JAV, nes juk jei ne B. Nemcovo nuzudymas, tai butu mitingas siandien maziau gausus, tai argi nores ji gausinti pati Rusijos valdzia !? Dabartinis Rusijos valdzios puolimas salies viduje ir is isores yra naudingas JAV, todel manau kad tai yra eilinis FALSE FLAG…
  ————————————————————-
  …….DAR VIENA AUKA IS MILIJONU…
  …ANT BESOCIO IR AMZINAI NEGESTANCIO DEMOKRATIJOS AUKURO…….

  As sokiruotas del B. Nemcovo nuzudymo…
  1. Manau kad tai ivyko tikslu sukelti ”maidana” ir Maskvoje…
  2. Is tikro B. Nemcovas labai reme Ukrainos kova uz nepriklausomybe nuo Rusijos ir yra pasisakes V. Putino ir jo politikos atzvilgiu labai astriai, todel KGBininku kerstas irgi galimas UZ VALSTYBES ISDAVYSTE !… Kitaip gi jie argi gali leisti toki laisva proAmerikines opozicijos stprejima esant B. Nemcovui jo vadovaujanciu asmeniu ir tokioje tarptautineje situacijoje ?!

  Sunku prognozuoti kas bus dabar, bet matyt kad neivyks maidanas Maskvoje, kadangi dauguma opozicija palaikanciu zmoniu vis del to bijos irgi tapti aukomis ar nukenteti ir:
  …- kita kad vis del galimai artejancio karo su vakarais akivaizdoje, dauguma Maskvos ar Rusijos zmoniu negales palaikyti kovos galbut pries prasidedanti terora pries opozicija, nes zmones nera naivus..,- nes jie nesitiki bent kazko gero Rusijai, jei ta opozicija aiskiai nukreipta i vakarus kaip ir Ukrainoje, laimetu kelia i valdzia Rusijoje !!! (iki ko aisku toli lyg iki menulio pesciam zmogui…)

  Gaila, bet padetis ypac absurdiska, nes nebegali dabar ir toliau vystytis demokratija Rusijoje (o ir visur kitur !).
  a) Kadangi Rusijos opozicija susieta su JAV ir tai veda link JAV diktato Rusijoje,… kurios pacios demokratija jau isvis krypsta nuo netgi nuo tos realiosios imperialistines demokratijos i totalitaristine ir agresyviaja ‘demokratija’ ir tik i fasistuojancia pasauline lyderyste !…
  b) Kadangi Rusijos opozicija kaip ir Vakaru demokratija yra istatyta i siuolaikines realybes remus – tarp karo ir taikos pasaulyje galimybes bei tarp krastu elitu antidemokratizmo kujo bei savu daznai svetimu saliu interesu priekalo…
  …Todel ”idealiajai teorinei demokratijai” laisvai vystytis jau ne tik Rusijoje ar vakaruose, bet ir niekur kitur pasaulyje nera salygu. Visur itampa ir lyg totalus ruosimasis karui ar bent jau siu laiku pasiutusios visagales rinkos krypciu suteikiamose kovos ir itampos salygose, vyksta tik konkurencija del islikimo ir vietos po saule, o ne bet kokiu idealizmu diegimas gyveniman…

  TIKROJI AR IDEALIOJI DEMOKRATIJA JAU YRA TIK LYG DANGUS, KURI ZMOGUS STOVYS ANT ZEMES GALI PASIEKTI TIK SAVOJE VAIZDUOTEJE…

  ZMOGUS YRA LYG TOS JUODOS IR DAZNAI PURVINOS ZEMELES KIRMINAS.
  JO PRIGIMTIS TIK JO PATIES DEKA YRA ISKELTA IKI DIEVISKOS…
  JO DARBAI BUNA IVAIRUS LYG IVAIRI TA ZEMELE…
  …TAI ZYDI NUOSTABIOMIS PAVASARIO GELEMIS IR SVAIGINA SAVO KVAPAIS,…
  …TAI SIAUBA VARO SAVO ZIAURUMU IR KRAUJO UPEMIS AR I NEVILTI VEDA MUS, KAI PAJUNTAME KAD ZMOGUS ZMOGUI YRA BAISESNIS NEI VILKAS…………….
  JUK MES JAU NESUSIKALBAME TARPUSAVYJE DAZNAI NETGI DEL ELEMENTARIU DALYKU…
  ATRODO KAD ZMONIJAI NUTIKO BAISUS LIKIMAS,…
  …SKLINDA ZINIOS BAISIOS…
  …ZEME OKUPAVO ILIUMINATAI, MASONAI, BILDERGO KLUBAS, SEMITAI,…- LYG PARAZITU APSESTA VISA ZEME !…
  …TALIBANO ISLAMISTAI IR TIKRIAUSIAI PACIU VAKARU STEIGTI ISIS, APMOKYTAS TALIBANAS, BUVE LENINIECIAI, MAOISTAI IR KGB’ISTAI…
  KAS – KA ?!?!?!
  Mes jiems gal tik lyg mesgaliai, lyg ”patranku mesa”…,- nezinau netgi ar isvis turime vertinga reiksme ?!…

  !!! Visada bet kuris zmoniu susivienijimas; valstybe ar organizacija issigimsta…, moraliai ir netgi mentaliai…, apie dvasinguma nera ir kalbos…!!!
  !!! Ir vis visa tai del to ”neZmogiskojo Faktoriaus”, kuri lyg durkla gyvenime viens kitam mes nesame uz nugaros slepdami, nes musmis vadovauja musu gyvuliskai neZmogiskasis EGO !!!…
  -… Juk tik retas zmogus lyg is prigimties yra negodus, saziningas, taikus…
  …Na, o be nuodemiu, musu gal isvis nera…
  – Ar tikite kuo nors, ar tikites ko nors gero Ateityje, Zmones ?!

  Agresyvieji ir piktieji:
  …na tai ko taip lyg pasiute cia ir visur siepiate plesruno dantis ir lyg suo priristas prie budos stojates ant uzpakaliniu, tarsi siekdami atsiplesti ir pulti kitus zmones…
  Matote, tie ”vatnikai”, ju valstybe irgi turi tas pat zmogiskasias problemas lyg Lietuva ir lyg Amerika ar Pakistanas ir visas pasaulis…
  Na bet tik kodel tiktai jus esate teisus, jus teisingi ir tarsi sventi; ar ne ?!
  Kodel gerai tik apie save pacius galvojate ir prakeikiate bei norite sunaikinti kitus tokius pat kaip jus esate ?!
  …pulsite kol ir i jus kulka ar bombos skeveldra neatskries…
  …kai suprasite kad netenkate savo kuno, savo intereso, jums atrodys kitaip…
  Bet bus velu…
  Visi bus prazuve…
  Kreipiuosi cia as i tuos agresyviuosius…!
  Nejaugi zmogaus prigimtis bjauresne uz plesriausiuju gyvuliu ?!
  Nejaugi neliko proto ir sazines jau jumyse, agresyvieji ?!
  As tik retoriskai paklausiau.
  …Beviltiska tiketis gerio, kai blogis gyvas ir klesti mumyse…

  Thumb up 18 Thumb down 2

 10. В политика было выпущено шесть пуль, из которых четыре попали в спину Немцову. Стреляли из пистолета Макарова. При осмотре места были обнаружены шесть гильз калибра 9 мм.

  «Причем характерно, что магазин был сформирован из гильз разного производителя», — отметил представитель СКР. Следствие также считает, что убийство было тщательно спланировано, место — на мосту напротив Кремля — было специально выбрано, а организаторы преступления были осведомлены о предполагаемом маршруте политика и модели. Впрочем, следствие пока не сообщает о статусе Дурицкой.

  Thumb up 12 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...