Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

R.Kačinauskas: „Z.Birštonas teisme gėrė ne vienas“

2011-03-29 14:48 | Naujienos | Komentarų (38)

"Tu esi šūdų šūdas, šūdo gabalas, job.....", - keikėsi girtas teisėjas Z.Birštonas (KK nuotr.)

Kovo 23 d. girtą Vilniaus apygardos teismo teisėją Zenoną Birštoną aptikęs Renatas Kačinauskas įsitikinęs, kad Z.Birštonas tą trečiadienį teisme gėrė ne vienas.

„Kai aš atėjau, iš Z.Birštono kabineto išėjo kitas teisėjas, iš kurio taip pat sklido alkoholio kvapas, tik jis greitai įbėgo į kitą kabinetą ir nurodė sekretorei greitai užrakinti duris. Tačiau kai pamačiau girtą Z.Birštoną, tai jau nebuvo kada ieškoti to antro teisėjo“, – „Karštam komentarui“ sakė R.Kačinauskas.

Vakar jis pateikė Apeliacinio Teismo pirmininkei L.Garnelienei raštą, kad nuo jo bylos, kurią turėjo nagrinėti Z.Birštonas ir kurios dėl savo girtumo nenagrinėjo, būtų nušalintas Vilniaus apygardos teismas. „Nes Vilniaus apygardos teismas man tikrai keršys už Z.Birštoną“, – mano R.Kačinauskas.

R.Kačinausko spėjimai dėl galimo bandymo atkeršyti pasitvirtino – vakar jis susilaukė replikų iš koridoriuje sutiktų kelių Vilniaus apygardos teismo teisėjų.

„Vienas teisėjas, pamatęs mane, pasakė: „Va, žiūrėkit, atėjo mūsų gaudytojas. Duos alkotesterį papūst“, – apie vakar Vilniaus apygardos teisme patirtą šaipymąsi pasakojo R.Kačinauskas. – „O kai norėjau patekti į Vilniaus apygardos teismą ir paprašyti, kad man padarytų bylos kopiją, tai kažkokia teisėja paliepė manęs neįleisti“.

Dėl tokio Vilniaus apygardos teismo teisėjų elgesio po girto teisėjo Z.Birštono demaskavimo R.Kačinauskas žada kreiptis į Prezidentę Dalią Grybauskaitę.

Praėjusį trečiadienį ryte teisme girtas aptiktas Z.Birštonas nuo šiandien jau – ne teisėjas: vakar Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Teisėjų tarybai vienbalsiai pritarus, atleido Z.Birštoną iš Vilniaus apygardos teismo teisėjų pareigų.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. p. L. Garnelienė yra ne Lietuvos apeliacinio teismo, o Lietuvos apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkė.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. zurnalistai galetu padaryti eksperimente,su keletu vyru tokio amziaus,kad isgertu iki tu ,,teisejo,,promiliu.tada visi pamatytume kaip atrodo zmogus su tiek promiliu ,istikruju.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. ir zurnalistai ir visa tauta turi gaudytu tuos geriancius ir pedofilus po savo juodom mantijom slepencius valstybei ir tautai tarnauti prisiekusius valstybes pareigunus !!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Saugokitės Ger. Giedre nuo teisėjų keršto,net šurpuliukasi per kūna laksto kokia Jūs drasi. Kad Lietuvoj dar nors penki tokie žurnalistai tai ir baigtūsi teisėsaugoj ta palaida bala.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Amatininkas Birštonas kaip ir kiekvienos dienos pradžiai priklauso, padarė gramą ir kas čia tokio tai ne kolūkio dirbtuvės,kad bųvo drausmė ,teismuose girtumo netikrina. Viskas leistina Lietuvos Vardu.O šudo gabalai pagavo…CHA…CHA…CHA…

  Sėkmės Giedrei gaudant toliau. K.K.populiarumas didelis…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. O TU PAS JUOS SU DIKTOFONU EIK. IR APSKRITAI REIKTU PRIE TEISMU BUDEJIMUS SURENGT IR STEBET TEISEJUS IR JU PAKALIKUS. BAIGSIS VISI GERIMAI. DABAR APIE VISUS TEISEJUS GALVOJU KAD JIE ZULIKAI.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. iskrat po sito svideo pviesinimo turejo kazkas paimti is Birstono kraujo tiksliam alkoholio kiekiui ismatuoti. Tipo nemate, kad girtumo busena netitinka uzfiksuotu parodymu? Kam tai buvo naudinga?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • visiska nesamone, nuo vienos taureles zmogus nedvokia is tolo alkoholiu o ta patvirtino net policininkai, kad trenke is tolo. Kazkam matau labai naudinga manipuliosi situo dalyku. Tikiuosi ne vadovui? Akivaizu, kad girtumo parodymai buvo suklastoti, idomu ko vadovui prireike vaziuoti i 3PK?

   Thumb up 72 Thumb down 0

 8. kaka2 mete gelbejimosi rata tik Biostonui tiek Kliunkai gila, kad jis visiskai absrudiskas. Neva kazko prilyle jiems, tineva Kliunka tik 100gr isgere ir nieko nebepamena, bet nepaaiskino fakto, kaip 100gr isgeres net ryte su promilem darbe pasirode :)) ir kodel tiek Birstonas tiek Kliunka nesidare tepinelio del toksikologiniu medz nustatymo organizme, ko issigando? O alkogolio smarve is kur? Visiskai nubludo kaka2. O sitie teisesaugos atstovai manau naudosis ta padetimi, kazkam juk naudinga galvoti, kad juos norejo pasalinti kazkokie banditai, na pvz, akd ir Venckiene, maza ka jie ten dabar organizuoja.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Renatėli, laikykis. Dabar JIE Tave suės. Tau stiprybės ir sveikatos, vaike, saugok save, nes matai, kas Lietuvoj darosi…Kaip siaubo pasakose.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Net neabejoju,kad teisėjai kerštaus.”Komjaunimo tiesa” jau išdrėbė purvo porciją ant R.Kačinausko.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. kas per valstybe???? girti mentai vaikus traisko , girti teisejai zmoniu likimus sprendzia,politikai vagys ir iskrypeliai…. o kiek dar visko….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. lietuva smirdanti yra bendrai gauju mastymo.bele sudas gina savo gaujos nari nors tas ir bus paskutinis antzmogis .lietuva sudu sudu krastas kur visi turi vergu mentaliteta ir nera asmenybiu visi gyvena pagal gaujos taisykles ir nesvarbu ar tai bus gatviniai draugeliai ar teismai ar seimai ar vdar kokios nors skyles.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Naujai paskirtas teisėjas Kačinauskui pakeis kardomąją priemonę į suėmimą, nes jis kelia grėsmę teisinei sistemai ir trukdo teisingumui. Kusaitę tik už SMS nori suimti, o čia žymiai rimtesnė grėsmė. Už mento piršto sulaužymą nuteis mažiausiai penkeriams metams. Taip bus susidorota visai teisėtai ir jokia apeliacija nepadės.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • CIA TEISEJAI, ,kai kurie pareigunai girti i avarijas patenka, nereikia visko ant teiseju suverst

   Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Baisu,teisėjai girti, tiesa perkama UAB ,,Aukcionas Teismas” . Cha…Cha…Cha…
  Teisėjai tapo amatininkais ir kur ritamės…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Galima tik isivaizduoti,kiek buvo baimes,kol kameros buvo greta,sedejo uzrakinti kabinetuose vargseliai.Visa si istorija tik parodo,kad tai ne isimtis o ………O kiek kartu butu buve,jei tokie kaip Renatas dazniau po teismu rumus pasivaiksciotu.Kazkada viena buvusi sekretore bande viesinti teimuose vikstancias orgijas,tai buvo greitai nurasyta,kaip nestabilios psih.durnite,tada net girtuoklis kaimynas buvo padarytas geriausiu to liuditoju.Jau pries 15 metu buvo bandimas,bet tada dar nebuvo tokiu nepriklausomu,gal tik V.Matulevicius, zurnalystu

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Buvau vakar užlipęs pažiūrėt.Antram ir trečiam aukšte griežtas uždarų durų režimas.Hirosima Nepasikartos.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Ale, gi, tas posakis tikrai pasitvirtino. O jis teigia, kad girtam velnias paduškėlę pakiša. Kai tas diedukas skrido nuo laiptelių- galvojau jau su šakėmis reiks jo masę surinkti, bet… Diedukas kaip spirgas ant keptuvės tik čirkšt- ir stovi. Labai nemandagus, nepaslaugus buvo tas vyriokas, kuris pirmasis laiptais šuoliavo. Galėjo tam miestui nors ranką duot, nes susikibusiems juk lengviau ir saugiau laiptuose riedėti. Kur tau, dardėjo vienas ir nepagelbėjo tam pavargėliui eksteisėjui. Aš galvoju, kad tas miestas vis vieną stipriai sustūmė savo stuburą ir jam tikrai fiziški skauda, o dar tokia moralinė skriauda netekti darbo. Ar, gi, neeee?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Šaunuolis Babusia, tai bent prisikvatojau iš tavo komentaro, kad net seilės ištryško iš to juoko, tik va promilių per mažai “užrašė”, mat varnas varnui akies nekerta, tai policajų išmonė apgaudinėti visus žmones, eina Diedukas ir griuvinėja ir visą tautą šūdais apdrabsto. Tai eksgenprokuroro valantiejaus čekistinė kariauna teisia niekuom nekaltus žmones. Bet Diedukas tai ne vienas gėrė “valerijono lašelius” prieš gražios merginos teismą, gal jam dar padėjo tas jaunikaitis, vadinamas grojančia “dūdele” dėl Kusaitės uždarymo į kalėjimą. Tik gaila, kad pas tokius teisėjus milijonai plaukioja, todėl ir geria ne tik naktimis, bet ir dienomis iš pat ankstyvo ryto.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Kiek teko girdėtio Birštonas gėrė su Šumsku,o bendrai kiek žinau Birštonas yra alkoholikas geria vienas.Gali išlupti bonką ir daugiau.Reikėtų pasidomėti,kas perasabos jam nustatė 0,53 promilės girtumą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • taip,su girtumo nustatymu buvo padaryta afera.Tokio girtumo žmogus mažiausiai 2,00 prom.pripūstų

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • nežinau kaip ten būtų buvę, bet mano nuomone Šumskus to ten ir galėjo važiuoti į tą PK. Ir apie video dar nežinojo :D. Na čia tik mano nuomonė.

    Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Na, čia komplimentas. Vadinasi, jis pachmielo vienas daryti dar neįprato. Tai tik antra dar stadija…Trečia, kai liuobia vienas. Ketvirta, kai “Troinoj odekolon” su kuo papuolė, arba vienas…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. pasidometi, gal koks teisejas pasieme nedarbinguma sekancia diena po Birstono skrydzio?

  Thumb up 72 Thumb down 0

   • tai tada dar graziau, teisejas teismo rumuose geria kartu su teisiamuoju :D. Nors visiskai netikiu, Renatas buvo blaivas, bent jau nepanasus i girta, tai nejaugi parodai teisejui bonka ir tas ja iskart istaso prie teisiamojo? Baikit cirkus :D.

    Thumb up 72 Thumb down 0

    • Aišku,kad dviese maukė,manęs pachmielo nepašaukė.Uch šūdo gabalai,nu kaip visi vyrai.

     Thumb up 72 Thumb down 0

 20. bet kaip saiposi tie teisejai is zmoniu. Patys kazkokie ne zmones o dar kitus sudais vadina. Jiems turetu buti geda teisiamiesiems i akis paziureti, jau nekalbu apie neteisiamus asmenis. Ir aplamai, turi buti kabinetuose sustatytos kameros ir mokrofonai. Po tokiu akibrokstu tai BUTINA.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. po tokias įstaigas reikia vaikščioti su kamera ir mikrafonais,(geriau paslėtais) kitaip nieko nebus.iki ko dasigyvenom.?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • O, ne, po teismą ir prokuratūrą reikia vaikščioti su plėčkute,silkute ir duonute. Tada bus galima apie reikalus apsitarti ir dėl vokelio storio susitarti.
   Juk visų pirštai į save lenkti. Ir dar negimė,kol kas, nė vienas su atbulais pirštais

   Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras