Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugpjūtis 12 Trečiadienis
 

R.Juknevičienė įspėjo po G.Landsbergio, I.Degutienės ir A.Kubiliaus “pamatais” besikapstančius socdemus: ir vėl baigsis liūdnai

2015-11-12 10:38 | Politika | Komentarų (66)

R.Juknevičienė įspėjo socialdemokratus, kad  jeigu jie Seime "knaisiosis" po G.Landsbergio, A.Kubiliaus ir I.Degutienės "pamatais", tai socialdemokratams per rinkimus gali liūdnai baigtis. KK nuotr.

„Seimo valdančiosios koalicijos partijų atstovų pasiūlymai į Antikorupcijos komisijos parlamentinį tyrimą dėl Druskininkų savivaldybės veiklos įtraukti klausimus, susijusius su opozicijos atstovų šeimos narių veikla, yra desperatiškos kerštingos iniciatyvos“, – skelbiama Seimo TS-LKD frakcijos išplatintame pranešime spaudai.

„Pasak Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narės Rasos Juknevičienės, Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) pradėjus tyrimus dėl galimos korupcijos Druskininkų savivaldybės įmonėje, o Seime opozicijai iškėlus parlamentinio tyrimo klausimus Druskininkų ir vyriausybės valdantiesiems socialdemokratams, šios partijos atstovai Seime, dar pasitelkę ir konservatorių patologiškai nekenčiantį Seimo narį Petrą Gražulį ėmėsi absurdą primenančių iniciatyvų“, – teigiama pranešime spaudai.

„Norėdami atkeršyti aktyviai klausimus keliančiai opozicijai ir manipuliuoti visuomenės nuomone, jie pasinaudojo daugumos balsais ir į tyrimo klausimus įrašė nieko bendro su korupcija neturinčius klausimus. Vakar Valstybės valdymo ir savivaldybių komitete valdančiųjų partijų atstovai pateikė pataisas ir papildė siūlymą ištirti piktnaudžiavimo ir korupcijos apraiškas socialdemokratų valdomuose Druskininkuose, užsipuldami TS-LKD lyderius G. Landsbergį, A. Kubilių, I. Degutienę. Tokių manipuliacijų tikslas – sustabdyti bet kokius rimtus tyrimus Seimo Antikorupcijos komisijoje. Tenka vertinti, kad taip yra pripažįstami valdančiųjų piktnaudžiavimai valdžios suteikiamomis galimybėmis, o pasipelnymo schemos yra tikros. Viso to net nebandoma neigti ar ką nors paaiškinti, o tiesiog siekiama visuomenės dėmesį nukreipti kitur“, – cituojama pranešime spaudai Seimo TS-LKD frakcijos narė R. Juknevičienė.

„Pasak Seimo narės, tokios kerštingos taktikos imamasi jau nebe pirmą kartą. „Panašiai buvo 2006-2007 metais, kai opozicijos iniciatyva buvo tiriamos po Vytauto Pociūno žūties išryškėję VSD ir valstybės užvaldymo problemos. Tuomet, valdant tai pačiai socialdemokratų partijai, buvo sudaryta liūdnos atminties Seimo komisija, vėliau neva nustačiusi opozicijos sąsajas su terorizmu. Tokios manipuliacijos socialdemokratams baigėsi liūdnai. Jie pralaimėjo rinkimus, – sako Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narė R. Juknevičienė ir priduria: – Galiu užtikrinti, kad socialdemokratų kerštinga politika tikrai nesustabdys mūsų pastangų valyti Lietuvą nuo korupcijos“, teigiama TS-LKD frakcijos pranešime spaudai.

Komentarai

 

 

 
 1. Istirti TS-LKD lyderiu G. Landsbergio, A. Kubiliaus, I. Degutienes manipuliacijas – tai manipuliacijos
  ——————————-
  Va tokiuose sedevruose ir pasireiskia genialus konservatoriu sugebejimas meluoti, viska apversti aukstyn kolomis.
  Akivaizdu, kad net bandymas siulyti tirti konservatoriu manipuliacijas issaukia begaline ju baime. Juk gali buti, kad net Grybauskaite cia nepajegs pridengti….

  Thumb up 13 Thumb down 0

  • Atrodo nesupranti sistemos, kurioje bet koks knaisiojimas po asmeniniais ar partijos bizniu kelia grėsmę bendriems politiniu gaujų sistemos pamatams. Baimės tas knaisiojimas nesukelia bet sukelia pyktį. Nieko pridenginėti nebereikia kai biznis daromas pakeičiant, pataisant ar tiesiog parašant reikalingus įstatymus. Tad nėra ko bijoti kai vagiama teisėtai ir įteisintais būdais. Išlenda tik gobšumo ar žmogiškos klaidos, kada nenorima sumokėti mokesčių ar kitais būdais padengti politines ar užimamo posto išlaidas.

   Thumb up 15 Thumb down 0

 2. driokstels landsbergio apdovanojimu sarasa ir tuo irodys, kad jukneviciene, anukas nr.1 ir sventoji landsbergine partija visada teisus, teisingi, dori, patriotiski….
  na stasi, i kova uz kristolini landsbergines partijos ir jos clenu tyruma, zengte mars.

  Thumb up 13 Thumb down 0

 3. “2006-2007 metais ….. valdant tai pačiai socialdemokratų partijai”
  ——————–
  Ne taip seniai tai viskas buvo, taciau arsiausi landsberginio melo platintojai tikisi, kad zmones jau viska pamirso.
  todel rekomenduoju zvilgteleti i lrs saita ir prisiminti, kas yra kas.
  2006-2007 metais valde tie, kurie buvo isrinkti 2004 m. seimo rinkimuose.
  o isrinkti buvo 39 darbo partijos nariai, 25 – landsbergines, 20- socdemu, 18 – liberalu ir centro sajungos ir t.t.
  bet kuriuo atveju seime landsberginiu clienu buvo daugiau nei socdemu.
  bet kuriuo atveju, socdemai tuo metu nebuvo valdantieji. taciau landsberginiams tai nesvarbu. jiems nera jokiu sazines, morales barjeru. amzinas ju tikslas – smeizti, juodinti oponentus. ir tam tinka visos priemones.
  aktyviste jukneviciene – puikus pavyzdys. vos uzkliude jos partiecius, pratruko melais, kaltinimais, smeiztais visiems, kurie bando isdristi patikrinti landsberginiu veikla.
  gynyba puolimu – mes drabstysim purva ant kitu ir vaidinsim kad tane fone esam balti bei pukuoti. apsimesim, kad nuo musu nedvokia.

  Thumb up 17 Thumb down 0

 4. Brangi Rasyte kaip gydytoja daugiau rūpinkites savo mylimuojų vyru ir gydyket nuo velnio lašų

  Thumb up 17 Thumb down 0

 5. Labiausiai su korupcija kovoja Irena Degutiene.Nelegaliai draustinyje pasistatydama nama ir apsitverdama salia esanti ezera puses kilometro ilgio tvora…. O kur dar jos sunaus is Snoro banko pries jo isvogima issiimtas indelis?O kur dar triju namu vietoj leidimo vienam pasistatymas?Jau turejo gerokai nuvargti sitaip bekovodama…

  Thumb up 21 Thumb down 0

 6. Valoma Lietuva nuo korupcijos… pasitelkus prezidentes milijardines aferas Konservatoriai man-slyksciausia partija.Sitiek pasitikejimo sitai partijai-o atrodo,kad si partija-KGB priedangos partija.

  Thumb up 25 Thumb down 0

 7. kaip jus valote korupcija, budama pati korumpuociausia partija ,paskui kuria velkasi daug tamsiu seseliu. Ir dar noriu prideti, kad ne tik semo narys organiskai jusu nekencia ,tur but nesumeluosiu, jei paskysiu ,kad daugiau nei puse Lietuvos. Kaip manote, kodel kiauksite budami opozicijoje?

  Thumb up 30 Thumb down 0

 8. Kiekvienas dėlioja ,,faktus” kaip jam atrodo teisingai.
  Pvz.Vakar žvejyboje išgirdau…Tai kad Kubilius leido Grybauskaitei nusipirkti valstybės obligacijų-lakštų su 6 procentų palūkanom galima rasti privačių interesų konflikto.[ kaip tik Grybauskaitė rėmė 99 procentus Kubiliaus vyriausybės projektų].
  Argumentas,kad buvo privačių interesų ,,nuodėmė”…kitiems nebuvo suteikta galimybė investuoti -paskolinti savo pinigus už 6 procentus.

  Thumb up 27 Thumb down 0

 9. Rasele, pirmiausia išsivalykite savo smegeninę nuo visokių teroristų ir nebegąsdinkite su tais rinkimais. Tauta tik išsivalys nuo tokių kaip jus.

  Thumb up 36 Thumb down 0

  • Ko iš tos Raselės norėti.Juk tai žemo intelektualo moterėlė,nesugebėjusi būti net pakenčiama gydytoja,o susidėjusi su konservatoriais ir patekusi į Seimą,kur nei didelių sugebėjimų,nei blaivaus proto nereikia,kur viskas suverčiama vargšei ”kolektyvinei atsakomybei”.Atleiskime jai.

   Thumb up 13 Thumb down 0

 10. Konservatoriai kovoja su korupcija? O tai prajuokino!
  Žiūrim ką turim:
  Kažkas iš politikų, tame tarpe ir konservatoriai, nemokamai pasimaudė, gal dar pabaliavojo Druskininkuose. Nuostolis: 100, daugiausia 300€ nesumokėtų mokesčių.
  Katinas ir Žiugždienė- privati įmonė namuką paremontavo, nuostolis, sprendžiant pagal to namuko dydį, apie 50€ nesumokėtų mokesčių.
  Bernatonio namas- statė pats- ne pats statė. Nuostolis? Kažkiek šimtų eurų gal yra tas nuostolis, o gal ir ne.
  Konservatorių darbeliai:
  “Mažeikių nafta” – „Williams”- milijardai nuostolio.
  Sapaliojimai apie AE statybą- konsultantai, komandiruotės, derybos- dešimtys, šimtai milijonų nuostolių.
  Per krizę dirbtinai sukeltos elektros kainos- milijardai nuostolio.
  Dešimčiai metų valstybei užkrautas per didelis SGT ir jo išlaikymas – dešimtys milijardų nuostolio.
  Snoras ir Kuperis- šimtai milijonų nuostolio.
  Čia tik pačios stambiausios konservatorių aferos, bet jei sudėtum visas smulkesnes per 25-kis metus jų padarytas- drąsiai dar galima pridėti kokį 100-tą milijardų.
  Va čia tai aferistai! Europoje lygių jiems nėra. Afrikoje ir ten būtų tarp pirmaujančių.

  “Galiu užtikrinti, kad socialdemokratų kerštinga politika tikrai nesustabdys mūsų pastangų valyti Lietuvą nuo korupcijos“.
  Juknevičiene, ubagėle tu dvasios, slėpkis po lapais su visa savo chebra ir supūkite ten galutinai. Be jūsų pasaulis bus šviesesnis.

  Thumb up 39 Thumb down 0

  • Kazkaip nedasuto,kad konserv.dre aferas ne vien asmenineje sf,bet ir valstbiniu mastu,su sukiu-“neprileisim ruso prie (berods)kranelio”.

   Thumb up 15 Thumb down 2

   • jo sauke konservai kad neprileis ivano prie vamzdzio,na ir turekit ta tuscia vamzdi,kam jis reikalingas idjotai prakeikti,vokieciai paklojo vamzdi per baltijos jura ir naxren tas jusu vamzdis,o butumet gave uz tranzita,bet gi lietuvos idjotai nenori pinigu,kam jiems gerinti zmoniu gyvenimus kaip jie patys gerai gyvena

    Thumb up 16 Thumb down 0

  • Į Cha 2015-11-12 – 12:46 komentarą:

   Ir vis dėlto, tie jūsų išvardinti per konservatorių partijos vadų kenkimą Lietuvai iššvaistyti milijardai, tai toks mizeris , palyginus su Uspaskicho partijos keliais milijonais ar TTP partijos vado R.Pakso „leidimu suprasti“, kad dėl to net burnos aušinti neverta. Ane?

   Thumb up 2 Thumb down 1

 11. Jukneviciene visai teisi.Kodel jie turi leisti klesteti korupcijai konkueuojanciam klanui?Reikia savais ru[pintis.Is tatos iekaip prezidento nepadaro,dar kitos uodegos velkasi……….

  Thumb up 23 Thumb down 0

 12. kas ja ipareigojo advokatauti? Pats idomumas, kodel “ispejama” viesai per ziniasklaida? Ar cia jau prasidejo eilinis “spektaklis” pries rinkimus ar dar tiktai repeticija? Matomai jaucia, kad jiems patiems per rinkimus gali baigtis blogai. Tokios rietenos rinkeju tikrai nezavi.

  Thumb up 26 Thumb down 0

 13. kuri blogybė mažesnė: maudynės Aqua parke ar anūkelienės darželių biznis valstybės sąskaita?

  Thumb up 29 Thumb down 0

 14. ponia Rasele,psasimkit dar tuos socdemus,ir norim ,kad daugiau nei vienas nebūtumėte seime….PAVARGOT ,JSAU 25 METUS”DIRBDAMI”LIETUVAI,IR MES PAVARGOM norim PERMAINŲ,O JŪS SOVIETINIO MĄSTYMO ŽMONĖS ,JOKIŲ PERMAINŲ ,NET NEGALIT ŽADĖTI…….PAILSĖKIT ISTORIJOS ARCHYVE SU WSIO ZAKONO GVARDIJA,taip panašūs vieni į kitus,kad neatskirtum…….

  Thumb up 27 Thumb down 1

  • labai teisingas jūsų pastebėjimas, gal tie scd su konsr. tarpusavyje santykius aiškinasi nebūdami seime

   Thumb up 20 Thumb down 0

  • meluoji,pirmiausia prie tavo taip vadinamu sovietu tokios bletsvos nebuvo,antra kodel sakai kad nera atsinaujinimu ir kitokios velniavos,dar ir kaip jie atsinaujina negi skaiciuoti nemoki,vis naujina ir naujina ir kaip ,kad daugiau naujoviu i kisene subiretu

   Thumb up 9 Thumb down 0

 15. Ar bijai ,kad jau tauta praregėjo ir jūsų aferos tapo visiems aiškios.Na tarybine komjaunuole,išdavei savo vyrą,vaikus,galima sakyt ,kad pardavei tėvynę,išduosi ir visus savo partiečius jeigu prireiks.Ačių Dievui,kad traukiesi iš Kauno,nes daug kas norėtų tave apspjauti.

  Thumb up 29 Thumb down 0

 16. tai tik rinkiminės batalijos, po rinkimų matysime kaip Juknevičienė su Butkevičiu bučiuosis ir tai aiškins “bendru darbu vardan Lietuvos”.
  Galima lažintis.

  Thumb up 25 Thumb down 0

 17. Man tai Grazulis ir Jukneviciene “abu labu tokiu”.Nors Grazuli as dar galiu pakesti.

  Thumb up 13 Thumb down 0

 18. Vagių, aferistų partija… Užčiauptų savo kakarinę sijonuota karo eksministrė. Ateis vieną kartą šitai partijai galas, ne be reikalo siunta.

  Thumb up 34 Thumb down 1

  • – Ir kodėl tie visi kalibruoti “vatinkos” taip mėgsta tuos patriotinius nicus ..lietuvis, pilietis, patriotas ..juk ir kožnam kiemo ožiui aišku , ko juose trūksta ..nei čia ūgis nei čia smūgis ..o tik maskatuojanti sasiska.

   Thumb up 3 Thumb down 23

   • Stasy tau jau jokie kalibrai nepadės, ir taip viskas iš visur byra net su didžiausiu kalibru tau niekas nesustabdys.

    Thumb up 10 Thumb down 1

 19. reikėtų socdemus su konservais suleisti į purvo vonią ir tegu mušasi, bent gerą reginį apturėtume

  Thumb up 34 Thumb down 0

 20. Prasideda gerkliu kandziojimasis. Kokia geda, kad sitaip elgiasi valdzios zmones. Jie visi ant tiek prisidirbe, kad vieni kitu nenusvertu.

  Thumb up 35 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (4)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (1)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (2)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...