Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugsėjis 29 Antradienis
 

R. Janutienė palieka „Lietuvos ryto“ televiziją – nesutiko vykdyti R. Baranausko nurodymų

2019-05-29 14:56 | Naujienos | Komentarų (61)

Nuo Lietuvos teisėsaugos Rusijoje besislapstantis R. Baranauskas per nuotolį vadovauja „Lietuvos ryto“ televizijai? 

Žurnalistė, „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Nuoga tiesa“ vedėja Rūta Janutienė atskleidė, kodėl jos nelieka kitame „Lietuvos ryto“ televizijos sezone.

Socialiniame tinkle „Facebook“ R. Janutienė paaiškino, jog derybas dėl naujo sezono ji nutraukė po to, kai prieš kelias savaites jos paprašė skubiai imti turistinę vizą ir lėkti į Maskvą pas nuo Lietuvos teisėsaugos besislapstantį buvusį „Snoro“ banko valdytoją Raimondą Baranauską. R. Janutienei taip pat buvo persiųsti Rusijoje besislapstančio R. Baranausko nurodymai, ką ir kaip R. Janutienė turėtų klausinėti.Pasak žurnalistės, pasirengimas vykti į Maskvą staiga nutrūko, kai ji pareiškė, jog su R. Baranausku kalbės ir apie rusiškų pinigų plovimą per „Snoro“ banką.

„Aš nebesiderėjau dėl tolesnio darbo, nes tai jau būtų nebe žurnalistika, kurią aš myliu karšta meile”, – socialiniame tinkle „Facebook“ parašė Rūta Janutienė.

„Lietuvos ryto“ televizijai vadovauja buvęs LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius.

Komentarai

 

 

 
  • ligoni tu sumaisei su savo usraina,ten zurnalistus atsaudo,sodina i kalejimus,ar pas tave tuscia galva,kad ta suprasti,tada kaip sakoma durniu ir baznycioj musa,as tau parasysiu ukrofasistini pasisveikinima ir nusiraminsi,salo usraine herojam v sralo

   Thumb up 3 Thumb down 0

 1. Sakykite ką norite, bet Janutienė yra labai drąsi žurnalistė. Gal per daug arši, kartais nesavikritiška, bet drąsi. Nežinau dėl ko ji paliko tą Lrytą. Bet Lryte ir LRT dabar gal dirbti tik konservatorių klapčiukai ir kiti pašlemėkai. Geri žurnalistai jau seniai Sorošo pinigėlių pagalba “suvirškinti”

  Thumb up 19 Thumb down 9

 2. NU JO…, KIETAS VYRUKAS TAS BARANAUSKAS PASIRODO, 8-TUS METUS PAS JĮ VISKAS AREŠTUOTA,VISKAS ATIMTA ” PO BEZ PRIDĖLU”, GRYBO “KIŠENINIAI” BUDERLOGAI ŽMOGŲ PERSEKIOJA, NET PATI TULPĖ SU KUBILOIDŲ CHUNTA NIEKAIP NEGALI JO ĮVEIKTI, IŠ BAIMĖS, KAD REIKĖS ATSAKYTI UŽ IŠVOGTUS BANKO INDĖLININKŲ PINIGUS, GRYBAS SU OŽIU NET ĮSTATYMUS KEIČIA, KAD KAIP TAI GALĖTŲ TEISTI SNORO AKCININKUS UŽ AKIŲ. O BARANAUSKAS PASIRODO, IŠ UŽSIENIO VISKAM VADOVAUJA?…..ČIA KAIP?….

  Thumb up 26 Thumb down 3

  • Ką dar norit Baranauskui prikabinti, ziauriau nebūna, taip su juo susidorojo valdziazmogiai, kad nei vienas neatlaikytu, čia dar Janutienes cirkas…..

   Thumb up 24 Thumb down 1

  • Rūta gali šikti kiek nori ir kaip nori, nes bėgliauskas juk negali prasižioti, kad tai jis stovi už viso to š…. prieš Grybauskaitę, taip, kad slėpkitės po lapais 😉

   Thumb up 0 Thumb down 18

   • Pastaruoju metu 2 Rūtelės ant Lietuvos apsišikO. Viena plaukikė Rūta, apsimelavusi lakstė nuo dopingo kontrolierių, po visą pasaulį slapstėsi, irgi kaltino kitus, kai baseine Rio olimpiadoje vos nenuskendo – tai matomai per varžybas ją už kojos po vandeniu Putinas laikė?! Dabar finalas aiškus – pas buvusius savo rėmėjus į Maximos kasas dirbti…
    Kita Rūta panašiai apsišikO. Vietoj to, kad garbingai prisipažintų, jog atleido iš darbo, na, darbo sutarties nepratęsė (kam nepasitaiko?), tai, ne, – ir savo darbovietę buvusią apšikO (čia dėkingumas, jog kažkada iš gatvės iš gailesčio priėmė į lrytas.tv dirbti), ir visai svetimą jai žmogų, su kuriuo, manau, kad niekada net bendravusi nebuvo, apšikO. Šiai Rūtai išvada pati beldžiasi – šluota, kibiras, chalatas… ir į darbą, kai užsimanysi dirbti…

    Thumb up 14 Thumb down 9

    • Pastabus labai KIETAS .Pats SUGALVOJA [už Rūtą] atleidimo priežastį ir pats SAVO IŠMISLĄ komentuoja.Tiesiog…Proto bokštas

     Thumb up 5 Thumb down 10

 3. Labai sudėtingas atvejas .Bet juk keisti dalykai dedasi pas tuos Lietuvos gelbėtojus ?.Dalis jiems seniau pataikavusiu žurnalistu tampa ar nori tapti jau ne tokie vienpusiški savo kritika .Tai kaip ir geras ženklas Lietuvos demokratijai .

  Thumb up 4 Thumb down 13

 4. po ekskomisaro alvydo gimtadienyje susirinkusių švečių nusprendimo buvo paprasčiausiai išmesta.

  Thumb up 24 Thumb down 1

 5. Apie Baranauską susirinko…daug kam toli iki to žmogaus, bet patys zinot

  Thumb up 22 Thumb down 1

 6. snoristai nusivylė Janūtiėnės beletristiniais gebėjimais, nes jos brošiūrėlės nedavė laukto rezultato?

  Thumb up 9 Thumb down 19

 7. Kaip bebutu,bet ji paskelbe visiska suda,net juokas ima,o kad isverstaskure,tai tikrai,pvz,is pradziu Garliavos ivykius rase i viena puse,veliau vel priesingai,tai pagal ja niekur nera tiesos,kaaip nori taip faktus keicia.NEmatau jokio nuostolio,kad nebus jos eteryje

  Thumb up 28 Thumb down 6

 8. Net byloje, kuria netikiu visiškai, Snorui nėra kaltinimų dėl plovimo, tiesiog ponia meluoji, bet įdomu koks tikslas????

  Thumb up 26 Thumb down 1

 9. O kai rašė savo romanus “apie raudona dalia” tada buvo šaunuolė ? Ot greitai keičiasi nuotaikos . Nepatiks Baranauskui galės atvykti į Lietuva ir ja apskusti ji šmeižiant .

  Thumb up 13 Thumb down 17

  • Sergi beretini ir stipriai, gal čia tau nuo to, kad beretę prisikalei vinimi prie galvos, kad vėjas nenupūstų ir nepamestum matomai.

   Thumb up 26 Thumb down 0

 10. Nesivelkit zmones su pusprote i polemika geriau nekreipkir demesio ir nekomentuokit tai jai bus bausme.

  Thumb up 27 Thumb down 8

 11. Janutienės žurnalistinė veikla gana tipiška tai aplinkai kurios kultūrine prasme „BRANDŽIA“ pavadinti butu labai sunku ..Ar to reikalauja visuomenės interesu ginimas ? Irgi labai abejoju. Reportažai su didele doze prasimanymu ir įvairaus plauko spekuliacijų tinka tik patraukti aktyvios visuomenės dėmesį sukeliant savotiška ažiotažu ..bet labai menkai prisideda prie pačios problemos sprendimo ., apie kuria Ji pati norėtu pakalbėti ..Todėl ir tokios ir išvados ..mano … o kad butų pilnas aiškumas nubrėšiu dar viena brūkšnį kuris aiškiai turėtu padėti čia visiems susidėlioti savo moralinius prioritetus .. aš Jos kaip tokios neįsivaizduoju mokytojos įvaizdyje , o juk tos profesijos giminingos mūsų visuomenėje savo verte ..Išvada pati beldžiasi į langines ..šluota ,kibiras ir pervargusios gilios akys ..veide.

  Thumb up 23 Thumb down 7

 12. Galejo janutiene ka nors rimtesnio sugalvoti.O toks ismestas info tik juokus sukelia.

  Thumb up 29 Thumb down 6

 13. Nesupratau, tai turi Janutiene irodymu apie tai ka raso, ar tik toli esancio bei negalincio dabar atsakyti zmogaus apkalbejimai? Jei turi irodymu tai ponia taves niekas negali sustabdyti, klok ant stalo, jei turi tik apkalbejimus, tai tada kuom kvepi ,tuom kitus tepi

  Thumb up 28 Thumb down 3

 14. saulė leidžias pamažu”. Janutienė visada džiaugiasi seną šūdą atkapsčiusi. Gana ilgai ta prostitutė ir Landsbergį šūdino, smardino. Nelabai išdegė, pati pasmirdo. Mokėjo gerai – tai vargšė ir krutėjo praeities keliukais. Žiūrėkit, kas dabar išvagia valstybę. Tylit – svarbu žlugdyti .

  Thumb up 17 Thumb down 12

 15. Nors šluba antis jau nueina nuo scenos iš Daukantinės, bet žiūriu šio portalo redaktorė G.Gorienė kaip laižė subinę Grybauskaitei , taip tebelaižo

  Thumb up 27 Thumb down 5

 16. ta žurnalistė tikrai yra pasišiukšlinusi tai gali visko sulaukti … Juokinga tai kad tos televizijos nauju vadovu tapo pats A.Siaurusevičius .:)) ans juk tikrai išdrėbs visa rusiška turinį ir žiūrėk ta LR TV ims klestėti ..su LRT . :)

  Thumb up 13 Thumb down 11

 17. PATARIU GREICIAU ISIMK IS SAVO FACEBOOK SIA MELAGINGA ŽINIA , KOL PACIOS NEPADAVE Į TEISMA NES VAZIUOSI I TARPTAUTINI ARBITRAŽA PALIŪDYTI… CHA CHA…

  Thumb up 24 Thumb down 5

  • situacija tokia: neturiu simpatijų nei Baranauskui, nei Janutienei. Bet šioje situacijoje svarstyklės aiškiai krypsta Janutienės nenaudai.

   Thumb up 25 Thumb down 4

  • Juk meluoji, – apie kokį rusiškų pinigų plovimą per “Snorą” kalbi? Pati sugalvojai? Tai juk net generalinės prokuratūros sukurptoje ir “baltais siūlais” susiūtoje prieš “Snoro” banko akcininkus ikiteisminio tyrimo byloje net nėra jokių įtarimų pateikta dėl pinigų plovimo?!
   Tamstai, aferiste Rūta, siūlau pradžiai pasiskaityti, kas rašoma oficialioje žiniasklaidoje. Susirask ir skaityk straipsnį – ” Prokurorai baigė „Snoro“ turto pasisavinimo ir iššvaistymo bylą”. Ir baik viešai meluoti!

   Thumb up 26 Thumb down 5

 18. Kažkas jau turėjo stovėti eilėje prie Lietuvos Ryto televizijos durų su mikrofonu rankose ..ir laukti kada ponas A. Siaurusevičius bandys namo išsmukti . :)

  Thumb up 15 Thumb down 9

  • matyt jaunas esi,neziurint kad su berete.Siauras niekur nesmuks,nes uz boilerines duru pasislepes.

   Thumb up 24 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Vilniaus universitetas baltarusių studentams siūlys nemokamas studijas ir stipendijas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (7)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Naujų potyrių miegamajame suteiks vibratoriai poroms (1)
Kas yra vibratorius, greičiausiai, sakyti nereikia. Šis malonumų šaltinis paprastai...
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (2)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...