Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 23 Penktadienis
 

R.Ivanauskas: Kedys Stankūnaitę vadino prostitute, Ūsą – stora kiaule, o apie Furmanavičių ir Stankūnaitės seserį nieko neužsiminė

2013-09-16 11:22 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (94)

Raimundas Ivanauskas. KK nuotr.

Teisiami buvęs Drąsiaus Kedžio draugas Raimundas Ivanauskas ir jo buvusi sugyventinė Eglė Barauskaitė šiandien vykstančiame teismo posėdyje Vilniaus apygardos teisme pradėjo duoti parodymus.

Kaip teisme sakė Raimundas Ivanauskas, pirmiausia jis kažkur 2006 metais netoli sporto klubo esančioje „Neries“ kavinėje susipažino su ten barmenu dirbančiu Mindaugu Žalimu, o po metų – ir su Drąsiumi Kedžiu.

D.Kedys norėjo, kad R.Ivanauskas jį konsultuotų kaip treneris. „Sakė, kad, sulaukęs tavo metų, norėčiau atrodyti kaip tu“, – apie susipažinimą su D.Kedžiu sporto klube pasakojo R.Ivanauskas.

Apie problemas šeimoje D.Kedys pirmą kartą R.Ivanauskui papasakojo 2009 metų sausio mėnesį.

„Papasakojo, kad pareiškimą nuvežė, kad tvirkina dukrą“, – teisme sakė R.Ivanauskas. Jis teigė pataręs D.Kedžiui išsivežti dukrą į užsienį, daugiau dėmesio skirti jai.

Taip pat D.Kedys papasakojo R.Ivanauskui, kad vežiojo dokumentus, kad įrašus padarė, platino seimūnams.

„Aš pasakiau: „Aš tavo vietoj važiuočiau į Vilnių, tiesiai į saugumą“. Supratau, kad buvo ir ten, bet atsakymo negavo“, – teismo posėdyje sakė R.Ivanauskas.

Paklaustas, ką D.Kedys pasakodavo apie sugyventinę Laimutę Stankūnaitę, R.Ivanauskas atsakė, kad „vadino ją prostitute, kad pardavinėjo vaiką Ūsui“.

Į teismo klausimą, ką iš D.Kedžio girdėjo apie A.Ūsą, R.Ivanauskas atsakė, jog apie A.Ūsą D.Kedys kalbėjo taip: „Kai pagalvoju, kaip ta stora kiaulė prievartavo mano vaiką, gyventi nesinori“.

Pasak R.Ivanausko, Drąsius Kedys kalbėdamas kartojosi – per 15 minučių tris kartus pakartodavo tą patį.

R.Ivanausko teigimu, D.Kedys labiausiai buvo piktas ant L.Stankūnaitės, sakė, kad „jinai kalta, jinai pardavinėjo“.

Į teismo klausimą, ar D.Kedys kada nors minėjo J.Furmanavičių, R.Ivanauskas, ranką ant širdies pridėjęs, atsakė: „Ne, nieko apie J.Furmanavičių“.

„O apie Naruševičienę – Stankūnaitės seserį? Ką nors minėjo Kedys?“- paklausė teismas.

„Ne, nieko apie Stankūnaitės seserį. Tik apie Stankūnaitę“, – teisme duodamas parodymus sakė Raimundas Ivanauskas.

Jo teigimu, kalbėdamas Drąsius Kedys dažnai vartodavo žodžius „dėsiu, padėsiu“ – toks esą buvo D.Kedžio leksikonas.

„Kaip jūs sakote „laba diena“, taip Kedys sakydavo „dėsiu, padėsiu“, – sakė R.Ivanauskas.  Esą toks leksikomas Kedžiui buvo įprastas.

Teisme liudytoju buvo apklaustas R.Ivanausko buvusios sugyventinės sesers vyras A.Bacevičius. Jis buvo prašomas papasakoti apie pokalbį, kuris tarp R.Ivanausko ir A.Bacevičiaus įvyko netrukus po D.Kedžio laidotuvių – 2010 m. balandžio 24 d., apie 17.30 val., R.Ivanausko buto virtuvėje.

Slapta įrašytas pokalbis buvo pagarsintas teisme.

Tame įraše R. Ivanauskas pasakoja, kad D. Kedys po žudynių tyčia prie V. Naruševičienės namų numetė ir paliko legaliai išduotą ginklą ir sako, jog jis (D. Kedys) turėjo „400 trotilo“, 4 granatas, džichado diržą.

„Aš „jobinsiu“ su dusliarke visus, kaip dėsiu, bet kokiu atveju užmušiu, nesėdėsiu, aš ne zekas, aš neatlaikysiu“, – esą tokius D.Kedžio žodžius citavo R. Ivanauskas.

A.Bacevičius šį pokalbį apibūdino kaip „girto“. Pokalbis vyko po D.Kedžio laidotuvių, o R.Ivanauskas tada buvo girtas, be to, dar ir prie A.Bacevičiaus gėrė berods degtinę tiesiai iš butelio.

Teismo paklaustas, apie ką čia kalbėjo, R.Ivanauskas atsakė, kad „čia yra mano viso gyvenimo problema – kompleksas“.

„Norėjau būti vyru, pasirodyti“, – sakė R.Ivanauskas.

Nuo mažens turėjęs problemų dėl regėjimo, R.Ivanauskas bent žodžiais sakė stengęsis „pasirodyti“.

“Dėl to ir sportavau“, – sakė kultūrizmo treneris.

„Tai o kodėl su naikintuvais neskraidėte?“ – paklausė teisėja.

„Skraidžiau, ir su naikintuvais, gerbiama teisėja, skraidžiau. Kai išgerdavau, tokią problemą (girtis) turėdavau: kad tarnavau „afganuose“, skraidžiau su naikintuvais, akis ten išdegiau ir dėl to nemačiau“, – apie savo kompleksą dėl regėjimo negalios pasakojo R.Ivanauskas.

Esą dėl tokios  jo ydos – pasigėrus girtis apie nebūtus dalykus – atkrito ir dalis draugų iš sporto klubo.

Kitas teismo posėdis – spalio 11 d.

Komentarai

 

 

 
 1. Šuolaikinės technologijos įgalina sukurti naujas pomirtines Elvio Preslio dainas su jo 100 proc. tikru balsu, o kiti kuria tikrus pokalbių įrašus, tikrus SMS, tikrus elektroninius laiškus says:

  Elvio Preslio pomirtinės naujos dainos

  Šiuolaikinės technologijos įgalina sukurti naujas Elvio Preslio pomirtines dainas su jo 100 proc. tikru balsu, kurio neatskiria jokie ekspertai, o kiti kuria “tikrus pokalbių įrašus”, “tikrus SMS”, “tikrus elektroninius laiškus”.
  .
  Pagal šiomis technologijomis galimai sukurtus SMS ir emailus jau teisiama Eglė Kusaitė, atėjo eilė Raimundui Ivanauskui ir Eglei Barauskaitei.
  .
  Laikykitės visi, kurie išdrįsta valdžios vyrus pakritikuoti už milijonines vagystes.
  .
  Ir neduok Dieve nerašykite 200 skundų apie pedofilų prievartaujamus Jūsų vaikus, o tai bus kaip Drąsiui ir Neringai.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. Nemanau , kad girto žmogaus vapalionės nebus priimtos rimtai . Čia tas pat , kas iš Venskienės kompiuterio paviešinti jos asmeninius įrašus , ką atliko Betingis ir jam už tai niekas jokių bylų nekėlė …

  Thumb up 9 Thumb down 1

  • labai neigiama itaka turejo vokietijoje teisejos kompiuterio turinio paviesinimas ir prezidento pakso telefoniniu pokalbiu paviesinimas.spaudoje buvo tokia nuomone,kad todel lietuvoje nestate kazkokio NATO biuro,nes lietuviams negalima patiketi jokiu ES paslapciu.demokratinese salyse asmeniniai teiseju ir prezidentu pokalbiai ar laikmenos NIEKADA NEI PRIE JOKIU APLINKYBIU NEGALI BUTI VIESINAMI -PREZIDENTAI NEGALI NEGALI BUTI SEKAMI

   Thumb up 5 Thumb down 0

 3. KAIP APSIGINTI PAŽEISTAS TEISES NUO NIEKIENO NEKONTROLIUOJAMŲ NEDESOVIETIZUOTŲ KOLABORANTŲ, VYRIAUSIOJO ADMINISTRACINIO TEISMO VAGIŲ IR NETIRIAMŲ TEISĖJŲ NUSIKALTIMŲ, MELO BEI NETEISINGUMO? says:

  Prezidentė korumpuotą, degradavusią, posovietinę teisinę-teisminę sistemą viešai įvardijo KLANU, kalbėjo, kad teismai turi būti sąžiningi, objektyvūs ir nešališki, tačiau, niekieno nekontroliuojamas, melo ir neteisingumo KLANAS tebeegzistuoja.
  KLANAS TEISME PAVOGĖ MANO RAŠYTINIUS ĮRODYMUS – DOKUMENTUS, kuriuos aš įteikiau LVAT’ui. Į mano prašymus atstatyti bylose pavogtus įrodymus arba man juos gražinti, LVAT’o pirmininkas R.Piličiauskas ir jo pavaduotojai atsirašinėja, akivaizdžiai sukčiaudami, meluoja, pavogtų įrodymų man negražina.
  Generalinis prokuroras D.Valys, turintis išskirtinę teisę ir pareigą, netyrė mano skundo dėl dokumentus pavogusių teisėjų veiksmų, o VAT teisėjas Stasys Lemežis (buvęs sovietinis vyr. prokuroras) įteisino dokumentų vagystę ir neteisėtus prokurorų veiksmus.
  KLANAS nusavino nuosavybę, kurią statė mano tėvas „Katalikų kronikos“ bendražygis, pripažintas Lietuvos nepriklausomybės gynėjas – savanoris, televizijos studijos ir bokšto gynėjas, žydų gelbėtojas, KGB‘istų persekiotas ir terorizuotas, Valstybės apdovanotas ir pagerbtas ne vieno muziejaus stenduose.
  Remdamasis reikiamos galios registro dokumentais, teisingumo, aš ieškojau visose įmanomose KLANO pakopose: Registrų centro (RC) Komisijoje, Vyriausioje administracinių ginčų komisijoje (VAGK), Teisingumo ministerijoje (TM) bei jos Registrų departamente ir visuose įmanomuose teismuose. Ginčijau akivaizdžiai suklastotus išvestinius RC dokumentus. Bylą tarp manęs ir TM nenusišalinęs nagrinėjo buvęs Komunistų partijos nomenklatūrininkas, kolegijos pirmininkas Anatolijus Baranovas, kurio sūnus T ministro patarėjas Tomas Baranovas. KLANAS įteisino akivaizdžiai suklastotus RC išvestinius dokumentus.
  Tai primena pasakėčią „Vilkas ir ėriukas“ apie ėriuko bylinėjimąsi su vilku vilkų teisme.
  KLANAS tapo irštvomis nedesovietizuotiems kolaborantams KGB‘istams, komunistams ir jų giminaičiams.
  Prezidentės paskirtas LVAT’o pirmininkas R.Piličiauskas neteikia teikimo dėl proceso atnaujinimo.
  R.Piličiauskas LVAT’o pirmininku paskirtas pagal Prezidentės vienasmenišką išskirtinę privilegiją, jis Seime neprisiekė, jo paskyrimo procedūroje Seimas nedalyvavo, todėl LVAT’as bylose ignoravo Seimo kontrolierių išvadas ir sprendimus, kuriais nustatyti RC direktoriaus K. Sabaliausko ir T ministro pažeidimai, jiems taikytos poveikio priemonės, tačiau besikeičiantys ne‘Teisingumo ministrai, turėdami įstatymuose įrašytas prievoles kontroliuoti RC ir Teismų vadovų administracinę veiklą, jų nekontroliuoja.
  Administraciniai teismai negina piliečio-žmogaus nuo valstybės institucijų tarnautojų savivalės ir biurokratizmo, bet dangsto dokumentų suklastojimo faktus, vykdo neteisingumą, dubliuoja bendrosios kompetencijos teismus, kuriuose taip pat nagrinėjamos administracinės bylos, mano atveju ginčijasi su jais dėl bylų teismingumo, stumdo jas tarp savęs ir vilkina nagrinėjimą. Būtina administracinius teismus panaikinti (reorganizuoti į bendrosios kompetencijos).
  Konstitucinis teismas nuolat pažeidinėja Konstitucijos 5 str. 3 d., aš neturiu teisės į jį kreiptis dėl teismų ir teisėjų įvykdytų Konstitucijos pažeidimų. Teismas netenkino mano prašymo kreiptis į KT.
  EŽT Teisme, TM deleguoti Lietuvos atstovai, mano pareiškimą cenzūravo.
  Esu beteisis prieš KLANĄ, kuris savo „vidiniais įsitikinimais“ pamynė Konstituciją, kitus įstatymus, teisingumą, sąžiningumą, savo garbę ir pareigas.
  IŠ NETEISĖS PADARYTA TEISĖ, NES NEDAVIAU KYŠIO.
  KAS TEIS TEISĖJUS IR VALSTYBĖS „TARNAUTOJUS“, MANE AKIVAIZDŽIAI APVOGUSIUS, KURIUOS AŠ BRANGIAI IŠLAIKAU?
  KAS GRĄŽINS LVA TEISME NEVIENĄ KARTĄ PAVOGTUS MANO ĮRODYMUS-DOKUMENTUS IR NUOSAVYBĘ, NUSAVINTĄ IŠ AKLO, VISIŠKOS NEGALIOS, BUVUSIO BEJĖGIŠKOJE BŪSENOJE, ŽMOGAUS?
  KAIP APSIGINTI NUO NIEKIENO NEKONTROLIUOJAMŲ, NEDESOVIETIZUOTŲ KOLABORANTŲ VYRIAUSIOJO ADMINISTRACINIO TEISMO VAGIŲ IR NETIRIAMŲ TEISĖJŲ NUSIKALTIMŲ, MELO BEI NETEISINGUMO???
  Atsiprašau už konkretų nevilties šauksmą tyruose.

  Thumb up 12 Thumb down 1

 4. Kedį matėm visi ,o Ūso ne ,todėl kyla abejonės ar jis negyvas

  Thumb up 21 Thumb down 2

 5. Šiuolaikinės technologijos įgalina sukurti naujas Elvio Preslio dainas su jo 100 proc. tikru balsu, o kiti kuria tikrus pokalbių įrašus, tikrus SMS, tikrus elektroninius laiškus says:

  Elvio Preslio pomirtinės naujos dainos

  Šiuolaikinės technologijos įgalina sukurti naujas Elvio Preslio pomirtines dainas su jo 100 proc. tikru balsu, kurio neatskiria jokie ekspertai, o kiti kuria “tikrus pokalbių įrašus”, “tikrus SMS”, “tikrus elektroninius laiškus”.
  .
  Pagal šiomis technologijomis galimai sukurtus SMS ir emailus jau teisiama Eglė Kusaitė, atėjo eilė Raimundui Ivanauskui ir Eglei Barauskaitei.
  .
  Laikykitės visi, kurie išdrįsta valdžios vyrus pakritikuoti už milijonines vagystes.
  .
  Ir neduok Dieve nerašykite 200 skundų apie pedofilų prievartaujamus Jūsų vaikus, o tai bus kaip Drąsiui ir Neringai.

  Thumb up 10 Thumb down 1

 6. Ar žurnalistai privers prokurorus realiai ieškoti ir gyvą surasti Neringą Venckienę says:

  Ar žurnalistai privers ieškoti Venckienę

  Praėjo jau 5 mėnesiai, tačiau prokurorai, priremti žurnalistų, tik patikslino, kad dar tik svarsto į kurias užsienio kabas versti teisinės pagalbos tekstus dėl Venckienės buvimo vietos suradimo, kad įteikti jai kvietimą atvykti į prokuratūrą apklausoms.

  Kęstutis Girnius Lietuvos žiniose (akivaizdu, kad prokurorų interesais) pradėjo neoficialią rimtą diskusiją, ar iš viso vertą pradėti ieškoti Neringą Venckienę, gal apsiriboti ją išvadinant baikščia lydere, išsigandusia stoti prieš Lietuvos teisingiausius teismus dėl smulkių kaltinimų.
  Cituojame:
  “Teisėsaugos institucijos, nors Seimo narė nusprendė pabėgti ir slapstytis, turėtų ją palikti ramybėje.
  Teisėsaugos institucijoms keliami rimtesni prioritetai ir užduotys, kurioms jos turėtų teikti pirmenybę, lėšų ir laiko.
  Pasaulis nesugrius, jei Neringa Venckienė gyvens Čikagoje ir vaizduos esanti kankinė.“

  Panašu, kad prokurorai irgi neturi jokio noro bylinėtis užsienio teismuose dėl jos ekstradicijos į Lietuvą, toksai teisminis procesas jiems kelia atvirą siaubą.
  Todėl iki šiol tik apsiribojo melagingu pranešimu, kad esą prokuratūra jau paskelbusi tarptautinę paiešką.
  .
  Pagrindiniai tikslai juk jau pasiekti:
  1. sutrukdyta galimybė Drąsos kelio partijai plėtoti spalvotąją (rožių, violetinę ar panašaus tipo) revoliuciją Lietuvoje,
  2. Išrinkta tik iki minimo (tik 7 atstovų) Seime frakcija, o valdančiosios sisteminės partijos, maitinamos milijonais iš biudžeto, labai bijojo, kad nepatektų 70 ir daugiau Drąsos kelio atstovų.
  3. Kiti rinkimai į Seimą tik po 3,5 metų.
  4. Būdama užsienio valstybėje Neringa Venckienė spalvotosios revoliucijos Lietuvoje nebesuorganizuos ir Seime daugumos negaus.
  5. Neužbaigusi dabartinių jai keliamų bylų, ji negalės kandidatuoti į Prezidentus.
  6. Ant jos ir jos brolio Drąsiaus pedofilai ir korumpuoti teisėsaugos pareigūnai galės ir toliau viešai su pasigardžiavimu spjaudyti, šmeižti, teisme neįrodžius, kad žudė Kedys, toliau Drąsių ir Neringą vadinti žmogžudžiais ir t.t.
  .
  Lrytas.lt nuotrauka neįrodo, kad ji daryta Čikagoje. Iš kitos pusės. kas gali paneigti, kad Neringą Venckienė seniai iš anksto yra pagauta ir kur nors laikoma ilgalaikėje narkozėje kartu su sūnumi, kaip Drąsius Kedys, nors jo oficialiai ieškojo Anglijoje, Ispanijoje, Rusijoje ir t.t. Irgi buvo pundai patriotų pranešimų, kad Drąsių matė šiose šalyse.
  Drąsiaus plaukų pomirtinė analizė parodė, kad jis daug mėnesių buvo pripumpuojamas nervų sistemą slopinančiais vaistais.
  .
  Tad ar žurnalistai privers prokurorus realiai ieškoti ir gyvą surasti Neringą Venckienę

  Thumb up 4 Thumb down 2

 7. Labai teisingas Povilo komentaras, kuris nusodino suknista baba(ar kaip ten ji?) Toks sliuzas, kaip ji(jis) visko gali prisigalvot ir prisigalvoja. Tai pedofilu uztarejas. Jau seniai tas matosi. Ciuozk i lietryti, ten kuze, butke, kamarauske. Ten tavo vieta.

  Thumb up 15 Thumb down 2

 8. Kas tam ligoniui Kedžiui pripasakojo ir įtikino, kad aplink pedofilai. Ar tik nebus sesutė Neringa, užtat ir spruko iš Lietuvos, kaip žudynių kurstytoja.

  Thumb up 3 Thumb down 19

 9. Parodymai tik patvirtino, kad Furmanaviciu nuzude kazkas kitas del nezinomu priezasciu.

  Thumb up 16 Thumb down 3

 10. Mat kaip čia gavosi………….Povilas babą “ant menčių paguldė”? Baba 2 val nė cypt.Nokdaunas? Nokautas?

  Thumb up 12 Thumb down 3

 11. Kai rimčiau pamąstai, tai net pats Drąsiaus nužudymas kelia abejonių. Labai jau neadekvačiai po jo mirties elgėsi ne tik jo sesutė, bet ir tėvai ir kiti giminaičiai. Neteko girdėti, kad būtų kada kėlę klausimų dėl jo nužudymo. Visi buvo susikoncentravę tik į tai, kaip bet kokia kaina nusikaltėle padaryti Laimą ir ją pasodinti. Tai nenorom susidaro pretekstas abejoti, ar tik nebus vietoj Drąsiaus taip pat palaidotas iš mirusių atsarginių dalių surinktas dubleris. Juk dar neteko girdėti, kad mirusiems skrodimo metu nupjaunamos galvos ir vėl prisiūvamos ar po kaulus planktonas ieškomas…
  Galima ir kitokia versija – barteris. Tyla už tylą. Venckai su Kedžiais tyli apie Drąsiaus nužudymą, „temidė“ – apie Venckų su Kedžiais sukurtą pedofiliją. Kaip bespėliotume, bet kažkas labai nešvaraus toje istorijoje tikrai yra, nes „pedofilija“ čia tik pretekstas liaudžiai mulkinti. Ir tikrąją tiesą, vargu bau, ar kada sužinosime.

  Thumb up 6 Thumb down 24

  • Baba:
   “Neteko girdėti, kad būtų kada kėlę klausimų dėl jo nužudymo”.
   Klausimas babui:
   O tai kas samdė nepriklausomą ekspertą kūnui tirti, kada valdiški ekspertai jau atidavę velionį giminėms?
   -Povilas-

   Thumb up 15 Thumb down 3

   • Tai juk reikėjo kažką publikai suvaidinti. Na, ir ką tas, atseit „nepriklausomas“, prityrė?
    Velionį A.Ūsą, atseit, taip pat tyrė… Ir ką?

    Thumb up 1 Thumb down 18

    • Nesiginčysiu dėl smulkmenų – gal tas profesorius A.Garmus ir nebuvo samdomas, gal jis ir neėmė pinigų.
     Bet savo nuomonę pareiškė nedviprasmiškai:
     “Nepriklausomas ekspertas profesorius Antanas Garmus taip pat netiki, kad Kedys mirė užspringęs skrandžio turiniu. „Tai, kas vyksta teismo medicinos institute, – pasibaisėtina. O tie penki aukščiausio lygio ekspertai – tik akių dūmimas“, – „Akistatai“ pasakė profesorius.”
     -Povilas-

     Thumb up 14 Thumb down 2

  • Babyte su laiku vaikeja ir kelia vis fantastikesnes versijas. Planktono bukvaliai yra ieskoma kaulu ciulpuose, o tinkamiausia tam vieta kojos ir berods krutines kaulai. Apie tai galima isitikinti ivedus i google rusiskai – planktonas, kaulas, kriminalistika.

   Thumb up 7 Thumb down 4

   • Tai gal pagal planktono koncentraciją kraujyje ekspertai nustatė, kurio prokuroro „asistentas“ bekankindamas persistengė ir Drąsių nužudė? Va čia aukščiau toks -Povilas- giriasi, kad jei ne profesorius A.Garmus, taip ir būtų patikėjęs, kad Drąsius švendrių lapais užkandžiaudamas apsivėmė ir užsprigo, kai net mudviem su Antaniene iš pat pradžių buvo aišku net be jokių profesorių išvadų, jog tai fikcija.

    Thumb up 2 Thumb down 7 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...