Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Kovas 4 Ketvirtadienis
 

R.Ivanauskas: „Milinienė sakė, „tu net neįsivaizduoji, kokią aš pinigų sumą investavau į šitą reikalą“; M.Milinienė nesupranta, apie ką R.Ivanauskas čia kalba

2013-09-16 14:07 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (169)

Marija Milinienė nesupranta, kaip žmogus, sergantis "alzheimeriu", gali atsiminti prieš kelerius metus vykusios apklausos detales. KK nuotr.

Šiandien duodamas parodymus Vilniaus apygardos teisme, buvęs Drąsiaus Kedžio asmeninis treneris Raimundas Ivanauskas pareiškė, kad jam pas tyrėją Kauno rajojo policijos komisariate spaudimą darė nužudyto Vaido Milinio mama Marija Milinienė.

„Tu net neįsivaizduoji, kokią aš pinigų sumą investavau į šitą reikalą“, – esą Milinienės pas tardytoją Kauno rajono policijos komisariate pasakytus žodžius citavo Raimundas Ivanauskas.

Jis tada teigė buvęs atvežtas į apklausą be advokato, o apklausoje be jo ir tardytojo dar dalyvavo moteris, prisistačiusi Miliniene.

Pasak R.Ivanausko, ji jam pasiūliusi bendradarbiauti.

„Klausė: „Pas tave buvo Neringa (Venckienė)?“ Nebuvo, pasakiau. „Tai tu, vyre, iš kalėjimo neišeisi“, – kalbėdamas apie patirtą spaudimą Milinienės žodžius teisme citavo R.Ivanauskas.

Marija Milinienė „Karštam komentarui“ teigė iš tiesų dalyvavusi vienoje R.Ivanausko apklausoje, tačiau visai kitoje byloje – nužudyto Vaido Milinio byloje, ir ta apklausa, pasak M.Milinienės, buvo labai trumpa.

„Jam buvo užduoti tik du klausimai: „Ar pažįsti Neringą Venckienę?“, „Ar esi ką nors girdėjęs apie Vaidą Milinį?“. Ir į abu klausimus jis atsakė „ne“, – „Karštam komentarui“ sakė Marija Milinienė.

Ji teigė nežinanti, apie kokią čia pinigų sumą ir kokį neva darytą spaudimą duodamas parodymus kalbėjo Raimundas Ivanauskas.

Be to, ją be galo nustebino, kaip “alzheimeriu” sergantis žmogus gali atsiminti prieš kelerius metus vykusios apklausos detales.

„Jis serga “alzheimeriu”, tai kaip jis gali atsiminti? Gal jis ką nors sumaišė? Gal ten buvo ne Milinienė? Gal tai jo prisiminimai iš praeities?“ – retoriškai klausė Marija Milinienė.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. „Jis serga “alzheimeriu”, tai kaip jis gali atsiminti? Gal jis ką nors sumaišė? Gal ten buvo ne Milinienė? Gal tai jo prisiminimai iš praeities?“ – retoriškai klausė Marija Milinienė.
  Jeigu šis žmogus serga, tai jis nieko negali prisiminti ir apie Kedžio dalyvavimą arba nedalyvavimą. Kodėl toks žmogus yra teisiamas?

  Thumb up 35 Thumb down 2

 2. Kas ta Miliniene? Teiseja, advokate, tardytoja??? Kodel jai tokios teises suteikiamos, tai ka daro tyrejai, jeigu Miliniene ju darba dirba? Akivaizdi valdzios ir teiseju mafija, net namu seimininkes turi teises, jeigu jos teiseju zmonos.

  Thumb up 45 Thumb down 1

 3. Algirdai , esate kovotojas uz Venckiene ir jos aferas , bet BAILYS nr. 1 . Is cia jusu MURKIAI , BUROKEVICIUTES..bijai ivardinti , nes bijai bijai…..ARBA SNEKI , ARBA TYLI. Uz komentatoriu uzuolaidos suras nesuras , – O SURANDA , JEIGU NORI , PER 7 SEKUNDES/ galima loti ka norime. Bet tu ne durnas berniokas – loji i vienus vartus,,,,LOK , ALGIRDAI , LOK….Jeigu esi teisus , nebijok . Jeigu ne ………………………………………………………..

  Thumb up 1 Thumb down 27

 4. Visi kas buvo patvory atsimena, kad egzotinis debilas buvo išpašolvonytas už savo psichinius nukrypimus. Kartą i iji isikunijo Drasius, ir egzotinis ,, norejo saudyti ir zudyti visus velnius, ty pedofilus ir masonus. Cia po to kai jis Drasiaus lovoj permiegojo ir bliuze nudziove. Veliau grazino. Tipo isplaut i vilniu veze. Jis ten taip cirkinosi, kad ji ismete kaip suni is kepyklos. Tada egzotinis butent ta rudeni itin lindo prie sciglio ir versio, jie ji nx varo, jis jiems dainas apie partizanus deda ir vis dejuoja,, oi jus mano partizanai,, o jie ji varo salin. Va tada egzotinis eme zirzti kad turi info kas tas trecias ir kad jis dabar uzbaigs drasiuas darbus ir medzio pedofilus.Tik visaip issukinejo kas, kartais net vencku pasakydavo. Nors itariamuju buvo visokiu, apie miliniuka nieks net negirdejo.
  Lapkricio 21, 2010 egzotinis kazko ilenda i draugus pas Milinyte Simona. Matyt is ten ir broli jos atkase tas brudas.
  Gruodzio pradzioj, berods 3 dingsta Vaidas Milinis. Po kiek laiko randamas nebegyvas. O internete pasipila komentarai ant jo. Zmones ir patiki. O dar sustiprina itarima aiskereges kuri Kauno dienoj skelbe, kad bus mirciu. Matau tipo vyra sukniubusi juodoje masinoje.
  Idomu kaip buvo tas vaikinas isniekintas pries mirti ar po mirties? Pries tai buvo kom , kad matesi slapimo pedsakai ant sniego. O egzotinis debilas ne vienam savo oponentui grasindavosi uzmusti ar sumusti ir apmyzti galvą.Banditu zargonu reiskia pagaidinti , pazeminti.
  Dar keistas dalykas, kad egzotini debila kviete i apklausas del nuzudyto Milinio. Mes dar stebejomes, o tas beprotis prie ko? Norint pasidaryti nelieciamu, egzotinis ima garbinti stanke ir lysti Milinienei i uzpakali be muilo, nors savo slaptose grupese is jos tyciojasi ir ragina visus ,, stumti,, kad jos sunu nuzude Rackauskas.
  Ar nebus jis nagu prikises prie sio vaikino zuties?

  Thumb up 36 Thumb down 1

  • Wialnias Kuprevicius yra wialniui siela pardaves. Jo eks zmona dar augina jo sunu, kad tik nepersiduotu wialnio wialniski genai vaikeliui. Dziaugiuosiu, kad zmona suprato su kuo susidejo nors ir velokai.

   Thumb up 25 Thumb down 1

  • Wialnias kuprius yra wialniui siela pardaves. Jo eks zmona dar augina jo sunu, kad tik nepersiduotu wialnio wialniski genai vaikeliui. Dziaugiuosiu, kad zmona suprato su kuo susidejo nors ir velokai.

   Thumb up 9 Thumb down 1

  • Siūstas provokatoriu, apjuodinti Garliavos žmones, kurie gynė nuskriaustą vaiką

   Thumb up 23 Thumb down 0

 5. “batai jam jau nespaudzia” –
  -tai zargonas broli.Is seno seno tarybinio kino filmo.
  Jaunas esi ir suprasti nieko negali.
  O del Vijetos,tai tik klaidele.
  Turejau omeni Stankunaites skambuti Violetai Narusevicienei.
  Irgi sena istorija.Dar is tu neitiketinai senu laiku,kai Burokeviciute dar Murkio atradus nebuvo.Ir musyse kazkada siokia tokia teisingumo imitacija BUVO.
  Bet kas musu zodziais senobiniais tiki?

  Thumb up 26 Thumb down 0

  • NE , jai rupi ne pinigai , ir pati supranti ta puikiai. Jos vaika NUZUDE, o paskui apipyle srutomis Garliavos Gajauskaite , patvoriniai/ juk viskas yra komentuose/ , kad jis pedofilas…AR nori savo nuzudytam sunui tokios pomirtines SLOVES? Zinodama, kad tai netiesa , kad vaika tiesiog padare po mirties pedofilu ….Ir jus ja ir jos NUZUDYTA sunu iki siol niekinate, zeminate , tyciojates. Ir ji padarys viska , kad siuksles niekintojai atsiimtu , kas priklauso…AS UZ JA …

   Thumb up 2 Thumb down 38

 6. ir dar kaip gali prisiminti kas buvo pries keleta metu.Visai neseniai susitikau su gera pazistama,kurios nemaciau daugiau kaip 15metu.Mes labai graziai pabendravome prisimineme bendrus pazistamus,ivykius susijusius su jais.

  Thumb up 24 Thumb down 0

  • o kuom serga policininkai dalyvave Garliavos sturme, kurie i kalausimus teisme vis atasko – nepamenu? Kuom serga cerniauskas, kuris nepamena kad nese mergaite? Ar gali tokiose atsakingose pareigose dirbti zmones be atminties? Jie net nepamena kokias teises turi laisvi Lietuvos pilieciai ir uztai elgesi kaip banditai pries atsiklaupusius ir besimeldziancius zmones.

   Thumb up 71 Thumb down 2

 7. ar bus sureguota i IVANAUSKO zodzius ir iskelta byla milinienei parodys laikas,akyvaizdu ,kad si veikeja yra prisidirbusi ir uz smeizta ir papirkinejimus jei jie buvo turi atsakyti

  Thumb up 59 Thumb down 6

 8. “geras” straispnis buvo komsamolkoje, kur Miline visus prakeikė ir lankėsi pas kaukazo šamanus, tarėsi su Vangos mokiniais. Tas straipsnis parodė, kad jai “stogas nučiuožęs”.

  Thumb up 54 Thumb down 6

 9. taigi “tyrėja” Milinė Žaliajam davė 4000 lt – už ką? Manau moteriškė labai giliai įklimpusi, todėl ir investavo. Matai, p.Neringai negalima buvo savarankiškai ieškoti brolio žudykų ir pedofilų, o šitai poniai PRAŠOME – visur keliai atviri.

  Thumb up 63 Thumb down 5

 10. Jei Ivanauskas serga alzheimerio liga, jei netikima juo tais teiginiais, kurie yra nanaudingi Milinienei ir kitiems, tai negalima tikėti ir kitais Ivanausko teiginiiais. Kyla klausimas, ar jis yra nepakaltinamas

  Thumb up 38 Thumb down 2

 11. KAIP APSIGINTI PAŽEISTAS TEISES NUO NIEKIENO NEKONTROLIUOJAMŲ NEDESOVIETIZUOTŲ KOLABORANTŲ, VYRIAUSIOJO ADMINISTRACINIO TEISMO VAGIŲ IR NETIRIAMŲ TEISĖJŲ NUSIKALTIMŲ, MELO BEI NETEISINGUMO? says:

  Prezidentė korumpuotą, degradavusią, posovietinę teisinę-teisminę sistemą viešai įvardijo KLANU, kalbėjo, kad teismai turi būti sąžiningi, objektyvūs ir nešališki, tačiau, niekieno nekontroliuojamas, melo ir neteisingumo KLANAS tebeegzistuoja.
  KLANAS TEISME PAVOGĖ MANO RAŠYTINIUS ĮRODYMUS – DOKUMENTUS, kuriuos aš įteikiau LVAT’ui. Į mano prašymus atstatyti bylose pavogtus įrodymus arba man juos gražinti, LVAT’o pirmininkas R.Piličiauskas ir jo pavaduotojai atsirašinėja, akivaizdžiai sukčiaudami, meluoja, pavogtų įrodymų man negražina.
  Generalinis prokuroras D.Valys, turintis išskirtinę teisę ir pareigą, netyrė mano skundo dėl dokumentus pavogusių teisėjų veiksmų, o VAT teisėjas Stasys Lemežis (buvęs sovietinis vyr. prokuroras) įteisino dokumentų vagystę ir neteisėtus prokurorų veiksmus.
  KLANAS nusavino nuosavybę, kurią statė mano tėvas „Katalikų kronikos“ bendražygis, pripažintas Lietuvos nepriklausomybės gynėjas – savanoris, televizijos studijos ir bokšto gynėjas, žydų gelbėtojas, KGB‘istų persekiotas ir terorizuotas, Valstybės apdovanotas ir pagerbtas ne vieno muziejaus stenduose.
  Remdamasis reikiamos galios registro dokumentais, teisingumo, aš ieškojau visose įmanomose KLANO pakopose: Registrų centro (RC) Komisijoje, Vyriausioje administracinių ginčų komisijoje (VAGK), Teisingumo ministerijoje (TM) bei jos Registrų departamente ir visuose įmanomuose teismuose. Ginčijau akivaizdžiai suklastotus išvestinius RC dokumentus. Bylą tarp manęs ir TM nenusišalinęs nagrinėjo buvęs Komunistų partijos nomenklatūrininkas, kolegijos pirmininkas Anatolijus Baranovas, kurio sūnus T ministro patarėjas Tomas Baranovas. KLANAS įteisino akivaizdžiai suklastotus RC išvestinius dokumentus.
  Tai primena pasakėčią „Vilkas ir ėriukas“ apie ėriuko bylinėjimąsi su vilku vilkų teisme.
  KLANAS tapo irštvomis nedesovietizuotiems kolaborantams KGB‘istams, komunistams ir jų giminaičiams.
  Prezidentės paskirtas LVAT’o pirmininkas R.Piličiauskas neteikia teikimo dėl proceso atnaujinimo.
  R.Piličiauskas LVAT’o pirmininku paskirtas pagal Prezidentės vienasmenišką išskirtinę privilegiją, jis Seime neprisiekė, jo paskyrimo procedūroje Seimas nedalyvavo, todėl LVAT’as bylose ignoravo Seimo kontrolierių išvadas ir sprendimus, kuriais nustatyti RC direktoriaus K. Sabaliausko ir T ministro pažeidimai, jiems taikytos poveikio priemonės, tačiau besikeičiantys ne‘Teisingumo ministrai, turėdami įstatymuose įrašytas prievoles kontroliuoti RC ir Teismų vadovų administracinę veiklą, jų nekontroliuoja.
  Administraciniai teismai negina piliečio-žmogaus nuo valstybės institucijų tarnautojų savivalės ir biurokratizmo, bet dangsto dokumentų suklastojimo faktus, vykdo neteisingumą, dubliuoja bendrosios kompetencijos teismus, kuriuose taip pat nagrinėjamos administracinės bylos, mano atveju ginčijasi su jais dėl bylų teismingumo, stumdo jas tarp savęs ir vilkina nagrinėjimą. Būtina administracinius teismus panaikinti (reorganizuoti į bendrosios kompetencijos).
  Konstitucinis teismas nuolat pažeidinėja Konstitucijos 5 str. 3 d., aš neturiu teisės į jį kreiptis dėl teismų ir teisėjų įvykdytų Konstitucijos pažeidimų. Teismas netenkino mano prašymo kreiptis į KT.
  EŽT Teisme, TM deleguoti Lietuvos atstovai, mano pareiškimą cenzūravo.
  Esu beteisis prieš KLANĄ, kuris savo „vidiniais įsitikinimais“ pamynė Konstituciją, kitus įstatymus, teisingumą, sąžiningumą, savo garbę ir pareigas.
  IŠ NETEISĖS PADARYTA TEISĖ, NES NEDAVIAU KYŠIO.
  KAS TEIS TEISĖJUS IR VALSTYBĖS „TARNAUTOJUS“, MANE AKIVAIZDŽIAI APVOGUSIUS, KURIUOS AŠ BRANGIAI IŠLAIKAU?
  KAS GRĄŽINS LVA TEISME NEVIENĄ KARTĄ PAVOGTUS MANO ĮRODYMUS-DOKUMENTUS IR NUOSAVYBĘ, NUSAVINTĄ IŠ AKLO, VISIŠKOS NEGALIOS, BUVUSIO BEJĖGIŠKOJE BŪSENOJE, ŽMOGAUS?
  KAIP APSIGINTI NUO NIEKIENO NEKONTROLIUOJAMŲ, NEDESOVIETIZUOTŲ KOLABORANTŲ VYRIAUSIOJO ADMINISTRACINIO TEISMO VAGIŲ IR NETIRIAMŲ TEISĖJŲ NUSIKALTIMŲ, MELO BEI NETEISINGUMO???
  Atsiprašau už konkretų nevilties šauksmą tyruose.

  Thumb up 25 Thumb down 1

  • Iš tamstos teksto nesupratau nei,kas tu,nei kas tavo tėvas. Visus išvardinai,tik pats neprisistatei, tarsi tavo ir tėvo istorija būtų žinoma visiema,arba būtų ką tik aprašyta šiame straipsnyje. Iš tokių rašymų galima spręsti,kad turite rimtų psichikos problemų.

   Thumb up 3 Thumb down 5

 12. Šiuolaikinės technologijos įgalina sukurti naujas Elvio Preslio dainas su jo 100 proc. tikru balsu, o kiti kuria tikrus pokalbių įrašus, tikrus SMS, tikrus elektroninius laiškus says:

  Elvio Preslio pomirtinės naujos dainos

  Šiuolaikinės technologijos įgalina sukurti naujas Elvio Preslio pomirtines dainas su jo 100 proc. tikru balsu, kurio neatskiria jokie ekspertai, o kiti kuria “tikrus pokalbių įrašus”, “tikrus SMS”, “tikrus elektroninius laiškus”.
  .
  Pagal šiomis technologijomis galimai sukurtus SMS ir emailus jau teisiama Eglė Kusaitė, atėjo eilė Raimundui Ivanauskui ir Eglei Barauskaitei.
  .
  Laikykitės visi, kurie išdrįsta valdžios vyrus pakritikuoti už milijonines vagystes.
  .
  Ir neduok Dieve nerašykite 200 skundų apie pedofilų prievartaujamus Jūsų vaikus, o tai bus kaip Drąsiui ir Neringai.

  Thumb up 17 Thumb down 1

  • Netiesa , nereikia bijoti…Rasykit, kovokit….musu daugiau , o bailiu irkarjeristu nedaug. Todel, kad zmones bijo uz tai jie ir elgiasi kaip nori. Sekmes saziningiems ir drasiems!Sekmes Vencku ir Kedziu seimai!

   Thumb up 18 Thumb down 1

 13. Ar žurnalistai privers prokurorus realiai ieškoti ir gyvą surasti Neringą Venckienę says:

  Ar žurnalistai privers ieškoti Venckienę

  Praėjo jau 5 mėnesiai, tačiau prokurorai, priremti žurnalistų, tik patikslino, kad dar tik svarsto į kurias užsienio kabas versti teisinės pagalbos tekstus dėl Venckienės buvimo vietos suradimo, kad įteikti jai kvietimą atvykti į prokuratūrą apklausoms.

  Kęstutis Girnius Lietuvos žiniose (akivaizdu, kad prokurorų interesais) pradėjo neoficialią rimtą diskusiją, ar iš viso vertą pradėti ieškoti Neringą Venckienę, gal apsiriboti ją išvadinant baikščia lydere, išsigandusia stoti prieš Lietuvos teisingiausius teismus dėl smulkių kaltinimų.
  Cituojame:
  “Teisėsaugos institucijos, nors Seimo narė nusprendė pabėgti ir slapstytis, turėtų ją palikti ramybėje.
  Teisėsaugos institucijoms keliami rimtesni prioritetai ir užduotys, kurioms jos turėtų teikti pirmenybę, lėšų ir laiko.
  Pasaulis nesugrius, jei Neringa Venckienė gyvens Čikagoje ir vaizduos esanti kankinė.“

  Panašu, kad prokurorai irgi neturi jokio noro bylinėtis užsienio teismuose dėl jos ekstradicijos į Lietuvą, toksai teisminis procesas jiems kelia atvirą siaubą.
  Todėl iki šiol tik apsiribojo melagingu pranešimu, kad esą prokuratūra jau paskelbusi tarptautinę paiešką.
  .
  Pagrindiniai tikslai juk jau pasiekti:
  1. sutrukdyta galimybė Drąsos kelio partijai plėtoti spalvotąją (rožių, violetinę ar panašaus tipo) revoliuciją Lietuvoje,
  2. Išrinkta tik iki minimo (tik 7 atstovų) Seime frakcija, o valdančiosios sisteminės partijos, maitinamos milijonais iš biudžeto, labai bijojo, kad nepatektų 70 ir daugiau Drąsos kelio atstovų.
  3. Kiti rinkimai į Seimą tik po 3,5 metų.
  4. Būdama užsienio valstybėje Neringa Venckienė spalvotosios revoliucijos Lietuvoje nebesuorganizuos ir Seime daugumos negaus.
  5. Neužbaigusi dabartinių jai keliamų bylų, ji negalės kandidatuoti į Prezidentus.
  6. Ant jos ir jos brolio Drąsiaus pedofilai ir korumpuoti teisėsaugos pareigūnai galės ir toliau viešai su pasigardžiavimu spjaudyti, šmeižti, teisme neįrodžius, kad žudė Kedys, toliau Drąsių ir Neringą vadinti žmogžudžiais ir t.t.
  .
  Lrytas.lt nuotrauka neįrodo, kad ji daryta Čikagoje. Iš kitos pusės. kas gali paneigti, kad Neringą Venckienė seniai iš anksto yra pagauta ir kur nors laikoma ilgalaikėje narkozėje kartu su sūnumi, kaip Drąsius Kedys, nors jo oficialiai ieškojo Anglijoje, Ispanijoje, Rusijoje ir t.t. Irgi buvo pundai patriotų pranešimų, kad Drąsių matė šiose šalyse.
  Drąsiaus plaukų pomirtinė analizė parodė, kad jis daug mėnesių buvo pripumpuojamas nervų sistemą slopinančiais vaistais.
  .
  Tad ar žurnalistai privers prokurorus realiai ieškoti ir gyvą surasti Neringą Venckienę

  Thumb up 22 Thumb down 1

  • Milinienė sumokėjo 3000 Lt liudytojui M. Žalimui žurnalisto akyse says:

   Milinienė sumokėjo 3000 Lt liudytojui M. Žalimui žurnalisto akyse. Tai jis paliudyjo per televiziją

   Thumb up 45 Thumb down 3

   • kiek atsimenu 4000 Lt, o ne 3000 Lt. Reikia Ivanauskui rasti tą laidą ar kažka ir teisme parodyti. Labai jau ji klastinga – kaukazo šamanų draugė ir “Vangos mokinė”

    Thumb up 28 Thumb down 3

 14. sergantys šia liga pilnai gali atsiminti kas vyko prieš dešimt metų , tačiau nesugeba atsiminti pav. ką valgė vakar vakare. Tokie šios ligos bruožai.

  Thumb up 34 Thumb down 3

 15. Tiesiog siaubas pagauna, kaip juodai stengiamasi sukurpti bylą iš nieko. Buvo tarybiniai teismai patys ” teisingiausi “, dabar lietuviški…

  Thumb up 35 Thumb down 1

 16. “Aklas” Ivanauskas; “nekaltoji’ jo sugyventine , su naujagimiu ant padejusi ruostis zmogzudystem ;”sviesulys ir bebaime” kovotoja Venckiene , KALIU BIURO ir P.ZDOS SKUNDU autore ;pilkasis kardinolas Venckus , nors storas ir Aidas , bet nepedofilas ;6 kartus sedejes kal. Lobovas , sunim kaukes Daukanto aiksteje; “kriminologe ” Gajauskaite , sudirbusi nuzudyta jaunuoli ir dabar vercianti kalte Driziui……VARDINKITE TOLIAU SAVO “HEROJU” SARASA , violetiniai……pirmyn….

  Thumb up 6 Thumb down 44

   • atsakymuks- versis 15 kart teistas, egzotinis 2 kart uz melagingus parodymus bei zmogu uzdares reketavo ( ar nebus su miliniuku taip papt pasielges? ) O zalimas irgi bantditas

    Thumb up 27 Thumb down 2

  • Ats chi chi chi.Vargsas esi , kad tiek sugebi parodyti savo negalia. Matyt , kad sunki buvo tavo vaikyste,kad toks nepraustaburnis ir chamas uzaugai.Manau , kad laikas gydytis, nes veliau lyga dar progresuos ir pasekmesgali buti labai liudnos.

   Thumb up 11 Thumb down 3

 17. Pati prisidirbus iki kaklo, tai dabar ir kaltina Ivanauska, tipo, jis issigalvoja. Tokia, kaip miliniene, viska gali. Jau ji butu nepakaltinama, nes protelis pavaziaves. Visi sunys dabar kariami ant Ivanausko. Dar tokiu stebuklu nemaciau, kad aklas zmogus padetu zudyti.

  Thumb up 40 Thumb down 4

  • ir dar,,,kaip kurcias eina i kara saudyti..nes girdi kaip patrankossaudo..tai cia ..aklas..DIEVE..o gal teisesauga yra nepakaltinama,,gal reikia visus sodinti i Ziegzdrius..ar Proveniskes

   Thumb up 17 Thumb down 1

 18. Man patinka skaityti komentarus. Jaučiuosi tarsi žiūrėdamas bokso varžybas, kur ringe pliekiasi du priešininkai :)

  Thumb up 7 Thumb down 2 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Patarimai tobulai terasai
Nugaros masažai – kiekvienam
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Dokumentų valdymo sistema – būtina modernios įmonės sąlyga 
Elektroninė dokumentų valdymo sistema vis dažniau keičia pasenusius fizinius dokumentų sandėliavimo, valdymo ir...

Skaitymo nauda: kodėl privalote pamėgti knygas? 
Skubančiame ir moderniame šiuolaikinių technologijų pasaulyje vis sunkiau atrasti laiko įvairiems užsiėmimams savo...

Šaltojo skambučio patarimai, kaip padidinti pardavimų kiekį! 
Šalti skambučiai gali būti varginantys ir sunkūs, ypač jei neturite susikūrę tinkamo plano....

Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...