Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Kovas 4 Ketvirtadienis
 

R.Ivanauskas: „Milinienė sakė, „tu net neįsivaizduoji, kokią aš pinigų sumą investavau į šitą reikalą“; M.Milinienė nesupranta, apie ką R.Ivanauskas čia kalba

2013-09-16 14:07 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (169)

Marija Milinienė nesupranta, kaip žmogus, sergantis "alzheimeriu", gali atsiminti prieš kelerius metus vykusios apklausos detales. KK nuotr.

Šiandien duodamas parodymus Vilniaus apygardos teisme, buvęs Drąsiaus Kedžio asmeninis treneris Raimundas Ivanauskas pareiškė, kad jam pas tyrėją Kauno rajojo policijos komisariate spaudimą darė nužudyto Vaido Milinio mama Marija Milinienė.

„Tu net neįsivaizduoji, kokią aš pinigų sumą investavau į šitą reikalą“, – esą Milinienės pas tardytoją Kauno rajono policijos komisariate pasakytus žodžius citavo Raimundas Ivanauskas.

Jis tada teigė buvęs atvežtas į apklausą be advokato, o apklausoje be jo ir tardytojo dar dalyvavo moteris, prisistačiusi Miliniene.

Pasak R.Ivanausko, ji jam pasiūliusi bendradarbiauti.

„Klausė: „Pas tave buvo Neringa (Venckienė)?“ Nebuvo, pasakiau. „Tai tu, vyre, iš kalėjimo neišeisi“, – kalbėdamas apie patirtą spaudimą Milinienės žodžius teisme citavo R.Ivanauskas.

Marija Milinienė „Karštam komentarui“ teigė iš tiesų dalyvavusi vienoje R.Ivanausko apklausoje, tačiau visai kitoje byloje – nužudyto Vaido Milinio byloje, ir ta apklausa, pasak M.Milinienės, buvo labai trumpa.

„Jam buvo užduoti tik du klausimai: „Ar pažįsti Neringą Venckienę?“, „Ar esi ką nors girdėjęs apie Vaidą Milinį?“. Ir į abu klausimus jis atsakė „ne“, – „Karštam komentarui“ sakė Marija Milinienė.

Ji teigė nežinanti, apie kokią čia pinigų sumą ir kokį neva darytą spaudimą duodamas parodymus kalbėjo Raimundas Ivanauskas.

Be to, ją be galo nustebino, kaip “alzheimeriu” sergantis žmogus gali atsiminti prieš kelerius metus vykusios apklausos detales.

„Jis serga “alzheimeriu”, tai kaip jis gali atsiminti? Gal jis ką nors sumaišė? Gal ten buvo ne Milinienė? Gal tai jo prisiminimai iš praeities?“ – retoriškai klausė Marija Milinienė.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. šaunuolė Milinienė. Tikroji motina. Nepabijojusi violetinio terorizmo skinasi lėtai bet tvirtai kelią prie tiesos. Jos reikalas, kaip ji tuos žmones liudyti apie įvykį prakalbins- ar pinigais, ar prašymais, mokėti pinigus už tiesą, žadėti piniginį atlygį už teisingą informaciją yra įprasta ir legalu.

  Thumb up 6 Thumb down 40

  • O ka turejo omeny sakydama butke, kad Miline yra kvaisa, juokinanti save su komentatoriais aktyvistais. Tai gal komentatorius papirkinedavo si moteris, kad lotu ant kedzio ir nv?

   Thumb up 25 Thumb down 3

  • Tikra motina? Tikra motina savo sūnumi būtų pasirūpinosi daug anksčiau, kai jis vėlėsi į visokias bylas, nekokie atsiliepimai apie tą sūnelį. Iš įvairių nusikaltimų jį išsukinėjo patėvis. Va, tada reikėjo auklėti ir už sūnaus garbę kovoti. Ir tai labai legalu?

   Thumb up 28 Thumb down 0

 2. Vadinasi Miliniene viska zino..kad daug pinigeliuinvestavo..reikia ja gerai “”apkalusineti “” ji viska pasakys..ji slepia,,daug daug ka slepia…

  Thumb up 32 Thumb down 3

 3. Gerai būtų, kad tuos žudikus pirmos instancijos teismas nuteistų iki gyvos galvos, gal tada prisimintų, kas yra nusikaltimo organizatoriai, jie juk tik kvaili vykdytojai.

  Thumb up 6 Thumb down 31

 4. pvz. zalumynas minejo, kad jam keli tukstanciai buvo siulomi /uz liudijima, uz pavardes, uz tylejima, uz nezinia ka…/. kodel sito veikejo neapkaltino ponia ?

  Thumb up 38 Thumb down 4

 5. IŠ KUR VIJILETA žinojo ,kad Furmonavičiui batai SPAUDŽIA-REIŠKIA JIE BUVO PAŽYSTAMI…..petrašiūnuose,vaikinas matė , stankūnaitę su furmonavičiumi einant……

  Thumb up 31 Thumb down 6

 6. o tai kvaisai Milinienei- blondikai nekyla klausimu,kodel sis ligotas zmugus siandien PEDERASTINIAME teisme?! Ka tie idiotai teisejai veikia su juo,jei jis jau nieko negali prisiminti kas vyko pries dvejus metus ,ka jau bekalbeti – pries keturius ir daugiau! Vienu zodziu, jei Miliniene labai mylejo savo sunu,tai nors vardan jo nesiveltu i nesvarius zaidimus! Per maza skausmo patyre ta Kauno poniute,kad tiek piktavaliskumo dar joje?!

  Thumb up 36 Thumb down 5

 7. is kur pas Miliniene tokie pinigai? juk ji niekur nedirba? is kur tokie rysiai? dalyvavimas apklausoje. ar tuos klausimus nesugebetu uzduoti tardytojas, kuriuos uzdave Miliniene?

  Thumb up 38 Thumb down 6

 8. Oi Miliniene Miliniene, suki uodega. O tai kam davei pinigu Zalimui? Dar neteko girdeti tokiu dalyku,kad nepazistama boba dalintu pinigus nusikalteliui “siaip sau, uz nieka”

  Thumb up 57 Thumb down 6

  • gal kad masina norimos spalvos pavogtu? O gal kad primustu ka nors kaip ta baltarusi…

   Thumb up 28 Thumb down 3

  • kaip rašė levaste,,tai ponia Milinienė pasakė (neatkartosiu pažodžiui) -mūsų bendras tikslas ,kova su Venskiene…..kai ,kam puiku ,kitų rankom susidoroti su buvusia teisėja,dar grąžiau kryževičius įvardijo -pūliniu…….protu nesuvokiama,valstybės pareigūnas,nemato ,kas aplink darosi-manau mato -AKELES IŠ GĖDOS NULEIDĘS

   Thumb up 34 Thumb down 4

 9. pagarba Milinienei, kad ji siekia išsiaiškinti kas tie nusikaltėliai

  Thumb up 9 Thumb down 55

  • O kas ji tokia? Prokurorė? Teisėja? O kodėl ji nesiaiškina kas nužudė sūnų?

   Thumb up 46 Thumb down 3

   • cia dar viienas musu ,,teisines,, valstybes kazusas – kazkokia bobele turi teise ateiti i apklausas ir daryti spaudima bei gasdinti kalejimais. Antras usas – tas irgi komentatoriu tardymuose dalyvaudavo. Ko ta ponia taip lenda i ta pedofilijos ir zudyniu byla? Ka nori nuslepti?

    Thumb up 39 Thumb down 3

    • kodel Venckiene /teisininke!!!/ negalejo dalyvauti zalumyno apklausoje, arba kokios stankes podruzkes apklausoje /pvz. del brolio zuties, del mergaites bedu/? Isivaizduoju kas tada darytusi…Be sansu. O sita ponia visur duris koja atsidaro? Vis labiau panaseja, kad ir tiria ne i ta puse.

     Thumb up 30 Thumb down 5

 10. Alzheimeriu sergantis jau nebeserga alzheimeriu 😀 Bet nieko sekimo pokalbiai atmintį atgaivins. Tegul neprisimena, kai bendrininkavo žudant nekaltus žmones, teismas pagal įrodymus, o ne pagal jo atmintį teis.

  Thumb up 6 Thumb down 43

  • Atsiprašau, bet o kas žudikas? A, ar jau nustatytas? Kažkaip nesigirdėjo… o jūs jau žinot? Paviešinkit, prašau.

   Thumb up 35 Thumb down 3

   • ĮRODINĖJO prokuroras KLIUNKA-tik JAM TAIP DREBĖJO BALSAS IR RANKOS,matomai”tokią tiesą pasakojo ,kad pats netikėjo….o prieskovis sovietinės melžėjos laiškas iš provincijos..idomu ,jei Ūso filmuotą medžiagą su mergaitėm-puseserėm ir draugeliais ,kas imestų internetą(netikiu,kad medžiaga sunaikinta)..idomu,ką sakytų teisinykai didieji……na ,tegul kiek nori balina ,ūso triūsikus,visvien jie nepabals….

    Thumb up 42 Thumb down 3

 11. Citata.
  “Po Kovo 11-osios, turbūt balandžio kažkur vidury, buvo pirmą kartą siūloma keisti laikiną pagrindinį įstatymą ir leisti pirkti žemę užsieniečiams.
  Šitą pasiūlymą išnešė į posėdį tuometinis aukščiausiosios tarybos pirmininkas Vytautas Landsbergis.”
  Signataras Rolandas Paulauskas.
  Todėl,
  Vytautas Landsbergis yra bemaž pats svarbiausias LIETUVOS pardavėjas,
  LIETUVOS naikintojas.
  Dabar konstitucija yra pakeista seime be tautos valios taip, kad LIETUVOS piliečiai neteko prigimtinės teisės į protėvių išsaugotą savąją žemę, o sukčiai galės laisvai ją išparduoti užsieniečiams.
  Referendumu stabdykim sukčių sumanytą LIETUVOS žemių išpardavinėjimą užsieniečiams.
  Tuo pačiu yra siekiama:
  -sumažinti parašų skaičių nuo 300000 iki 100000, kad inicijuoti referendumą;
  -įteisinti privalomą referendumą dėl žemės gelmių turtų panaudojimo.
  Dėl parašų rinkimo lapų kreiptis
  va čia
  zemesvardu.lt/kontaktai

  Thumb up 16 Thumb down 3

 12. Labai tikiu ,kad Miliniene tikrai investavo i si reikala daug pinigu.Siuo atveju labjau tikiu Ivanausko parodymais.O kaipgi kitaip ,jeigu be pinigu,si moterele,galetu dalyvauti visai jai svetimose bylose? Gal ji prokurore? Be to ,televizijos laidoje,si ponia viesai patvirtino,kad perziurejo visus bylos zudikes tomus labai nuodugniai ir dar pridejo,jog yra labai gerai susipazinusi su visais bylos lapais,net pasidariusi bylos kopijas.Va cia mane labai sudomino.Deja,laidos vedancioji buvo labai saliska,todel neuzdave,matesi akivaizdziai,Milinienei klausimo,kas jai suteike teisejos gales??? Aplamai,man Miliniene primena ta,kuris pats padaro sau problema ,o veliau apkaltinus kitus,iesko sunaus zudiku.Asmeniskai as manau,jeigu Miliniai butu noreje,ju sunaus zudikas butu per savaite isaiskintas.Juk ir milinis buvo ilga laika teismuose ne duru sargas? O zinant kaip teisetvarkos ponai suristi ypatingai draugisku rysiu,kalbu apie teisejus,prokurorus,advokatus,tai vien pirstu parodzius siam butu su dantym ir nagais prokurorai issiaiskine.Bet matyt tikras ar tikri zudikai cia nereikalingi,kaip ir pats bylos tyrimas paremtas naujovem,galimybem ir paciais protingiausiais ir daugiausia patirties turinciais tyrejais.Paziurekit,kitus nuzudymo atvejus,kur susije su prokurorais .Per pora dienu zudikai atkasti ir deramai nubausti.O cia ,sunaus atveju,Miliniene tik drumscia vandeni kaip karosiukas.jau keleta kartu sake zinanti kas sunu nuzude,bet niekaip nesuprantu,kodel tuomet tyli? jeigu jau prokurorais nebepasitiki,tai yra visagale ziniasklaida? Aplamai,man niekaip nesusirisa galai ir del apkaltinimo zudzius D kedi.Nejau Kedys prisikele is numirusiu ir nuzude Milinienes sunu? Labai keistai tyriama ir teisejo nusauto tyrimas.Paaiskinkit man,kam teisejuj reikalingi 11 ar 12 telefonu?kazkuris prokuroras paaiskino,kad ne telefonu tiek ,bet korteliu tiek.Tuomet ,kur skirtumas?Dar slyksciau atrodo,kai drebanciom rankom ,tikrai ne auksciausios kvalifikacijos,tik meluoti specas teisininkas priima sprendima sunaikinti visas Furmanaviciaus pokalbiu isklotines.manau jau vien tai irodo,jog byla sufabrikuota,byla ne zudike,bet melage.Juk net pirmo kurso teises studentai zino,ka reiskia mobilaus rysio isklotines,abonento judejimas, ir pan.Vien tie dalykai ,dar pridejus vaizdo kameras,pagrinde ir padeda issiaiskinti doriems tyrejams.O ka mes girdime ir matome sioje rezonansineje byloje.Dar pridesiu,joglabai man keistas ir prezidentes tylejimas,arba toks pareiskimas kaip praeita savaite.Tai parodo ne tik silpna pirmojo asmens valstybeje pozicija,bet didziausia nepagarba salies pilieciams ir paciai LIetuvai.

  Thumb up 66 Thumb down 3

   • skučienė ne veltui blynais šeria.
    kadangi kartojami seni mitai, tai blynai seni.
    bet venckakedopedodebilams – tinka. dar prašo.

    Thumb up 5 Thumb down 38

  • tai tiki ir kad kedys nušovė ir specialiai savo pistoletą paliko. bet, aišku, šituo netiki.
   mat tai būdinga venckiniams sektantams – tikėti tik tuo kas jiems įkalta. ir nei žingsnelio į šalį.

   Thumb up 3 Thumb down 30

   • tokiais žodžiais rašo facebook_e butkevičienė ,kuznecovaitė,mariukas……o paskutinis įvykis,labai išdirbo kuznecova Zuoką ,tokiais žodžiais.tik įdomu,iš kur Kuznecovaitės toks ŽODYNAS,kaip iš kalėjimo…..

    Thumb up 25 Thumb down 1

  • Kazka pripainiojai. Tai “ponia” Venckiene, o ne joks Furmanavicius per teisma issireikalavo savo telefoniniu isklotiniu sunaikinimo, Furmanavicius nespejo, nes buvo nusautas. Taip pat vadinami Furmanaviciaus 11 numeriu, tai numeriai kuriais dazniausiai skambindavo Furmanavicius, jo giminiu ir draugu, o ne jokios korteles. Kazkas ziauriai tyciojasi is taves meluodamas.

   Thumb up 3 Thumb down 26

  • parašyta,o prezidentė ,nori prezidentauti,juk venskienei aiškiai pasakė,kad jei bus ,kaip Paksui…………nesuprantu,konpromatais gąsdina ,patį aukščiausią valstybės asmenį (o seniaus sjkaičiau ,kai kazkokia božena gąsdindavo adamkų)…o kas turi ,tuos kompromatų turėtojus….na ,juk čia paprasta suimi ir viskas,ir iš visoi,kai kas turi patikrinti,ką ten veikia pareigūnai kreivuose languose…juk nei viena byla neištirta,nei vienas valstybinis nusikaltėlis išvogęs milijonus nepasodintas….nesuprantama,ką valstybė ,tokia turtinga,ir bet jkur gali švaistyti pinigus,net nedirbantiems,o imituojantiems darbą-VERSLININKAI ,TĄ PAČIĄ MINUTĘ IŠSPIRTŲ IŠ DARBO,BE ALGOS ,IR BE JOKIŲ PAŠALPŲ……JUOKINGA,JEI NEBŪTŲ GRAUDU

   Thumb up 11 Thumb down 4

 13. Manau kad Milinienės atmintis gali būti šluba?
  Apklausa pagal M.Milinienę, buvo labai trumpa todėl, nes Ivanauskas provokacijoms nepasidavė?

  Thumb up 45 Thumb down 4

  • Koks jūsų žvilgsnis būtų palaidojus vaiką, o šiandien gyvenančioje baimėje su apsauga, kai iš vaikų mokykloje buvo tyčiojamasi. Tikriausiai būtumėte labai patenkintas ir linksmas, bet tokiu atveju būtumėte “daržovė” serganti psichikos liga.

   Thumb up 5 Thumb down 33

 14. Gal ir Ivanauskas LIUDIJA kas LIEPTA , TAI KO NEGALEJO klausyti irasu BETAPATYBES ,kai Kedys teisesaugai rase skundus apie prievartaujama dukra

  Thumb up 10 Thumb down 3

  • dar nezinojo, kad reikes kazkam kazka liudyti. Bet kai pridygo visur ginklu kaip grybu po lietaus, be anspaudu, net neissautu, pradeta atsitoketi, kad galimai nebeiseis apkaltinti nei Drasiaus, nei dar ko nors.

   Thumb up 31 Thumb down 2

 15. Taip, alzhaimeriniai ligoniai smulkiai gali prisiminti ivykius is praeities, o kas vyksta siuo metu, tik kai ka……
  MIliniene aklai isitikinusi, tikrai klysta kalbedama nesamones, jeigu ji pradetu realiai mastyti, galbut ismastytu kas ir del ko nuzude jos sunu…

  Thumb up 32 Thumb down 5

  • manau,kad ji zino kas nuzude sunu, reikia, matomai ar ta zudika isgelbeti ar kitur suo cia pakastas

   Thumb up 23 Thumb down 2

 16. O ką jeigu Milinis nenorėdamas pats lįsti viešumon bando veikti per savo bobą?
  Bet boba ir yra boba.
  -Povilas-

  Thumb up 36 Thumb down 4

 17. graziai masinese informavimo priemonese buvo suvaidinta priespriesa, tarp tariamu kedzio remeju ir priesininku, ko pasekoje buvo prarastas labai svarbus liudininkas usas. siandien gal tik uso tevai dar galetu si bei ta paliudyti, bet tam gal reiketu ikurti fonda jiems paremt, kad galetu ir jie dingti is lietuvos

  Thumb up 4 Thumb down 8

 18. dar ,-ką nusiuntė Stankūnaitė pas seserį?????reiškia jinbai žino ,kas nužūdė seserį-todėl ją ir slepia,atsei kyla jai pavojus-reiškia ,ne nuo Kedžio,jį jau seniai nužūdė,kad apkaltintų,tik taip galima suprasti……

  Thumb up 39 Thumb down 5

 19. pediku propaganda jau nusneka,kaip ir ju Miliniene:
  N.Venckienės rėmėjai metėsi į kovą prieš skalūnus!-pedofilo Rytas

  Thumb up 26 Thumb down 3

 20. ką ? ponia Milinienė dirba -TYRĖJA???,kaip gali voisai žmogus -ne prie ko? galyvauti visai kito žmogaus -apklausoje ????laabai keista

  Thumb up 41 Thumb down 2

 21. nu pusdurniai , jei jusu sunu nuzudytu zmogzudziai , tai turbut ir jus turetumet teise dalyvauti apklausoj .slykstus zmones , jus ir tiek

  Thumb up 5 Thumb down 41

 22. gali kas atsakyt,kodel Miliniene dalyvavao apklausoj,nors ir “trumpoj”?kas vyksta salyje,jei pasaliniai zmones dalyvauja procese?Pati Milininiene tai patvirtino…

  Thumb up 45 Thumb down 6

  • Šitas Ivanauskas buvo apklaustas Milinio nužudymo byloje, todėl ir nesupranta moteris, apie ką kalbama. O šitas ponas gali sakyti ką nori – kaip pats sako tai buvo tik tyrėjas, Milinienė ir jis – kas ten ir ką kalbėjo niekas nepatvirtins ir nepaneigs.

   Thumb up 0 Thumb down 13

   • Ir po Gaivenio bylos Miliniene suskubo Zalima parsivezti. Ir kodel vis ta Miliniene visur sufiguruoja?

    Thumb up 32 Thumb down 0

 23. Pažiūrėjus KK2 2012-12-12 laidos įrašą, ypač sudomino ~8:20min apie šalia numestą pistoletą su Vaido pirstų anspaudais ir ~8:46min. kur M.Milinienė rodo byloje esančią nuotrauką Nr.11, po kuria tyrėjų užrašyta:
  Automobilio bendr.vaizdas iš deš.pusės.Prie autom. rasta cigaretė ir geltonos sp. dėmė sniege.
  Tai, pagal pirštų antspaudus ant cigaretės ir DNR iš šlapimo, negalima buvo nustatyti koks ten asmuo trainiojosi???
  O gal nustatė ? A? M.Miliniene?

  Thumb up 48 Thumb down 3

  • kad nustatyta buvo, bet, galimai netinkamas asmuo apkaltinti. Kokia is to nauda? Ir apsaugos valdiskos uz dyka nieks neduotu.

   Thumb up 24 Thumb down 2

 24. “Kedys padejo ginkla prie Narusevicienes ,kad zinotu kieno darbas” – cia Ivanausko fraze is pokalbio iraso, ne jokios Kuznecovaites. Taip kad kaltinkit akla soprana kam jis taip sneka.

  Thumb up 5 Thumb down 23

 25. net Ivanauskas sako,kad Kedas zude!!! kur venckiene? uz ka pedofilas Kedys zude Venckienes kolegas?

  Thumb up 8 Thumb down 30

 26. kad zmogus isproteja nuo per gero gyvenimo. Cia ko gero toks pats atvejis. Tegul visas jos padarytas blogis jai paciai ir sugrizta. Su kaupu

  Thumb up 19 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Patarimai tobulai terasai
Nugaros masažai – kiekvienam
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Dokumentų valdymo sistema – būtina modernios įmonės sąlyga 
Elektroninė dokumentų valdymo sistema vis dažniau keičia pasenusius fizinius dokumentų sandėliavimo, valdymo ir...

Skaitymo nauda: kodėl privalote pamėgti knygas? 
Skubančiame ir moderniame šiuolaikinių technologijų pasaulyje vis sunkiau atrasti laiko įvairiems užsiėmimams savo...

Šaltojo skambučio patarimai, kaip padidinti pardavimų kiekį! 
Šalti skambučiai gali būti varginantys ir sunkūs, ypač jei neturite susikūrę tinkamo plano....

Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...