Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Birželis 26 Sekmadienis
 

R.Gajauskaitė: „Manau, kad A.Ūso atveju panaudotas B.Dekanidzės scenarijus“

2011-03-18 16:20 | Naujienos | Komentarų (252)

"Kai malda nebepadeda,tai Tauta dar žino ir prakeiksmą, kuris nuskambėjo Garliavos kapinėse: "Būkit, budeliai, prakeikti už nekaltą Kedžio kraują; Būkit dvigubai prakeikti, te Perkūnas jus nuo žemės rauja; Tegul kipšai kvatos Judo grašius dalinę; Tegul šunys jūsų kaulus nešios, pagrioviais ir pelkynais..." - rašoma R.Gajauskaitės knygoje "Kedžio kelias" (KK nuotr.)

„Nusiimk raištį ir pažiūrėk: pedofilijos bylos – dalyviai – Anapilyje… Kas sekantis?“ –klausimą Temidei neseniai išleistoje knygoje

„Kedžio kelias“ užduoda knygos autorė kriminologė dr. Rūta Gajauskaitė.

„Nors, kalbant apie devynis lavonus šioje byloje, aš manau, kad A.Ūso atveju buvo panaudotas B.Dekanidzės scenarijus“, – „Karštam komentarui“ sakė R.Gajauskaitė. Ji nėra įsitikinusi, kad kape, kur, kaip oficialiai teigiama, yra palaidotas vienintelis kaltinamasis garsiojoje Kauno pedofilijos byloje, yra palaidotas Andrius Ūsas. „Jo atžvilgiu galėjo būti panaudotas B.Dekanidzės scenarijus“, – mano garsi kriminologė.

Metus laiko aktyviai rašiusi straipsnius apie garsiąją Kauno pedofilijos bylą, Rūta Gajauskaitė išleido knygą „Kedžio kelias“. Joje – ne tik autorės publicistika, t.y. straipsniai, kurie buvo išspausdinti spaudoje po kraupiųjų Kauno įvykių, bet ir kriminologinės analizės, o taip pat – Drąsiaus Kedžio skundų santrauka.

„Dabar kiekvienas, kuris sako, kad „tas nebuvo padaryta, tas nebuvo padaryta“, galės pažiūrėti – viskas buvo padaryta, skundų daugybė buvo prirašyta, tik teisėsauga nieko nedarė“, – „Karštam komentarui“ sakė dr. Rūta Gajauskaitė.

Ji netiki, kad Švedijos ekspertai padės išaiškinti tikrąsias Drąsiaus Kedžio mirties aplinkybes. „Dar 1945 metais Švedija, užuot suteikusi politinį prieglobstį, grąžindavo Tarybų Sąjungai visus pabėgėlius, kurie bėgo nuo kruvinojo komunizmo“, – redakcijai sakė kriminologė.

„Jei praėjusį amžių mus rovė ir neišrovė, nes mūsų senolių ir tėvų širdyse buvo krikščioniška šventovė. Jei mus skynė ir nenuskynė – apgynėme krauju ir gyvybėmis savo Tėvynę. Tai XXI amžiaus kartos šventa pareiga apginti mūsų Tautos pagrindines išlikimo sąlygas – tikėjimą, dorą ir šeimą. O su šeima – išlaikyti ir Lietuvos valstybę nuo sunaikinimo.

Pirmoji į šią kovą teisėtai ir viešai stojo Kedžių šeima. Ir tauta šį didvyrišką žygį įvertino, pastatydama Kedį šalia Prezidentės. Šią nuomonę 90 proc. palaikė kaimyninė Lenkija, o 4 ES valstybės pasiūlė D.Kedžiui politinį prieglobstį“, – savo knygoje rašo kriminologė dr.Rūta Gajauskaitė.

Kaip ji sakė „Karštam komentarui“, ši knyga – tai atsvara šmeižtui, kuris apie Drąsių Kedį ir jo šeimą buvo skleistas ilgus metus viešoje erdvėje.

Balandį sukaks metai, kai ant Kauno marių kranto buvo rastas negyvas į kovą su pedofilų klanu pakilęs Drąsius Kedys.

Tautoje didvyriumi laikomo Drąsiaus Kedžio mirties aplinkybės yra neišaiškintos iki šiol, o artimieji neabejoja, kad prieš pedofilų klaną pakilęs D.Kedys buvo nužudytas.

Klanas iki šiol persekioja D.Kedžio seserį teisėją Neringą Venckienę ir siekia atimti iš jos ne tik teisėjos mantiją, bet ir jos globojamą bei auginamą brolio dukrelę.

Manoma, kad mergaitę norima atimti tik tam, kad ją, kaip nereikalingą liudytoją, pedofilų klanas „likviduotų“ – kaip kad buvo „likviduotas“ ir mažametės mergaitės tėvelis.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. N.Venckiene – žudiko bendrininkė
  2012 04 26 23:01.Negalima skatinti žmones nepasitikėti teismais – vertinu tai kaip valstybės pagrindų griovimo veiksmą. Ypač seimo nariai – plepiai turėtų tai įsisąmoninti, nes seimo narys – pilietis, davęs priesaiką. SKATINKIM PAGARBĄ TEISMAMS, BAŽNYČIAI, SEIMUI IR KITOMS VALSTYBĖS INSTITUCIJOMS… Lietuvi, nelaidyk liežuvio, neprovokuok pesimizmo, skleisk šviesą, apie kurią kalba Lietuvos himnas..Nepasiduok melui, kurį sąmoningai skleidžia Linčo teismo atgyvenos pakaunėje ir rusiškos spec. tarnybos. Aferistė Venckienė suvienijo Linčo teismo rėmėjus Lietuvoje, o tai yra valstybės pagrindų griovimas, neteisinės, totalitarinės sistemos kūrimas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. pries keleta metu pasakyti jos zodziai pasitvirtino. Tai buvo neeiline Asmenybe, be kompromisu gynusi Tiesa. Lietuva prarado dar viena sviesuli.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Gerbiau, gerbiu ir gerbsiu a.a. Kovotoją pries pedofilus. Dabar jau visai mažai beliko Lietuvoj pedofilijos priešų…Kada išmuš valanda nelaimėliams kankinamos Mergaitės seneliams? Kažkaip keistai visi iškeliauja…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. INFORMACIJA: Geriausias atsakas pedofilams būtų įstatymo,ribojančio homoseksualių santykių amžių,priėmimas Lietuvoje.Būtina homoseksualius santykius iki 16 metų įvardinti kaip pedofilija.Lietuvos Seimas,priėmęs tokį įstatymą,apgintų vaikus nuo šitų išsigimėlių.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Visus straipsnius spaudoje, visas išleistas knygas turiu ir saugau. Galbūt ši istorija liks mūsų anūkams, proanūkiams kaip pasaka…. Tik deja, be gražios pabaigos…..
  Tiesos niekas neras, nes tiesa giliai pakasta amžiams. Gaila, kad neturiu kur trauktis iš šios valstybės. Būčiau jaunesnė – bėgčiau neatsisukdama kuo toliau. Žmogus čia yra NIEKAS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. ir pagarba gerb.Gajauskaitei. Ir tarybiniais metais ir šiandien ji yra TIESOS nešėja. Sveikatos jai ir stiprybės.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. aciu uz tiesa, gerb.Gajauskaite! o tie nieksai, kurie rasineja cia nesamones, tiesiog yra nukvake

  Thumb up 72 Thumb down 1

 8. ačiū panelei Gajauskaitei. Eisime Jūsų siūlomu Drąsiaus keliu – verbuosime nepilnamentes, su kuriomis santykiausime lytiškai būdami nevedę, joms keršysim kai bandys pabėgti, mažus vaikus mokysim kalbėti seksualinėmis temomis ir juos filmuosime kai jie taip kalba, o savo priešus žudysim kada tik sugalvojam. Ačiū už patarimus. Pirmyn Drąsiaus Keliu!

  Thumb up 72 Thumb down 3

 9. nukvakusiai signatarei, geda ir neslove ginti zmogzudi, cituoti gaujos siunciamus prakeiksmus…juk jie bumerangu atsimusa tam kas keikia.O varge, apie koki nekalta kedzio krauja kalbama?Tai JIS ZMOGZUDYS, tai jis praliejo NEKALTU ZMONIU krauja.Po teismo neskundziamos nutarties drasiai tai sakau.O kedys vis dar itariamasis zudikas, niekas to nepaneige.GEDA GAJAUSKAITEI, nusikalstamos gaujos ruporui.Tokio amziaus zmogus turetu buti ismintingesnis, o cia….idiotiska propaganda, knyga – sakyciau beprotybe.Kas gali paneigti, kad uz tai prie pensijos prisiduria?

  Thumb up 72 Thumb down 3

  • Baisu kad Marijos žemėje priviso išgamų kaip Gajauskaitė, propaguojančių beteisiškumą, smurtą, lytinius iškrypimus, kuriais Kedys taip stipriai pasižymėjo visų jį gerai p[ažinojusių žmonių liudijimais. Antra vertus, visi kurie gerai pažinojo Ūsą ir Stankūnaitę, apie juos atsiliepia tik labai gerai. Gėda šlykščiai bobai, šmeižikei Gajauskaitei, propaguojančiai iškrypimą, beteisiškumą ir žudynes Lietuvoje.

   Thumb up 72 Thumb down 5

 10. save gerbiantis laikrastis, tokius, kaip babos komentarus turetu istrinti. KK kritikuojancius komentarus tai trina

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. babau, tavo fantazijos pranoksta net paties didziausio iskrypelio vaizduote. sakoma, kad homikizmas iki pedofilijos yra per marytes plauka. kelintas tavo komas apie vaizdingai iskrypusius vaiku laizymus. kerti ka rasineji? siaip tai yra nusikalstama ir baudziama. vaikai netgi ivardijami. tu – NEBAUDZIAMAS. idomu kodel?:)))

  pabegusiam is durniu laivo – didelis aciu kad pabegai – be taves cia taip gera. galetum pabegti dar toliau ir neberasineti savo vaizdingu iskrypimu:) aciu

  o kuris cia provokuoja ivardinti pedofilus. latviai ivardijo – tai kas?
  yra aisku, o jei tau neaisku, ilsekis ramybeje. amen

  ir tam kur is havaju:))) rasineja… iskrypeli, nebeissitenki havajuose? ko kiekviena diena ziopsai i runkelistana. ar havajieciai (tikrieji) i homikus itartinai ziuri:))) I spermos donorus neirase?:))) – netinki tu – iskrypeliu nemegsta niekas:)))

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Šlykšti ta litovcų tautpalaikė. Pusė iškrypėliai ir pedofilai, kita pusė pamišėliai psichai. Gi patys vieni kitus ištisai taip vadinate beveik visuose komentaruose. Lietuvis lietuviui arba pedofilas bei homikas, arba visiškas nukvakėlis. Ir visi telpa į tas dvi kategorijas, kitokių nėra. Tai bent tautelė.

   Thumb up 72 Thumb down 1

   • nesijaudink taip – dar nukiks kas.
    pilna normaliu komentaru – cia tik keli pedofilai esami arba greitu laiku busimi.
    kelinta karta aprasinejami besilaizantys vaikai. vaikai vadinami vardais ir pavardemis. juk tai nusikalstama. tokie iskrypeliai kaip deguto saukstas gadina medaus statine.
    relax

    Thumb up 72 Thumb down 0

 12. iškrypėlis ūsas tikrai lavonas ir pakastas dega pragare, mačiau foto iš įvykio vietos – 100 proc, kad tai jis – būkite ramūs!

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Iškrypėlis, pedofilas, žmogžudys Kedys žiauriai dega pragare, pati mačiau kai lankiau savo tėvą šį savaitgalį. Tėvas sakė kad Kedžiui neįmanoma sumažinti karščio, nes kai tik pamažina ugnį, tai jis nustoja klykti iš skausmo ir pradeda visus velnius vadinti pedofilais. Vėl padidina ugnį tai nustoja ir vėl klykia iš skausmo.

   Thumb up 72 Thumb down 3

 13. Tai kokie rezultatai po antro Teisėjų Garbės teismo? Buvo tik parašyta, jog išnagrinėjo bet ką nusprendė, mes lauk tą Venckienę ar kaip???

  Thumb up 72 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras