Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Balandis 13 Antradienis
 

R.Alaunis. Globalistų valdomos žiniasklaidos karas prieš Siriją – rugpjūčio 21 d. Sirijos cheminės atakos propaganda?

2013-08-23 21:27 | Užsienis | Komentarų (23)

Nors pasaulio žiniasklaidai buvo parodyti cheminės atakos Sirijoje video įrašai, tačiau kai kurie ekspertai šių vaizdo įrašų autentiškumu. Nuotraukoje - Sirijos Prezidentas Bashar al Assad


Ramūnas Alaunis

2013 metų rugpjūčio 21 dieną pasaulio žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad Sirijos armija panaudojo cheminį ginklą. Kai kurių pranešimų duomenimis, žuvo nuo 130 iki 1300 gyvybių.

Tikrosios ar tariamos plataus masto cheminio ginklo atakos jau buvo numatytos dar liepos mėnesio pradžioje, po to, kai žvalgybos šaltiniai, artimai susiję su Sirijoje įkurta Palestiniečių frakcija, perspėjo, kad tokio pobūdžio atakos gali būti iš anksto suplanuotos didelės politinės ir karinės kampanijos prieš Siriją dalis 2013 metų rugpjūčio mėnesį.

2013 metų rugpjūčio 21 dieną pranešimai pasirodė pasirodė anti-siriškai nusiteikusioje naujienų agentūros Al-Arabiya naujienų agentūroje, kuri skelbė, kad netoli Damasko per cheminio ginklo ataką žuvo 280 žmonių.

Vėliau Al-Arabiya pranešė, kad per tariamą cheminio ginklo ataką žuvo 1,188 žmonės.

Al-Arabiya pranešimai buvo platinami su Sirijos Žmogaus Teisių Stebėjimo Organizacijos (SŽTSO), kuri pasižymi ypatingu šališkumu, paskelbtais pareiškimais. SŽTSO pabrėžė, kad žuvo daug vaikų.

Sirijos „opozicija“ išplatino tariamos atakos nuotraukas, kuriose buvo matomi tariami nukentėję, gelbėtojai ir medicininis personalas. Tarptautinė žiniasklaida, tarp jų Al-Jazeera, Sky News greitai pagavo šią sensacingą „naujieną“, kuri plito kaip laukinis gaisras.

Kaip ir buvo galima tikėtis, Lietuvoje nacionalinis transliuotojas ir LNK TV kanalas parodė reportažą, kuriame buvo rodomi „nukentėję nuo cheminės atakos Sirijos sukilėliai“, kaip teigiama „nuo Sirijos režimo karinių pajėgų.

Tą patį vakarą JT Saugumo Taryboje 19 val. buvo sušauktas skubus JT Saugumo Tarybos posėdis. Buvo posėdžiaujama už uždarų durų.

JT Argentinos ambasadorė Maria Cristina, kuri šiuo metu pirmininkauja JT ST, pareiškė, kad JT ST nariai norėtų sužinoti tiesą apie tariamą cheminio ginklo ataką, įvykdytą netoli Damasko.

Kai kurie ekspertai abejoja cheminės atakos tikrumu

Nors pasaulio žiniasklaidai buvo parodyti cheminės atakos Sirijoje video įrašai, tačiau kai kurie ekspertai šių vaizdo įrašų autentiškumu.

Cranfieldo Teismo medicinos instituto ginklų ir cheminių sprogstamųjų medžiagų eksperto Stepheno Johnsono nuomone, tuose vaizdo įrašuose matyti neatitikimai „nukentėjusių“ simptomuose. Johnsono nuomone, filmuoti vaizdai atrodo beveik tokie, tartum juose žmonės būtų specialiai nufilmuoti.

Nors daugelis video įrašų rodė sveikatos sutrikimus atitinkančius nervinės sistemos traumą, tačiau dar per anksti daryti išvadą, kad tai galėjo nutikti dėl cheminio ginklo panaudojimo, sako tesimo medicinos instituto ginklų ir cheminių sprogstamųjų medžiagų ekspertas Stephenas Johnsonas.

„Tokioje situacijoje kiekvienas nori išgirsti „taip“ ar „ne“ įvykdytai cheminei atakai. Tačiau dar per anksti daryti išvadą remiantis vien tik šiais filmuotais vaizdais“, – sakė Stephenas Johnsonas.

Analitikai nesupranta, kodėl Sirijos prezidento Basharo al-Assado vyriausybė galėtų būti tokia drąsi, kad naudotų plataus masto cheminio ginklo ataką, tokiu metu, kai JT tyrėjai dar yra Sirijoje.

“Janes Terorizmo ir Sukilimo Centro” (“Jane’s Terrorism and Insurgency Centre”) analitiko Charleso Listerio nuomone, „būtų nelogiška Sirijos vyriausybei tokiu metu naudoti chemines medžiagas, ypatingai tose vietovėse, kurios yra sąlyginai arti nuo vietovių, kuriose anksčiau tariamai buvo įvykdytos cheminio ginklų atakos.“

Sirijos armijos tariamai įvykdyta cheminio ginklo ataka suabejojo ir Prancūzijos naujienų kanalas „France 24“.

Sirijos vyriausybė neturėjo jokios priežasties vykdyti cheminio ginklo ataką. Be to, Sirijai tai būtų visai nenaudinga. Tai prilygtų Sirijos prezidento Assado politinei savižudybei. Todėl šie teiginiai dėl tariamos Sirijos kariuomenės įvykdytos cheninio ginklo atakos yra visiškas absurdas.

Nuo pat Sirijos destabilizavimo plano pradžios Sirijos Armija ar vyriausybė buvo kaltinama tariamai vykdžiusi civilių žudynes. Šie išgalvoti kaltinimai buvo daromi tam, kad būtų įgyvendinti JAV, NATO, Izraelio tikslai Sirijoje.

Kaltinimai cheminio ginklo ataka pasirodė viešumoje tuo metu, kai 20 Jungtinių Tautų cheminių ginklų ekspertų grupė šį sekmadienį pirmą kartą atvyko į Siriją, kur pradėjo tirti praeitais metais įvykdytas cheminio ginklo atakas.

Tariama cheminio ginklo ataka buvo įvykdyta Damasko priemstyje Ghouta rajone, į kurį kaip tik turėjo atvykti ginklų ekspertai. Tuo pačiu metu netrukus buvo išplatinti šimtai tariamai Sirijos kariuomenės įvykdytos cheminio ginklo atakos vaizdų įrašų.

Imperialistinių valstybių reakcija

Tos šalys, kurios nuo pat pirmųjų Sirijos karinio konfliktų dienų siekė karinės intervencijos į Siriją, aktyviai ėmėsi „teisėjo“ vaidmens.

Prancūzijos prezidentas Hollande, kaip ir Vokietijos Užsienio reikalų ministras Guido Westerwelle, pareikalavo, kad JT užtikrintų priėjimą į vietovę, kurioje buvo tariamai įvykdyta cheminė ataka. Tuo tarpu Britanijos užsienio reikalų sekretorius Williamsas Hague pareiškė, „jei pranešimas pasitvirtintų, tai galėtų žymėti šokiruojantį didėjantį cheminio ginklo panaudojimą Sirijoje“.

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande, kalbėdamas Ministrų susirinkime, pranešė, kad paskutiniai kaltinimai „reikalauja patikrinimo ir patvirtinimo“.

Saudo Arabija rugpjūčio 21 dienos vakare prašė sušaukti skubų JT Saugumo Tarybos posėdį, kuriame būtų aptarti pranešimai apie cheminio ginklo panaudojimą Sirijoje, kuris, remiantis Sirijos opozicijos duomenimis, nužudė šimtus žmonių Sirijoje.

Sirijos vyriausybė paneigė rugpjūčio 21 dieną įvykdžiusi cheminio ginklo ataką

Sirijos vyriausybė pabrėžė, kad pranešimai apie tariamą cheminio ginklo ataką pasirodę al-Jazeera, al-Arabiya, Sky News televizijose, kurios dalyvauja liejant kraują ir palaiko terorizmą Sirijoje, yra visiškai nepagrįsti ir kad šių išgalvotų transliacijų tikslas yra sutrukdyti JT cheminių ginklų tyrėjų komisijos (pirminę) misiją.

“Jie bando nukrepti JT cheminio ginklo komisijos ekspertų grupės dėmesį nuo grupės vykdomos misijos“, – pranešė Sirijos naujienų agentūra SANA.

JT cheminio ginklo ekspertų grupės, tiriančios ankstesnes tariamas cheminio ginklo atakas, vadovas pareiškė, kad jis norėtų pažvelgti į paskutinę cheminio ginklo ataką.

Kalbėdamas Švedijos SVT televizijos kanalo laidoje JT ekspertų grupės vadovas Sellstromas pareiškė, kad pranešimas apie daugelį žuvusiųjų ir sužeistų „skamba įtartinai“. “Atrodo, tartum kažką ten reikėtų apžiūrėti iš vidaus“, – sakė Sellstromas, kuris pats yra švedas.

Dar prieš susirenkant JT ST sesijai, Sirijos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas išplatino pareiškimą, kuriame buvo sakoma, kad šališki ir klaidinantys TV kanalai, kaip visada, išplatino falsifikuotus kaltinimus, kad Sirijos armija Damasko priemiestyje panaudojo cheminį ginklą“. Sirijos aukščiausioji karinė vadovybė patvirtino, kad šie (opozicijos) pareiškimai yra visiškai nepagrįsti ir išgalvoti ir kad tai yra dalis nešvaraus žiniasklaidos karo prieš Siriją dalis.

Sirijos Vyriausioji karinė vadovybė pabrėžė, kad šiuos nepagrįstus kaltinimus paskelbė teroristinės grupuotės ir TV kanalai, kurie tas teroristines grupuotes palaiko, tariamai Sirijos armija panaudojo cheminį ginklą tam, kad šios teroristinės grupuotės pasivadinusios save „sukilėliais“ pridengtų savo pralaimėjimą ir patiriamus didelius nuostolius mūšiuose; ir šie kaltinimai atspindi jų isteriją, netvarką ir žlugimą.

Kaip rašo „China Arab Times“, Sirijos ministras Al-Zoubi pranešė, kad Vakarų karinės intervencijos į Siriją planas pasmerktas žlugti, kadangi Siriją palaiko jos draugai, tarp jų Rusija, Kinija ir Iranas. Sirija kariauja karą prieš teroristines grupuotes, atvykusias iš 83 valstybių, tarp jų visos Arabų šalys išskyrus Džibutį. Yra paskaičiuota, kad Sirijoje kariauja nuo 36.000 iki 48.000 kovotojų Aleppo ir Damasko miesto apylinkėse, kurių 80 proc. kovotojų sudaro ne Sirų tautybės. Sirijos Informacijos ministras Omran al-Zoubi atmetė tvirtinimus, kad Sirijos ginkluotosios pajėgos galėjo panaudoti cheminį ginklą ir kad Sirijos armija kovoja su ginkluotais teroristais, kurie būtent ir bando pradėti cheminio ginklo atakas.

Ministras Al-Zoubi pabrėžė, kad karinės invazijos į Siriją siekia Persijos įlankos Arabų šalys, ir kad tokio pobūdžio karinė interveėncija būtų vykdoma prižiūrint JAV karinei vadovybei.

Kaip rašo „Islamic Invitation Turkey“ Al Jazzera ir naujienų agentūra Reuters paskelbė naujieną apie tariamas žudynes Damasko priemiestyje Rytinėje Ghouta vietovėje vieną dieną prieš įvykstant žudynėms, t.y. rugpjūčio 20 dieną.

Manoma, kad tariamos cheminio ginklo atakos galėjo būti anksčiau JAV slapto plano dalis, apie kurį 2013 sausio 29 dieną rašė Britanijos dienraštis „Mail One“ (Mail One: „U.S. ‘backed plan to launch chemical weapon attack on Syria and blame it on Assad’s regime’).

Sirijos opozicijos „juodos dienos“?

Sirijos opozicijos atstovas George Sabra (kuris slepiasi po teroristinės organizacijos „Musulmonų Brolijos“ priedanga) iš Turkijos pranešė, kad cheminė ataka nužudė 1300 žmonių. Jo teigimu, ši „cheminė ataka žudo politinį sprendimą Sirijoje“.

Kaip pažymi Britanijos laikraštis „Independent“, kaltinimai Sirijos vyriausybei cheminio ginklo ataka reiškia Sirijos opozicijos „juodas dienas“. Kyla klausimas, kam Sirijos vyriausybė galėjo panaudoti masinio naikinimo ginklą tuo metu, kai Sirijos Armija daro didelė pažangą kare naudodama konvencinius ginklus ir kuri žino, kad šalyje lankosi JT cheminio ginklo inspektoriai?

Kaltinimai Sirijos vyriausybei cheminio ginklo ataka pasirodė kaip tik tuo metu, kai Sirijos armija sėkmingai vykdė karines operacijos į rytus nuo sostinės Damasko prieš JAV samdomus teroristus, pasivadinusius save „sukilėliais“.

JAV prezidento Obamos administracija priešinasi netgi ribotai JAV karinei intervencijai į Siriją, kadangi tiki, kad sukilėliai, kovojantys prieš Sirijos prezidentą Assadą, nepalaikytų Amerikos interesų jei jie užimtų valdžią Sierijoje. Be to, karas prieš Siriją Jungtines Valstijas galėtų įtraukti į naują karą Arabų pasaulyje be jokios taikos strategijos.

Nepatvirtinti, šališki pranešimai, jog tariamai Sirijos vyriausybė įvykdė cheminio ginklo ataką, pasirodė ir Lietuvos žiniasklaidoje.

Komentarai

 

 

 
 1. Šio straipsnio nepatvirtintos dezinformacijos galutinis paneigimas jau čia pat. Tai tik kelių dienų klausimas. Komisija jau gerokai pasistūmėjo tirdama cheminio ginklo ataką. Be to, yra užfiksuoti vidutinės grandies Sirijos kariškių pokalbiai, kurie tą tik patvirtina. Gal ne atsitiktinis sutapimas, kad prieš cheminę ataką buvo atitrauktos vyriausybės karinės pajėgos? Jei komisija nustatė, kad cheminio ginklo atakų būta, tai JAV, kaip žinome, jau nustatė, kad tos raketos buvo paleistos iš Assado valdomos teritorijos. Sekmadienį komisijos nariai išvyksta iš Sirijos. Tada gal net paskutiniai neaiškumai bus išsklaidyti.

  RETRO 2011-10-30

  Karinis pagrasinimas nesikišti, nes prezidentas Bascharas al-Assadas gali padaryti “žemės drebėjimą”, yra juodas šantažas. Vadinasi “Rytų šalims” kištis galima, tiekiant Sirijos režimui protu sunkiai suvokiamą didžiulę ginkluotę. Neatrodo, kad B. al-Assado režimas labai skubėtų naikinti protestuojančius gyventojus. Kol kas jų nužudyta “tik” apie 3000. (dabar virš 100000) Daro jis tą nuosekliai ir pasirinktinai pagal skirtingų religinių bendruomenių gyvenamas vietas. Skelbtas lyg ir noras skelbti nepaprastosios padėties, besitęsiančios 48 metus panaikinimas įstrigo net neprasidėjęs. Nors iš kitos pusės tankų salvės ir snaiperių kulkos būtent ir skelbia tą padėtį be jokių išlygų. Demokratijos šalyje tiek, kiek leido prezidentas Basharo al-Assado. Dabar ir jos pėdsakų nematyti. Lyderis – savotiškas ” gensekas” “Baath’o” hegemoninėje partijoje. Daug kas Sirijoje buvo kopijuojama iš SSRS. Maskvos įtaka Sirijai buvo didžiulė. Net ir tai, kad Sirijoje “hegemonas” buvo susiliejęs su “genseko” paveldėjimo teise, netrukdė Kremliaus politikai laikyti Sirijos režimą atraminiu įtakos centru šiame regione. Sirijos prezidentas ir jo “Baath’o” partija labai sunerimo, matydama prasidėjusius diktatorių vertimo procesus artimose šalyse. Dabar ji savo tikslą sukoncentravo į paklusnios armijos vykdomas gyventojų žudynes. Mąstymas sietinas su paranojine baime, kuri skatina kuo daugiau demonstrantų išžudyti ir taip opozicijos pasipriešinimą susilpninti. Tokios drąstiškos priemonės režimui neturi jokios pozityvios perspektyvos. Nekaltų demonstrantų mirtys gali tik padėti visuomenei susitelkti ir ieškoti kelių, kaip paveikti režimą įvairiais įmanomais būdais. Kol kas tie būdai vis dar sietini su neginkluotomis pasipriešinimo formomis, bet gali būti, kad situacija pasikeis iš esmės. Tarptautinė bendruomenė, manau, per ilgai tylėjo matydama, kaip žudomi Sirijos miestuose taikūs demonstrantai. O kaip tą civilių gyventojų žudymą stabdyti, kai Maskvos režimas net pabarti prezidento neleidžia. Atseit, savas… Situacija sunkina tai, kad už tokią diktatūrą “ant bėgių” gula “Kremlin” draugai. JT Saugumo Tarybos griežtesnių sankcijų vargu ar sulauksime, nes egzistuoja “veto” teisė. Jau dabar grūmojama: tik nebandykit žudiką smerkti, o tuo labiau jį stabdyti. Jausdamas tokią paramą suįžūlėjęs prezidentas jau pradeda tiesmukiškai grasinti Vakarams. Kremlius tuo tarpu tokioje situacijoje gali ramiai lūkuriuoti, kol prezidento Basharo al-Assado armija išžudys nepaklusniuosius. Tada gal pasiūlys Sirijos režimui humanitarinę pagalbą? Bent jau per Lietuvos erdvę ginklų Rusija netieks. Tokie skrydžiai tampa draudžiami.

  Thumb up 0 Thumb down 2

 2. …..reikia priekabės karinės jėgos panaudojimo Sirijoje…..tad ieško cheminio ginklo panaudojimo pėdsakų Sirijoje, bet neranda…..hmmm, bet prie LR seimo buvo panaudotos spec. priemonės ir čia sužalota nemažai žmonių,kai kuriems net į nugaras buvo šaunama (tai – labai blogai, nes tik taip mūsų valdžia bemoka spręsti tam tikras problemas ir kitų kelių jie nemato), tai ką…….išeina, kad Amerika turėtų kištis į Lietuvos vidaus reikalus, na pavyzdžiui: subombarduojant LR seimą su visais jame esančiais seimūnais?????……… tai būtų visiškas absurdas !!!!! Debilizmas !!!!! Jei būtų realiai nustatyta, kad Sirijoje panaudotas masinio naikinimo ginklas, tai yra kitų būdų spręsti šią problemą, o ne žvanginti ginklais, kaip kokie neklaužados pirmokėliai……. o ką, Amerikos bombardavimas ne masinis žmonių naikinimas ????? Tai tada jie nebus geresni už kitus šiais savo “demokratiškais” veiksmais….. ……. galimai nori Amerikos valdžia karinio konflikto su Sirija, tik ne paprasti amerikiečiai, kaip rodo TV apklausos, net 12 NATO šalių atsisakė suduoti karinį smūgį Sirijai be JTO leidimo. Šio konflikto priešininkų yra ir kitose šalyse…. jei, bet kokiu atveju Amerika savarankiškai panaudos karinę jėgą Sirijoje, kišdamasi kaip koks žandarmas, tai bus įrodyta, kad Amerika kitaip nesugeba ir nemoka……….. šitaip, su karine letena, lendant į kitų šalių vidaus reikalus, gali išsirutulioti kitas pasaulinis karas…………. o tai yra neleistina !!!!!!

  Thumb up 2 Thumb down 0

 3. Informuokite prašau, pagal kokius kriterijus blokuojate komentarus.
  Kai žinosiu, pasistengsiu nepažeisti taisyklių.
  Žinoma, jei tos taisyklė nebus kvailos.
  – P –

  Thumb up 2 Thumb down 0

  • Pala, pala…
   Kiek pavėluotai išsivystė mintis:
   Taigi čia ta pati cenzūra, kaip ir prie ruso!
   Tik formaliai nėra tokios įstaigos dabar. Bet techninės galimybės leidžia viską išvalyti dar švariau nei anuomet…
   Vajeeee… Ne tik į anuos laikus sugrįžom, o dar toliau :(.
   – P –

   Thumb up 2 Thumb down 0

 4. Ar čia mane moderatina?
  Tai pakartosiu.
  Vietoj (taškas) paspauskite tikrą tašką.
  Your comment is awaiting moderation.

  2013-08-24 – 14:40 Aš nebuvau Sirijoj ir nežinau, kaip ten yra iš tikrųjų.
  Bet po primygtino kolegos-komentatoriaus pasiūlymo peržiūrėjau visą šį video: http://video(taškas)yandex.ru/users/dokumentika-org/view/23/
  Kas nori blaiviai matyti situaciją dabar, verta skirti laiko ir peržvelgti neseną istoriją.
  –Povilas–

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • maciau jo kalba.. tik gaila, kad mazai zmoniu ja mate ir mazai kas domisi. visi paveikti ziniasklaidos jau suformuotos nuomones…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Ar čia mane moderatina?
  Tai pakartosiu.
  Vietoj (taškas) paspauskite tikrą tašką.
  Your comment is awaiting moderation.

  2013-08-24 – 14:40 Aš nebuvau Sirijoj ir nežinau, kaip ten yra iš tikrųjų.
  Bet po primygtino kolegos-komentatoriaus pasiūlymo peržiūrėjau visą šį video: http://video(taškas)yandex.ru/users/dokumentika-org/view/23/
  Kas nori blaiviai matyti situaciją dabar, verta skirti laiko ir peržvelgti neseną istoriją.
  -Povilas-

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Ar čia mane moderatina?
  Tai pakartosiu.
  Vietoj (taškas) paspauskite tikrą tašką.
  Your comment is awaiting moderation.

  2013-08-24 – 14:40 Aš nebuvau Sirijoj ir nežinau, kaip ten yra iš tikrųjų.
  Bet po primygtino kolegos-komentatoriaus pasiūlymo peržiūrėjau visą šį video: http://video(taškas)yandex.ru/users/dokumentika-org/view/23/
  Kas nori blaiviai matyti situaciją dabar, verta skirti laiko ir peržvelgti neseną istoriją.
  -Povilas-

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. mano galva, viskas labaiau negu aišku —- JAV pradėjo suprasti, kad taip paprastai Asado neįveiks ir grįžo prie seno (dar IRAKE) išbandyto metodo.
  Tikiuosi, kad šį kartą tas variantas nepraeis, nes Rusija ir Kinija antrą kartą ant to paties grėbliaus neužilps

  Thumb up 2 Thumb down 0

 8. Ko amerikonai kišasi į rytų šalis,apginkluoja sukilėlius,kad galėtų nuimti savarankiškus,nepadlaižaujančius,vadovus,o paskui “apsimetę taikdariais”įveda armiją ir siurbia turtus .Aš taip manau,nes taip rodo faktai.O amerikonų subinlaižiai padeda nuverčiant teisėtą vadovą.Jeigu mano,kad tos šalys susitaikys su tuo labai apsirinka,paleis cheminį ginklą ir Europai galas. Bus išsipildžiusios Nostradamo,Vangos ir Biblijos pranašystės

  Thumb up 1 Thumb down 0

 9. “Nepatvirtinti, šališki pranešimai, jog tariamai Sirijos vyriausybė įvykdė cheminio ginklo ataką, pasirodė ir Lietuvos žiniasklaidoje.”
  O kokie dar gali būti prnešimai Lietuvos žiniasklaidoj?
  Tik tie, kurie atitinka vyresniųjų brolių ir šeimininko iš JAV nuomonę.
  Būtų keista, jei būtų kitaip. Todėl keistas ir šitas straipsnis. Neoficiali cenzūra prasnaudė jo pasirodymą.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 10. geras apsvieciamasis straipsnis – autoriaus noriu paprasyti,kad i visokiu debilus nekreiptu demesio,o debelams eikit gul cia ne apie emigrante kur nieko nebilo…

  Thumb up 3 Thumb down 2

 11. Ar zmogzudzi issirinkusios portale tik tokie dabar vograus?

  Thumb up 1 Thumb down 1

  • kai pasėdi belangėj, pradedi sapnuoti ir galvoti rusiškai. Nes ten daugiausia rusijos likučių.

   Thumb up 2 Thumb down 1

  • Tavo reakcija į šį straipsnį normali, atitinkanti valstybinę liniją, bet pavėluota.
   Jūs pramiegojot tokio straipsnio pasirodymą, tai dabar belieka savo mėšlais taškytis.

   Thumb up 1 Thumb down 1

  • gal galite patikslinti savo komentarą —- kaip nustatėte, kad portalas yra “zmogzudzi issirinkusios”.

   Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
LŠMPS pirmininkas: premjerė I. Šimonytė ir ministrė J. Šiugždinienė nenustoja stebinti blogąja prasme 1
Evaldas Rapolas: kada nepagrįsta nuomonė tampa realia grėsme įmonių reputacijai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...