Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Birželis 20 Sekmadienis
 

Putino planas yra tapti Š. Korėja

2015-02-14 21:50 | Nuomonių ringas | Komentarų (13)

Sigitas Martinavičius. asm. albumo nuotr.

Nėra jokios kitos prasmės ir logikos jo veiksmuose. Karo su kitom šalim jis nepradės, nes ekonomiškai visiškai neapsimokės jam ir jo aplinkai. V. Putinas dabar provokuoja vakarus, dar didesnėms sankcijoms, tik tam, kad supriešinti Rusijos liaudį su visu pasauliu ir taip po truputi atsiskirti Rusiją, nuo likusio laisvojo pasaulio.

V.Putino tikslas yra tiesiog išlaikyti oligarchus ir savo valdžią, nenuverstus savo liaudies. Vienintelis būdas yra sukurti dirbtinį priešą ir laikyti Rusijos žmones skurde, nepritekliuje išjungus protą, tam padeda pigi degtinė, milžiniškas propagandos srautas ir rusų mentalitetas.

Sekantis žingsnis bus vidinės tautos terorizavimas ir tolimesnis genocidas išliekant visiškoje ekonominėje skylėje dar daug dešimtmečių, kol lietuviai ir jos partneriai, išvaduos nuo plėšikų “mongolu”(Kremliaus) .

Istorija kartojasi.

Nėra kito varianto. Todėl Ukrainos pergalė yra mirtinai būtina, kad parodyti Rusijos žmonėms, kad yra būtina siekti laisvės ir demokratijos. Tada Visiems rusų banditams (kuriu dar ir Lietuvoje pasitaiko nemažai) ateis greitas galas, nuo vidines revoliucijos, kuri išlaisvins galų gale visą pasaulį nuo korupcijos ir rusiško debilizmo.

V. Putinas nepuls nieko daugiau, nes tai reikš ėjimą prieš pasauli, o tie kurie eina prieš pasaulį, visada pralaimi.

Nėra jokio kito kelio šiame šachmatų žaidime ir vakarų lyderiai jį puikiai žaidžia. Branduoliniai ginklai tik žodžiai, niekas jų nebevartoja, tai tik manipuliacija. Tad dabar esminė fronto linija yra Ukraina. Ji turi tapti laisva ir apsiginti nuo plėšiko, agresoriaus Rusijos. O tada atsivers gražieji rytai visiems mums, stabilizuosis visas pasaulis. Rusai pakankami užaugo, kad suprastų kokios nesamonės darosi jų valstybėje.

Kremliaus veržimąsi į Ukrainą ir savo tautos engimą, galima sustabdyti tik vienu būdu – ginklais aprūpinus Ukrainą. Ukraina turi kuo daugiau į Rusiją siųsti vadinamąjį „krovinį 200“. V. Putinas labai susinervina, kai kalba pakrypsta apie nuostolius. V. Putinas stengiasi padaryti taip, kad Rusijos žurnalistai mirčių nepastebėtų, kad karių motinų komitetai tylėtų. Tačiau jei į Rusią grįš tūkstančiai karstų, Rusijos žmonės greit pabus iš abejingo, egoistinio miego.

Rusų teroristai naudoja modernią rusišką ginkluotę, kurios niekada neturėjo Ukraina. Pavyzdžiui tik Rusijos specialiųjų pajėgų turimus taikliojo šaulio šautuvus, kulkosvaidžius, snaiperio šautuvus, padegamuosius ir paprastus granatsvaidžius, priešlėktuvines raketas ir net tankų modifikacijas kurios gaminamos tik nuo 2013-ųjų.

Rusų teroristaii taip pat naudoja koduotą radijo ryšį, kurio neturi Ukrainos pajėgos. Ukrainiečiai neturi ir tokio ryšio perėmimui ar slopinimui reikiamos įrangos. Teroristai ją turi ir naudoja slopinti ukrainiečių ryšiams ar net GPS palydovų signalams, dėl ko Ukrainos kariai negali naudoti savo bepiločių orlaivių. Rusijos teroristai turi ir didelio nuotolio raketinę artileriją, gauna pastiprinimų iš Rusijos, o jos profesionalai moko ir treniruoja separatistų pajėgas.

Ukrainos prezidentas pabrėžia, kad jis Vakarų prašo panašios įrangos, o ne tik vadinamųjų letalinių ginklų.

„Mes kalbame apie ryšių sistemas, kurios padėtų koordinuoti kariuomenės veiksmus, kalbame apie artilerijos ugnies radarus, kurie padėtų apsiginti nuo artilerijos, apie radijo ryšio slopinimo įrangą, kuri neleistų priešų artilerijos koreguotojams nukreipti ugnį į mūsų karius. Mes neketiname ta įranga ko nors žudyti, ji tiesiog padarytų efektyvesne mano šalies gynybą“, – pabrėžia Ukrainos prezidentas Petro Porošenka.

Duokime Ukrainai visus ginklus, Putinas puola tik silpnus, tokia buvo Ukraina. Sustiprinkime ją ir sugriausime Kremliaus planus.

Putinas neįvertino ukrainiečių. Ukrainiečiai ne rusai.

Putino karas praloštas jau tada, kai dar prasidėjęs nebuvo. Putino valdymo schemos Ukrainai visai netiko, nes Ukraina – ne Rusija. O turėti vasalą, Putinui gyvybiškai reikėjo, nes kitaip jo paties sukurtas diktatoriškas, oligarchinis bei į niekur nevadantis, tačiau ilgai grojantis valdžios egzistavimas, pasmerktas daug greitesniai mirčiai.

Buvo mesti milžiniški finansai į melo propagandą, investuota materialinių ir moralinių, ideologinių ir kitokių pastangų, neįtikėtinai daug. Čia vadinama “geopolitika”, nors iš tikro tai – tik valdžios ir sistemos bandymas ją išsaugot Rusijoje, ne kitaip. Kaip tik pradėjo modeliuot ir kopijuot kacapynpo shemą, su marionetės ir vagies Janukovičiaus pagalba, tai jau buvo galo pradžia.

Valdžios uzurpavimas, kleptokratija, korupcija, susidorojimas su politiniais oponentais, administracinio resurso naudojimas, rinkėjų papirkimai…

Viskas taip rusiška ir daug kartų patikrinta. Bet čia – Maidanas, visus planus sugriovė. Štai kur esmė ir net Putino rekomendacija įsakymas sudoroti jėga sukilėlius baigėsi, tuo, kuo ir turėjo baigtis, visišku fiasko.

Visa tai todėl, kad chocholai – ne rusai. Mentalitetas visiškai skirtingas, jiems nereikia caro, kuris išspręs jų problemas ar kaip vergam paduos išmaldą. Ukrainiečiai didi tauta, jie neturi to rusiško vergo sindromo, ukrainiečiai išmoko gyvybę aukoti už laisvę.

Todėl karas Putino Kremliaus chebrai jau pralaimėtas.

Sigitas Martinavičius

Komentarai

 

 

 
 1. Nu kas čia per paistalai?! Net nelabai eina suprast, ką norėjot pasakyt! Jau gal neberašykit daugiau, apsijuokėt…:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. rimtas: būtina pirma apsispręsti, ar esi gražus ar protingas. Pastaruoju atveju tiktų pramokti rašyti be klaidų.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 3. nieko veidmainiskesnio ir kvailesnio neteko skaityti. Net pirmas sakinys idiotiskas, kuris turetu skambeti taip – ES izoliuoja save nuo likusio 6 milijardu gyventoju turincio pasaulio, ir tampa trecios ar net ketvirtos rusies sajunga. Autorius tikriausiai konservatoriu jaunasis remejas, kuriam svarbu prisirinkti tasku, taciau pastarasis gali po kurio laiko pradeti smezuoti ir politikoje. Tada bus blogai.

  Thumb up 6 Thumb down 0

 4. Šuns balsas į Dangų neina….taip ir ši nuomonė nieko verta….save laikančio ,,gražiu ir protingu”paistalai.

  Thumb up 11 Thumb down 0

 5. Pagal kokia ziniasklaida parengtas tekstas? Juk pats niekur nedalyvavai,nematei ir nezinai.

  Thumb up 8 Thumb down 0

 6. ar žinai, Martinavičiau, kad matydami cinišką JAV melą, Rusiją atvirai deklaruoja palaikančios tokios šalys kaip Kinija, Indija, Iranas, Egiptas, Turkija, lotynų amerikos šalys ir nemažai smulkesnių šalių. Jau nekalbant apie neutralumą išlaikančias šalis. Taip , kad toli gražu labai didelė pasaulio dalis nenori gyvent vien pagal jankių primestą valią. O apie Šiaurės Korėją tai išvis kliedesiai.

  Thumb up 8 Thumb down 2

 7. Tai, kad kremlius nedalyvauja tame kare tik ji remia moraliskai, grynai naglas propagandinis straipsnis.

  Thumb up 7 Thumb down 1

 8. Sigitai, tavo kliedesiai panašūs kaip ir Landzbergio, tai kaip tik visas šis Ukrainos reikalas buvo pradėtas amerikos Ukrainos rankomis, ankiek reikia būti nuprotėjusiu tokias vienpuses nesamones rašinėti.

  Thumb up 8 Thumb down 2

 9. Kam ir už kiek parsidavęs esi, ar esi visiškas beprotis, kad rašai tokias nesąmones.Jei esi parsidavęs išverstaskūris, tai esi paskutinis niekšas. Jei tai tavo tikrieji įsitikinimai, tai man tavęs labai gaila, nes tamstai reikia skubios psichinės pagalbos, nes tavo akys ir protas viską pasaulyje verčia aukštyn kojomis. Bet logiškai pagalvojus peršasi išvada, kad tamsta esi parsidavęs už tris Judo grašius. o tai yra paskutinė niekšybė.

  Thumb up 11 Thumb down 1

 10. Kada baigsi rasyneti nesamones/?Bloga jau darosi nuo tavo sapalioniu.

  Thumb up 15 Thumb down 1

 11. Kad nekiltų karas, nuolat plaukime rankas

  Gyvename visi bendrijose, kuriose yra visokių gyventojų. Vieni sugeba mąstyti ir kurti, kiti yra labai darbštūs ir sugeba gerai atlikti jiems pavestus darbus, yra menininkų ir kūrėjų, kurie mus džiugina savo kūryba. Kiekviena bendruomenė turi ir nemąstančių kurie lengvai pasiduoda melo propagandai. Žinoma yra kenkėjai(parazitai), kurie nuolat bando sugriauti bendruomenę, pasinaudodami nemąstančiais, kurdami jiems profesionaliai paruoštas, jautrias istorijas.

  Mes gyvename savo bendruomenėse ir turime prižiūrėti, kad parazitai nesidaugintų ir neapkrėstų, didžiosios dalies mūsų visuomenės, kad pasinaudoję nemastančiais jie neužgrobtų mūsų valdžios, kad parazitai negalėtų trukdyti visuomenei vystytis.

  Tai kaip kasdienis rankų plovimas. Jei neplausime rankų, parazitai dauginsis ir apkrės visą organizmą. Tada mes susergame ir reikia vaistų, kad pasveiktume, kad išnaikintume parazitus.

  Akivaizdus pavyzdys yra Ukraina, kur visuomenė nepakankamai prižiūrėjo parazitus, leido jiems daugintis ir jie pradėjo kenkėjišką savo veiklą: korupcija, nusikalstama veika, valdžios užvaldymas, įstatymų keitimas nenaudingų visuomenei, demokratijos naikinimas ir tt. Kai parazitai išsidaugina, kyla grėsmė bendruomenės sunaikinimui. Parazitai nusilpnina bendruomenę ir ją sunaikina. 

  Išnaikinti išplitusius parazitus labai sudėtinga, Ukrainos pavyzdys rodo, kad parazitų naikinimas reikalauja daug laiko, daug finansų ir deja daug aukų.

  Todėl kiekviena bendruomenė turi kasdien užsiimti visuomenės ugdymu, jos švietimu, rūpintis visuomenės gerbūviu, kad visuomenėje augtų patriotiški žmonės, kad parazitams veistis nebūtų gerų sąlygų…

  Turime kiekvienas prižiūrėti savo visuomenę, turime kasdien plauti rankas, kad mes nesusirgtume, kad nereikėtų brangiai kainuojančių vaistų, kad užvaldę parazitai nesunaikintų mūsų.

  Thumb up 0 Thumb down 4

  • Gerb, Giedre, nespausdinkite durnų paistalų, na jau kokTu…jeigu kiekvienas kuris žino ABC…PRADĖS RAŠYTI IR REIKŠTIS NA ATLEISKITE….

   Thumb up 4 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kodėl geras klientų aptarnavimas toks svarbus?
Į Lietuvą bandė įvežti trąšų falsifikatą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...