Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Lapkritis 24 Antradienis
 

Prokurorai nusprendė nebetylėti: nematomoji prokuratūros pusė

2010-03-24 13:37 | Teisėsauga | Komentarų (95)

Generalinė prokuratūra juoda ne tik iš išorės - jos viduje taip pat vyksta nešvarūs, juodi žaidimai, kuriamos juodosios technologijos (KK nuotr.)

Giedrė Gorienė

„Taip tęstis toliau negali“, – tokią nuomonę „Karštam komentarui“ išsakė Generalinės prokuratūros ir Vilniaus apygardos prokuratūros atstovai, nusprendę daugiau nebetylėti apie tai, kas vyksta prokuratūroje.

Su „Karštu komentaru“ susitikę prokurorai teigė, kad prokuratūroje vyrauja chaosas, pastaruoju metu kai kurie prokurorai ypač daug geria, visiškai neįmanoma normaliai dirbti. „Reikia tvirtos rankos, kuri įvestų tvarką“, – teigė prokurorai.

Paklausti, ką mano apie laikinąjį generalinį prokurorą R.Petrauską, prokurorai teigė visiškai nejaučiantys, jog prokuratūros sistema turėtų vadovą. „Kai kam labai reikėtų, kad R.Petrauskas būtų paskirtas generaliniu prokuroru, nes tada prokuratūrą valdytų tie, kam reikia – kas valdė ir iki šiol, o R.Petrauskas tik būtų „ant popieriaus“ generalinis prokuroras. Tokia situacija labai tenkintų tuos, kurie dabar geria iš nevilties, kad baigiasi generalinio prokuroro pavaduotojų V.Barkausko ir G.Jasaičio kadencija ir deda visas pastangas, kad bent G.Jasaitis savo poste išsilaikytų, o R.Petrauskas – kad būtų paskirtas generaliniu prokuroru“, – „Karštam komentarui“ sakė prokurorai.

„Pastaruoju metu R.Petrauskas neišlenda iš Vilniaus apygardos prokuratūros vyr.prokuroro R.Jancevičiaus kabineto. Toks įspūdis, kad tai R.Jancevičius yra laikinasis generalinis prokuroras, o ne R.Petrauskas. Jei R.Petrauskas bent kiek turėtų stuburą, tai R.Jancevičius, kaip žemesnis prokuroras, ateitų pas jį, laikinąjį generalinį prokurorą, į kabinetą, o ne atvirkščiai“, – savo naujojo laikinojo šefo „minkštumu“ piktinosi prokurorai.

Jų teigimu, R.Petrausko, kaip nuolatinio generalinio prokuroro paskyrimas, ypatingai palankiai būtų sutiktas socialdemokratų flange.

„R.Petrauskas pas mus, prokuratūroje, yra priskiriamas įtakingo socialdemokrato Aloyzo Sakalo flangui“, – prokuratūros kuluarus „Karštam komentarui“ atskleidė prokurorų grupė.

„2008 metais tuometinis Europos Parlamento narys, socialdemokratas Aloyzas Sakalas organizavo prokuratūros atstovams kelionę į Briuselį. Vilniaus apygardos prokuratūros vyr.prokuroras R.Jancevičius tada negalėjo važiuoti, tai pavedė savo pavaduotojui Koržovui sudaryti grupę tų, kurie važiuos. Ir tada į Briuselį išvyko visa grupė savų – R.Petrauskas, jo iš Šiaulių pasikviesta prokurorė Aida Japertienė (apie jos staigią karjerą ir atsiradimą Generalinės prokuratūros Valstybinio kaltinimo skyriuje būtų galima ištisą romaną parašyti, sako prokurorai – KK) ir kiti. Visi vykusieji – tik „savi“, – apie vykusią prokurorų atranką pas A.Sakalą į svečius – į Briuselį – pasakojo prokurorai.

Iš tiesų socialdemokratai turi už ką būti dėkingi Vilniaus apygardos prokuratūros vyr.prokurorui R.Jancevičiui – buvusios A.Brazausko meilužės K.Butrimienės (dabar Brazauskienės) „Draugystės“ viešbučio privatizavimo byla R.Jancevičiaus vadovaujamoje prokuratūroje buvo nutraukta, neradus įrodytų, kad tuometinis prezidentas A.Brazauskas būtų dalyvavęs viešbučio privatizavime, įtakojęs privatizavimą ar daręs spaudimą privatizavimą vykdžiusiems pareigūnams. Kaip žinia, tai buvo vienintelis atvejis Lietuvoje, kai privatizavimą vykdė ne Vyriausybė, bet Prezidento institucija. Ir taip jau sutapo, kad būtent tuometinio Prezidento A.Brazausko meilužė privatizavo „Draugystės“ viešbutį.

Dabar to paties R.Jancevičiaus vadovaujama Vilniaus apygardos prokuratūra, ištyrusi didžiulį rezonansą visuomenėje sukėlusią pedofilijos bylą, joje faktiškai atliko ne prokuroro, bet advokato funkcijas – bylą taip „ištyrė“ ir taip „patvarkė“, kad teismui dabar beliko tik išteisinti D.Kedžio dukrelės tvirkinimu įtariamą Andrių Ūsą nesant pakankamai jo kaltės įrodymų. Kaip rodo Aido ir Neringos Venckų skundas tam pačiam Vilniaus apygardos prokuratūros vyr.prokurorui R.Jancevičiui, atliekant ikiteisminį tyrimą padaryta daugybė proceso pažeidimų, nuslėpti, t.y. į bylą neįdėti įrodymai. Pvz., byloje yra tik prokuroro pažyma, kad ryšys tarp L.Stankūnaitės, A.Ūso ir J.Furmanavičiaus nenustatytas. Tuo tarpu D.Kedžio dukrelės įstatyminiams globėjams Aidui ir Neringai Venckams su L.Stankūnaitės, A.Ūso ir J.Furmanavičiaus telefoninių pokalbių išklotinėmis neleidžiama susipažinti. Šių išklotinių nėra ir pedofilijos byloje – tik konstatuota, kad teisėjas J.Furmanavičius turėjo 11 telefonų, o L.Stankūnaitė, paprasta kirpėja, net penkis.

„Šitos pedofilijos bylos tyrimas diskredituoja visą prokuratūros sistemą“, – tokią nuomonę išsakė su „Karštu komentaru“ susitikę prokurorai.

„Žinot, kartais mes jau nesuprantame, ar V.Gaivenis dirba pas mus prokuratūroje, ar jis tik žurnalistas – kiek užeiname pas savo viršininką R.Jancevičių, ten dažnai randame sėdint V.Gaivenį“, – stebėjosi prokurorai.

Pasak jų, dažniausiai V.Gaivenis pas R.Jancevičių ateidavo rytais. „Tai ateidami ryte į darbą, 7.30 val., susitikdavome V.Gaivenį kartu ateinantį su R.Jancevičiumi, tai R.Jancevičius ateidavo pirmas, o V.Gaivenis šiek tiek vėliau. Paskui per LNK televiziją V.Gaivenio laidoje pasirodo pedofilijos bylos ikiteisminio tyrimo medžiaga, prie kurios net mes neprieiname, ir viskas gerai – V.Gaivenis ir vėl sėdi R.Jancevičiaus kabinete, vėl televizijos laidose skelbiama ikiteisminio tyrimo medžiaga, o Generalinė prokuratūra neatlieka jokio patikrinimo, kas perdavė žurnalistui slaptą ikiteisminio tyrimo medžiagą“, – prokuratūros sistemoje siautėjančiu baisiu „bezpredelu“ piktinosi R.Jancevičiaus pavaldiniai.

„Lygiai tas pats buvo ir prieš Henriko Daktaro sulaikymą – užeiname į kabinetą pas savo viršininką R.Jancevičių, matome pas jį sėdintį žurnalistą V.Gaivenį. O kitą dieną V.Gaivenis jau Bulgarijoje, jau daro laidą apie Henriko Daktaro sulaikymą. Tai iš kur V.Gaivenis sužinojo apie tai?“ – retoriškai klausė R.Jancevičiaus pavaldiniai.

Jie taip pat prisimena ir tą pirmadienį, kuomet prieš tai, šeštadienį „Respublikoje“ pasirodė A.Jonušo straipsnis apie tai, kad ikiteisminis tyrimas pedofilijos byloje bus nutrauktas ir paskelbta ikiteisminio tyrimo medžiaga.

„Pirmadienį buvo operatyvinis pasitarimas, ir R.Jancevičius pradėjo rėkti, kas „nutekino“ informaciją A.Jonušui. Tačiau nė vienas iš mūsų juk prie tos bylos nėra prileidžiami, nes tik keturi žmonės turi priėjimą prie šitos konkrečios bylos – tai Barkauskas, Jancevičius, Maculevičius ir Šileika“, – Karštam komentarui“ prokuratūros užkulisius atskleidė prokurorai.

Tačiau vėlgi – niekas iš Generalinės prokuratūros vadovybės nesiaiškino, kaip ikiteisminio tyrimo medžiaga atsidūrė žiniasklaidoje.

Prokurorai taip pat stebisi, kur iš pedofilijos bylos dingo viena ekspertizė.

„Maskvoje buvo užsakyta ekspertizė ištirti telefoninius pokalbius. Vertėjai „ant ausų“ buvo pastatyti, kad skubiai viską išverstų į rusų kalbą. Ir staiga ekspertizės jau nereikia…“ – pedofilijos byloje vykstančiais stebuklais stebėjosi prokurorai, pastaruoju metu virtę daugiau politikais, negu prokurorais.

„Dabar pagrindinis dalykas pas mus, prokuratūroje, yra politika. Žinokit, kad tiek Prezidento institucijoje Prezidentei už nugaros, tiek pas mus prokuratūroje vyksta labai nešvarūs žaidimai, juodosios technologijos, kad į generalinius prokurorus būtų paskirtas koks nors „lepšis“ ir kad šitas klanas su socialdemokratais išlaikytų iki šiol turėtų prokuratūros įtaką. Jei savo „lepšio“ jiems prastumti nepavyks, tuomet bus toliau žaidžiami juodi žaidimai – dabartiniam prokuratūros klanui tarnaujančių Prezidentės patarėjų ir Seimo opozicijos rankomis bus inicijuoti priešlaikiniai Seimo rinkimai. Tokiu būdu vadinamosios A.Sakalo stovyklos (prokuratūros užkulisiuose šiai stovyklai priskiriami politikai A.Sakalas, A.Paulauskas ir K.Čilinskas) prokuroras R.Petrauskas būtų amžinas laikinasis prokuroras – iki priešlaikinių Seimo rinkimų. Ir tokia situacija, kol teisme išsispręs A.Ūso byla ir D.Kedžio dukrelės sugrąžinimas L.Stankūnaitei, dabar yra priimtiniausia“, – prokuratūros užkulisius „Karštam komentarui“ atskleidė grupė prokurorų.

Beje, atsisveikindami prokurorai pastebėjo: Vilniaus apygardos prokuratūros 1-ojo skyriaus, kuriame buvo imituotas D.Kedžio dukrelės prievartavimo bylos tyrimas, vyr.prokurorė Rita Aliulionienė yra pedofilijos byloje minėto ir Kaune nušauto teisėjo J.Furmanavičiaus kursiokė. Taigi, pedofilijos bylą „tyręs“ prokuroras R.Šileika – J.Furmanavičiaus kurso draugės R.Aliulionienės pavaldinys.

2010-03-24

Komentarai

 

 

 
 1. VIEŠAS LAIŠKAS LR PREZIDENTEI DALIAI GRYBAUSKAITEI

  LR Prezidente, Dalia Grybauskaite, aš kreipiausi į jus net tris kartus su skundais, kuriuose pateikiau labai daug irodymų, jog prieš mane ir mano mažamečius vaikus buvo organizuotas valstybinis teroras kurį organizavo IŠKRYPĖLIS – ŽUDIKAS ALGIRDAS KATKUS .
  1. Jums buvo pateikti irodymai jog buvo organizuoti trys pasikėsinimai nužudyti mane, 1999, 2003, 2008m. (prokurorai viską bando nuslėpti)
  2. Aš jums pateikiau irodymus, jog buvo naudojamas savivaldybės socialinis būstas, kad organizuoti terorui prieš mane ir mano mažamečius vaikus, kurį vykdė neteisėtai, savivaldybės socialiniame būste specialiai apgyvendintas provokatorius GRIGORIJ ULEVIČ. Kuris nekartą buvo sumušęs mane ir nėščią , antros grupės invalidę R. Androsovą. (šis iškrypėlis net prostitucija užsiiminėjo, prokurorai viską bando nuslėpti).
  3. Jums buvo pateikti irodymai, jog aš kreipiausi nekartą į LRGP , kad būčiau iškviestas liūdytoju saugumiečio V. POCIŪNO nužudymo byloje kurią LRGP nekartą bandė nutraukti. Po šių kreipimusi buvo organizuotas užpuolimas ir pasikėsinimas nužudyti. Įra pakankamai irodymų, jog V. POCIŪNO nužudymas buvo organizuotas aukščiausiame lygyje, ir šio nusikaltimo bendrininkai įra prokurorai bei teisėjai.
  4. Jums buvo pateikti irodymai, jog mano vaikų motina R. ANDROSOVA kartu su vaiko teisių kontroliere R. VALANČIENE ir buvusia LRS vaiko teisių kontrolierė R. ŠALAŠAVIČIŪTE vykdė nusikaltimus prieš mano mažamečius vaikus. Visi šie nusikaltimai buvo nuslėpti su Vilniaus m. 1 apylinkės teismo teisėjos R. KASIMOVIENĖS pagalba.
  5. Jums buvo pateikti irodymai jog po paskutino skundo į LRP kanceliariją , su kurio aš kreipiausi į JUS , kad būtų pradėti tyrimai , dėl nusikalstamų veikų prieš mane ir mano mažamečius vaikus, buvo organizuoti 3 plėšimai, 7 užpuolimai, tyčiojimaisi iš vaikų, buvo pateikti irodymai jog G. BERTULIS specialiai ivykdė autoivykį, partrenkė moterį, vos nesuvažinėjo vaikų, ir po šio autoįvykio grasino susidorojimu, man kaip liūdininkui, buvo bandoma 2 kartus suklastoti man baudžiamą bylą, pasodinti mane ir nužudyti. Visus šiuos nusikaltimus ivykdė G. BERTULIS kartu su žudike ANIA CHOMIAKOVA.
  6. LR PREZIDENTE; Aš pateikiau LRGP visų šių nusikaltimų įrodymus, pateikiau audio irašus kuriuose žudikė ANIA CHOMIAKOVA prisipažino jog nužudymas buvo organizuotas, prokuratūrai buvo pateikti audio irašai jog A. CHOMIAKOVA organizavo kartu su G. BERTULIU dar 2 pakartotinius pasikėsinimus nužudyti, bet jokie tyrimai neatlikti, ir viską bandoma nuslėpti.
  LR PREZIDENTE, KAIP DABAR PAAIŠKINSITE VISUOMENEI SAVO NUSIKALSTAMĄ NEVEILUMĄ ? O GAL BANDYSITE PASITEISINTI SAVO PATARĖJŲ NEKOMPETENCIJA ?
  GAL VISUS ŠIUOS FAKTUS NORĖTŲ PAKOMENTUOTI EX PREZIDENTAS VALDAS ADAMKUS, KURIAM BUVO PATEIKTI VISŲ ŠIŲ NUSIKALTIMŲ IRODYMAI, O GAL PONIA ADAMKIENĖ NORĖTŲ PAKOMENTUOTI VIEŠAI NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS ?
  LR PREZIDENTE;
  Kodėl jūs neišėjote pažiūrėti D. Kedžio motinai į akis, kai ji kreipėsi į jus pagalbos, kurios sūnus dabar nužudytas. O gal norite pažiūrėti jo dukrai į akis, kurią dabar bandoma grąžinti ją pardavinėjusiai motinai, ir kuri neteisėtai saugoma už mokesčių mokėtojų lėšas. O gal jūs norite pažiūrėti į akis vaikam iš Pikeliškių vaikų namų, iš kurių buvo tyčiojimasi, ir vienas iš jų liko invalidu. Gal norite pažiūrėti L. Pociūnienei į akis, kurios vyras buvo nužudytas. O gal jūs norite pažiūrėti į akis mano trims vaikams iš kurių buvo tyčiojimasi ir grasinama susidorojimu, ir kurie pažysta vienas kitą tik iš nuotraukų ?
  LR PREZIDENTE, KODĖL GI JŪS NEATSAKĖTE Į VIEŠĄ LAIŠKĄ, SU KURIUO Į JUS KREIPĖSI „ LAISVO LAIKRAŠČIO“ REDAKTORIUS A. DRYŽIUS ?
  KOKS JŪSŲ RYŠYS SU PEDOFILŲ TINKLU ?
  Tai, kodėl gi jūs nepapasakojote Lietuvos žmonėm prieš rinkimus kaip pardavėte „Lietuvos Kurą“ už 1 Litą PEDOFILUI, žydui M. KLABINUI kuris suklastojo dokumentus, ir kuriam išmokėjote 18 milijonų litų. O vėliau valstybei reikėjo padengti dar 50 milijonų litų nuostolių. Šis iškrypėlis 1967 m. Kaune buvo nuteistas už našlaitės, nepilnametės išžaginimą , o vėliau pabėgo iš Lietuvos, kuriam vėliau EX Prezidentas A. Brazauskas suteikė LR pilietybę už nuopelnus Lietuvai.
  LR PREZIDENTE, AŠ JAU KREIPIAUSI Į VISUS 750 EUROPARLAMENTARUS SU PAGALBOS PRAŠYMU, IR SU PETICIJA Į EUROPARLAMENTĄ . MANO PETICIJAI SUTEIKTAS NUMERIS, ŠIUO METU JAU SIUNČIAMI NUSIKALTIMŲ ĮRODYMAI. NEPAVYKS NUSLĖPTI TIKROSIOS PADĖTIES LIETUVOJE, KUR PEDOFILAI ORGANIZUOJA NUŽUDYMUS , O PROKURORAI JUOS BANDO NUSLĖPTI.
  PREZIDENTE, KREIPIUOSI I JUS, KAD PAVESTUMĖTE ATITINKAMOM INSTITUCIJOM ATLIKTI TYRIMUS ;
  1. DĖL ALGIRDO KATKAUS VEIKLOS, KURIS ORGANIZAVO PROKURORO BIRŠTONO, SAUGUMIEČIO POCIŪNO NUŽUDYMUS, TERORĄ PRIEŠ MANO MAŽAMEČIUS VAIKUS, BEI 4 PASIKĖSINIMUS NUŽUDYTI MANE.
  2. DĖL EX LR GENERALINIO PROKURORO A. VALANTINO, (kurį jūs paskyrėte teisėju) BEI JO PAVADUOTOJŲ NUSIKALSTAMOS VEIKLOS , KURIE IRA AUKŠČIAU IŠVARDINTŲ NUSIKALTIMŲ BENDRININKAI.
  3. DĖL LR SEIMO VAIKO TEISIŲ KONTROLIERĖS RIMANTĖS ŠALAŠAVIČIŪTĖS NUSIKALSTAMOS VEIKLOS, KURI SLĖPĖ NUSIKALTIMUS PRIEŠ MANO VAIKUS, BEI ORGANIZAVO MANO DUKROS VIRGOS LUKOŠEVIČIŪTĖS GROBIMĄ, KURIĄ BUVO BANDOMA PARDUOTI . VISUS ŠIUOS NUSIKALTIMUS PRIEŠ MANO VAIKUS BANDOMA NUSLĖPTI SU KORUMPUOTOS 1 APYLINKĖS TEISMO TEISĖJOS, RENATOS KASIMOVIENĖS PAGALBA.
  4. DĖL VILNIAUS APYGARDOS VYRIAUSIOJO PROKURORO R. JANCEVIČIAUS NUSIKALSTAMOS VEIKLOS, KURIS 1997 m. BANDĖ SUKLASTOTI BAUDŽIAMĄ BYLA, A. KATKAUS NURODYMU, KURIĄ TYRĖ NUŽUDYTAS 2003m. PROKURORAS T. BIRŠTONAS (dėl išprievartavimo, turto prievartavimo, ir pornografijos platinimo). ŠI BYLA DINGO , O PROKURORAS R. JANCEVIČIUS NETEISĖTAI BUVO PAAUKŠTINTAS PAREIGOSE, TAPO VILNIAUS APYGARDOS VYR. PROKURORU.
  5. DĖL VILNIAUS m. 1 APYLINKĖS TEISMO TEISĖJOS D. MICKEVIČIENĖS, IR APYGARDOS TEISMO TEISĖJŲ D. P. ZALECKIENĖS, A. KARTANIENĖS, IR L. ŽUKAUSKO NUSIKALSTAMŲ VEIKSMŲ, KURIE KLASTOJO IR SLĖPĖ IRODYMUS BAUDŽIAMOJE BYLOJE Nr. 1A-35/2009. KAD IŠSUKTI ŽUDIKES NUO ATSAKOMYBĖS.

  el.pastas, vl55755@gmail.com
  tel, 867704339

  VLADAS LUKOŠEVIČIUS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Nežiūriu aš tos Gaivenio laidos.Kartą tik teko perjungiant kanalus,užgirsti,kaip buvo viešinami Venckienės ir Kedžio telefoniniai pokalbiai.Pakraupau.Kaip Gaivenis gavo tokią informaciją?Aš esu paprastas žmogus,tačiau man net nėra abejonių,kad Abipus sienos dirba pedofilų klanui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Jau prasidejo? Vakar dar veike ,siandien dingo …ekspertai.eu
  Tiek geros medziagos ten.Ne pries gera,manau,juk jau ir komentaru kai kur vienaip ar kitaip nepraleidziami.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...