Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 23 Penktadienis
 

Prokuratūros reforma, arba ką pamiršo Julius Sabatauskas

2013-09-09 11:21 | Teisėsauga | Komentarų (48)

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Julius Sabatauskas pamiršo, kad pats dirbo darbo grupėje, sąlygojusioje prokuratūros reformą, dėl kurios dabar nori išversti D.Valį iš gen.prokuroro posto. KK nuotr.

Profsąjungos – kaip pasipriešinimas GP vadovybei

Prieš balsavimą Seime dėl prokuratūros metinės ataskaitos tvirtinimo (ar nepatvirtinimo) ypatingai sujudo Prokurorų profesinė sąjunga, kuri už savo lėšas užsakė tyrimą „Prokurorų požiūrio į reformą ir patiriamo streso tyrimas“.

Anoniminėje apklausoje dalyvavo 349 iš 764 prokuratūros sistemoje dirbančių pareigūnų.

Prokurorų profesinės sąjungos vadovo teigimu, „tyrimas parodė, jog ne kaip nors pavieniai asmenys, o visa prokurorų bendruomenė neigiamai vertina reformos rezultatus“.

Toks Prokurorų profesinės sąjungos žingsnis nestebina, nes grupė prokurorų, susibūrusi į profesinę sąjungą, nuolat „opozicionuoja“ Generalinės prokuratūros vadovybei ir ginčija jos vykdomą prokuratūros reformą – tiek tikslus, tiek eigą, tiek rezultatus.

Kartais susidaro įspūdis, kad Prokurorų profesinė sąjunga – tai kai kurių politinių jėgų satelitas: įrankis, siekiant nuversti „ne savą“ generalinį prokurorą Darių Valį ir į jo vietą „prastumti“ „savą“.

Na, o kai kurie politikai, pvz., Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Julius Sabatauskas, pamiršo, jog jis pats dalyvavo darbo grupėje, kuri ir inicijavo šią prokuratūros reformą.

Prokuratūros reformos ištakos, arba kaip viskas prasidėjo

Tiems politikams, kurie dabar piktinasi „Valio reforma“, galima priminti, kad ši reforma prasidėjo nuo Seimo valdybos 2010 m. sausio 15 d. sprendimo Nr. SV-S-534, pagal kurį buvo sudaryta darbo grupė „Lietuvos Respublikos prokuratūros teisinei padėčiai ir vietai valstybės valdžios institucijų sistemoje nustatyti“.

Šiai darbo grupei buvo pavesta „iki 2011 m. birželio 30 d. išnagrinėti Lietuvos Respublikos prokuratūros teisinės padėties ir vietos valstybės valdžios institucijų sistemoje kaitos, taip pat prokuratūros sistemos ir vadovaujančių pareigūnų tarnybos eigos pakeitimo galimybes ir parengti atitinkamų teisės aktų pakeitimo ir papildymo projektus“.

Šią darbo grupę Seimo valdybos sprendimu sudarė:

Stasys Šedbaras – Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto (darbo grupės vadovas) pirmininkas;

Antanas Jatkevičius – Seimo kanceliarijos Teisės departamento Baudžiamosios ir administracinės teisės skyriaus vedėjas;

Dalia Latvelienė – Seimo kanceliarijos Teisės ir teisėtvarkos komiteto biuro patarėja;

Vytautas Nekrošius – Vilniaus universiteto Teisės fakulteto dekanas;

Kazys Pėdnyčia– buvęs generalinis prokuroras, advokatas;

Konstantas Ramelis – Seimo narys;

Julius Sabatauskas – Seimo narys;

Raimondas Šukys – Seimo Pirmininko pirmasis pavaduotojas;

Rita Varanauskienė – Seimo kanceliarijos Teisės ir teisėtvarkos komiteto biuro patarėja.

Savo darbo metu Seimo valdybos nutarimu sudaryta darbo grupė intensyviai bendradarbiavo tiek su Generaline prokuratūra, tiek su Prezidento institucija, tiek su pripažintais teisės ekspertais.

Na, o šios darbo grupės parengtas ir 2011-06-30 Seimo priimtas Prokuratūros įstatymo pakeitimo ir papildymo projektas, įsigaliojęs 2012 sausio 1 d., ir sąlygojo prokuratūros reformą.

Beje, Seimo plenariniame posėdyje balsuojant dėl šio įstatymo rezultatai buvo įspūdingi: net 103 Seimo nariai balsavo „už“, „prieš“ – tiktai 1, o „susilaikė“ – 7. Tuo tarpu prieš įstatymo priėmimą vykstant diskusijoms, nei vienas Seimo narys nepasisakė „prieš“.

Taigi, visi šie faktai leidžia daryti pagrįstą prielaidą, kad reforma, dėl kurios kritikuojamas D.Valys, – tik dūmai, pridengiantys tikruosius siekimo išversti D.Valį tikslus – kad generalinį prokurorų siekiama pakeisti akivaizdžiai dėl politinių/suinteresuotų verslo grupių interesų.

Kai nori mušti, lazdą rasi

Taigi, kai norima „primušti“ generalinį prokurorą dėl „prokuratūros reformos“, visiškai nutylėta, jog prokuratūros reformai buvo pasiruošta itin kruopščiai: kad reformą rengė kompetentinga darbo grupė, buvo rastas visų politinių jėgų parlamente pritarimas (103 Seimo nariai balsavo „už“).

Nutylima ir tai, Prokurorų profesinės sąjungos užsakymu atliktas tyrimas yra visiškai psichologinis, todėl pagal jį galima spręsti tik apie prokurorų patiriamus jausmus, o ne apie prokuratūros darbo kokybę.

Beje, specialistai, išanalizavę tyrimą, nustatė, kad tyrime praktiškai neskiriama dėmesio konkretiems reformos aspektams ir nėra aišku, kurie iš reformos aspektų „nepasiteisino“.

Abstraktumas – tai turbūt ir yra ta „lazda“, kuria siekiama „primušti“ generalinį prokurorą.

Dar daugiau – iš tyrimo akivaizdu, ir, pasak ekspertų, tai yra labai svarbu, – kad vienoje apygardos prokuratūroje, pvz., Šiauliuose ir šios apygardos apylinkių prokuratūrose (o tai sudaro 16 proc. visų apklaustų prokurorų) prokuratūros reforma vertinama 8 kartus palankiau, nei Kaune, kur, kaip žinome, buvo akivaizdus vadovybės pasipriešinimas reformai.

Ką tai reiškia? „O tai reiškia, kad reformos sėkmė labai stipriai priklauso nuo konkrečių apygardų vadovų darbo, jų komunikacijos su darbuotojais ir mikroklimato toje prokuratūroje“, – konstatuoja ekspertai.

Taigi, ar galima pagal šį tyrimą apskritai dalykiškai spręsti apie reformos turinio, t.y. konkrečių jos aspektų sėkmę ar nesėkmę? Be abejonės, ne, nes prokuratūros veiklos rezultatus ir reformos sėkmę, arba nesėkmę, atspindi ne subjektyvios nuomonės, o objektyvūs rezultatai.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Kaip sujudo Valio gerbėjai, nes kalbama apie Grybauskaiės numylėtinį. Valys iš tikrųjų nuveikė didžiulius darbus: pateikti net šeši kaltinimai Neringai Venckienei. Nekiekvienas sugebėtų tiek bylų sukurpti vienam asmeniui, kurio nusižengimus neprityrusiems net įžvelgti neįmanoma. Tai gali padaryti tik nepaprastai genialus žmogelis. Valio sugebėjimai tiktai stulbinantys: sugebėk įtikinti baisiausiais Venckienės nusikaltimais net specialiai Seimo sudarytą visą komisiją, parodžius tik 12 sekundžių filmuotos medžiagos. Na ir komisija buvo sudaryta iš ypatingų asmenų, tokių kaip Kuodytės, labai jau įžymios profesorės Pavilioninės ir panašių kitų. O kiek įdėta pastangų nagrinėjant stambius grobstymus ir išsiaišinant, kad nusikaltimo sudėties nėra. Ačiū Dievui, kad nenukentėjo nekalti žmonės.

  O jei rimtai, tai Grybauskaitės numylėtinių negalima liesti. Tuomet ir tyrimai atlikti nemoksliškai ir t.t., nors Valio labai blogai atliekamos pareigos akis bado.

  Thumb up 2 Thumb down 2

 2. po pusvalandžio eisiu kriokti už Lietuvą. Nes kitaip vėl prirašysiu nesąmonių. Jau geriau kriokti, negu rašyti.

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • o profsąjungas aplamai reikia uždrausti. Tada černiauskas nekainuos. O tai Valęsa sapnuojasi kaip koks SIAUBAS. Košmar prisiminti tuos laikus. Geriau nereikia. Geriau sumokėti černiauskui 1.2 milijono, kad nebūtų.

   Ale kaip prie rusiškos rožos prilipo lietuviška pavardė ?

   Asociacija su advokatu ?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Šitą… gal KK galėtų savo ginamojo Valio paklausti, tai kiek gi jis iš Kėvišo už tas kėdes išsiderėjo? Mums tik čia pakuždėtumėte, o mes gi niekam niekam… tikrai! Nes įdomu biškį kokie otkatai ten GP vaikšto?
  Tai kaip KK? Padarysit?

  Thumb up 7 Thumb down 1

 4. Gal Valys ir nesugeba dirbti gen.prokuroru,trūksta patirties,bet šiuo metu vyksta susidorojimas.

  Thumb up 1 Thumb down 7

  • Tai kurių velnių laikyti nesugebantį dirbti?Lai dirba sargu ir niekas nesistengs susidoroti.Jeigu nemiegos.

   Thumb up 7 Thumb down 1

 5. KAIP APSIGINTI PAŽEISTAS TEISES NUO NIEKIENO NEKONTROLIUOJAMŲ NEDESOVIETIZUOTŲ KOLABORANTŲ, VYRIAUSIOJO ADMINISTRACINIO TEISMO VAGIŲ IR NETIRIAMŲ TEISĖJŲ NUSIKALTIMŲ, MELO BEI NETEISINGUMO? says:

  Prezidentė korumpuotą, degradavusią, posovietinę teisinę-teisminę sistemą viešai įvardijo KLANU, kalbėjo, kad teismai turi būti sąžiningi, objektyvūs ir nešališki, tačiau, niekieno nekontroliuojamas, melo ir neteisingumo KLANAS tebeegzistuoja.
  KLANAS TEISME PAVOGĖ MANO RAŠYTINIUS ĮRODYMUS – DOKUMENTUS, kuriuos aš įteikiau LVAT’ui. Į mano prašymus atstatyti bylose pavogtus įrodymus arba man juos gražinti, LVAT’o pirmininkas R.Piličiauskas ir jo pavaduotojai atsirašinėja, akivaizdžiai sukčiaudami, meluoja, pavogtų įrodymų man negražina.
  Generalinis prokuroras D.Valys, turintis išskirtinę teisę ir pareigą, netyrė mano skundo dėl dokumentus pavogusių teisėjų veiksmų, o VAT teisėjas Stasys Lemežis (buvęs sovietinis vyr. prokuroras) įteisino dokumentų vagystę ir neteisėtus prokurorų veiksmus.
  KLANAS nusavino nuosavybę, kurią statė mano tėvas „Katalikų kronikos“ bendražygis, pripažintas Lietuvos nepriklausomybės gynėjas – savanoris, televizijos studijos ir bokšto gynėjas, žydų gelbėtojas, KGB‘istų persekiotas ir terorizuotas, Valstybės apdovanotas ir pagerbtas ne vieno muziejaus stenduose.
  Remdamasis reikiamos galios registro dokumentais, teisingumo, aš ieškojau visose įmanomose KLANO pakopose: Registrų centro (RC) Komisijoje, Vyriausioje administracinių ginčų komisijoje (VAGK), Teisingumo ministerijoje (TM) bei jos Registrų departamente ir visuose įmanomuose teismuose. Ginčijau akivaizdžiai suklastotus išvestinius RC dokumentus. Bylą tarp manęs ir TM nenusišalinęs nagrinėjo buvęs Komunistų partijos nomenklatūrininkas, kolegijos pirmininkas Anatolijus Baranovas, kurio sūnus T ministro patarėjas Tomas Baranovas. KLANAS įteisino akivaizdžiai suklastotus RC išvestinius dokumentus.
  Tai primena pasakėčią „Vilkas ir ėriukas“ apie ėriuko bylinėjimąsi su vilku vilkų teisme.
  KLANAS tapo irštvomis nedesovietizuotiems kolaborantams KGB‘istams, komunistams ir jų giminaičiams.
  Prezidentės paskirtas LVAT’o pirmininkas R.Piličiauskas, nereaguoja į mano prašymą dėl teikimo procesui atnaujinti.
  R.Piličiauskas LVAT’o pirmininku paskirtas pagal Prezidentės vienasmenišką išskirtinę privilegiją, jis Seime neprisiekė, jo paskyrimo procedūroje Seimas nedalyvavo, todėl LVAT’as bylose ignoravo Seimo kontrolierių išvadas ir sprendimus, kuriais nustatyti RC direktoriaus K. Sabaliausko ir T ministro pažeidimai, jiems taikytos poveikio priemonės, tačiau besikeičiantys ne‘Teisingumo ministrai, turėdami įstatymuose įrašytas prievoles kontroliuoti RC ir Teismų vadovų administracinę veiklą, jų nekontroliuoja.
  Administraciniai teismai negina piliečio-žmogaus nuo valstybės institucijų tarnautojų savivalės ir biurokratizmo, bet dangsto dokumentų suklastojimo faktus, vykdo neteisingumą, dubliuoja bendrosios kompetencijos teismus, kuriuose taip pat nagrinėjamos administracinės bylos, mano atveju ginčijasi su jais dėl bylų teismingumo, stumdo jas tarp savęs ir vilkina nagrinėjimą. Būtina administracinius teismus panaikinti (reorganizuoti į bendrosios kompetencijos).
  Konstitucinis teismas nuolat pažeidinėja Konstitucijos 5 str. 3 d., aš neturiu teisės į jį kreiptis dėl teismų ir teisėjų įvykdytų Konstitucijos pažeidimų. Teismas netenkino mano prašymo kreiptis į KT.
  EŽT Teisme, TM deleguoti Lietuvos atstovai, mano pareiškimą cenzūravo.
  Esu beteisis prieš KLANĄ, kuris savo „vidiniais įsitikinimais“ pamynė Konstituciją, kitus įstatymus, teisingumą, sąžiningumą, savo garbę ir pareigas.
  IŠ NETEISĖS PADARYTA TEISĖ, NES NEDAVIAU KYŠIO.
  KAS TEIS TEISĖJUS IR VALSTYBĖS „TARNAUTOJUS“, MANE AKIVAIZDŽIAI APVOGUSIUS, KURIUOS AŠ BRANGIAI IŠLAIKAU?
  KAS GRĄŽINS LVA TEISME NEVIENĄ KARTĄ PAVOGTUS MANO ĮRODYMUS-DOKUMENTUS IR NUOSAVYBĘ, NUSAVINTĄ IŠ AKLO, VISIŠKOS NEGALIOS, BUVUSIO BEJĖGIŠKOJE BŪSENOJE, ŽMOGAUS?
  KAIP APSIGINTI NUO NIEKIENO NEKONTROLIUOJAMŲ, NEDESOVIETIZUOTŲ KOLABORANTŲ VYRIAUSIOJO ADMINISTRACINIO TEISMO VAGIŲ IR NETIRIAMŲ TEISĖJŲ NUSIKALTIMŲ, MELO BEI NETEISINGUMO???
  Atsiprašau už konkretų nevilties šauksmą tyruose.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 6. kazkada Didzioji Lietuvos kunigaikstyste prie Smetonos buvo visai jau nusiritus iki Kauno gubernijos.
  Dabar man aisku -kodel.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 7. komjaunuoliai raso,kad Stankes isgimdytojas uz savo “garbes” izeidima paliks p.Venckiene prie savo siuksliu konteinerio.
  valio brolyciai valio.kubiline sedbarine “teisesauga” atsuko Simonkui savo zvaigzdute.
  “-Tyz meni pidmanula,
  tyz meni ni dala!
  -Naa!”

  Thumb up 6 Thumb down 2

 8. Apsitriede portaline, gi tuoj kisenini Vali ismes ir TEKS ir GRYBAUSKAITEI ir Landsbergiui ir JU GAUJOMS Atsakyt uz JU NUSIKALTIMUS!

  Thumb up 6 Thumb down 1

 9. manau, kad tarnybos tai jau tikrai žino, kas už visų tų vertimų stovi, galėtų ta informacija pasidalinti ir su visuomene, nes mes irgi nenorime būti durniais

  Thumb up 4 Thumb down 0

  • Kaip vilnietis, taip ir ne durnius.Spectarnybos būtinai turėtų atsiliepti į ne durniaus paklausimus.

   Thumb up 4 Thumb down 0

  • Vilnietis:
   – Mes irgi nenorime būti durniais.
   Baba:
   – Ir nebūsite. Jūs jau seniai jais esate. O daug žinoti, labai nesveika. Kas labai daug žino, tas labai greitai pasensta ir jo tie visi žinojimai pakasami kartu su juo. Tai kokia iš to žinojimo nauda?

   Thumb up 3 Thumb down 1

 10. Geras straipsnis.Panasu,kad kai kurie seimo ir teismu ponai issigando tikru pertvarku.Ne,daugiau neverta balsuoti uz tuos,uz kuriuos masiskai jau 20m.balsuojama.

  Thumb up 9 Thumb down 0

 11. pasivaikščiojo po Vingio parką ir pamiršo, žinot, kaip būna, grynas oras, prooligarchiniai paukšteliai čiulba ir … viskas ko nereikia pasimiršta

  Thumb up 4 Thumb down 0

 12. REIKIA NAUJO PASTATO SU SĄŽININGAIS IR SU MORALINIU STUBURU-PAREIGŪNAIS…….O AR ŽINO PAREIGŪNAI ,KUO VADOVAUJANTIS TIRTI BYLAS …..NE KAIP GRAŽIAI KOSTIUMĄ NEŠIOTI-O JUS SAMDO ir moka algą,darbui valstybei……labai skaudu ,kai visur pūliniai,o jei suižinotume,pedofilijos skamdavo dirigupotojus,tai manau siaubas visus gal ištiktų…..nesityčiotų kitaip iš padorios ir sąžiningos VENSKIENĖs, ji padorus žmogus pūlinių sistemoje……..demokratinėje valstybėje tokie -“SPECIALISTAI” NEII VIENAS NEDIRBTŲ,ČIA REIKALINGA ne darbas ,o kad būtų LOJALŪS,tegul patys tiems LOJALIEMS ir moka algą -o VALSTYBEI REIKIA DIRBANČIŲ SĄŽININGŲ PAREIGŪNŲ,TAI TAIP PONAI-TAI KADA PEDOFILIJOS BYLA BUS IŠTIRTA???????????

  Thumb up 8 Thumb down 1

 13. atleiskit tuos švogerius ir švogerkas, visas bataljonas teisininkų eilės laukia

  Thumb up 7 Thumb down 0

  • ar man reikia prisiminti visą savo gyvenimą, nes prisimenu tik kai su prožektoriuku ŽIEMĄ šviečiausi kelią prie juodais dažais išdažyto suolo.

   Ir ne tam, kad kalbėčiau su tavim.

   O tam, kad per du taškus nubraižyti plokštumą.

   Kai pajėgsi – galėsim pakalbėti.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 14. 764 minus 349 = 415 Lietuvos prokuroru, kurie neisivele i sia mesmale. Manau, kad pradziai pilnai pakaktu siu prokuroru iki ateitu jauni energingi ir neparsidave. Siaubiakas kazkoks – 349 stukos, kas jie? Draugeliai, broleliai, svogeriukai, buvusieji ir esami meiluziai, vienodo ilgio pirsteliais? Mano vizijose toks vaizdelis isplaukia: tyvuliuoja vanduo ir pavirsiuje blaskosi kujagalvis (varles vystymosi stadijos etapas), o po ta buozgalvio makaune makaluojasi panirusi uodega su smulkiais pelekiukais, bet niekaip negali iskilti auksciau buozgalvio ir vis stumdo, traukia i savo puse ta buozgalvi. Bet man tik viena neaisku, kodel tas buozgalvis toks bevalis? Su tokiais kaltinimais lakstyti i seima del nelieciamybes nuemimo…kad ir Venckienes, o dabar Grazulio. As galvoju, kad ir gaunasi taip, kad pats generalinis save zemina, tai todel tie buozgalvio uodegos pelekiukai ji dar daugiau zemina, spjaudo. Man paprastam pilieciui yra slykstu klausytis, kai toks galingas savo sprendimais asmuo Lietuvoje deda savo parasus ant kvazi kaltinimu ir lekia, stumiamas uodegos i seima, stojasi pries vyriausybe, parlamentarus ir pradeda, galimai. plauti smegenis jiems. Argi tikrai jis pats tiki tuom?

  Thumb up 9 Thumb down 3

  • mano nuomone, laksto iš baimės, kad tie klaniniai per savo politikus jo neišverstų, bet nesupranta, kad vertė, verčia ir ateity vers, hes Valys niekada nebus tarp jų savas. Todėl jam reikėtų vieną kartą juos pastatyti į vietą ir nelakstyti su durnais prašymais į seimą. Generalinis prokuroras turi savo galvą turėti.

   Thumb up 7 Thumb down 3

   • Tik tavo komentaras dar durnesnis, todėl, kad nežinai, jog su tokiais prašymais GP į Seimą lakstyti įpareigoja įstatymas.

    Thumb up 3 Thumb down 6

    • ir nelakstyti – paima bylą, pamato, kad nesąmonė, ir nutraukia. Tai jau problema.

     Thumb up 5 Thumb down 2

     • Nutraukia ką? Bylą dėl Seimo nario neliečiamybės?

      Thumb up 3 Thumb down 2

     • neaišku, kas ten per byla, gal vėl klaninių sąmokslas įtampai kelti, bet kad prokuratūroje nėra kam analizuoti, tai faktas. Gražulis nėra didžiausia Lietuvos problema.

      Thumb up 4 Thumb down 2

  • Jo jo, išmesk visus švogerius už tai, kad jis kažkieno švogeris ir priimk Valio švogerius. Tik iš kur jų tiek rasi tų naujų švogerių?

   Thumb up 2 Thumb down 5

   • kiek teisę baigusių? 10 į vieną vietą kausis dėl vienos laisvos vietos, ir bus apsieiti ir be švogerių

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • Su ta Švogerija tai visoje teisinėje sistemoje tas pats. Būna, kad kaltina vyras, gina žmonos motina, o teisia uošvis ir niekam iš visur dešimtimis pristeigtų etikos komisijų ir garbės ten kažkokių kontorų neužkliūna. KK neseniai rašė kaip ir ieškovą ir atsakovą gina advokatai iš tos pačios kontoros, nes jiems etika ir moralė ne šio pasaulio dimensijos. Čia įstatymo reikia ir atsakomybės taikymo kiekvienu tokiu atveju, bet nėra ir niekam nereikia. Valio reformoje, garantuoju, taip pat ne.

   Thumb up 8 Thumb down 0

 15. Pamiršote tik parašyti, kad reformą Valys pradėjo pagal Viešojo administravimo įstatymą, kai reikėjo pagal prokuratūros įstatymą. Tai čia gali priimti geriausius į, bet jei vykdytojas bum bum, tai reforma kleb kleb.

  Thumb up 4 Thumb down 1

 16. nuotraukos.

  gimęs prie kultūros.

  ramsto galvą,
  pirštus kiša sau į burną,
  pirštu rodo į save

  ir pn.

  Vizkas matosis .

  Thumb up 4 Thumb down 0

 17. Esme musyse.86 is 2Ka.Stai visu musu nelaimiu Organizatorius ir Ikvepejas.
  O rinkimus szlugde kas?
  Gal i Varkala?
  Ar as zinau?
  “niebyl,niucastvoval,nisastajal”.

  Thumb up 4 Thumb down 0

  • aš irgi panašiai galvoju. Bet gaunu tik minusus. Atidok man pliusa. Gaila ? Skrega ? Net neabejoju, kad neįžeidžiau.

   Thumb up 2 Thumb down 0

 18. Valys užjudino rajonų klaninius prokurorus tai jie net prilinkę priešinasi….šaunuolis D.Valys.

  Thumb up 6 Thumb down 2

 19. Kai Balsiui nepatiko dirbti prezidentūroje, jis išėjo, taigi tų prokurorų niekas nelaiko, nepatinka, gali eiti į gariūnus prekiauti

  Thumb up 8 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...