Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 9 Antradienis
 

Prokuratūros „lobynai“: K.Nikulinas tą naktį iš Vilniaus OMON bazės išvykęs nebuvo, bet jis pirmas pradėjo šaudyti Medininkuose

2015-07-22 12:05 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (87)

Protu nesuvokti ne tik Rusijos, bet kartais - ir Lietuvos prokuratūros:  prokuratūra tiki K.Nikulino alibi dėl I.Gorbanio - kad jie naktį nebuvo išvykę iš OMON bazės, tačiau tuo pačiu teigia, kad K.Nikulinas Medininkuose "pradėjo šaudyti pirmas". KK nuotr. 


Giedrė Gorienė

Lietuvos Apeliaciniame teisme sakydami baigiamąsias kalbas Medininkų byloje Generalinės prokuratūros prokurorai patys pripažino, kad Konstantinas Nikulinas 1991 metų liepos 31 d. iš Vilniaus OMON bazės nebuvo išvykęs, tačiau vis tiek prašo jį nuteisti už žudynes Medininkuose.

„Iš 2002-12-17 asmens parodymo atpažinti protokolo (T.9., b.1.67-74.) matyti, kad nukentėjusysis Tomas Šernas atpažino Igorį Gorbans, kaip labiausiai panašų tarp atpažinimui pateiktų asmenų į asmenį, kuris dalyvavo užpuolant Medininkų muitinės postą. T.Šernas atpažinimo metu parodė, kad jis negali tvirtinti, kad Medininkų muitinėje jis matė būtent I.Gorbans, tačiau jis labai panašus į Medininkų muitinės posto užpuolime dalyvavusį asmenį.

Taigi, akivaizdu, kad nukentėjusysis neatpažino I.Gorbans, kaip asmens dalyvavusio Medininkų muitinės pareigūnų nužudyme, o tik kaip labai panašų į tą asmenį, kuris dalyvavo šiame nusikaltime.

I.Gorbans apklausos metu parodė, kad jis 1991-07-31 naktį buvo Vilniaus OMON bazėje, buvo nuėjęs pas Vilniaus OMON vadą B.Makutynovič ir naktį iš bazės nebuvo išvykęs.

Tokius I.Gorbans parodymus patvirtino B.Makutynovič, Viktor Michailovs ir Konstantin Michailovs (K.Nikulin).

Todėl remiantis tuo metu byloje buvusiais duomenimis 2003-05-28 priimtas nutarimas nutraukti ikiteisminį tyrimą I.Gorbans atžvilgiu (T.16., b.1.127-128.)“, – Lietuvos Apeliaciniame teisme Medininkų byloje savo baigiamosiose kalbose konstatavo prokurorai.

Tačiau po kelių minučių jie jau tvirtino priešingai: „Būtent Konstantins Michailovs (ankstesnė pavardė K.Nikulins) pradėjo Medininkų muitinės posto darbuotojų užpuolimą šaudamas iš pistoleto į automobilyje VAZ sėdėjusį Juozą Janonį ir padarydamas jam mirtiną sužalojimą. Po ko „Delta-1“ grupės darbuotojai suvarė visus aštuonis Lietuvos pareigūnus, į Medininkų muitinės vagonėlį, juos suguldė ir iš dviejų 7,62 mm kalibro Kalašnikovo automatų su garso slopintuvais sušaudė“.

Susidaro įspūdis, kad prokuratūra pati susipainiojo alogizmo pinklėse: iš pradžių teigiama, kad Konstantinas Nikulinas niekur nebuvo išvykęs iš Vilniaus OMON bazės – nes Konstantinas Nikulinas patvirtino Igorio Gorbans alibi (vadinasi, K.Nikulinas turėjo bazėje naktį būti ir matyti I.Gorbanį, jeigu tai patvirtino, o pati Generalinė prokuratūra tokiais K.Nikulino parodymais 2003 metais patikėjo). Tačiau vėliau jau tvirtinama, kad „būtent Konstantins Michailovs (ankstesnė pavardė K.Nikulins) pradėjo Medininkų muitinės posto darbuotojų užpuolimą“.

Taip pat iš pradžių teigiama, kad K.Nikulinas pats pirmas pradėjo šaudyti Medininkuose ir automobilyje VAZ nušovė Juozą Janonį, o paskui – kad rygiečiai visus mūsų pareigūnus suvarė į namelį ir ten sušaudė.

Kyla klausimas: kaip Konstantinas Nikulinas galėjo pradėti Medininkų muitinės posto darbuotojų užpuolimą, jeigu jis, anot tų pačių prokurorų, suteikė alibi I.Gorbaniui – kad jie iš Vilniaus OMON bazės tą naktį niekur nebuvo išvažiavę?

Arba: kaip tas K.Nikulinas galėjo “nuvaryti” Juozą Janonį į muitinės vagonėlį ir ten nušauti, jeigu, kaip teigia patys prokurorai, K.Nikulinas Juozą Janonį nušovė patį pirmąjį automobilyje VAZ? (Kaip galima “nuvaryti” ir dar kartą nušauti  jau negyvą žmogų?)

Ką nors teigdami, prokurorai privalo pateikti įrodymus, todėl sakinys: „Būtent Konstantins Michailovs (ankstesnė pavardė K.Nikulins) pradėjo Medininkų muitinės posto darbuotojų užpuolimą šaudamas iš pistoleto į automobilyje VAZ sėdėjusį Juozą Janonį ir padarydamas jam mirtiną sužalojimą“ – teisme privalėtų skambėti taip: „Būtent Konstantins Michailovs (ankstesnė pavardė K.Nikulins) pradėjo Medininkų muitinės posto darbuotojų užpuolimą šaudamas iš pistoleto į automobilyje VAZ sėdėjusį Juozą Janonį ir padarydamas jam mirtiną sužalojimą. Tai įrodo: tokio ir tokio ten buvusio liudininko parodymai, nusikaltimo vietoje rasti K.Nikulino DNR pėdsakai, pirštų antspaudai…“.

Tuo tarpu jokių įrodymų, iš kur prokuratūra ištraukė, kad „būtent K.Nikulinas pradėjo šaudyti“, teisme esančioje Medininkų byloje nėra – byloje apskritai nėra nė vieno liudininko parodymų, kad „aš buvau ir mačiau“, taip pat nėra jokių DNR įrodymų, pirštų antspaudų ar kitų pėdsakų, patvirtinančių K.Nikulino buvimą 1991 metų liepos 31 d. Medininkų muitinės poste bei „kad pradėjo šaudyti pirmas“ faktą. Tokių įrodymų, kuo remiantis taip teigiama, nenurodė prokurorai ir savo baigiamosiose kalbose. Tiesiog – mes sakome, kad buvo taip, o jūs – tikėkite.

Deja, bet  teisė nuo religijos tuo ir skiriasi, kad teisėje reikalingi įrodymai – tik religijoje “laimingas tas, kuris tiki manimi nematęs”.

Komentarai

 

 

 
 1. Kai žmogų nušauna, tai jis dar gyvas ar jau negyvas? Jei nušauna, tada jis negyvas. Jeigu jis negyvas, tai kaip jis galtų eiti?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Kai neturima proto, jo pragerti neįmanoma. Norint pragerti, reikia turėti ką pragerti.

   Thumb up 72 Thumb down 1

  • Išgerti reikia daug. Ne be reikalo prokurorai skundžiasi, kad neužtenka atlyginimo normaliam pragyvenimui. O čia dar Prezidentė kelia sąlygas, kad norint paaukštinimo reikia namą pasistatyti.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Atimsiu prota pasaulio galingiesiams ir protingiesiams!Manau kad Dievo zodis jau issipilde.Lietuvos prokurorams ir teisejams jis prota ateme patiems pirmiesiams.Kalba nesamones,daro nesamones ir budami be proto isivaizduoja ,kad ju pridarytom nesamonem visi turi tiketi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Deja, bet teisė nuo religijos tuo ir skiriasi, kad teisėje reikalingi įrodymai – tik religijoje “laimingas tas, kuris tiki manimi nematęs”. – NU ČIA AUKSO ŽODŽIAI :) Šaunuolis ir profesionalas ponas ADVOKATAS :) DĖKUI už tiesą…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. OI KAIP LINKSMA :) :) :) juokiausi balsu :) :) :)
  O žinot DAR IR OKUPACIJOS NEBUVO, juk skulptūrų NĖR ir įrodyk , kad kytras :)

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • Kai aš vakar pradėjau juoktis, tai dar šiandien negaliu sustoti :)
   Taip juokinga jau seniai buvo :)

   Thumb up 72 Thumb down 1

  • Ar skaityti nemoki? Lietuviskai parasyta: tai citatos is prokuroru baigiamosios kalbos apeliaciniame teisme Medininku byloje.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Vargas prokuratūrai su galvom ar galvose? Apsispręskit pagaliau ar gali ir kaip gali vienas ir tas pats žmogus būti vienu metu dviejose skirtingose vietose tuo pačiu metu.

  Thumb up 72 Thumb down 1

   • Labai gaila, kad ne prokurorams su teisėjais kažkas ne taip su galvomis, o jums, nes elementaraus dalyko nesuvokiate, kodėl jie taip visokiais būdais stengiasi nustumti ant nekalto, kad tikrieji kaltininkai neišryškėtų. Ir tikriausiai, ne tik iš baimės netekti darbo, bet dar ir ne už ačiū.
    Kas dėtųsi, jei kada tikroji tiesa, kuria jau dauguma pradeda perkąsti, išplauktų ne komentarų bei spėlionių pavidalu, o oficialiai į viešumą, sunku net įsivaizduoti.
    Nei kiek ne mažesnio sunkvežimio, kuriuo vežė su politikų palyda į Konstitucinį teismą apie tris šimtus tomų R.Pakso bylą apie leidimą suprasti, prireiktų mūsų garbinamų politikų laurų vainikams ir karūnoms išvežti į sąvartyną.

    Thumb up 72 Thumb down 0

  • O JŪS MATĖT PROKURORĄ , kuris pasakojo, kaip ir ką tyrė , KAI TIPO SIUSIOJO IR KRITO PER LANGĄ :) TEN PROKURORAS – visų PROKURORŲ GUZAS :) :)

   Thumb up 72 Thumb down 1

 6. Kaip įdomiai vartosi dėlionė Medininkų byloje. Nieko sau kokie spygliai kažkieno sėdimojon sminga.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. O juk tai TIKRA SENSACIJA. Ar prokurorai ir teisėjai anksčiau nematė? Tik dabar pastebėjo?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • jiems viskas vienodai,daro ka nori ir kaip nori,kokie dar irodimai musu pro kur orams jie juk sventi ir tuom viskas pasakyta,nes lietuva yra avinu krastas todel ir daro su mumis ka nori

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • … pasirodo ne visi, pasilikę šių dienų Lietuvėlėje, verti avių ir avinų vardų 😉

    Thumb up 72 Thumb down 0

  • … pastebėjo ne prokurorai ar teisėjai, o teisės mokslų nestudijavusi, tačiau labai pastabi bei įžvalgi Žurnalistė 😉 Kas savo ruožtu puikiausiai apibūdina profesinio jos profesionalumo lygį aukščiausiuoju, koks tik įmanomas, laipsniu.

   Thumb up 72 Thumb down 2

   • Žurnalistinio tyrimo profesionalumu p. Giedrė Gorienė neabejotinai smarkiai pralenkia diletantus iš prokuratūros juodojo kubo kreivais langais.

    Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Reikėtų koncentruoti dėmesį į esminę temą, o nepaskandinti ją šalutiniuose dalykuose, kitaip taip sumažėja publikacijos vertė, nes SENSACIJA kažkur paskęsta.

  Štai bomba – prokuratūra tiki Gorbans alibi, vadinasi tiki Nikulino buvimu bazėje ir tuo pačiu teigia, kad Nikulinas šaudė Medininkuose.

  Ir viskas, daugiau nieko nereikia, jokių Šerno matymų, nematymų, DNR pėdsakų paieškos ir kitos brexnios, kuri sensaciją padaro apvyniotą visokia šalutine- N-taeile informacija, tarsi nereikalingu šlamštu, kad pačią sensaciją eiliniam skaitytojui darosi sudėtinga įžvelgti.

  Thumb up 72 Thumb down 2

 9. jau bylas pradėjo pagal filmą “Gyvieji numirėliai” tirti :) pamenu, kai Sąjūdžio metu prasidėjo “videkai”, tai tas filmas buvo vienas pirmųjų ir labai populiarus :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Senoliai sako, kad norėdamas nubausti Ponas Dievas atima protą. Užjaučiu prokurorus :(

  Thumb up 72 Thumb down 1

 11. Vadovauja komunistas zironas-komunisto paulausko draugas megstantis na haliavu pasivaisinti su kitais prisertais xaliavscikais kavinese. Bei megejas klastoti teismo sprendimus.
  Ar ne taip zironai ?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Nidryskit joktis iš musū sovėtinės istoryjos ir išvadotojū, jei nė męs tai jųs per tos 70 mėtų būtumėt…. kaip Šveicarija – ubagų kraštas : -)

  Thumb up 72 Thumb down 10

 13. kažin kodėl parodymai nepatikrinami melo detektoriumi. Ar Nikulinas nesutinka, ar teisėsauga nereikalauja

  Thumb up 72 Thumb down 4

  • Gal pirmiausia derėtų patikrinti melo detektoriumi patį T.Šerną ir prokurorus su teisėjais?

   Thumb up 72 Thumb down 1

   • sernas bijo visko ir jis yra apie tai prasitares,todel zmogaus kaltinti nereiketu,juk visi nori gyventi ,o ne uzspringti zole

    Thumb up 72 Thumb down 1

  • Įrodyti kaltę privalo prokurorai, bet ne žmogus turi įrodynėti savo nekaltumą. O tie įrodymai tai kur?

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • taigi,kad atvirksciai,pagal jankiu teisesauga jie pateikia kaltinimus,o tu nerkis is skuros ir irodinek,kad esi nekaltas

    Thumb up 72 Thumb down 0

  • Kaltė įrodinėjama baudžiamajame procese griežtai nustatytomis priemonėmis, būdais, metodais bei įrodymais. “Melo detektorius”, kaip įtaisas, jo parodymai ir tų parodymų operatoriaus subjektyvūs vertinimai neturi visų tam reikalingų savybių, dėl to nei vienoje šalyje nėra vartojami teisiniuose, o ypač teismų procesuose dėl pernelyg ilgos duomenų vertinimo grandinės, bei absoliutaus subjektyvumo.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • YRA AIŠKEREGIŲ- va JŲ ir pašykit , viską papasakos…….BE TO Advokatas , jau senokai visą susišaudymo trajekroriją pats yra SUMAKETAVĘS…tai gal išnaujo tyrkit…

    Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Kaip tokios klauzos kaltinime galėjo nepastebėti kelių instancijų teismai, sveikas protas neišneša. O žmogus bene 10 metų jau kali. Tai piktybinis teisėsaugos nusikaltimas prieš asmenį ir grubus TŽT pažeidimas.
  Žinoma, kad TŽTT bylą Nikulinas laimės, tačiau kas jam grąžins tuos metus praleistus kalėjime ir sugadintą sveikatą? Valstybės prestižui padaryta žala taip pat kainos neturi.
  Baudą mokės ne prokurorai ir teisėjai, ne tokius teisėjus ir prokurorus paskyrę asmenys, bet mes.
  Sunkus tas Tatos užverstas Lietuvai ant kupros kryžius, vietomis jau tampa nepanešamas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Reikia surast atpirkimo ozi. Banditai vaiksto laisveje. Reikia sioje byloje gerai pakratyt Serna ir viskas bus aisku. Bet ko jis bijo kalbet, man nesuprantama?

  Thumb up 72 Thumb down 3

 16. kazkada jis parase: “nukrito atbulas ir negyvas”.
  o kodel nusautasis negali nueiti is automobilio i nameli? (cia ne erlickas rase)
  p.s. beviltiska net bandyti ka nors irodyti tokioje byloje. ka nors, kas netinka rezimui.
  nebukim mazi vaikai – nuosprendis jau seniai aiskus: kalti nes kalti is principo. o ypac kalti dabar, kai siautejant grybokratijai tiesiog butina daryti kaltais, vien todel kad rusas, kad antirusiska paranojiska isterija ikaitusi iki raudonumo.
  kaltus landsbergis nurode dar nespejus nuzudytu kunams atausti. belieka tai itvirtinti teismo nuosprendziu. taip ir bus padaryta.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. byloje gali buti liudininku jei visus tas padla NIKULINAS -MIHAILOVAS liuditojus issaude .kam jam kelios pavardes ir kaip jis nepatvirtins kitu zmogzudziu alibi.nusauti suka kad kiti zinotu ,akis uz aki.kazi kiek Giedrei moka ,kad taip ji uzstoja.

  Thumb up 72 Thumb down 20

  • ne kelios – o dvi pavardes.
   antra pavarde jam dave latvijos respublikoje valstybines instancijos uz pagalba latvijos respublikos teisesaugai (pagal liudinku apsaugos programa).
   “nusauti suka kad kiti zinotu” – labai labai teisinga mintis. nusauti ka nors, kad kiti zinotu. kam cia aiskintis kas kaltas, jei galima ka nors nusauti.
   pritariu ir palaikau. tik siulau nusauti ne viena, o kelis – kad dar labiau kiti zinotu.
   p.s. tik nelabai suprantu ka tie “kiti” turetu zinoti? kad galima zudyti, o vietoj taves bus kas nors kitas nusautas? manau, tu man sita isaiskinsi pasiremdamas ger. vytauto profesoriaus landsbergio citatomis.
   labai laukiu atsakymo.
   p.s.s. butu malonu, jei paaiskintum remdamasis tuo paciu sviesuoliu, koki atstuma gali nueiti mires zmogus ir kaip zmogus vienu metu gali buti dviejose vietose (jei galima, ne pagal tavo megstamus filmus ‘gyvieji numireliai” ir “kaip as pasidvigubinau”).
   pagal musu tautos tata ir neklystanciaja.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Jei visus liudytojus iššaudė, tai kas tada matė, kad šaudė būtent tas, o ne kažkas kitas? 😀 O Gal esi vienas iš tų, kurie viską matė, viską girdėjo, bet negelbėjo saviškių ir net greitosios jiems neiškvietė? 😉

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Nėra liudininkų, bet prokurorai žino? Turbūt negyvėliai buvo prikelti ir apklausti :)

   Thumb up 72 Thumb down 0

 18. ABEJINGUMAS KELIA APMAUDĄ

  Žmonių abejingumas šiai bylai bei Giedrės Gorienės pastangoms ją ištirt yra išties apmaudžiai pribloškiantis…
  Mes išties per daug gerai gyvenam, esame persisotinę, atpratom mąstyt bei kažkuo domėtis. Esame tie, dėl kurių lūkesčių (?) vargu ar verta kovoti.
  P.S. Šv. Paulius mokė: Jei tu išmokai visus testamentus, pažinai visus raštus, bet širdies nėra,-tai esi gelžgalys barškantysis..” .Čia- tarp kitko…

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Manau, komentatoriai abejingi todėl, kad toje Medininkų byloje viskas taip aišku, kad jau ir aiškintis nebėra ko. Ir versijų strategai tokie nemokšos, jog reikia būti absoliučiu kirvuku, kad nematyti ir nesuprasi tos politinės propagandos pasekmių. Be to, per šitiek metų visiems jau ta byla nusibodo, o nekaltai nuteisiamas rusas, kurio, paveikti nuolatinės propagandos daugelio savarankiškai mąstyti atrofavusios smegeninės tiesiog nekenčia ir džiaugiasi, kad nors kam gali nebaudžiamai įkąsti. Juk tampo ir teisia gi ne mane…
   Ką jau kalbėti apie kokį tai svetimtautį, kai ramia sąžine atidavė paulauskinei šaikai suėsti vieną iš perspektyviausių politikų savo tautietį lietuvį P.Paksą. Nekalbu jau apie V.Uspaskich…
   Ir tokių politinių susidorojimų jau nebe dešimtys, o šimtai. Kregždutės ant tokių susidorojimų tik ir laikosi (kche kche kche). Ir savo begalinę meilę Tautai bei ištikimybę įrodinėja.

   Thumb up 72 Thumb down 1

  • juk zmones supranta, kad pries rezima nepakovosi. o zmones nori gyventi.
   visur ir visada pries rezimus kovojo, jiems priesinosi tik vienetai. rezistentai.
   toli eiti nereikia. paziurek, kaip per pusdieni sudirbo net teiseja, kuris pabande teisti pagal istatymus, o ne pagal politine konjunktura.
   sudirbinejo pradedant auksciausiu rangu – faktiniu valstybes vadovu ir jo statytine, seimo komitetu pirmininkais ir europarlamentarais, seimunais ir…
   kam zmonems to reikia? del disidento vardo?
   cia veikia ne abejingumas, bet daug rimtesnis dalykas – instinktas. savisaugos instinktas, isgyvenimo.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Na, Nikulinui-Michailovui dabar svarbiausia netyčia nenumirti…
  Pasibaigs šita suvelta byla, ir jis galės Europos žmogaus teisių teisme iš Lietuvos prisiteisti tiek, kad užteks jam visam likusiam gyvenimui…
  Tada jis pagyvens poniškai…
  O kas už visą šitą šlykščią košę atsakys?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Nepergyvenk, pone komentatoriau, nieko jis tame EŽTT neprisiteis. Jam metų pabaigoje jau užprogramuotas širdies kapitalinis remontas. Tuo uždėtu kryžiuku Medininkų byla baigsis ir bus padėta ilgiems metams dūlėti archyve.
   Kitos bent kiek įtikinančios išeities iš susidariusios situacijos A.Paulausko komandos tarnai nesugalvojo ir jau net nebesistengia rasti.
   Galutiniame rezultate bus paskelbta, kad K.Michailov’as (Nikulin’as) būdamas Vilniuje pirmasis pradėjo žudynes Medininkuose (atidarė politinį žudymo sezoną) ir paskutinis jas užbaigė, bus nuteistas iki gyvos galvos, o, kad greičiau viskas užsimirštų ir daugiau nesiskųstu sveikata, jau numatyta atlikti širdies vožtuvų implantacija. Na, o toliau viskas pono Dievo ir Landsbergio rankose… Juk visko toje medicinoje pasitaiko ir nebūtinai visos operacijos būna sėkmingos.

   Thumb up 72 Thumb down 1

  • Nebuk naivus.
   Pinigai gyvenimo kalejime neatstos.
   Savaime aisku, jis jau nuteistas (kol kas neoficialiai) iki gyvos galvos. Sedi jau ASTUNTUS metus (nuo 2008.sausio men). Astunti metai kalejime, nesant nuosprendzio!!!!!
   Byla EZZT teisme butu nagrinejama irgi dar po keliu metu. Aisku, jei bus pasibaigus antirusiska isterija (tikiuosi, kad nemanai, jog EZZT teime neveikia politika), jis laimes ir Lietuva privales konpensuoti, persvarstyti byla.
   Dar metu metai.
   Mazas pavyzdelis – tokis Paksas. Manau, jau niekas neprisimena, pries kiek metu tarptautiniai teismai nutare, kad kad Paksas Lietuvoje nubaustas neadekvaciai ir ipareigojo Lietuva istaisyti si reikala. NA IR KAS!!!!.
   Senesnis pvz. Kazkada (1997 m.) toks aferistas Butkevicius buvo suimtas. Viskas butu kaip ir normalu, bet Landsbergis (tuo metu – Seimo pirmininkas) ir jo kiseninis gen.prokuroras ISKART spustelejo teisesauga, nurodydami, kad Butkevicius – nusikaltelis. Po to ir buti kitaip negalejo – Landsbergio nurodymo nevykdyti nebuvo galima – buvo nuteistas.
   Po 5 (penkiu) metu Butkevicius Laimejo byla pries Lietuva, Lietuva ismokejo kompensacija (Landsbergis – nei cento, nei kapeikos). Butkevicius atsedejo kiek Landsbergio teismas jam skyre. Lietuvoje Landsbergiu net “nu-nu-nu taip negalima” niekas nedriso pasakyti.
   Jei ziloje senatveje bus paleistas – tai kad gi gyventi “poniskai”?
   Ir tai – jeigu

   Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Tai kaip tie prokurorai tyrė Nikulono-Michailovo bylą, kad tiek prieštaravimų bylos medžiagoje? Ir kur žiūri teisėjai?

  Thumb up 72 Thumb down 1

    • Ne, Tamsta neteisus. Nežiūri tikrai teisėjai į prokurorus. Ką, ar jie prokurorų nematę? Tiek prokurorai, tiek ir teisėjai žiūri į A.Paulauską. Paulauskas – į D.Grybauskaitę. Grybauskaitė – į V.Landsbergį. Landsbergis – į Obamą. Obama – į V.Mazuronį. Mazuronis – į Putiną, kuris nevykdo jo reikalavimo uždrausti įvažiavimo į Rusiją. Putinas žiūri į juos visus, kaip į pagrindinį kaimynystėje įsikūrusį beprotnamį…

     Thumb up 72 Thumb down 0

  • Sveiko proto, blaiviai mąstantis, ryžtingas, turintis tvirtą stuburą ir nebijantis pasiaukoti TIESAI žmogus tikrai tą padarys. O redaktorė G. Gorienė, neabejotinai, pasižymi visomis šiomis savybėmis. Iš jos publikacijų- labai panašu, kad greitu laiku išleis dar vieną knygą apie šitą bylą.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 21. TAI- POLITIZUOTA BYLA

  Apie tai puikiai byloja šiame straipsnyje atskleisti prokurorų, “tyrusių” šią bylą, alogizmai. Vienas “įrodymas” paneigia kitą, vienas “argumentas” priešinasi kitam.
  Normaliomis sąlygomis tai primintų “kortų namelį”, anokią butaforiją, pasmerkta gyvuot tik trumpą laiką.
  Tačiau čia turime politizuotą bylą. Ji irgi tarsi “religiją”. Antai,- tikėk, nes viską nustelbs politinė valia.
  O mąstantiems inkvizicija užkurs laužus…

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • ne politizuota, o politine.
   jau vien, tai kad valstybes vadovas po poros valandu nurode kaltuosius, viska pasako.
   landsbergis tai padare pirmasis, nelaukdamas nors elementaraus tyrimo.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Tik Lietuvoje ir gali vykti tokie”stebūklai”.Lietuvoje viskas įmanoma.Lietuvos prokuratūros terminologijoje yra tokie perlai.”Įtariama,kad galėjo prisidėti prie nužudymo”ir jau taiko straipsnį,kaip žudikui.Be prokuroro sankcijos įvykdomas suėmimas ir tas,kuris įtariamai galėjo”prisidėti”uždaromas į belangę neribotam laikui.Paulauskas TSRS laikais irgi sodindavo tuos,kurie”galimai galėjo prisidėti”.Tik nežinia ko,gal į kelnes iš baimės dėl tokio”teisingumo”.

  Thumb up 72 Thumb down 1 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras