Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Balandis 13 Antradienis
 

Prokuratūra rengiasi atomazgai: į sceną bus išvestas Drąsius Kedys? (papildyta)

2010-02-26 18:51 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (184)

Pastaruoju metu itin aktyviai formuojamas 'Drąsiaus Kedžio - narkomano' įvaizdis. Ar tai reiškia, kad vaistai jau padarė savo darbą ir prokuratūra į sceną pedofilijos byloje pagaliau išves Drąsių Kedį? (policija.lt nuotr.)

Giedrė Gorienė

Kaip diena, taip naujiena. Būtent toks apibūdinimas geriausiai tinka Lietuvos Generalinei prokuratūrai, tapusiai pagrindine juodojo pedofilijos bylos tyrimo scenarijaus autore. Sakau „juodojo“, nes kitokia spalva to, kas daroma Drąsiaus Kedžio dukrelės prievartavimo ir tvirkinimo byloje, nepavadinsi.

Vasario 25 d., 12.40 val. Kauno apygardos prokuratūros prokuroras Egidijus Palaima paskambino Drąsiaus Kedžio dukrelės globėjai, teisėjai Neringai Venckienei ir paklausė, ar Drąsiui Kedžiui reikės advokato, ar jie jį gins. Neringai Venckienei pasakius, kad „taip, gins Aidas Venckus“, prokuroras atsakė, kad negali, nes Aidas Venckus yra apklaustas kaip liudytojas šioje byloje.

Ką reiškė toks prokuroro E.Palaimos skambutis? Psichologinį terorą? Galbūt – juk prokuroras paskambino iš karto po to, kai Neringa Venckienė gavo žinią, jog jos ir vyro Aido Venckaus skundai pedofilijos byloje yra atmesti. Tačiau gali būti ir kitaip – kad Drąsius Kedys spalio 5 d., dar prieš žudynes Kaune, anksti ryte buvo sulaikytas, slapta kažkur įkalintas ir „farširuotas“ psichotropinėmis medžiagos bei vaistais. O dabar, kai narkotikai bei vaistai jau atliko savo darbą, pagal iš anksto parašytą scenarijų pareigūnai į spektaklio sceną pagaliau išves ir patį Drąsių Kedį – neva narkomaną, neadekvačiai reaguojantį į aplinką ir pan., nes „Kedžio – narkomano“ įvaizdis pastaruoju metu buvo formuojamas turbūt ne šiaip sau…

Nepamirškime – spalio 5 d. iš vaikų darželio buvo pagrobta ir Vaiko raidos centre (vadinamojoje vaikų „psichuškėje“) uždaryta penkiametė Drąsiaus Kedžio dukrelė. Po to, kai mergaitė visuomenės, žiniasklaidos ir politikų dėka iš šitos siaubingos vietos buvo išvaduota, iš jos atminties buvo išsitrynę kai kurie dalykai – pvz., kaip žaisti šaškėmis ar kur pas kaimynus yra sūpynės. Nors iki tol mergaitė beveik kiekvieną dieną jose supdavosi…

Akivaizdu – po savaitės, praleistos Vaiko raido centre, iš Drąsiaus Kedžio dukrelės atminties išsitrynė VIETA. Tik ne ta, apie kurią mergaitė pasakojo buvusi prievartaujama, bet kita – vieta, kur mergaitė eidavo pasisupti sūpynėse. Kas būtų dar ištrinta iš mergaitės atminties, jei būtų pavykęs planas – laikyti mergaitę uždarytą Vaiko raidos centre iki gruodžio 1 d. (beveik tris mėnesius), galima tik numanyti. O mergaitės tėvelio Drąsiaus Kedžio dingimas lyg į vandenį 2009-ųjų spalio 5 d. ir „Oscaro“ verta Kauno apygardos prokuratūros vyr.prokuroro K.Betingio vaidyba, imituojant D.Kedžio „gaudynes“, po vakarykščio prokuroro E.Palaimos skambučio N.Venckienei gali reikšti greičiausiai viena: Drąsius Kedys išvedimui į visuomenę jau paruoštas – netrukus mes jį jums parodysime. Nes – spektaklius, būtent aukšto lygio spektaklius, kas ne kas, bet mūsų prokuratūra labai puikiai moka surežisuoti ir pademonstruoti.

Atsimenate 1996-uosius ir Panevėžio „Svainiją“, kai verslininkas R.Okuličius iššaudė jį reketuoti atėjusius Panevėžio nusikalstamo pasaulio autoritetus? Kaip tada unisonu traukė prokuratūra ir žiniasklaida: didvyris R.Okuličius iššaudė Panevėžio banditus! Ir tik maždaug po penkerių šešerių metų, kai euforija dėl „įvykdyto savo teisingumo“ R.Okuličiui jau buvo praėjus, pakėlus bylos medžiagą, pamatėme – o realybė tai buvo visiškai kitokia. R.Okuličius tą kruvinų įvykių naktį vilkėjo neperšaunamą liemenę ir, į savo parduotuvę pasikvietęs 8 Panevėžio nusikalstamo pasaulio lyderius, šiems vos įžengus pro duris pradėjo šaudyti tiesiai į juos. Tai, kad vienas iš nušautų buvo VSD agentas ir netrukus jau turėjo demaskuoti aukštus VRM pareigūnus, užsiimančius Lietuvos alkoholio kontrabandos bizniu, aišku, niekur paviešinta nebuvo. Kaip ir tai, kad iššaudžius Panevėžio nusikalstamų grupuočių narius, „tulpiniai“ su savo korumpuotais komisarais liko vienvaldžiai kontrabandos šeimininkai Panevėžio regione (VRM patvirtintą Panevėžio policijos ir „tulpinių“ darbo planą (vadinamąją bendradarbiavimo sutartį) spaudoje paskelbiau dar 2002 m.).

Taigi, kaip rodo prokuratūros praktika, juodos patirties, iš nusikaltėlių „kepant“ „didvyrius“, mūsų prokuratūroje jau nuo seniai yra. Metodai ir scenarijai nesikeičia – ar scenarijus buvo rašytas prieš 15 metų, ar rašomas dabar. Nes – 1996 m. gruodžio 24 d. R.Okuličiui iššaudžius kaip žvirblius policijos agentų „tulpinių“ konkurentus, tuometinis premjeras G.Vagnorius iš karto „didvyriui“ R.Okuličiui skyrė Vadovybės apsaugos departamento apsaugą. Ir korumpuotų VRM pareigūnų juodą kontrabandos biznį bei policijos agentus „tulpinius“ apgynęs R.Okuličius gyveno saugomas iš mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigų.

2009-ieji spalio 5 d. Kaune nušovus teisėją Joną Furmanavičių ir L.Stankūnaitės seserį V.Naruševičienę, „sprogo“ Drąsiaus Kedžio dukrelės prievartavimo byla ir iškilo didžiulė grėsmė pedofilų klanui . Šios grėsmės akivaizdoje pedofilija įtariamas Andrius Ūsas, kurį Drąsius Kedys kaltino prievartavus jo dukterį, ir buvusi D.Kedžio sugyventinė Laima Stankūnaitė, kurią D.Kedys kaltino pardavinėjus jų dukterį pedofilams, tapo net svarbesniais už Lietuvos Prezidentę D.Grybauskaitę asmenimis Lietuvoje.

A.Ūsui ir L.Stankūnaitei skirta policijos apsauga (apie 80 tūkst. Lt iš valstybės biudžeto kas mėnesį), jų įvaizdžio kūrimu rūpinasi net dvi televizijos (beje, aršiai kritikuojančios Prezidentę Dalią Grybauskaitę) ir „didžiausias Lietuvos dienraštis“, o jų „švarią reputaciją“ saugo ir D.Kedžio dukrelę iš globėjos N.Venckienės sugrąžinti L.Stankūnaitei padeda ne tik advokatai, bet ir pati Generalinė prokuratūra. Prokurorai net nesivargino išnagrinėti Neringos ir Aido Venckų surašytų po 60 lapų skundų, ir toliau išsijuosę plaukia A.Ūso ir L.Stankūnaitės gelbėjimo kryptimi.

Kodėl?

„Šalis ta „Urmu“ vadinasi“, – Generalinės prokuratūros kuluaruose, sako, vis garsiau skamba tokia dainuška…

O kad ta daina netrukus neišeitų į viešumą, demaskuodama trečio pedofilo – buvusio Lietuvos kunigaikščio vardo, prisidengto „Aidu“ – vardą šioje istorijoje, juodojo scenarijaus autoriai dėmesio nutraukimui į sceną turbūt ruošiasi išvesti ir patį Drąsių Kedį. Mirusį? Ar gyvą – mirusį, t.y. pripumpuotą narkotikų ir vaistų? Na, čia jau kaip scenarijaus autoriai sumanys – prieš jų lakią vaizduotę net patys geriausi Holivudo scenaristai turi slėptis giliai po lapais…

„Ar reikės Drąsiui Kedžiui advokato, ar jį ginsit jūs?“

Atrodo, atomazga artėja. Ir, kas įdomu, – šioje ūsuotų „sysalų“ istorijoje vis labiau dvokia ne tik susmirdusiais pedofilų „kremais“, bet ir buvusio EBSW koncerno iš žmonių surinktais indėliais…

„Į šitos bylos užgesinimą yra metami siaubingi pinigai“, – dar prieš spalio 5 d. įvykius „Karšto komentaro“ redakcijoje sakė Drąsius Kedys.

„Šalis ta „Urmu“ vadinasi“, – traukia prokurorai prie alaus bokalų, bandydami bent taip apsiplauti savo sąžinę, parduotą tam, ką mes vadiname "pedofilų klanu"…  (2010-02-26)

***

"Tai yra absurdas", – taip apie Kauno prokuroro skambutį Drąsiaus Kedžio seseriai Neringai Venckienei sakė "Karšto komentaro" šaltiniai iš Generalinės prokuratūros. 

 "Nuo pat spalio 5 d. Drąsiaus Kedžio niekas neieškojo, nes buvo "nuleista" informacija, kad jis negyvas. Tačiau po E.Palaimos skambučio, ar reikalingas D.Kedžiui advokatas, galima spėti, kad Kedys vis dėlto yra gyvas. Jeigu taip, tuomet jis spalio 5 d. greičiausiai buvo sulaikytas, išvežtas iš Lietuvos ir ten įkalintas. Jeigu jis gyvas, tai jį per tą laiką tikrai padarė narkomanu ir bepročiu, ir dabar, kai jis jau nebekelia jiems grėsmės, "suras" ir parveš į Lietuvą", – tokią įvykių raidą spėja būsiant KK šaltiniai iš Generalinės prokuratūros.

"Jei yra taip, kaip aš manau, tai Drąsių Kedį išvežė iš Lietuvos,šėrė narkotikais ir vaistais, o kai vaistai jau padarė savo darbą, paskambino vietinės šalies teisėsaugai ir anonimiškai informavo, kad turi informacijos, jog ten ir ten slapstosi Lietuvoje paieškomas Drąsius Kedys. Galime lažintis, kad, jeigu Kedys yra gyvas, jis bus į Lietuvą parvežtas kaip narkomanas ir beprotis. Nors aš ir toliau laikausi versijos, kad Kedžio nėra gyvo. Nejaugi jūs nesuprantat, kad jie ieško ne Kedžio, o jo medžiagos", – sakė KK šaltiniai.

Paklausti, kokioje šalyje, jei reikėtų, mūsų pareigūnams būtų galimybė įkalinti slapta žmogų ir ten jį kankinti, šaltiniai atsakė, jog "arba Baltarusijoje, arba Rusijoje. Nuo tarybinių laikų ten likę daug savų".  (2010-02-27)

Papildyta

Pasak D.Kedžio draugų, spalio 5 d. teisėjo Jono Furmanavičiaus ir L.Stankūnaitės sesers V.Naruševičienės žmogžudystę įvykdė "saugos tarnyba". "Vienos saugos tarnybos steigėjas, pas mus vadinamas "milicininku", po spalio 5 d. neišlindo iš Kauno policijos. Drąsius Kedys dar yra gyvas, tačiau neaišku, kiek ilgai jis dar bus gyvas. Jis kankinamas, jam leidžiami vaistai ir jis verčiamas viską viešai paneigti. Jei paneigs, liks gyvas ir bus pasodintas į kalėjimą iki gyvos galvos. Jei nepaneigs, tada greitai išgirsime apie jo mirtį", – "Karštam komentarui" sakė D.Kedžio draugai.

2010-02-28  

Komentarai

 

 

 
 1. teva kuris ju paciu buvo nuzudytas negaledamas apginti 4 m. dukros? Plaukuotosios rankos sukurto spektaklio pabaiga parodys? Manau zmones to nedalei. Pasimokem is Pociuno bylos .Buvo nuzudytas tos pacios plaukuotosios rankos. Tik dabar keliama nuzudymo versija kai kaltuju nebeimanoma nustatyti. Tuo paciu karavanu tebevaziuoja ir per Kedzio pedofilijos byla!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Visuomene buvo ruosiama Stankunaites pasisakymais jog Kedys narkomanas.Kedys buvo pagautas laikytas uzdarytas ir jam visa ta pusmeti pumpuojami narkotikai. Po jo mirties saugumas pasirupino , kad viskas butu sutvarkyta taip jog Kedys mire perdozaves narkotiku. Cia ir bus ta bomba kuria Prokuratura mums rusuo. Zmones nebetylekite! Kas ka zinote tiesa apie Usa .Stankunaite, saugumo,prokuraturos nesvarius darbus prabilkite!As tai zinau tik tiek teisesauga ir kontrabandininkai veikia kartu isvien ir yra mums visiems uzdelto veikimo didele atomine bomba !

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. zmones, Kedi laike psichuskei, del to jo rankos buvo sukryziuotos.nes laike ji tose marskiniuose.jau per akistata rodo, kur galimai buvo laikomas a.a.Drasius Kedys

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. manau ir tikiu jog ji kankino ir nuzude.ir ta sauninkeli tycia padejo.ka vargsui reikejo iskenteti bandant surast teisybe.kas bus su jo dukrele,neaisku.kas ta tstankunaite nuteis.kas?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Dievuleliau, Brangiausias, kas darosi Laisvoje LIETUVOJE?Ar Prokuraturose dirba tik Monstrai?Kokia TEMIDE?Kam tarnauja?Sazinei ar dideliems pinigams?Noriu dar tiketi(savo tevu ir proseneliu dvasia),kad TIESA ir Sviesa dar apsvies protus tu,kurie trypia vaikuciu likimus!(juk statistika rodo 50 000 suzalojamu vaiku likimu kasmet Lietuvoj)O LIETUVA! Meldziames ir prasom Dievo palaimos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. seniai laukiau kol Lietuvoje atsiras slapta karine grupuote. Siulau pasikeisti pavadinima, nes sitas labai jau siurpinantis. Pvz.- europos laisves armija uz pasauli be pedofilu..ar kazkas panasaus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Rusai musu vaiku neprievartavo…galiu pasakyti,nesvarbu ka jie padarys drasiui,bet jei kas bus padaryta,jiems pedikams bus tas pats padaryta,bus nuskintos galvos kaip obuoliu,isnyks visas tu bediku klanas.yra stipresniu ir uz juos ir daug rimtesniu…drasius turi likti laisveje ir jo dukrele kartu su juo…tegul tie pedofilai isgamos galvoja ir kuria ka nori,palauksim pabaigos ir pamatysim,koki teisma padarys,tada bus jies padaryta dviguba egzekucija…liks daug tusciu darbo vietu prokuraturoje ir seime…yra zmoniu kas dirba uz ju nugaru,pries akis rengiamas planas,bet pediku gauja nesupranta…viskas paruosta ir visi pasiruose,paziuresim kas laimes ta kara…parodykite per televizija sita komentara…"BUDELIU GAUJA"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Re: "d – 2010 03 03 09:12" Jūs gimėte ten, kur galite geriausiai realizuoti savo gyvenimo prasmę teisingai pasirinkdamas ir teisingai elgdamasis. Pabėgimas "nuo savo gyvenimo pamokų išmokimo" kaip pamokų išmokimas užskaitytas nebus. Teks mokytis pakartotinai…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. kiek supratau Vokietija ir Lenkija pasiule pagalba Kedziams. Deja, pirmiausia, pries kreipiantis i ES teismus, turi pasibaigti LT teismai. Dabar pareigunams reikia:
  1. zutbut atgauti mergaite ir, kad ji "uzmirstu" kas buvo. 2. issiusti Stankunaite velniop, kuo toliau.
  3. susidoroti su Kedziu.
  Ir tada jau, bylai pasiekus ES, nebus nei liudininku nei kaltinamuju. Byla baigta ir toliau ‘didvyriskai’ sedime savo postuose.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Cia jau senai aisku, kad teisesauga daro nesvarius darbelius. Nusivyliau musu valstybes, nematau cia jokios ateies gyventi, nes kai matai kas vyksta musu teisesaugoje, nebelieka jokio pasitikejimo, musu valstybes galvomis. Maza, bet labiausia korumpuota valstybe pasaulyje. GEDA!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Re: "gal – 2010 03 02 20:32" Jeigu vienai iš bylos šalių paranoja ir ji nepagrįstai kaltino kitą šalį bei žemino jos autoritetą – tai kodėl nepagrįstai kaltinama bylos šalis nedelsiant neapsigynė keldama bylą sutinkamai su Civilinio kodekso 2.24 straipsnio teisinėmis normomis dėl garbės ir orumo įžeidimo?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. paranoja venskams su kedziais.kuo toliau tuo maziau jeis tykiu ,is pradziu uz juos ejau

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. PIlKEJI kardinolai specialiai kelia itampa, jems butinai reikia neramumu,bukit budrus,nepasiduokit provikacijoms.DRASIUS BUVO kankintas,kai jeskojo teisingumo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Kai straipsnyje yra frazė "Tačiau gali būti" negaliu į tai žiūrėti rimtai. Skamba kaip bobučių pletkai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Ne tik arlekinui ir kitiems siūlau pasidomėt,jeigu nematėt pažiūrėt.Tada daug kas apie dabartinę Lietuvos padėtį ,ir viso pasaulio,tampa aišku.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Daugiau informacijos šia tema gali rast rusiškuose torentuose. torrents.ru ir rustorka.com Yra ir daugiau tik aš nesigilinau,pradžiai užteks ir tiek.Ne tik apie slaptąsias tarnybas ir apie dolerį,apie žydų viešpatavimą,apie nestruktūrinį žmonių valdymą.Yra ir apie rusiją daug dokumentinių įvairiausių.Žodžiu jeigu sudomino siūlau pasiknist ir atrasit.eigu nesinaudojat torentais tai tiesiog įveskit žodį zeitgeist ir jum atidarys daug ką.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. URM-as- tai visi zydrieji albinai (januskos, dabasinskai, laurinkai, usackai ir kt.),o ju "stogas"- komunistai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Priėjau išvados, kad gyvo ir suluošinto Drąsiaus niekas neiškiš. Perdaug įžūlu, virš įžūlumo būtų tai daryti. Tai reikštų, kad jis buvo pagrobtas, jam neteisėtai atimta laisvė, visa tai baudžiamosios veikos, formaliai pas mus vis dar demokratija. Skambutis N. Venckienei tikriausiai buvo provokacija, panervinimas, įtampos kėlimas, gal tyrimas, kokia bus reakcija ir veiksmai. Galima pareikalauti paaiškinimo, kodėl prokuroras tokio dalyko klausė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Pažiūrėkite Youtube du dokumentinius filmus "Zeitgeist.Addendum " ir "Zeitgeist.Final Edition". Daug ką suprasite. Didžiausias būdas užvaldyti mases žmonių yra įbauginimas. Kazkodėl abiejuose filmuose už viso pasaulio karų ir kitų negerumų yra CŽV. Amerikiečių su britų slaptosios tarnybos pasauliui, žmonėms padarė daug žalos ir iki šiol daro. Amerikiečiai sukėlė karą Irake o ne teroristai. Amerikos prekybos centrai buvo susprogdinti bet tai padarė ne lėktuvai, kurie trenkėsi į juos. Sprogimai įvyko po dangoraižiais. Amerikos slaptosios tarnybos imitavo teroro aktus tam, kad išprovokuoti karus. Juk karai – tai pinigų darymo mašina, ginklų gamyba, prekyba ir t.t. Tai verslas, kuriam valstybės skiria didelius pinigus. O pinigų nėra – reikia skolintis is FRB, o tai privatus bankas :-) Taip ir sukasi karuselė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Viešujų ryšių akcija, kad įbauginti teisybės ieškančius.Kad žmonės bijotų, kad jaustųsi bejėgiai ką nors pakeisti.Yra tik viena išeitis.Aukoti savo ramybę, darbą, karjerą,kad visi kiti būtų laimingi.Be asmeninės kančios, aukos nėra galima pasiekti laimės ir gerovės.Sovietinių lagerių kankinių kančia ir auka jau sudeginta ant nepriklausomybės aukuro.Tariamos taikos metai reikalauja nemažiau pasiaukojimo, asmenininės kančios, kad blogis mūsų nesutraiškytų.Linkiu iš visos širdies visiems kenčiantiems ištverti.Tiesa jūsų pusėje, jūs laimėsite.Tai tik laiko klausimas.Teisėsauga kol kas netarnauja gėriui.Skaudu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. ar cia tai vyksta LIETUVOJE ? kur gyvenam?ar del to gyniau sausio 13 savo ir kitu laisve? jau geriau to buciau nedares…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Tur būt, D.Kedį ruošiasi ištraukt visai prieš kovo 11-ąją – tai bus "dovana" Lietuvos žmonėms.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. kaip tavo vaikus išdulkins ir tave pacia nors tau gal ir butu už laime koks Ūspalaikis, tai juokas nebejimtu…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. man atrodo,kad prokurorai paskambinę venckienei paklausė, kas ją gins. Protingai mąstant pats kaltinamasis turėtų įvardinti kas jį gins, o ne mama ar sesuo. Na dar galėjo venckaus klaust, kaip advokato, bet tik ne neršos. Eilinė venckienės pasaka. Ir aplamai KK kazin pats tiki tuo ka parašė.Tokios pievos, kad net vaikai juokėsi perskaitę.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Keista ir tai, kad Ūsas turi sodybą Guptilčių kaime, Kėdainių raj. Ten jį retai kas matydavo, dažniausiai atvažiuodavo pirmoji žmona su vaikais, vėliau ir antroji su mažyliu. Bet įdomiausiai yra tai, kad Ūsas prašydavo kaimynų mergyčių nupjauti žolę aplink sodybą, ir pinigų duodavo mergaitėm.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. Atsidarykit andriaus uso facebook…..ten vien jaunos mamos su mazais vaikais.
  Kazkoks sex lyderis…..ir draugas.lt. ir skelbiu.lt. ir ieskok.lt.
  Jis ieskojo vaiku visur

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
LŠMPS pirmininkas: premjerė I. Šimonytė ir ministrė J. Šiugždinienė nenustoja stebinti blogąja prasme 1
Evaldas Rapolas: kada nepagrįsta nuomonė tampa realia grėsme įmonių reputacijai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...