Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Balandis 13 Antradienis
 

Prokuratūra rengiasi atomazgai: į sceną bus išvestas Drąsius Kedys? (papildyta)

2010-02-26 18:51 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (184)

Pastaruoju metu itin aktyviai formuojamas 'Drąsiaus Kedžio - narkomano' įvaizdis. Ar tai reiškia, kad vaistai jau padarė savo darbą ir prokuratūra į sceną pedofilijos byloje pagaliau išves Drąsių Kedį? (policija.lt nuotr.)

Giedrė Gorienė

Kaip diena, taip naujiena. Būtent toks apibūdinimas geriausiai tinka Lietuvos Generalinei prokuratūrai, tapusiai pagrindine juodojo pedofilijos bylos tyrimo scenarijaus autore. Sakau „juodojo“, nes kitokia spalva to, kas daroma Drąsiaus Kedžio dukrelės prievartavimo ir tvirkinimo byloje, nepavadinsi.

Vasario 25 d., 12.40 val. Kauno apygardos prokuratūros prokuroras Egidijus Palaima paskambino Drąsiaus Kedžio dukrelės globėjai, teisėjai Neringai Venckienei ir paklausė, ar Drąsiui Kedžiui reikės advokato, ar jie jį gins. Neringai Venckienei pasakius, kad „taip, gins Aidas Venckus“, prokuroras atsakė, kad negali, nes Aidas Venckus yra apklaustas kaip liudytojas šioje byloje.

Ką reiškė toks prokuroro E.Palaimos skambutis? Psichologinį terorą? Galbūt – juk prokuroras paskambino iš karto po to, kai Neringa Venckienė gavo žinią, jog jos ir vyro Aido Venckaus skundai pedofilijos byloje yra atmesti. Tačiau gali būti ir kitaip – kad Drąsius Kedys spalio 5 d., dar prieš žudynes Kaune, anksti ryte buvo sulaikytas, slapta kažkur įkalintas ir „farširuotas“ psichotropinėmis medžiagos bei vaistais. O dabar, kai narkotikai bei vaistai jau atliko savo darbą, pagal iš anksto parašytą scenarijų pareigūnai į spektaklio sceną pagaliau išves ir patį Drąsių Kedį – neva narkomaną, neadekvačiai reaguojantį į aplinką ir pan., nes „Kedžio – narkomano“ įvaizdis pastaruoju metu buvo formuojamas turbūt ne šiaip sau…

Nepamirškime – spalio 5 d. iš vaikų darželio buvo pagrobta ir Vaiko raidos centre (vadinamojoje vaikų „psichuškėje“) uždaryta penkiametė Drąsiaus Kedžio dukrelė. Po to, kai mergaitė visuomenės, žiniasklaidos ir politikų dėka iš šitos siaubingos vietos buvo išvaduota, iš jos atminties buvo išsitrynę kai kurie dalykai – pvz., kaip žaisti šaškėmis ar kur pas kaimynus yra sūpynės. Nors iki tol mergaitė beveik kiekvieną dieną jose supdavosi…

Akivaizdu – po savaitės, praleistos Vaiko raido centre, iš Drąsiaus Kedžio dukrelės atminties išsitrynė VIETA. Tik ne ta, apie kurią mergaitė pasakojo buvusi prievartaujama, bet kita – vieta, kur mergaitė eidavo pasisupti sūpynėse. Kas būtų dar ištrinta iš mergaitės atminties, jei būtų pavykęs planas – laikyti mergaitę uždarytą Vaiko raidos centre iki gruodžio 1 d. (beveik tris mėnesius), galima tik numanyti. O mergaitės tėvelio Drąsiaus Kedžio dingimas lyg į vandenį 2009-ųjų spalio 5 d. ir „Oscaro“ verta Kauno apygardos prokuratūros vyr.prokuroro K.Betingio vaidyba, imituojant D.Kedžio „gaudynes“, po vakarykščio prokuroro E.Palaimos skambučio N.Venckienei gali reikšti greičiausiai viena: Drąsius Kedys išvedimui į visuomenę jau paruoštas – netrukus mes jį jums parodysime. Nes – spektaklius, būtent aukšto lygio spektaklius, kas ne kas, bet mūsų prokuratūra labai puikiai moka surežisuoti ir pademonstruoti.

Atsimenate 1996-uosius ir Panevėžio „Svainiją“, kai verslininkas R.Okuličius iššaudė jį reketuoti atėjusius Panevėžio nusikalstamo pasaulio autoritetus? Kaip tada unisonu traukė prokuratūra ir žiniasklaida: didvyris R.Okuličius iššaudė Panevėžio banditus! Ir tik maždaug po penkerių šešerių metų, kai euforija dėl „įvykdyto savo teisingumo“ R.Okuličiui jau buvo praėjus, pakėlus bylos medžiagą, pamatėme – o realybė tai buvo visiškai kitokia. R.Okuličius tą kruvinų įvykių naktį vilkėjo neperšaunamą liemenę ir, į savo parduotuvę pasikvietęs 8 Panevėžio nusikalstamo pasaulio lyderius, šiems vos įžengus pro duris pradėjo šaudyti tiesiai į juos. Tai, kad vienas iš nušautų buvo VSD agentas ir netrukus jau turėjo demaskuoti aukštus VRM pareigūnus, užsiimančius Lietuvos alkoholio kontrabandos bizniu, aišku, niekur paviešinta nebuvo. Kaip ir tai, kad iššaudžius Panevėžio nusikalstamų grupuočių narius, „tulpiniai“ su savo korumpuotais komisarais liko vienvaldžiai kontrabandos šeimininkai Panevėžio regione (VRM patvirtintą Panevėžio policijos ir „tulpinių“ darbo planą (vadinamąją bendradarbiavimo sutartį) spaudoje paskelbiau dar 2002 m.).

Taigi, kaip rodo prokuratūros praktika, juodos patirties, iš nusikaltėlių „kepant“ „didvyrius“, mūsų prokuratūroje jau nuo seniai yra. Metodai ir scenarijai nesikeičia – ar scenarijus buvo rašytas prieš 15 metų, ar rašomas dabar. Nes – 1996 m. gruodžio 24 d. R.Okuličiui iššaudžius kaip žvirblius policijos agentų „tulpinių“ konkurentus, tuometinis premjeras G.Vagnorius iš karto „didvyriui“ R.Okuličiui skyrė Vadovybės apsaugos departamento apsaugą. Ir korumpuotų VRM pareigūnų juodą kontrabandos biznį bei policijos agentus „tulpinius“ apgynęs R.Okuličius gyveno saugomas iš mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigų.

2009-ieji spalio 5 d. Kaune nušovus teisėją Joną Furmanavičių ir L.Stankūnaitės seserį V.Naruševičienę, „sprogo“ Drąsiaus Kedžio dukrelės prievartavimo byla ir iškilo didžiulė grėsmė pedofilų klanui . Šios grėsmės akivaizdoje pedofilija įtariamas Andrius Ūsas, kurį Drąsius Kedys kaltino prievartavus jo dukterį, ir buvusi D.Kedžio sugyventinė Laima Stankūnaitė, kurią D.Kedys kaltino pardavinėjus jų dukterį pedofilams, tapo net svarbesniais už Lietuvos Prezidentę D.Grybauskaitę asmenimis Lietuvoje.

A.Ūsui ir L.Stankūnaitei skirta policijos apsauga (apie 80 tūkst. Lt iš valstybės biudžeto kas mėnesį), jų įvaizdžio kūrimu rūpinasi net dvi televizijos (beje, aršiai kritikuojančios Prezidentę Dalią Grybauskaitę) ir „didžiausias Lietuvos dienraštis“, o jų „švarią reputaciją“ saugo ir D.Kedžio dukrelę iš globėjos N.Venckienės sugrąžinti L.Stankūnaitei padeda ne tik advokatai, bet ir pati Generalinė prokuratūra. Prokurorai net nesivargino išnagrinėti Neringos ir Aido Venckų surašytų po 60 lapų skundų, ir toliau išsijuosę plaukia A.Ūso ir L.Stankūnaitės gelbėjimo kryptimi.

Kodėl?

„Šalis ta „Urmu“ vadinasi“, – Generalinės prokuratūros kuluaruose, sako, vis garsiau skamba tokia dainuška…

O kad ta daina netrukus neišeitų į viešumą, demaskuodama trečio pedofilo – buvusio Lietuvos kunigaikščio vardo, prisidengto „Aidu“ – vardą šioje istorijoje, juodojo scenarijaus autoriai dėmesio nutraukimui į sceną turbūt ruošiasi išvesti ir patį Drąsių Kedį. Mirusį? Ar gyvą – mirusį, t.y. pripumpuotą narkotikų ir vaistų? Na, čia jau kaip scenarijaus autoriai sumanys – prieš jų lakią vaizduotę net patys geriausi Holivudo scenaristai turi slėptis giliai po lapais…

„Ar reikės Drąsiui Kedžiui advokato, ar jį ginsit jūs?“

Atrodo, atomazga artėja. Ir, kas įdomu, – šioje ūsuotų „sysalų“ istorijoje vis labiau dvokia ne tik susmirdusiais pedofilų „kremais“, bet ir buvusio EBSW koncerno iš žmonių surinktais indėliais…

„Į šitos bylos užgesinimą yra metami siaubingi pinigai“, – dar prieš spalio 5 d. įvykius „Karšto komentaro“ redakcijoje sakė Drąsius Kedys.

„Šalis ta „Urmu“ vadinasi“, – traukia prokurorai prie alaus bokalų, bandydami bent taip apsiplauti savo sąžinę, parduotą tam, ką mes vadiname "pedofilų klanu"…  (2010-02-26)

***

"Tai yra absurdas", – taip apie Kauno prokuroro skambutį Drąsiaus Kedžio seseriai Neringai Venckienei sakė "Karšto komentaro" šaltiniai iš Generalinės prokuratūros. 

 "Nuo pat spalio 5 d. Drąsiaus Kedžio niekas neieškojo, nes buvo "nuleista" informacija, kad jis negyvas. Tačiau po E.Palaimos skambučio, ar reikalingas D.Kedžiui advokatas, galima spėti, kad Kedys vis dėlto yra gyvas. Jeigu taip, tuomet jis spalio 5 d. greičiausiai buvo sulaikytas, išvežtas iš Lietuvos ir ten įkalintas. Jeigu jis gyvas, tai jį per tą laiką tikrai padarė narkomanu ir bepročiu, ir dabar, kai jis jau nebekelia jiems grėsmės, "suras" ir parveš į Lietuvą", – tokią įvykių raidą spėja būsiant KK šaltiniai iš Generalinės prokuratūros.

"Jei yra taip, kaip aš manau, tai Drąsių Kedį išvežė iš Lietuvos,šėrė narkotikais ir vaistais, o kai vaistai jau padarė savo darbą, paskambino vietinės šalies teisėsaugai ir anonimiškai informavo, kad turi informacijos, jog ten ir ten slapstosi Lietuvoje paieškomas Drąsius Kedys. Galime lažintis, kad, jeigu Kedys yra gyvas, jis bus į Lietuvą parvežtas kaip narkomanas ir beprotis. Nors aš ir toliau laikausi versijos, kad Kedžio nėra gyvo. Nejaugi jūs nesuprantat, kad jie ieško ne Kedžio, o jo medžiagos", – sakė KK šaltiniai.

Paklausti, kokioje šalyje, jei reikėtų, mūsų pareigūnams būtų galimybė įkalinti slapta žmogų ir ten jį kankinti, šaltiniai atsakė, jog "arba Baltarusijoje, arba Rusijoje. Nuo tarybinių laikų ten likę daug savų".  (2010-02-27)

Papildyta

Pasak D.Kedžio draugų, spalio 5 d. teisėjo Jono Furmanavičiaus ir L.Stankūnaitės sesers V.Naruševičienės žmogžudystę įvykdė "saugos tarnyba". "Vienos saugos tarnybos steigėjas, pas mus vadinamas "milicininku", po spalio 5 d. neišlindo iš Kauno policijos. Drąsius Kedys dar yra gyvas, tačiau neaišku, kiek ilgai jis dar bus gyvas. Jis kankinamas, jam leidžiami vaistai ir jis verčiamas viską viešai paneigti. Jei paneigs, liks gyvas ir bus pasodintas į kalėjimą iki gyvos galvos. Jei nepaneigs, tada greitai išgirsime apie jo mirtį", – "Karštam komentarui" sakė D.Kedžio draugai.

2010-02-28  

Komentarai

 

 

 
 1. tai bent Kedžio draugai, tiek žino o padėti Kedžiui negali… Vienas apsimeta Londone buvęs primuštas Lietuvos pareigūnų, kiti mat žino koks "milicininkas" organizavo Kedžio pagrobimą bet niekas taip ir nepasitvirtina…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Kaip darbdavė surengė konsultacijas vienam pedagogui atleisti…
  2009-02-04

  Kauno vaiko raidos klinikoje „Lopšelis“ 2009 02 02 vyko konsultacijos su darbuotojų atstovais dėl struktūrinių pertvarkymų.

  Kadangi yra vaikų mažėjimas, siekiant taupyti lėšas, taip pat vykstant remonto darbams įstaigoje, aš paruošiau įsakymą praeitų metų rugpjūčio mėnesį ir nurodžiau, kad laikinai mažiname įstaigoje 1 grupę, todėl perskirstėme darbuotojus ir vaikus į kitas grupes. Tad pedagogų vietoj 8 reikia 7 – pateikė informaciją įstaigos vadovė A.Prasauskienė.

  Kaip nekeista, posėdyje dalyvavęs Jungtinės profesinės sąjungos pirmininkas A.Dambrauskas „pasišovė“ padėti direktorei dėl sumažintų biudžeto lėšų – derinti biudžeto reikalus su Kauno apskritimi. Kad šis „derintojas“ siekia tarpininkauti darbdaviams – ne paslaptis.

  – Ačiū, labai ačiū, – už A.Dambrausko nuolankumą dėkojo direktorė.

  Į klausimą, kiek bus mažinama darbuotojų? Atsakyta – 1 pedagogo (auklėtojo) etatas. Dėl to šiandien susirinkom į konsultacijas, kad ne „šakar-makar“ darom. Mažėja vaikų skaičius.

  – Kolegės, gal turit klausimų, pasiūlymų – klausė vadovė. Niekas iš administracijos darbuotojų neišdrįso klausimų užduoti.

  – Teisingai – pagyrė A.Prasauskienė. – Juk mes ir be derybų viską išsprendžiame!

  Į mano paklausimą, kodėl nebuvo pateikta pilna ir savalaikė informacija, direktorės atsakymas buvo toks: „- Gal Jūs, dar įdomaus ir racionalaus pasiūlyti galite, prašom teikite, prašom, Jūs pone, siūlykite….“ Gelbėti padėtį šokosi „gynėjas“ A.Dambrauskas:

  – Aš labai patenkintas, kad konsultacijos vyksta ne darbo metu, labai esu užimtas….

  Į priminimą, kad konsultacijų protokole turi būti išvados surašytos, direktorės samdoma advokatė Sonata Žukauskienė sugebėjo perskaityti DK 130str. 4 dalį (nors daugelis tą mokame daryti patys).

  Buvome konsultaciniame posėdyje ir galvojome, ar verta buvo gaišti laiką – kad 10 žmonių klausytume inicijuotus pertvarkymus dėl vieno žmogaus? Nupieštoje schemoje direktorė pavaizdavo žemėjančią kreivę, kuri rodė ugdytinių skaičiaus mažėjimą. Kokią kreivę braižys vadovė sekantį kartą – lieka tik spėlioti.

  Priminsime, kad netolimoje praeityje Kauno vaiko raidos klinikos „Lopšelis“ direktorė A.Prasauskienė su profesine sąjunga „Sandrauga“ turėjo eilę teismų, kur teismo išlaidos ir kompensacijos dėl direktorės ambicijų sumokėtos iš mūsų visų – mokesčių mokėtojų pinigų.

  Profesinės sąjungos „Sandrauga“

  pirmininko pavaduotoja Danutė Bareikienė

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. A.Matulevicius atejo i piketa ir buvo kartu su paprastais zmonemis prie generalines prokuraturos. pats maciau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. O as netikiu Matulevicium,pas ji tos pacios skambios frazes,kaip ir pas visus politikus.O kai reikia,kazka daryt,palaikyt liaudi Matuleviciaus negirdet!Netikiu!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Eik iš čia! Pablevyzgt gali lietryčio komentaruose. O jei norėjai pajuokaut, tai nejuokingai gavosi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. NEBUK ABEJINGAS,
  2010 02 28 15:05SUDALYVAUK, USO IR JO CO ORGANIZUOJAME PIKETE KOVO 7D 10H,VISI ATSINESAMA KUO DAUGIAU LAZDU IR KEPURIU,BERECIU ,USANKIU ,PESUKU, SKARELIU.PAMAUNAM ANT LAZDU IR KIEK KAS GALI PAIMTI LAZDU (MOTERYS GALI 3 LAZDAS ISIKISTI I VIETAS ,KURIU PADORUMAS NELEIDZIA MINETI,TAI DRASIAI PABANDE LAIMUTE SU BENA,IR GANA NEBLOGAI PAVYKO,PLOJIMAI JOMS)NESAMES LAZDAS IR VAIZDUOJAM TUKSTANTINE MINIA,LETAI IR ORIAI EINAME NUO LAISVES ALEJOS I GARLIAVA IKI VENSKU NAMU!LNK MALUNSPARNAI FILMUOS IS VIRSAUS .NEBUK ABEJINGAS-SUDALYVAUK, O JEI NEGALI-ATSIUSK KEPURIU I LNK TELEVIZIJA ABIPUS SIENOS.PLATINKIT VISUOSE PORTALUOSE!
  DABAR ARBA NIEKADA!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. svecias – 2010 02 28 13:05
  to jidi-m perspejimas.Visada zaviuosi jus verzlumu,mastymu,kovingumu,nors esu vyresnes kartos atstovas.Bukite atsargus,tokie kaip jus saliai labai reikalingi.Kai prasidejo mitingai jus kelioms dienoms buvote dinges,indira buvo sunerimusi,rase,kad net skype jusu nera.paskui buvo jos komentare klausimas "kas naudoja mano nika?"Ir paskui is keliu sekanciu komentaru supratau,kad indira jau vyras.,juk tai buvo mergina ar moteris,ar as klystu?Brangieji ,junkites i TAF.lt, A.Matuleviciumi galima pasikliauti

  As esu moteris,tikrai ne vyras:))o cia kazkoks Uso pakalikas pamaste mano komentaru prisiskaites Lryte kad as esu Indiras, ir dar jo manymu gal net kedys.ir eme rasineti mano suvyrintais nikais…tiek tos istorijos

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Uso ir co apsauginis,
  2010 02 28 14:16ei, gal kas galit iki misko pavaziuoti, lazdu pakirsti, mano saugoma chebra, mitinga darys,susirinks visi
  5 ir ant 15 000 lazdu pamaus kur kepure, kur usanke, kur berete,kur peruku,vaizduosim dauguma!!!pasirodysim prie pasukimo i Garliava,ir oriai zingsniuosim link Vensku namu. Sia eisena saugos Aro ir Ekskomisaru vyrai.Tiesa, jei turit nereikalingu kepuriu ar peruku -superkam brangiom kainom.Cia jums ne per proxius rasineti ir dauguma vaidinti!
  del organizavimo kreipti i v.gaiveni

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Na taip as kartais dingstu. bet kai prasideda mitingai as juose dalyvauju. atsargus esu pakankamai. o del A.Matuleviciaus paklausiau savo babutes ar verta stot kovot kartu su Juo? Babute atsake,kad taip. Anksciau blaskiausi ir klausdavau babutes tas ar anas tiktu, babute sakydavo,kad ne. Norejau eiti i Paleckio Fronta,bet babute pasake,kad Fronto lyderis neatsigime nei i seneli nei i teva, todel nieko gero is jo nebus :)))) A.Matulevicius man seniai patinka, ypac patinka jo kovingumas, drasa ir poziuris i socializma,kapitalizma.. antradieni as busiu kartu su Juo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. manau velniu (cia tie kurie marina byla) pagrindinis tikslas yra atkabinti nuo sios bylos aktyvia visuomene, kuri protestuoja ir kelia pasipiktinimo banga, nes viska galetu ramiai numarinti jei nebutu sukelta tauta ant koju.todel mestos didziules pajegos i viesaja erdve.gaivenio bukos laidos, sudlietrycio Lavastes pezalai…taip stengiamasi,kad zmones sudvejotu sios istorijos tiesa ir nusiramintu. nebegali naglai atmetineti skundu ir daryti nesamoniu, bet kazkodel daro..gal tikslas is tikruju yra sukelti masines riauses, bet cia vel nesamone..riauses nepadetu nuversti valdanciuju ir sukelti prieslaikiniu seimo rinkimu, nes zmones kurie renkasi i akcijas-mitingus tikrai nekalba apie bloga Kubiliaus valdzia ar prasta ekonomine salies bukle, zmones pasipiktine teisiniu nihilizmu ir ne prie ko cia valdzia..sitas bylos netirimas gali pakenkti tik Prezidentes reitingams ir niekam daugiau.. manau,kad cia jokiu uzsleptu planu ar kazko panasaus visai nera, cia yra tik supuvusi nusikalteliu prokuratura su savo povandeninemis srovemis,klanais ,pe de rastais, pedo fi lais, aferomis…, kuri dabar apsisiko, nes tyrimas vyksta viesai ir visi mato kokiame zemame lygije musu prokuratura yra. seniau tik atskiri vienetai susidurdavo su absurdais prokuraturoje, teismuose ir matydavo kas ten darosi, o dabar atsitiko taip,kad visi pamate.. bet kokiu atveju si mazo vaiko ir jo seimos tragedija yra didziulis geris Lietuvai, kuri mano nuomone pagaliau atsitokes ir prades suprasti kas yra kas.. bet siuo atveju aktyvus zmones negali visko tik pasyviai stebeti, reikia kilti ir toliau pulti tuos issigimelius, neleisti jiems nei sekundei atsikvepti, tegul daro klaidas, tegul deda atsistatidinimo pareiskimus..mums reikia tik tiesos, o tiesa yra aiski-Usas pedofilas,kuris prievartavo mergaite,mama ja pardavinejo. Po to jie patys tes musu pradeta darba ir isdavines savo sebrus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. to jidi-m perspejimas.Visada zaviuosi jus verzlumu,mastymu,kovingumu,nors esu vyresnes kartos atstovas.Bukite atsargus,tokie kaip jus saliai labai reikalingi.Kai prasidejo mitingai jus kelioms dienoms buvote dinges,indira buvo sunerimusi,rase,kad net skype jusu nera.paskui buvo jos komentare klausimas "kas naudoja mano nika?"Ir paskui is keliu sekanciu komentaru supratau,kad indira jau vyras.,juk tai buvo mergina ar moteris,ar as klystu?Brangieji ,junkites i TAF.lt, A.Matuleviciumi galima pasikliauti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Jasaitis i Generaline prokuratura atejo po sekmingo EBSW bylos nugesinimo. EBSW turtai dingo, epizodai kai kurie isnyko…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Turiu vilties, kad šią bylą numarint nepavyks. Nors "tiriama" panašiai kaip ir seniau, bet "galai" lenda iš karto dabar, o ne po kokių metų ar trejų. Priežasčių – visa eilė. Pirma – Kedys spėjo iškelt į viešumą reikalo esmę taip, kad tyliai susitvarkyt su juo jau nebepavyko. Antra – skubotai ir dėl to gan grubiai įvykdytos žudynės dar paaštrino visuomenės ir žiniasklaidos dėmesį. Trečia – žmonių nepasitenkinimas teisėtvarkos darbu jau arti kritinės ribos,toliau aštrinti situaciją – rizikinga. Ketvirta – savo ir visų padorių žmonių teisybę ginti stojo kvalifikuoti, pasiryžę nepasiduoti ir kautis iki galo žmonės – Kedžiai ir Venckai. Penkta – bendra politinė padėtis Lietuvoj jau nebe ta ir yra vilčių, kad gali dar pakrypt į gerą pusę. Dėl šių ir kitų priežasčių net nepanašu, kad byla "užges". "Tyrėjai" panikuoja, daro klaidas, aukoja savus. Manyčiau, tiesos garantas – maksimalus viešumas. Kuo plačiau pasklis informacija, tuo daugiau šansų laimėt. Liūdna tik ,kad daugelis politikų tyli ir taip saugo savo užpakalį. Nieko, jiems tai irgi gali "atsirūgt".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. ne visi is ju zude. Skackauskas ta nakti iki penkiu ryto draugo vaiko 3 metu gimtadieni svente, o dabar jis byloje pagrindinis dalyvis ir liudytojas… Vertelka sedi, o Kiesu uzsakovai Furmanaviciu nueme. pries mirti Kiesus draugams pasake, kad jam viena saugos tarnyba grasino, kad isvaziuos i Vilniu ir negris. tas ir atsitiko.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. jei Usa nuteis del tvirkinimo, o kaip tu sakai atsiras nauju irodimu,kad Usas prievartavo mergaite , tai tai nebus teisimas antra karta, o teisimas uz kita nusikaltima.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Kiesiu zmogzudisciu nenurase tulpiniams. jie ir zude Kiesius. tik uzsakovai buvo valstybes strukturos su kuriais ilgus metus bendradarbiavo tie zmogedros.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Pvz., Olympyc kazino byloje lošėjui Valerijui Makejevui teismo posėdyje prokuroras perkvalifikavo kaltinimą iš švelnesio į sunkesnį. Taigi jei pasikeis prokuratūros vadovybė, jau teisme tas pats gali atsitikti ir Ūsui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. teisimo ir perteisimo. Tarybiniai įstatymai leido teismui pereiti į "švelnesnį" BK straipsnį betarpiškai, o jei teismas rasdavo, kad inkriminuotas str. per švelnus, bylą grąžindavo, kad tyrimas perkvalifikuotų veiką. Net ir dabartinėje teisėje negalėtų būti tokio draudimo perteisti griežčiau ar netgi švelniau jau nuteistą subjektą. Tai prieštarautų sveikam protui ir sukeltų daug piktnaudžiavimų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Kas valstybes vadovas,ka veikia PREZIDENTE,ar kas nors,kada nors sutvarkys Lietuvoje banditizma? Ar jau tai gali padaryti tik okupantai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Manau,į tą skelbimą, ar tuos skelbimus reikėjo atsiliepti realiam pajėgiam vyrui, ir pasidalinti su KK įspūdžiais. Būtų bombelė. Po šitos "reklamos", tai šitai jau nepavyks. Nors, – badas ne teta…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. atseit.lt/79/4631443359
  Pagooglinus sita tel. nr., ar email skelbimu tokiu nemazai atsiranda.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Na, taip, Kiesaus žmogžudystė pavyko, tai galvoja, kad ir Furmanavičiaus pavyks. Kiesų nurašė tulpiniams, Furmanavičių nurašys Kedžiui ir vėl galės laimingi vaikus prievartauti iki kitų žudynių. ar prezidentė pagaliau padarys šitiems valstybės kileriams galą? ar mes turime savo saugumą? kiek dar Tekorius visa tai ramiai stebės?

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
LŠMPS pirmininkas: premjerė I. Šimonytė ir ministrė J. Šiugždinienė nenustoja stebinti blogąja prasme 1
Evaldas Rapolas: kada nepagrįsta nuomonė tampa realia grėsme įmonių reputacijai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...