Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Balandis 13 Antradienis
 

Prokuratūra rengiasi atomazgai: į sceną bus išvestas Drąsius Kedys? (papildyta)

2010-02-26 18:51 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (184)

Pastaruoju metu itin aktyviai formuojamas 'Drąsiaus Kedžio - narkomano' įvaizdis. Ar tai reiškia, kad vaistai jau padarė savo darbą ir prokuratūra į sceną pedofilijos byloje pagaliau išves Drąsių Kedį? (policija.lt nuotr.)

Giedrė Gorienė

Kaip diena, taip naujiena. Būtent toks apibūdinimas geriausiai tinka Lietuvos Generalinei prokuratūrai, tapusiai pagrindine juodojo pedofilijos bylos tyrimo scenarijaus autore. Sakau „juodojo“, nes kitokia spalva to, kas daroma Drąsiaus Kedžio dukrelės prievartavimo ir tvirkinimo byloje, nepavadinsi.

Vasario 25 d., 12.40 val. Kauno apygardos prokuratūros prokuroras Egidijus Palaima paskambino Drąsiaus Kedžio dukrelės globėjai, teisėjai Neringai Venckienei ir paklausė, ar Drąsiui Kedžiui reikės advokato, ar jie jį gins. Neringai Venckienei pasakius, kad „taip, gins Aidas Venckus“, prokuroras atsakė, kad negali, nes Aidas Venckus yra apklaustas kaip liudytojas šioje byloje.

Ką reiškė toks prokuroro E.Palaimos skambutis? Psichologinį terorą? Galbūt – juk prokuroras paskambino iš karto po to, kai Neringa Venckienė gavo žinią, jog jos ir vyro Aido Venckaus skundai pedofilijos byloje yra atmesti. Tačiau gali būti ir kitaip – kad Drąsius Kedys spalio 5 d., dar prieš žudynes Kaune, anksti ryte buvo sulaikytas, slapta kažkur įkalintas ir „farširuotas“ psichotropinėmis medžiagos bei vaistais. O dabar, kai narkotikai bei vaistai jau atliko savo darbą, pagal iš anksto parašytą scenarijų pareigūnai į spektaklio sceną pagaliau išves ir patį Drąsių Kedį – neva narkomaną, neadekvačiai reaguojantį į aplinką ir pan., nes „Kedžio – narkomano“ įvaizdis pastaruoju metu buvo formuojamas turbūt ne šiaip sau…

Nepamirškime – spalio 5 d. iš vaikų darželio buvo pagrobta ir Vaiko raidos centre (vadinamojoje vaikų „psichuškėje“) uždaryta penkiametė Drąsiaus Kedžio dukrelė. Po to, kai mergaitė visuomenės, žiniasklaidos ir politikų dėka iš šitos siaubingos vietos buvo išvaduota, iš jos atminties buvo išsitrynę kai kurie dalykai – pvz., kaip žaisti šaškėmis ar kur pas kaimynus yra sūpynės. Nors iki tol mergaitė beveik kiekvieną dieną jose supdavosi…

Akivaizdu – po savaitės, praleistos Vaiko raido centre, iš Drąsiaus Kedžio dukrelės atminties išsitrynė VIETA. Tik ne ta, apie kurią mergaitė pasakojo buvusi prievartaujama, bet kita – vieta, kur mergaitė eidavo pasisupti sūpynėse. Kas būtų dar ištrinta iš mergaitės atminties, jei būtų pavykęs planas – laikyti mergaitę uždarytą Vaiko raidos centre iki gruodžio 1 d. (beveik tris mėnesius), galima tik numanyti. O mergaitės tėvelio Drąsiaus Kedžio dingimas lyg į vandenį 2009-ųjų spalio 5 d. ir „Oscaro“ verta Kauno apygardos prokuratūros vyr.prokuroro K.Betingio vaidyba, imituojant D.Kedžio „gaudynes“, po vakarykščio prokuroro E.Palaimos skambučio N.Venckienei gali reikšti greičiausiai viena: Drąsius Kedys išvedimui į visuomenę jau paruoštas – netrukus mes jį jums parodysime. Nes – spektaklius, būtent aukšto lygio spektaklius, kas ne kas, bet mūsų prokuratūra labai puikiai moka surežisuoti ir pademonstruoti.

Atsimenate 1996-uosius ir Panevėžio „Svainiją“, kai verslininkas R.Okuličius iššaudė jį reketuoti atėjusius Panevėžio nusikalstamo pasaulio autoritetus? Kaip tada unisonu traukė prokuratūra ir žiniasklaida: didvyris R.Okuličius iššaudė Panevėžio banditus! Ir tik maždaug po penkerių šešerių metų, kai euforija dėl „įvykdyto savo teisingumo“ R.Okuličiui jau buvo praėjus, pakėlus bylos medžiagą, pamatėme – o realybė tai buvo visiškai kitokia. R.Okuličius tą kruvinų įvykių naktį vilkėjo neperšaunamą liemenę ir, į savo parduotuvę pasikvietęs 8 Panevėžio nusikalstamo pasaulio lyderius, šiems vos įžengus pro duris pradėjo šaudyti tiesiai į juos. Tai, kad vienas iš nušautų buvo VSD agentas ir netrukus jau turėjo demaskuoti aukštus VRM pareigūnus, užsiimančius Lietuvos alkoholio kontrabandos bizniu, aišku, niekur paviešinta nebuvo. Kaip ir tai, kad iššaudžius Panevėžio nusikalstamų grupuočių narius, „tulpiniai“ su savo korumpuotais komisarais liko vienvaldžiai kontrabandos šeimininkai Panevėžio regione (VRM patvirtintą Panevėžio policijos ir „tulpinių“ darbo planą (vadinamąją bendradarbiavimo sutartį) spaudoje paskelbiau dar 2002 m.).

Taigi, kaip rodo prokuratūros praktika, juodos patirties, iš nusikaltėlių „kepant“ „didvyrius“, mūsų prokuratūroje jau nuo seniai yra. Metodai ir scenarijai nesikeičia – ar scenarijus buvo rašytas prieš 15 metų, ar rašomas dabar. Nes – 1996 m. gruodžio 24 d. R.Okuličiui iššaudžius kaip žvirblius policijos agentų „tulpinių“ konkurentus, tuometinis premjeras G.Vagnorius iš karto „didvyriui“ R.Okuličiui skyrė Vadovybės apsaugos departamento apsaugą. Ir korumpuotų VRM pareigūnų juodą kontrabandos biznį bei policijos agentus „tulpinius“ apgynęs R.Okuličius gyveno saugomas iš mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigų.

2009-ieji spalio 5 d. Kaune nušovus teisėją Joną Furmanavičių ir L.Stankūnaitės seserį V.Naruševičienę, „sprogo“ Drąsiaus Kedžio dukrelės prievartavimo byla ir iškilo didžiulė grėsmė pedofilų klanui . Šios grėsmės akivaizdoje pedofilija įtariamas Andrius Ūsas, kurį Drąsius Kedys kaltino prievartavus jo dukterį, ir buvusi D.Kedžio sugyventinė Laima Stankūnaitė, kurią D.Kedys kaltino pardavinėjus jų dukterį pedofilams, tapo net svarbesniais už Lietuvos Prezidentę D.Grybauskaitę asmenimis Lietuvoje.

A.Ūsui ir L.Stankūnaitei skirta policijos apsauga (apie 80 tūkst. Lt iš valstybės biudžeto kas mėnesį), jų įvaizdžio kūrimu rūpinasi net dvi televizijos (beje, aršiai kritikuojančios Prezidentę Dalią Grybauskaitę) ir „didžiausias Lietuvos dienraštis“, o jų „švarią reputaciją“ saugo ir D.Kedžio dukrelę iš globėjos N.Venckienės sugrąžinti L.Stankūnaitei padeda ne tik advokatai, bet ir pati Generalinė prokuratūra. Prokurorai net nesivargino išnagrinėti Neringos ir Aido Venckų surašytų po 60 lapų skundų, ir toliau išsijuosę plaukia A.Ūso ir L.Stankūnaitės gelbėjimo kryptimi.

Kodėl?

„Šalis ta „Urmu“ vadinasi“, – Generalinės prokuratūros kuluaruose, sako, vis garsiau skamba tokia dainuška…

O kad ta daina netrukus neišeitų į viešumą, demaskuodama trečio pedofilo – buvusio Lietuvos kunigaikščio vardo, prisidengto „Aidu“ – vardą šioje istorijoje, juodojo scenarijaus autoriai dėmesio nutraukimui į sceną turbūt ruošiasi išvesti ir patį Drąsių Kedį. Mirusį? Ar gyvą – mirusį, t.y. pripumpuotą narkotikų ir vaistų? Na, čia jau kaip scenarijaus autoriai sumanys – prieš jų lakią vaizduotę net patys geriausi Holivudo scenaristai turi slėptis giliai po lapais…

„Ar reikės Drąsiui Kedžiui advokato, ar jį ginsit jūs?“

Atrodo, atomazga artėja. Ir, kas įdomu, – šioje ūsuotų „sysalų“ istorijoje vis labiau dvokia ne tik susmirdusiais pedofilų „kremais“, bet ir buvusio EBSW koncerno iš žmonių surinktais indėliais…

„Į šitos bylos užgesinimą yra metami siaubingi pinigai“, – dar prieš spalio 5 d. įvykius „Karšto komentaro“ redakcijoje sakė Drąsius Kedys.

„Šalis ta „Urmu“ vadinasi“, – traukia prokurorai prie alaus bokalų, bandydami bent taip apsiplauti savo sąžinę, parduotą tam, ką mes vadiname "pedofilų klanu"…  (2010-02-26)

***

"Tai yra absurdas", – taip apie Kauno prokuroro skambutį Drąsiaus Kedžio seseriai Neringai Venckienei sakė "Karšto komentaro" šaltiniai iš Generalinės prokuratūros. 

 "Nuo pat spalio 5 d. Drąsiaus Kedžio niekas neieškojo, nes buvo "nuleista" informacija, kad jis negyvas. Tačiau po E.Palaimos skambučio, ar reikalingas D.Kedžiui advokatas, galima spėti, kad Kedys vis dėlto yra gyvas. Jeigu taip, tuomet jis spalio 5 d. greičiausiai buvo sulaikytas, išvežtas iš Lietuvos ir ten įkalintas. Jeigu jis gyvas, tai jį per tą laiką tikrai padarė narkomanu ir bepročiu, ir dabar, kai jis jau nebekelia jiems grėsmės, "suras" ir parveš į Lietuvą", – tokią įvykių raidą spėja būsiant KK šaltiniai iš Generalinės prokuratūros.

"Jei yra taip, kaip aš manau, tai Drąsių Kedį išvežė iš Lietuvos,šėrė narkotikais ir vaistais, o kai vaistai jau padarė savo darbą, paskambino vietinės šalies teisėsaugai ir anonimiškai informavo, kad turi informacijos, jog ten ir ten slapstosi Lietuvoje paieškomas Drąsius Kedys. Galime lažintis, kad, jeigu Kedys yra gyvas, jis bus į Lietuvą parvežtas kaip narkomanas ir beprotis. Nors aš ir toliau laikausi versijos, kad Kedžio nėra gyvo. Nejaugi jūs nesuprantat, kad jie ieško ne Kedžio, o jo medžiagos", – sakė KK šaltiniai.

Paklausti, kokioje šalyje, jei reikėtų, mūsų pareigūnams būtų galimybė įkalinti slapta žmogų ir ten jį kankinti, šaltiniai atsakė, jog "arba Baltarusijoje, arba Rusijoje. Nuo tarybinių laikų ten likę daug savų".  (2010-02-27)

Papildyta

Pasak D.Kedžio draugų, spalio 5 d. teisėjo Jono Furmanavičiaus ir L.Stankūnaitės sesers V.Naruševičienės žmogžudystę įvykdė "saugos tarnyba". "Vienos saugos tarnybos steigėjas, pas mus vadinamas "milicininku", po spalio 5 d. neišlindo iš Kauno policijos. Drąsius Kedys dar yra gyvas, tačiau neaišku, kiek ilgai jis dar bus gyvas. Jis kankinamas, jam leidžiami vaistai ir jis verčiamas viską viešai paneigti. Jei paneigs, liks gyvas ir bus pasodintas į kalėjimą iki gyvos galvos. Jei nepaneigs, tada greitai išgirsime apie jo mirtį", – "Karštam komentarui" sakė D.Kedžio draugai.

2010-02-28  

Komentarai

 

 

 
 1. Tikrai kam priklauso tie poilsio namai juodkranteje? O dar idomiau, kad ji dabar gali uzsiimti tokia veikla! Ziuriu skelbimas idetas 09.02.2010 Zinant jos proto ribas, nenustebciau, kad cia kazkas idomaus atsirastu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Bet jeigu atsitiktu taip, kad Usas nuteisiamas uz tvirkinima, antra karta ji uz prievartavima nebegaletu teisti?! Matosi, kad skubama byla perduoti teismui, nes juk gen. prokuroro pavaduotojai tik iki geguzes gales daryti itaka. Nors netikiu, kad pasikeitus visai vadovybei kas nors pasikeis. Manau nera zmoniu, kuriuos butu galima paskirti i tokias pareigas ir kurie nesedetu ant spec tarnybu kabliuko. Jei taip ir nera, tai jie pasodins ant jo. Sita daryti jie sugeba. Taigi pasodinus saziningus ir principingus vadovauti prokuraturai, islystu baisiu dalyku i viesuma, klanas sito nedaleis. O ir prezidente manau sito nenoretu, nes Lietuva butu viso pasaulio akivaizdoje visiskai sukompromituota. Vien tai pagalvojus, kad imanomi valstybiniai kileriai, plaukai siausiasi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. yra ten visokiu variantu, net pats teisejas gali kitaip kvalifikuoti Uso veika ir sugrieztint jam straipsni nuosprendyje. o del to kvalifikavimo pasisake A.Gutauskas ,tai haribilituotas daktaras, kuris desto ir moko prokurorus kaip reikia kvalifikuoti veika, ir jis pasake aiskiai,kad tai yra prievartavimas. tai reiskia,kad uz veikos kvalifikavima prokurorai gauna dvejetus. manau teisejai yra aukstesniame lygije ir veika kvalifikuos teisingai. nebent bus pakisti teisejai, tokie patys velniai kaip Furmonavicius.. bet taip neatsitiks..o neatsitiks todel,kad bus sudaryta 3teiseju kolegija sios bylos nagrinejimui, o jei nors vienas is triju bus saziningas, tai jam vertybes neleis isteisint isgamos Uso ir kitiem dvejiem nebebus kur detis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Ne, neklystat, pasikeitus prokuratūros vadovybei, byla bus peržiūrėta ir Stankūnaitei bus pateikti įtarimai. O ūsui bus pateikti kiti kaltinimai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Nezinau tiksliai istatymu, bet mano manymu prokuratura Usa perduoda i teisma del vienos priezasties. Jis nuteisiamas pinigine bauda uz tvirkinima. O antra karta uz ta pati teisti negalima. Tada nors vaizdo medziaga trauk i viesuma, jis galetu tik saipytis. Jeigu butu panaikinti itarimai, pasikeitus prokuraturos vadovybei juos galima atnaujinti. Ar as klystu?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. aš sakau, kad žiniasklaida šitoje istorijoje niekada nesustos. Prokuratūra galvoja, kad atidavus mergaitę Stankūnaitei, visos aistros čia, Lietuvoje, nurims, bet aš asmeniškai galvoju, kad bus viskas priešingai, nes tada kiekvieną dieną bus imami komentarai iš Venckų ir Kedžių ir ta tema dar labiau bus eskaluojama. Mergaitė turi gyventi su Neringa Venckiene ir aš labai tikiuosi, kad Gen prokuratūros vadovybė greitai pasikeis, ir pedofilijos byla bus peržiūrėta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. kaip Jus taip galite kalbeti,kad mergaite gali atiduot Stankunaitei??? net galvoti taip negalima. negi Lietuva , kuri yra isitikinusi , kad ta isgama pardavinejo savo dukryte gales stebeti toki procesa kaip mergaite atidavinejama pedofilams. man asmeniskai jokie teismo sprendimai negalios tokiu atveju. manau,kad ne as vienas tokiu atveju pradesiu kara pries Lietuvos teisesauga. Kara tiesiogine to zodzio prasme.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Pedofilai gali laimėti tik vienu atveju – jeigu jie užčiaups žiniasklaidą. Tačiau jie neužčiaups, todėl jau dabar galime pasakyti, kad teisybė triumfuos. Net jeigu mergaitę ir atiduos Stankūnaitei, šita tema vis tiek nuolat bus eskaluojama. Tik laiko klausimas, kada šitiems pedofilams bus galas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. "Aidas" ir antroji mergaitė padės galutinį tašką pedofilijos byloje. Gerai, kad šių asmenų galutinai nepamirštame. Išsikvėps milijonus metantys perkamai žiniasklaidai, ar koks atsitiktinumas padės, ir teisybė išaiškės…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. kadaise buvo nemazai rasyta apie ebsw sasajas su rusu slaptosiomis tarnybomis, apie kaune buvusia telefonu pasiklausymo punkta, kuriame dirbo rusu slaptuju tarnybu atstovai, nenustebsiu, jei galiausiai paaiskes, kad sitas pedodilu tinklas irgi sukurtas rusu slaptuju tarnybu per ju uzverbuotus musu saugumiecius, o finansai tam tinklui eina per ebsw. tada viskas susistoja i savo vietas. juk rusai savo agentams teisejams, prokurorams ir t,t turi kazkaip atsibasliuoti? tai tam yra buvusi ebsw… tada sutampa, kad pedofilijos byla turejo buti irankiu sukelti itampa visuomenje ir issaukti prieslaikinius seimo rinkimus, kuriuose laimetu rusijos slaptuju tarnybu partijos

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. nors buvę EBSW vadovai (konkrečiai "kunigaikštis" Algirdas Pašukevičius) gyvena siaubingai įsislaptinę, gal kas esat girdėję, ar neturi jis jauno šviesiaplaukio sūnaus?…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. O Stankunaite ir Usa musu spec tarnybu kileriai tikrai likviduos. Apie Stankunaite taip sake: tik nuimk nuo jos apsauga, leisk sitai mergai kalbeti, ir ji viska ispliurps. Usas irgi paluzes moraliskai. Stankunaitei pakis is spec tarnybu vyra, kuris ja graziai tyliai, kad nekiltu itarimas, jog tai zmogzudyste, ir likviduos. O Usas prasigers ir pasikars. Arna Lukiskese pasikars. Kaip kad "pasikore" Blinkevicius. Kameroje visiems pasigyre, kad sutiko su generaline prokuratura bendradarbiauti, kad iseis per penkiolikta, dar is prokuroro telefono su zmona pakalbejo, ka atvezti uz dvieju dienu i pasimatyma, dave parodymus, kokiu reikejo GP, sugrizo i kamera ir "pasikore" Tik stranguliacines vagos ant kaklo kazkodel nebuvo. Na, su Usu tokios klaidos turbut nepadarys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Pamastykime, kodel nuo spalio 5 d niekas neieskojo Kedzio, o tik vykde paiesku imitacija? Del to, kad 1) zinojo, jog tai spec tarnybus darbas ir kad Kedys likviduotas; 2) zinojo, kad sulaikytas ir uzdarytas. Jei variantas 1, tai prokuroro skambutis yra atsakas i KK laikrasti, kuriame keliama rimta versija, kad Kedys negyvas ir sitaip prokurorai siekia irodyti, kad jis gyvas. Jei variantas 2, Kedi pumpavo narkotikais ir isves i dienos sviesa. Nepamirskime, kad netoli nuo ten Varena ir Alytus, o ten bei Rokiskio psichuske yra ekskomisaru itakos zona, bre to, Rokiskio psichuske saugo ekskomisaru biuras.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Greiciausiai cia Usas ir "aidas" visus zude. tie du liudininkai, o Drasius priesas. aisku Usui ir Aidui galejo padeti ir teisesaugininkai ir nusikalteliai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Stankunaite nesupranta, kad ir jai, ir Usui sita istorija baigsis likvidacija???? Spec.tarnybos savo agentu gyvu nepalieka. Vertelka buvo agentas, rode spygas kitu grupuociu nariams, del Vertelkos buvo nuzudyta daug zmoniu (Svainija), Vertelka kele orgijas ir baliavojo su auksciausiais komisarais ir politikais (beje, Vagnoriaus vyriausybes ministrais), ir kaip jam viskas baigesi? Sedi iki gyvos galvos. O kitas agentas Gaidjurgis? Irgi sedi iki gyvos galvos. Spec.tarnybos tokius agentus arba pasodina iki gyvos galvos, ar likviduoja. Aisku, Usa su Stankunaite likviduos ne dabar. Pagal spec.tarnybu plana, likvidacijos vyksta po 5-6 metu. Bet ne kvailelei Stankunaitei ta suprast.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Dvejopi standartai.Prievartautojui ir sutenerei leidžiama daug kas. Ir prie bendrų advokatų jųdviejų niekas nekimba, ne taip,kaip prie nukentėjusios pusės gynėjo. Nors, tai teisiškai teisinga, kad jei advokatas yra byloje liudytoju, tai jis toje byloje gynėju dalyvauti negali.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Idomu kas sieja Stankunaite su poilsio namais "Gintaras" Juodkranteje? Skelbimu prideliota jos vardu ir tel. Kiti ir nesenai ideti. Tai kodel sakoma, kad jai neleidziama tel. naudotis?
  Pvz: atseit.lt/79/4631443359

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. ar tiesa, kad furma turejo nagrineti Henytes byla?ir kad vienas jo tolimesmis giminaiti buvo ped, prievataves savo 4m sunu?(rase lryte)ir prokurorai liepe mamai nutraukti byla

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Kaip nesupranti. Klaniniai ir nuzude teiseja, klausimas kodel? Kodel usa paliko gyva? Teisejo nuzudyme kedys galejo "dalyvauti", reikejo kad butu liudiniku maciusiu ji. Toks pavz. Zamolsko iesko policija, nusikaltelis nr.1, bet jau senai sklando kalbos, kad jis pakastas. Jis pajudino (nusove) klano statytinius METALISTUS. Jei butu pridave policijai, tas butu uzdarytas i durnyna ir toliau gyvenes, todel ivygde "teisinguma"
  Su jais "juokuauti" neina, uz savo "gerove" jie savus itartinus naikina.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. charlin chaplinas ,taip nesityciojo is amerikos ,kaip tyciojasi siaj dienai valdininkai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Jei Kedys butu dasikases iki kazkokiu irasu su rimtais pedofilais tai tikrai nebutu pradejes zudyt, o su tais irasais butu kitaip veikes. arba dasikase ir buvo pats pagautas iskart ir pasalintas. nors pagal KK versija su Urmu tai cia viskas yra daug paprasciau..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Ar "valstybininkai" ar "antivalstybinikai" neturi reiksmes. Sitie zmones nera "nusikalstamo klano nariai". Jie daro tai ka liepia, is baimes, uz pinigus, kompromatus arba uz viska kartu. Cia yra daug giliau paslepta kazkas. Ar kedys turejo (turi) kazkokios medziagos, todel usas laikomas nurasymui ant jo visos medziagos. Ar usas pasirupino kompromatu (medziaga) pries klana, ir norima ja gauti (pvz. ieskomas aidas, ir klano) Isvaikymas is valdzios "(ne) valstybiniku" nieko nepakeis. Vietoje vanatino bus kitas (arba paliko pavaduotojus). usas bus panaikintas, nes per ji gali iseiti i branduoli, bet matyt neleidzia aplinkybes. Klaniniai neina i valdymo virsunes, ju reikalas pinigai, EU, TVF ir t.t. Greitai turetu baigtis cirkas, zmones supras ta cirka, bet taip ir liks branduolys "gyventi"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Akcija„Nufotografuok ir siųsk-kaip mūsų brangūs pinigėliai žemelę šildė”

  2010 03 01

  Akcijos iniciatorė: B. Mikaitytė

  Sveiki
  Visi pastebime nutirpusį sniegą virš šiluminių trasų. Siūlau akciją
  „Nufotografuok ir siųsk“ – užfiksuoti Vilniaus žemelę šildančias trasas, nurodant adresą. Jau norėjau keliatą nuotraukų nusiųsti Vilniaus energijai, bet būtų gal gražu plati akcija.
  Pagarbiai
  B. Mikaitytė

  Nacionalinė dujų, elektros ir šilumos vartotojų gynimo lyga kviečia visus(ypatingai studentai,kurie yra išmoningi) savaitgalį ir visą kitą savaitę, visuose Lietuvoje fotografuoti ir siūsti nuotraukas apie šilumos trasų(galima ir kituose šilumos objektuose) apgailėtiną padėtį.

  Mes visas nuotraukas pateiksime Lietuvos Seimo nariams, Lietuvos Respublikos Prezidentei ,Lietuvos Respublikos Ministrui pirmininkui.

  Jūsų aktyvus dalyvavimas būtų malonus ir reikalingas.

  Nuotraukas siūsti Nacionalinės dujų, elektros ir šilumos vartotojų gynimo lygos elektroniniu paštu adresu-info@vartotojulyga.lt arba kegrin@lrs.lt,

  Nacionalinės dujų, elektros ir šilumos vartotojų gynimo lygos
  Prezidentas Kęstutis Grinius

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. siulau prisideti prie tu kurie ta velniu klana vadina ne "valstibininku", o "antivalstibininku"..per daug jiems grazus ir visikai netinkamas pavadinimas-valstibininkai.. o del Urmo baziu kunigaiksciu tai tik Algirda randu,bet jam 50metu, kaip ir netinka. Bet kai pamastai,kad vienas is laiminusiuju EBSW veikla buvo A.Slezevicius tai aiskiau darosi. Apie ta dede negraziu dalykeliu girdejau..kam jam zmona taip ir nesuprantu???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Atsiprašau dėl nevykusio minties suformulavimo. Pritariu jidi-m. dėl A. Matulevičiaus. Kaip tik A.Matulevičius ir atkreipė tautos dėmesį į valstybininkus ir kitus "albinus". Gaila, kad tauta to nevertina. Manau, visiems "dašus" su laiku.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. labai sakiniai idomiai sudelioti , as ir is pradziu pagalvojau,kad V.Labas A.Matuleviciu zidru vadina, bet isiskaiciau ir supratau ,kad jis Matuleviciaus mintis cituoja. Jau ir buvau pagalvojes,kad nesamones tauskia.. daugiau tokiu vyru kaip Matulevicius ir Lietuva issivaduos nuo tu iskrypeliu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. na jei apie baziu sefus cia kalba eina tai yra irgi logikos.. Kaunas, dideli pinigai, EBSV su socialdemokratais labai glaudziai susije, blondino namas ir turejo Kaune buti.. vardas aisku pakeistas, bet kodel baisu jo varda garsiai istart??? kas kad jis skamba taip pat graziai kaip ir musu didziuju kunigaiksciu? mergaite tegul i ji paziuri. ar istrintas is jos atminties tas velnias?

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
LŠMPS pirmininkas: premjerė I. Šimonytė ir ministrė J. Šiugždinienė nenustoja stebinti blogąja prasme 1
Evaldas Rapolas: kada nepagrįsta nuomonė tampa realia grėsme įmonių reputacijai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...