Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Balandis 13 Antradienis
 

Prokuratūra rengiasi atomazgai: į sceną bus išvestas Drąsius Kedys? (papildyta)

2010-02-26 18:51 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (184)

Pastaruoju metu itin aktyviai formuojamas 'Drąsiaus Kedžio - narkomano' įvaizdis. Ar tai reiškia, kad vaistai jau padarė savo darbą ir prokuratūra į sceną pedofilijos byloje pagaliau išves Drąsių Kedį? (policija.lt nuotr.)

Giedrė Gorienė

Kaip diena, taip naujiena. Būtent toks apibūdinimas geriausiai tinka Lietuvos Generalinei prokuratūrai, tapusiai pagrindine juodojo pedofilijos bylos tyrimo scenarijaus autore. Sakau „juodojo“, nes kitokia spalva to, kas daroma Drąsiaus Kedžio dukrelės prievartavimo ir tvirkinimo byloje, nepavadinsi.

Vasario 25 d., 12.40 val. Kauno apygardos prokuratūros prokuroras Egidijus Palaima paskambino Drąsiaus Kedžio dukrelės globėjai, teisėjai Neringai Venckienei ir paklausė, ar Drąsiui Kedžiui reikės advokato, ar jie jį gins. Neringai Venckienei pasakius, kad „taip, gins Aidas Venckus“, prokuroras atsakė, kad negali, nes Aidas Venckus yra apklaustas kaip liudytojas šioje byloje.

Ką reiškė toks prokuroro E.Palaimos skambutis? Psichologinį terorą? Galbūt – juk prokuroras paskambino iš karto po to, kai Neringa Venckienė gavo žinią, jog jos ir vyro Aido Venckaus skundai pedofilijos byloje yra atmesti. Tačiau gali būti ir kitaip – kad Drąsius Kedys spalio 5 d., dar prieš žudynes Kaune, anksti ryte buvo sulaikytas, slapta kažkur įkalintas ir „farširuotas“ psichotropinėmis medžiagos bei vaistais. O dabar, kai narkotikai bei vaistai jau atliko savo darbą, pagal iš anksto parašytą scenarijų pareigūnai į spektaklio sceną pagaliau išves ir patį Drąsių Kedį – neva narkomaną, neadekvačiai reaguojantį į aplinką ir pan., nes „Kedžio – narkomano“ įvaizdis pastaruoju metu buvo formuojamas turbūt ne šiaip sau…

Nepamirškime – spalio 5 d. iš vaikų darželio buvo pagrobta ir Vaiko raidos centre (vadinamojoje vaikų „psichuškėje“) uždaryta penkiametė Drąsiaus Kedžio dukrelė. Po to, kai mergaitė visuomenės, žiniasklaidos ir politikų dėka iš šitos siaubingos vietos buvo išvaduota, iš jos atminties buvo išsitrynę kai kurie dalykai – pvz., kaip žaisti šaškėmis ar kur pas kaimynus yra sūpynės. Nors iki tol mergaitė beveik kiekvieną dieną jose supdavosi…

Akivaizdu – po savaitės, praleistos Vaiko raido centre, iš Drąsiaus Kedžio dukrelės atminties išsitrynė VIETA. Tik ne ta, apie kurią mergaitė pasakojo buvusi prievartaujama, bet kita – vieta, kur mergaitė eidavo pasisupti sūpynėse. Kas būtų dar ištrinta iš mergaitės atminties, jei būtų pavykęs planas – laikyti mergaitę uždarytą Vaiko raidos centre iki gruodžio 1 d. (beveik tris mėnesius), galima tik numanyti. O mergaitės tėvelio Drąsiaus Kedžio dingimas lyg į vandenį 2009-ųjų spalio 5 d. ir „Oscaro“ verta Kauno apygardos prokuratūros vyr.prokuroro K.Betingio vaidyba, imituojant D.Kedžio „gaudynes“, po vakarykščio prokuroro E.Palaimos skambučio N.Venckienei gali reikšti greičiausiai viena: Drąsius Kedys išvedimui į visuomenę jau paruoštas – netrukus mes jį jums parodysime. Nes – spektaklius, būtent aukšto lygio spektaklius, kas ne kas, bet mūsų prokuratūra labai puikiai moka surežisuoti ir pademonstruoti.

Atsimenate 1996-uosius ir Panevėžio „Svainiją“, kai verslininkas R.Okuličius iššaudė jį reketuoti atėjusius Panevėžio nusikalstamo pasaulio autoritetus? Kaip tada unisonu traukė prokuratūra ir žiniasklaida: didvyris R.Okuličius iššaudė Panevėžio banditus! Ir tik maždaug po penkerių šešerių metų, kai euforija dėl „įvykdyto savo teisingumo“ R.Okuličiui jau buvo praėjus, pakėlus bylos medžiagą, pamatėme – o realybė tai buvo visiškai kitokia. R.Okuličius tą kruvinų įvykių naktį vilkėjo neperšaunamą liemenę ir, į savo parduotuvę pasikvietęs 8 Panevėžio nusikalstamo pasaulio lyderius, šiems vos įžengus pro duris pradėjo šaudyti tiesiai į juos. Tai, kad vienas iš nušautų buvo VSD agentas ir netrukus jau turėjo demaskuoti aukštus VRM pareigūnus, užsiimančius Lietuvos alkoholio kontrabandos bizniu, aišku, niekur paviešinta nebuvo. Kaip ir tai, kad iššaudžius Panevėžio nusikalstamų grupuočių narius, „tulpiniai“ su savo korumpuotais komisarais liko vienvaldžiai kontrabandos šeimininkai Panevėžio regione (VRM patvirtintą Panevėžio policijos ir „tulpinių“ darbo planą (vadinamąją bendradarbiavimo sutartį) spaudoje paskelbiau dar 2002 m.).

Taigi, kaip rodo prokuratūros praktika, juodos patirties, iš nusikaltėlių „kepant“ „didvyrius“, mūsų prokuratūroje jau nuo seniai yra. Metodai ir scenarijai nesikeičia – ar scenarijus buvo rašytas prieš 15 metų, ar rašomas dabar. Nes – 1996 m. gruodžio 24 d. R.Okuličiui iššaudžius kaip žvirblius policijos agentų „tulpinių“ konkurentus, tuometinis premjeras G.Vagnorius iš karto „didvyriui“ R.Okuličiui skyrė Vadovybės apsaugos departamento apsaugą. Ir korumpuotų VRM pareigūnų juodą kontrabandos biznį bei policijos agentus „tulpinius“ apgynęs R.Okuličius gyveno saugomas iš mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigų.

2009-ieji spalio 5 d. Kaune nušovus teisėją Joną Furmanavičių ir L.Stankūnaitės seserį V.Naruševičienę, „sprogo“ Drąsiaus Kedžio dukrelės prievartavimo byla ir iškilo didžiulė grėsmė pedofilų klanui . Šios grėsmės akivaizdoje pedofilija įtariamas Andrius Ūsas, kurį Drąsius Kedys kaltino prievartavus jo dukterį, ir buvusi D.Kedžio sugyventinė Laima Stankūnaitė, kurią D.Kedys kaltino pardavinėjus jų dukterį pedofilams, tapo net svarbesniais už Lietuvos Prezidentę D.Grybauskaitę asmenimis Lietuvoje.

A.Ūsui ir L.Stankūnaitei skirta policijos apsauga (apie 80 tūkst. Lt iš valstybės biudžeto kas mėnesį), jų įvaizdžio kūrimu rūpinasi net dvi televizijos (beje, aršiai kritikuojančios Prezidentę Dalią Grybauskaitę) ir „didžiausias Lietuvos dienraštis“, o jų „švarią reputaciją“ saugo ir D.Kedžio dukrelę iš globėjos N.Venckienės sugrąžinti L.Stankūnaitei padeda ne tik advokatai, bet ir pati Generalinė prokuratūra. Prokurorai net nesivargino išnagrinėti Neringos ir Aido Venckų surašytų po 60 lapų skundų, ir toliau išsijuosę plaukia A.Ūso ir L.Stankūnaitės gelbėjimo kryptimi.

Kodėl?

„Šalis ta „Urmu“ vadinasi“, – Generalinės prokuratūros kuluaruose, sako, vis garsiau skamba tokia dainuška…

O kad ta daina netrukus neišeitų į viešumą, demaskuodama trečio pedofilo – buvusio Lietuvos kunigaikščio vardo, prisidengto „Aidu“ – vardą šioje istorijoje, juodojo scenarijaus autoriai dėmesio nutraukimui į sceną turbūt ruošiasi išvesti ir patį Drąsių Kedį. Mirusį? Ar gyvą – mirusį, t.y. pripumpuotą narkotikų ir vaistų? Na, čia jau kaip scenarijaus autoriai sumanys – prieš jų lakią vaizduotę net patys geriausi Holivudo scenaristai turi slėptis giliai po lapais…

„Ar reikės Drąsiui Kedžiui advokato, ar jį ginsit jūs?“

Atrodo, atomazga artėja. Ir, kas įdomu, – šioje ūsuotų „sysalų“ istorijoje vis labiau dvokia ne tik susmirdusiais pedofilų „kremais“, bet ir buvusio EBSW koncerno iš žmonių surinktais indėliais…

„Į šitos bylos užgesinimą yra metami siaubingi pinigai“, – dar prieš spalio 5 d. įvykius „Karšto komentaro“ redakcijoje sakė Drąsius Kedys.

„Šalis ta „Urmu“ vadinasi“, – traukia prokurorai prie alaus bokalų, bandydami bent taip apsiplauti savo sąžinę, parduotą tam, ką mes vadiname "pedofilų klanu"…  (2010-02-26)

***

"Tai yra absurdas", – taip apie Kauno prokuroro skambutį Drąsiaus Kedžio seseriai Neringai Venckienei sakė "Karšto komentaro" šaltiniai iš Generalinės prokuratūros. 

 "Nuo pat spalio 5 d. Drąsiaus Kedžio niekas neieškojo, nes buvo "nuleista" informacija, kad jis negyvas. Tačiau po E.Palaimos skambučio, ar reikalingas D.Kedžiui advokatas, galima spėti, kad Kedys vis dėlto yra gyvas. Jeigu taip, tuomet jis spalio 5 d. greičiausiai buvo sulaikytas, išvežtas iš Lietuvos ir ten įkalintas. Jeigu jis gyvas, tai jį per tą laiką tikrai padarė narkomanu ir bepročiu, ir dabar, kai jis jau nebekelia jiems grėsmės, "suras" ir parveš į Lietuvą", – tokią įvykių raidą spėja būsiant KK šaltiniai iš Generalinės prokuratūros.

"Jei yra taip, kaip aš manau, tai Drąsių Kedį išvežė iš Lietuvos,šėrė narkotikais ir vaistais, o kai vaistai jau padarė savo darbą, paskambino vietinės šalies teisėsaugai ir anonimiškai informavo, kad turi informacijos, jog ten ir ten slapstosi Lietuvoje paieškomas Drąsius Kedys. Galime lažintis, kad, jeigu Kedys yra gyvas, jis bus į Lietuvą parvežtas kaip narkomanas ir beprotis. Nors aš ir toliau laikausi versijos, kad Kedžio nėra gyvo. Nejaugi jūs nesuprantat, kad jie ieško ne Kedžio, o jo medžiagos", – sakė KK šaltiniai.

Paklausti, kokioje šalyje, jei reikėtų, mūsų pareigūnams būtų galimybė įkalinti slapta žmogų ir ten jį kankinti, šaltiniai atsakė, jog "arba Baltarusijoje, arba Rusijoje. Nuo tarybinių laikų ten likę daug savų".  (2010-02-27)

Papildyta

Pasak D.Kedžio draugų, spalio 5 d. teisėjo Jono Furmanavičiaus ir L.Stankūnaitės sesers V.Naruševičienės žmogžudystę įvykdė "saugos tarnyba". "Vienos saugos tarnybos steigėjas, pas mus vadinamas "milicininku", po spalio 5 d. neišlindo iš Kauno policijos. Drąsius Kedys dar yra gyvas, tačiau neaišku, kiek ilgai jis dar bus gyvas. Jis kankinamas, jam leidžiami vaistai ir jis verčiamas viską viešai paneigti. Jei paneigs, liks gyvas ir bus pasodintas į kalėjimą iki gyvos galvos. Jei nepaneigs, tada greitai išgirsime apie jo mirtį", – "Karštam komentarui" sakė D.Kedžio draugai.

2010-02-28  

Komentarai

 

 

 
 1. Dėl Valionio tai viskas aišku,bet dėl Matulevičiaus,tai gali nepudrint mazgų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. tai jie jau uzverbuoti seniai ir svetimu vastybiu naudai ir dirba. ir i viesuma ju neistrauksi ,perdaug galinga jega, ziniasklaida jiems dirba.
  idomus dalykas visgi su tuo prokuroro skambuciu is automobilio. primena atveji kai venckiene dar pries naujus metus pati skambino broliui ir kazkas tipo atsiliepe.
  kazkokie provokaciniai zaidimai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Čia arčiau pirmo varianto, nes kaip tik URM garsėja neeiliniais tam tikros spalvos "kadrais"- ,pvz.,Valionis.Ir A. Matulevičius, gal ne be reikalo,būtent ten įžiūrėjo "žydrųjų albinų klubą", siekiantį užspausti Lietuvą valstybės gniaužtuose, kad runkeliai necypautų dėl jų ekstravagantiškų "atsipalaidavimų".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Pedofilai auksciausiuose valdzios sluoksniuose kelia pavoju ne tik vaikams, bet ir visam salies saugumui. Uzsienio, o ypac Rusijos zvalgyba tusciai nesnaudzia ir isivaizduokite kaip sitokius zmones lengva uzverbuoti, kad dirbtu ju naudai. Turint tokia medziaga bet ka priversi pamirsti kas yra salies saugumas ir jos paslaptys. Juos visomis jegomis reikia traukti i viesuma.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Cia dvi versijos del Urmo. As sakiau,kad cia apie uzsienio reikalu ministerija ir jos buvusi ministra , o kiti apie Kauno bazes kalba.EBSW labiau prie antro varianto tinka, o buves kunigaikstis labiau prie pirmo. Is tikruju abu variantai yra idomus. ir i ta puse ir i kita galima sukti.. gal galetu atsirasti komentaras , kuris pasakytu apie kuri varianta prokuraturoje kalbama? apie nr1 ar nr2?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Jei prisimenat istorijos pačią pradžią, tai per kelis KK numerius nebuvo viešinamas nei Ūsas, nei Stankūnaitė, buvo tik užuominos. Panašiai yra ir dabar. Atrodo, kad yra buvęs toks kunigaikštis Vygaudas, ar kažkas panašaus. Urmas gali reikšti URM. Tai Aidą gal ir žinosim? Čia Redaktorė su mumis katę pelę ne pirmą kartą žaidžia…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Jie socializmą kurs per mokesčius – panašiai kaip Skandinavijoje (už viską susimoki ir sumoki visus mokesčius).

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Gerbiami šio komentaro skaitytojai, siūlau išeitį iš Lietuvoje esančios sudėtingos padėties. Kad aiškiai suvoktumėte mano pasiūlymą – kviečiu susipažinti su dviejų straipsnio "Socialistinis Liaudies Frontas registruotas kaip politinė partija" komentarų turiniu: "Zenonas Jurgelevičius – 2010 02 26 11:34 Re: "jo jurgeleviciau – 2010 02 25 14:52" ir "Zenonui J. – 2010 02 26 06:26". Nei "akmens amžių" prisimenu, nei primityviai vertinu. Tik man įdomu – koks bus kuriamas socializmo modelis: ar tas kurį būtina įtvirtinti visame pasaulyje (kad žmonės neišsibėgiotų) – ar stalininis, kuomet veikiant stalino metodais socializmas sukuriamas vienoje šalyje?" ir "Zenonui Jurgaleviciui – 2010 02 26 13:50 Štai šis klausimas jau rimtesnis ir, ko gero, greito atsakymo nebus, nes iš esmės tai priklauso nuo labai daugelio aplinkybių Galima būtų manyti, kad modelis bus diskutuojamas tarptautiniu lygiu, t.y. atsižvelgiant į kitų šalių patyrimą, neatmetant ir stalininio socializmo teigiamų bruožų". Kaip matote iš šių komentarų turinio – posovietinėje Lietuvoje politinę partiją gali įsteigti net tie žmonės – kurie aiškiai nesuvokia ko jie siekia. Tai reiškia, kad esamu blogiu nepatenkinti žmonės taip pat gali sukurti savo (ir žymiai gausesnę narių skaičiumi už visas kitas partijas kartu paėmus) politinę partiją. – su visomis iš to kylančiomis pasekmėmis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Jei pareigūnai nebūtų pasiteiravę iš anksto, o tik sugavus edį, neabejoju, kad Venckienei būtų užrtekę proto parašyt eilinį skundą dėl brolio teisių pažeidimo. Pasiteiravo iš anksto – vėl versijos – pareigūnai tokie anokie, Kedžio nerado, o drumsčia vandenį, bando, kada sesutė Nerša išsiduos. Na ir šeimynėlė. Aš nekalbu apie pedofilijos skandalą, o tik apie dvigubą žmogžudystę galimai įvykdžiuosio Kedžio gimines.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. A, tai prokurorams neleido ieškoti Kedžio? Kad nerastų, kol neišplautos smegenys???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Ką čia paistai? Juk kovo 11 organizuoja Čilinskas – jau jis tau ką nors gero tautai padarys… Ar už atėjimą į mitingą po 400 Lt sąskaitos neišrašys? Juk pas jį viskas mokama. Jis niekada nėjo už paprastą žmogų, niekada nepasisakė prieš pedofilus, jis tik tarnauja Jasaičio klanui ir gesina sufalsifikuotas šito klano bylas. Ne, tautai su Čilinsku NEPAKELIUI

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. as manau reikia kilti..uzteks stebeti tuos spektaklius ir propogandas per televizoriu..nuprotet tauta baigia..reikia vienam judejimui paprasyti leidimo mitingui ir po to kviesti visus judejimus , paprastu zmoniu partijas, organizacijas prisijungti prie mitingo,(net ir Murza su savo kuopa pakvieti i kova) skelbti visur kur tik imanoma ,kad tauta keliasi. susirinktu bent 10 000 pazadintumeme likusius.. man tai protas nebeisnesa kiek dar galima tyciotis is musu visu su tomis Gaivenio laidomis, Lavastes straipsniais..reikia kilti, nes nieko cia nebeprilauksim.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Truputi perlenkei,kad baudziauninkai ko nors bijo..ir ne grandines juos laiko.. ne visi kompiuterius turi, ne visi lietuviskai supranta, dar pedofilai su savo propoganda,kad Usas ne pedofilas prisideda..uztenka tik sudvejoti ir daznas namie pasilieka.. o siaip tai interneto komentarais suorganizuoti mitingeliai is vis naujas reiskinys Lietuvos padangeje..ir manau tai tik pradzia..jei galima isjudinti bent dali visuomenes komentarais tai ateityje internetas bus dar galingesnis..aisku manau,kad vis dar reikia galingo mitingo,kad kristu visi prokurorai prisiliete prie pedofilijos bylos ir visos vaiku teisiu tarnybos, kurios negine vaiko, o netgi i psichiatrines uzdarinejo.. zodziu reikia kilti ir kautis. teisingai Tu kalbi.. reikia jungti visokiausius judejimus ir suorganizuoti tikrai galinga mitinga, kuris priverstu isgamas det atsistatidinimo pareiskimus.. masonai, bibonai kas jie mums??? iskrypeliai susikti..mes esame savo salies karaliai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. apskritai pagal visas panetkes usas turejo buti verciamas kaip tik apsisviete su savo pedofilija,masonas jis ar ne, o jei jis masonija siurpina kompra , tai ji jau su istrauktu liezuviu is lampedziu zvejotu…kazka scia ne taip

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Kas uzhipnotizavo Lietuviu tauta? Zvonke, Radzias ar kitos personos kur per tv. plauna zmonems smegenis 20m. Kodel neisejo i gatves 50 000 ar 100 000 tukst zmoniu. Kodel nesusirinko prie generalines prokuraturos, seimo ar prezidenturos zmones ir nesiskirste tol kol neatsistatydino visa prokuratura. Kitose valstybese butu didelis triuksmas is visuomenes. Kai lietuvos runkelis supras, kad tik mitingais ir sakemis gali issikovoti laisve Lietuva prades gyventi geriau. Ka bijo prarasti baudziau ninkas? grandine? ar sake meslui kabinti. Zydai, marksistai iskrypeliai tyciojasi is tautos o runkeliai tyli.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Usas tikrai ne masonas, bet Jis gali tureti nuotrauku su kokiu nors masonu ,kuris prievartauja vaika.. o musonais gali buti Usackas, Jasaitis, kas nors is Adamkaus aplinkos… jie ir boksuoja sita pedofilijos byla. As manau,kad belekas gali stoveti uz situ pedofilu , niekas jiems nepadetu jei Lietuva prisimintu ,kad mes paskutine Europos valstybe priemusi kriksta ir,kad dar neseniai buvome vadinami barbarais ir buvome pagonys..spjausim i visus masonus ir isvire tuos pedofilus katiluose suvalgidinsime juos savo sunims.. jau geriau mirt negu zinoti,kad kazkokie velniai gali prievartauti tavo vaikus,o tu negali nieko padaryti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Kiek yra seime iskrypeliu? kurioje partijoje daugiau? komunistu, konservu ar zydkrikscioniu? I sita skandala kur iskrypeliai, prievartauja, musu vaikus ir kudykius, jokios rekcijos nera is kubiliaus ar degutienes. Taip iseitu, kad seimas pritaria iskrypeliu orgijoms. Teisineje valstybeje, sedetu kalejime visi teisininkai, kurie tik paciupinejo sita iskrypeliu byla ir butu teisiami kaip uso bendrininkai. O kur kunigai? Ko jie tyli ar jie tai pat pritaria iskrypeliu orgijomis? Nors backis viesai palaiko iskrypeliu paradui. Reikia Lietuvoje panaikinti visus zydo soraso fondus. Paskelbti visus zydus, kurie pasikeite savo pavardes i lietuviskas. Tik nusikaltelis gali bijoti savo vardo ir pavardes.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. ups, gramatine klaida yra 6milijonai masonu, o ne 6000 000 00…
  Masonu istojimo priesaika
  Prisiekiu. iskilmingai ir nuosirdziai,kad visuaomet saugosiu,puoselesiu ir neisduosiu senuju masonu paslapciu…tegul man perpjauna gerkle,israuna liezuvi,paskandina juros dugne,kur potvynis keicia atoslugi,du kart per para,jeigu as sulauzysiu savo iskilminga priesaika ir savo duotus masono mokinio isipareigojimus.Tepadeda man Dievas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. vertelka kitas, bet jei usas yra ikises savo uzpakali i masonizma ,jis paprasciausiai garbingai pasiaukotu brolijai,pasikardamas ir nusinesdamas viska i kapus. prisiminkit isorine brolija veikia nepaisydama istatymu.tai primena ivyke skandalai,1970korupcijos atvejai, priews kuriuos nuledo rankas Britanijos Skotland Jardas, 1982 06 18 italu finansininkas Robertas Calvis , buvo rastas pakartas ant tilto Londone.(PD?)
  siuo metu pasaulyje yra 6000 000 000 masonu. yra 33 laipsniai, po to hiewrarchija isnyksta is vuewsumos, ir tewsiasi paslaptyje ,,Arcanum Arcandrum;;

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. masonu yra visose valstybese, gal netgi daugiau negu lt. jei cai masonu ar czv ausys kyso, mires reikalas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. vertelka, man regis, visai kitas reikalas. Pedofilai vienas kita pazista. Kaip jie atsikratys uso? Niekaip.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. tai,kad Stankunaitei nebera ka daryti.. kur ji desis jei isduos visus?? jau geriau tyleti ir tiketis,kad klanas ja saugos.. nera pas ja tiek proto suprasti,kad gyvos jos nepaliks.. galetu pasinaudoti paciu velniu sukurtu istatymu isduok visus,tada i kaleima nesesi, o gausi apsauga iki gyvenimo pabaigos. ot graziai sitas istatymas atsisuktu pries pacius velnius.. taip pasielgusi ji turetu sansa bent isgyventi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. tarnybos visada savo agentais pasinaudoja, kaip prezervatyvu, o kai nereikia, ismeta: arba ikisa i kalejima iki gyvos galvos, arba likviduoja. Tokia ir Stankunaites bei Uso ateitis. Buvo laikas, kai del Vertelkos zude kitus, kai Vertelka su tulpiniais manesi esantys visagaliai, nes turejo stogus teisesaugoje. Taciau viena diena juos vistiek nurase. Tiktai tai Stankunaitei ,atrodo, tai per daug aukstos materijos, kad suprastu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. A.Ūsui ir L.Stankūnaitei skirta policijos apsauga (apie 80 tūkst. Lt iš valstybės biudžeto kas mėnesį),
  —————
  ŠITOKIA VALKATA ,NUSIPELNE VISŲ ŽMONIŲ IŠLAIKYMO, KODĖL? ŽINOME JA NUO JAUNŲ DIENŲ ,MATĖME KAIP MOKYKLOJE JI ELGĖSI, DAR BŪDAMA 14 M.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Jonaitiene irgi paskelbe kad pasmauge savo vaikus nors toje byloje labai daug klaustuku o ji paeme ir paskelbe ir visus taskus sudejo

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
LŠMPS pirmininkas: premjerė I. Šimonytė ir ministrė J. Šiugždinienė nenustoja stebinti blogąja prasme 1
Evaldas Rapolas: kada nepagrįsta nuomonė tampa realia grėsme įmonių reputacijai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...