Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Balandis 13 Antradienis
 

Prokuratūra rengiasi atomazgai: į sceną bus išvestas Drąsius Kedys? (papildyta)

2010-02-26 18:51 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (184)

Pastaruoju metu itin aktyviai formuojamas 'Drąsiaus Kedžio - narkomano' įvaizdis. Ar tai reiškia, kad vaistai jau padarė savo darbą ir prokuratūra į sceną pedofilijos byloje pagaliau išves Drąsių Kedį? (policija.lt nuotr.)

Giedrė Gorienė

Kaip diena, taip naujiena. Būtent toks apibūdinimas geriausiai tinka Lietuvos Generalinei prokuratūrai, tapusiai pagrindine juodojo pedofilijos bylos tyrimo scenarijaus autore. Sakau „juodojo“, nes kitokia spalva to, kas daroma Drąsiaus Kedžio dukrelės prievartavimo ir tvirkinimo byloje, nepavadinsi.

Vasario 25 d., 12.40 val. Kauno apygardos prokuratūros prokuroras Egidijus Palaima paskambino Drąsiaus Kedžio dukrelės globėjai, teisėjai Neringai Venckienei ir paklausė, ar Drąsiui Kedžiui reikės advokato, ar jie jį gins. Neringai Venckienei pasakius, kad „taip, gins Aidas Venckus“, prokuroras atsakė, kad negali, nes Aidas Venckus yra apklaustas kaip liudytojas šioje byloje.

Ką reiškė toks prokuroro E.Palaimos skambutis? Psichologinį terorą? Galbūt – juk prokuroras paskambino iš karto po to, kai Neringa Venckienė gavo žinią, jog jos ir vyro Aido Venckaus skundai pedofilijos byloje yra atmesti. Tačiau gali būti ir kitaip – kad Drąsius Kedys spalio 5 d., dar prieš žudynes Kaune, anksti ryte buvo sulaikytas, slapta kažkur įkalintas ir „farširuotas“ psichotropinėmis medžiagos bei vaistais. O dabar, kai narkotikai bei vaistai jau atliko savo darbą, pagal iš anksto parašytą scenarijų pareigūnai į spektaklio sceną pagaliau išves ir patį Drąsių Kedį – neva narkomaną, neadekvačiai reaguojantį į aplinką ir pan., nes „Kedžio – narkomano“ įvaizdis pastaruoju metu buvo formuojamas turbūt ne šiaip sau…

Nepamirškime – spalio 5 d. iš vaikų darželio buvo pagrobta ir Vaiko raidos centre (vadinamojoje vaikų „psichuškėje“) uždaryta penkiametė Drąsiaus Kedžio dukrelė. Po to, kai mergaitė visuomenės, žiniasklaidos ir politikų dėka iš šitos siaubingos vietos buvo išvaduota, iš jos atminties buvo išsitrynę kai kurie dalykai – pvz., kaip žaisti šaškėmis ar kur pas kaimynus yra sūpynės. Nors iki tol mergaitė beveik kiekvieną dieną jose supdavosi…

Akivaizdu – po savaitės, praleistos Vaiko raido centre, iš Drąsiaus Kedžio dukrelės atminties išsitrynė VIETA. Tik ne ta, apie kurią mergaitė pasakojo buvusi prievartaujama, bet kita – vieta, kur mergaitė eidavo pasisupti sūpynėse. Kas būtų dar ištrinta iš mergaitės atminties, jei būtų pavykęs planas – laikyti mergaitę uždarytą Vaiko raidos centre iki gruodžio 1 d. (beveik tris mėnesius), galima tik numanyti. O mergaitės tėvelio Drąsiaus Kedžio dingimas lyg į vandenį 2009-ųjų spalio 5 d. ir „Oscaro“ verta Kauno apygardos prokuratūros vyr.prokuroro K.Betingio vaidyba, imituojant D.Kedžio „gaudynes“, po vakarykščio prokuroro E.Palaimos skambučio N.Venckienei gali reikšti greičiausiai viena: Drąsius Kedys išvedimui į visuomenę jau paruoštas – netrukus mes jį jums parodysime. Nes – spektaklius, būtent aukšto lygio spektaklius, kas ne kas, bet mūsų prokuratūra labai puikiai moka surežisuoti ir pademonstruoti.

Atsimenate 1996-uosius ir Panevėžio „Svainiją“, kai verslininkas R.Okuličius iššaudė jį reketuoti atėjusius Panevėžio nusikalstamo pasaulio autoritetus? Kaip tada unisonu traukė prokuratūra ir žiniasklaida: didvyris R.Okuličius iššaudė Panevėžio banditus! Ir tik maždaug po penkerių šešerių metų, kai euforija dėl „įvykdyto savo teisingumo“ R.Okuličiui jau buvo praėjus, pakėlus bylos medžiagą, pamatėme – o realybė tai buvo visiškai kitokia. R.Okuličius tą kruvinų įvykių naktį vilkėjo neperšaunamą liemenę ir, į savo parduotuvę pasikvietęs 8 Panevėžio nusikalstamo pasaulio lyderius, šiems vos įžengus pro duris pradėjo šaudyti tiesiai į juos. Tai, kad vienas iš nušautų buvo VSD agentas ir netrukus jau turėjo demaskuoti aukštus VRM pareigūnus, užsiimančius Lietuvos alkoholio kontrabandos bizniu, aišku, niekur paviešinta nebuvo. Kaip ir tai, kad iššaudžius Panevėžio nusikalstamų grupuočių narius, „tulpiniai“ su savo korumpuotais komisarais liko vienvaldžiai kontrabandos šeimininkai Panevėžio regione (VRM patvirtintą Panevėžio policijos ir „tulpinių“ darbo planą (vadinamąją bendradarbiavimo sutartį) spaudoje paskelbiau dar 2002 m.).

Taigi, kaip rodo prokuratūros praktika, juodos patirties, iš nusikaltėlių „kepant“ „didvyrius“, mūsų prokuratūroje jau nuo seniai yra. Metodai ir scenarijai nesikeičia – ar scenarijus buvo rašytas prieš 15 metų, ar rašomas dabar. Nes – 1996 m. gruodžio 24 d. R.Okuličiui iššaudžius kaip žvirblius policijos agentų „tulpinių“ konkurentus, tuometinis premjeras G.Vagnorius iš karto „didvyriui“ R.Okuličiui skyrė Vadovybės apsaugos departamento apsaugą. Ir korumpuotų VRM pareigūnų juodą kontrabandos biznį bei policijos agentus „tulpinius“ apgynęs R.Okuličius gyveno saugomas iš mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigų.

2009-ieji spalio 5 d. Kaune nušovus teisėją Joną Furmanavičių ir L.Stankūnaitės seserį V.Naruševičienę, „sprogo“ Drąsiaus Kedžio dukrelės prievartavimo byla ir iškilo didžiulė grėsmė pedofilų klanui . Šios grėsmės akivaizdoje pedofilija įtariamas Andrius Ūsas, kurį Drąsius Kedys kaltino prievartavus jo dukterį, ir buvusi D.Kedžio sugyventinė Laima Stankūnaitė, kurią D.Kedys kaltino pardavinėjus jų dukterį pedofilams, tapo net svarbesniais už Lietuvos Prezidentę D.Grybauskaitę asmenimis Lietuvoje.

A.Ūsui ir L.Stankūnaitei skirta policijos apsauga (apie 80 tūkst. Lt iš valstybės biudžeto kas mėnesį), jų įvaizdžio kūrimu rūpinasi net dvi televizijos (beje, aršiai kritikuojančios Prezidentę Dalią Grybauskaitę) ir „didžiausias Lietuvos dienraštis“, o jų „švarią reputaciją“ saugo ir D.Kedžio dukrelę iš globėjos N.Venckienės sugrąžinti L.Stankūnaitei padeda ne tik advokatai, bet ir pati Generalinė prokuratūra. Prokurorai net nesivargino išnagrinėti Neringos ir Aido Venckų surašytų po 60 lapų skundų, ir toliau išsijuosę plaukia A.Ūso ir L.Stankūnaitės gelbėjimo kryptimi.

Kodėl?

„Šalis ta „Urmu“ vadinasi“, – Generalinės prokuratūros kuluaruose, sako, vis garsiau skamba tokia dainuška…

O kad ta daina netrukus neišeitų į viešumą, demaskuodama trečio pedofilo – buvusio Lietuvos kunigaikščio vardo, prisidengto „Aidu“ – vardą šioje istorijoje, juodojo scenarijaus autoriai dėmesio nutraukimui į sceną turbūt ruošiasi išvesti ir patį Drąsių Kedį. Mirusį? Ar gyvą – mirusį, t.y. pripumpuotą narkotikų ir vaistų? Na, čia jau kaip scenarijaus autoriai sumanys – prieš jų lakią vaizduotę net patys geriausi Holivudo scenaristai turi slėptis giliai po lapais…

„Ar reikės Drąsiui Kedžiui advokato, ar jį ginsit jūs?“

Atrodo, atomazga artėja. Ir, kas įdomu, – šioje ūsuotų „sysalų“ istorijoje vis labiau dvokia ne tik susmirdusiais pedofilų „kremais“, bet ir buvusio EBSW koncerno iš žmonių surinktais indėliais…

„Į šitos bylos užgesinimą yra metami siaubingi pinigai“, – dar prieš spalio 5 d. įvykius „Karšto komentaro“ redakcijoje sakė Drąsius Kedys.

„Šalis ta „Urmu“ vadinasi“, – traukia prokurorai prie alaus bokalų, bandydami bent taip apsiplauti savo sąžinę, parduotą tam, ką mes vadiname "pedofilų klanu"…  (2010-02-26)

***

"Tai yra absurdas", – taip apie Kauno prokuroro skambutį Drąsiaus Kedžio seseriai Neringai Venckienei sakė "Karšto komentaro" šaltiniai iš Generalinės prokuratūros. 

 "Nuo pat spalio 5 d. Drąsiaus Kedžio niekas neieškojo, nes buvo "nuleista" informacija, kad jis negyvas. Tačiau po E.Palaimos skambučio, ar reikalingas D.Kedžiui advokatas, galima spėti, kad Kedys vis dėlto yra gyvas. Jeigu taip, tuomet jis spalio 5 d. greičiausiai buvo sulaikytas, išvežtas iš Lietuvos ir ten įkalintas. Jeigu jis gyvas, tai jį per tą laiką tikrai padarė narkomanu ir bepročiu, ir dabar, kai jis jau nebekelia jiems grėsmės, "suras" ir parveš į Lietuvą", – tokią įvykių raidą spėja būsiant KK šaltiniai iš Generalinės prokuratūros.

"Jei yra taip, kaip aš manau, tai Drąsių Kedį išvežė iš Lietuvos,šėrė narkotikais ir vaistais, o kai vaistai jau padarė savo darbą, paskambino vietinės šalies teisėsaugai ir anonimiškai informavo, kad turi informacijos, jog ten ir ten slapstosi Lietuvoje paieškomas Drąsius Kedys. Galime lažintis, kad, jeigu Kedys yra gyvas, jis bus į Lietuvą parvežtas kaip narkomanas ir beprotis. Nors aš ir toliau laikausi versijos, kad Kedžio nėra gyvo. Nejaugi jūs nesuprantat, kad jie ieško ne Kedžio, o jo medžiagos", – sakė KK šaltiniai.

Paklausti, kokioje šalyje, jei reikėtų, mūsų pareigūnams būtų galimybė įkalinti slapta žmogų ir ten jį kankinti, šaltiniai atsakė, jog "arba Baltarusijoje, arba Rusijoje. Nuo tarybinių laikų ten likę daug savų".  (2010-02-27)

Papildyta

Pasak D.Kedžio draugų, spalio 5 d. teisėjo Jono Furmanavičiaus ir L.Stankūnaitės sesers V.Naruševičienės žmogžudystę įvykdė "saugos tarnyba". "Vienos saugos tarnybos steigėjas, pas mus vadinamas "milicininku", po spalio 5 d. neišlindo iš Kauno policijos. Drąsius Kedys dar yra gyvas, tačiau neaišku, kiek ilgai jis dar bus gyvas. Jis kankinamas, jam leidžiami vaistai ir jis verčiamas viską viešai paneigti. Jei paneigs, liks gyvas ir bus pasodintas į kalėjimą iki gyvos galvos. Jei nepaneigs, tada greitai išgirsime apie jo mirtį", – "Karštam komentarui" sakė D.Kedžio draugai.

2010-02-28  

Komentarai

 

 

 
 1. Gerb. Venckai, pasimkit mergaite ir vaziuokit i uzsienio valstybe, kur jusu manymu veikia teisingumas, ir pasiprasykit politinio prieglobscio, bei isikysimo i sia byla. Nes cia veikia masonai, tarnaujantys setonui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. tas "Ar" is Alytaus. greiciausia velnias is Grygaraviciaus aplinkos. gera prevencija su IP ismetimu i pavirsiu:) velniai truputi prilaikys liezuvius. o apie Tulpinius cia taikliai parasyta..girdejau irgi idomiu dalykeliu is zinanciu zmoniu..negeri jie zmones buvo..su negerais dedemis susideje..gerai ,kad juos paskutineje serijoje isdave.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Matosi, kad redaktore su situo straipsniu kai kam labai skaudziai ikando, cha cha cha

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Von Tu slikstyne is sito puslapio. 100procentu pats esi is Antichristo Paulausko gerbeju burio. Viena jums velniai galiu pasakyti, niekada gyvenime nenusivalysit sisalu,kremu,zmoniu kraujo ir asaru nuo savo munduru..ateina jum atpildas issigimeliai..degsite visi pragare.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ..nes salaseviciute visiskai nenoretu triju i pilva ir vieno i galva… todel ir suslave po kilimu, jeigu pati prezidente cirka padare, galvojat cia juokai? profesionalus zudikai pedofilams dirba, apsiraminkit biski, nesuprantat, kad sokat su sakem pries taraukini? artistai jus..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. 104 PEDOFILIJOS BYLOS MARINIMO POZYMIAI
  w w w SNIPR com/PEDOFILAI

  Visa tai iki vasario pradzios

  Dar Pridekit velesnes ‘Paskutines Instancijas’, ‘Akistatas’ , Karsta Komentara.
  Kiek dar aklu pas mus?

  Baisi krize. Nera kam is atsakingu prisideti ir pasiulyti buda kaip atnaujinti bylas del tiek klaidu kaip isklotiniu nebuvimas, melo detektoriaus aiskiausi rezultatai.

  Jei nera kam, lieka Europos teismai. Gal sie paklaus bent tai kur isklotines?

  Junkimes CrimeRangersCom TIk 160 zmoniu bent jau sugebejo uzsiregistruot ar jungtis i grupes atskiriems klausimams. KAS STABDO? BAIME? NETIKEJIMAS? ABEJINGUMAS? Tai dovanos bylos marintojams. Teskite ir legalizuoti nusikaltimai netruks kirs ir jums.

  PAKILK IS KOMENTARU! SIAM LYGYJE PROBLEMOS NEISSPREST.
  Jau prakalbo keli zmones, viskas ko reikia, tai geros paramos ir garantuoju naujiems, kurie prakalbes. Visuomenes nari, paskirk dalele savo laiko, o jei uzimtas – uzdarbio.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Tai ko kakinies čia šitam el.laikraštyje? Įdomu, smalsu, ką pateiks ant karštųjų? Visdėlto gaudai, kad ir menkiausią žinutę iš čia. Vis čia užsuki, pasitikrinti.Tai ir nekalbėk melo, nes išsiduodi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. be zoddziu… nuejom i english varianta ir pasibaisejom, komentarai nepraeina….tai ko KaKos bijo??? viesumos???? kad bus paviesinti komentarai neatitinkantys sienlaikrascaio ideologijos? :DDDD tai kur gi jusu KaKu "demokratija" :DDDDDD jei is viso zinote ka ji reiskia???? o ta "rasytoja" tokia ryzhai blondine su idijotishka mankurto grimasa !?!?, bando rasyti kas jos neisileidzia i "tarptautines erdves":DDDDD MATOTE PONIA G.O.R.I.E.N.E TEN kur PATI nori patekti tai NE FLOWER ARRANGEMENT COMITEE, TEN ZMONES SU ISSILAVINIMU DIRBA – ISIDEMEK – DIRBA O NE SEDI ir pletkus gimdo URMU, nu bet apie ka mes cia dabar??? vistiek pedofilais isvadins, nes mes ne su KaKo’s laikrasciu…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Atomazga gali būti baisi, kai Kedienė imsis pačių drastiškiausių priemonių… tai nuo pradžių buvo aišku , kad be tarptautinio įsikišimo šis mėšlas Lietuvoje ir liks supuvusiu prokuratūros mėšlu.Netgi kvepia sabotažu prieš valstybę ir teisingumą .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. ex KaKos jus kakos, viska jus zinote keliais ejimais i prieki, tai ko jus tupite krumuose jei KaKo’s patikimi saltiniai 100% teisus? eikite ginti nuskriaustu! sedit savo kioske ir pletkais visus seriate, o jei ne pletkai – tai irodykite, patys tokie ir 90% o gal ir dar daugiau, tokie komentuotojai. nupushes jusu sitas sienlakrastis ir nieko verti jusu sapaliojimai, na dabar pilkite ant musu:) pedofilais vadinkite, putokite ir taskykites, bet svarbiausia NIEKO nedaryti – PAREKAUTI JUMS DUOK IR LAIMES PILNOS KELNES:)))))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. bet tu tai jau tikrai sužalota esi. Dvasiškai sužalota. Aplamai tu tik gyvis žmogaus pavidale

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. ne adamkus . o tas kuris dabar afganistane posta gavo ,
  cia " zinovai" apie masonus idomiai deste.
  bet bijau kad nieko nesuzinosim sioj byloj, visi galai i vandeni . bus kaip su antra mergaite,kuria atidave tevui recidyvistui ir paslepe uzsieny. salaseviciute ne neziobtelejo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Na, tiek tai dar nekliedžiu. Žodis TOKIUS nebūtinai reiškia JĮ. Atsiprašau, jei nepakankamai aiškiai išdėsčiau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Ilona pati tu apgailetina. Durne, o karsto komentaro straipsniai vis atskleidzia dalelia tiesos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Kadangi Venckiene minejo, kad Aidas gali buti Kauno verslininkas, tai, tiketina, kad cia minimas Kauno Urmas, labai siejamas su EBSW.Bet gal cia daina apie URM-a?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Labai neprofesionali, žemo lygio rašliava.
  Kūryba, kur menama pateikiama už tikrą. Galbūt įkalintas, tikriausiai "prifarširuotas". Rašinėlis persunktas apgailėtinom, pigiom interpretacijom. Žurnalistė tikrai negali žinoti, kodėl prokuroras skambino Venckienei. Tai kam tos fantazijos, kaitinančios intelekto nesužalotų skaitytojų galvas?
  Apgailėtina "tualetinė" retorika.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Vargsai tie zmones, paranojikai:) gerai cia kazkas rase- ligoniai. O kiti, dar didesni ligoniai, jais tiki. Ar tik ne pilnatis?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Pasidalinsiu ir aš savo pamastymais, jei jau gerbiama redaktorė tokiu stilium pradėjo……………………………………….
  1.Turėt gyvą Kedį prokurorams (saugumui) žymiai naudingiau – pri – reikus jį galima pateikt kaip tik panorėsi…………………….
  2.Skambutis Venckams dėl advokato: iš vienos pusės – psicologinis spaudimas, iš kitos – žvalgyba, norint sužinoti būsimą Kedžio advokatą, su kuriuo gal norima iš anksto padirbėti. Tuo pačiu, skambutis patvirtina nuojautą, kad Kedžio korta gali būti neužilgo panaudota………………………………………………….
  3.Redaktorė galėtų ir daugiau užuominų duoti apie Lietuvos kunigaikštį, kurio vardas sutampa su blondino (dar žinomo kaip Aidas) vardu. Greičiausiai urmas = URM………………………..
  4.EBSW pinigais naudojosi ir naudojasi daug aukštų pareigūnų, todėl ši sąsaja tikrai reali.(O gal čia urmas derinasi?)………..
  5.Galiausiai, pabandysiu pakliedėt kartu su jidi-m. Pažįstu žmogų turintį ryšių su nemažai politikų. Tai jis pareiškė, jog žinąs, kad vienas iš buvusių Lietuvos vadovų turi ryšių su masonais(tai jis sakė jau seniai). O dabar neseniai jis pridėjo, kad šis mūsų vadas turi labai vaivorykštinių manierų. Pasižiūrėjau atidžiau – tikrai. Tas įtartinas žmogus tikrai užėmė laaaabai aukštą postą. Ir jei Kedys užkliudė tokius, tai mūsų visų fantazijos neužteks numatyti, kaip gali pasisukti ši byla. Ir tokiu atveju aš pateisinu redaktorės nutylėjimus, ji irgi gyvent nori.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. urmo salies bosai, nelabai megsta skaitytis, o del vieno"nario" (jei toks usas)tikrai tiek nedes sveikatos ir pinigu. Jie savus nudaigodavo, jei "nereikalingi" pasidaro. Cia ir yra visa painiava, kodel taip stengiamasi del kazkokio apsisnarglevusio (verke pries kamera) pedofilo. Gal is baimes, pasirupino "medziaga" ir dabar tuo naudojasi. Jis vistik ne bosas, todel labai tiketina, kad dabaiks savi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. „Olialia pupytės“ pastaruoju metu daug keliauja po užsienio šalis, reklamuodamos savo grupę, dainas ir naująjį vaizdo klipą. Gražiosios lietuvaitės kaskart susipažįsta su vis įdomesniais žmonėmis.

  Ne išimtis buvo ir paskutinė viešnagė Kijeve, kur dainininkės susipažino su dviem pasaulinio lygio žvaigždėm – aktoriumi Žanu Klodu Van Damu ir viena pajėgiausių šiuo metu pasaulio tenisininkių Viktorija Azarenko.
  „Šie žmonės mus sužavėjo paprastu ir šiltu bendravimu. Jų kompanijoje jautėmės išties komfortabiliai. Su Žanu Klodu Van Damu vakarieniavome itališkame restorane, vėliau kartu važiavome į karaoke barą. Tai atviras ir malonus žmogus“, – dalinosi įspūdžiais Oksana Pikul.
  Pasak jos, garsiam aktoriui didelį įspūdį padarė ne vien tik „Olialia pupyčių“ grožis, bet ir talentas, draugiškumas.
  „Iš tiesų labai susidraugavome. Net sulaukiau pasiūlymo vaidinti jo naujame filme ir įrašyti bendrą dainą su mūsų grupe“, – sakė Oksana, kuri pusiau juokais, pusiau rimtai užsiminė, kad galbūt šią žvaigždę pakvies pasisvečiuoti ir į Lietuvą.
  „Juk šaunu turėti draugų visame pasaulyje, ar ne?“ – vienu balsu linksmai klausė „Olialia pupytės“.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
LŠMPS pirmininkas: premjerė I. Šimonytė ir ministrė J. Šiugždinienė nenustoja stebinti blogąja prasme 1
Evaldas Rapolas: kada nepagrįsta nuomonė tampa realia grėsme įmonių reputacijai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...