Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugsėjis 23 Trečiadienis
 

Prokuratūra: “Gauti duomenys, kaip įslaptinta informacija pateko į žiniasklaidos priemones ir kas iš valstybės tarnautojų tame dalyvavo”

2013-11-14 17:27 | Teisėsauga | Komentarų (49)

Generalinė prokuratūra. KK nuotr.

Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras Gintas Ivanauskas informavo, kad jo vadovaujamame ir Specialiųjų tyrimų tarnybos atliekamame ikiteisminiame tyrime dėl piktnaudžiavimo ir valstybės paslapties atskleidimo, yra gauti duomenys, kurie leidžia konstatuoti, kaip įslaptinta informacija pateko į žiniasklaidos priemones ir kas iš valstybės tarnautojų tame dalyvavo.

Įtarimai šiuo metu dar niekam nėra pareikšti, tyrimas tęsiamas.

Šiandien apie tyrimo rezultatus buvo informuotos atitinkamos valstybės institucijos, kurios turėtų priimti sprendimus dėl leidimų dirbti su įslaptinta informacija bei toliau eiti užimamas pareigas.

Taip pat, vadovaujantis Valstybės ir tarnybos paslapčių įstatymo nustatyta tvarka, yra kreiptasi į Lietuvos Respublikos paslapčių apsaugos koordinavimo komisiją prašant pateikti išvadą dėl Valstybės saugumo departamento suteiktos informacijos slaptumo žymos pagrįstumo.

Tik tuomet, kai tokia išvada bus pateikta, bus galima tinkamai įvertinti ir pagal LR baudžiamąjį kodeksą kvalifikuoti padarytą veiką.

Atsižvelgiant į tai, kad šis neužbaigtas ikiteisminis tyrimas yra susijęs su valstybės paslaptį sudarančia informacija, svarbūs procesiniai sprendimai dar bus priimami, taip pat siekiant užtikrinti nekaltumo prezumpciją visų jame dalyvaujančių proceso dalyvių atžvilgiu, tyrimui vadovaujančio prokuroro G. Ivanausko sprendimu detalesnė informacija apie tyrimą šiuo metu negali būti teikiama bei viešinama, kaip kenkianti tyrimo sėkmei.

Minėtas tyrimas dėl valstybės paslaptį sudarančios informacijos atskleidimo Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamente buvo pradėtas šių metų spalio 31 d., jį atlikti buvo pavesta STT.

GP Komunikacijos skyriaus inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Juokingiausia yra tai, kad tie, kurie turėtų džiaugtis tokia sena Dalios Grybauskaitės biografijos dalimi, labiausiai siunta ir net disertaciją cituoja:) Paskaitytų KT teisėjų disertacijas, tai dar ne tokių dalykų, manau, rastų. Nemanau, kad pati prezidentė ta savo karjeros dalimi didžiuojasi. Bet kuriuo atveju ji nuo jos per paskutinį dešimtmetį gerokai nutolo, o jos kritikai, daugiausiai, ten pat ir šiandien tažnas turškiasi. Todėl ir toks nuolatinis klyksmas ar stenėjimas iš pastarųjų apkasų girdisi.

  Niekada nesakiau, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė nepadarė klaidų ar abejotinų sprendimų dirbdama prezidentės pareigose. Jei pastebėdavau kokį abejotiną sprendimą, atėjusį iš prezidentūros, niekada nenutylėdavau jo neaptaręs. Tačiau kuo toliau tuo labiau klaidelių ar nusišnekėjimų galima pastebėti vis mažiau, o prasmingi darbai ir aiški politinė pozicija jau senokai ima ryškų viršų. Netgi tarptautiniu mastu… Tuo galima tik pasidžiaugti. Manau,kad būtent tai ir neramina ne tik Lietuvos kairiąją valdančią koaliciją, bet ir “kremlinų” ideologus. Čia, kaip tame sename bolševikų teiginyje: “Tas, kas ne su mumis, tas prieš mus”. Būtent prezidentė aiškiai parodė, kad ji nesiruošia Kremliaus jėgoms tarnaujančioms Lietuvos politinėms grupuotėms nuolaidžiauti ir todėl kai kam verkiant dėl to norisi ją nustumti į politinę nuošalę. Nelabai švariai visa tai gaunasi, tad ir šurmulio lygis auga. Gal mano, kad jis užgoš sveiko proto logiką. O ji sako, kad šiuo metu, kai Lietuva “Stepas po Stepo” vis labiau pasiduoda neokomunizmo jėgų įtakai, net ir buvusi tokia ir anokia mūsų prezidentė jau tampa ryškia kliūtimi minėtoms jėgoms.

  Dabar socdemų ir “burokinių” jėgų valdantis darinys gniaužiasi į kumštį. Juo trankantis bandomas šalies vadovės tvirtumas. Vis tik pripažinkime, kad kietą pirmąją ledi turime. Dantys atšimpa ir net lūžta, o ji ramiai paaiškina: “Visokie teisiniai klausimai, susiję su galimais nusikaltimais – teisėsaugos institucijų kompetencijoje.” Nedirba jos taip, kaip visuomenė norėtų ir tikisi, pokyčiai vyksta lėtai, bet jie vyksta. O kas juos vykdo – taip pat tampa “penktos kolonos” priešais. Situacija sudėtinga, tačiau tenka pasikartoti, kad viskas mūsų pačių rankose. Ir Prezidento postas ir Seimo sudėtis ir jo sudaroma Vyriausybė su prezidentės pritarimu. Pasieksime suvokimą, kaip kokioje senai demokratijos keliu žengiančioje šalyje, tai ir pasivysime bet ką. O gal net pralenksime, jei kaip… Mes juk gabūs ir darbštūs. Panorėsime ir tapsime… Ateityje gal net “Šiaurės Atėnais”. O kaip gyventi be svajonės? Be svajonės – negalima…

  Thumb up 1 Thumb down 3

  • Tu nepajėgsi suprast, bet pas mane dar labai toli iki vidurnakčio. Tai neįtikėtina, bet Žemė – apvali.
   Šiuo momentu aš esu tos blogosios jėgos, kurios tavo viduramžišku supratimu, pasireiškia vidury nakties.
   Pikasiniu supratimu aš esu tos nelabosios neokomunistinės metastazės, kurios pasireiškia, Pikaso tvartuke esant nakčiai.
   Todėl (tai savaime suprantama) man tiesiog privaloma garsiai nusipersti paskaičius Pikaso kliedesius ir dingti.
   pikasas atsigavęs turės ką pasmerkti ir vėl įtikinės, ,kad Žemė plokščia ir visur tuo pačiu metu privalo būti naktis.
   To ir laukiu.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 2. isgasma tu, ka cia nori tautai paaiskimti, sudelediodamas taskus ant i, jau LT pavertet isgamu, kaimo zmoniu neismanimu, kur kaimo zmogus negali atasakyti, kas yra tas ar anas, cia patycios is zmoniu, ka reikia teisti, tai sistema, kuri moke vaikus , bet nieko neismoke, kurie eme pinigus uz darba, bet patys ticiojos is savo destyto mokslo, tai jus reikia teisti, kaip kaimo mokytojai, veikem i paty vaika, didziule klasta, kas atsakys, kad kaimo vaikai mokyti mokytoju , nesupranta, elementariu dalykyu, vadinas, tas mokytojas gavo atlyginima uz dyka, kad kaimo vaikus paverstu idiotais, tai reikia tikrinti, kas , kodoel ir uz ka, kodel visi LT kaimu zmones paversti i durniu sleni, ir jie balsuoja uz tai kas jiems liepaima. atrsibusk LT, cia jau ne juokas, cia isgamos veikia savo juoda darba, kiek rusams reikia LT..? cia musu Baltijos jura, kiek galima biznelio padaryt su sita jura, velnias zino, atsibusk Lietuvi, ne jau Dalyte, masto, kad ji gaus milijardus, nu ir kas po to???????????????? apsiklos pinigelais ir ramiai numirs, pardavus LT? patys teskit …

  Thumb up 2 Thumb down 0

 3. O tolimesni veiksmai bus labai paprasti:komisija nuspręs,kad slaptumo grifas buvo uždėtas neteisėtai arba per apsirikimą,todėl informacijos paviešinimas negali būti traktuojamas kaip valstybės paslapčių išdavimas.Kaltų nėra arba kaltas tas,kuris “suklydo”uždėdamas slaptumo žymę.Viskas.
  Visa tai tik išpūstas muilo burbulas,kuris reikalingas kaip priedanga.Nieko daugiau.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 4. „A.Stancikienė: prezidentė mus valdo tokiu principu, kuriuo mus valdė okupacinė Rusija“, „Prezidentė įsismagino – valosi kojas į teismus“, „P.Urbšys: prezidentė privalo paaiškinti VSD savivalę“, „Z. Vaišvila: D. Grybauskaitė eina ne tas pareigas“ , Pakso “Laisvas laikraštis:”D.Grybauskaitei gresia trys metai kalėjimo” – tai tik kelios antraštės, kuriomis nusprendžiau pradėti šią įžvalgą, kad niekam nekiltų klausimas, ar prezidentę kas nors puola. Atsakymas akivaizdus: taip, ir net labai nuoširdžiai. Tą netiesiogiai patvirtino Jakelaičio laidoje ir seimo vadovė.
  .
  Žinoma, galima daryti prielaidą, kad pareiškimu, jog Dalios Grybauskaitės prezidentavimo principai tolygūs Rusijos okupacinės valdžios taikytiems principams, Seimo narė Aurelija Stancikienė tik demonstruoja savo juodojo humoro potencialą. Vis dėlto realistiškesnis paaiškinimas būtų toks: žiniasklaidą valdančios verslo grupės, arba oligarchai, nusprendė D. Grybauskaitei parodyti raudonąją kortelę, todėl visiems, kurie nori nemokamai pasireklamuoti verbaliniu būdu įspirdami prezidentei, suteikiama galimybė pasinaudoti visokeriopa šlėktų valdomų žiniasklaidos priemonių pagalba.
  .
  O atsižvelgiant į tai, kad XXI a. šlėktos valdo didelę dalį Lietuvos žiniasklaidos, šios pagalbos dydis tam tikrais atvejais gali būti įspūdingas. Beje, kai kalbu apie šlėktas, turiu omenyje Abiejų Tautų Respublikos bajorus, kurie, turėdami liberum veto teisę, dažnai veikdavo prieš valstybės interesus ir ne tik savo ar dėl valdžios kovojančių didikų, bet ir carinės Rusijos naudai.

  Thumb up 2 Thumb down 2

 5. ka cia knisat smegenus, juk jau visi zino kad pani grybakova , raudonoji magnolija voveruska nutekino:)))

  Thumb up 10 Thumb down 2

 6. tai kodėl valis, nenustatęs kas užsakovas , nutekino informaciją ? Viduri tirimo ?

  Ainu į smėliuko dėžutę pasianalizuuoti su kaimynu …

  Thumb up 7 Thumb down 0

 7. dar kažkur liko nuogirda, kad sūsna sutvarkė savivaldibes … Negirdėjau.

  Bet kaip sutvarkė žurnaliūgas – net širdis atsigavo !!!!!!!!!!

  Vot kur tykras viras !

  Thumb up 4 Thumb down 0

 8. jeigu valis sako, kad lojo ulbinaitė, bet tyrimas tęsis, tai ar jis paviešino ikiteismynio tirimo medžiagą ?

  …. kol dar nežinomas naujas ulbinaitės DARBDAVYS ?

  Taip mes žaidžiam šnipus su kaimynu smėliuko dėžutėje.

  O buvo laikai, kai šnipus ir Estijoj priduodavom estams.

  Tskant kontroliavom Gaublį. O dabar tik Evropą …

  Thumb up 3 Thumb down 0

 9. Bus islaptinta, kas is valstybes tarnautoju tame dalyvavo. Lietuvoj viskas pasidaro slapta, kai norima nuslepti nuo runkeliu.

  Thumb up 10 Thumb down 0

 10. Džentelmenai,tęskite .Eikite į rūmus ir klauskite Tiesos.Jeigu reikia areštuokite,juk grifas patupdytas ypatingai slaptas.Vėliau reikės iškelti bylą tiems,kas tupdė be pagrindo tą grifą.
  Sėkmės darbuose,lady ir džentelmenai.
  Linkėjimai iš Anglijos.

  Thumb up 6 Thumb down 0

  • tu kai gryši iš Anglijos su 4 metų audi 4 ar 6 , neužmiršk pasiskelbt , kad visas Kaunas eitų žavėtis tavimi koks tu krūtas !

   Thumb up 1 Thumb down 3

 11. Dabar reiktų varyti iš rūmų MURAVJOVO DVASIĄ,teip sakant,apklausti po priesaika kada ir kas ją FILMAVO videoklipui.
  Vopros koniecno intieriesnyj…
  Koniečno ,dvasia priešinsis.
  Būkit budrūs,kad ko nors nežudytų.

  Thumb up 9 Thumb down 0

  • ar tu randi kuo panašūs visi trys ” veikėjai ” ?

   Man jie visi lygūs … vienžo rinktiniai, kokių kitų tokių jau sunku ir įsivaizdinti kur rasti .

   Thumb up 1 Thumb down 0

 12. o dėl ko Ulbinaitė pridavė savo darbdavį ? Dėl mažos algos ?

  Prikalbinau kaimyną po lietuvos multiko eiti pažaisti smėlio dėžutėje šnipus

  Thumb up 2 Thumb down 0

  • O as manau,kad ulbinaite suviliojo koks..blogietis..tik neaisku ar is vsd ar is stt ir ja naudojosi,nes nei pinigu nei pripazinimo ulbinaitei manau netruko.Manau cia kaip griazunovai,kuri rekia is seimo tribunos-kad myli Viktoja.Gaila abieju ir griazunovos ir ulbinaites.Cia as manau.

   Thumb up 4 Thumb down 4

 13. Galiu išslaptinti. Informaciją, kuri ir taip visiems jau iki jos atsiradimo ir paskelbimo buvo žinoma, nutekino Ulbinaitė, kas taip pat jau niekam ne paslaptis. Bet kadangi Grybauskaitės dvariškiai yra tabu, o apkaltinti kažką vis tiek reikia, nes kaip kitaip parodysi, kad prokurorai ir STT ne veltui valstybėje sukėlė karo stovį, tai apkaltins kokią vargšę, tuos laiškus skirstančią mergaitę ir ta išlėks iš darbo.
  Finita, la commedia.

  Etika ir moralė ne Grybauskaitės ir jos skirtųjų dimensija. Jau kas ne tai ne. Kaip, beje ir kompetencija.

  Thumb up 19 Thumb down 4

  • Na greičiausia visa kaltė ir bus suversta Ulbinaitei, nes juk dėl jos kaltės per greitai buvo parodyta Grybauskaitės reakcija ir suorganizuota tele šou svetimoje šalyje.

   Thumb up 8 Thumb down 2

  • Kaip ir maniau – pigi reklaminė akcija.
   Kadangi patyrė fiasko, tai autorystės dabar niekas sau nenori prisiimti.
   Peckeliai…
   Netgi Prezidentūroje peckeliai.
   -Povilas-

   Thumb up 15 Thumb down 0

  • ale kodėl moterys taip nekenčia viena kitos ? Gali akis iškabinti .

   Nežiūrint į nieką .

   Thumb up 1 Thumb down 0

 14. Visiems ir viesai paviesinta,jog kazkas isplatino slapta informacija.Atlikta daugybe kratu,kurios pazemino ne viena seima,kurios padare moraline zala ne tik suaugusiems ,bet ir vaikams,viskas buvo vel isviesinama,o dabar apsiverte viskas aukstyn papais.Girdi,reikia nustatyti sios pazymos slaptuma,ar tikrai jinai buvo slapta.Ar nejuokinga atrodo tokie teisininku triukai.isivaizduokime kolukieti runkeli,kuris nuveza buliu i skerdykla,priduoda,o po dvieju savaiciu apsigalvoja si gyvuleli palikti veislei,ir vyksta jo atsiimti.Juk tai ir gi anekdotas ?Manu seimas kuo skubiausiai turetu su valstybes paslapciu komitetu susideti,ar bendra komisija padaryti,ir priimti sprendima,kuriuo numatytu,kas turetu buti valstybine paslaptis.Kokia cia gali buti valstybine paslaptis,kad koks seimo tamosius dirba kartu su Rusijos zvalgybos valdyba.jeigu toks dalykas isaiskinamas,turetu buti imamasi labai adekvaciu ir gan grieztu priemoniu.jeigu zmogus dirba Rusijai,tai jam ne vieta,Lietuvos seime.Cia aisku mano nuomone.Dabar labai daug putojasi kubiliai ,juknevicienes,bet ar ju valdymo metais buvo kitaip? Ka reiskia vien pasakymas,kad Kubiliaus patarejas lankosi kas savaite pas amerikos ambasadore “pasikonsultuoti”? O gal priduoti valstybes ir valdzios naujienas? Koks skirtumas kad valstybes isdavikas gauna pinigus ar is amerikonu ar is ruskiu? Va cia turetu dirbti valstybes saugumas,va tokiu dalyku neturetu buti.

  Thumb up 6 Thumb down 3

 15. Įdomu, kaip KK suksis iš keblios situacijos.
  Rekomenduoju laiko išbandytą formulę:
  “Prezidentė nekalta, aplinka kalta”
  -Povilas-

  Thumb up 14 Thumb down 3

 16. hm.(plojimai).SUPER- TOTALUS VENCKIENĖS MORALINIS LAIMĖJIMAS,ABSOLIUTI MORALINĖ PERGALĖ. JI-DĖMESIO CENTRE,N E G A L I P E D O F I L A I T Y L Ė T I,PUOLA,KANDA,O TAI RODO,KAD BIJO VENCKIENĖS.O TAI IR RODO JOIS PERGALĘ.STIPRYBĖS,NERINGA.Paksas nekaltas,aplinka kalta.hm.(plojimai).Baba verkia.

  Thumb up 7 Thumb down 4

 17. Nematau jokių problemų. Nustačius kas nutekino slaptą informaciją informaciją, kaltus turi įvertinti teismas. Ypač, jei ta informacija buvo išties svarbi ir jos paviešinimas galėjo pakenkti valstybės interesams.

  Net ir priėmus prezidentūros siūlomas įstatymo pataisas, galimybės nustatyti “kurmį” gali ne tik nesumažėti, bet ir padidėti. Prisiminkime “Snoro” situacijos nutekinimą, kai buvo suspėta pagrobti per parą dar 200 mln litų. Juk taip buvo padaryta didelė žala indėlininkams ir pačiai valstybei. Teismui priėmus nutarimą dėl būtinumo paviešinti tą. kuris “nutekino” “Snoro” informaciją ir tas skandalas pasibaigtų taip, kaip ir privalo pasibaigti.

  Įvedimas papildomų apsauginių priemonių, kad ne tik su žurnalistais, bet ir su visais piliečiais dėl jų pateikiamos informacijos niekas negalėtų trys – keturi susidoroti, gali padidinti demokratijos galimybes šalyje. Beje. Nėra ir negali būti Lietuvoje jokios išskirtinės profesijos ar kastos, kuriai būtų daromos privilegijos ar draudimai, išskyrus teisinį imunitetą turinčius asmenis, kurių grupės (teisėjai, Seimo nariai… ) yra įvardintos LR Konstitucijoje.

  Tai, kad teismas yra įjungiamas į apsvarstymus dėl neviešintinos informacijos šaltinio atskleidimo – kelia tam tikrų abejonių ne tik dėl procesinių dalykų. Ne visi teisėjai turi teisę susipažinti su slapta informacija. Gali iškilti sunkumų nustatant ir tos informacijos reikšmingumą valstybės interesams. Bet kuriuo atveju, galutinis variantas gali būti toks, kokio BNS ar kiti žurnalistai gal net nesitiki. Jei slapta nutekinta informacija būtų labai svarbi, tai teisėsaugos institucijų darbuotojai, atlikę visus teisiškai įmanomus veiksmus ir negavę atsakymo apie informacijos nutekinimo šaltinį, galėtų laimėti bylą teisme. Tada tas “kurmis” vis tik turėtų būti atskleistas. Nemanau, kad paskutinio, dirbtinai pūsto skandalo informacija turi išskirtiną slaptumo būtinybę, bet įstatymai nekuriami tik vienam ar kitam konkrečiam atvejui.

  Tad, jei apibendrinti aukščiau išsakytus apmąstymus išlieka klausimas, kodėl tik žurnalistams toks istatymas yra skiriamas. Kodėl nuo tokių demokratijos stiprinimo galimybių ruošiamasi atjungti visus LR piliečius, kurie laisvoje informacinėje interneto erdvėje pateikia vienokius ar kitokius teiginius ar jų gautą informaciją. Nežinau, ar toks vienos žurnalistų grupės išskyrimas atitinka LR Konstitucijos nuostatas? Kaip žinome, žurnalistai turi susikūrę visuomenines organizacijas – LŽS, LŽD ir gal įkurs kitas, kurių skaičius įstatymais nėra ribojamas. Valstybės institucijos negali tiesiogiai įtakoti visuomeninių organizacijų. Jų veiklas reglamentuoja LR įstatymai ir teisingumo institucijoje pasitvirtinti statutai, kurie negali prieštarauti įstatymams.

  Thumb up 1 Thumb down 7

  • Tavo komentare vienas niekalas, o tai jog šis “rusai puola Grybauskaitę” sumanymas išėjo iš prezidentūros pasinaudojant VSD, prokurorus ir STT, ir tik maži nesklandumai sužlugdė taip gudriai suraizgyta melą.

   Thumb up 12 Thumb down 1

 18. Na štai, kaip viskas paprasta. Kai dirbama nuosekliai rezultatas beveik visad būna pozityvus. Dabar telieka išsiaiškinti kokiu slaptumo lygiu ta pažyma buvo žymėta ir sudėti visus taškus ant “i” raidžių. Dar vakar rašiau: “Kadangi ši tema jau baigia užgožti didelę dalį informacinės erdvės, tai gal verta pradėti nuo pradžių? Viskas labai paprasta. Paklausiam tų, kuri pirmieji paviešino tuo mementu neskelbtiną informaciją ir jokių intrigų “nori nenori”, “susidaro įspūdis” ar pan. pinti nereiks. Ir nereikia manyti, kad bet kurio leidinio ar agentūros vadovas nežino, kuris žurnalistas ar jis pats tokią informaciją pirmas gavo. O jei žino, tai tegul ir duria pirštu į tą žurnalistą, o šis į “kurmio” pilvą. Ir net nesvarbu kur tas “kurmis” sėdi ar sliekus naktimis gaudo. Net, jei toks “kurmis” turi “grūdų aruodą” – apsaugos jam patikėti negalima. Darbščios pelės po grūdą išnešios, jei aruode skylių niekas neužkiš. Tada ir Coliukė ar žurnalistė tokiam “kurmiui” ilgą nosį parodys. Kam joms toks “kurmis”, kuris aruodo neturi?”

  Thumb up 1 Thumb down 7

  • Tai ką užgiedosi jei paaiškės jog slapta pažyma bus pripažinta neslapta nes jos turinys nutekėjo iš Grybauskaitės kanceliarijos?

   Thumb up 14 Thumb down 1

  • “Lietuvos Respublikos Konstitucija draudžia daryti bet kokį spaudimą ikiteisminį tyrimą atliekantiems pareigūnams ir tyrimus kontroliuojantiems prokurorams. Žiniasklaidoje jau klausiama, ar D.Grybauskaitė nurodė STT vadovams nereikšti įtarimų Daivai Ulbinaitei?
   Be to, teigiama, kad D.Grybauskaitė nurodė generaliniam prokurorui Dariui Valiui skubiai grįžti į darbą ir atšaukti savo komandiruotę į užsienį ir padaryti įtaką ikiteisminiam tyrimui, kuriame planuojama pareikšti įtarimus Daivai Ulbinaitei, kad šie įtarimai nebūtų pareikšti?
   Beje, akivaizdu, kad D.Ulbinaitė veikė ne savo iniciatyva, bet prezidentės valia – jai reikėjo žut būt sukelti skandalą, kad ją neva puola rusai, tačiau VSD pridarė nesąmonių, ir visa ši prastai parengta operacija išaiškėjo. Beje, VSD, uždėję ant savo pažymos „slaptumo“žymą, padarė meškos paslaugą D.Grybauskaitei – jeigu D.Ulbinaitė prisipažins, kad nutekinti šią pažymą jai nurodė D.Grybauskaitė, tai prezidentei grės ne tik apkalta, bet ir baudžiamoji atsakomybė pagal BK straipsnį „Valstybės paslapties išdavimas“.”.

   Thumb up 9 Thumb down 3

  • tavo meilė sau – seniai užgožė tavo proto likučius.
   tu rimtai įsivaizduoji, kad tavo kliedesius kas nors vakar rado kokiam geltonam laikraštėlyje ir teisėsauga per naktį puolė juos vykdyti? ir todėl šiandien jau rezultatas!!!!!!
   visokių durnių visur pilna. bet tu – unikalus.

   Thumb up 5 Thumb down 4

  • Tu tikras ligonis.
   Tu neturi net žaliausio supratimo kas kaip ir ką išsiaiškino. Tu neturi supratimo, kokiu būdu išsiaiškinti paslapčių nutekintojai, kas į ką “dūrė pirštu” ir kas ką kam atsakė.
   Bet kliedi, lyg būtum ką nors supratęs.
   Visada, kai tu ką nors suvapi apie teisę ar tokius reikalus, linksma tavo kliedesius skaityt.
   Nes kaip ir kiekvienas profanas, tu įsivaizduoji esąs proto bokštas. Kai esi tik daug žodžių prirašantis runkelis.

   Thumb up 4 Thumb down 5

 19. Tai LL gal irgi jau turi duomenų? “VSD pažymą apie Rusijos puolimą BNS perdavė D.Grybauskaitės patarėja D. Ulbinaitė?”.

  Thumb up 8 Thumb down 2

  • Na prokurorai jau žino tik jums pasakyti negali nes tai valstybinė palaptis kol nebus išslaptinta paslaptis, kad pažyma nepaslaptis, viskas bus paslaptis.

   Thumb up 17 Thumb down 0

  • kodėl lietuva tokia turtinga kvailiais ir niekas neatvažiuoja jų pamatyti ?

   Kompas viską gadina ?

   Bet koks jausmas jų paklausyti, ranka prisiliesti, pravažiuoti jų atsiųstu limuzinu pasiimti iš aledromo… kad tik jiems pasakytų Veri Gut .

   Ir susileidau …

   Thumb up 2 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Vilniaus universitetas baltarusių studentams siūlys nemokamas studijas ir stipendijas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (5)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Naujų potyrių miegamajame suteiks vibratoriai poroms (1)
Kas yra vibratorius, greičiausiai, sakyti nereikia. Šis malonumų šaltinis paprastai...
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (2)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...