Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 28 Ketvirtadienis
 

Prokuratūra D.Kedžio dukrelei atpažinti pateikė dvidešimtmečio A.Ūso nuotrauką

2009-10-30 09:08 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (89)

Prokuratūra akivaizdžiai dengia pedofilų klaną ir ieško būdų, kaip nuplauti pedofilijos dėmę nuo politiko Andriaus Ūso ir teisėjo Jono Furmanavičiaus, kuriuos Drąsius Kedys kaltino tvirkinus jo mažametę dukrelę

Pedofilų hidra nesutramdomai siaučia toliau. „Karšto komentaro“ šaltinių duomenimis, Vilniaus apygardos prokuratūra pažeidė Baudžiamojo proceso kodeksą ir Drąsiaus Kedžio dukrelei pateikė neatpažįstamas jos tvirkintojų nuotraukas: Andrius Ūsas mergaitei pateiktoje nuotraukoje buvo jaunas, gal dvidešimties metų, ir su ūsais, o Jonas Furmanavičius nuotraukoje buvo atversta galva ir net jį pažįstantiems, šaltinių teigimu, būtų sunku atpažinti.

Šaltinių teigimu, mergaitė, paklausta prokuroro, „ką jai kišo į burną Ūsas“, po ilgai trukusios apklausos jau išėjo iš kantrybės ir prokurorui išrėkė: „Ką, ką – pimpalą kišo! Nejaugi jūs nesuprantat?“, ir atsuko nugarą prokurorui.

Tačiau nepaisant mergaitės parodymų, dar balandžio mėnesį įvykusios Valstybinės teismo psichiatrinės ekspertizės išvadų, kad mergaitė nemelavo ir apie tvirkinimą sakė tiesą, buvęs Pilietinės demokratijos partijos prezidiumo narys Andrius Ūsas (kurį televizijos laidoje kaip „kaimynas Jonas“ gynė kitas Pilietinės demokratijos partijos prezidiumo narys), nors ir oficialiai yra įtariamasis, pagal liudytojų apsaugos programą yra saugomas policijos kaip liudininkas.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. man tai senei viskas aisku nuo pat pradziu ,kad viskas tiesa tie pedi,kai tik visais budais bando viska uzglaistyti. aplamai kas cia per atpazinimai is nuotrauku ka???????? juk turi buti pats ponas pedik,as usas atvestas i atpazinima pasodintas tarp dar kokiu 2 zmoniu ir tada atvedama turi but mergaite ir jos turi buti klausiama ar yra cia nors vienas is tu zmoniu kuris tau kiso tuos sysalus ir t.t mergaite jei atpazysta parodo i viena is tu zmoniu arba pasako ne cia to dedes nera. VA TAIP VYKSTA ATPAZINIMAI. O KOKIUS JIE TEN CIRKUS SU NUOTRAUKOMIS DARO KA????? JUK TIK SU NUSAUTU PEDI,KU GALI NUOTRAUKOMIS REMTIS ,BET NE SU GYVU USU

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. tuoj iskils klausimas ar buvo visa si istorija, gal tokiu Kedziu net neegzistuoja bei teisejas gyvas tik isvykes ilgam is Lietuvos, o pedofilai yra svarus svaruteliai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Pagrindine kaltininke Kaune – Kauno prokuratura… prokuraturos nusikalstama veika. Prievartavimai, teroras, žudymai. Vardan – kontrabandos…, auksti pareigunai, vilkinimas, chaosas, nusikalstamos veiklos organizavimas… ikalciu slepimas, naikinimas, terorizavimas… teismas, teisejai, mafija… daugelis atsakymu siandienos klausimus kiekvienam… byloje – "Dvarvycio karas" #Iskarpyta, sutrumpinta konfiskacijos video medziaga: youtube.com/watch?v=RqUq_W1dvug #Pilna video medziaga: rutube.ru/tracks/2544038.html?v=e42277dbd9e14f5d461e811e26b36e55 #Bylos dokumentaciniai failai parsisiuntimui: megaupload.com/?f=5MCK7TPY realios situacijos isdestymas… dekui uz demesi.
  dabar jau kai kuriuos dokumentus galite skaityti interneto puslapyje…
  scribd.com/doc/21807708 Bylos Aprashymas
  scribd.com/doc/21808018 Skundas LR gen. prok. del ikiteisminio
  + scribd.com/doc/21978980 KMAT-SprendimasLRvardu-091020
  manau busit nustebinti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Kokios čia pasakos? Argi keturmetė mergaitė gali žinoti tokį žodį kaip ,,pimpalas"? Ar ji gali detaliai nupasakoti kas įvyko prieš metus laiko? Nekliedėkite. Aš labiau senatvėje prisiminčiau, ką mažas būdamas dariau negu dabar kas buvo prieš metus. ,,Karštas komentaras" meluoja, kad turi šaltinių Generalinėje Prokuratūroje ir mausto skaitytojus juos mulkindamas, kad tik kas nors skaitytų ir pirktų. Žema.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. man noretusi kad teisetvarka butu demokratiska kad parodytu mergaitei nors viena kaltinamaji nes nuotraukos lieka nuotraukomis.ko jie bijo

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. kitaicas ir dar velniai zino apie ka rasantis ismintingasis kompiuteriniu raidziu atradejau,prota pasitikrink,piemens gabale,snargli nusivalyk pries kalbedamas su garbingais zmonemis,klumpiau…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. 100% usas pedofilas kaip ir furmanavicius.
  viska ka pasakojo mergaite,kad tai ne melas – patvirtina ir teismo ekspertai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Taip, ir ne vien policinis provokatorius E.Kūris drauge su policiniais provokatoriais įvairiose svetainėse, įskaitant KK, bet ir ponia G.G. nuo seno apskelbia mane bepročiu už slaptų agentų demaskavimus. E.Kūris dalyvauja manęs terorizavime nuo 2007 m. Dabar visų jų pastangomis man prieš baudžiamąjį teismą skiriama 3-jų mėn. stacionarinė psichiatrinė pakaltinamumo "ekspertizė" Valstybinės teismo psichiatrijos tarnybos prie SAM Utenos ekspertiniame skyriuje. Pripažinus mane nepakaltinamu, neatmestinas priverstinis psichiatrinis gydymas, pradžiai pusei metų. Gal ir halaperidolu, kaip kad Jūratei Kiaunienei. Dėkoju CrimeRangers už gerus žodžius ir, kol esu dar laisvėje, susisiekiu su jumis. Junkimės. Bet patarnausiu demokratijai ir būdamas uždarytas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Na pradziai gal Vilniuje surengti antipedofilini parada su savivaldybes leidimu, su graziais plakatais. Jeigu savivaldybe neleis tokio parado irgi maza beda, jinai tuomi parodys su kuo jinai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Komentatoriai siūlo išnaikinti pedofilus ir homoseksualistus-tai labiau emocinis nei protingas siūlymas.Kas sėdėjo kalėjime žino,kad lytiniai iškrypėliai ir ten veikia,nors stebimi visą parą.Lytiniai iškrypėliai moka gintis,-štai LNK ir Lietuvos ryte sudarytos komandos ginančios lytinius iškrypėlius (kas gali paneigti,kad tai daroma už didelius pinigus).
  Pradžiai,valstybės valdžia lytiniams iškrypėliams turi užkirsti kelius į tarnybą teisėsaugoje.
  Kaip tai padaryti?Pagal dabartinę tvarką teisėjų ir prokurorų sveikata tikrinama tik kas 5 metai,jie netikrinami dėl lytinės orientacijos.
  Būtina įvesti teisėjams ir prokurorams sveikatos tikrinimą-dispanserizaciją kas metai,tuo pačiu patikrinant ir jų lytinę orientaciją.Turintiems nukrypimų nuo normų teisėsaugoje dirbti neleisti.Kaip rodo gyvenimas kur dispanserizacija vykdoma kas metai-kariuomenė je ir policijoje tokių iškrypėlių nėra.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. JDJ yra chochma analogiska Frontui, taciau, turint omenyje, kad skestantis ir uz siaudo griebiasi – tai nera blogai. Yraa uz ko pagriebti dabar.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. J.Radovičius – 2009 11 01 02:10

  Ar Jus tas pats neva "beprotis" pagal kaimyna Kuri?
  Idomu ir visai nepanasu.
  Kviestume i CrimeRangers platforma kaip eksperta.

  Manau, kad savo tikrai auksto supratimo bei keliu pasiulymu nereiktu palikti komentaru lygyje.
  Kvieciam veikti ieskant bendraminciu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Arturas parašė 2009 10 31 23:24:
  “Ka reikia daryt? Kaip išnaikinti pedofilus ir labai didelę korupciją valdžioje? Ar tai imanoma?”
  Ši situacija istoriškai ir politiškai nėra nauja. Mažiausiai, pradžiai reiktų bent: 1. Suprasti, kad esmė ne pedofiluose ir net ne korupcijoje, bet elito absoliutinėje valdžioje ir nebaudžiamume. Net jei nebūtų pedofilų ar korupcijos, elitas tyčiotųsi iš žmonių kaip nors kitaip. Elitas, kaip bananinėje respublikoje, laiko valstybės aparatą savo asmeninės valdžios mums visiems priemone. 2. Apskritai, visus prokuratūros, Prezidentės ir Seimo „tyrimų“imitavimus reikia traktuoti ne siaurai kaip norą dangstyti pedofilus ar korupciją, bet kaip siekį išsaugoti elito, ypač slaptųjų tarnybų, absoliučią valdžią ir nebaudžiamumą. 3.Neužsiciklinant ties pedofilais, atkreipti dėmesį į kasdienį valdininkų tyčiojimąsį kitais klausimais. Pvz., taip chamiškai, kaip Šalaševičiūtė Kedžiui, valdininkai atrašo žmonėms kasdien. Reikia tobulinti Viešojo administravimo įstatymą, kad valdininkai privalėtų atsakinėti papunkčiui. Reikia išvaryti ir nubausti Seimo kontrolierių R.Valentukevičių, dangstantį Viešojo administravimo įstatymo pažeidėjus, o jį patį dangsto Seimo žmogaus teisių komitetas. Reikia sukonkretinti teismų ir prokuratūros įstatymus bei LR BPK taip, kad tesimai ir prokuratūros būtų priversti pradėti ikiteisminį tyrimą ir priimti įrodymus, arba atsakinėti papunkčiui konkrečiai, o už melą būtų griežtai baudžiami. 3. Bet kuri prižiūrinti įstaiga – prokuratūra, įvairūs auditai, Seimo kontrolierius yra sistemos dalis. Nebūtinai korumpuotoji, gana kad dalis. Todėl steigti naują nebūtų prasmės. Reikalinga VISUOMENINĖ KONTROLĖ IŠ APAČIOS bei žymus SLAPTUMO MAŽINIMAS. Visuomeninę kontrolę galėtų vykdyti GAN DIDELĖS visuomeninės komisijos, sudarytos pačios visuomenės, turinčios priėjimą prie bet kurios dokumentacijos ir dalyvaujančios galutinių sprendimų priėmime. Tai nevisai normali priemonė, tačiau ji yra būtina, jei valstybė yra banditas ir sukčius. Reikia galvoti, kaip komisijose apsisaugoti nuo policijos ir saugumo provokatorių, sieksiančių dalyvauti jų steigime, kad paskui kreiptų jas į klystkelius, keltų kivirčius ir pan. Dėl visuomeninių komisijų reiktų priimti atskirą įstatymą ir pakeisti Konstituciją. 4. Neužsiciklinti ties ekonominiais reikalavimais, kaip daro blefuotojas ir populistas A.Paleckis. Esmė – VALSTYBĖS KASDIENIS VALDYMAS, SLAPTOSIOS AGENTŪROS DEMASKAVIMAS, SLAPTUMO MAŽINIMAS IR DEMOKRATIŠKUMAS. Dabartinis Seimas vargu priims tokius paketimus. Nepriims jų ir kiti blefuotojai tuščiažodžiautojai, keliantys „revoliucinius“ triukšmelius dėl laikinų problemų. Priims tie, kas siūlo demokratizuoti operatyvinį valstybės valdymą ir nebeturi ką prarasti. 5. Ponia G.G., nors tavo dėdė „Fronto“ narys yra slaptas policijos bendradarbis, tačiau juk pati esi labai smarki „antisisteminė revoliucionierė“, todėl tikiu, kad šio mano komentaro netrinsi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Ka reikia daryt? Kaip isnaikinti pedofilus ir labai didele korupcija valdzioje? Ar tai imanoma?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Kada pagaliau iswvyraus teisybe?Bet siuo atveju tai tikriausiai nera imanoma?But gerai,kad butu sudeti visi taskai ant I.Labai gaila zuzalotos tiek fiziskai tiek emociskai mergaites.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. cia jau aisku kad tie usai ar furmanavicius tik peskeles uz ju baisus pedofilu klanas tai irodo kaip jie verciasi is kailio kad tik toliau neislistu ju sakneles o ten geros pavardeles

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. kadangi kazkas atvaziavo paimti spalio 5 d. Kedzio is namu, o jis visa laika buvo sekamas, akivaizdu, kad musu teisesauga viska zino, kaip buvo is tikruju, tik vaidina cielka ir kazka dengia, o dengia pedofilus

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. atpažinti iš nuotraukos daromas išskirtiniais atvejais, kada nėra galimybės pateikti gyvą asmenį. Jei tikrai buvo daromas aprašytasis atpažinimas netinkamom priemonėm, kuo nesinori tikėti žmogui, dariusiam juos šimtais, tai jis turės niekinę įrodyminę reikšmę. Nuotraukos parodymas nesutrukdys pateikti atpažinimui tą įtariamą pedofilą dar gyvą, kitų asmenų tarpe. Taip pat nutarimu galima panaikinti ir nutarimą pripažinti Ūsą nukentėjusiuoju, nes kažkur skaičiau, kad yra toks dokumentas byloje. Tik vėlgi nesinori tikėti, kad jis yra. O svarbiausia – kas įlenda į bylą, kurioje vyksta tyrimas,kurio duomenys slapti, ir neša į turgų?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. klausyk, gerbiamas teisėjau ar advokate, proto bokšte, pasedėtum 15 metų prie savo nabago AK, dar tais laikais kai su savo lietuviškom raidėm galėjai internete kitaicų kringelius paišyt… tai pašnekėtum tu man čia dabar apie savo klumpes gražiasias…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. klausyk, gerbiamas teisėjau ar advokate, proto bokšte, pasedėtum 15 metų prie savo nabago AK, dar tais laikais kai su savo lietuviškom raidėm galėjai internete kitaicų kringelius paišyt… tai pašnekėtum tu man čia dabar apie savo klumpes gražiasias…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. niekaip nesuprantama,jeigu jau Kedys kaltas,sizofrenikas ar dar koks neaisku,tada kodel prokuratura per metus laiko neisaiskino ,kad jis pats kaltas ir neuzdare i kamera.Kam tada reikia mergaitei rodyti nuotraukas su usais,juk jei normali but nuotrauka ji ir turejo pazinti Usa,nes jis krikstatevis.Kam reikejo ieskoti Furmonaviciui gyvenimo drauges,kur tokios ir nera.Sakykit kam cia tie cirkai ir tautos mulkinimai.Manau,kad Kedys vienas pirmuju buvo pakastas,o kad nukreip demesi nuo pedofilu tinko pasirinkta nusauti gal maziau itike asmenys.Manau kokl mus milijonas neiseisim i gatves su transporantais pries pedofilus,nieko nebus.Vienykimes,vardan saugios musu vaiku ir anuku ateities!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. nesuprantamas ir debiliskas mandrazas,jau tie klumpiai ir ju liekanos visai isdurnejo su tom raidem

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Pora žodžių dėl komentarų "Dvarvyčio dvaras" ir to Vytautas.
  Gerbiamieji,tikiu,kad norėjote pasakyti kažką reikšmingo,tačiau atsiminkite,kad bendraujame lietuviškai,todėl savo komentarus rašykite lietuviškai,o ne kokiu nors,šių laikų blatnųjų žargonu.Normalūs žmonės to žargono nemoka,todėl jūsų informacijos dauguma nesupranta.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (6)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...