Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Birželis 20 Sekmadienis
 

Primityvus pataikavimas ar politinis apakimas?

2017-11-04 12:16 | Nuomonių ringas | Komentarų (26)

G.Landsbergio ir kitų Seimo konservatorių siūlymas 2019 metus paskelbti Lietuvos Žydų metais, teikiant šiai tautybei išskirtinumą, labiau panašus ne į kokią rimtą kampaniją (gal rinkiminę?), bet į primityvų pritarimą Vanagaitės ir Zurofo postringavimams.  KK nuotr.

Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena Lietuvoje minima nuo 1994-ųjų. Ši diena primena 1943 m. rugsėjo 23 dieną likviduotą Vilniaus getą, kai dalis šio geto kalinių buvo nužudyti Paneriuose, kita dalis pateko į koncentracijos stovyklas, įkurtas nacių okupuotose teritorijose.

Nuo pirmųjų okupacijos dienų naciai pradėjo rasinių ir politinių priešų žudynes. Pirmosiomis aukomis tapo Ablingos ir Žvaiginių kaimo valsteičiai, kaip įkaitai už sovietų nušautus kelis vokiečius, po to buvo žudomi žydai, komunistai aktyvistai, aktyvūs sovietinės valdžios talkininkai, čigonai ir psichiniai ligoniai. Žiauriausiu genocidu (holokaustu) Lietuvoje laikytinas čigonų (romų) fizinis naikinimas, nes šios tautybės asmenų Lietuvoje nebeliko jau 1942 m. Visoje Europoje buvo išžudyta 500 tūkst. čigonų.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narių Manto Adomėno, Gabrieliaus Landsbergio, Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės, Andriaus Kubiliaus ir Edmundo Pupinio siūlymas 2019 metus paskelbti Lietuvos Žydų metais, teikiant šiai tautybei išskirtinumą, labiau panašus ne į kokią rimtą kampaniją (gal rinkiminę?), bet į primityvų pritarimą Vanagaitės ir Zurofo postringavimams.

Juk metus skelbiame už ypatingus nuopelnus ar dėl tradicijos (tarmių), buvo  holokausto metai – dėl nukentėjusiųjų, o visų žydų negalima garbinti – buvo ir griovusių laisvos Lietuvos pamatus, buvo glaudžiai bendradarbiavusių su sovietais lietuvių tautos budelių, ir su naciais, kai apiplėšinėjo ar siuntė į mirtį ne tik nežydus, bet ir savus gentainius .

Beje, per 25 metus netekome ir beveik trečdalio lietuvių. Kuriuos metus paskelbsime  išmirštančios lietuvių tautos metais?..

Jei jau siūloma skelbti tautybių metus pagal genocido santykinį mastą, logiška būtų pirmiau skelbti Čigonų metus.

Siūlymas nelogiškas, prilygstantis pataikavimui išsišokėliams ir politiniam apakimui.

TS-LKD narys Algimantas Zolubas

Komentarai

 

 

 
 1. lietuva2.lt/lt
  ________________________________________________________
  Lietuva – be lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų_valstiečių žmogėdrų gaujos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. va čia (nuo 31:12)
  youtube.com/watch?v=Zy8iI8kJYrw

  patartina pamatyti renginio abi dalis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Iš geros šeimos buvo Laukminiškių k. (Kupiškio apskr.) Jurgis Vosilkavičius, tačiau gal dėl pomėgio velnio lašeliams antros pusės taip ir nesusirado, tėvų ūkį išpardavė, pasiliko nedideliame sklypelyje mažoje gryčiutėje prie vieškelio gyventi. Joje buvo įsirengęs smulkių prekių parduotuvėlę, nebūdamas didelių poreikių, gal iš tokio verslo ir pragyveno, nors tokias prekes žmonės rodžiau pirkdavo iš Pandėlio su savo arkliuku atvykstančio tiesiog į namus Leibuko, kuris atveždavo muilo, adatų, šviežių silkių, o mums vaikams dar ir po saldainiuką duodavo.
  Jurgis mėgdavęs skaityti iš kažkur ištrauktą talmudą, rodydavęs turgaus dieną Pandėlio prekybininkams žydams bei sugėrovams. Kai susikivirčijęs su kažkuo Jurgis gerai gavęs lupti, Leibukas jam paaiškinęs: „gavai turbūt už kortas, padaugintą šnapsę ir talmudo aiškinimą“.
  Radosi toks panašumas ir šiomis dienomis.
  Iš tikinčiųjų teko sužinoti, kad Seimo narys Mantas Adomėnas bažnyčiose Žodžio liturgijos metu skaito Šventojo Rašto ištraukas, o Senasis Testamentas drauge yra ir žydų tautos istorija. Dar daugiau, – Vanagaitės ir Zurofo postringavimų metu jis pasiūlė 2019-uosius Letuvoje skelbti Žydų metais! Tarp bendrapartiečių Seimo narų keletas ir pritarėjų radosi. Ar nepanašu, kad TS-LKD rinkiminę kampaniją per Bažnyčią ir žiniasklaidą jau pradėjo?
  Prekijus ir muitininkus Kristus iš šventovės išvijo, Jurgį sugėrovai už raštų aiškinimą išpėrė. Ar už primityvius siūlymus ir veiksmus karjeros labui nevertėtų tuos seimūnus nuo patogių seimo laktų pasiųsti į politikos patvorį?
  Stebėkime, laiko dar turime.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 4. Kodėl pas estus ar lenkus patys normaliai susitvarko valstybių valdymus? Kad tautoms ten gyvenimai gerėja. Nes pensijos ir altyginimai didesni nei Lietuvoj ir valstybės interesas tiesiog ginamas. Lietuvoj patys vėl prisirinko į Seimą, kur vietoj rimtų strategijų kad iki 2020 metų kaip nustos eit ES parama teikt rimtas strategijas, kad spręst problemas jų į ateity nepaliekant. Ką matom? Nei patys daro, nei sugebantiems leidžia. Patys seime jau dalis partijų su įtarimais iš teisėsaugos -jie viduj jau tarp savęs ardosi..Tai kokia vertė Tautos, kuri pagal Konstituciją kuria valstybę. Tiesiai ar netiesiai įtakoja valdymą. O čia didėjanti emigracija ir skurdas, bei kainų infliacija…Ir besiblaškantys Seie, aukščiausioje valdžioje ir kurią patys rinkos, vieni kitiems trukdydami…

  Thumb up 1 Thumb down 0

 5. papyle eilini srutu kibira ant Lietuvos poetu (ne veltui yra ardoma Lietuviu kalbos rasyba, o dabar nusitaikyta ir i Lietuviu kalbos komisija bei istatyma sauganti Lietuviu kalba)…tai kaip cia iseina kad kazkas mate kaip abu saude (net kas koki suvi padare)?…ar cia vel pasirinktinai tikima kgb? argi negalejo buti tik pranesta? o cekistai susaude veliau visus? negi nebuta hibridinio karo tada? o tai kaip tada paaiskinti kurima netikru miskiniu buriu ir kita dezinformacija? Dar priimama uz gryna piniga kad jis perdozaves alkoholio mire…o negalejo kaip Boruta, Salomeja, Cvirka, Gira tiesiog nunuodyti? Juk visiems zinoma kad Kreve bandyta nuzudyti Vokietijoje (net nusiusti agentai du su smulkmenomis kaip ta padaryti), bet jis spejes pabegti i JAV

  Thumb up 3 Thumb down 1

 6. Visi jie šunų guja.Ateis laikas ir jie,kaip pasiutę šunys ims pjautis tarp savęs.

  Thumb up 6 Thumb down 2

 7. Ten kur reiškia – pasisavino įstatymų leidimų galias. Niekas nieko nepasisavino. Nes pagal LR Konstituciją Tauta kuria valstybę. Kur gali tiesiai ar netiesiai per rinktus savo atstovus įtakot valstybės valdymą. Tad jei rinkti politikai nedirba tautos labui -tauta gali tiesiai to reikalaut. Ką pasidarė savo laiku Lativjoj, Estijoj ir Lenkijoj. Kaip jų seimuose pradėjo atstovaut oligarchų interesus, vyko pirmalaikiai rinkimai ir pasibaigė tokie monai tenai. Kur dabar ten ir pensijos, bei altyginimai didesni nei Lietuvoj ir oligarchų interesai sutarmdyti. Būt nesutramdę per nepasidarę pirmalaikius, būt kaip Lietuvoj aršiau…Lietuvoj ir dabar per rinkimus, paskui oligarho programą su tautiniais kostiumėliais -kaip užhipnotizuoti nors ir į pragarą. Kaip ir per referendumą į ES už ką.. šturmavos Lietuvoj? Ko aplink sau niekas neleido ir vis tiek sustojo į ES ir sėkmingiau vystos nei Lietuvoj. Nes ir dabar Lietuvoj Tautai nerūpi. Kad reikalaut iš savo rinktų, kad iki 2020 metų kaip nustos eit ES parama teiktų rimtas valstybės vystymo strategijas, kad paskolas atiduot ir ekonomiką gerint. Per ką gerėtų tautos bendra gerovė. Atminkit, Tauta į save žiūrėkit ir iš savęs reikalaukit. neleiskit vieni kitų skriaust, Kaip Estijoj vieni už kitus stoja. Ką sugebėjo lenkai, estai ir latviai. Lietuvoj vis kiti kalti.. Vieni kitus durstydami.. paskui proškus per referendumus ir paskui stebis, kodėl blogėja? Dar naują anekdotą suskėlė, kad lietuvis lietuvį dursto kaltas žydas. Dėl žydų, jų vieningumo lietuviai turi mokytis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. O Lietuvoj, šaipydamiesi iš pačių savo rinktų politikų, kurie tik visuomenės atspindys, žiauriai prašauna Lietuvoj. Nes kaip Tauta kuria valstybę, pati tiesiai ar netiesiai dalyvaudama valdyme -taip ir turi ant savo kailių. Tad štai konservatoriams, kaip ir kitiems valdžioje, aiškiai trūksta kompetencijos valstybės ūkiniam valdyme. Vienok dėl savęs, kaip tikslinės grupės interesų patenkint, jie labai gerai organizuoti. Praktiškai jų rinkėjas pensininkai tremtiniai ir biurokratija sudarbinta per savivaldybes…Kur tremiiniai pensininkai skirias nuo eilinių pensininkų tuo, kad prie eilinių pensijų gauna ir tremtinių priedus. Kaip ir biurokratija sudarbinta per savivaldybes žino – tik taip jie išlaiko perteklines darbo vietas, kol per partiją organizuoti. Ir įdomumas, konservatoriai ir atstovauja stambių interesus. Ypač per krizę 2008 metais gelbėdami sau valstybę praskolino ir skolas numetė atiduot į ateity. Įteigę, tai kaip išgelbėjo. O skolų atidavimas liko ir slegia jau. Na ir Lietuvoj vengia pažiūrėt, iš ko skolijos? Jei iš Amerikos, tai gi patogu gyvent ir ktioms grupėms, kur prieina prie valdymo iš praskolintos valstybės ateities sąskaita imituot. Tad Amerikos interesai jei jie pareikalauja atiduot paskolas -koks vaizdelis, jei ne rėkaut rusai puola? Vėl alternatyva konservatoriams Seime -ten vaizdas savų oligarchų interesai. Kurie ir žiaurūs savo tautos atžvilgiu. Ir iš ko rinktis..:Kaip rimtesnių neprileidžia? Dabar seime nėra iš ko net reikalaut dirbt valstybės labui? Nes užsiėmę. Tai tirias vieni kitus dėl įtakų. Konservatoriai paminklų statymais užsiėmę ar kaip kitus metus pavadint? Tad iš ko šaipos Lietuvoj, apart ne iš savęs? Kaip reikia susitelkt, kad iki 2020 metų kaip nustos eit ES parama liko neduag laiko ir kaip įmanoma daugiau valstybės paskolų atiduot ir ekonomiką užvest -gi nesimato kas apie tai ir prabilt drystų? Net tautoje nesigirdi tokių reikalavimų iš savo rinktų? O šaipytis -čia silpnumo požymiai. Atminkit, iki 2020 metų likus nedaug laiko Estija, Latvija ir Lenkija daug rimčiau jau susitvarkę savo valstybių valdymus. Nei Lietuvoj net nešviečia tuo…nemasto, ką ateities kartos pasakys už dabar paliktas ir didėjančias nesprendžiamas problemas į ateity? Ar gyvent ateities praskolinomo saskaita, ko neleidžia sau aplink esančios valstybės kur pajėgios paskolas atiduot, Lietuvoj sau šaipos.. ? Nebūt karžygiai…? Pasirodė per rinkimus oligarho interesai – paskui nors ir į pragarą… o paskui skundžias didėjančiu skurdu ir emigracija bei kainų didėjimu. Bei nesiskailymo kaip su žmonėmis…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Tai netiesos, aferų, manipuliacijų bei įrodymų pabrikavimo gauja. Keisčiausia yra tai, kad nemažai kvailių jais tiki.

  Thumb up 16 Thumb down 3

  • Patys, patys geriausi ir teisingiausi buvo yra ir bus brazauskiniai bolševikai!!! URA tovarišči…

   Thumb up 4 Thumb down 0

 10. Dėmesio,
  Lietuvos gynėjams, tikroji konstitucija buvo bei yra tik pirminio pavidalo, priimta 1992.10.25.
  Tekstas va čia e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.47BB952431DA
  ***
  Kai Vytautas Landsbergis pasirašė antikonstitucinį Seimo rinkimų įstatymą, bei kai Lietuvos Respublika nuo pat savo Konstitucijos priėmimo 1992.10.25 dar nė karto neturėjo teisėtai išrinkto Seimo, tai bet kokie konstitucijos straipsnių keitimai Seime yra niekiniai.
  Lietuvos gynėjų tvirta nuostata – kelių partijų l. klastingi politikai neteisėtai pasisavino įstatymų kūrybos galias (Seime), įstatymų vykdymo (vyriausybines) galias.
  Daugiau apie tai
  [Teisinė (ne)tvarka]
  va čia
  lietuva2.lt/pasiulymas/teisine-ne-tvarka/59d9a6560a1d0d0f1c286e2d

  Thumb up 6 Thumb down 1

 11. Visada sakiau, kad konservai yra kvaili. Buki, primityvūs, dažnas prasto išsilavinimo, siaurų pažiūrų, linkę šunuodegiauti, linkę į aferas menkystos.
  Išvardink visas įmanomas žmogaus ydas, gausi konservatorių.

  Thumb up 17 Thumb down 2

 12. Visada sakiau, kad konservai yra kvaili. Buki, primityvūs, dažnas prasto išsilavinimo, siaurų pažiūrų, linkę šunuodegiauti, linkę į aferas menkystos.
  Išvardink visas įmanomas žmogaus ydas, gausi konservatorių.

  Thumb up 11 Thumb down 2

 13. Šiaip sakytum matom Lietuvos politikoj fiasko. Kaip Seime konservatoriai, kur vaizduoja opoziciją ir būsimą valdžią, jei neturi rimtų idėjų Kaip spręst rimtas ir didėjančias valstybės problemas. Dar daugiau blaško nuo pagrindinių problemų sprendimų į n svarbumo įvykius. Nei valdžioje esantys ir tiesiog blaškos. Po tyrimais ir panašiai maskuojas, kur esmė neturi ką rimto siūlyt valstybės valdyme. Ir dabar seime yra rimtos problemos, apie kurias tyli. Štai pav. su įtarimais liberalų partija. Kur negavus valstybės dotacijų, jei su bankais derinas kaip lengvatinėm sąlygom atiduot partijos paimtą paskolą rinkimams ir panašiai, tai..? Reiškia iki 2020 metų likus nedaug laiko rimta problema Lietuvoj, kaip mažint valstybės 17 milijardų paskolų. Kas yra daug lyginant su metiniu biudžetu apie 10 miliardų eurų ir iš esmės negebėjimu efektyviau valdyt valstybės. kad pagal Kjonstituciją gerėtų gerbūviai tautos daugumai, kad kaip aplink būt didesnės pensijos ir altyginimai. Reiškia iki 2020 metų, kol eina ES parama, reikai stengtis kuo daugiau valstybės paskolų atiduot. Nes po to bus dar sunkiau. Ir pagal Konstituciją sprendimus dėl valstybės paskolų priima Seimas vyriausybės siūlymu. O seime jei partijos kaip nuo bankų susijusios per paskolų gražinimą, dar su įtarimais – tad vaizdelis Seime nesimato rimto Seimo darbo gerinant tautos gerbūvį. Vis kažkur susiję ar įtikt bando..? Bet, kad patys savo gabumais tautos labui spręst problemas – nesimato…Kad ir jaunas konservatorių vedlys -tai, kad jis rimtų problemų nesugeba per ilgai iškelt. Kaip ir konservatoriai per metus, tai su anos knyga ..kovojo, šis jei ne ši tema -daugiau ir pasakyt ką neturi…Kažkaip optimistinio vaizdo Lietuvos valdyme neįmanoma net įžvelgt..Paimk iš konservatorių šią temą – ir regis neturi per kur reklamuotis?

  Thumb up 8 Thumb down 1

 14. Gerbiamieji, pagal LR Konstituciją visi lygūs prieš įstatymą. Negali būt išskirtinių grupių. Visi turi būt gerbiami. Seimas, kaip aukščiausia Lietuvos valdžios institucija turi taip reguliuot įstatymais valstybės ūkinę veiklą, kad ji tarnautų bendrai Tautos gerovei. Kad kaip Estijoj, Latvijoj ir Lenkijoj iki 2020 metų kaip nustos eit ES parama likus nedaug laiko kiek galima pagerint žmonėms gyvenimus. Todėl ten pensijos ir altyginimai didesni nei Lietuvoj. Kur valdžia, vietoj to, kad rūpintųs savais žmonėm nepaisant jų tautybės, jie..? Nesugeba susitelkt į svarbiausias tautos išgyvenimo problemas, kaip mažint skurdą ir emigraciją bei kainų inflaiciją. Kur mąstai didesni nei aplink valstybėse.. Vaizdas, tik link kiršinimosi ir į antraeiles problemas, kurios negebant spręst pirmaeilių problemų didėja…ką matom iš Seimo? Apart vieni ktius tirias ir kaip oligarcham įtikt per visokius memorandumus, švęst ar atskirom grupėm privilegijas daryt..kas čia Lietuvoj daros? Per virš 20 metų valstybės valdyme nesusiformuoja atsakingi politikai..Kuriems paprastas tautietis, nežiūrint jo tautybės, rūpėtų. ? Ar specialiai neprileidžiami sugebantys…? Gi po metų darbo Seime jie neturi ką pasakyt, ką gero žmonėms padarė? Apart didėjanti emigracija ir skurdas bei kainų infliacija…Konkurencijoj tarp valstybių pralaimi net Lenkijai ir Latvijai, kur dėl pigumo ir iš biednumo dauguma liituvių apsiperka ten išveždami pinigus. O Lietuvos valdžioj nerimtėja…Beje, tokio didėjančio nesiskaitymo su savo paprastais žmonėmis iki šiol dar nebuvo…Nei tie, nei anie net nepaiso…Klausimas, kas iš tikro valdo Lietuvą? Kas rinkos šiuos tegu ir atsako -kas iš tikro valdo Lietuvą ir atsako už kas dedas?

  Thumb up 8 Thumb down 1

 15. kaip uoliai lenda i subine hebrajams.toks fliansas negali būti lietuvos premjeru,ar prezidentu,nes megsta lysti be muilo…

  Thumb up 19 Thumb down 1

 16. “Gabrielius (hebr. גַּבְרִיאֵל, Gavri’el Dievo vadas) – vienas žydų mitologijos arkangelų. Gabrielius buvo pasiųstas išaiškinti regėjimų pranašui Danieliui, pranešė apie Jono Krikštytojo ir Jėzaus būsimą gimimą. Musulmonai tiki, kad Dievas per Arkangelą Gabrielių Mahometui apreiškė švenčiausią islamo knygą – Koraną.
  Paminėtas Biblijoje Dn 8:16, Lk 1:19.” rašoma Vikapedijoje
  Ar Gabrielius yra Jahovos liudytojas?

  Thumb up 19 Thumb down 1 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kodėl geras klientų aptarnavimas toks svarbus?
Į Lietuvą bandė įvežti trąšų falsifikatą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...