Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 15 Antradienis
 

Prie Prezidentūros – D.Kedžio rėmėjų piketas (foto)

2010-10-04 14:37 | Naujienos | Komentarų (85)

KK nuotr.

Šiandien Prezidentės Dalios Grybauskaitės susitikimo su Teisėjų taryba ir aukštesnių instancijų teismų vadovais metu prie Prezidento institucijos įvyko Drąsiaus Kedžio rėmėjų piketas.

„Geriau mirti kaip Drąsius, negu gyventi kaip prokuroras“, „Reikalaujame tirti VSD piktybiškai naikinamas V.Pociūno, D.Kedžio nužudymo bylas“, „Prezidentė akla, valdininkai – klanas, tauta – vergai, kiek ilgai tai tęsis?“, „Prokuratūra – melagių, parsidavėlių irštva“, „D.Valy, nenori ar negali išvalyti prokuratūros?“, „Prezidente, ar A.Valantinas pelnytai kopia karjeros laiptais?“ , „Lietuvos teisėsauga – Lietuvos votis ir gėda“, „Prokuratūra ar kilerių tarnyba“, „Prezidente, naikinkite kilerių tarnyba“ – tokiais plakatais „apsiginklavę“ D.Kedžio šalininkai protestavo prie Prezidento institucijos prieš supuvusią ir kriminalinę Lietuvos teisėsaugą.

Kaip žinia, rytoj sukanka metai nuo tragiškų įvykių Kaune, o pedofilijos byla, nusinešusi keturių asmenų gyvybes, dar nepradėta nagrinėti. Maža to, D.Kedžio dukrelės tvirkinimo byla buvo taip „išskalbta“, kad iš kaltinimo prievartavimu liko kaltinimas mažamečio tvirkinimu, o Laimutei Stankūnaitei įtarimai iki šiol nepareikšti, nors tyrimo metu ir nustatyta, kad kaltinimo vieta – L.Stankūnaitės nuomotas butas.

Be to, visus metus prokuratūra teisėjo J.Furmanavičiaus ir V.Naruševičienės nužudymą tyrė kryptingai, siekdama įrodyti, kad žudikas yra tik vienas – tai Drąsius Kedys, nors liudytojai įvykio vietoje matė du asmenis, o vienas liudininkas prokuratūrai yra paliudijęs, kad į teisėją šovė azijietiško veido vyras.

Kryptingai buvo tiriamas ir Drąsiaus Kedžio nužudymas – nuo pat pirmos minutės, kai buvo atpažintas D.Kedžio lavonas, prokuratūra piršo versiją, kad D.Kedys mirė pats, užspringęs savo skrandžio turiniu.

Pikete prie Prezidentūros šiandine dalyvavo ir Anglijoje įkurtos lietuvių visuomeninės organizacijos „Veritas“ atstovė Agnė Gredeckaitė. Ji plakatą šiandieniniam piketui pasigamino Kaune, policijos komisariate, belaukdama, kol baigsis D.Kedžio dukrelės ir biologinės motinos pasimatymas. Mat nuo Garliavos įvykių mergaitę į pasimatymą su biologine motina L.Stankūnaitei nuolat lydi D.Kedžio šalininkai.

Kai kurie protestuojantys asmenys po vieną vaikščiojo su plakatais po Prezidentūros aikštę. Policininkai užsirašė visų proteste dalyvavusių D.Kedžio rėmėjų pavardes.

“Mūsų tikslas vienas – atkreipti Prezidentės dėmesį į teisėsaugoje vykstančias negeroves. Nes tai toliau tęstis, kas dabar vyksta teisėsaugoje, negali”, – “Karštam komentarui” nuomonę išsakė vienas piketo dalyvis.

Prie Prezidentūros vykusiu D.Kedžio rėmėjų piketu ypač domėjosi užsieniečiai – priėję jie klausinėjo, kas čia vyksta, dėl ko protestuojama, kai kurie fotografavosi prie D.Kedžio rėmėjų prisiminimui.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. I’d have to test with you here. Which is not one thing I normally do! I take pleasure in studying a publish that will make folks think. Additionally, thanks for permitting me to remark!

  instamax.lv/

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. I have to say that for the last few of hours i have been hooked by the impressive posts on this website. Keep up the great work.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. I do love the manner in which you have presented this particular concern and it really does provide me personally some fodder for thought. However, because of what precisely I have personally seen, I really hope as other remarks stack on that people keep on point and don’t start upon a tirade of some other news of the day. All the same, thank you for this excellent point and although I do not go along with it in totality, I regard your point of view.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. My partner and I stumbled over here different web address and thought I may as well check things out. I like what I see so i am just following you. Look forward to checking out your web page yet again.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. padlos isidirbineja,prie ko pavardes???kas jiems leido ta daryti???na betvarke toliau vyksta sumautoj lietuvoj,visi kas nori daro ka nori,o apie bedas niekas nenori kalbeti,Viespatie,kada vis tai baigsis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. nieko keista ,kad mentai pilvuzai gerai gyvena ,reikia mažinti algas kad neuretu pieštuku su kuo užsirašineti ,tikras genocidas iš valstybes ,ir tai vadinasi (DEMOKRATIJA) laisvas žodis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Akivaizdu,kad J.E. Prezidentė Daša Polikarpovna GRYBAUSKAITĖ žmonių problemų nemato ir nenori matyti,tačiau intensyviai bendrauja su čekistais.Laikas suprasti,ką runkeliai šlovina ir pagalvoti ar verta šlovinti čekistų draugę.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. pareigunas, pries pareikalaudamas dokumentu is kitu, pats turi pirmiausia prisistatyti pavarde ar parodyti savo tarnybini pazymejima.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Ar turėjo teisę VAD pareigūnai reikalauti parodyti dokumentus ne prezidentūros teritorijoje?Man atrodo,jie viršyjo įgaliojimus.Gal kas labiau išmanote tas peripetijas?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Prezidentė akla ir kurčia,nes su jos palaiminimu viskas daroma.Matyt,ir pati,būdama finansų ministre yra gerokai apsidirbusi.Juk klanas-AMB aplinka,o prezidentė save išdidžiai pavadino AMB mokine!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Cia ne sovietmetis, cia banditu valdoma valstybe. Jeigu tiesa ka sake Dapkus, (o jis tikrai nekurs) valantinas su kokoskinu specialiai neskyre apsaugos narusevicieniai. Tai zino visi kas dalyvavo kaune pasitarime po furmos nuzudymo. Valntinas su kokoskinu sake kad reikia skirti apsauga usui, stankei, kai policija paklause ar dar kam, tie susizvalge ir pasake "VISKAS". Po keliu vandu buvo nusauta naruseviciene. Tai dabar didelis klausimas, ka pasakojo valantinas prezidentei 3 val? Kodel jis dabar daro karjera, kuri galima tik prezidentes palaiminimu (skirimu)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. sovietmečiu iš važiuojančių į Šiluvos atlaidus milicija reikalaudavo parodyti dokumentus ir užsirašydavo pavardes,o vėliau darbe "BŪDAVO POKALBIS" ir ne vienam maldininkui jis baigdavosi-"LAUK" iš darbo.DABAR NE TAS PATS??? Bus "POKALBIS"???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. kiek norit piketuokit,ka norit darykit prokurorams nerupi.jie jau padare isvadas,kad zude kedys ir savo melo nepaneigs.gaila,kad turim tokia teisesauga.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Zulikai- grupuociu nariai, teisti ne viena karta, bausti ne viena karta RENKA TEISEJUS !!! Manau jau zemiau lietuvos teisetvarkai nusiristi nebera kur…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Smagu, kad daug kas palaiko piketuotojus, bet kodėl tie palaikantieji tik internete?:) Kodėl niekas neateina ir bent jau be plakatų nepastovi?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Cia tavo ir Lietuvos "ekspertu" isvada, kad Drasius paspringo vemalais? Kad vemalu niekur nerasta, gal tavo galvoje vietoj smegeneliu tik vemalai. Kazko labai seki tos tragiskos istorijos eiga, ar tik ne subine svyla?

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...