Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Prie Generalinės prokuratūros – pilietinė protesto akcija (papildyta video)

2011-01-04 16:08 | Naujienos | Komentarų (100)

KK nuotr.

Pertvarkas prokuratūros sistemoje gali išjudinti tik visuomenė – tuo įsitikinę JDJ konfederacijos ir judėjimo “Vytis” nariai, kurie šiandien suorganizavo prie Generalinės prokuratūros protesto akciją. Nuo šiol tokios protesto akcijos prie Generalinės prokuratūros vyks nuolat, kelis kartus per mėnesį.

Kelios grupės protestuotojų – iš viso 17 žmonių iš Vilniaus, Kauno, Kėdainių, Tauragės, Radviliškio ir Šiaulių šiandien virš valandos protestavo prie Generalinės prokuratūros, reikalaudami tirti rezonansines bylas (Valdovų rūmų statyba, VEKS, Kauno pedofilijos byla, D.Kedžio mirties byla ir kt.), o taip pat nušalinti nuo prokuratūrų vadovavimo Kėdainių ir Tauragės r. apylinkių prokuratūrų vyr. prokurorus.

Su protestuotojais buvo išėjusi susitikti generalinio prokuroro patarėja ryšiams su visuomene Vilma Budėnienė. Ji apie 1,5 val. kalbėjosi su piketo dalyviais, išklausė jų nuomonės apie prokurorų darbą ir prokuratūros sistemą apskritai, padėjo užregistruoti piketuotojų prašymus, o vienai močiutei padėjo prašymą parašyti.

Kitas piketas prie Generalinės prokuratūros planuojamas po dviejų savaičių.

“Tai bus nuolatiniai piketai – ne tik Vilniuje prie Generalinės prokuratūros, bet ir prie prokuratūrų kituose miestuose”, – “Karštam komentarui” sakė piketo dalyvis Giedrius Grabauskas-Karoblis.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Stilius panašėja į Lietuvos ryto, kas čia nutiko su Karštu komentaru?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Kas dabar bus? KItą gėlių puokštę ruošėmės teikti Kliunkai, o jis va iš darbo nori išeiti, Ne nu cirkininkai kaip reta: vakar Klonio gatvėje tie benamiai surengė “pasitarimą:, o už kelių valandų jau Kliunka policijoje. VSD agentai šlaistosi aplink namus, ne kitaip. Nebepadeda jau kriminalinės apsaugos biuras, ir prašiau aš jų nu sekite tuos neaiškius, pristatykite daugiau kamerų, jau nebeįmanoma, dabar gyvens iki svieto pabaigos cirkus krės, o aš šukuosenų velti negalėsiu, nes vis reikia važiuot į tą Klonio gatvę vis tikrint, ar vėl naujų cirkininkų neatsirado.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. TAUTOS ATEITIES FORUMO

  PRANEŠIMAS SPAUDAI

  Vilnius 2011m.sausio 5d.

  Tautos ateities forumas ( http://www.taf.lt ) kreipėsi į Vilniaus savivaldybę prašydamas suderinti organizuojamą mitingą -eiseną .Mes norėjome 2011m.sausio 16d. mitinge prie LR Seimo ir eisena iki Vyriausybės rūmų išreikšti piliečių nepasitenkinimą dėl nesprendžiamų katastrofiškos bedarbystės problemų ,mažiausių ES vergiškų algų,vis augančio skurdo.Tuo pačiu pritarti LR Prezidentės pozicijai ,kad Lietuvos masinės emigracijos ir vis daugaiu skurstančios visuomenės fone valstybę valdo oligarchai ,kyšininkai ir vagys,o teisėsauga jau tapo nusikaltėlių prieglobsčiu.Tačiau Vilniaus savivaldybės klerkai brutaliai pamynė mums LR Konstitucijos garantuotas teises laisvai rinktis , laisvai reikšti savo įsitikinimus ir uždraudė šį renginį.
  TAFas protestuodamas prieš šiuos antidemokratiškus biurokratų veiksmus solidarizuojasi su šalies profsąjungomis ir 2011m.sausio 7d. 11va.30 min. organizuoja piketus prie Vilniaus savivaldybės.Kadangi piketuoti gali po dešimt žmonių o piketų kartotinas skaičius nėra reglamentuotas mes kviečiame žmones masiškai atvykti protestuoti sudrant vietoje grupeles iš dešimt žmonių.Gana taikstytis su antidemokratiškais valdžios užmačiais neleisti taikių piliečių mitingų ir demonstracijų,Gana tikėti valdžios viedmainystėm dėl demokratijos stokos Baltarusijoje kai demokratija jau senai paminta čia Lietuvoje.
  Kviečiame padorius žiniasklaidos atstovus platinti šią informaciją nes jei mes ir toliau tylėsime ateis ir jūsų eilė.

  Pagarbiai TAF pirmininkas Daktaras Algimantas Matulevičius

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. reikia reikalauti “Draugystės” prichvatizacijos bylos atnaujinimo. Nacionalizuot viešbutį, tada gal ir rentą galima grobuonei Nr.1 skirt.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. piketavot vakar, Kliunka taip išsigando, kad šiandien su kvapeliu į darbą atėjo :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Beviltiskas atvejas,prokurorai save laiko DIEVU ,jie gali meluoti ,siauteti, kaip kliunka,pafantazuos sukurs istorija,kokia naudinga kliunkiui, ziurekit kad greiciausiai liks kalti kavines darbuotojai, nes DIEVUKAS YRA NELIECIAMAS, odarbuotojai nuikentes, kad isdriso tokiam “nelieciamajam” iskviesti policija.Musu Liietuvoje,deja,tokia tiesa,egzistuoja MELAGINGOJI teisesauga

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. tauta,….daugelis tyliai vargsta ir skurdo grašius skaičiuoja,kad vietoj to kažką darytų-bent vienytųsi ir darbo vietų reikalautųsi. Visi-oij mes pritariam,pritariam. Reikia ne piketuoti,o kviestis per tv,per radijo viešai kuo dažniau diskutuoti ir reikalauti valdžios atstovų pertvarkos šaly,…kam tie sambrūzdžiai po kelis žmones…,juokinga.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. :) išdulkinau Babą ,apsukau aplink pirštą be gailesčio :) supyko, kaip save veidrody pamatęs :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Ar sumąstė ką nors Jūsų prakiurusios smegenėlės kaip užraukinėti PEDOKLANĄ sutraidinusią bylą?
  Sadas kiek suprantu gydo ANTIBIOTIKAIS.Bet šalutinis poveikis pražudys IMUNITETĄ,todėl klanas užvers padus dėl DISBAKTERIOZĖS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Kokiam idiotui smagiai dar rasosi kad Kedys zudikas.Ar ti nebusi is tos pacios saikos kuri maitinasi is vaiku porno?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • čia buvo viešai paskelbta, su visais įrodymais, jei kažkas pvz,kedulio giminė, mano kitaip ir turi kitokių įrodymų, tai kodėl nesikreipia į teismą visą tai paneigti

   Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Čekistinė prokuratūra kapitalistinėje santvarkoje,-tai nesuderinami dalykai.Tačiau,kai Lietuvą valdo Kremliaus agentai net ir kunigams tokia tvarka tinka.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Lenkiame pries pilietiskai susipratusius puikius lietuvius galva,kurie nepabugo gausaus sniego ir kovoja uz musu saleles likucius prie kreivalanges budos!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Turi protestai vykti prie Prezidenturo tai ji paskyre GP tai grybauskaite pliurpe apie kazin koki teisingumA.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Ne, Mariukas išsigando manęs, nes aš sakiau, jeigu ar kartą jį pamatysiu, tai išrengsiu nuogai, turės jis man atiduoti krikštasūnio megztuką. Tai ir nesirodo dabar piketuose.Iš karto atlėkčiau su elektriku ir paeleketrinčiau, pastantyčiau tokią šukuoseną su trumpu jungimu, elektrikas akumuliatorių natsineštų. Va būtų reporatažas. tai ir bijo, nes megztuko tai negrąžina, išsivežė, kai išmečiau jį į gatvę, išmečiau paskui ir Drąsiaus megztuką, kad ir išsivežtų, bet turėjo gi grąžinti. Aš tai jo plakatus pasilaikiau, garažan padėjau, kas man, va aš tai ne vagis, nevarbu, kad tie plakatai Mariui šimtą litų kainavo, o kas man, paliko jis kiem, tai ir pasilikau, į Panevėžį vežiausi, piketavau su Mariaus plakatais. Paskui kad neapkaltintų, tai ir sugalvojau megztuko istoriją.

   Thumb up 72 Thumb down 0

    • Man pačiai juokinga, kokia aš esu šukuosena, o su Baba mes draugėxs- baba gi iš gretimo namo, kur KGB agentas gyvena. AŠ babos paprašiau, kad filmuotų vistą tą cirką, o baba gi žino kada išvažiuoja medžioklėn dėdė- juk kartu su babos sūnum policininku važiuoja. Čia gi vieša paslaptis. Baba tai šiaip teisingai varo, panašiai , akip aš , aš ntik maskuojuosi, dažnai apsimentu, jog man neva rūpi mergaitė, iš tiesų dzin man, paimtų greičiau , nebįmanoma taip gyventi, šukuosenų nebįmanoma daryti.Geras daiktas tas internetas, išmokau ant senatvės, tai čia visokių cirkų galima pasiskaityti. Cirkininkų cirkininkai, ypač tas Marius, nu matėte kur tokį? NU pagalvok, gyvėnjas atsirado, io iš tiesų į politiką nori, o kiti gynėjai? Gi visi į savivaldybes ropščiasi. Mes tik ne, na nebent pas princesę nuvažiuojame, aš tada susiveliu tokią nerealią šukuoseną kad žinote skrydį aTlaikytų, na panašiai, kaip atlaikė per Garliavos įvykius.Šiaip man tai visas kalbas parašo kiti, sunkiai man dėstosi mintys, nu ką galvojate, visą gyvenimą su žirklėmis.

     Thumb up 72 Thumb down 0

 14. gręsia bankrotas.
  Kai kurie “indėlininkai” ketina atsiimti “santaupas”.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Manau kad galėsime Drąsiaus Kelią perkrikštyti į “Aštuonių Aktyvistų Sąjūdį”.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Drąsiaus Kelias atsiriboja nuo visų visuomeninių iniciatyvų, kaip sakau aš, reikia pažinti vilką ėriuko kailyje: mums su protestuotojais nepakeliui, kažkokia Mariaus Kuprev. tęsiama politika. Šiuo metų laiku neįmanoma piketuoti nusiėmus kepurę, ir mano šukuosenos nesimato, todėl Drąsiaus Kelias ir nepalaiko tokių akcijų. Nepalaikome ir Žiobienės atstatydinimo, todėl neatvykome į Seimą. Nepalaikome ir Karšto KOmentaro, atsiribojame nuo jo griežtai. Pedofilijos byla privalo būti numarinta, ir Karštas Komentaras kišasi, kur nereikia. mergaitė turi būti atimta, o mes visa šeima išeisime į politiką, žmonės už mus balsuos, nes mes būsime aukos. Kaip išdraskiau lauko virtuvę per Garliavos įvykius, sukėliau ant kojų Drąsiaus kelio aktyvistus ir jie birželio 2 dieną nugriovė lauko pavėsinęė, taip aš sugriausiu bet kokią iniciatyvą, čia cirkų nebus, cirkininkai kažkokie susirinko, pasijungę elektras, vaidina cirkus, krečia cirkus. Visi bus išvaikyti, atsibodo. Negalėjau dalyvauti Teisingumo marše, ne prieš Naujuosius metus reikėjo daryti Šukuosenas,. Ir dabar man visas cirkas trukdo daryti šukuosenas. Jau asibodo, kiek galima. Drąsiaus nebėra, tuoj mergaitę atims, o mes netrukdysime, nes Neringa teisėja, tai ji privalo laikytis įstatymų. Cirkinasi čia atsibodo jau

    Thumb up 72 Thumb down 0

     • Palauk, kai baba prisijungs, maža nepasirodys. Baba šiaip nebloga, tik nupušusi jau. Lavaste per daug tiki. Mes tai su Lavaste esame benrdavusios siaip nedurna boba, bet ji suzinojo truputi per daug. O ta merga is sesrs namu as isvariau, atsibodo – gi norejo irgi kirpeja tapti, zikles nusipirko, pamaniau, dar mano bizni uzvaldys. Ir netiko ji tam mano Drasiukui, nu kur matyta. Geriau jau taip,kaip dabar yra, negalejau as ziureti kaip ji ten gyvena. NOrs sesuo tai mano minksta, jai tai nieko buvo, marcia vadino, nesipyko visiskai, as tai skandala iskeldavau is karto, kai tk atvaziuodavau su savo dzipu. Man cirku nebus, turi buti tvarka.

      Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Čekistinė prokuratūra ,kurią išsaugojo Landsbergis,AMB,Fermer o dabar globoja J.E.Grybauskaiitė yra neteisėta,nes ji yra socialistinės santvarkos reliktas ,vaizduojantis civilizuotą vakarietišką teisėsaugą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. berniukas cementuotom kojom ir betonine galva klauso tik Miliutes.o zadejo klausyti ‘tik jusu,Dalia’… .gal ir klauso?pastebejau,kad sodinti galima tik smulku vistvagi.taciau,jei vagiami milijonai-sodinti negalima.”savi tarp savu”,vadinasi.gal kysiai?skelbkite,jei ka zinote!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. ACIU VISIEMS AKTYVIEMS, KOVOKIM UZ TEISYBE PIKETAIS,MITINGAIS, MALDOMIS,KLAUSYKIM SAVO SAZINES,PALIKIM PO SAVES DAUGIAU GERIO,JUK TAIP TRUMPAI GYVENAM—-AR VERTA SAVE APGAUDINETI?
  I VALDZIA STUMKIM ,GRUSKIM ZMONES,KURIE KOVOJA UZ TEISYBE,KURIE MOKA TVARKYTIS SAVO KIEME,KURIE TURI SURINKE MEDZIAGAS APIE NUSIKALTIMUS IR AUKSCIAU STOVINCIU PAREIGUNU YRA GESINAMI IR ZEMINAMI. KELKIM I DIENOS SVIESA VISUS NESAVANAUDISKUS ,VISIEMS NAUDINGUS PILIECIU DARBUS.
  DARYKIM VIENI KITIEMS TIK GERA, IR NESITAIKYKIM SU BLOGIU.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Už kieno teisybę žadi kovoti? Primenu kad kovojančių už melą nebūna.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Už tavo melą – tikrai nebūna.
    Kaip pajėgei suvokti? Kas nors paprotino? :)))))

    Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras