Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Vasaris 16 Šeštadienis
 

Prezidento rinkimuose – naujas dalyvis: Mindaugas Puidokas pasakė „Taip“

2019-02-11 11:05 | Naujienos | Komentarų (28)

Mindaugas Puidokas paskelbė savo sprendimą dėl dalyvavimo Prezidento rinkimuose. KK nuotr.

Visuomeninių organizacijų, teisininkų, verslininkų, akademinės bendruomenės ir daugybės žmonių pakvietimo kandidatuoti Prezidento rinkimuose sulaukęs Seimo narys Mindaugas Puidokas pirmadienį Seime vykusioje spaudos konferencijoje pranešė savo apsisprendimą: M.Puidokas paskelbė dalyvausiantis Lietuvos Prezidento rinkimuose.

Savo kalbą jis pradėjo nuo nuoširdžios padėkos tiems, kuriems yra reikalingas, kurie mato ir vertina Seimo nario iniciatyvas, palaiko ir su kuriais turėjo galimybę įgyvendinti reikšmingus darbus.

„Sulaukęs oficialaus kvietimo ir daug asmeninių raginimų iš organizacijų, visuomenės veikėjų, mokslo bendruomenės ir pavienių žmonių, turėjau persvarstyti savo ketinimus. Jau anksčiau esu sakęs, kad šio savo žingsnio anksčiau nesvarsčiau. Labai myliu savo šeimą. Žmoną ir du nuostabius, dar mažus sūnus. Šeimai esu dėkingas už palaikymą ir mano apsisprendimą. Nenoriu nuvilti žmonių, kurie išsakė ir vis skelbia savo paramą mano idėjoms, ir kurie dabartinėje prezidento rinkimų arenoje laimėtojais mato sistemos – liberalų ir neoliberalių konservatorių lyderių projektus“, – kalbėjo M.Puidokas.

„Šiandien noriu atsakingai paskelbti, kad stabdau savo įgaliojimus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungoje (LVŽS), nes dalyvausiu Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose“, – paskelbė M.Puidokas.

Tokį sprendimą politikas pagrindė tuo, jog valdančioji dauguma tampa valdančiąja mažuma. „Matau, kad pamirštamos vertybės, esminiai rinkiminiai įsipareigojimai nevykdomi, o autokratiniais sprendimais paminamas Lietuvos žmonių pasitikėjimas ir pagrindiniai demokratijos principai“, – sakė M. Puidokas. Jis Jis teigė tikėjęs kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos rinkimų programa su partijos remiamu premjeru, o dabar ir iškeltu kandidatu į Prezidentus, bus vykdoma, tuo tarpu rinkėjai, kurie 2016 metais balsavo už esmines permainas, vis dar neturi LVŽS kandidato prezidento rinkimuose.

„2016 metais dalyvaujant Seimo rinkimuose mane palaikė daug žmonių, todėl turėjau galimybę padėti įgyvendinti jų svarbiausius lūkesčius. Kaip minėjau, visuomet tikėjau, kad tai, ką žadėjo LVŽS savo rinkėjams, bus įvykdyta. Tačiau dabartinė situacija rodo visai kitą realybę. Masiniai protestai švietime, kultūroje, gamtos apsaugoje, socialinėje apsaugoje ir vaiko teisių srityje, paminti pačių jautriausių ir pažeidžiamiausių visuomenės atstovų interesai“, – kalbėjo M. Puidokas. Pasak jo, LVŽS žadėjo pokyčius, kurių jis nemato.

„Kaip pilietis, su tuo taikytis aš nenoriu. Aš laikysiuosi duoto pažado ir kaip politikas esu pasirengęs imtis visų veiksmų esamai padėčiai pakeisti. Mūsų tauta, mūsų piliečiai laukia realių pokyčių. Pokyčių, kuriems šalis subrendo. Pokyčių, kurių pirminis planas buvo 2016-ųjų LVŽS rinkiminė programa. Pokyčių, pagrįstų Konstitucijoje garantuojama piliečių laisve ir lygybe, o ne visuomenės skirstymu į „apačias“ ir „viršūnes“, kurios pavirto sustabarėjusia nomenklatūra.

Lietuvos valdžia nutolo nuo tautos, nors patys yra jos dalis. Kas yra Lietuva – mokytojas, teisininkas, menininkas, ūkininkas, politikas, verslininkas, darbininkas. Pagaliau šeima – tai yra Lietuva. Mes visi esame Lietuva“, – teigė M.Puidokas.

Anot jo, piliečių parodytas pasitikėjimas juo, tiek 2016 m. Seimo rinkimuose, tiek dabar, siūlant kandidatuoti į prezidento postą, jį įpareigoja ir įtikina, kad jis gali įgyvendinti ne tik LVŽS programoje įvardintus įsipareigojimus, bet ir pasiekti gerokai daugiau.

Kandidatuodamas į Lietuvos Respublikos prezidento postą Mindaugas Puidokas siūlo geresnės Lietuvos viziją.

„Moderni Lietuva turi būti demokratinė valstybė, pagrįsta dialogu ir kompromisu, santarve ir bendro gėrio samprata, suvokimu, kad šis žemės lopinėlis yra mūsų namai, kuriuose gera turi ir gali būti kiekvienam iš mūsų atskirai ir mums visiems kartu. Tokios Lietuvos viziją siūlau aš ir visus, nepriklausomai nuo politinių pažiūrų, kviečiu prisijungti prie jos įgyvendinimo“, – kalbėjo Seimo narys.

Pasak jo, visai neseniai minėjome mūsų Nepriklausomos valstybės jubiliejų – 100-metį, tačiau turime pripažinti, kad patiriame didžiulius išbandymus ir susiduriame ne tik su emigracijos iššūkiais, bet ir skurdu, socialine atskirtimi, senstančia visuomene, per Lietuvos nepriklausomybės atstatymo tris dešimtmečius taip ir nesugebėjome sukurti pilietinės visuomenės, bendrystės, lygiagrečiai su pažanga didėja ir skurdas.

„Šiandien jau kas penktas mūsų tautietis gyvena skurde. Net ir tapę labiausiai išsivysčiusių pasaulio valstybių klubų – Europos Sąjungos, NATO, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos nariais, esame šių organizacijų narių sąrašų pabaigoje, tiek pagal gerovę, tiek pagal valdymo kokybę. Dėl to atsakomybę turi pirmiausia prisiimti buvę ir esami valdantieji.

Tačiau tai nėra vien asmenybių kaltė. Geriau įsižiūrėję pamatysime visą sistemą – neklystančiais pageidaujančių būti siekiais pagrįstą sprendimų priėmimo kultūrą, nenorą vystyti dialogą, įsiklausyti į ką nors daugiau nei į savo nuomonę. Atskirtis ir toliau klestės, jei nebus socialinės ir politinės partnerystės, o už uždarų durų bus priimami visuomenei svarbūs ir didelę įtaką turintys sprendimai,“ – pristatydamas savo sprendimą kandidatuoti LR prezidento rinkimuose kalbėjo M.Puidokas.

Jis teigė, jog jo programa remsis subalansuotos užsienio ir saugumo politikos, efektyvaus valstybės valdymo, socialinio teisingumo, šeimos gerovės, stabilumo ir visuomenės dialogo principais.

Komentarai

 

 

 
 1. Tik apsiskelbė žmogus pretendentu, ir jau jis prezidentas, ar parlamento narys. O juk yra tik du trys favoritai, iš kurių liks tik vienas. Ir reikia atsirinkti, kuris iš dviejų yra mažiau bjaurus, o tada balsuoti. Kitaip, – balsų taškymas…

  Thumb up 2 Thumb down 0

 2. O man Mindaugėlis primena rudeninį dar neapsiplunksnavusį gaidžiuką, bandantį nesavalaikiai užkukariekuoti. Jis net nebandė išklausyti, ką pagiedos suaugęs reitingų Gaidys. Nemanau, kad rezultatas bus aukštas. Mes, vis gi, ne Ukraina, kur komikas sugeba apdėti politikos vilkus…

  Thumb up 3 Thumb down 0

 3. Pagaliau bus uz ka balsuoti.Jei tevai,auginantys vaikus nepasinaudos sia proga,tai vadinasi taip jiems ir reikia.Tie kurie gyvena baimeje,seimos persekiojamos,vaikai grobiami is mokyklu,tai tikrai privalo balsuoti uz Puidoka.Kas paprastam zmogui svarbiausia???Svarbiausiai kad sakalai neturetu teises perzengti privataus namu slenkscio,kad svetimi purvini nagai neliestu svetimu vaiku.Uz tai,kad lietuvoje nebutu pagal BARNEVERNETA nukopijuoto projekto.Sekmes,Mindaugai.

  Thumb up 2 Thumb down 2

 4. Skverneliui NE ,jis dave leidima saudyti i zmones guminemis kulkomis ,jis dave leidima 240banditu dauze zmones privaciame kieme ,jis pagrobe ir paslepe Deimante ,jis stagnatorius policininkas ,jis ziaurus ,staciokas ,nelabai issilavines .

  Thumb up 4 Thumb down 2

 5. GAL BUS, GAL NEBUS

  Gal bus, gal nebus – na tai prezidentais norinčių tapti piliečių vieša diskusija. Jūs pamąstykite, kaip gali tapti prezidentais naivūs politikai, kurie iki šiol iš besiklostančios ir visiems aiškios situacijos, dar nesuvokia kas taps Lietuvos Prezidentu? Taip… be jokios abejonės – Prezidentu taps Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis ir taškas. Diskusija baigta, kiti kandidatai gali atsipūsti, pailsėti po įtemptos rinkiminės kovos. Finišas.

  Lietuvos elektoratui pagaliau reiktų ne mėtytis nuo eilinio kandidato prie atsitiktinio kandidato, o turėti savyje susiformavus brandžią asmeninę nuomonę, realią viziją – Kokie politikai šiandien išeinant iš šiandienos realijų, būtų geriausi valdžioje.

  Manytina, kad Lietuvai būtų geriausia, palankiausia situacija Prezidentu matyti Prezidentą Rolandą Paksą, Premjeru – Saulių Skvernelį, Seimo pirmininkų – Ramūną Karbauskį… Taip. Manau, su tokia komanda Lietuva tikrai pajudėtų iš liūno į gerėjančios gerovės pusę.

  Thumb up 4 Thumb down 6

 6. Senelis su anūku gerai sužaidė. Pagaliau jiems pavyks prakišti Gitana ar Ingrida.
  O Mindaugui reikėjo dar augti , tvirtėti ir daryti gerus darbus tautai ir susirinkti patikimą komandą. Ar ne per anksti patikėjai ne neteisingais pažadais, parama tiek moraline tiek finansine ? Politikoje reikia gudrumo. Kartais reikia nežengti žingsnio ar sustoti, kad ateityje galėtum šuolį padaryti.

  Mindaugai , kad nebūtų kaip toj pasakoje . Nenoriu būti bajoriene ,o noriu būti cariene.
  Sėkmės Mindaugui.

  Thumb up 19 Thumb down 1

  • kurie kalbino Vaitku stoti i ju partija? Juk tik jiems naudinga daryt jovala valstybeje

   Thumb up 12 Thumb down 6

 7. Su M.Puidoku turėtume daugiau Viešumo,Tiesos ir Teisingumo.
  Balsuosiu už Jį.
  Jis Šviesos karys.

  Thumb up 12 Thumb down 16

 8. Visi kandidatai nie kokie……Is visu nie kokiu sitas man “kokiausias”.Su Skverneliu ner ka lyginti.Mano zmona irgi mano ,kad geru kandidatu ner,jai Simonyte protinga,bet nauseda grazus ir dar vyras (nors to ji nesako)

  Thumb up 8 Thumb down 8

 9. Per anksti džiaugiatės. Sudoros jį kaip Paksą…. Nebent sugebės greituoju būdu suburti savo komandą….

  Thumb up 13 Thumb down 3

  • Pirma, komandos jis neturi. Antra, daug kas priklausys nuo rinkimų štabo vadovo/vadovės. Kokia jo/jos patirtis tokiuose reikaluose?

   Thumb up 7 Thumb down 3

 10. Jei pavyks surinkti parašus (jam ir taip pat Puteikiui) , tai bus atimti balsai iš Skvernelio ir tas nepateks į antrą turą. Su kuo visus ir sveikinu!!!! (Šimonytės ir Nausėdos balsų šitie kandidatai neatims).

  Thumb up 15 Thumb down 5

 11. Sveikinu ,Mindaugai,su apsisprendimu.Daugeliui zmoniu sis Tavo sprendimas ,suteike galimybe pilieciams ne tik balsuoti uz savo pasirinkta kandidata,bet ir aplamai paskatino eiti i rinkimus.Tik buk pasiruoses sutikti didziuli pasipriesinima .Sendien pirma diena kaip paskelbei savo pozicija,o jau kiek ispylta neapykantos ir purvo .mane stebinatoks propagandos lygis,kai dienrastis kiekviena diena pirmam lape laiko triju kandidatu vaizdelius, o apie kitus net neuzsimena.Dar tokio zemo lygio kandidatu reklamos kaip 15 min nebuvau mates per visa gyvenima.Sekmes,Tau ir visai komandai kovojant uz garbingus rinkimus ir prezidento pareigas!!

  Thumb up 12 Thumb down 6

 12. Tikrąjį visų kandidatų populiarumą parodys parašų rinkimas ir rinkimų rezultatai.

  Thumb up 20 Thumb down 0

 13. labai puiku, kad iškėlė kandidatūrą,pagaliau bus už ką balsuoti, Juk pirma nebuvo nei vieno tinkamo kandidato. Gaila, kad taip anksti buvo išbrauktas Ušackas, būčiau tikrai balsavusi,O dabar manau Puidokas turės daug palaikančių žmonių, ypač jaunimo. Laikykimės ir neklausykim tuoj pasipilsiančių neigiamų komentarų. Nieko, jie beveik visi pirkti

  Thumb up 11 Thumb down 7

 14. Dziaugiuosi ,pagaliau …Ji palaikys viso seimos kurios turi vaikus ,ji palaikys visi nukenteje zmones nuo teisesaugos ,ji palaikys pensininkai .Atsibodo melas ,zeminimas ,vagystes ,atsibodo visi tie zadantys bet nieko nekeiciantys melagiai ,kubiliai ,simonytes ,nausedod ,skverneliai ir kt. Ka jie visi padare del Lietuvos ,zmoniu ,ogi nieko. Isvogta viskas o kaltu nera ,ATSIBODO ju melagystes ,atsibodo nebaudziamumas ir TEISESAUGOS siautejimas ,UZTAI VISI BALSUOSIME UZ PUIDOKA.

  Thumb up 12 Thumb down 7

 15. dirbs VRK?
  Jeigu taip skaičiuos balsus, kaip skaičiavo dėl Drąsos partijos, tai gausis bergzdzia vakariene.
  Prisimenu, kai iš Didžiosios Britanijos lietuvių balsavimo neliko ne vieno balso.
  O dėl Puidoko apsisprendimo labai apsidžiaugiau – dabar bus verta eiti į rinkimus.

  Thumb up 14 Thumb down 6 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Gydytoja nė karto nesinaudojo sezoninėmis vakcinomis 2
Teisingumo ministras atleido Klaipėdos antstolę 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Sovietų kariuomenės nusikaltimai Lietuvoje: prieš ir po okupacijos (1)
Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras internetinėje svetainėje www.kgbveikla.lt baigė publikuoti dokumentus apie nusikalstamą...

Rusijai gresia vadinamojo S. Magnitskio akto Europos variantas (13)
EP Užsienio reikalų komitete pirmadienį apie 17.30 val. Lietuvos laiku bus svarstoma rezoliucija...

Mirė žinomas disidentas Petras Cidzikas (16)
Sausio 21-ą, paryčiais, mirė žinomas disidentas ir visuomenininkas, pogrindžio spaudos platintojas, politinių bado...

In memoriam. Mirė lietuvybės puoselėtojas Tomas Vaisieta    (2)
Trečiadienį, 2018 m. lapkričio 21 d., paryčiais mirė žymus, ilgametis Lietuvos naciobnalinio dramos...

Mirė režisierius Eimuntas Nekrošius (3)
Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis komiteto narių ir savo vardu reiškia nuoširdžią...

EP apklausa: lietuviai geriau vertina padėtį ES negu savo šalyje 
Lietuviai tebėra labai palankūs Europos Sąjungai ir savo šalies narystei joje, tačiau dauguma...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
R.Šalaševičiūtė: Teismo psichiatrijos ekspertų problemos, iškeltos konferencijoje, turėtų tapti pagrindu įstatymų pakeitimams
Vasario 8 d. Lietuvos Respublikos Seime vyko Socialinių reikalų ir...
Ką atsakyti M. Puidokui? (41)
Kvietimas dr. Mindaugui Puidokui kandidatuoti į Lietuvos prezidento postą Lietuvai...
R. Morkūnaitė-Mikulėnienė: „Premjeras dirbtinai kelia konfliktus ir skatina aplinkos sektoriaus stagnaciją“   (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūno pavaduotoja Radvilė...
 
Teismas vėl atmetė „MG Baltic“ reikalavimą atlyginti 13 mln. Eur tariamą žalą (7)
Lietuvos apeliacinis teismas dar kartą atmetė ieškovės UAB „MG Baltic...
Rusijos žurnalistas A.Nevzorovas nufilmavo Medininkų žudynes? (280)
Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31 d. naktį...
Aukščiausias teismas abejonių dėl įrodymų Medininkų byloje neišsklaidė (38)
Nors Aukščiausiasis teismas vasario 28 d. ir paliko galioti Apeliacinio...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Interneto paslaugų teikėjai savo sąskaita privalės blokuoti prieigą prie interneto svetainės linkomanija.net
Lietuvos apeliacinio teismo teisėjų kolegija, apeliacine tvarka išnagrinėjusi ieškovės asociacijos...
Vilniaus rajono kelyje – tragiška nelaimė. Žuvusiųjų artimiesiems – Prezidentės užuojauta (7)
10.36 val. Vilniaus r., Melkio k., kelyje Pikeliškės – Maišiagala. 35 km.,...
Alytaus policija įspėja: mūsų mieste nėra vietos „mirties pardavėjams“
Rugsėjo 6-oji nerami buvo Ulonų seniūnaitijos gyventojams, čia Alytaus apskrities...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (1)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
Išaugo šauktinių pasitenkinimas tarnybos sąlygomis kariuomenėje
Auga šauktinių pasitenkinimas tarnybos sąlygomis. Lyginant su 2016 m., 2018...
Tarptautinėse pratybose „Rapid Trident 2018“ Ukrainoje Lietuvos kariai dalijosi patirtimi, kaip geriau taikyti NATO standartus (2)
Rugsėjo 14 d. Ukrainos Lvovo srityje, Yavoriv poligone baigėsi didžiausios...
Kroatija tęs dalyvavimą Lietuvoje dislokuojamame NATO batalione
„Lietuva dėkoja Kroatijai už sprendimą vėl atsiųsti savo karius į...
 
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (20)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sirijoje – raketų smūgis, JT ST atmetė Rusijos parengtą rezoliuciją (26)
Naktį iš penktadienio į šeštadienį JAV, Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos...
Baltarusija raginama stabdyti Astravo atominės elektrinės statybą (2)
Birželio 27 d. Europos Tarybos Parlamentinė Asamblėja (ETPA) plenarinės sesijos...
Sportas   Laiškai
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
Prezidentė pasveikino plaukikus R. Meilutytę ir D. Rapšį su Europos čempionato aukso ir bronzos medaliais
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Danijoje vykstančiame Europos plaukimo...
 
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...
Netektis advokato Arūno Marcinkevičiaus šeimoje (7)
Advokato Arūno Marcinkevičiaus šeimoje – netektis: lapkričio 1 d. po...
Kaip „Vašingtono agentai“ pavirto „žaliais žmogeliukais“ [Propagandos demaskavimas] (78)
Metalo ir medienos darbuotojų profesinė sąjunga nuoširdžiai dėkoja spaudos atstovams,...