Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Rugsėjis 17 Antradienis
 

Prezidento rinkimai prasideda arba ar tam aukojama „Drąsos kelio“ partija?

2013-10-04 20:34 | Laiškai | Komentarų (46)

Artėjant Prezidento rinkimams V.Uspaskich ėmė žaisti N.Venckienės korta. KK nuotr.

Per prezidentės Dalios Grybauskaitės surengtą egzaminą pernai suklupusi buvusi kandidatė į socialinės apsaugos ir darbo ministrus 50-metė darbietė L.Graužinienė ketvirtadienį tapo viena iš trijų aukščiausių šalies pareigūnų. Be to, ji laikinai vadovaus ir Darbo partijai.

Trečiadienį nusprendė, o ketvirtadienį gana greitai perstumdė postus Seime Darbo partija, vienu šūviu nušovusi mažiausiai du zuikius: atėmusi žadą ne tik koalicijos partneriams, bet ir opozicijai, kuri galėjo tik dar kartą pakartoti, jog Viktoras Uspaskichas geležine ranka valdo partiją ir mėgina parlamentą paversti jo šeimos valdomos verslo imperijos dalimi.

Žinoma, šis žingsnis ir po jo ketvirtadienį sekę ideologinio Darbo partijos lyderio V. Uspaskicho žodžiai apie valstybės valdymą pagal Konstituciją, priminimas, kaip baigėsi „tvarkiečiams“ lyderio Rolando Pakso karjera prezidentūroje, buvo skirti ne opozicijai. Jie buvo skirti Prezidentei.

Sprendžiant iš santūraus Daukanto rūmų šeimininkės komentaro, esą gerai, kad parlamento vadovybė apsivalė, o ji pati apie tokią būtinybę kalbėjusi ne kartą, akivaizdu, kad prezidentūra tikrai nesitikėjo tokio posūkio.

Pastarųjų dienų įvykiai parodė, kad nuo aktyvios politikos pasiskelbęs tolstantis Viktoras Uspaskichas savo įsteigtoje Darbo partijoje yra tikrasis šeimininkas.

Milijonierius nėrė į dar vieną politinių šachmatų partiją, karalienės karūną uždėdamas ištikimai savo ginklanešei.

Neabejojama, kad žinią apie vakar Seime palaimintą rokiruotę V.Gedvilas išgirdo tik trečiadienio vakarą nuvykęs į Kėdainius, kur vyko Darbo partijos tarybosposėdis.

Žinoma, kad V.Uspaskich, apsimetęs politiniu, Lietuvoje persekiojamu disidentu, prašėsi Rusijos globos Maskvoje. V.Uspaskichui paskelbtas nuosprendis ne politinėje, o kriminalinėje byloje už sukčiavimą. Teismo nuosprendis dar nepanaikintas, todėl labai keistai atrodo, kad V.Uspaskich, jau

neužimdamas jokio svarbaus posto Seime, Vyriausybėje ar Darbo partijoje, kviečiamas į TV laidą taip, lyg jo statusas būtų nepasikeitęs. O gal taip ir yra, kaip liaudis šneka: “partija vienoje Viktoro kišenėje, o televizijos akcijos – kitoje”? Gal ir laidos vedėjas taip manė, kviesdamas į laidą su Seimo opozicijos lyderiu A.Kubiliumi? Kaip ten kas bevertintų, bet V.Uspaskich yra nuteistasis, laukiantis galutinio Apeliacinio teismo sprendimo.

Darbo partijos gerai konsultantų paruoštą perdislokavimą reikia laikyti prezidento rinkimų startu.

Ką pastebime?

Pirma:

Aštrėjanti konfrontacija su Grybauskaite. Rudenį Darbo partijos konsultantai, pajutę, kad Grybauskaitę turi kozirius ir yra populiari, išlaukę persidislokavo, ruošdamiesi kovai.

Partija ne tik labai atidžiai seka rinkėjų nuotaikas, bet ir ganėtinai jautriai reaguoja į jas. Per metus partijos populiarumas smuko daugiau nei perpus. Jei praėjusių metų vasarį ji karaliavo reitingų viršūnėse su penktadalio rinkėjų parama, šiandien DP nusirito į ketvirtą vietą pagal populiarumą.

Vakar dienos įvykiai parodo ganėtinai lanksčią DP strategiją, kuri leidžia partijai ne tik išgyventi, bet ir atsidurti prie valdžios vairo. Nors dažną kartą tokios schemos apeliuoja į rinkėjų silpnąsias puses, jų efektyvumas nuo to nemažėja. Taigi tol, kol Viktoras Uspaskichas sugebės laiku persigrupuoti ir atrasti naujus rinkiminius „kabliukus“, jo partija greičiausiai išliks konkurencinga, ir nors metama pirštinė Grybauskaitei šiandien atrodo nerimtai, tačiau, turint profesionalius konsultantus, dar tikrai vaizdelis pasikeis.

Antra:

Ne Paulauskas, bet Graužinienė, matyt, bus Darbo partijos kandidatė. Paulauskas neturi šansų, o Graužinienei yra parengtas scenarijus, kurio įvaizdžio dalis surašyta jos kalboje. Jos įvaizdį gerins Seimo pirmininkės postas ir konsultantų ruošiami filmukai. Turės dar kartelį padirbėti Petruškevičius.

Trečia:

Viktoro, o dabar ir Graužinienės koketavimas su “N.Venckienės šalininkais“ reiškia norą pasiimti pakrikusį „Drąsos kelio“ elektoratą. Ar todėl „Drąsos kelio“ taryba su Audrone Skučiene priešakyje iki šiol neleido perspektyviai partijai vystytis, nors joje buvo tikrai stiprių tautiečių, kurie norėjo suburti rimtą partiją, kuri išvestų Lietuvą iš korupcijos ir neteisingumo liūno?

Gal todėl iš Klonio g. aktyvistų jau pasigirdo „būsimos Prezidentės“ garbinimai:

„Ką tik žiūrėjau „Teisę žinoti“, kurią iki šiol vadinau „Prievole nežinoti“. Cinikai-profesionalai bene pirmą kartą liko su ištįsusiomis nosimis.

Kuo toliau tuo labiau man imponuoja V. Uspaskich nevyniojimas žodžių į vatą ir

net jo kategoriškas tiesmukumas…

Naujosios Seimo Pirmininkės Loretos Graužinienės nuostata nesitaikstyti su Miliūtės amžinąja demagogija buvo tarsi tyro oro gurkšnis televizinės beletristikos liūne.

Sveikinu visus normalius žmones su puikia diena – Seimo Pirmininkas pirmą kartą prakalbėjo apie žmpgiškumą. Maža to, man pasirodė, jog šitai moteriai TAI tikrai rūpi.

Išgirdusi apie tai, jog pagaliau bus pradėta paisyti teisingumo kriterijų Neringos Venckienės situacijoje, iš pradžių pamaniau, kad sapnuoju, o dabar manau, jog Viešpats turbūt išklausė daugybės žmonių maldas ir atsiuntė mums VILTĮ..

Asmeniškai aš – labai sveikinu DP sprendimą ir Loretos Graužinienės Drąsą“.

Manau, tokie profesionalūs Darbo partijos viražai ir „Drąsos kelio“ vedlių trumparegiškumas visiškai sunaikins „Drąsos kelio“ partiją. O gal taip ir turėjo būti.

Tačiau giliai širdyje dar tikiu, kad „Drąsos kelio“ partiją dar galime reanimuoti ir paversti tautiečių partija, kovojančia už žmogaus teises, už tautiečių gerovę, partija, kuri išves Lietuvą iš aklavietės.

Sigitas

Komentarai

 

 

 
 1. Greiciau vagi i kaliuze.O del DK cia du skirtingi dalykai, ateis ta diena kada teisingumas laimes.Uztenka vergoves,neteisingumo,korupcijos.

  Thumb up 2 Thumb down 1

 2. kazkas pradejo gailetis DK kad DP sunaikins, o kad ja naikino kas tik netingejo ir nesunaikino, tai dabar bijo, kad neringa gali susivienyti su viktoru. O tai butu stipri komanda-mano manymu. Pagalvokite, gerai pagalvokite…..

  Thumb up 5 Thumb down 1

  • Atsakau sudvabaliui.Niekada nerasyki Tautos vardu.As matau vienoje nuotraukoje kriminalini nusikalteli,kitoje nuotraukoje moteri kuria nori suzlugdyti teisingumo nebuvimas.

   Thumb up 2 Thumb down 0

 3. Biski panasu i kompromisini varianta,kaip Murkis ir prase.
  Gedvilas negaudo Murkio,Grauziniene negrauzia Venckienes.
  Grybauskaite Ne prie ko!
  Politika,tai menas pasiekt nepasiekiama.

  Thumb up 1 Thumb down 2

 4. buvęs ir išmestas iš DK sigitas martiška, kartu su gorene per KK bando paskleisti savo idiotiškus skiedalus, ir tai nestebina,juk KK dabar turi pradėti dirbti ši petie, jos mylimąjai grybėi iš daujanto prasideda juodos dienos, Viktoriukas su Loreta jai parodys jos vietą, maladec Viktoriukas, Loreta nepasiduok :)

  Thumb up 7 Thumb down 4

  • Šį laiškutį surašiau, nes akivaizdu vyksta negeri dalykai tiek DK tiek Lietuvos politinėje erdvėje. Paskutiniu laiku jaučiu milžinišką šmeižto bangą. Tai daro žmonės nesusiję su DK , bet kalbantys partijos ir šeimos vardu, Ščiglinskas net sukūręs du puslapius mane šmeižti. Kai Audronės klausiu, ji atsako, kad nebendrauja su juo, kai paprašiau atsiriboti, ji atsisakė, aiškindama, kad jai nieko blogo jis nedaro. Akivaizdu vyksta dvigubi žaidimai. Tebesu DK partijoje, teikiu siūlymus kaip vystyti partiją, viskas blokuojama, partija dirbtinai marinama. Todėlsurašiau mintis per penkias minutes kurios kilo po Darbo partijos konsultantų profesionalių strategijų

   Thumb up 1 Thumb down 4

  • Suprantu, kad būsiu puolamas, bet matant kas vyksta norisi pasidalinti, nes daug laiko ir jėgų atidaviau šiai istorijai. Šį laiškutį surašiau, nes akivaizdu vyksta negeri dalykai tiek DK tiek Lietuvos politinėje erdvėje. Paskutiniu laiku jaučiu milžinišką šmeižto bangą. Tai daro žmonės nesusiję su DK , bet kalbantys partijos ir šeimos vardu, Ščiglinskas net sukūręs du puslapius mane šmeižti. Kai Audronės klausiu, ji atsako, kad nebendrauja su juo, kai paprašiau atsiriboti, ji atsisakė, aiškindama, kad jai nieko blogo jis nedaro. Akivaizdu vyksta dvigubi žaidimai. Tebesu DK partijoje, teikiu siūlymus kaip vystyti partiją, viskas blokuojama, partija dirbtinai marinama. Todėlsurašiau mintis per penkias minutes kurios kilo po Darbo partijos konsultantų profesionalių strategijų

   Thumb up 1 Thumb down 4

   • už praregėjimą,10 balų…su žudiką garbinančia partiia seniai jums ne pakeliui…

    Thumb up 3 Thumb down 7

    • Zudiku partija.Sudvabali ar pats savo akimis matei kas ka zude.Riboto mastymo zmogus esi,tokios mases ir isrenka i valdzia ,,geriausius,, jus gi savo vaikus isvejate is Lietuvos nes jus vis renkate ,geriausius,,

     Thumb up 1 Thumb down 0

  • Kviečiu balsuoti tik už Grybauskaitę.Nereikia mums rusiškų parsidavėlių,ir rusiškų špionų.

   Thumb up 1 Thumb down 8

  • Kažkur girdėta,tikrai čia ne pono Sigito stilius ,išskyrus pavienius sakinius.Panašu į plagijatą.

   Thumb up 1 Thumb down 1

 5. Net Pikasas pasimetęs?Ką daryt?Darbo partija NESUSKILO.
  Patarimas silpnų nervų pacientams:
  darykitės KARACHIRI.Turėtų palengvėti.

  Thumb up 8 Thumb down 3

 6. Poniai Graužinienei pasitikėjimą skyrė šimtai rinkėjų, o vienos Prezidentės nuomonė prieš vieną Graužininę, tai ne suklupimas o pasinaudojimas savo galia – NENORIU ir tas NENORIU manau turės tapti bendravimu, jeigu norima tarnauti ne norams o Lietuvai

  Thumb up 6 Thumb down 2

  • Atleiskite, ką reiškia tas Jūsų teiginys, esa “poniai Graužinienei pasitikėjimą skyrė šimtai rinkėjų….”? Gal tai rinkėjai ją padarė Seimo pirmininke?…
   Aš irgi nesu prezidentės “fanas” , bet neprasilenkime su elementaria logika bei objektyvumu….

   Thumb up 2 Thumb down 6

 7. RETRO 2012-11-16

  COPY: Padėtis visai negera“, – tvirtina Europos Parlamento narys Vytautas Landsbergis, klausiamas, ar normalu, kad visuomenė nėra informuojama apie Garliavos mergaitės dabartinę padėtį ir būklę.

  „Manau, kad padėtis visai negera“, – sakė prof. V. Landsbergis, kurio manymu, valstybės institucijos, kurios yra atsakingos ir žino, ką Garliavos mergaitė veikia, kaip gyvena ir mokosi, galėtų išsamiau paaiškinti visuomenei apie esamą padėtį.

  „Kai yra toks sunkiai paaiškinamas slaptumas, tai žmonėms, kuriems ši istorija rūpi, lieka netikrumas ir įtampa“, – sakė V. Landsbergis.

  Pasak V. Landsbergio, esama ir dar vienos prieš pusę metų vykusios tragiškos mergaitės paėmimo iš globėjų namų pusės. „Tai – naudotas smurtas, kai mergaitė buvo perduodama motinai. Tas smurtas tiek prieš mergaitę, tiek prieš susirinkusius žmones buvo akivaizdus, tačiau iki šiol nėra duota jokio atsakymo, kodėl tas smurtas naudotas, kas už tai yra atsakingas, nes liudijimų esama labai drastiškų, – teigė V. Landsbergis. – Ir šis klausimas iki šiol lieka atviras.“

  Thumb up 5 Thumb down 3

  • Tačiau, nepavykus “violetinei revoliucijai”, Landsbergis kažkaip tą mergaitę pamiršo, ir….”įkišo galvą į smėlį”. Kaip ir visi kiti tos suirutės organizatoriai….

   Thumb up 7 Thumb down 2

  • Apie kokias tu revoliucijas kalbi menkysta,tu ikiski galva i smeli,gera poza bus,gal ir malonuma pajausi.C-ha.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Nieko tokio , kad paodžiui perrašytos kai kurios Pikasiuko komentarų pastraipos, tačiau kitas tekstas vargiai prie jų pritampa arba visiškai netinka.

  Thumb up 0 Thumb down 2

 9. Bachūras iš Arkangelsko išvertė GRYBOJIEDOVOS vežimą su visais konservais ir namų apyvokos reikmenimis…

  Thumb up 8 Thumb down 3

 10. Iškelk į dienos šviesą GARLIAVOS MERGAITĖS klausimą,DAMBAVOS tragediją,BIRŽŲ žmogžudystę.Susiek visas tragedijas į vieną grandinę ir išspręsk.
  Jei pavyks-PREZIDENTŪRA tavo.

  Thumb up 14 Thumb down 2

 11. Skrenda virs Afrikos laineris.Senas liutas aiskina jauneliui:
  -Kiautas niekam tikes,bet viduj labai skani mesyte.

  Paklausit,apie ka cia as?
  Straipsnis niekam tikes,bet fotomontazai cia puikus.
  Kaip pavadinsim sita -nuspresit Jus,o as prisiminiau,kaip Marius K. ziurejo i Vyteni Povila A.,kai anis paspruko is tv,pries tai per Stoma patapsnojes.

  Thumb up 1 Thumb down 1

 12. Atrodo lyg ir ne pilnatis,o žmonėms jau sapnuojasi ,kad Matulevičius su Uspaskichu šampaną geria..:))))Autoriui trūksta elementarios logikos ir faktų sugretinimo.Paulauskas su savo buvusiais NS partiečiais ir Venckienė?! Krisk iš juoko…

  Thumb up 6 Thumb down 3

 13. Kaip ta Maška Pasake,primiršau?
  Svarbu dabar susivienyti prieš Grybauskaite.Visa kita tik smulkmenos.

  Thumb up 3 Thumb down 4

  • kaip jau pasakys Kremlius, taip ir bus. Galima ir Kremliaus kelią nuo Maskvos iki Vilniaus padaryti, Krekenavos dešromis susikabinti, kad tik padėtų tai Viktorui Maskvos žmogų į Daukanto aikštę pasodinti.

   Thumb up 3 Thumb down 7

   • Ir vėl paranoja….Ir vėl “Kremliaus sąmokslas prieš Grybauskaitę”….Ir jokie argumentai neveikia. Vėl ta pati iš konservatorių perimta “Rusijos baubo” korta…

    Thumb up 8 Thumb down 2

   • Regis, kiekvienas, kas tik išdrįs konkuruoti su “vilties prezidente”, bus kaipmat apšauktas “Kremliaus agentu”….Jei tai ne liga, tai kas tada?…
    Įsivaizduoju, kaip ten, Kremliuje, juokiasi, žinodami apie tokias konservatorių kuriamas bei čia pagarsinamas “sąmokslo teorijas”….

    Thumb up 4 Thumb down 3

   • Ir dar. Va tokia kvaila prokonservatoriška agitacija gali tik atmušti norą žmonėms balsuoti už Grybauskaitę….

    Thumb up 3 Thumb down 2

 14. Faktas- Venckienę paslėpė būtent tie, kas mėgino inspiruoti “violetinę revoliuciją”. Dešinioji grupuotė, siekdama išplėsti savo įtaką šalyje, siekė sukelti suirutę, ir per ją išplėsti kai kieno įgaliojimus bei savo įtaką. Buvo siekiama įgyvendinti didžiulę kadrų rotaciją, “šuoliu” į “raktinius” postus teisėsaugoje ( ir ne tik ) pasodinti sau palankius žmones.
  Tačiau dešinioji grupuotė, kaip ir 1993 metais, sugebėjo sukelti tik “lokalią suirutę”, nemokėdama užtikrinti jos realizavimo. Tik aukų buvo, kaip ir per 1993-1994 metų įvykius. Toks yra šios dešiniosios grupuotės “braižas”.
  Prezidentė irgi buvo tos grupuotės “pakišta”. Nors ne tiek, kad nepatektų į kitą kadenciją…
  Aišku, jog jėgos, nuslopinusios “violetinę revoliuciją” ( kur kas profesionalesnės nei tos revoliucijos sumanytojai) Venckienės “kortą” naudoja kaip šantažo įrankį ir prieš “violetinės revoliucijos” organizatorius, ir prieš jų “pakištą” prezidentę. Beje, šios jėgos jau užvaldė ir DK partiją, kurią “violetiniai” naiviai laiko savo atrama…. Savo ruožtu, dešinioji grupuotė “evakavo” Venckienę. Ir “įkišo galvą į smėlį”.
  Įdomiausia ( ir svarbiausia ) yra tai, jog “violetinę revoliuciją” nuslopinusios jėgos PRISTABDĖ KONTRPUOLIMĄ,, ir pakeitė jį anksčiau minėtų šantažu. Nes visiškas tos dešiniosios grupuotės išryškinimas palies ne tik tą grupuotę, bet visą valdantįjį elitą. Nes…Jei bus išaiškinti pastarieji rezonansiniai įvykiai, tai nukris kaukės ir nuo 1993, ir …nuo 1991 metų įvykių ! O tai jau paliestų VISĄ valdantįjį elitą….
  P.S. Niekada “pedofilijos byloje” nebūtų tiek aukų bei baltų dėmių, jei ta byla nebūtų tapusi dešiniosios grupuotės politiniu įrankiu, siekiant sukelt šalyje suirutę. Bet, dėl čia paminėtų priežasčių, apie tai visi tyli….
  P.S. Susiklosčiusioje situacijoje “pedofilijos bylą” bei gretutinius įvykius tiriančių pareigūnų padėtis nepavydėtina. Jie jau nežino, ko iš jų nori savo politinius žaidimus (puolimus, kontrpuolimus, šantažus ) tęsiantys valdantieji sluoksniai….Vieni akivaizdūs įtariamieji tapo “slaptaisiais liudininkais”, kiti apskritai neliečiami ( toks advokatas ), treti- toli…..

  Thumb up 4 Thumb down 7

 15. Citata iš straipsnio:
  “Viktoro, o dabar ir Graužinienės koketavimas su “N.Venckienės šalininkais“ reiškia norą pasiimti pakrikusį „Drąsos kelio“ elektoratą. Ar todėl „Drąsos kelio“ taryba su Audrone Skučiene priešakyje iki šiol neleido perspektyviai partijai vystytis, nors joje buvo tikrai stiprių tautiečių, kurie norėjo suburti rimtą partiją, kuri išvestų Lietuvą iš korupcijos ir neteisingumo liūno?”
  Esmė tai, kad nuo 2012 pavasario, kai “violetinei revoliucijai” pasipriešinusi pusė jau buvo užvaldžiusi bene visas pozicijas, ji jas užvaldė ir tuomet besikūrusioje “Drąsos Kelio” partijoje. Taigi, ne Skučienė ten darė įtaką ( kirpėja gal ir “moka valdyt”, bet neišmano politinių technologijų). Darė įtaką kiti asmenys. Tie, kas tik vaidino ( ir tebevaidina) “Venckienės šalininkus”. Juk ne atsitiktinai kai kas iš DK aktyvo vis “nustatydavo” Venckienės “buvimo vietą” kartu su tais, kas tai darė ir daro ištisą pusmetį…
  DK- jokie “Venckienės šalininkai” ! Ir, kol to nesuprasite, klaidžiosite džiunglėse…

  Thumb up 3 Thumb down 7

 16. Manau į tuos viražus (padrikus pasisakymus FB ir emocijas) nereikia kreipti nei mažiausio dėmesio, nes nieko jie nelemia. DK likimas yra DKF rankose: kaip jie dirbs Seime, tiek ir turės elektorato. O dirba jie labai gerai. Viskas.

  Thumb up 10 Thumb down 2

   • Jokios reikšmės priklauso- nepriklauso. Jie dirba po DK vėliava ir vadinasi Drąsos kelio frakcija. Yra vieningi, visi yra asmenybės,visi (arba beveik visi) yra labai kompetentingi. Ko dar reikia?

    Thumb up 10 Thumb down 1

    • Ei jau, kur tau “vieningi”? Pažiūrėk kaip balsuoja “vieningai” ir tau bus aišku, kad nei vienybės, nei DK frakcijos, nei DK “parcijos” NĖRA. Butaforija, seniai save kompromitavusi, politinis nulis.

     Thumb up 2 Thumb down 6 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
J. Imbrasas: Trakai turi problemų, kurias reikia nedelsiant spręsti 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą 
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Prezidentė: Švęskime Vasario 16-ąją, kaip išsivadavimo ir laisvės šventę! (21)
Brangieji, atkurtoji mūsų valstybė skaičiuoja naują šimtmetį savo ilgaamžėje istorijoje. Švęskime Vasario 16-ąją,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Teismas vėl atmetė „MG Baltic“ reikalavimą atlyginti 13 mln. Eur tariamą žalą (7)
Lietuvos apeliacinis teismas dar kartą atmetė ieškovės UAB „MG Baltic...
Rusijos žurnalistas A.Nevzorovas nufilmavo Medininkų žudynes? (281)
Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31 d. naktį...
Aukščiausias teismas abejonių dėl įrodymų Medininkų byloje neišsklaidė (38)
Nors Aukščiausiasis teismas vasario 28 d. ir paliko galioti Apeliacinio...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (1)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...