Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Balandis 2 Ketvirtadienis
 

Prezidentė: Vieninga tauta – stipri valstybė

2013-07-06 10:50 | Aktualu. | Komentarų (35)

LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Dž.G.Barysaitės nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Liepos 6-osios – Valstybės dienos proga už nuopelnus Lietuvai ir už šalies vardo garsinimą pasaulyje valstybinius apdovanojimus įteikė Lietuvos ir užsienio valstybių piliečiams.

„Esate ištikimi valstybės kūrėjai, neatskiriantys savęs nuo Lietuvos, savais darbais stiprinantys pilietinę bendruomenę, saugumą ir gerovę, žmogiškumą ir kūrybiškumą, pasitikėjimą vienas kitu”, – į apdovanotuosius kreipėsi šalies vadovė.

Pasak šalies vadovės, kiekvienas iš mūsų esame Lietuvos istorijos dalis, visi kartu lipdantys stiprią ir vieningą valstybę. Labai norėtųsi, teigė Prezidentė, kad tvirtybė ir bendrystė, kurią patiriame šią dieną, lydėtų mus kiekviename žingsnyje, kad taip jaustumėmės kasdien.

Valstybės ordinai ir medaliai įteikti per 40 asmenų, tarp kurių – garsaus lietuvių kilmės dailininko Prancūzijoje Vytauto Kasiulio meno kūrinių dovanojimo Lietuvai iniciatorius ir organizatorius Vytautas Victor Kasiulis, poetas, vertėjas, rašytojas, literatūros leidinių sudarytojas, aktyvus tarptautinių kultūrinių ryšių puoselėtojas Vladas Braziūnas, lietuvių kilmės Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) režisierius, dokumentinio filmo apie Lietuvos kelią į nepriklausomybės atgavimą ir krepšinį „Kita svajonių komanda” kūrėjas Marius Anthony Markevicius, rašytoja, istorinio romano apie lietuvių tremtį į Sibirą „Tarp pilkų debesų” autorė Ruta Elizabeth Sepetys, taip pat rezistencijos atstovai, tarpvalstybinių ryšių puoselėtojai, kariškiai, teisėsaugininkai, sportininkai, menininkai, gydytojai ir švietėjai.

Prezidentės dekretu apdovanojimai taip pat skirti buvusiai JAV valstybės sekretorei Hillary Rodham Clinton – už JAV ir Lietuvos tarpvalstybinių ryšių puoselėjimą, Europos Komisijos nariui Gunther Hermann Oettinger – už aktyvų Lietuvos energetikos politikos rėmimą, profesionaliam ledo ritulio žaidėjui, Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos prezidentui bei labdaros ir paramos fondo Lietuvos vaikams įkūrėjui Dainiui Zubrui ir kitiems šaliai nusipelniusiems veikėjams. Jiems valstybės apdovanojimai bus įteikti vėliau.

Komentarai

 

 

 
 1. KUR TU TĄ VIENINGĄ MATEI ??? Kada žūsta nuo terorisyų paprastas alpinistas, net gedulo nepaskelbia, net Terorizmo nepasmerkia, net parvežti padoriai su pagarba nesugeba….kur ta vienybė??? TA valdžiukės VIENYBĖkartu DENGTI PEDOFILUS ir jų GLOBĖJUS>>MATOM – tatp visų instancijų, kad šitiek laiko žudomi žmonės neaiškiom aplinkybėm, o MES POSTRINGAUJAM APIE KELETĄ NUKRAPŠTYTŲ teisėjų….. :( PO tokios „vienybės“ kaip MANOT < JEIGU BŪTŲ KARAS< AR KAS EITŲ GYNTIS VIENINGAI ??????????????Gyvtumėtės patys- su visa savo 240 vieningų banditų armija… :(

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. JE Dalia Grybauskaitė per metinį LR Prezidentės pranešimą viešame LR Seimo posedyje iškilmingai tarp visų savo atliktų nuopelnų Tautai ir Pasauliui,įvardino, kad Lietuvą valdo oligarchai ir orgnizuotų nusikaltėlių klanas says:

  .
  JE Dalia Grybauskaitė per metinį LR Prezidentės pranešimą viešame LR Seimo posedyje iškilmingai tarp visų savo atliktų nuopelnų Tautai ir Pasauliui,įvardino, kad Lietuvą valdo oligarchai ir orgnizuotų nusikaltėlių klanas. Seimo nariai energingai plojo, nes ir jie prie to aktyviai prisidėjo. Romos katalikų vyskupai ir kitų oficialiai veikiančių religijų dvasiniai hierarchai kinkavo galvomis ir tuo garantavo tikriesiems Lietuvos valdovams išankstinį nuodėmių atleidimą. Tik užsienio valstybių JE ambasadoriai ir konsulai išsižioję sustingo ir ilgai negalėjo užsičiaupti, nes jiems svečiuose keiktis draudžia diplomatinis etikėtas.
  .
  Ačiū už atvirumą ir prisipažinimą.
  .
  Visi balsuokime už JE D.Grybauskaitę antrai kadencijai.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 3. Prezidentė pati sukiršino tautą palaikydama vien konservatorius ir masiulininkus liberalus nekęsdama Darbo partijos ir kitų partijų rinkėjų.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 4. VIENINGA TAUTA-tada KADA PADORŪS IR SĄŽININGI VALDININKAI……kodėl vagys išvogę valstybę nesėdi

  Thumb up 4 Thumb down 0

 5. Ir vėl pigi priešrinkiminė Grybauskaitės demagogija. Viliuosi, kad piliečiai supras, kad visą kadenciją trunkantis tuščiažodžiavimas, savo kėdės saugojimas ir visiškas nesiskaitymas su tauta neturi būti pratęstas dar vienai kadencijai. Karjeristė, tarnaujanti pirmiausiai savo pačios EGO, o paskui dar ir sugebanti “stumti” kenksmingus Lietuvai, bet galinčius jai padėti siekiant aukščiausio posto ES, projektus – NETURI VADOVAUTI LIETUVAI.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 6. supraskit, runkeliai, cia ne apie jus taip pasake kolonijos menedzere. kolonijoj atvirksciai – jokia vienybe nereikalinga, ir netgi pavojinga. todel skaldyk ir valdyk. kaip matot, jus jau 23 metus sekmingai valdomi, apiplesti ir mokat duokle zmonemis, ir finansais. ateityje kolonojos seimininkai yra numate cia palikti kelias turizmo sodybas, to pilnai pakaks kolonijos funkcionavimui. aisku ir aborigenu skaicius bus desimteriopai sumazintas, paimant is aborigenu ju prieaugly ir seksualiai perauklejant jy nuo pat gimimo, tsakan normaliose vienalytese seimose.

  Thumb up 2 Thumb down 0

  • ir kas juokingiausia, sios kolonijos vergai net po 23eju metu vis dar tebegalvoja, kad gyvena nepriklausomoj valstybej. tokio hipnozes seanso tikriausiai dar nera buve zmonijos istorijoj, nu bent – ldk.

   Thumb up 3 Thumb down 0

 7. Komunistai,kegebistai,siknaruriai,zydpalaikiai jos nesuvienys,nes jie soka pagal globalistu dudele.Lietuvos zmones gali suvienyti tik tautines,patriotines jiegos,kurios rupi Lietuvos zmones.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 8. ” Ketveri prezidentavimo metai “(K.Girnius. Alfa.lt.)

  KOMENTARAS
  Prezidentei Daliai Grybauskaitei skirti pagyrimai, “pagardinti” jos būdo, stiliaus ir siekių kritikos nėra visiškai iš piršto laužti. Politologas Kęstutis Grinius sugeba diplomatiškai fiksuoti ir pozityvius ir negatyvius momentus.

  Prezidentei D.Grybauskaitei šalies vadovės postas galima sakyti “iš dangaus nukrito”. Pakako jai retų vizitų Lietuvoje metu pademonstruoti savo tvirtumą prieš tuometinę kairiųjų daugumos vyriausybę, trumpomis frazėmis pamokant, kaip gyventi ir visuomenėje pasklido euforija socdemų deleguotai eurokomisarei.

  Tikriausiai, V.Landsbergis turėjo galimybę arčiau ir geriau susipažinti su D.Grybauskaite ir jos tuometinėmis nuostatomis, dirbdamas jau Briuselyje. Jo išreikštas pasitikėjimas pilka praeitį turinčia kandidate, pasirodo, nebuvo klaida. Bent jau pagrindinė prezidentės linija nėra lygiagreti lietuviškų neokomunistų savanaudiškiems siekiams. Jau nekalbant apie ryškiausių “burokinių” darbiečių vadovybę. Jei pavyktų nutraukti “burokinių” jėgų bambagyslę su motininiais rezervais ir investicijomis į Lietuvos politiką bei kreivą ekonomiką – būtų pasiekta išties daug. Klaidų ir klaidelių pas darbščią prezidentę pastebėti buvo galima. Jos nebuvo dažnos ir daug nelėmė. Nuolat K.Griniaus primenamas nedalyvavimas susitikime su JAV prezidentu nebuvo didelė tragedija. Tie santykiai jau senokai užglaistyti.

  Lietuvos prezidentės populiarumas Europoje, autoriaus teigimu, didėja. Manau, kad K.Grinius turi galvoje ES šalis, kurių tarpe yra ir Lietuva. Mūsų valstybėje prezidentės įvaizdis, galima sakyti, pasiekė lubas ir augti dar daugiau demokratinėje šalyje jam, galima sakyti, nebėra kur.

  Matau tik vieną potencialų Lietuvos politiką, kuris ankstesniais metais galėjo pretenduoti į ES vadovo postą. Tai buvęs šalies aukščiausias politikas pagal pareigas Vytautas Landsbergis. Tačiau tada Lietuva dar nebuvo ES nare. Jei ir galėjo kas nors sutrukdyti profesoriui, tai tik jo tiesi kritika viskam, kas tos kritikos nusipelnydavo. Vakarų šalių vadovams gal tai ir nepatiko, nes tiesa ir jiems kartais “akis badė”.

  Visiškai nesutinku su prezidento V.Adamkaus kadencijų vertinimu, kurį tradiciškai siūlinėja kairiųjų jėgų politologai. Esu įsitikinęs, kad būtent pirmos kadencijos 3/4 laiko V.Adamkus buvo labai susijęs su LDDP ir kitomis kairios bei centro pozicijomis. Nepamirškime, kad per rinkimus vėlesnei kadencijai kairieji jau rėmė K.D.Prunskienę, o V.Adamkus, pabandęs nesėkmingai kurti “Naująją politiką”, daugiau niekada raiškiai ir tiesmukiškai kairiųjų nebeatstovavo. Beje,dideliam pastarųjų nepasitenkinimui. V.Adamkus netgi aiškino, kad antrame rinkimų ture balsuodamas jis būtų pasirinkęs D.Grybauskaitę, o ne A.Butkevičių…:) Kaip mename, antro turo neprireikė.

  Prezidentės, kaip valstybės vadovės kompetencijos ribos rėmėsi daugiau ekonominės nuovokos pagrindais. Teisinėje ir politinėje erdvėje jos pastangos bei kompetencija atrodė gan kukliai. Net ir šiandien ji pati prisipažįsta, kad nesupranta partijų vaidmens. Kuriant demokratine visuomenę, manau, tai nemažas trūkumas. Apsieiti be patarėjų didesnės paramos, kaip anksčiau skelbė vadovė, jai nepavyko, nes ir pavykti negalėjo. Po truputį, gal ne visad tolygiai pildėsi LR Kosntitucijos bei teisės suvokimo spragos, gerėjo kalbinė raiška. Prazidentė jau ir be lapelio sugeba normaliai regzti savo mintis, o keisti, prabėgšmais išsakyti ekspromtai tampa vis retesni. Bulvarinė žiniasklaida liūdi…

  Prezidentės bendravimas, autoriaus terminu, “su eiliniais žmonėmis” gerokai suvaržytas jos statuso. Tačiau ir šioje viešų ryšių erdvėje matosi ir pastangos, ir pasiekimai. Ko negali žodžiai, padeda plati šypsena. Manau, kad visuomenė tas pastangas mato ir jos jų neerzina taip, kaip kairio fronto ideologinių aktyvistų.

  Kada rinkome prezidentę iš gausaus, tačiau asmenybėmis kuklaus sąrašo, daugiau svarstytinų kandidatūrų buvo sunku įžvelgti. Kaip bus per sekančius prezidento rinkimus? – matysim. Visada geriausiai rinkti geriausią. Tikiu, kad sugebėsime tai padaryti. Kitu atveju risimės atgal. 24 metus šaliai kopus į kalną ristis atgal – būtų visiškas nonsensas… Taip, į kalną. Su stabčiojimais ir klupčiojimais kopėme aukštyn. To nematyti gali tik parsidavusi “purvasklaida” ir tie, kurie ja patiki.

  Thumb up 1 Thumb down 1

 9. tai kad liaudis labai nevieninga todel ir valstybe silpna. jeigu liaudis butu vieninga butumete visi ismezti is seimo su prezidente priesaky. va tada gal kas nors ir pradetu vykti. o dabar miskaS TAMSUS IR BAISUS UBAGYNAS. STAI KOKIA VALSTYBE SUKURETE PONAI.

  Thumb up 5 Thumb down 0

 10. vieninga tauta(!), taikus neabejingi vaiko liudijimams pilieciai isvaikomi bananais ir dujomis, grasinant sunimis ir elektros soku. Dar su buoze i klyna, jeigu ka. Vat sitaip.

  Thumb up 9 Thumb down 0

 11. linkiu Prezidentei sveikatos, stiprybės ir tikiuosi, kad antrą kadenciją ji bus kur kas griežtesnė

  Thumb up 1 Thumb down 11

  • IR KŪDESNĖ :) SUPRASKIT, mes JAU SENOKAI NERENKAM< visi šitie , su tapkėm ir iš dangaus grybiena nuleista ir tiek…čia kas balsuos kas ne visiškai nesugrabaliosi…visa sitema padaryta, TAIP< KAD GRYBIENA SĖDĖS ir toliau medalius kabinsis, tam ir storėja, kad vietos būtų, ant plačios krūtinės… :)

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. TEVYNES ISDAVIKU, M. BUROKEVICIAUS TARNU, KGB STUKACIAUS DEDULES PASTUMDELIU, daranciu LIetuvai MILIJARDINIUS NUOSTOLIUS!

  Thumb up 5 Thumb down 3

 13. kai valdžios atstovai,tik tarpusavyje KARIAUJA ,o apie darbą valstybės labui pamiršta…žmonės tik -MINIA,kurie reikalingi tik per rinkimus

  Thumb up 10 Thumb down 0

 14. As vieno nesuprantu nes visur pilasi tik melas ir marksistine propaganda. Musu prezidente tokiomis kalbomis net pralenke visus buvusius. Kiekvienam aisku kaip kuriasi Valstybe. Tai zemes lopinelis, sienos apsauga ir pinigelis. Tai toks darinys yra Valstybe. Ka mes dabar turime.??? panaikinome sienas, parduosime zeme atejunams ir sunaikinsime pinigeli. Tai gasis neaiski gentis kam priklausanti ir pliurpalai apie Valstybe, turetu buti uzdrausta sneketi nes tokio darinio nera. Beliks panaikintiprezidenti institucija ir seima o Briuselis tiesiogiai snekesis su savivaldybemis. Taip kad brangieji sitos snekos mano nuomone labai skiriasi nuo tu zmoniu minciu ir darbu. Juk ir dabar dalyte mato mus kazin kokius eurpiecius?

  Thumb up 8 Thumb down 1

 15. Aha labai vieniga busim sustribu vaikais , kalaborantais ir kitais snipais dasha , dedule ir visokiom kitokiom padugnem, prakisti i postus tautos isdavikai vagia milijardus ir nori vienybes, blyn kelnias galima primyzt nuo tokiu sapalioniu:))))) pst, str net neskaiciau.

  Thumb up 9 Thumb down 0

  • aš tau parašiau laiškutį prieš tai buvusiame straipsnyje.

   Thumb up 2 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (1)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (2)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...