Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Lapkritis 20 Trečiadienis
 

Prezidentė susitiks su prokuratūros vadovybe

2014-09-29 15:39 | Teisėsauga | Komentarų (25)

Generalinis prokuroras D.Valys. KK nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį, rugsėjo 30 d., susitiks su Generalinės prokuratūros vadovybe ir apygardų prokuratūrų vyriausiaisiais prokurorais.

Susitikime bus aptartos prokuratūros sistemos problemos ir būtini pokyčiai, siekiant efektyvesnio darbo ir didesnio visuomenės pasitikėjimo.

Prezidentė rugsėjo 15 d. buvo susitikusi su Prokurorų profesinės sąjungos atstovais.

Komentarai

 

 

 
 1. Gal būt pati “Mama-Karalienė” perims tiesioginį vadovavimą prokuratūrai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Tokius, atsiprašant “kišeninius prokurorus” vyti iš darbo su šuns bilietu. Gali pasiimti ir savo “globėją”.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 3. O kodėl kreivų langų karalystėje vietoje tokių prokurorų nesusodinus daržo kaliausių? Tos bent tos bent nekaltų žmonių nepersekiotų ir kitų nusikaltimų nedarytų.

  Thumb up 7 Thumb down 0

 4. Palikite ramybėje Kedžių senukus —žiūrint iš šalies koktu darosi —–prokurorų darbą vertinu nuliu…tegu pasižiūri į savo valdas,o kad senukai užgyveno namus,tai jų triūso atpildas….Tegu prokūrorai padeda savo namuose stebėjimo kameras…mašinose…geriausiai su savimi,nes jiems bet kada išsisukti vieni niekai…..PALIKITE SENUKUS KEDŽIUS RAMYBĖJE….nes jų persikiojimas erzina žmones…

  Thumb up 11 Thumb down 1

 5. Partinis ataskaitinis susirinkimas Spalio sventes pasitinkant.
  Dideli darbai nuveikti. Baigia net senukus Kedzius pasodint.

  Tvarkele, planelis, premijeles…
  Murkiui – raudonieji pereinamieji Sysalo triusikai.

  Thumb up 13 Thumb down 0

  • Matyt kad darbai kaip tik nenuveikti. Ne tiek jau daug žmonių Lietuvoje, o kaltinimai pareikšti dar ne visiems.

   Thumb up 2 Thumb down 0

 6. ŽIŪRĖJAU aš mažą ištraukėlę ir seimo, kada vieni kitus apdovanojo už gerą pirmininkavimą…. IŠJUNGIAU- man rodės, VĖL GRYNAI TARYBINIAI LAIKAI GRĮŽO…. :( o po to pirmininkavimo, dabar Ukrainoje , toje vietije , kur buvo kurį laiką dislokuoti ukrainiečiai – rado kapavietę , ten apie 400 žmonių užkasta , šiaip sumesta ir užkasta- dabar darys su ekspertais DNR , gal nustatys kas tai per piliečiai… VA kaip gražu… ir atomkės neuždaro niekaip, nu va tik degtuko trūksta :(

  Thumb up 13 Thumb down 1

 7. GAL PAKLAUS ar matė prokurorai kur nors MERGAITĘ ??? JEI MATĖ< AR JI SVEKA??? O JEIGU JI SVEIKA – TAI KODĖL NEVYGDOMIAS teismo nutarimas ir NELEIDŽIAMA BENT SKAIPU SU SENELIAIS PASIKALBĖTI…

  Thumb up 14 Thumb down 1

  • mate tavo mergaite, Sikagej vaikstinejancia , alkana ir apiplysusia, apsiavusia nuklypusiais botais, va kaip buna per ilga liezuvi ir vyras paliko, susirado padoria, jauna , svelnia moteri , o gyvate niekam nereikalinga

   Thumb up 1 Thumb down 13

   • palyginus tamstos liežuvį su didžiausiu liežuvautoju nesunku atspėti kas nugalėtų —–tamstos rekordas poasiektas –gali džiaugtis rekordu……

    Thumb up 9 Thumb down 1

 8. gaidziai neleidzia reitinguoti,kur tik tiesa koja kele ir myscioja,durpes dirba,durniai reiskites.rimtai zmonijai jusu issireiskimas,tai pirdejimas,nuo nesveiko maitinimosi,prasau triesti toliau

  Thumb up 2 Thumb down 1

  • Ir manai, kad tų naujų sistema tai jau nesugadins? Drambliuko svajonė. Naujokus dar lengviau sugadinti nei patyrusius. Patyrę dar sugeba išlaviruoti, o naujokai kris kaip švedai po Poltava. Žinoma, jei peržengę Rubikoną pradės kasinėjimus po politikų lėšų įsisavinimo ir visokiausių machinacijų neliečiamybių tabu. O su visokiais diedais bei babomis ir senieji kuo puikiausiai susitvarko. Tai kokia prasmė juos keisti? O kokiu įstatyminiu pagrindu ir kas tai turėtų bei galėtų padaryti?

   Thumb up 6 Thumb down 2

  • KADA pamačiau , kaip žurnalistui atsakinėja Lansbergis anūkas, dėl Uspaskich tipo ten tralia laia….. – MAN TAS ANŪKĖLIS – tai jau toks :( :( :( :( fui…gerai Uspaskich ir pasakė, man irgi neateitų į galva kapstytis- bet gi jis žinot kieno anūkas, nuo mažens girdi ir ant to kąpastymosi užaugo… ko iš jo norėti, tik pagailėti :(

   Thumb up 13 Thumb down 0

  • NEPADĖS- čia sistemą reikia keisti- juk kada ateini į naują kolektyvą taikaisi prie žaidimo taisyklių, AR SAVO ĮVEDINĖJI ???

   Thumb up 8 Thumb down 1

 9. Ar prokurorai, nesugebantys Medininkų byloje nustatyti Nikulino tapatybės, dar dirba GP?

  Thumb up 13 Thumb down 1

 10. D. Grybauskaitė maištininkus išpėrė ir paleido.
  Vytautas Bruveris 2014-09-16.
  Prezidentė griežtai auklėjo, o pagrindiniai sistemos maištininkai nedrįso pasakyti aštresnio žodžio. Taip vakar vyko prokuratūros profesinės sąjungos atstovų susitikimas su Dalia Grybauskaite, rašo „Lietuvos rytas“.
  Prezidentės pokalbį su prokurorų profsąjungos, kuriai vadovauja Alytaus prokuratūros vyriausiasis prokuroras Stasys Kasiulis, atstovais galima vertinti kaip išskirtinį įvykį.

  Juk ši profesinė sąjunga – pagrindinis maišto prieš D.Grybauskaitės globojamą generalinį prokurorą Darių Valį, jam lojalią prokuratūros vadovybę, prieštaringas sistemos pertvarkas židinys.

  Aktyvistai buvo romūs

  Tad kodėl prezidentė pasikvietė prie apskritojo stalo tuos, kurių anksčiau nenorėjo nei matyti, nei girdėti?

  Galbūt grąžinusi į darbą savo pačios nušalintą D.Valį ji vis dėlto nusprendė taip apraminti aistras sistemoje ir užbėgti už akių galimiems didesniems neramumams?

  Kad ir ko siekė D.Grybauskaitė, profesinė sąjunga vakar kažkodėl nepasinaudojo šiuo susitikimu ir nepanoro iš Prezidentūros aukštybių paskelbti to, dėl ko iki šiol kovojo daugiausia užkulisiuose, – pavyzdžiui, kad būtų atleistas D.Valys.

  Atvirkščiai, aktyvieji prokurorai buvo romūs, o prezidentė vėl parodė savo jėgą.

  D.Grybauskaitė vakar kategoriškai pakartojo, kad pertvarkos buvo būtinos, jos esą pagerino darbą, perpus sumažėjo vadovaujančių prokurorų, bet prokurorų apskritai Lietuvoje tebėra per daug.

  Panašiu tonu, „Lietuvos ryto“ žiniomis, prezidentė kalbėjo ir už uždarų durų, nukirtusi, kad profsąjungos keliamos problemos yra smulkmenos ir net pavadinusi šią organizaciją sovietine.

  Kas pasikvietė, to ir muzika

  S.Kasiulis lyg ir mėgino prieštarauti prezidentei, po susitikimo teigdamas, kad prokurorų nėra per daug, nes Lietuvoje labai daug nusikaltimų.

  Be to, jis aptakiai kalbėjo, kad prokurorai išdėstė savo pastabas dėl neleidžiančių efektyviai dirbti niuansų, prašė Prezidentūros pagalbos.

  Tačiau, pavyzdžiui, apie D.Valį susitikime iš viso nebuvo kalbėta. Tad gal jis jau tinka maištininkams?

  S.Kasiulis „Lietuvos rytui“ tvirtino, jog jų pozicija nesikeičia. Profesinė sąjunga toliau mano, kad generaliniam prokurorui trūksta kompetencijos, bet prieštaringa reforma esą ne vieno asmens atsakomybės klausimas.

  „Susitikimas vyko prezidentės iniciatyva, todėl mes galėjome kalbėti tik ta apimtimi, kokia ji norėjo. Juk negalėjome kalbėti apie dalykus, kuriais šalies vadovė iš viso nesidomi arba apie kuriuos nenori kalbėti“, – aiškino S.Kasiulis.

  Paklaustas, ar jie apskritai turėjo galimybę pasakyti savo nuomonę, profsąjungos lyderis atsakė, kad „tam tikrus klausimus“ prokurorai išdėstė.

  „Kiek kas laiko procentiškai kalbėjo, negaliu pasakyti“, – juokdamasis pridūrė S.Kasiulis.
  ——————————
  Kitaip ir būti negali. Juk landsbauskaitė – neklystančioji.

  Thumb up 11 Thumb down 0

 11. gaidziai ilgai negyvena,vaikysteja gaidy I sriubsa ,kaip mat ydedavo,o jeigu rimtai nieko amzino nera,kukarieku gero apetito

  Thumb up 7 Thumb down 0

 12. Atsipalaidavimui nuo politikos.
  Visi supranta, kad bažnyčia atskirta nuo valstybės, o mokykla – nuo politikos. Todėl mokytoja per pamoka ir klausinėja vaikų ne apie tuos …, o apie tikrus gyvulius:
  – Vaikai, koks jūsų manymų pats nelaimingiausias gyvulys?
  Kaip visada, pirmasis rauna ranką į viršų Jonukas.
  Na, Jonuk, Tai koks?
  – Karvė, – nedvejodamas atsako Jonukas.
  – O kodėl tu manai, kad karvė?- klausia mokytoja.
  – Tamsta mokytoja, jeigu Tamstą kasdien du kartus milžtų ir tik vieną kartą per metus atvažiavęs veterinaras Petras plastmasiniu vamzdeliu pamylėtų, ar labai jaustumeisi laiminga?- paaiškina Jonukas.

  Thumb up 13 Thumb down 1

 13. na ir kas is to?atsakau:tusti plepalai,kaip buvo bardakas taip ir isliks,cia jau net ir arkliui aisku

  Thumb up 18 Thumb down 2

 14. Ponia Gorienė vis neįstengia nuslėpti savo šeimininkų ir net trumpame „pranešime“ tyčia klaidina skaitytojus kurie gali suprasti jog tai ponia Grybauskaitė vyks į susitikimą o ne prokurorai vyks į prezidentūrą..

  Thumb up 3 Thumb down 14

  • tai lyg neradau, kad būtų parašyta, jog būtent Grybauskaitė vyks į prokuratūrą. Reikia būti didžiai ribotų protinių sugebėjimų, kad suprastum taip kaip bando įteigti skaitytojams komentatorius Anonymous.

   Thumb up 7 Thumb down 3

   • Tai negi visi supranta kad prokurorai yra iškviesti ant raudono kilimėlio ? )))

    Thumb up 9 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (7)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (2)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (1)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (3)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...