Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 18 Penktadienis
 

Prezidentė: “Sovietiniai baudžiamojo persekiojimo metodai žemina Lietuvą”

2014-07-10 19:23 | Teisėsauga | Komentarų (61)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė. KK nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos Visuomenės informavimo įstatymo ir Baudžiamojo proceso kodekso pataisos šiandien priimtos Seime. Šie sprendimai sustiprins Lietuvos žiniasklaidos laisvę, demokratiją ir pagarbą žmogaus teisėms.

„Teisėsauga turi pradėti dirbti europietiškai, žmogaus teisės ir laisvės turi būti ginamos ne represinėmis priemonėmis. Sovietiniai baudžiamojo persekiojimo metodai žemina Lietuvą ir yra netoleruotini demokratinėje teisinėje valstybėje. Todėl pagarba žmogaus teisėms turi tapti teisėsaugos ir kitų valstybės institucijų prioritetu”, – sako Prezidentė.

Pagal Prezidentės inicijuotas pataisas, bet kokie procesinės prievartos veiksmai – kratos, poėmiai, telefoninių pokalbių pasiklausymas, slaptas sekimas, kurie varžo žiniasklaidos laisvę ir ypač suvaržo žmogaus teises, galės būti atlikti tik dėl visuomenei gyvybiškai svarbių aplinkybių ir tik tuomet, kai informacijos šaltinio paslapties atskleidimas sukels aiškiai mažesnę žalą nei ta, kuri ištiktų to nepadarius.

Pataisos įtvirtina, kad nuo šiol visi Lietuvos žmonės galės reikalauti teisėsaugos pareigūnų filmuoti pas juos atliekamą kratą ar poėmį arba užtikrinti nepriklausomų stebėtojų dalyvavimą tokiuose veiksmuose, jei jiems kils abejonių dėl teisėsaugos darbo metodų teisėtumo, neadekvačios jėgos demonstravimo ar netgi neetiško ar nepagarbaus elgesio su žmogumi.

Pasak Prezidentės, šios pataisos yra svarbus žingsnis bandant sustiprinti žmogaus teisių padėtį Lietuvoje. Teismai, prokuratūra ir ikiteisminio tyrimo įstaigos savo kasdieniu darbu privalo įrodyti Lietuvos žmonėms, kad jų teisės visada yra gerbiamos ne mažiau, nei to reikalauja Konstitucija ir Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencija. Prezidentės teigimu, žmogaus teisių apsauga yra neišvengiamas kelias siekiant visuomenės pasitikėjimo ir pagarbos teisėsaugai bei valstybei.

Komentarai

 

 

 
 1. Komentatorių dėmesiui. Visi kviečiami grįžti į savo palatas gerti vaistų ir miegoti!

  Thumb up 2 Thumb down 2

 2. KAS IŠ TU KALBU, ŽMONES SODINAMI I KALEIMA UŽ SMULKMENAS, TAM KAD PALAIKITI AUKŠTA NUSIKALSTAMUMO KARTELE, TAM KAD GAUTI DIDESNI FINANSAVIMA IŠBIUDŽETO. NEI VINAS PROKURORAS, TEISEJAS, POLICININKAS AR ADVOKATAS NESUINTERESOTI TO ,KAD MAŽETU NUSIKALSTAMUMAS IR TAIP SUMAŽIETU JU GAUNAMAS PELNAS.

  REIKIA NEDELSIANT PERKURTI VISUS ISTATIMUS, ISTATIMAI TURI BUTI AIŠKUS IR NEDVIPRASMIŠKI, NUO MAŽENS DESTOMI MOKYKLOSE

  Thumb up 4 Thumb down 2

 3. radau puiku bronytes komentara.
  sysalas=lietuva.
  pirma Laimute islaike vienas,
  -dabar kita.

  Thumb up 3 Thumb down 2

 4. Europoje -Lietuvoje informacijos priemonės pažeidžia nekaltumo prezumpciją, apie kokias žmogaus teises galima kalbėti ?

  Thumb up 11 Thumb down 0

 5. KGB majorė?
  vaje, koks protingas!!! Mirk iš juoko!!!
  bene būsi baigęs Zigmo Vaišvilos vardo universitetą?

  tai gal paaiškinsi,gerbiamasis, kodėl KGB rezervistai iš DP nepraiena į ministrus ar jų pavaduotojus? Juk KGB rezervas ir buvo kruopsčiai apmokamas “YPATINGIEMS ATVEJAMS’. O kai tave įrašo į rezervą, sutyekdami aukštą karininko laipsnį, tai daro tkrai ne be tavo žinios ir pritarimo. Tad labai keista klausytis DP vadovo Gapšio pezelionių, kad jo kolega nežinojo… Kaip galima pasitikėti tokia partija, kurios vadai arba tyčia meluoja, arba yra visiški “dundukai”. Nors kai paklausai seimo pirmininkės, tai imi manyti, kad tai visos partijos bruožas.

  Thumb up 7 Thumb down 5

  • Jūs esate visiškai teisi, tai ne partija, bet UAB vadovaujama pono Viktoro. Kol kas neaišku, kaip reikalai vystysis be Viktoro.

   Thumb up 5 Thumb down 4

   • Algirdai,o kaip paaiskinti,kad tiek metu niekaip negali nuteisti Uspaskicho.Kodel vadzios tai patempiamos,tai atleidiamos,tai patempiamos,tai vel atleidiamos.Kodel tiek metu zaidziama Uspaschiko korta ir ji istraukiama,kai reikiama pasikelti reitingus,o uzverciama,kai butina priimti tam tikrus sprendimus.Jei ta byla kada nors ir buvo kriminaline,tai jau senai tapo politine.

    Thumb up 7 Thumb down 2

    • šiaip byla nuo pat pradžios buvo politinė, nes mokesčių nemokėjimu kaltinama partija. Vienok, kadangi mūsuose viskas pastatyta nuo kojų ant galvos (partijos finansuojamos iš biudžeto) būtinai privalo atsirasti ir žmonės atsakingi už finansus. Taip atsiranda kaltinamieji. Kodėl taip ilgai tęsiasi byla ? Mano galva, dėl teisininkų ( čia turiu galvoje teisėjus, prokurorus ir net advokatus) neprofesionalumo, nesąžiningumo ir kas baisiausia priklausomumo nuo politikų.
     Teisinė sistema taip ir nesukurta – atsisakyta tarybinės, nesukurta vakarų, neliko nieko, liko tik teisėjų ir prokurorų gausa, neturinti LYDERIO.

     Thumb up 4 Thumb down 1

     • Algirdai,o kaip tu ziuri i ta fakta,kad buhalterės pareigas ėjo Nijolė Steponavičiūtė, kuri buvo ir partijos iždininkė.Ar domejaisi ?

      Thumb up 2 Thumb down 1

     • esu ne kartą rašęs, kad DP tai Viktoro UAB, tiesa kurta pagal klasikinį partinį principą. Todėl nieko keisto, kad buchalterė buvo ir iždininkė. Idomesnis klausimas – kaip ir kodėl atsirado pati DP.

      Thumb up 1 Thumb down 1

    • Todėl, kad tik pastaraisiais metais imta rimtai kovoti su korupcija teisėsaugoje.

     Thumb up 1 Thumb down 5

  • Praeina ir net labai.Va,Paulausku Arturiukas uzsimane cukraus.As manau,kad gaus.

   Thumb up 3 Thumb down 2

 6. Bloga naujiena cia ta, kad p.Venckiene sapnavau. Kviete pasokti.
  o a k e l a pasakojo, kad jei mires zmogus tave kviecia -tu jam rankos neduok,-po menesio ir pats i “pasauli geresni” iskeliausi.
  …uzpedofilintos Temides dziaugsmui.

  Thumb up 1 Thumb down 1

 7. “Sovietiniai baudžiamojo persekiojimo metodai žemina Lietuvą …….. ” gana idomiai surezgė savo mintį Prezidentė. Teisine kalba kalbant tai nieko nereikškiantis pasakymas, nes sovietinio baudžiamojo kodekso, kaip ir metodų tiesiog nebuvo. Buvo LTSR baudžiamąsis kodeksas, kurį ir tegalima cituoti, nes kaip galima cituoti tai ko nebuvo. Taigi TEISĖ ir TEISINGUMAS taps norma, kai į istoriją bus grąžintas normalus lietuviškas žodis TARYBINIS, nes tai LIETUVOS ISTORIJOS DALIS. Prezidentė tą gerai žinodama PRIVALO gerbti lietuvių kalbą.

  Thumb up 11 Thumb down 4

 8. polikarpovna.Parase moksline disertacija apie tarybiniu laiku nauda lietuvai.Dabar galetu parasyti apie sovietiniu laiku zala

  Thumb up 13 Thumb down 2

  • Kaip laikmetis reikalavo, taip ir rašė. Todėl jie prezidentai, seimūnai, stambūs verslininkai. Žodžiu – elitas.
   O mes kas? Internetiniai komentatoriai.
   Reziumė?
   Reikia mokėti gyventi. Ir santvarka tokiems ne kliūtis.
   :))

   Thumb up 7 Thumb down 2

   • Tavo posakis “Reikia mokėti gyventi. Ir santvarka tokiems ne kliūtis.”,nuskambejo kaip-reikia tik gerai issimuilinti ir net labiausiai istreniruotas ziedinis raumuo tokiems ne kliutis.

    Thumb up 5 Thumb down 2

    • Aš taip ciniškai nenorėjau išsireikšti, bet deja, būtent taip ir yra. Visur!

     Thumb up 5 Thumb down 2

     • Deje-taip.Zmones savo garbe ir oruma ismaine i muilo gabaleli.

      Thumb up 5 Thumb down 1

 9. Eugenijau, saunuolis, neber ko pridurti, kai zodziai ypatingai skiriasi nuo darbu …Net bjauru skaityti

  Thumb up 6 Thumb down 2

 10. Buvusios sovietu sajungos,nusikalstamos spec strukturos(KGB) majore nusprende,jog sovietiniai baudžiamojo persekiojimo metodai žemina Lietuvą.Ir tai kalba zmogus,tobulai ivaldes sovietinio baudziamojo persekiojimo metodus.Dar nieko nesakyciau,jei tas zmogus butu tualetu valytoja,bet ne-tai Lietuvos prezidente,ir tai tikrai zemina Lietuva,nes tai didziule geda!

  Thumb up 14 Thumb down 2

  • Medininkų byloje Michailovas nuteistas ne pagal įrodymus, o pagal politiką. Tai apie kokią teisinę valstybę mes kalbame?
   Kaip pas mus viskas vyksta: teisėsauga per žiniasklaidą prasuka savo versiją, o paskui teismui belieka uždėti antspaudą: kaltas.
   Teisia ne įrodymai, o “visuomenės nuomonė”.

   Thumb up 8 Thumb down 2

  • Noriu paklausti: o Lietuvos spec.struktūra DGB (vsd) nėra tokia pati nusikalstama struktūra?

   Thumb up 3 Thumb down 1

   • Koks valdovas-tokie ir lliokajai.Zuvis pradeda puti nuo galvos.Todel,visu pirma,ta galva ir reikia nukirsti.

    Thumb up 3 Thumb down 1

 11. Kokioje Lietuvoje Polikarpovna gimusi: tarybinėje, ar “sovietinėje”? Ir tas žodis “sovietų” yra iš rusiškos kilmės (soviet).

  Thumb up 7 Thumb down 2

  • kiles is rusisko,o naudojo jankiai,o musiskiai nusitvere kaip ponta,todel reiktu bausti uz nelietuviska zodziu vartojima ypac kai tokio lygio vadovas kalba nelietuviskai,reiktu egzaminus islaikyti lietuviu kalbos

   Thumb up 7 Thumb down 3

 12. Kaip uoliai Polikarpovna atidirbinėja savo užjūrio seimininkui, Briuselio žiurkėms ir kubiliui už savo nešvarią praeitį. Bet Lietuvos žmonėw neužmirš, kam tarnavo prieš dvidešimt su virš metų, ir kam tarnauja dabar. Nepadės nusiplauti net K.Pūkas su savo “ištikimuoju ginklanešiu” K.Bruderiu, per savo radiją ir teleiziją plaudami jos nešvarumus.

  Thumb up 8 Thumb down 1

  • Prezidentė jau pasakė nekartą ką ji galvoja apie Medininkų bylą. Tuoj bus eilinės metinės. Gal pasižiūrėkim ką ji šiemet pasakys? Gal vėl pasidžiaugs nuteisimu, kaip maža mergytė gavusi dovanų saldainiuką?

   Thumb up 8 Thumb down 1

    • Tegul pasižiūri youtubyje kaip Advokatas A.Marcinkevičius atkuria Medininkų žudynių aplinkybes. Gal būt pradės smegenys geriau veikti?

     Thumb up 10 Thumb down 2

 13. siu komentaru,susidariau ispudi,kad kaip ir sovietiniais laikais,jie iprate tik loti,kirsinti, meluoti ir jieskoti tarpkoji smegenu,kuriu ten nera,bet tik ne uz pertvarka Lietuvoje ,ir tik ne i europine demokratija, ….

  Thumb up 4 Thumb down 8

 14. kad Prezidentei pavyks Lietuva , vis dar likusia sovietine,paversti klestincia ,europietiska valstybe!!!

  Thumb up 1 Thumb down 11

 15. Klausimas Polikarpo dukrai: apie kokias “žmogaus teises” Lietuvoje, kalbat??? Jų NERA.

  Thumb up 14 Thumb down 0

 16. Tai atsistatydink, juk tau valdant tie sovietiniai metodai ir suvešėjo. Ar dėdė Semas neleidžia??

  Thumb up 17 Thumb down 2

 17. Bandau suprasti,vadinasi nebebus naudojami politileno maiseliai tardymo metu,automobilio kratos metu nebegales policininkai pakisti narkotiku pokelio ir tuoj atrasti,nebegales koks prokuroras sugalvojes ,tiksliau supykes,kad kaimyno vistos pro patvori ilindo i jo zolyna,pasiusti kaimyno i durnyna patikrinimui ant puse metu?Gal nebedarys ir kratu pas zurnalistus,kad isaiskintu,kas nutekino informacija? O as noreciau,kad tas istatymas galiotu ir valdzios zmonems ir paciai prezidentei.Kodel vardan tiesos ir teisingumo prezidente nenori ir neprivalo duoti parodymus prokurorams? Kodel nepatraukus is valdzios kreslu tu,kurie dirbo spec tarnybose raudonuju okupantu laikais,ir kurie dabar uzsislaptine,ar net atvirai,tais sovietiniais metodais dirba Lietuvoje? O gal jie tebera istikimi tiems ,kuriems pries 25-35 metus dave priesaika? Kodel vardan tiesos ir pagarbos istatymams ir teisingumui,baudziamasis kodeksas taip isniekintas,kad uz toki pati nusikaltima,numatoma nuo 100 litu bauda iki 5-8 metu kalejimo? Ar tokie kodeksai nesudaro salygu teisejams rishardams ivesti 30 tukstanciu litu ikainius???? Kodel taip bijomasi teismuose tareju-visuomenininku? Pagaliau,kaip cia gaunasi,kad blogas prokuroras,tiksliau blogai dirbes ,pakeliamas iki net aukstesnio teismo teisejo,arba teisejas priemes ne viena abejoniu sukelusi liaudziai sprendima,is kart paaukstinamas? Ar cia pagal ta kodeksa,kur “svogeriu krastas” ar pagal ta,kur “ranka ranka plauna” ??? Ir dar,ar nemano prezidente,kad valstybes teisingumas ir pagarba teisingumui,turetu prasideti nuo pacios prezidentes,ir nuo prezidenturos?

  Thumb up 24 Thumb down 4

   • Visi dabartiniai teisejai prisieke prezidentei.O kokia nauda pilieciams? Ne tik kad teisejas tingi pavartyti ir paskaityti bylas,prisiminti apie kalbama praeitame posedyje,bet netgi tyciojasi.Kam toks prisiekimas?Geriau ,kai teisejuj padetu pora saziningu tareju.Bet vel,jei tokie tarejai rasis kaip kupreviciai ar zalimai,tai naudos dar maziau Lietuvai.

    Thumb up 15 Thumb down 2

    • pažįstamas teisėjas sakė, kad bylos dabar nagrinėjamos konvejeriu: ar tu stovi kur nors fabrike, ar esi teisme. Tas pats konvejeris. Tai ką galima kalbėti apie kokį nors teisingumą? Nei bylų skaitysi, nei įrodymus žiūrėsi. KONVEJERIS.

     Thumb up 8 Thumb down 1

   • Negaliu nepritarti prisiekusiųjų teismo idėjai. Keista, kad atsiranda debiliukų, aklai kartojančių madam el’prezidentės svaisčiojimus apie tarėjus.

    Thumb up 2 Thumb down 1

 18. Žmones teisia be įrodymų, už tai, kad jie išdrįso pareikšti savo palaikymą Kedžiams. Nuteisia be įrodymų…..

  Thumb up 21 Thumb down 3

  • O kai Medininkų byloje nekaltą žmogų padarė atpirkimo ožiu Landsbergiui su jo šutvei pamaloninti ir nuteisė iki gyvos galvos be įrodymų, ar prisiminate ką lojo Lietuvių kalbos institute jūsų Darius Kuolys, niekindamas jo advokatus?

   Thumb up 3 Thumb down 2

   • Pasiguglinau. Straipsnis yra apie Kuolio pareiškimus per Drąsos kelio susirinkimą dėl Medininkų bylos. Jis ten labai išraiškingai pareiškė savo pasipiktinimą advokatu. Laisvame laikraštyje yra straipsnis. Keista kažkaip. Nei tas Kuolys žinojo, nei žino jis Medininkų bylą ir kas joje yra, o ko nėra. Nei advokats Marcinkevičius ką`nors blogo kedininkams buvo padaręs… Lygtais jis dar kažką iš venckienės šalininkų teisme yra gynęs nuo kaltinimų? O Kuolys postringavo apie tai, ko pats nežino ir neišmano :(

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • Pasiguglinau. Straipsnis yra apie Kuolio pareiškimus per Drąsos kelio susirinkimą dėl Medininkų bylos. Jis ten labai išraiškingai pareiškė savo pasipiktinimą advokatu. Laisvame savaitraštyje yra straipsnis. Keista kažkaip. Nei tas Kuolys žinojo, nei žino jis Medininkų bylą ir kas joje yra, o ko nėra. Nei advokats Marcinkevičius ką`nors blogo kedininkams buvo padaręs… Lygtais jis dar kažką iš venckienės šalininkų teisme yra gynęs nuo kaltinimų? O Kuolys postringavo apie tai, ko pats nežino ir neišmano :(

    Kažkodėl nepraėjo komentaras? Dėl konkurentu pavadinimo ar kaip?

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • tam jūs ir šunys, kad kauktumėt. todėl ir reikia žmones nuo jūsų saugoti.
   na o jūs geriau paieškokit venckiuko, kuris dingo tuo pačiu metu, kai ir nuo atsakomybės už savo nusikaltimus pradėjo slapstytis viena boba iš garliavos.
   nuo to laiko niekas apie jį nieko nerirdėjo, nėra jokių žinių. išskyrus vieną momenta, kai čikagos bromoj ta boba dėl kažko derasi su neaiškiais piliečiais. sprendžiant iš to, kad ji neturi lėšų pragyvenimui, o venckiukas pastatytas šalia derybininkų, realiausia, kad ta boba demonstruoja gyvąją prekę.
   ir tai nenuostab u, žinant jos polinkinį į nusikalstamumą, jai pateiktą puokštę įtarimų dėl nusikaltimų.
   padėkit išgelbėti ar bent pagelbėkit nors vienam vaikui, nors vienam žmogui, nes niekad niekam nesat net bandę padėti. persilaužkit ir įrodykit, kad turit bent kiek žmogiškumo, o ne tik šunišką lojimą ir aklą tikėjimą šamane.
   gelbėkit venckiuką!!!!!!!

   Thumb up 2 Thumb down 14

 19. Betgi tais paciais sovietinio persekiojimo metodais Grybauskaite ivedineja diktatura Lirtuvoje.Kas cia is tikruju ka zemina-rusai Lietuva,ar pati Grybauskaite,naudodama sovietinius metodus.

  Thumb up 20 Thumb down 4 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...