Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 7 Sekmadienis
 

Prezidentė šalies žmones pasveikino su Nepriklausomybės atkūrimo diena

2018-03-11 10:54 | Politika | Komentarų (30)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Nuotr. iš lrp.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino šalies žmones su Nepriklausomybės atkūrimo diena ir dalyvavo Kovo 11-ajai paminėti skirtuose renginiuose.

Šalies vadovės teigimu, Lietuvą į Kovo 11-ąją vedė visos tautos pasiryžimas atkovoti nepriklausomą valstybę ir atgauti tūkstantmetę savigarbą. Dar kartą sau ir visam pasauliui Lietuva įrodė nepalaužiamą galią atgimti. Vėl tapti savarankiška ir stipri, pripažinta ir verta pasididžiavimo.

Pasak Prezidentės, ši diena visada suskamba kaip amžinas pavasaris ir priminimas, kad viltis ir tikėjimas savo jėgomis virsta didžiausiu laimėjimu. Jau beveik tris dešimtmečius Lietuva laisva ir nepriklausoma. Visų šalies žmonių rankose – Tėvynės galimybės, sėkmė ir ateitis.

Valstybės vadovė dalyvavo iškilmingame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtame minėjime Lietuvos Respublikos Seimo rūmų Kovo 11-osios Akto salėje. Po iškilmingo renginio, vidurdienį, Prezidentė Nepriklausomybės aikštėje stebės Baltijos šalių vėliavų pakėlimo ceremoniją.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 28-ųjų metinių proga nuo Prezidentės taip pat buvo padėtos gėlių kompozicijos ant Laisvės gynėjų, žuvusiųjų už laisvę ir nepriklausomybę, savanorių memorialų, valstybei nusipelniusių žmonių – Justino Marcinkevičiaus, dr. Jono Basanavičiaus, M. K. Čiurlionio, V. Kudirkos, Maironio, Lietuvos kariuomenės karių kapų visoje Lietuvoje.

Komentarai

 

 

 
 1. tiek prirašyta ir supurvinta mūsų žinoma mūsų ponia juk ar ne mes rinkome ir bėgome ir po du ir viena ir šeimomis ir alytiškiai senoliu pora rinko tik vienas ejo už partškolos ponia balsa metė o kita už paulauska balsavo, taip kaip čia dabar taip staiga tiek daigu blogu atsirado nereikėjo eiti mesti bėgti rinkti rėkti ir nebūtų mangolijos ponios po šiai dienai ,ir iš europos briuselio vyti o nekelti ponui, M,A, B, KURIO DĖKA TEN BUVO NUSIUSTA BE ŽMONIŲ BALSAVIMO ir be bajerio kas dabar liko kaltas tata kuris sake dalia yra dalia pats juk vedė ir kišo bijodami paulausko, kad tam tik neatitektu tas daukanto skydas ., o dabar dalia juk dirba tiems kurie ta geri poniai davė, taip kas kaltas o kodėl ne namuose per telika žiūrint ir bonka po snapuko pilstyti reikėjo, su kvapelų va jums ir visos dainos , o mūsų juk kur nedalivavome juk dabar nėra ir ką sakyti nerinkome ir mums tos baronkos nereikia glostyti, bastą , patys tik patys bėgam kišam lendam o po to verkiam dejuojam, galvoti reikia aš jau nebėgu jokio balso nemetu nematau reikalo 29 metus vietoj stoviu sušaldžiau balsa nera to nereikia nieko ir ką aš esu blogiau padares , juk nieko bo ten rinkimus praveda tik dėl blefo žiūrėkite kas skaičiavo juk tiek metu komunistas išsidirbinėjo ir vis ėjo tie patys k,g,b, ponai po 6 kodencijas ten sėdi , bėkite toliau ir verkite stenėkite oi kokie blogi tie anie o tikro nematyti darbo, bent nors viena nuoroda padarytu dvi kodencijas o blogas esi eiknamo nereikalingas vyti lauk ,iš visu tarnybu lauk , kodėl to nėra ir nebus vėl kokius PONUS SAU ANT GALVOS IŠSIRINKS IR VĖL PUS DĖJOS ,

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Kai D. Grybauskaite sveikina mus su Kovo 11-ja, tai tas pat yra kai butu po kurio laiko kad Makkeinas sveikintu mus su TSRS atkurimu, jei butu atkurta toji TSRS.
  P.S. Grybauskaite is antiamerikines ir antikapitalistines burokevicines TSKP aktyvistes staiga patapo arsia amerikonu ir kapitalizmo aktyviste. Tas pat butu kad fanatiskas antirusas Makkeinas is JAV, staiga po TSRS valstybes atstatymo, isvirstu i aršų TSRS vedamos Rusijos , fanatu, aktyvistu ir kovotoju su Amerika bei antiamerikieciu.
  D. Grybauskaites elgesys buvo pats arsiausias cinizmo politikoje, pasireiškimas Lietuvoje, jos valdžioje. Ji taip ir lieka nepaaiskinusi savo toki ciniskai idiotini elgesi po tos Kovo 11-osios…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. visa oficiali žmonijos “istorija” -atviras melas:

  sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Oficiali Rusijos KGB įgaliotinė Lietuvai sveikina visą KGB padalinį Lietuvoje su 27 metų darbu Rusijos naudai ir sveikina: “Tai ir yra mūsų stiprybė! Sveikinu visus (KGB darbuotojus) su švente”

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Vertimas runkeliams “Kovo 11 ąją buvo sunaikintas socializmas ir atkurtas kapitalizmas. Dar kartą visam pasauliui ir sau buvo parodytas noras išnaudoti kitus. Vėl atsirado buržujų išnaudotojų stipri klasė, pripažinta ir besididžiuojanti pati savimi.Todėl ši diena visada priminimas kad buožės-išnaudotojai buvo, yra ir bus, kad noras išnaudoti neiekada neišblėsta ir yra didžiausias trokštančiųjų iųnaudoti laimėjimas. Jau baveik tris dešimtmečius numarintas socializmas ir galvą pakėlęs kapitalizmas, laisvai išnaudojami runkeliai. Šiandien viskas mūsų rankose-Lietuvos valstybės turtas sėkmingai perimtas į buožių – išnaudotojų rankas, išnaudotųjų laukia riebi ateitis. Tai ir yra buržujų išnaudotojų stiprybė. Su kovojimu ir laimėjimu prieš socializmą ir runkelius.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 6. Internacionaline – buvusi maskvos, o siuo metu briuselio – marksiste sveikina su Lietuvos nepriklausomybes diena! Klausimas: Ar Lietuva siandien yra nepriklausoma valstybe? Jei Lietuva nepriklausoma, tai kodel Landsbergis sako, kad “Nato nera valstybe, o Lietuva yra nato”. Kitaip: Lietuva net nera valstybe, o tik nato teritorija.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. o ta prezidente savo atsiminimais ar nepasidalijo , kaip ji 1990.03.11 sutiko …. ))))))))))))))))))))))))))))))))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Tiesiog” grazu”:Lietuvoj pavasaris velyvas ,bet vis tik pavasaris..Seimo Tribunoje A.Ramanausko -Vanago partizanu vado nukankinto KGB dukra …kalba Tevo lupomis “As Tave Mylejau…”po to gulejo be genetaliju …isrove…O saleje beveik 100% KGB priklausanciu!….ir plojimai!Kas tai-baisus sapnas ar Lietuvos Seimas?Coda:o kur Hagos Teismukas!?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Senis kagebistas “Dedule” per savo Statytine vis dar valdo Lietuva ir tikisi kad valdys Anukas nr.1.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • nieks taip nesmirdės. Išsisklaidžius Ožio smarvei, Lietuva klestės…

   Thumb up 72 Thumb down 1

   • uz kokius nuopelnus ozys tarybiniais laikais vazinejo po kapitalistini pasauli,kur norvegu pinigai,ozio apsauga per metus kainuoja 300000

    Thumb up 72 Thumb down 1

 10. 1990.03.11, kai buvo paskelbtas nepriklausomybes atkurimas, idejine komuniste Grybauskaite buvo aktyvi ta nepriklausomybe bandancios sustabdyti TSRS komunistu partijos nare, dirbo kompartijos mokykloje. Is tos partijos niekaip niekada taip ir neisejo (nera jokiu duomenu, kad kada nors butu ta partija palikusi).
  Kai komuniste su savo partija veikusi pries nepriklausomybe, sveikina su tuo pries ka kovojo, tai net nejuokinga.
  N, bet tauta verta tokiu vadovu, kokius sutinka priimti. Jei tautai tinka kagebisto pastatyta idejine komuniste, reiskia tokia ir tauta….
  P.S. Pabreziu – idejine. Nes i kompartija istojo dar budama studente. O studentu komunistu buvo labai labai mazai… Lai lietuvos komunistai atsiskyre nuo TSRS komunistu, Grybauskaite liko su jai miela TSRS kompartija ir toliau dirbo idejini politini darba net Lietuvai paskelbus nepriklausomybe.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Apie kokią nepriklausomybę jinai šneka. Kai išsivaduosime iš KGB gniaužtų, kai išsivalysime nuo sisteminių partijų, kai iš teisėsaugos bus išgrūsti korumpuoti teisėjai, policijos pareigūnai, kurie dangsto nusikaltimus. Jei paremsime kuriančią naują platformą “Alternatyva Lietuvai” ateinantiems prezidento rinkimas remti, gal tada ir išvysime nepriklausomybę. Šiai dienai vyksta totalus genocidas ir Grybauskaitė yra pati priklausoma ne Lietuvos žmonėms.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Tai štai koks teisingumas yra dabartinės Lietuvos pamatas…

  Thumb up 72 Thumb down 1

   • Paradoksas: klausausi kaip užkietėję komunistai ir užsimaskavę KGB
    agentai man, užkietėjusiam sąjūdiečiui, iš tribūnos per televiziją
    porina kaip kūrėsi Sąjūdis. Aišku, be galo smalsu pasiklausyti, kaip
    viskas anuomet jiems atrodė iš šalies, iš komunistų pusės, nors
    atmintis mums lyg ir nešlubuoja. Anksčiau per TV būdavo rodoma viskas
    apie JĮ (Brežnevą) ir dar šiek tiek apie orą. Porindamas apie
    Sąjūdžio susikūrimą, Č. Stankevičius irgi kalbėjo tik apie JĮ
    (Patriarchą), net laiko apie orus nebeliko. Vietoj gryno oro – „Kalba ir
    rodo Amerikas Balsas iš palatos Nr.6“. Ta proga – keli žodžiai apie
    šunaują, kurios pareiga yra loti ant valdžios, už tautą, primenu, ne
    už valdžią ir valdžiai. Todėl mano KGB sąraše buvo pajuodintos ir
    didžiųjų propagandistų pavardės. Argi ne jų pareiga buvo loti, kaukte
    kaukti, ant tų, kurie 75-iems metams paslėpė nuo pelnytos bausmės
    Tautos skundikus ir išdavikus? Kad Maskva nešantažuotų? Šlykštus
    melas. Maskva juos žino. Slėpė tik nuo mūsų ir jūsų.

    Thumb up 72 Thumb down 1

    • Vieną vėlyvą vasaros vakarą bendradarbiai pastebėjo Č. Stankevičių įsliūkinant į KGB pastatą Kaune. Manėm dabar tai jau vaikys sąjūdistus, nes partsekretorius juk.
     Neatspėjot! Kitą rytą žiūrim, skelbimų lentoje kabo toks skelbimas “Tokią ir tokią valandą instituto salėje vyks Sąjūdžio susirinkimas. Kviečiame dalyvauti.” pasirašo…Č. Stankevičius.
     Tas pats Stankevičius kuris dar vakar pakampėse, pusiau slapta susirinkusius sąjūdistus vaikydavo. Sąjūdistai žinoma ant to kabliuko užkibo ir net išrinko jį savo vadu. Toliau istoriją visi žinom. Ponas tapo kito keistai į Sąjūdį atėjusio, kvietimu sūnui pasinaudojusio, pono dešiniąja ranka, AT ten kažkuo, po to, kai tauta į Seimą išrinko kamūnystus, kaip bausmę už savo komunistinę praeitį, keletui metų save ištrėmė į Lietuvos ambasadą Švedijoje.

     Tai va vaikučiai pabiručiai, kaip būna.

     Thumb up 72 Thumb down 0

    • Antra vertus, ar beverta stebėtis išverstaskūriais? Metas prie jų jau
     visiems mums priprasti. „Respublika“ Kovo 11 d. proga savo viršelyje
     Lietuvai įteikė šventišką puokštę – jūsų pasirinktą Tautos
     Žiedą, perrištą KGB virvele. Kas dar gali, kas dar turi proto, kas bent
     kiek išgali pats mąstyti, arba turi noro, laiko ir jėgų bent pabandyti,
     nagi, pabandom kartu, visi sykiu: „vienas… du… trys.“ Bandom
     įsivaizuoti dar kokią nors šalį pasaulyje, kuriai vadovautų
     Burokevičiutė iš „partškolos“, profesorius iš marksizmo-lenininzmo
     katedros, kelių patrulis milicininkas, unikalus tuo, kad durniausias
     Lietuvoje, nes visi kiti automobilius stabdydavo tik dėl kyšių, dar
     aktyvi komsomolka Raselė bei agentų agentas nepraustaburnis Arvydėlis,
     visų palaidotų KGB agentų siaubas. (Turbūt iš serijos: „Mušk savus,
     kad svetimi bijotų?“) Čia tikrai mūsų valdžia? Tikrai mes, būdami
     blaivūs ir sveiko proto, juos išsirinkome? Niekis, tuoj pamatysim, nes
     eilėje į postą ar sostą laukia parsidavėlis bankų klerkas…

     Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Grybauskaitė su Pranckiečiu ir Skverneliu tęsia Lansbergio ištobulintą iškilmingų veidmainiškų ir melagingų prakalbų tradiciją. Netikiu nei vienu Jūsų židžiu, velnio tarnai!

  Thumb up 72 Thumb down 1

 14. jei Jos Ekselencija pražygiuotų su patriotais šiandien eisenoje už Kalbą ir Vytį

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras