Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 6 Šeštadienis
 

Prezidentė šalies žmones pasveikino su Nepriklausomybės atkūrimo diena

2018-03-11 10:54 | Politika | Komentarų (30)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Nuotr. iš lrp.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino šalies žmones su Nepriklausomybės atkūrimo diena ir dalyvavo Kovo 11-ajai paminėti skirtuose renginiuose.

Šalies vadovės teigimu, Lietuvą į Kovo 11-ąją vedė visos tautos pasiryžimas atkovoti nepriklausomą valstybę ir atgauti tūkstantmetę savigarbą. Dar kartą sau ir visam pasauliui Lietuva įrodė nepalaužiamą galią atgimti. Vėl tapti savarankiška ir stipri, pripažinta ir verta pasididžiavimo.

Pasak Prezidentės, ši diena visada suskamba kaip amžinas pavasaris ir priminimas, kad viltis ir tikėjimas savo jėgomis virsta didžiausiu laimėjimu. Jau beveik tris dešimtmečius Lietuva laisva ir nepriklausoma. Visų šalies žmonių rankose – Tėvynės galimybės, sėkmė ir ateitis.

Valstybės vadovė dalyvavo iškilmingame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtame minėjime Lietuvos Respublikos Seimo rūmų Kovo 11-osios Akto salėje. Po iškilmingo renginio, vidurdienį, Prezidentė Nepriklausomybės aikštėje stebės Baltijos šalių vėliavų pakėlimo ceremoniją.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 28-ųjų metinių proga nuo Prezidentės taip pat buvo padėtos gėlių kompozicijos ant Laisvės gynėjų, žuvusiųjų už laisvę ir nepriklausomybę, savanorių memorialų, valstybei nusipelniusių žmonių – Justino Marcinkevičiaus, dr. Jono Basanavičiaus, M. K. Čiurlionio, V. Kudirkos, Maironio, Lietuvos kariuomenės karių kapų visoje Lietuvoje.

Komentarai

 

 

 
 1. tiek prirašyta ir supurvinta mūsų žinoma mūsų ponia juk ar ne mes rinkome ir bėgome ir po du ir viena ir šeimomis ir alytiškiai senoliu pora rinko tik vienas ejo už partškolos ponia balsa metė o kita už paulauska balsavo, taip kaip čia dabar taip staiga tiek daigu blogu atsirado nereikėjo eiti mesti bėgti rinkti rėkti ir nebūtų mangolijos ponios po šiai dienai ,ir iš europos briuselio vyti o nekelti ponui, M,A, B, KURIO DĖKA TEN BUVO NUSIUSTA BE ŽMONIŲ BALSAVIMO ir be bajerio kas dabar liko kaltas tata kuris sake dalia yra dalia pats juk vedė ir kišo bijodami paulausko, kad tam tik neatitektu tas daukanto skydas ., o dabar dalia juk dirba tiems kurie ta geri poniai davė, taip kas kaltas o kodėl ne namuose per telika žiūrint ir bonka po snapuko pilstyti reikėjo, su kvapelų va jums ir visos dainos , o mūsų juk kur nedalivavome juk dabar nėra ir ką sakyti nerinkome ir mums tos baronkos nereikia glostyti, bastą , patys tik patys bėgam kišam lendam o po to verkiam dejuojam, galvoti reikia aš jau nebėgu jokio balso nemetu nematau reikalo 29 metus vietoj stoviu sušaldžiau balsa nera to nereikia nieko ir ką aš esu blogiau padares , juk nieko bo ten rinkimus praveda tik dėl blefo žiūrėkite kas skaičiavo juk tiek metu komunistas išsidirbinėjo ir vis ėjo tie patys k,g,b, ponai po 6 kodencijas ten sėdi , bėkite toliau ir verkite stenėkite oi kokie blogi tie anie o tikro nematyti darbo, bent nors viena nuoroda padarytu dvi kodencijas o blogas esi eiknamo nereikalingas vyti lauk ,iš visu tarnybu lauk , kodėl to nėra ir nebus vėl kokius PONUS SAU ANT GALVOS IŠSIRINKS IR VĖL PUS DĖJOS ,

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Kai D. Grybauskaite sveikina mus su Kovo 11-ja, tai tas pat yra kai butu po kurio laiko kad Makkeinas sveikintu mus su TSRS atkurimu, jei butu atkurta toji TSRS.
  P.S. Grybauskaite is antiamerikines ir antikapitalistines burokevicines TSKP aktyvistes staiga patapo arsia amerikonu ir kapitalizmo aktyviste. Tas pat butu kad fanatiskas antirusas Makkeinas is JAV, staiga po TSRS valstybes atstatymo, isvirstu i aršų TSRS vedamos Rusijos , fanatu, aktyvistu ir kovotoju su Amerika bei antiamerikieciu.
  D. Grybauskaites elgesys buvo pats arsiausias cinizmo politikoje, pasireiškimas Lietuvoje, jos valdžioje. Ji taip ir lieka nepaaiskinusi savo toki ciniskai idiotini elgesi po tos Kovo 11-osios…

  Thumb up 6 Thumb down 0

 3. visa oficiali žmonijos “istorija” -atviras melas:

  sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog

  Thumb up 6 Thumb down 0

 4. Oficiali Rusijos KGB įgaliotinė Lietuvai sveikina visą KGB padalinį Lietuvoje su 27 metų darbu Rusijos naudai ir sveikina: “Tai ir yra mūsų stiprybė! Sveikinu visus (KGB darbuotojus) su švente”

  Thumb up 11 Thumb down 0

 5. Vertimas runkeliams “Kovo 11 ąją buvo sunaikintas socializmas ir atkurtas kapitalizmas. Dar kartą visam pasauliui ir sau buvo parodytas noras išnaudoti kitus. Vėl atsirado buržujų išnaudotojų stipri klasė, pripažinta ir besididžiuojanti pati savimi.Todėl ši diena visada priminimas kad buožės-išnaudotojai buvo, yra ir bus, kad noras išnaudoti neiekada neišblėsta ir yra didžiausias trokštančiųjų iųnaudoti laimėjimas. Jau baveik tris dešimtmečius numarintas socializmas ir galvą pakėlęs kapitalizmas, laisvai išnaudojami runkeliai. Šiandien viskas mūsų rankose-Lietuvos valstybės turtas sėkmingai perimtas į buožių – išnaudotojų rankas, išnaudotųjų laukia riebi ateitis. Tai ir yra buržujų išnaudotojų stiprybė. Su kovojimu ir laimėjimu prieš socializmą ir runkelius.

  Thumb up 10 Thumb down 1

 6. Internacionaline – buvusi maskvos, o siuo metu briuselio – marksiste sveikina su Lietuvos nepriklausomybes diena! Klausimas: Ar Lietuva siandien yra nepriklausoma valstybe? Jei Lietuva nepriklausoma, tai kodel Landsbergis sako, kad “Nato nera valstybe, o Lietuva yra nato”. Kitaip: Lietuva net nera valstybe, o tik nato teritorija.

  Thumb up 11 Thumb down 0

 7. o ta prezidente savo atsiminimais ar nepasidalijo , kaip ji 1990.03.11 sutiko …. ))))))))))))))))))))))))))))))))

  Thumb up 10 Thumb down 0

 8. Tiesiog” grazu”:Lietuvoj pavasaris velyvas ,bet vis tik pavasaris..Seimo Tribunoje A.Ramanausko -Vanago partizanu vado nukankinto KGB dukra …kalba Tevo lupomis “As Tave Mylejau…”po to gulejo be genetaliju …isrove…O saleje beveik 100% KGB priklausanciu!….ir plojimai!Kas tai-baisus sapnas ar Lietuvos Seimas?Coda:o kur Hagos Teismukas!?

  Thumb up 11 Thumb down 0

 9. Senis kagebistas “Dedule” per savo Statytine vis dar valdo Lietuva ir tikisi kad valdys Anukas nr.1.

  Thumb up 12 Thumb down 0

  • nieks taip nesmirdės. Išsisklaidžius Ožio smarvei, Lietuva klestės…

   Thumb up 10 Thumb down 1

   • uz kokius nuopelnus ozys tarybiniais laikais vazinejo po kapitalistini pasauli,kur norvegu pinigai,ozio apsauga per metus kainuoja 300000

    Thumb up 10 Thumb down 1

 10. 1990.03.11, kai buvo paskelbtas nepriklausomybes atkurimas, idejine komuniste Grybauskaite buvo aktyvi ta nepriklausomybe bandancios sustabdyti TSRS komunistu partijos nare, dirbo kompartijos mokykloje. Is tos partijos niekaip niekada taip ir neisejo (nera jokiu duomenu, kad kada nors butu ta partija palikusi).
  Kai komuniste su savo partija veikusi pries nepriklausomybe, sveikina su tuo pries ka kovojo, tai net nejuokinga.
  N, bet tauta verta tokiu vadovu, kokius sutinka priimti. Jei tautai tinka kagebisto pastatyta idejine komuniste, reiskia tokia ir tauta….
  P.S. Pabreziu – idejine. Nes i kompartija istojo dar budama studente. O studentu komunistu buvo labai labai mazai… Lai lietuvos komunistai atsiskyre nuo TSRS komunistu, Grybauskaite liko su jai miela TSRS kompartija ir toliau dirbo idejini politini darba net Lietuvai paskelbus nepriklausomybe.

  Thumb up 14 Thumb down 0

 11. Apie kokią nepriklausomybę jinai šneka. Kai išsivaduosime iš KGB gniaužtų, kai išsivalysime nuo sisteminių partijų, kai iš teisėsaugos bus išgrūsti korumpuoti teisėjai, policijos pareigūnai, kurie dangsto nusikaltimus. Jei paremsime kuriančią naują platformą “Alternatyva Lietuvai” ateinantiems prezidento rinkimas remti, gal tada ir išvysime nepriklausomybę. Šiai dienai vyksta totalus genocidas ir Grybauskaitė yra pati priklausoma ne Lietuvos žmonėms.

  Thumb up 12 Thumb down 0

 12. Tai štai koks teisingumas yra dabartinės Lietuvos pamatas…

  Thumb up 15 Thumb down 1

   • Paradoksas: klausausi kaip užkietėję komunistai ir užsimaskavę KGB
    agentai man, užkietėjusiam sąjūdiečiui, iš tribūnos per televiziją
    porina kaip kūrėsi Sąjūdis. Aišku, be galo smalsu pasiklausyti, kaip
    viskas anuomet jiems atrodė iš šalies, iš komunistų pusės, nors
    atmintis mums lyg ir nešlubuoja. Anksčiau per TV būdavo rodoma viskas
    apie JĮ (Brežnevą) ir dar šiek tiek apie orą. Porindamas apie
    Sąjūdžio susikūrimą, Č. Stankevičius irgi kalbėjo tik apie JĮ
    (Patriarchą), net laiko apie orus nebeliko. Vietoj gryno oro – „Kalba ir
    rodo Amerikas Balsas iš palatos Nr.6“. Ta proga – keli žodžiai apie
    šunaują, kurios pareiga yra loti ant valdžios, už tautą, primenu, ne
    už valdžią ir valdžiai. Todėl mano KGB sąraše buvo pajuodintos ir
    didžiųjų propagandistų pavardės. Argi ne jų pareiga buvo loti, kaukte
    kaukti, ant tų, kurie 75-iems metams paslėpė nuo pelnytos bausmės
    Tautos skundikus ir išdavikus? Kad Maskva nešantažuotų? Šlykštus
    melas. Maskva juos žino. Slėpė tik nuo mūsų ir jūsų.

    Thumb up 18 Thumb down 1

    • Vieną vėlyvą vasaros vakarą bendradarbiai pastebėjo Č. Stankevičių įsliūkinant į KGB pastatą Kaune. Manėm dabar tai jau vaikys sąjūdistus, nes partsekretorius juk.
     Neatspėjot! Kitą rytą žiūrim, skelbimų lentoje kabo toks skelbimas “Tokią ir tokią valandą instituto salėje vyks Sąjūdžio susirinkimas. Kviečiame dalyvauti.” pasirašo…Č. Stankevičius.
     Tas pats Stankevičius kuris dar vakar pakampėse, pusiau slapta susirinkusius sąjūdistus vaikydavo. Sąjūdistai žinoma ant to kabliuko užkibo ir net išrinko jį savo vadu. Toliau istoriją visi žinom. Ponas tapo kito keistai į Sąjūdį atėjusio, kvietimu sūnui pasinaudojusio, pono dešiniąja ranka, AT ten kažkuo, po to, kai tauta į Seimą išrinko kamūnystus, kaip bausmę už savo komunistinę praeitį, keletui metų save ištrėmė į Lietuvos ambasadą Švedijoje.

     Tai va vaikučiai pabiručiai, kaip būna.

     Thumb up 12 Thumb down 0

    • Antra vertus, ar beverta stebėtis išverstaskūriais? Metas prie jų jau
     visiems mums priprasti. „Respublika“ Kovo 11 d. proga savo viršelyje
     Lietuvai įteikė šventišką puokštę – jūsų pasirinktą Tautos
     Žiedą, perrištą KGB virvele. Kas dar gali, kas dar turi proto, kas bent
     kiek išgali pats mąstyti, arba turi noro, laiko ir jėgų bent pabandyti,
     nagi, pabandom kartu, visi sykiu: „vienas… du… trys.“ Bandom
     įsivaizuoti dar kokią nors šalį pasaulyje, kuriai vadovautų
     Burokevičiutė iš „partškolos“, profesorius iš marksizmo-lenininzmo
     katedros, kelių patrulis milicininkas, unikalus tuo, kad durniausias
     Lietuvoje, nes visi kiti automobilius stabdydavo tik dėl kyšių, dar
     aktyvi komsomolka Raselė bei agentų agentas nepraustaburnis Arvydėlis,
     visų palaidotų KGB agentų siaubas. (Turbūt iš serijos: „Mušk savus,
     kad svetimi bijotų?“) Čia tikrai mūsų valdžia? Tikrai mes, būdami
     blaivūs ir sveiko proto, juos išsirinkome? Niekis, tuoj pamatysim, nes
     eilėje į postą ar sostą laukia parsidavėlis bankų klerkas…

     Thumb up 16 Thumb down 0

 13. Grybauskaitė su Pranckiečiu ir Skverneliu tęsia Lansbergio ištobulintą iškilmingų veidmainiškų ir melagingų prakalbų tradiciją. Netikiu nei vienu Jūsų židžiu, velnio tarnai!

  Thumb up 18 Thumb down 1

 14. jei Jos Ekselencija pražygiuotų su patriotais šiandien eisenoje už Kalbą ir Vytį

  Thumb up 15 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...