Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Prezidentė ragina atsisakyti požiūrių stereotipų ir nebrėžti naujų Europos padalijimo linijų

2011-02-05 11:17 | Naujienos | Komentarų (46)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasakė pagrindinę kalbą kasmetinės Miuncheno konferencijos atidarymui skirtoje vakarienėje (president.lt nuotr.)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasakė pagrindinę kalbą kasmetinės Miuncheno konferencijos atidarymui skirtoje vakarienėje.

Lietuvos vadovė pabrėžė, jog glaudi ir realiai veikianti Vakarų ir Rusijos partnerystė yra itin svarbi Euroatlantiniam saugumui. Tačiau realiai pažangai pasiekti, pasak Prezidentės, dideles kliūtis kelia pasenę stereotipai ir požiūrių inertiškumas.

“Dar vienas svarbus NATO aukščiausiojo lygio susitikime Lisabonoje pasiektas sprendimas yra sprendimas dėl priešraketinės gynybos. Glaudus bendradarbiavimas su visais partneriais ir ypač su Rusija – itin svarbus. NATO visiems suinteresuotiems partneriams pateikė plataus bendradarbiavimo pasiūlymą, kuris, labai tikiuosi, bus priimtas. Tačiau vargu ar gali būti priimtinas siūlymas padalyti Europą į geografines gynybos zonas. Juk praėjo vos dvidešimt metų nuo to, kai iš Europos žemėlapio išnyko skiriamosios linijos. Būtų sunku paaiškinti Lietuvos žmonėms, kodėl reikia naujų”, – sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Pasak Prezidentės, kelias į sėkmę eina per pasitikėjimo kūrimą mažais žingsneliais. Jei nesutariama vienose srityse, reikia bendradarbiauti tose, kuriose sutariama.

Šalies vadovė taip pat pasisakė apie Miuncheno konferencijos metu numatytą JAV valstybės sekretorės Hillary Clinton ir Rusijos užsienio reikalų ministro Sergejaus Lavrovo apsikeitimą naujos strateginės ginkluotės mažinimo sutarties START ratifikavimo dokumentais.

“Ši sutartis simbolizuoja atsakingą partnerystę, į kuria visi esame pasirengę investuoti. Partnerystę, kuriai visų pirma reikia daugiau abipusio pasitikėjimo, atvirumo ir skaidrumo. Nes tai yra kuras partnerystės varikliui. Be jo mašina sustos ir įsijungs pavojaus signalas”, – kalbėjo Lietuvos vadovė.

Šiandien Prezidentė toliau dalyvaus pasaulinių saugumo ekspertų ir politikos lyderių diskusijoje apie euroatlantinio saugumo bendruomenės stiprinimą kartu su JT Generaliniu sekretoriumi Ban Ki-moon’u, Vokietijos Federaline Kanclere Angela Merkele, Jungtinės Karalystės premjeru Davidu Kameronu, JAV valstybes sekretore Hillary Cliton, Rusijos užsienio reikalų ministru Sergejumi Lavrovu, kitų šalių atstovais.

Prezidentės spaudos tarnybos inf.

Komentarai

 

 

 
 1. I do like the way you have framed this particular problem plus it does supply me personally a lot of fodder for consideration. Nonetheless, because of everything that I have experienced, I only trust when other reviews stack on that men and women stay on issue and not get started on a tirade of some other news du jour. All the same, thank you for this excellent point and whilst I do not necessarily go along with this in totality, I regard the standpoint.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. I hope from a number of several weeks in order to have almost any new beginning upon this particular situation, say thanks to you regarding this specific information

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. This specific info does seem completely new in fact takes some time walking around on-line, I have to admit which i enjoy

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. It is really interesting, You’re a truly skilled blogger. I have joined your feed and forward to seeking i’ll get to your wonderful post. Also, I’ve shared your web site inside my myspace!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. mindcontrol.blogas lt
  Blogas apie psichotronini bylu fabrikavima Lietuvoje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Gražiai kalbėjo J.E.Prezidentė,bet jai teks atsiskaityti seime prieš poną ZINGERĮ.Ar J.E.išlaikys šitą išbandymą????

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • ne toks jau tas mūsų žydelis ir durnas,kad karatistei po ranka pasipainiot.Tam Valinską Dievulis sutvėrė.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 7. KRIMINALINĖS VALSTYBĖS PAGRINDAS – KRIMINALINIAI PREZIDENTAI.
  SUSIMASTYKITE

  Ar nors vienas Lietuvos prezidentas buvo be kriminalinės praeities , arba prezidentavimo laikotarpiu nepadares kriminalinių nusikaltimų ???
  AMB , jau sovietmečiu prisuko tiek aferų , kad jam jau grėstų mirties bausmė , o prezidentavimo metais kiek jis su socdemais pridarė nuostolių , o svarbiausiai , jog socdemų partijos atkūrime , vienas iš lyderių ir Andriukaičio bendražygis buvo garsiausias pedofilas Lietuvoje , E. Čekanevičius .
  IMPORTUOTAS PEDERASTAS IR DEZERTYRAS V. Adamkus , jo valdymo metais buvo ivykdytos garsiausios politinės žmogžudystės ir nė viena neištirta , jis išpardavė puse Lietuvos , Mažeikių naftą , Alitą parduota mafijai , kad girdyti Lietuvos žmones , nes geriančius lengviau valdyti . Ir dar kadencijos pabaigoje padarė milijardinius nuostuolius Lietuvai , palaikęs LEO LT projektą . Tai už ką jis gauna prezidento rentą ? Normalioje teisinėje valstybėje jis jau sėdėtų iki gyvos galvos .
  Dabartinė Prezidentė Griboedova , irgi mafijos statynė , dar būdama finasų ministe , pardavė Lietuvos kurą už vieną litą , pedofilui M. Klabinui , tuo būdu irgi padarė milijardinius nuostuolius Lietuvai . O dabartinė jos kova su korupcija , tik blefas , nes ji bando nuslėpti prokurų organizuotus nužudymus ir svarbiausiai ŽUDIKO – IŠKRYPĖLIO ALGIRDO KATKAUS NUSIKALTIMUS , KURIS ORGANIZAVO SAUGUMIEČIO V. POCIŪNO , PROKURORO T. BIRŠTONO NUŽUDYMUS , IR BANDO SUSIDOROTI SU MANIMI IR MANO VAIKAIS .
  O jei pakapstyti giliau apie kiekvieną prezidentą , tai oi kokie galai išlystų …
  Susimastykite LIETUVIAI , ar ilgai mes būsime paklusni avių banda kuriuos valdo nusikaltėliai , inportuoti pederastai , žudikai ir aferistai .
  Jau puse Lietuvos pabėgo į užsienį , nes negali išmaitinti savo vaikų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Žiūriu ir galvoju, kaip tokioje konferencijoje atrodytų venckienė, kurią dabar intensyviai Prezidento rinkimams ruošia?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • O prie ko čia Gruzija? Tegul jie gyvena savo gyvenimą, o Lietuva turi savo. Kaip Lietuva turi ir savo interesus.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Ir man tie gruzinai ne daugiau,kaip ir Tamistai rūpi.Savo subinę daboti reikia.Bet per rusų provokaciją,kad nebūtų lėktuvnešis USS vidury Viduržemio jūros apsisukęs nuo Gibraltaro į Bosforą,ar tik neturėtumėm šiandien ir savo kaimuose “začistkų”?

   Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Kai nesugeba susitvarkyti savame kieme, pradeda mokyti kaminus. Ir kas rinko tokia prezidentę, kuria mieliau naujųjų okupantų reikalai, nei “runkelio”.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Iš esmės Lietuvos “demokratija” mažai kuo skiriasi nuo Lukašenkos “demokratijos”.Lietuvos teisėsaugoje susodinti čekistai,jų mokiniai ir piderasai ar jiems prijaučiantys,o Tauta čia nieko negali padaryti.Štai G.Kryževičiaus teisėjų klanas sugalvojo sutvarkyti teisėją N.Venckienę,o Tauta nieko negali pasipriešinti.Tai bent Tatos “demokratija”.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • O man atrodo, kad venckienei tai visai patinka, nes aukos vaidmenį tauta mėgsta, o kaip kitaip ji į prezidentes eis, jei niekas jos nepuls? Galvojat, kad klanas čia su ja tvarkosi? baikit, ji pati iš tos sistemos. pažiūrėkit kaip gražiai Kauno apygardos teismo pirmininkas apie Venckienę atsiliepia – lyg būtų auklščiausios prabos klaninė.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Ar aš čia kažko nesupratau, ar įvyko antras Ribentropo-Molotovo paktas ir vėl pasidalinta Europa?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Gerai gerai-nusiramink; tu ne is TAF’o… ir ne juokdarys tikrai, nes kai tik prasizioji, tai vilko dantys pasimato… 😉

   Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Zemiau rases Algis ir A.G., nesu as – Algirdas G- EIDZI.
  As tik skaitineju kartais ir dar nezadu rasyti komentaru.
  A.G., tai matyt, kad kita isvykele i JK – Agne Gredeckaite, na, o Algis tai gal A. Matulevicius TAF’o vadas arba pvz. tas juokdarys Algis Greitai ir… :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • kaip būtų nemalonu,jei šią glupastį parašė Agnė Gradeckaitė.Turiu vilties ,kad tai Algis Greitai.Jo džeukas plonas,angliškas.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Dalia Polikarpovna iš toli atrodo labai gražiai,visai kaip buvusi Tarybų Sąjunga: danguje tarybiniai žemės palydovai,pirmieji kosmonautai,nemokamas gydymas,nemokamas mokslas .Na iš arčiau viskas atrodė prasčiau.J.E.pučiasi prieš pasaulį,tačiau užmirštama,kad Lietuvoje teisėsaugą valdo čekistai ir piderasai.Tylima,kad Vyriausiajai Rinkimų komisijai jau 16 metų vadovauja Z.VAIGAUSKAS -KGB generolo brolis.Tikrai yra kuo pasigirti…

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • kai pagalvoji… pakeisti vsd nera taip paprasta, o labai, labai sunku!!! o ir nzn ar aplamai kas ja bando keist:)

   Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Vėjas neatsižvelgia į valstybių sienas.
  Ką noriu pasakyti?
  Nesvarbu kur Europoje sproginėtų atominės bombos,visvien galutiniame rezultate Europa pasidarytų negyvenama,o tie kurie išgyventų ,pavydėtų mirusiems.
  Tarkime,išprovokuotų kažkas Rusijos ir JAV branduolinį konfliktą iš povandeninio atominio laivo.
  Skrendančias atomines raketas rusai numušinėtų virš Baltijos valstybių.Ar mums geriau būtų,jei žūtume nuo JAV atomomkių,nepasiekusių Maskvos?
  Štai, kaip viskas trapu.
  Amerikiečiai yra apsimetėliai ir melagiai,jie suinteresuoti Europą padaryti parako statine,kad konflikto metu karo veiksmai nespėtų persikelti į JAV.Kodėl jie taip isteriškai reagavo,kai Kuboje buvo dislokuotas atominis ginklas?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Galbut ta nuomone “svarbi” tik patiem lituviam, visi kiti neklauso. Dar pavizdys is praeities, kaip lietuva “savarankiska, kovoja uz savus EU parlamente. Buvo atvirai isjuokti, kai po debatu buvo priimta kad vairuotojo teises ir valstybiniai ato nr turi buti suvienodyti visoje EU. Lietuviai pirmi pradejo gaminti ir isdavineti saviem teises, nors dar nebuvo galutinai nustatytas pavizdys. Po to ejo “pagerinimai” (taisymai). Del numeriu isvis niekas neskuba daryti, nes pavz. DK nr. kainuoja 3000kr, o tai nemaza suma gaunant 15000 kr. Todel paskaiciave jog tai nepades ekonomikai, vazineja ir po siai dienai visi su savo nr. Nera jokios problemos. Lietuva neskaiciuoja zmoniu pinigu, todel daro visokias nesamones, kurias po to reikia perdaryti, o tai vel islaidos. Todel reikia ne kazkokiose vakarienese kalbeti (skruzde aiskina drambliui kaip kilnoti kojas, kad neuzliptu ant jos), bet ziureti savo salies. Nesvarbu kas, kad ir kinietis, jeigu yra nauda, draugauk. Jei nera naudos, elkis taip kad jie patys ta nauda pasiulytu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Pagarba prezidentei tai ji pirma surado savyje drasos ir pareiske kad sali valdo nusikalteliai . O kur musu didziavyriai jie beturi drasos pries vaikus , neigalius vaikus smurtauti , Manau reikia drasiu vyru is uzsienio seklai uzvezti

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Vadinasi ji pati tu nusikalteliu dalis, nes ji pacioje auksciosioje vietoje. Todel neaiskinti reikia (apie nusikalteliu vadyma dar iki jos buvo zinoma) o naikinti. Jeigu nesugeba, tada traukis is posto, zmones isrinks kita, kuris netik pasakys, bet ir darys, kad nusikalteliai atsidurtu ten, kur priklauso buti nusikalteliam. Lietuviui svarbu ka pasake, o kad to nedaro apie ka kalba, nesvarbu, svarbu pasake tai kas zinoma. Nieko ji nedaro (bent kolkas) kad sunaikintu nusikalstama veika, dargi atvirksciai, pabrezia kad AMB jos mokytojas ir ji eis tuo keliu. Tai jeigu tavo mokytojas “daktaras” ir tu zadi eiti pagal jo mokinima, tai nelabai tikiu, kad pradesi verslininkam pinigus dalinti-grazinti, nes buvai mokomas atimti, reketuoti.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • P.s. Turi apsispresti, arba AMB buvo saziningas, norejo gero lietuvos zmonem, kovojo su nusikalteliais valdzioje, arba prezidente yra nusikaltelio mokine. Kito pasirinkimo nera.

    Thumb up 72 Thumb down 0

    • As ir neiciau i prezidentus, nes ten kad ir viena renka liaudis, bet jis turi tureti komanda is specialistu. Jeigu domejaisi, atsimeni, tai kai ji jau ejo i rinkimus, dar neturejo komandos. Kai isrinko, tada pradejo “galvoti” ka cia pasikvietus. Todel galimai jai iskiulino tokius kokiu reikia. Mano akimis (galva) ji “sedi ne savo kedeje”. Cia turi buti zmogus kuris turi galia, autorita ir supratima. Jos autoritetas tik paprasti zmones, kurie bijo pripazinti kad nepavyko eilini karta. Ji ta jaucia, todel ir “ismeta” tokias replikas, o liaudis alpsta “kokia drasi”.

     Thumb up 72 Thumb down 0

  • Manau,kad čia ne “užsienio sėklos”reikia o drasių pareigūnų,kad išvalytų Lietuvą nuo”didelių”pedofilų.(mat su ta “užsienio sėkla”,dar didesnių iškrypėlių galime užsiveisti…)

   Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Mūsų Prezidentė galėtų būti ES prezidente, bet tada būtų nuostolis Lietuvai, nes čia kokie nors klounai ar šlepetiniai valdytų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Idomus lietuviai ir pati prezidente. Galbut garsiai, atvirai nesijuokia, bet duoda suprasti. DK politikai pabrezia, kad ju (danu) tik 5 milijonai, todel jie nera kazkokia reiksminga salis, balsas, pasaulyje. Bet jie dalyvauja visose NATO programose, ir lietuvius priglaude po savo sparnu afganistane. Negi nepasijuokimas is LT politiku, toks ju aiskinimas, kur 3 milijonu (?) salele nori kazka paaiskinti-iteigti milijardam.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • P.s. Galbut todel danai gyvena 100 kartu geriau uz lietuvius, kad ziuri savo salies, o “dideles salys” pacios susitars tarp saves. DK nebuciuoja subiniu nei vieniem nei kitiem, bet viska daro salies viduje, ziuri kad zmones pragyventu, o nepraegziztuotu. Jiem ir rusai gerai ir USA. Jei tai i gera paciai saliai, jie neziuri kas tu toks, kokia tavo politika.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • kiekvieno nuomonė yra svarbi-mums tikrai neturėtų būti gėda už savo prezidentę….

   Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Prezidentė, nelaižo jankiams užpakalio , bet turi savo strategiją, kuri patinka ir Europos lyderiams, įtinka ir tiems patiems amerikonams. Protinga moteris, Lietuva negreit turės tokių prezidentų, kokią dabar turi. Jai dabar sunkiausios problemos yra namie. Jas sukuria visokie seimo ir vyriausybės priekvailiai. Prezidente, mes norim jūs išgirst per TV jūsų vertinimus, jūsų nuomonę, apie dabartinę politinę, ekonominę padėtį Lietuvoj. Jūs pasakykit atvirai , kas jūms trukdo protingai tvarkytis, mes likę keli darbingi vyrukai , neemigrave, jūs palaikysim.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras