Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 23 Penktadienis
 

Prezidentė: Profesionali žvalgyba padeda apsaugoti valstybę

2017-03-23 12:21 | Politika | Komentarų (18)

Prezidentė atidarė naująjį VSD pastatą. Nuotr. iš lrp.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Valstybės saugumo departamento (VSD) naujojo pastato atidaryme ir palinkėjo, kad nauji žvalgybos namai taptų nauja skaidrumo, efektyvumo ir tarnystės valstybei pradžia. Iki šiol VSD pastatas neatitiko saugumo reikalavimų, atskiri padaliniai buvo išsklaidyti po visą miestą, buvo sudėtinga užtikrinti informacijos apsaugą.

Prezidentė pabrėžia, kad VSD misija – operatyviai išaiškinti, užkardyti ir informuoti visuomenę apie kylančias grėsmes. Ypač tai svarbu nuolat besikeičiančios geopolitinės situacijos ir nesaugios kaimynystės akivaizdoje. Naujus iššūkius diktuoja padažnėję informaciniai ir kibernetiniai išpuoliai – VSD užduotis yra prisidėti valdant šias krizes, užkirsti kelią incidentams bei atakoms prieš valstybę.

Prezidentės teigimu, Lietuvos žmonės turi būti tikri, kad jie yra vieninteliai savo valstybės šeimininkai. Valstybė saugi yra tik tuomet, kai valdžia tarnauja ne įtakos grupėms, „rosatomams“ ar Kremliaus propagandistams, o žmonėms, kurie nori būti laisvi, nepriklausomi ir girdimi savo valstybėje. Todėl žvalgyba turi sutelkti pajėgas ne tik išorės, bet ir vidaus grėsmėms atremti.

Prezidentė taip pat pasveikino visus VSD pareigūnus ir darbuotojus su 27-osiomis tarnybos metinėmis. VSD buvo įsteigtas 1990 metų kovo 26 dieną.

Komentarai

 

 

 
 1. Už naujojo VSD pastato sienų tokios V.Bako paslaptys susandėliuotos, kad net Grybauskaitės su Skverneliu pro vartus neįsileidžia. Labai jau tas Bakas paslaptį, kad rusas puola po devyniais užraktais nuo visų saugo taip, kad net pats rusas nesužinotų, kad jis puola. Ką jau kalbėti apie mus.
  Lietuvos valdovams belieka apie ruso puolimą tik Kelertienės pranašavimais ir sapnininku naudotis.

  Thumb up 0 Thumb down 1

 2. Nekenciu tokios Lietuvos- milijonai neaiskioms tarnyboms, kokiu priesu dabar ieskos, mes juk okupuoti, mes nesijauciam seimininkais- migrantus isake priimt-prasom, didint mokescius karui- prasom, GMO isileist prasom, ir visur eda mus aplink tos briuselio globalistu direktyvos, nei kiaules kaimietis nepasiaugins, nei bubute darzoves turgely be kasos aparato parduos. Vergija ir kam musu prezidentas tarnauja, kam tie rumai, gal geriau medicinos ir mokslo lygi kelt, bet jie svolaciai stumia mus is savo salies ir nesupranta arba apsimeta.

  Thumb up 4 Thumb down 2

 3. AS ESU LIETUVOS PILIETE,ir rinkau i seimo narius K.PUKA,Ji labai gerbiu ir didziuojuosi,kad TOKS zmogus LIETUVOJE YRA,Mes didzioji LIETUVOS zmoniu,labai susirupine savo seimo nario K,PUKO likimu,Mes labai gerbiam savo seimo nari K.PUKA,jIS TURI MUSU ZMONIU TEISE,,,SEDETI SEIME,Ir spresti musu klausimus,MUSUS VALIA,MES JI ISRINKOM,,,,,,ir nevalia susiktom rankom grabaliotis,,,,,Va,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Visi kasosi klynus,nors nupliko ir prazilo,,,,,,,,,,,,,,,,,,gvelbia pirstai jaunesnes,,,,,,,,,nors i dukras panasias,,,,,seimas…………veisykla……….seniai krutins uodegas,,,,,,,,,Barskins jaunas mergeles,kurios savo laime ras,,,,,,,,Glostys senio pirstai ir kvepuos seni dantys…………Bile,uzkabins,Va tai tau……..O auginom mergeles kaip darzelio gel,,les…….Kabineja senis su savo isgedusiais pidantenomis,,,,,,,ir gal but inmyza……………. in triusykus,,,,,,,,,va,,,,,

  Thumb up 0 Thumb down 1

  • Pagaliau viena prisipažino išrinkusi bemokslį, anot Gentvilo visišką įdiotą į seimą. Tada kas ji pati yra? Ar ne tokia pati, kaip Pūkas?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Tai dabar ieškos “liaudies priešų”. Užuot, keitę vidaus politiką, atsisukę į darbo žmogų, kuria represines struktūras, rūpinasi savo užpakalių saugumu.

  Thumb up 9 Thumb down 1

 5. Tikėkimės, kad VSD žvalgybininkai dirba ir dirbs N kartų profesionaliau nei prokurorai E.Kusaitės, V.Pociūno ir Medininkų bylose.

  Thumb up 4 Thumb down 2

 6. Labai grazus ir paslaptingas pastatas.Bet man kazkodel ypuole tokios mintys,jog cia laisvai galetu isikurti ir falsyvu pinigu,euru isviesinta gamykla kaune pries kiek metu.Del pinigu padirbinejimo po paviesinimo televizijoje,iskart viskas nutilo.Vadinasi “specialistai” liko nenubausti??? O verslas milijardinis,nes buvo pasakyta,kad pinigai gaminami labai kokybiski,net banko specialistams sunku atskirti.Buvo viesinama,jog tuos padirbtus milijonus i tikrus pinigus keisdavo vieno skandinavisko banko kasininkes????Manau,kad kazkas is neeiliniu valdzios nieksu ta “versla “pereme??? jeigu uz 10 milijonu doleriu maisa saugumas leido ikurti kankinimu kalejima,tai argi galima patiketi,kad sio milijardinio biznio nepereme???? O va tokiam pastate sis “verslas”gali klesteti be jokios baimes.Jeigu prezidente net i vidu neileidziama ,tik prie lentos turi galimybe nusifotkinti ???Pavyzdziui i amerikonu pentagona net vaikai ekskursijom lankosi????

  Thumb up 11 Thumb down 1

  • tokie dalykai, kaip prostitucija, prekyba narkotikais, falsifikuotų pinigų spausdinimas nevyksta be “stogo”.
   anksčiau kas trečias nusikalstatame pasaulyje buvo agentas, bet dabar gal kas penktas, jeigu įvyko įvykis su Strazdauskaite ir tai nebuvo užkardyta

   Thumb up 9 Thumb down 1

   • Dėl pinigų gamybos verslo tai galima suabejoti. Kam jiems tie pinigai, kai ir taip iš biudžeto šakėmis kabina. Bet slaptas skalpų lupimo cechas tikrai bus įrengtas. Kol kada tas rusas ateis, ne vienas dar bus remiantis prielaidomis nuskalpuotas už valstybinių paslapčių išdavinėjimus.

    Thumb up 6 Thumb down 1

 7. Girdėjau kad tas nkvd bustas brangiau atsėjo nei valdovu rumai idomu ar tai tiesa.

  Thumb up 10 Thumb down 2

 8. Banko Snoro sunaikinimo operaciją buvęs Grybauskaitės rinkimų štabo vadas, jos statytinis LB valdybos pirmininkas V.Vasiliauskas taipogi pradėjo ruošti po to , kai prezidentė dar 2011-06-23d. pati asmeniškai užsakė pažymą iš VSD apie Snoro banką, kad turėtų pretekstą imtis neteisėtų veiksmų prieš banką. Tą faktą nustatė ir savo išvadose konstatavo Seimo laikinoji tyrimo komisija. Uolūs G.Grinos vadovaujami VSD vyrukai, norėdami įsiteikti prezidentei, rašydami šią pažymą aiškiai persistengė ir prifantazavo nebūtų dalykų apie Snorą, kas vėliau buvo naudojama masmedijoje visiems paprastiems piliečiams smegenims “plauti”, visaip juodinant banką, kaltinant neteisėta veikla (atminkime, kad ir, neva, kokius tai pinigų pervedimus į Iraną??!…), kas vėliau subliuško kaip muilo burbulas (net Grybauskaitės nurodymu prokurorų sufabrikuotoje Snoro savininkams byloje tokių įtarimų ir briedų nėra, o ir tie “kišeniniai” be įrodymų nedrįso nieko panašaus pareikšti). Toliau prisiminkime, jog banka tyčia subankrotino 2011-11-16d. – tai yra po 5-rių mėnesių! Beje VSD pažyma apie Snoro banką nebuvo pateikta kitiems aukščiausiems šalies vadovams (nei Seimo pirmininkei, nei Premjerui), kaip nustatyta įstatyme, o neteisėtų veiksmų planas prieš Snorą buvo vykdomas kartu su užsienio konsultantu (?!)- Švedijos centrinio banko rekomenduotos užsienio įmonės “Oliwer Wyman” specialistų pagalba. Be to, reikia pažymėti , VSD prezidentūros prašymu parengęs pažymą apie Snoro banką (ir kodėl tik apie Snorą???), tuo metu jau nebegalėjo vykdyti ikiteisminio tyrimo funkcijos, nes tai šiai organizacijai – VSD – jau buvo atimta įstatymu. O tada išvada tik viena : tokios VSD pažymos paruošimas Prezidentūros prašymu yra aiškiai politizuotas veiksmas. Taigi, Snoro užgrobimui dirigavo pati Grybauskaitė.

  Thumb up 5 Thumb down 3

 9. Dėk profesionalumo leiskite suabejoti. Profesionalai arba išvaikyti, arba išskridę pro devinto aukšto langą.

  Thumb up 10 Thumb down 1

 10. o žmonėms, kurie nori būti laisvi, nepriklausomi ir girdimi savo valstybėje. says:

  kriterijus atitinka tik LGBT.

  Thumb up 5 Thumb down 1

 11. Patikslinimas:
  Prezidentės teigimu, seniai Rusijos puolami ir baigiantys po svietą išsivaikščioti Lietuvos žmonės turi būti tikri, kad jie yra vieninteliai Amerikos valdovų ir NATO karo vadų valdomos savo nepriklausomos valstybės šeimininkai.

  Thumb up 9 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...