Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 29 Penktadienis
 

Prezidentė: Kovos su alkoholizmu atidėlioti negalima

2017-06-09 10:51 | Politika | Komentarų (26)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Seimo priimtas Alkoholio kontrolės įstatymo pataisas. Nuotr. iš lrp.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Seimo priimtas Alkoholio kontrolės įstatymo pataisas, kuriose numatytos pasaulinėje praktikoje pasiteisinusios priemonės alkoholio prieinamumui riboti.

“Įstatymo nuostatose nebeliko perteklinių ir sunkiai įgyvendinamų pasiūlymų bei pseudopriemonių, kurios skaldė visuomenę. Alkoholio reklamos draudimas, prekybos alkoholiu laiko apribojimai ir amžiaus riba, nuo kurios galima įsigyti ir vartoti alkoholį, yra Pasaulio sveikatos organizacijos rekomenduojamos ir kitų šalių patikrintos priemonės.

Tuo tarpu šalies vadovė ragina politikus neteikti naujų kontraversiškų pasiūlymų, kol nebus įsitikinta, kokį poveikį alkoholio vartojimui ir prieinamumo ribojimui turės Seimo jau priimtos pataisos.

Kova su alkoholizmu turi telkti, o ne skaldyti, tapti bendru politikų ir visuomenės rūpesčiu”, – Prezidentės spaudos tarnybos išplatintame pranešime spaudai.

Komentarai

 

 

 
 1. Reiketu suprasti,kad sendieninis alkocholizmas – pasekme ,o priezastys tam valdzios nieksu antiliaudine veikla ,kuri vykdoma visus tuos 27 metus ,uzvaldytoj valstybej tu,kurie bet kuria akimirka parduotu ir teva ir motina.Kas lieka zmoguj uzdirbanciam per menesi 2-3 simtus,kai namuose seima??? Kaip isgyventi,kai mokesciai, pirmo butinumo prekes,energetiniai resursai kelis kart brangesni nei kitose eurosojuzo valstybese,o algos,pensijos penkis kart mazesnes??? prezidentei reiketu nusiimti tuos rozinius akinius,pavaziuoti i atokesnius kaimelius,paklausti zmoniu ar jie turi galimybe susirasti darba??? Jie net neturi pinigu kelionei i ligonine,nes ambulatorijas uzdaret,vaistai pasaulyje brangiausi.Todel belieka zmonems is nevilties is depresijos,tik alaus bambaliai ir naminis kaukolinis.dar baisiau,kai Lietuvos sirdy,sostineje,plinta narkotikai.Paskaiciuokit kiek vien siais metais rasta jaunu lavonu prie pardavimo “tasku” vien nuo perdozavimo??? Bent nuo Vilniaus pradekit kova su narkotiku dileriais.nes sendien tik skaitom,jog grieztai baudziami vaikai su pagauta doze,kai tuo tarpu tarptautinio masto dileriai veikia net uniformuoti.Kam rasyti siulymus ir deklaracijas i ateiti?? Rasykit kodel iki siolei Vilniaus cigonu taboras veikia kaip ir prries 27 metus??? nejau valstybeje nebera tvarkdariu ,gebanciu isaiskinti tikruosius dilerius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ar cia numatytas toks scenarijus kai gorbaciovas alkoholi pardavinejo nuo 14 valandos,o paskui zlugo ekonomika ir cccp….Matyt musu degradave ir neispruse funkcionieriai nori lietuvos griuties.

  Thumb up 3 Thumb down 1

 3. Teisingumas ženkliai aktualesnis klausimas už alkoholio ribojimus, todėl Seimas pasakęs alkoholizmui – ne, privalo Lietuvai pasakyti:

  Taip, dabar Lietuvos valstybėje atstatysime ir teisingumą.

  Ar gali Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija ginti nuo teisingumo valstybės išplautus milijonus?

  Lietuvos Respublikos teisingumo ministrės Mildos Vainiutės įgaliotas viceministras Justas Pankauskas 2017-03-05 raštu oficialiai paskelbė, kad “nusispjaus” į teisingumą vykdančių teismų nustatymus įgijusius įstatymo galią.

  Atstatant Lietuvos valstybės valstybingumą Ramūno Karbausko valdančiai koalicijai visų pirma iš valstybės tarnybos būtina pašalinti korumpuotus pareigūnus nes įstatymai priimti Seime bus niekiniai, kol jų įgyvendinimas patikėtas korumpuotų vagių gaujai.

  Viešai paskelbta, kad Lietuvos Respublikos teisingumo viceministras Justas Pankauskas ginantis nuo teisingumo Lietuvos išplautus milijonus, socialdemokratų – komunistų įgaliotas kuruoti ir Valstybės įmonės registrų centro veiklą.

  Buvęs Valstybės įmonės Registrų centro vadovas Kęstutis Sabaliauskas, kuris ant visų, tiek ant Lietuvos valstybės vadovų, tiek ant Lietuvos piliečių – “skersą dėjo”, kuris suklastotų dokumentų pagalba 10 metų prievartavo Lietuvos valstybei priklausantį milijoninį turtą esantį privačioje LUAB “Rusnės tvenkiniai” ir neatsiskaitęs už padarytą žalą bendrovei, perdavė savo darbą tęsti Justui Pankauskui – saugančiam valstybės milijonus nuo teisingumui.

  Gerb. Justas, ministrės Mildos Vainiutės įgaliotas savo 2017-03-05 raštu Nr. (1.18)7R-1950 jau suspėjo bendrovę informuoti, kad nusispjaus į Lietuvos apeliacinio teismo 2014 m. rugsėjo 24 d. nutartyje Nr. 2-1606/2014 įtvirtintus nustatymus ir manytina, kad Valstybės įmonės registrų centro naujam vadovui Gintautui Bartkui paaiškins, kad valstybėje nebūtina vykdyti įsiteisėjusias teismo nutartis jeigu jų vykdymas prieštarauja valstybinių vagių gaujų interesams?

  Dėl šių faktinių aplinkybių manau, kad Justas Pankauskas tęs Lietuvos valstybės turto pasisavinimo procedūrą ne tik privačioj „Rusnės tvenkiniai“, bet ir visoje Lietuvos valstybės teritorijoje?

  Tai ar nereiktų Ramūno Karbauskio partijai valstybėje atstatant teisingumą – tai yra Lietuvos valstybės valstybingumą, tokius “tiesos” korifėjus pašalinti iš teisingumo postų ir tik po to imtis įstatymų leidybos, kad ir sugriaunant valdančią koaliciją?

  Straipsnyje rašoma:

  Kad Valstybės įmonėje Registrų centre kuriam 20 metų vadovavo Kęstutis Sabaliauskas, klestėjo neskaidrūs pirkimai, galimi korupciniai ryšiai. Paskutinius ketverius metus Registrų centras tapo Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) „lesyklėle“. Įsipainiojusi visa vadovybė? Kęstutis Sabaliauskas iš posto iškrapštytas tik bendromis premjero Sauliaus Skvernelio ir teisingumo ministrės Mildos Vainiutės pastangomis.

  Atsakingu už Registrų centro tolimesnę veiklą socialdemokratai Vyriausybėje paskyrė savo partijos veikėją Teisingumo viceministrą Justą Pankauską, kuris ne tik saugo (nuo teisingumo) išplautus Lietuvos valstybės milijonus, bet dėjo visas pastangas, kad įmonės vadovu taptų e. sveikatos kuratorius A. Bagdonavičius…

  Algimantas Koncius rašo:
  Norint Lietuvoje atkurti teisingumą, reikia IŠVALYTI GENERALINĘ PROKURATŪRĄ, NEPALIEKANT NET VALYTOJŲ, nes generalinė prokuratūra visų valstybinių nusikaltimų “stogas”. Ir sudaryti iš visiškai naujų žmonių. To nepadarius, bet kokie kiti veiksmai ar pareigūnų kaitaliojimai beprasmiai. Bet vargu ar atsiras seime tas didvyris, kuris bent garsiai apie tai pasakytu.

  Lietuvos Valstybės Partija.

  Thumb up 5 Thumb down 0

 4. dar vienas kovotojas,reiktu pasipraktikuoti pas gorbaciova,tai jis didysis specialistas valstybes griauti ir su girtuokliais kovoti…

  Thumb up 10 Thumb down 0

 5. O kodėl gi šita nuokruša Grybas tiek metų tylėjo ir pati nesiūlė jokių priemonių prieš alkoholizmą ?
  Nejaugi Mockus neleido ,,maximinei mergaitei,, kovoti su alkoholizmu Lietuvoje ?

  NIEKINĖS ŠIOS PATAISOS .
  Labai gaila , bet valstiečiai užmiršo apie visokių miksų ir sidrų gamybą , kurią reikėjo seniai uždrausti .
  Tie miksai ir sidrai , tai pirmas žingsnis jaunimo į girtuokliavimą .
  Pas bet kurį jaunuolį paklauskite , kokį alkoholį paragavo pirmą kartą ,,, tikiuosi žinote ką atsakys .

  KAS SEIME AR TIK NE LANSBERGINIAI DIRBA ,,, MG Baltic,,, ir rūpinasi jų interasais .
  Bendrovės „Alita“ privatizavime Lietuvoje prieš daugiau kaip dešimt metų nesėkmingai dalyvavusiam ir neseniai mirusiam Italijos verslininkui Luigiterzo Bosca (Luidžitercas Boska) Valstybės turto fondas sumokės dar 3,686 mln. eurų (12,7 mln. litų) arbitražo išlaidoms apmokėti. 2006 metais fondas sumokėjo verslininkui 1,754 mln. litų kompensaciją.
  V. Junevičiaus grupė neteisėtai privatizavo Alitą , o paskui perpardavė .
  Alytuje įsikūrusi didžiausia šalyje alkoholio gamintoja įmonių grupė „Alita“ – parduota. Sutartis su įmone „Mineraliniai vandenys“, kuri yra koncerno „MG Baltic“ antrinė įmonė, pasirašyta rugsėjo 25 d..
  ,,MG Baltic,, priklauso ir ,,Stumbras,, .
  O kaltų taip ir nerasta , valstybė išmokėjo milijonus .

  Thumb up 11 Thumb down 0

  • tai ten AMB pabezdėjo, nes L.Boscoje įmatė Henytės žvilgsnį, ar kažkas panašaus.

   Thumb up 1 Thumb down 8

   • AMB buvo tik tarpininkas , jis gavo atkatą ir užsičiaupė .
    Henytė iš viso nelindo į Alitos prixvatizaciją nes per silpnas buvo , kad su VSD tampytis.
    Po prixvatizacijos iškarto perparduota MG Boltik ,,, o kad juos remia konservai tai seniai ne paslaptis .

    Thumb up 10 Thumb down 0

 6. Ačiū Ramūnui Karbauskiui ir Aurelijui Verygai, mūšis prieš liberalus ir alkoholio monopolistus laimėtas, bet dar ne karas. Lauksim tolimesnių priemonių, reik išrauti su šaknim iš Lietuvos- smurtą, skurdą ir alkoholizmą.

  Thumb up 12 Thumb down 2

  • na taip viska rauti o vagis ir tautos naikintojus palikit,na nieko naujo lithuanijoj,kaip visada is kito galo ir nieko nedaris,pliurpalu lygis jau desimtmeciais tesiasi,o del gerimo,tai gere ir gers nes daugiau nieko neliko,fasitai viska sunaikino

   Thumb up 8 Thumb down 0

 7. Važiuodamas į kalną sustoja Lietuvos ekonomikos traukinys. Mašinistas bėga pas traukinio vyriausiąjį A.Smetoną: – Vade, malkos baigėsi! – Vyručiai, jūs išlipę pakelėj nupjaukit kelis tautinius medžius ir turėsim kuro ekonomikai. – Gerai, prezidente, padarysim!

  Toliau važiuodamas vėl stoja traukinys, tik jo vadovas jau A.Sniečkus. – Į Sibirą išremsiu, – rėkia Lietuvos SSR vadas ant mašinistų, tie pažada kur nors rasti malkų.

  Toliau pūkši Lietuvos ekonomikos traukinysm o jam vadovauja jos ekscelencija D.Grybauskaitė. – Kodėl sustojom, – klausia ponia atvesdinto mašinisto. – Kuras baigėsi. – Kur nors gaukit! – Nėr pinigų! Kiek pamąsčiusi prezidentė taria: – Vagonų langų užuolaidėles užtraukti, traukinį siūbuoti, te visi tiki, kad važiuojam!

  P.S. Anekdotas skirtas politikams, kurie TIK IMITUOJA didelius darbus, iš tikro kurdami beprasmius įstatymus.

  Thumb up 14 Thumb down 1

 8. Net kažką pasirašyt suspėjo tarp ekskursijų!?? Eh,sunku matyt buvo …. o dabar greičiau į Ukrainą atsikvėpt po sunkių darbų ….

  Thumb up 11 Thumb down 1

 9. Iš vakaro suvanojo vyriausybę , sukritikavo šį įstatymą , o ryte pasirašė ? labai nuosekli politika

  Thumb up 13 Thumb down 1

 10. aciu prezidente jus pasirasete bobuciu klestejimo pradzia ir mirciu padidejima nuo pilstuku ir kitu surogatu gaila

  Thumb up 10 Thumb down 5

  • Dar vienas irodymas Lietuvai,kad vado nebuvo ir nebus Lietuvoje. Kaip galima kalbeti apie prota,jei pati nesivadovauja. liudna.

   Thumb up 8 Thumb down 1

  • Pilstuką geria tik jau degradavę ir beviltiški asmenys. O štai vieną kitą jauną dūšią šis įstatymas išgelbės.
   Šios Seimo didžiosios partijos problema- polinkis į perlenkimus.

   Thumb up 4 Thumb down 3

   • ziurek istorija,mokykis ir tada suprasi,kad visas sitas balganas tik del akiu,visi puikiai supranta,kad tai kova su vejiniais malunais,taciau juk yra kurie tomis pasakomis tiki,apie narkotikus nieko nekalba,kaip visada is kito galo,klausykit pasaku vaikai beretiniai cia pagal jus prota viskas daroma

    Thumb up 5 Thumb down 2

 11. Ką duos reklamos uždraudimas – juk kaukolinio alaus, vynelio ir sidro niekas nereklamuoja. O būtent juos ir perka alkoholikai, tuos leistinus pardavinėti “gėrimus” po 7,5 laipsnio stiprumo. Niekad negirdėjau, kad kas nors įgytų priklausomybę nuo Šampanės “Šampano” ar švediškos “Absoliut” degtinės…

  Thumb up 8 Thumb down 1

 12. tvoras tverti tose vietose, kur eina takai į gastronomus “Biedrionka”, “BelarusMarket”, “ZirguGalvsRupniecibas” ir link kitų monopolistų.

  Sutvarkyti šaligatvius ir dviračių kelius, vedančius link smulkaus ir vidutinio verslo “machima”, “Rimi”, ir twartu vadinamo “norfa” krautuvėlių.

  Taip pat suteikti jiems INVALIDO statusą ir apmokėti pusę išlaidų.

  Nu koroče galimas ir AGRO varijantas. Reikia diskutuotis.

  Thumb up 8 Thumb down 1

 13. katrie nusipirks didžiules mašinas su 6 ltr. motorais – atleisti nuo bet kokių mokesčių, suteikti nemokamą statymą prezidentūros kieme su šunio, aprengto švarku, apsauga, ir apdovanoti aukščiausio laipsnio LIETUVOS VALSTYBĖS apdovanojimu ………………………… #

  Thumb up 10 Thumb down 1

 14. “samanėlė” priteistų užstatą įkainori tiek, kiek kainuoja užstato viduriai.

  Toks mano pasiūlymas mesti gerti. Stiklų ir skardos juk niekas negers.

  Thumb up 4 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...