Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Prezidentė D.Grybauskaitė atleido Z.Birštoną iš teisėjų

2011-03-28 19:18 | Naujienos | Komentarų (29)

Trečiadienį ryte girtas nuo laiptų nukritęs Z.Birštonas - jau ne teisėjas (KK nuotr.)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė šiandien pasirašė dekretą, kuriuo už teisėjo vardo pažeminimą iš teisėjų atleido Vilniaus apygardos teismo teisėją Zenoną Birštoną. Jis, kaip žinia, kovo 23 d. buvo užtiktas girtas darbo metu teisme, o taip pat iškeikė jo girtumą užfiksavusį „Karštą komentarą“.

Iš teisėjų D.Grybauskaitė savo dekretu taip pat atleido ir Kauno apygardos teismo teisėją A.Stankų, kuris suklastojo ant teismo nutarčių suklastojo savo kolegų parašus ir tokiu būdu anksčiau laiko į laisvę paleido penkis nuteistuosius.

Z.Birštonas ir A.Stankus iš teisėjų atleidžiami nuo rytojaus.

Teisėjų taryba vienbalsiai pritarė Prezidentei atleisti Z.Birštoną ir A.Stankų iš teisėjų.

Vilniaus apygardos teismo teisėjo Z. Birštono klausimą Taryba išsprendė be diskusijų. „Nenorėčiau plačiai pristatinėti šio klausimo, nes visi jau yra susipažinę su informacija, kuri pateikta žiniasklaidoje. Todėl iš karto kviečiu balsuoti dėl patarimo šalies vadovei teisėją atleisti iš pareigų“, – pristatydamas klausimą į kolegas kreipėsi Tarybos pirmininkas Gintaras Kryževičius.

Tuo tarpu Generalinė prokuratūra yra pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl galimo teisėjų parašų klastojimo Kauno apygardos teisme. A.Stankus prisipažino suklastojęs kolegų parašus.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. o kur pinigine bauda? kas is to atleidimo.privaloma bausti daug griezciau nei girta uz vairo.dabar absurdas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Į komentarą >>Vytautui 2011-03-29 -07-:22.
  Gerbiamasis ar gerbiamoji ,Jūs parašėte puikų komentarą.Jūs ištaisėte mano sąmoningą klaidą,kad Prezidentė ,Seimas ir Vyriausybė gali surasti 15-20 nepriekaištingos reputacijos teisininkų,tikrai tikėti neverta./Kodėl ???
  Ogi todėl,kad visi formaliai išrinkę Lietuvos valdžiukę nežino,kad balsavimo mašiną -Vyriausiąją Rinkimų komisiją jau 17 metų valdo KGB generolo brolis Z.Vaigauskas.Rinkėjai net nesuvokia,kad Fermer tapo Prezidentu už Kremliaus pinigus.,kiti išrinkti irgi už pinigus.
  Prezidentė,Seimo pirmininkė ir Premjeras-tai viena tarybinė šeima glaudžiai susijusi su praeities struktūromis.,tiek su LKP tiek su kriminaliniu pasauliu.Šitiai olialia kompanijai labai tinka dabartinė “teisėsauga”
  Gerbiamas,ar gerbiamoji ,būtų malonu,kad Jūs plačiau išdėstytumėte savo mintis dėl taip vadinamos “teisėsaugos” reformavimo..Matote šiais klausimais bando pasisakyti įvairaus lygio avinai ,kriminaliniai elementa ir čekistai,-tad suprantama,kad tokios kriminalinio pobūdžio nuomonės- tik noras durninti žmones.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Tikrai būtų įdomu padiskutuoti, ale kad komentarus trina. Čia ne ta vieta tokioms diskusijoms. Čia priimami tik komentarai, liaupsinantys straipsnio autorių ir “oi, ai” apie paskelbtas aplinkybes, na, dar pačios babos kliedesiai

   Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Lauks kol pavaldiniai ims traiškyti medikus?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Jei turite tokius įrodymus apie gerbiamą Venckienę ir nepranešate, tai jus reikia bausti kaip bendrininką.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. kad tas birštonas tapo parodomąja , gerai surežisuota auka-vykdytojas liko užkulisiuose…., reikia šiuo atveju tautai parodyti kad pas mus kontrolė yra. Geras ekspertas moment pasakytų lygiai tą patį,vieni cirkai pas mus-nejaugi tokiu baisiu būdu verčia viens kitam postus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Panašu,kad J.E.Prezidentė dangsto senų čekistų nusižengimus.Teisėsaugos problemą reikia spręsti kompleksiškai .Teisėsaugos problemų sprendimas turi apimti visus teisininku,tiek dirbančius teisėjais,prokurorais,policninkais,advokatais ir aukštųjų mokyklų dėstytojus..
  Reikia tikėtis,kad bendromis Prezidentės,Seimo ir Vyriausybės pastangų dėka per visą Lietuvą būtų įmanoma surasti 15-20 nepriekaištingos reputacijos teisininkų ,kurie išvengė bičiulystės su KGB,LKP ,LDDP,Konservatoriais ir krimiminaliniu pasauliu.Manau,,po tokios atestacijos teisėsaugoje neliktų Garnelienės,B.Januškos,N.Piškinaitės ir į juos panašių “teisininkų”.
  Iš straipsnio medžiagos akivaizdu,kad buvęs teisėjas A.STANKUS padarė krriminalinį nusikaltimą,todėl atlikti bausmę jį reikia pasiųsti pas kriminalistus,bet ne į “deputatų” kalėjimą Vilniuje Sniego.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Gerbiamasis, kad Prezidentės, Seimo ir Vyriausybės pastangų dėka būtų įmanoma surasti 15-20 nepriekaištingos reputacijos teisininkų, tikėtis tikrai nereikia.
   To būtų galima pasiekti tik labai susitelkusios sąmoningos visuomenės dėka.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 7. jei ligi šiol nesuvokiai , apie žudikus pedofilus ir suteneres motinas tai su vištos smegenėlėm nebe labai ką ir suvoksi.Man labai patinka sentensija-nepatikti blogiems-girtina žmogui. Šlovė Venckams ir Kedžiams.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. ir galvojau, kad LNK uzsiims teiseju gynyba. Maciau kaka2 anonsa, ti neva Kliunka su Birztonu buvo specialiai nugirdyti kazkokiais skysciais, pavaisinti tipo :)))). Nesvarbu, kad patys prisipazino gere, Kliunka net ryte su promilem atejo o Birztonas irgi ne vienas liudininkas sake, kad labai smirdejo alkoholiu ir dar prisipazino, kad gere. Bet juk kazkam nesvarbu faktai :))) ir tai zinoma kam, tikrai ne tv3 :)).

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Suruoškite teismams informacinę bombą.
  Nufilmuokite TEISMŲ šiukšlių konteinerių turinį.Paaiškės girtavimo darbe mąstai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Biržtonas nepadarė teismams moralinės žalos.Tai kasdienybė.Teisinė neliečiamybė tai leidžia jiems daryti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Ar apmokėjo Birštonui už pirmą dienos pusę kai jis nagrinėjo posėdyje bylas su kitais teisėjais?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Venckiene yra reikli,principinga ir gerai kvalifikuota teiseja.Taigi tokiu labiausei bijomasi.Venckiene labiau verta uz keliata tokiu ,kaip Birstonasi viena sutve sudejus .Vadinasi, gint prievartaujama vaika galima isimtinai tik tuo atveju, jei pedofilas – Alius is Pokemonu kaimo.
  Kitais atvejais, kai tai liecia “munduro riterius” – busi pervaziuotas volu taip, kad kraujai taskysis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. tokiuos teisejus tai dar ir atleidus gerai patampyt reiketu ypac Birstona. Neisivaizduoju kaip teisejas gali taip keiktis, kaip koks kaimo Jurgis is snarglynes .Man tik juokai ima kad dar nenubaude tu kurie dave pust ir nustate girtuma akivaizdu kad norejo kazka apgaut gatavas kaip sliure ir tipo tik 0.59 ar panasei

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Ar nepastebėjot kad teisėsaugos vyrai pripučia 0,56-0,59,
   o užspringę ar prigėrę irgi vienodai – 3,56 . Ar čia kažkokie standartai ?

   Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Geria tai baisiai.Vienas žymus prokuroras,kurio apygarda užtikrintai pirmauja neatskleistų žmogžudysčių skaičium,laisvai gali papasakot,kad ginklų parduotuvėje,žmogui turinčiam leidimą pistoletui Bereta,šoviniai Auto,pardavėjas laisvai parduos šovinius Parabelum.Kovinius šovinius.Įrašą matė,pardavėjui niu niu niu nesako.Sabutylniks musėt.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. kaip Venckienė, slėpusi savo už žmogžudystes ieškomą brolį ir galimai pati organizavusi tas žmogžudystes, pasinaudojusi suklastota pažyma pagrobusi svetimą vaiką, iki šiol dirba teisėja. Klaiku.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • pat nesuvokia, kad tamsta zinodama (as) tokius dalykus, kad Venckiene slepe savo broli, laiku niekur nepranesei :)). Kaip ir nusikaltimo bendrininke (as) esi, tik va is kokiu pareigu dabar tave atleisti reiketu, gaila, kad neparasei…

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • iš kokio tu viduramžių sapno nukritai,….įdomu koks tavo išsilavinimas-ar esi bent vieną grožinės literatūros knygą perskaitęs(-čius),…nejaugi tarpe mūsų tautos yra tokių nemąstančių-čia tai pati jau didžiausia problema,…aplamai gal nebeskiri vyriausybės nuo nuo savivaldybės-tai aiškiai matosi,…gėda.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Suvok,jei Venckiene tikrai taip butu dariusi,tai tikrai,patikek,siandien jau butu nebe teiseja.Ar suvoksi?

   Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Vienintelis normalus veiksmas būtų Teisėjų tarybos pirmininko atsistatydinimas..Parasykit zurnalistai,kiek bus is vargsu moketoju kisenes siems pridurkams ismoketa iseitiniu,atostoginiu,uz darbo staza ir kompensacijas?Pagaliau eilinis uz tokiuos darbus gautu ne vienus metus kaliuzes,kur turetu galimybe pasverti savo blogus darbus ir nevykusi elgesi.O kaip situos baus?Ir ar tokie pat kaip jie ,praejus keleriems metams,nepriteis siems dar kokiu keletos milijonu?Na,kad ir tarkim kaip nukentejusiems,kaip neteisetai atleistiems?Juk iki siolei visi teisejai ir prokurorai bei komisarai islipo is visu tokiu reikalu sausi,iskelta galva su puikiausia kompensacija ,suteikiant galimybe ,netgi kai kuriems,toliau “sauniai’ darbuotis valstybes labui?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Manau, kad A.Stankus turi sėdėti už grotų, kad kitiems nekiltu pagunda panašiai pasielgti. O teismo pirmininkas privalo prisiimti atsakomybę ir atsistatydinti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • kodėl jūs galvojate, kad jie neatsistatydins? Nematau pagrindo likti darbo vietose.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Vienintelis normalus veiksmas būtų Teisėjų tarybos pirmininko atsistatydinimas

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras