Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Sausis 25 Antradienis
 

Prezidentas raginamas stabdyti visuomenės priešinimą įšaldant bet kokius įtampą visuomenėje eskaluojančių įstatymų projektų svarstymus

2021-09-08 10:38 | Naujienos | Komentarų (6)

Prezidentas Gitanas Nausėda. KK nuotr.

Nacionalinis susivienijimas kreipėsi į Lietuvos Respublikos Prezidentą Gitaną Nausėdą, raginant jį stabdyti valdžios sprendimus, kuriais priešinama Lietuvos visuomenė ir tuo pačiu sudaromos prielaidos vis aktyviau reikštis VSD ataskaitose minimiems antivalstybiniams judėjimams bei asmenims, siekiantiems pasinaudoti susidariusia situacija.

Nacionalinio susivienijimo išplatintame kreipimesi atkreipiamas dėmesys, kad Lietuvos Respublikos Prezidentas pagal šalies Konstituciją turi dideles galias, todėl ir jam tenka išskirtinė atsakomybė už susidariusią padėtį šalyje.

„Nepaaiškinamas valdžios siekis sąmoningai didinti įtampą tarp žmonių atmetant prigimtinę šeimą ginančių visuomenės grupių ir organizacijų siūlymą susilaikyti nuo Stambulo konvencijos ratifikavimo ar homoseksualių asmenų partnerystės įteisinimo, kai prie Lietuvos Baltarusijos valstybės sienos yra sutelkta tūkstančių nelegalių migrantų minia, kurios permetimui į Lietuvą yra suplanuota ir gerai parengta didelio masto Baltarusijos hibridinio karo operacija. Nesuprantama, kodėl pasienyje prieš prasidedant Rusijos ir Baltarusijos karinėms pratyboms „Zapad“, valdančiųjų atstovai visomis išgalėmis eskalavo vietines „pratybas“ gyventojams kiršinti – LGBT paradą Kaune, kai tuo tarpu Vilniaus miesto savivaldybės administracija, neturėdama jokio teisinio pagrindo, neleido Lietuvos šeimų sąjūdžiui rugsėjo 10-ąją rengti jos planuojamą mitingą.

Turime pagrindą manyti, kad dėl valdančiųjų neveiklumo, nemokšiškumo ar net sąmoningais veiksmais  yra kuriamos sąlygos jeigu ne naujai šalies okupacijai, tai neabejotinam Lietuvos nepriklausomybės ir valstybingumo neutralizavimui. Todėl Prezidentas negali išlikti neutralus nepriklausomos Lietuvos valstybės ardymo stebėtojas ir jam tenka išskirtinė atsakomybė už susidariusią padėtį šalyje.“, – teigiama Nacionalinio susivienijimo kreipimesi.

Politinė partija Nacionalinis susivienijimas ragina šalies vadovą pasinaudoti Konstitucijos suteikiamomis galiomis ir skubiai bei ryžtingai įgyvendinti būtinus pokyčius.

Pirmiausiai reikalaujama neleisti, kad sąmoningai būtų bloginami Lietuvos valstybės santykiai su kitomis užsienio valstybėmis, įskaitant Baltarusiją – Lietuvos žmonės negali tapti pavojingų užsienio politikos žaidimų įkaitais. Anot Nacionalinio susivienijimo, užsienio politika turi remtis realia galia, įgyvendinamais tikslais ir tinkamu pasirengimu, kitaip net ir teisingų vertybių gynimas virsta beprasmiu kenkimu Lietuvos nacionaliniams interesams. Todėl reikalauja nušalinti ir pareikšti nepasitikėjimą Užsienio reikalų ministrui bei kitiems asmenims, tiesiogiai atsakingiems už tarpvalstybinių santykių įtampos didinimą.

Nacionalinis susivienijimas taip pat reikalauja atmesti bet kokius Lietuvai primetamus susitarimus perkelti į mūsų šalį atvyksiančius iš Afrikos, Azijos ir kitų pasaulio šalių tūkstančius tariamų pabėgėlių, kurių perkėlimo tikrasis tikslas – „užtvindžius“  šalį esmingai ir negrįžtamai pakeisti šalies gyventojų demografinę sudėtį ir kultūrinį bei kalbinį veidą paverčiant lietuvius asimiliuojama tautine mažuma jų pačių šalyje.

LRT transliuojamose laidose vis labiau stingant visuomenės nuomonių įvairovės, Nacionalinis susivienijimas ragina šalies vadovą inicijuoti įstatymų projektus dėl LRT tarybos rinkimo tvarkos pakeitimo, įgalinant visuomenės dalyvavimą juose, taip pat keisti mokesčių mokėtojų lėšų panaudojimą finansuojant LRT veiklą, t.y. demonopolizuoti LRT suteikiant galimybes steigti alternatyvias šalies bei regionų TV stotis ar studijas.

Nacionalinis susivienijimas ragina prezidentą imtis teisinių iniciatyvų siekiant panaikinti Lietuvos nevyriausybinių organizacijų tarybą, kuri virto valdžios aparatą aptarnaujančią agentūra (ją sudaro 50 proc. valdžios atstovų) ir dėl ko ji iš principo nebeatstovauja Lietuvos visuomeninėms organizacijoms bei judėjimams. Vietoje to šalies vadovas raginamas pasinaudojant Islandijoje ir kitose demokratinėse šalyse kilusių krizių suvaldymo pavyzdžiais, suburti Lietuvos nacionalinę asamblėją iš visuomeninių organizacijų atstovų, buvusių Lietuvos disidentų, rezistentų, tremtinių, laisvės kovų dalyvių, Kovo 11-osios Akto signatarų, dvasininkų, mokslininkų šalies kultūros ir meno darbuotojų bei kitų  visuomenės pasitikėjimą ir pagarbą pelniusių, įvairioms tautinėms ir socialinėms visuomenės grupėms atstovaujančių žmonių.

Šalies vadovas taip pat raginamas aktyviai stabdyti visuomenės priešinimą įšaldant bet kokius įtampą visuomenėje eskaluojančių įstatymų projektų svarstymus.

Komentarai

 

 

 
 1. Nurodymus duoda pso tai org finansuojama geico o musu koloborantai uolia vykdo taciau tauta bunda matyt jankuai sovo klapciukam tuoj atsius lektuva bus kaip kabule

  Thumb up 11 Thumb down 1

 2. Evangelija pagal Matą

  KALNO PAMOKSLAS

  Mt 5

  Palaiminimai

  1 Matydamas minias, Jėzus užkopė į kalną ir atsisėdo. Prie jo prisiartino mokiniai. 2 Atvėręs lūpas jis mokė:

  3 „Palaiminti[i1] turintys vargdienio[i2] dvasią: jų yra dangaus karalystė.

  4 Palaiminti liūdintys: jie bus paguosti.

  5 Palaiminti romieji: jie paveldės žemę.[i3]

  6 Palaiminti alkstantys ir trokštantys teisumo:

  jie bus pasotinti.

  7 Palaiminti gailestingieji: jie susilauks gailestingumo.

  8 Palaiminti tyraširdžiai: jie regės Dievą.

  9 Palaiminti taikdariai:

  jie bus vadinami Dievo vaikais.

  10 Palaiminti persekiojami dėl teisumo:

  jų yra dangaus karalystė.

  11 Palaiminti jūs, kai dėl manęs jus niekina ir persekioja bei meluodami visaip šmeižia. 12 Būkite linksmi ir džiūgaukite, nes jūsų laukia gausus atlygis danguje. Juk lygiai taip kadaise persekiojo ir pranašus“.

  Šviesa pasauliui

  13 „Jūs žemės druska. Jei druska išsidvoktų, kuo gi ją reikėtų pasūdyti? Ji niekam netinka, ir belieka ją išberti žmonėms sumindžioti.[i4] 14 Jūs pasaulio šviesa. Neįmanoma nuslėpti miesto, kuris pastatytas ant kalno. 15 Ir niekas nevožia indu degančio žiburio, bet jį stato į žibintuvą, kad šviestų visiems, kas yra namuose. 16 Taip tešviečia ir jūsų šviesa žmonių akivaizdoje, kad jie matytų gerus jūsų darbus ir šlovintų jūsų Tėvą danguje“.

  Thumb up 6 Thumb down 0

 3. Taip Prezidentas turi tokias gales ir pagal lt 1938 metu kostitucija gali valdyti padety šalies viduje. Prezidentini vsldyma turi ir gali suvaldyti seomo okupantus Lasbergių klaną. Galimybių pasai yra neteisetas dukumentas, ir per ta pasą yra. vagemi zmoniu duomenys.

  Thumb up 14 Thumb down 2

 4. Izraelyje, remiantis 2,5 mln. žmonių sveikatos duomenimis, buvo kruopščiai registruojamas ir moksliškai vertinamas paskiepytų ir pasveikusių žmonių užsikrėtimas COVID infekcija per 17 mėnesių. Gauti rezultatai yra stulbinantys ir verčia gerokai suabejoti dabartiniais „ekspertų” ir valdžios institucijų argumentais. Tyrimo rezultatai skelbia: rizika užsikrėsti koronarine infekcija skiepytiems asmenims yra 13 kartų didesnė nei tiems, kurie pasveiko po SARS-CoV-2 ligos ir įgijo imunitetą natūraliu būdu. Tai apima ir naująjį „Delta” ligos variantą. Tirti asmenys buvo visiškai paskiepyti BioNTech/Pfizer (BNT162b2) vakcina, tačiau nustatyta, jog tikimybė susirgti sunkia simptomine liga skiepytiems asmenims buvo 27 kartus didesnė nei pasveikusiems.

  Thumb up 18 Thumb down 1

  • ES, nerekomenduoks 3cios, vakcinos. Tai Dulkys, imasi skiepinimo metodu is izraelio. Tai kas mes esame?,, lt pilieciai, Izraelio piliečiai, kad vienodai sergame, ar ES piliečiai, ar tucia vieta.Ar Dulkio bandomieji triušiai?

   Thumb up 15 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kaip pasirinkti EURO padėklus?
Kokybiški indai kiekvieniems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
„Premier“ lygos lenktynės: bėganti „Man City“ ir įnirtingos kovos 
Stipriausia Anglijos ir bene Europos nacionalinė futbolo lyga „Premier“ lyga jau beveik įpusėjo...

Kam reikalingi pastoliai? 
Žmonėms, kurie nedažnai susiduria su statybomis ar darbų atlikimu aukštyje, neretai gali iškilti...

Kaip apsaugoti telefoną nenaudojant dėklo? 
Suprantama, kad kai kurie telefonų savininkai nekenčia apsauginių dėklų. Telefonų gamintojai stengiasi sukurti...

Kokios ypatybės slepiasi už grindjuosčių pasirinkimo? 
Grindys yra vienos iš svarbiausių namų interjero elementų. Atlikus grindų dangos darbus bei...

Kviečia prisidėti prie gerumo akcijos 
Kviečiame prisijungti geros valios žmonių prisidėti prie gerumo akcijos. Labdaros akcija „Su Kalėdų...

Mėgstate egzotinius vaisius? Štai ką reikėtų žinoti apie ananasus 
Tikra tiesa, kad egzotinių vaisių mylėtojams rūpi į savo mitybos racioną įtraukti vis...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (5)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...