Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 2 Ketvirtadienis
 

Prezidentas nepritarė L. Savicko kandidatūrai į ekonomikos ir inovacijų ministrus

2020-02-12 21:27 | Naujienos | Komentarų (12)

Prezidentas Gitanas Nausėda. KK nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, įvertinęs Ministro Pirmininko pateiktą Luko Savicko kandidatūrą tapti ekonomikos ir inovacijų ministru, nusprendė jai nepritarti.

Šalies vadovas atkreipė dėmesį, kad naujajam ministerijos vadovui liktų dirbti tik kiek daugiau nei pusmetis. Per labai trumpą laiką naujasis ministras turi sugebėti ne tik identifikuoti svarbiausius šios institucijos veiklos prioritetus, bet ir įgyvendinti pokyčius. Tai kelia ypatingų reikalavimų kandidatams į ministro postą.

„Teigiamai vertinu Luko Savicko asmeninį apsisprendimą savo karjerą sieti su viešąja politika, tai yra perspektyvus kandidatas ateityje eiti svarbias pareigas viešajame sektoriuje. Tačiau jis dar nėra įrodęs, kad galės greitai įgyvendinti reikšmingus pokyčius“, – sakė Prezidentas.

Pasak šalies vadovo, naujasis ekonomikos ir inovacijų ministras turėtų būti pasiryžęs sutelkti visą dėmesį į ministerijos veiklą ir nepaisyti artėjančių Seimo rinkimų.

Prezidento vertinimu, Lietuvoje yra pakankamai patyrusių asmenų, kurie galėtų pasiekti konkrečių rezultatų Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje per likusius darbo mėnesius.

Šalies vadovas ir toliau laikosi principinės nuostatos, kad visos valstybės institucijos privalo turėti paskirtus vadovus. Tik taip gali būti užtikrinamas sklandus institucijų darbas.

Komentarai

 

 

 
 1. savo valstybe viesai vadina ”geroves valstybe”,”svediskos geroves valstybe”.Ar nepasiskolintas ir musu pavadinimas.Svedijai gerai-ji jau pasiekus ta tiksla,o mes ar neliksime tik su pavadinimu.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 2. užlipo ant to paties grėblio.Nors pagalvojus-dori nebrenda į tą purvina politiką.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 3. Apie tokius kaip Nausėda sakoma ,,kerštingas niekšelis”.Spjaut jam ant Lietuvos,jam kaip ir Landsbergiui,Grybauskaitei…pirmoje eilėje karjera,ambicijos.Gėda .

  Thumb up 13 Thumb down 1

 4. Pačioje viršūnėje, virš Grybauskinės prezidentūros (ir dabar virš Nausėdinės) stovi “Ellex Valiūnas” (buvusi “Lawin”) ir “Ernst & Young”. Įdomu, vis tik, kaip jie ten atsidūrė? Dar įdomesnė Vito Vasiliausko, buvusio Grybauskaitės rinkimų štabo vadovo, figūra: VU TF Viešosios teisės katedros lektorius staiga nei iš šio, nei iš to atsiduria VMI mokesčių inspektoriaus kėdėje, iš ten Finansų ministerijoje viceministru??? Vėliau ir Lietuvos banko vadovo krėsle. Kas jį ten prastūmė??? Kiek matosi, žmogus labai eilinis, niekuo neįdomus, niekuo nepasižymintis, pilka pelė, o vietomis netgi apybukis, nes joks net vidutinių gabumų advokatėlis, nekalbant jau apie tai, kad ponėkas yra dirbęs derybininku (vadinasi turėtų būti diplomatas), apie tai kaip vertina etiką ir moralę garsiai nepasigirtų. Vasiliauskas pasigyrė, tuo pačiu pademonstravęs savo “gabumus”. Galima paspėlioti: Vasiliauskas baigęs VU teisės fakultetą, kur profesoriavo Kūris , liūdnai pagarsėjęs Vytautas Nekrošius, dar liūdniau pagarsėjęs jo tėvas Ipolitas Nekrošius ir kiti… Darau prielaidą, rišantis siūlas, čia yra KGB. Jei, kaip sako Putinas, KGB-istų buvusių nebūna, tai aiškėja ir kodėl Kubiliaus Vyriausybė (visiškai pavaldi Grybauskaitės prezidentūrai) darė viską, kad Lietuvai būtų blogiau. Stabdė elektros tiltų statybą, sugriovė net dviejų (bendro su Lubiu ir bendro su Latvija ir Estija) dujų terminalų statybą, be reikalo kėlė elektros kainas, griovė lietuviškus bankus ir taip toliau ir panašiai; visur kur tik jų rankos siekė, skurdino valstybę ir jos gyventojus. „Vienas iš svarbiausių Rusijos žvalgybos uždavinių Lietuvoje yra valdyti energetikos sektorių, įtakoti jame vykstančius procesus. Jeigu jie negali jos valdyti, tai padaryti taip, kad mūsų energetikos sektorius būtų nuostolingas, itin brangus ir sunkiai žmonėms pakeliamas. Toks įvykių rezultatas taip pat juos tenkina.“

  Thumb up 14 Thumb down 0

  • Vardiju tikruosius Snoro banko vagis : Grybauskaitė, Kubilius, Šimonytė, Vasiliauskas, Kuodis, Petrauskas, Geralavičius, Misevičius, Leika, Valiūnas, Sutkienė, Norkus, Burgienė, Rimšelis, Markevičius, Udrėnas, Ulbinaitė, Anušauskas, Razma, Dagys, Šedbaras, Auštrevičius, Bogušis, Valys, Mikelionis, Stankevičius, Maciejevski, Mažintienė, Friklis, Cooperis, Adomonis ir Degutis.

   Thumb up 12 Thumb down 0

  • Paprieštaraučiau,manau prezidentė buvo PRIKLAUSOMA nuo TS-LKD garbės pirmininko patarėjo V.Landsbergio.Jis gyrėsi lankęs prezidentę porą kartų per savaitę ir ,,davinėjo zadanijas” ,kurias Grybauskaitė VYKDĖ,Ir tik paskutiniais mėnesiais jinai pradėjo …reikšti SAVO nuomonę.

   Thumb up 9 Thumb down 0

  • Bronislovas Lubys ruošėsi statyt terminalą tik va, kai užsiminė per TV apie konservatorių planuojamas vagystes per dujų terminalo jūroje statybas, numirė po poros dienų ganėtinai keistai… sako, kad Magnolijos ir Ožio nurodymu “nuvertė” Druskininkuose konservai jį nuo dviračio… “širdies smūgis” buvo…Kaip ir kitos mirtys, kur tik konservuotos išperos pasirodo : tai IR Kiesų šeimos nužudymas, prieš padovanojant usa žyderoms “Mažeikių naftą”…ten konservų užsakymu Panevėžio tulpiniai net galvas Kiesui Gediminui ir jo sūnui nupjovė… Tai ir Visagino Atominės elektrinės direktoriaus S.Vasiliausko nuskendimas metro gilyje, konservatorių chuntai prieš tai išvogus milijardus, skirtus atominės uždarymui…kaip sakant – galai į vandenį… Labai daug kas numiro, kur konservuotas gaivalas savo nagus yra prikišęs. Tą patį buvo konservuoti žulikai sugalvoję ir Snoro akcininkams, nes planavo juos nutildyti po Kubiliaus gaujos suplanuoto ir pačių brudų įvykdyto brutalus banko Snoras užgrobimo ir milijardų išgrobstymo! Tik šiuo atveju Snoro vadovai sugebėjo laiku išvykti ir išsisukti nuo “širdies smūgio” , kaip kad B.Lubys pasimiro…Baisu, kur tik prisiliečia tas konservuotas gaivalas…Baisiau, nei baisu… Ir dar baisiau, kai supranti, kad tų nusikaltėlių “stogas” yra Tulpė iš Daukanto rūmų!…

   Thumb up 8 Thumb down 0

 5. kurejas arogantiskas, kerstingas ir grigeo, grubliausko, roko ir libkonservu gaujos narys. Nesiseka Lietuvai su prezidentais; tai nunesiotos tapkes, tai nuzydejusios tulpes, tai draustiniu okupantas.

  Thumb up 15 Thumb down 0

 6. Prezidentas parodė kad kalba apie Gerovę, o užliulotas patarėjų daro viską kad Valstybėje būtų chaosas nes kai ministerija be ministro, tai pačios geriausios sąlygos grobstymams ir korupcijai.

  Thumb up 18 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 7
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...