Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Birželis 23 Trečiadienis
 

Prezidentas G. Nausėda: „Kaip, kalbėdami apie dviejų greičių Europą, nepastebėjome, jog sukūrėme dviejų greičių Lietuvą?“

2019-07-12 12:54 | Naujienos | Komentarų (23)

Šiandien Seime prisiekė ir LR Prezidento pareigas pradėjo eiti Gitanas Nausėda. KK nuotr.

Šiandien Seime prisiekė ir Lietuvos Respublikos Prezidento pareigas pradėjo eiti Gitanas Nausėda.

„Šiandien, priimdamas Lietuvos žmonių man suteiktus įgaliojimus, pirmiausia norėčiau padėkoti – Lietuvos vadovams garbingai ir išmintingai vadovavusiems valstybei sudėtingiausiais jai periodais.

Semdamiesi jėgų iš Tautos istorijos ir didžiavyrių – nuo karaliaus Mindaugo iki Nepriklausomybės akto signatarų, nuo pirmųjų Lietuvos kariuomenės savanorių iki partizanų, tremtinių ir sovietmečio disidentų – nuo pamatų sukūrėme valstybę, tapusia Europos Sąjungos šalių šeimos nare ir patikima Šiaurės Atlanto aljanso partnere.

Sukūrėme valstybę, kuri šiandien gyvena turbūt sėkmingiausią ir ekonomiškai turtingiausią laikmetį šalies istorijoje.

Tačiau kodėl tada daugelio mūsų neapleidžia jausmas, kad nuolat verždamiesi pirmyn pamiršome kažką labai svarbaus? Kodėl statistika ir žmonių savijauta žengia skyrium? Kaip, kalbėdami apie dviejų greičių Europą, nepastebėjome, jog sukūrėme dviejų greičių Lietuvą?

Prezidento priesaikos žodžiai, kuriuos ką tik ištariau, tai ne tik įstatymuose numatytas tekstas – tai mano asmeninis įsipareigojimas Tautai ir Tėvynei“, – savo kalboje teigė Gitanas Nausėda.

„Prisiekiau saugoti Lietuvos žemių vientisumą.

Bet Lietuva šiandien yra kur kas daugiau nei nuostabus žemės lopinėlis prie Baltijos. Lietuva – tai pirmiausia jos žmonės. Čia Vilniuje ir mano gimtojoje Klaipėdoje, Skuode ir Peterbore, Kaune ir Bergene, Rietave ir Alikantėje.

Nėra ir negali būti dviejų, trijų ar penkių Lietuvų. Ji yra viena – mūsų visų.

Nėra Lietuvos lietuvių ir užsienio lietuvių. Visi mes esame viena tauta.

Lietuvos vientisumas neatsiejamas nuo mūsų visuomenės vienybės. Tik vieningi būsime stiprūs. Tik kartu sutelkę jėgas, veikdami kryptingai ir bendrai būsime valstybė, kuri gyvena gerai ir kurioje gyventi gera.

Susiskaldymas, pyktis, nuolatinė priešprieša, konfliktai – visa tai atima brangų laiką, kurį galėtume ir turėtume skirti Lietuvos kūrimui ir stiprinimui bei pakerta pasitikėjimą valstybe. Nežabotas konkuravimas skaldo mus į priešų stovyklas ir veda į akligatvį, kuriame neįmanoma susitarti nei dėl strateginių šalies tikslų, nei dėl priemonių jiems įgyvendinti“, – teigė Prezidentas.

Pasak jo, Prezidento – vienintelio Tautos visuotinai rinkto valstybės vadovo – pareiga kurti darbingą terpę racionaliam visų politinių jėgų bendradarbiavimui, subalansuoti jų veiklą Valstybei reikalinga ir efektyvia linkme.

„Mes, Lietuva, ne kartą parodėme, kad gebame pamiršti visus prieštaravimus ir susivienyti svarbiausiais istorijos momentais. Taip buvo Sąjūdžio laikais, 1991 metų sausį, taip buvo 2003 metais, kai balsavome dėl narystės Europos Sąjungoje, taip buvo, kai pasiekėme nacionalinį susitarimą dėl Lietuvos gynybos politikos.

Šiandien mes privalome dar kartą susivienyti, nes sprendimai, kuriuos priimsime dabar, lems valstybės ateitį artimiausius 30 metų.

Nacionaliniai susitarimai dėl švietimo, socialinės atskirties mažinimo, regionų politikos, valstybės prioriteto – tiek finansavimo, tiek ir požiūrio prasme – suteikimas kultūrai,  – yra tos sritys, kuriose imsiuosi asmeninės iniciatyvos ir telksiu visas politines jėgas, nevyriausybines organizacijas, piliečių judėjimus, sąžiningus, profesionalius ir atsakingus žmones bendram tikslui“, – kalbėjo G. Nausėda.

Jis prisiekė būti lygiai teisingas visiems.

„Tai reiškia, kad būsiu aktyviai veikiantis prezidentas ir atsakingai išnaudosiu visas Konstitucijos man suteikiamas galias ir Tautos palaikymą.

Žmonių viltys, išsakytos per Prezidento rinkimus, parodė, kad Prezidento institucija pelno didžiausią piliečių pasitikėjimą. Prezidentas – tai žmonių atstovas, turintis tiesioginį Tautos mandatą. Todėl savo pareigas suprantu kaip įpareigojimą ryžtingai ginti ir atstovauti visų piliečių interesus.

Teisingumo jausmo trūkumas greta ekonominių paskatų yra viena svarbiausių priežasčių, dėl kurių Lietuvos žmonės ryžtasi palikti savo šalį.

Prezidentas privalo užtikrinti, kad įstatymų viršenybė galiotų kiekvienam, kad teisėsaugos sistema būtų apsaugota nuo politikų įtakos, kad teisingumą vykdytų profesionalūs ir nepriekaištingos reputacijos žmonės, kad iš kiekvieno valstybės pareigūno būtų reikalaujama asmeninės atsakomybės“, – kalbėjo Prezidentės.

Jis teigė manąs, kad pasiekti tai galima principingumu ir atvirumu, todėl stiprins ir plės pilietinės visuomenės galimybes tiesiogiai dalyvauti sprendžiant svarbiausius Lietuvos valstybės gyvenimo klausimus.

„Šiandien prisiekiau tarnauti Tėvynei, demokratijai, Lietuvos žmonių gerovei.

Gerovė nėra vien iliuzija ar tiesiog gražus žodis. Tai kiekvieno iš mūsų teisė, o visiems mums kartu, t. y. valstybei – pareiga.

Turime suprasti – gerovės valstybės nebus, jei kiekvienas rūpinsimės tik savimi, jei didės socialinė atskirtis, o žmonės jausis svetimi savo šalyje.

Todėl iškeldami Gerovės valstybės idėją išskyrėme penkis esminius šalies rodiklius:

Pajamų nelygybės mažinimas. Šiandien pajamų atotrūkis tarp 20 proc. labiausiai pasiturinčiai gyvenančių žmonių ir 20 proc. mažiausiai pasiturinčių sudaro daugiau nei 7 kartus. Europos Sąjungoje šis rodiklis yra 5 kartai ir mes privalome link jo artėti per artimiausius 5 metus.

Antrasis – biudžeto mokestinių pajamų didinimas nuo šiandieninių 30 procentų iki 35 procentų BVP. Tai daugiau nei 2 mlrd. eurų papildomų lėšų, kurias galėtume skirti socialinei apsaugai, sveikatai, kultūrai, viešosioms paslaugoms ir atlyginimams.

Trečiasis – regioninės atskirties mažinimas.

Ketvirtasis – efektyvus ES fondų lėšų panaudojimas.

Penktasis ir, žvelgiant į ateitį, manau, pats svarbiausias rodiklis yra švietimo kokybės pažanga. Mes privalome baigti niekaip nesibaigiančias švietimo reformas, pasiekti nacionalinį susitarimą dėl švietimo pokyčių, kuris nebus peržiūrimas keičiantis valdžiai. Ir investuoti lėšas ir laiką į savo vaikų išsilavinimą, nes tai – pati prasmingiausia investicija.

Būtent šie Gerovės Lietuvos rodikliai man bus Vyriausybės ir visų politinių jėgų bendro darbo vertinimo kriterijais. Todėl skirdamas ministrus, pasirašydamas įstatymus, kritikuodamas ir girdamas viską vertinsiu pagal tai, kiek institucijos ir pareigūnai tarnauja Lietuvos žmonių gerovei“, – Seime kalbėjo Prezidentas.

„Šiandien prisiekiau visomis išgalėmis stiprinti Lietuvos nepriklausomybę.

Turime visada prisiminti – Laisvės ir nepriklausomybės niekas nedovanoja, ją reikia išsikovoti ir ginti.

Lietuva niekada nebuvo daugiausia karių ar ginklų turinčia valstybe. Visos didžiausios mūsų tautos pergalės iškovotos žmonių ryžto, pasiaukojimo ir išmintingos politikos, leidusios telkti sąjungininkus, dėka.

Todėl vykdydama užsienio politiką Lietuvos Respublika bus patikimu partneriu, kuris turi vertybinį stuburą, paremtą visuotinai priimtinomis tarptautinėmis teisės normomis.

Mūsų strateginis kursas privalo išlikti tvirtas ir nuoseklus – dar gilesnė euroatlantinė integracija ir glaudūs santykiai tiek su Europos Sąjunga, tiek su JAV.

Turime plėtoti ir vystyti dvišalius santykius su kaimyninėmis valstybėmis – Lenkija, Latvija, Estija –kartu siekti energetinės nepriklausomybės bei ginti savo interesus Europos Sąjungoje ir NATO.

Privalome stiprinti saugumą, išlaikydami krašto apsaugos sistemos finansavimo įsipareigojimus, investuodami į gynybinius pajėgumus, didindami reguliarios kariuomenės pajėgas ir plėsdami aktyvų rezervą bei piliečių, pasiruošusių ginti valstybę skaičių“, – sakė G. Nausėda.

Komentarai

 

 

 
 1. Gal Prezidentas ir turi neblogų ketinimų,bet ar ES ir USA per landzbergininkų bei kitų dešiniųjų klaną leis jam tai įgyvendinti? Juk ir jo pirmtakai pradžioje turėjo gerų norų,bet….

  Thumb up 3 Thumb down 1

 2. Nausėda geriau pradėtų daryti tvarką teisėsaugoje ir teismuose .
  O pradėti reikia nuo Valantino , Valio ir Pašilio kurį KGB prostitutė apdovanojo medaliu už žudikų , vaikpisių dangstymą .
  ELITUI pavyzdys turi būti Apeliacinio teismo pirmininkas A . Valantinas , buves LRGP .
  Jis tapo LR Generaliniu prokuroru nes būvo 2 apylinkės teismo pirmininku , kuris klastojo pedofilo Gotlibo bylą ir išsuko kitą pedofilą A. Sadecką nuo baudžiamosios atsakomybės , kuris tuomet buvo LRSNGK pirmininkas .
  O kaip jis sparčiai pakilo karjeros laiptai KGB prostitutės Dalia Grybauskaitės stumiamas , nors buvo pašalintas iš LRGP posto .
  Gražus tas teismų ir LRGP elitas ,,, kur nepažvelgsi kyšininkas , pedofilas arba jų bendrininkas .

  Thumb up 7 Thumb down 1

  • neturekim minciu,nieko jis nedaris tik kartos tuos pacius lozungus,tai “rusai puola”,”issukiai”,”demokratija”,ir dar aibe pliurpalu,nors ir as uz ji balsavau,nes nera ka daugiau,matosi,kad nera tikru vyru ant lithuanijos tai boba su kiausais tai vyras beju kaip sake valinskas,taigi ir vel maudisimes sitame purve kuri mums nuolankiai atveza jankis is uz balos,tfu ble…

   Thumb up 6 Thumb down 1

 3. Iš kur paimsti milijardą Snorui??? Juk advokatūros Guru – JAV advokatų kompanija Alton & Bird LLP, – kuri atstovauja Snoro akcininkus Tarptautiniame arbitraže ICC Paryžiuje bei gina tokias pasaulio milžines kaip Apple, Microsoft, Google Inc., Amazon.com Inc., Wall-Mart Stores Inc, General Electric Co., Panasonic Corp., LG Electronic, Nokia, Toyota Motors Corp, Porche, Ford Motor Co., Citigroup Inc,. American Express Co., Exxon Mobil Corp., ConocoPhillips Co., Starbuks Corp ir t.t. ir pan. lengvai perkąs Lietuvą kaip popkorną ir užgers Coca-Cola, kurios interesus taip pat atstovauja.

  Thumb up 8 Thumb down 1

 4. Lietuva jau yra trečiame- dvasiniame greityje- Naujosios Jeruzalės- Baltojo Apokaliptinio žirgo greityje. Nepastebėjome, kad dalyvaujame ten kur nereikia, o kur reikia- nedalyvaujame.
  Įstatymų nežinojimas- neatleidžia nuo atsakomybės.
  Artėja 12 valanda.

  Thumb up 11 Thumb down 1

 5. Ir Šventojo Sosto įgaliojimai perduodami LR Prezidentui Gitanui Nausėdai. Ar bus išgirsti?

  DIEVO ŽODIS- APRAIŠKOS- EVANGELIJA (Skelbta Lietuvos ir Pasaulio internete nuo 2004 12 29- )

  TURINYS

  1. PIRMOJI NUORODA- ĮSPĖJIMAS, JĖZAUS APRAIŠKA 2004 12 29 *
  2. ANTROJI NUORODA, ĮSPĖJIMAS- JĖZAUS CHRISTAUS* APRAIŠKA 2004 12 30 *
  3. TREČIOJI NUORODA- ĮSPĖJIMAS, ŠVENČIAUSIOSIOS JĖZAUS ŠIRDIES APRAIŠKA 2004 12 31*
  4. ĮSPĖJANTIS SKAMBUTIS NR. 1, DANGIŠKOSIOS MOTINOS RAUDA Į ŽEMĘ 2005 11 28*
  5. ŠVENČIAUSIOSIOS MERGELĖS MARIJOS APRAIŠKA 2005 12 08*
  6. ĮSPĖJANTIS SKAMBUTIS NR.2, JĖZAUS KRISTAUS ENCIKLIKA- APRAIŠKA 2006 01 20 *
  7. ĮSPĖJANTIS SKAMBUTIS NR.3, DIEVO TĖVO 2006 03 05 APRAIŠKA *
  8. ŠVENČIAUSIOSIOS TREJYBĖS VIENO DIEVO APRAIŠKA 2006 04 05 *
  9. JĖZAUS APRAIŠKA 2006 04 27 *
  10. ŠVENČIAUSIOSIOS IR NEKALČIAUSIOSIOS JĖZAUS ŠIRDIES ROŽANČIUS. (ŠĮ ROŽANČIŲ 1999 METAIS APREIŠKĖ ŠVENČIAUSIOJI MERGELĖ MARIJA)*
  11. ŠVENČIAUSIOSIOS MERGELĖS MARIJOS KREIPIMASIS Į ŽMONIJĄ 2006 07 04 *
  12. ŠVENČIAUSIOSIOS MERGELĖS MARIJOS ŽINUTĖ- NUORODA 2006 10 08*
  13. ŠVENTOJO JUOZAPO APRAIŠKA- NUORODA 2006 11 01*
  14. ŠVENČIAUSIOJO JĖZAUS APRAIŠKA 2006 11 24 *
  15. ŠVENČIAUSIOJO JĖZAUS APRAIŠKA 2006 12 01*
  16. PAMOKANTI JĖZAUS APRAIŠKA ARŪNUI PEŠKAIČIUI IR KITIEMS 2006 01 31 *
  17. ĮSPĖJANTIS SKAMBUTIS NR. 4. DIEVO TĖVO APRAIŠKA 2007 03 04 * 18. ĮSPĖJANTIS SKAMBUTIS NR.5 BEŽENGIANČIO Į DANGŲ JĖZAUS CHRISTAUS APRAIŠKA 2007 05 17 *
  19. JĖZAUS APRAIŠKA 2007 06 20 *
  20. ĮSPĖJANTIS SKAMBUTIS NR.6, DIEVO TĖVO APRAIŠKA 2007 07 24 *
  21. JĖZAUS APRAIŠKA 2007 11 17 *
  22. ŠVENČIAUSIOSIOS MERGELĖS MARIJOS APRAIŠKA 2008 09 17 *
  23. ŠVENČIAUSIOSIOS MERGELĖS MARIJOS APRAIŠKA 2009 09 07 *
  24. JĖZAUS APRAIŠKA 2012 BALANDŽIO 2 D.*, ŠVENČIAUSIOSIOS IR NEKALČIAUSIOSIOS JĖZAUS ŠIRDIES ROŽANČIUS (2010 M. BALANDŽIO 27 D., ŠIA ROŽANČIAUS MALDA, VIEŠPATS JĖZUS ĮVEDA Į TIESOS PILNATVĘ). *
  25. ŠVENČIAUSIOSIOS MERGELĖS MARIJOS APRAIŠKA PASAULIUI 2012 M. RUGSĖJO 9 D.*
  26. DIDŽIOJI TEMIDĖ- DIEVO TĖVO APRAIŠKA 2012 M. SPALIO 1 D. *
  27. NUKANKINTOJO JĖZAUS APRAIŠKA PASAULIUI 2012 SPALIO 1 D. *
  28. APRAIŠKA 2012 M. GRUODŽIO 9 D. *
  29. ŠVENČIAUSIOJO JĖZAUS CHRISTAUS APRAIŠKA 2013 M. BIRŽELIO 18 D.
  30. DIDŽIOJI APRAIŠKA 2014 M. SAUSIO 26 D.
  31. SEPTINTASIS SKAMBUTIS JĖZAUS CHRISTAUS APRAIŠKA 2014 M. BIRŽELIO 16 D.*
  32. DIDŽIOJI APRAIŠKA 2016 M. SAUSIO 2 D.*
  33. APRAIŠKA GERB. SŪNUI KUNIGUI ALFONSUI BULOTAI 2015 12 27*
  34. ŠVENČIAUSIOSIOS MERGELĖS MARIJOS APRAIŠKA 2016 m. rugpjūčio 11 d.*

  Skaityti ir džiaugtis: (Prezidentė priėmė Šventojo Sosto nuncijaus skiriamuosius raštus- Karšto komentaro komentaruose. Dievo Žodis- Apraiškos- Evangelija- dviejuose minėto straipsnio komentarų puslapiuose. Atidarant antrą komentarų puslapį- palaukti ilgiau, kol atsidarys).

  Thumb up 1 Thumb down 11

 6. Tiek agronomas Viktoras Pranckietis, tiek policininkas Saulius Skvernelis gerb. Ramūno Karbauskio, kuriam Lietuva suteikė įgaliojimus valdyti Lietuvos valstybę – klaida, patirties stoka, kurią Jis ir jo bendražygiai jau baigia ištaisyti. Palinkėkim gerb. Ramūnui Karbauskiui ir jo VŽS sėkmės, ištvermės.

  Ir aplamai šiandien Lietuva po 29 metų pertraukos pagaliau turi Prezidentą, bei tvirtą valdančią koaliciją, nes mums reikia prisiminti, kad gerb. Gediminas Kirkilas savo prisijungimu prie valdančios koalicijos išgelbėjo valstybę nuo Košmaro ir šiuo veiksmu iki galo sunaikino komunistinę gaują 100 metų valdžiusią Lietuvą ir lietuvių tautą.

  Palinkėkime Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanai Nausėdai ir jo gyvenimo moteriai visokeriopos sėkmės ir viso, kas geriausia gyvenant šiame pasaulyje.

  Thumb up 12 Thumb down 4

  • vat per tokius naivuolius mes sedim jankiu siknoje ir ne tik…kaip sake klasikas “o sventas naivume”

   Thumb up 5 Thumb down 1

 7. Ups:(
  Prezidente, prisiekei tarnauti DEMOKRATIJAI…, o kas ta DEMOKRATIJA yra, ką tai galėtų reikšti???

  Thumb up 12 Thumb down 0

  • dermokratija- kada du vilkai ir ėriukas susėdę balsuoja,kas bus pietums…

   Thumb up 6 Thumb down 0

  • tos vadinamos “demokratijos”,nera,nebuvo ir buti negali,tai tik zodis numestas gojams,kad tie toliau melstusi sitam zodziui ir viskas nieko daugiai,todel idijotai tiki,kad yra ta dermoktaja na tiki tegu tiki,kaip sako ismokyk durniu melstis,tai jis galva prasiskels…

   Thumb up 2 Thumb down 1

 8. Sveikinu nauja Prezidenta!! O savo kolegoms siulau nuo pirmos dienos nepradeti Prezidento adresu kritika ,speliones ar tiesiog nesamones.leiskime prezidentui pradeti igyvendinti savo prisiimtus isipareigojimus.Siulau visiems lygiai simta dienu apsieiti be kritikos.O po 100 dienu matysim ka turim,ir kuomi galim didziuotis Lietuvoje.Lenkija ,manau musu naujo prezidento inauguracijos proga,Lenkijos teismas prieme ypatingai svarbu sprendima ne tik Lenkijai ,bet ir Lietuvai ir visam pasauliui.Triju dukru tevas,slapta pavoge savo tris dukrtas is musulmonu globeju ir pabego i Lenkija.kur pasiprase prieglobscio ir jam tai buvo suteikta.pagal orderi Svedija prase arestuoti teva ir vaikus grazinti babajams globai.Teismas pasake ne ir vaikai ir tevas givens kartu.Tris mergaites Varsuvos ligonineje,su didziausiom psihinem traumom.O vaikai buvo atimti del motinos sunkiai susirgusios psihine liga,nes svediski vaikpisiai nusorende,kad tevas nesugebes vaiku aukleti.Gaila,kad Lietuvos fiziskai,dvasiskai ir finansiskai isniekinta ir nuzudyta lietuviska ziniasklaida va tokio ivykio net nepastebejo ir nesugebejo apie tai parasyti.Tikiuosi naujas Prezidentas sieks tokio pat teismu darbo kaip Lenkijoje.??

  Thumb up 15 Thumb down 1

  • viena durnė 10 metų normalios kritikos neturėjo ir šiko visiems ant galvų.

   Thumb up 8 Thumb down 1

 9. Ir Lukiškės jau ne kalėjimas, ir gniaužias į kumštį delnai...Ir viskas čia žada klestėjimą. O baigsis kaip visad - liūdnai?.. says:

  Lietuvoje yprasta dekoti. Visiems ir uz viska. Vienas, veliau LTSR nusipelnes getu architektas, pav. dekavojo Adolfui Hitleriui – Isvaduotojui. Dar veliau rado teisingus zodzius Stalinui – Isvaduotojui ir ne vieno karto nesuklydo. Prikisti Pranskieciui galima tik tai, kad jis uzmirso Grybausaites nuopelnus ir veikla Maisto banke. Butu buve labai grazu, jeigu sia proga y Seima butu yleisti kokie penki Grybauskaites nuo bado mirties isgelbeti ir labai dekingi Lietuvos elgetos. Rankos pabuciavimui…

  Thumb up 15 Thumb down 1

 10. Skambbina Grybas felčeriui Pranskiečiui ir giriasi ….. Daktarėli , gali pasveikinti aš pagaliau pastojau ,,,,, Na sveikinu , bet iš kur žinai ?… Prišikau ant testo ,,, parodė teigiamai …. Daktarėli kaip manai ,,, nėščią gal nepasodins už žudikų ir vaipisių dangstymą , milijardines aferas ir ,,snoro,, išvogimą ?..

  Thumb up 19 Thumb down 3

 11. Pamenu Nausėda sakė – “butai brangs”… Iki 2008 metų švedų bankai nepagrįstai
  lengvatinėmis sąlygomis už poros procentų palūkanas dalino kreditus. O 2008
  metais žymiai sugriežtino kreditų dalinimą, o procentus užkėlė kone
  dešimteriopai. Kodėl po 2008 m. įvyko masinė emigracija? Todėl kad protingi
  žmonės negalėjo švedų bankų pakeistomis sąlygomis gražinti kreditų. Kas
  Lietuvoje pagrinde liko? Kvailiai. Kas ir matosi iš LRT dienos aktualijų ir
  ValatkoDelfinės žiniasklaidos

  Thumb up 14 Thumb down 3

 12. arba Nausėda , žydų bankų klapčiukas , vargšų lithuanų gelbėtojas , nuo
  pasaulinės žydų mafijos , ko sulauksim to pasekoje , pamatysim …

  Thumb up 14 Thumb down 1

 13. Visiškai tušti pezalai,šita iškamša darys lygiai tą patį,ką ir šungrybis-net neabejoju says:

  gražių paveiksliukų galerija:

  liaudiesmenas.livejournal.com

  Thumb up 13 Thumb down 1

 14. Šunauja,vergai jūs mūsų,
  nustekenta žeme,
  kur konservų banditėliai
  milijonus semia.

  Tegul tavo vaikai eina
  vien takais niekšybės.
  Arkit visi mūsų naudai
  ir vagių gėrybei.

  Tegul tavo vaikai eina
  mums toliau vergauti
  nes nukriošusiems senukams
  lemta špygą gauti.

  Tegul seimas Lietuvoj
  kišenes ištuština,
  Alkanus ir be skatiko
  į kapus palydi.

  Tegul tata žydaujos
  dega amžiams pragare,
  vardan tos šunaujos
  oligarchai žydi.

  Thumb up 18 Thumb down 3

 15. Apie posovietinį specialiųjų 1991-06-18 ir 1997-07-01″teisinio nuosavybės teisių atkūrimo” “įstatymų” priėmimo teisinių pagrindų suklastojimą ir pagal tuos suklastotais teisiniais pagrindais priimtus “įstatymus” 30 metų valstybės vardu ir valstybės mastu vykdomą mažažemių teisėtų žemės savininkų apiplėšinėjimą atimant jų paveldimas žemės valdas Jo Ekscelencija pasisakyti pamiršo. Pamiršo ir tai, kad nuolat veikiantis suklastotais teisiniais pagrindais priimtų “įstatymų” taikymas teisėsaugos sistemoje ir pagal juos vykdomas niekuomet nenacionalizuotų ir kitaip nesuvalstybintų teisėtų žemės savininkų žemės atiminėjimas žmonėms sukuria nuolat veikiančias aštraus emocinio streso (neatreaguotų afektų) situacijas, kurios yra širdies – kraujagyslių, virškinimo trakto ir kitų dažnai pasibaigiančių žmonių mirtimi susirgimų priežastimi.
  Pagal tarptautinė teisę toks valstybės valdžios elgesys yra įvardijamas atskiros visuomenės grupės genocidu…
  Įdomu, kokią poziciją šiuo klausimu užims naujasis Lietuvos Respublikos Prezidentas, Jo Escelencija Gitanas Nausėda?

  Thumb up 16 Thumb down 1

  • nejuokink arklio kas is tos pozicijos,jis gali kalbeti ka tik nori,o darbu bus nulis,svajotojai jus svajotojai kaip gali plastelinas ka nors kieto padaryti…

   Thumb up 2 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kodėl geras klientų aptarnavimas toks svarbus?
Į Lietuvą bandė įvežti trąšų falsifikatą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...