Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Rugsėjis 17 Antradienis
 

Premjeras ragino skatinti verslo plėtrą Šiaulių regione

2014-02-24 17:19 | Verslas | Komentarų (16)

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius. KK nuotr.

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius šiandien dalyvavo Šiaulių universitete surengtame ekonomikos forume „Šiaulių regiono ekonominė plėtra: verslo skatinimo idėjoms – valstybės investicijos“.

Premjeras Šiauliuose akcentavo kvalifikuotos darbo jėgos poreikį, naujos perspektyvos Europos Sąjungos paramos efektyvų panaudojimą gaunant ekonominę grąžą, vystymą tų projektų, kurie nedidins biudžeto išlaidų, bet skatins pajamų generavimą. „Tam yra svarbu sutelkti Vyriausybės, vietos valdžios, verslo, veiklių žmonių pajėgas, kad greičiau atsigautų regionai“, – kalbėjo premjeras.

Forume buvo pristatyta Šiaulių regiono ekonominė apžvalga ir potencialas investicijoms, verslumo ir eksporto skatinimo priemonės. Pasiūlymus, kaip skatinti verslo plėtrą, pateikė savivaldos, verslo, visuomeninių organizacijų atstovai.

Ekonominė apžvalga rodo, kad Šiaulių regiono ekonominiai, verslo plėtros bei darbo rinko rodikliai atsilieka nuo Lietuvos vidurkio, o emigracija smarkiai sumažino apskrities gyventojų skaičių. Per 2007–2013 m. laikotarpį darbo jėgos sumažėjo 3,6 proc., arba 5,1 tūkst. žmonių, kartu išlieka aukštas nedarbo lygis, tarp jaunimo jis siekia net 34 proc.

Forume pasiūlyta, kokiomis priemonėmis regione būtų galima skatinti verslumą ir eksportą. Tarp tokių skatinimo priemonių – įvairūs jaunimo ir moterų verslumo skatinimo renginiai, specializuoti mokymai ir seminarai, konsultantų registro sukūrimas, paslaugų (konsultaciniai) krepšeliai norintiems pradėti verslą ir pirmiesiems verslo metams, atskiri krepšeliai verslui vystyti ir pradedantiesiems verslininkams su verslo liudijimais, taip pat kontaktų užsienio rinkose paieška ir užmezgimas, įmonių konkurencingumo didinimas.

Ypač pabrėžta mokslo, švietimo įstaigų ir verslo bendradarbiavimo svarba bei tokio bendradarbiavimo skatinimas. Pasak Vyriausybės vadovo, reikia siekti, kad būtų parengiama tiek kvalifikuotų specialistų, kiek šiuo metu reikia kiekvienai konkrečiais sričiai.

Ekonomikos forumas Šiauliuose surengtas bendradarbiaujant su Lietuvos pramonininkų konfederacija, kitomis verslo asociacijomis, miesto akademine bendruomene. Be jų atstovų, renginyje taip pat dalyvavo ūkio ministras, Švietimo ir mokslo ministerijos bei vietos savivaldos atstovai, Lietuvos darbo biržos ir VšĮ „Investuok Lietuvoje“ vadovai.

Komentarai

 

 

 
 1. 10-12-11ania spune: incearca te rog pasii ur:ofarimpreterences -> video-> deselecteaza checkboxul optiunii black screens blablanu sunt sigura daca apare la fel si in versiunea ta dar merita incercat +4

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. LIETUVOS ŽMOGAUS TEISIŲ STEBĖTOJŲ SĄJUNGA

  LIETUVOJE PROTINGAS NE INVESTUOS NES, NUO KIEKVIENO UŽDIRBTO LITO ,
  REIKIA SUMOKĖTI 1,20 MOKESČIŲ

  Thumb up 0 Thumb down 1

 3. Eilinis deklaraciju kratinys. Vietoj pliurpimo, geriau ponas Butkeviciau padarykit bet viena kad ir nereiksminga darba, sakykim porai kaimo motereliu tusciai leidzianciu laika, konkrecia pinigu suma padekit isirengti nedideles vistides. Manau poros minifermu kudakavimas yra vertingesnis uz triju ministru pirmininku giedojima apie problemas.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 4. Sunku patikėti, bet šiandienos rūsti realybė užrašyta juodu ant balto.

  Žmogau, juk susirietęs kvatotum išgirdęs, kad Klaipėdos apygardos teisėjas Almantas Padvelskis kažkokį Juozą Jokšą paskyrė Dalios Grybauskaitės vyru, o jo kolega Žydrūnas Bertašius kažkokią Gražiną Šestak paskyrė jau vedusio Algirdo Butkevičiaus žmona? Taip, šiandien Lietuvos teisėjo, prokuroro credo – tyčiokis iš valstybės ir jos įstatymų, kad korumpuotas raštininkas kuo daugiau žmonių skausmo ir skurdo susikišti į užpakalinę kišenę.

  Klaipėdos apygardos prokuratūros Viešo intereso gynimo skyriaus prokurorė Edita Rutkauskaitė mūsų šeimą ragina ne skambinti, bet važiuoti pas Žuvininkystės tarnybos raštininkus: A i d ą Adomaitį, Vytautą Grušauską, Antaną Gontą, viceministrą Rytį Šatkauską, kanclerę Dalią Miniotaitę už kurios nugaros užlindęs Žemės ūkio ministras prof. Virgilijus Jukna ir siūlyti jiems tai, kas mūsų šeimai nepriklauso – valstybės milijoninį turtą. Gal Žemės ūkio raštininkai yra pasikinkę Trojos kumelę, kuri turi iš vidaus išspardyti Lietuvos valstybės įstatymų pamatus, kad 2 milijonai valstybės subyrėtų į jų kišenes?

  Žuvininkystės tarnybos direktorius V. Grušauskas suklastojęs 2011 m. rugsėjo 19 d. raštą Nr. R18-1272 (2.22), beldžiasi į Klaipėdos prokurorę E. Rutkauskaitę kuri, kaip advokatas „veltui“ rašo V. Grušausko klastotės pagrindu civilinį ieškinį Klaipėdos apygardos teismui. Valstybės prokuratūra tampa nonsensu – ginčo šalimi Lietuvai ir jos piliečiams. Kaltinimas surašytas viename sakinyje: privati bendrovė „Rusnės tvenkiniai“ neturi atsiskaityti su savo akcininke Lietuvos valstybe, bet turi atsiskaityti su Žuvininkystės kontora, kuri nei bendrovės akcininkė, nei įgaliotas asmuo atstovaujantis valstybę neturtinėmis akcininko teisėmis. Editos mąstysena laisva nuo įstatymų, kaip vėjas – ji teigia: Žuvininkystės kontora yra ta pati institucija, kaip ir Lietuvos valstybė. Klaipėdos apygardos teisėjas A. Padvelskis LR Akcinių bendrovių įstatymo 73 str. 13 d. išverčia atvirkščiai ir 2008-06-17 sprendimas įteisintas apeliacine tvarka, tampa privalomu absurdu – teisine praktika visiems valstybės teismams ir jų teisėjams.

  Štai, kaip A. Padvelskis veda teismo posėdį, paskaitykite – tai aukščiausia lyga: Šalies pilietis atėjęs į teismą neprašomas nei teisėjo, nei ieškovo nei kokios tai trečiosios šalies, tai yra savo iniciatyva turi atsistoti ir nei iš šio, nei iš to pradėti įrodinėti, kad Registrų centras Klaipėdos filialas klastoja dokumentus ir konkrečiai 2004-09-21 dokumentą „Dėl statuso įregistravimo“ Nr. 2050/05-5229. Įrodinėti, kad dokumentai, kurių pagrindų įregistruotas likvidavimas, iš viso egzistuoja, nors po teisėjo nosimi guli Registrų centro 2004-09-21 dokumentas: „Dėl statuso įregistravimo“ Nr. 2050/05-5229 įrodantis, kad reikalaujami dokumentai yra Registrų centre. Štai ir kliedesių motyvas – pareiškėjai neįrodinėja Registrų centre klastojant dokumentus, todėl nusprendžia: Bendrovei neturinčiai skolų, kuriai neatimtos balsavimo, rinkimo, sprendimo teisės, kuriai nepaskelbta bankroto byla, bendrovei likviduotai visuotiniu akcininkų sprendimu, paskirti kažkokį Juozą Jokšą likvidatoriumi. Šis sprendimas vaizdžiai tariant yra lygiai, lygiai tokio pat pobūdžio, jeigu A. Padvelskis Juozą Jokšą būtų paskyręs Dalios Grybauskaitės vyru. Be to:

  1. A. Padvelskis atima pareiškėjų teisėtai įgytus ir todėl teisiškai įregistruotus pastatus ir kad absurdas būtų iškalbingesnis – skiria sumokėti 16 tūkstančių Lt.
  2. Už sakinį parašytą atsiliepime į pareikštą ieškinį, Lietuvos apeliacinio teismo teisėjai: K. Gurinas, A. Jarackaitė, D. Milašienė pareiškėjo šeimai 2013-04-25 nutartimi skiria 10 tūkstančių Lt baudą. Ir dar katrą už tą patį sakinį atskirtajam skunde, Lietuvos apeliacinio teismo teisėjas D. Šernas 2013-09-13 nutartimi skiria 4 tūkstančių Lt baudą. Esame nubausti už tai, kad parašėme, jog du oficialūs dokumentai prieštarauja vienas kitam, tai yra Žuvininkystės tarnybos direktorius Vytauto Grušausko 2011 m. rugsėjo 19 d. suklastotas raštas Nr. R18-1272 (2.22) prieštarauja LR Vyriausybės 2006-04-12 nutarimui Nr. 352 ir prie jo esančiam UAB „Rusnės tvenkiniai“ valstybei nuosavybės teise priklausančių akcijų Perdavimo-priėmimo 2006-04-26 aktui Nr. 583/6A-08.
  3. Už tai, kad Žuvininkystės direktorius V. Grušauskas suklastojo oficialų valstybės dokumentą, privačiai bendrovei teisėjas A. Padvelskis 2012-02-06 sprendimu c/b Nr. 2-843-538/2012 dar kartą skyrė 30 tūkstančių Lt ir dar 30 tūkstančių Lt sumokėti pareiškėjo šeimai. Apeliacinio teismo teisėjai K. Gurinas, A. Jarackaitė, D. Milašienė 2013-04-25 nutartimi įteisina A. Padvelskio absurdo aktą.

  Viso korumpuoti teismai 20 metų prievartaudami valstybės milijoninį turtą esantį privačioje bendrovėje, pareiškėjo šeimą priteisė sumokėti 88 tūkstančius Lt, o kadangi tokių įstatymų valstybėje nėra, kuriuos išsigalvojo aukščiau paminėti teisėjai, tai nėra valstybėje numatyta ir tvarka niekinėms nutartims realizuoti ir reketo poveikis – menkas. VĮ Registrų centro direktorius Kęstučio Sabaliausko raštinės blankuose nėra skilties, kur ir kaip per įstatymo numatytas 5 dienas įregistruoti J. Jokšą ir G. Šestak. K. Sabaliauską pareiškėjai ragina vykdyti teismo nesąmonę ir užrašyti ant Registrų centro PASTATO SIENOS: Teisėjų Almanto Padvelskio ir Žydrūno Bertašiaus likvidatoriai Juozas Jokšas ir Gražina Šestak.

  Lietuvos institucijų valstybėje vykdančių ir saugančių teisingumą prašome: Gražinti pareiškėjo šeimai per 20 metų vykdomą teismo farsą paremtą: suklastotais dokumentais, atvirkštiniais, išsigalvotais įstatymais, priteistas lėšas. Netrukdyti atsiskaityti su Lietuvos valstybės biudžetais ir piniginiais fondais. Pranešame: Tam, kad Lietuvoje triumfuotų teisingumas TEREIKIA, kad valstybės prokuratūra tartų – Direktoriau Vytautai Grušauskai skelbi, kad turi ir valdai Lietuvos valstybei nuosavybės teise priklausančias „Rusnės tvenkiniai“ akcijas? PARODYK.

  LUAB „Rusnės tvenkiniai“ administratorius Rimantas Petrikas.
  Lietuvininkų g. 33a. 99134 Šilutė. Tel. 8.673.70715

  A.V.

  Thumb up 2 Thumb down 1

 5. UKRAINOS LAUKIA ĮVYKIAI, KURIŲ FONE “MAIDANAS” PRILYGS UODO ĮKANDIMUI

  Ukrainos “rada” vykdo visus valdžią užgrobusiųjų, bei savo “teismus” visoje šalyje rengiančių “chunveibinų” nurodymus bei užgaidas. Valdžios užgrobimas legitimizuojamas per “teisinių nonsensų suirutę”.
  Šįvakar “rada” priėmė nutar imą paleisti “politinius kalinius”, suimtus ne tik per “Maidano” įvykius. Tarp paleidžiamųjų, pavyzdžiui, – Vitalijus Zaporožecas, 2011 metais nušovęs milicijos majorą, broliai Dmitrijus bei Sergejus Pavličenko, 2011 metais nužudę vieną Kijevo teisėją, studentai iš Chersono, kurie buvo kaltinami kriminalinės paieškos operatyvininkų žudymais…
  Iš viso nutarta paleisti į laisvę 23 tokius asmenis. Kol kas 23….
  Istorinė patirtis rodo, jog po tokio pobūdžio perversmų būna masiškai atleidžiami teisėsaugos pareigūnai ( o “teisinė suirutė” teisėtumą interpretuoja savaip bei šališkai), o į jų vietą skiriami iš lalėjimų paleidžiami kriminaliniai nusikaltėliai, kurie kai kam yra “kovotojai už laisvę” bei “politiniai kaliniai”.
  Esant tokiai įvykių raidai, Ukraina taps panaši į Kinijos chunveibinų kadaise valdomą Kiniją. Arba į pradinės stadijos hitlerinę Vokietiją su jos “ilgųjų peilių naktimis”. Kas yra susipažinęs su šiais įvykiais, tas supranta, į kokio kruvino siaubo katilą papuolė Ukrainos liaudis.
  Ateis diena, kai “Maidanas” bus Ukrainos žmonių paskelbtas vienu juodžiausių šalies istorijos puslapiu.
  Ten viskas tik prasideda. Pajutę kraujo skonį sustot nebegalės.

  Thumb up 2 Thumb down 1

 6. Oi, mes turim daug daniškų fermų, tik prašom premjere be jų ką nors. Smirdim, visi aplenkia mūsų kraštą dėl tos smarvės.

  Thumb up 2 Thumb down 2

 7. Taigi, įdomu, tie konsultantai, kurie mokina kitus daryti verslą…, ar jie kada nors yra darę savo verslą? O jeigu nėra darę…, tai, kaip tada jie gali mokinti kitus daryti verslą, nes praktika nuo teorijos skiriasi kaip diena ir naktis?
  Gaila, kad premjeras dvidešimt metų miegojo Seime, o šiandiena pabudo ir todėl nežino, kad Lietuvoje sąžiningai pradėti daryti verslą DRAUDŽIA teisės aktai, kuriuos jie patys patvirtino.

  Thumb up 3 Thumb down 1

 8. kodėl jis bijo paklausti pay post ar почта kur laiškas su pigiu gazu.

  ir jokis angliškas, ar amerikoniškas Hummor negali prilygti butkievičiui .

  noriu verkti.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 9. visos darbo grupės vieningai net su lenkais patarė skatintis.

  o dar sako – būk protingas.

  Nu iš kur ??? čia būti aplamai ?

  Nebent snargliaseiliu, kuris gali maitintis nedirbdamas .

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
J. Imbrasas: Trakai turi problemų, kurias reikia nedelsiant spręsti 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą 
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Prezidentė: Švęskime Vasario 16-ąją, kaip išsivadavimo ir laisvės šventę! (21)
Brangieji, atkurtoji mūsų valstybė skaičiuoja naują šimtmetį savo ilgaamžėje istorijoje. Švęskime Vasario 16-ąją,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Teismas vėl atmetė „MG Baltic“ reikalavimą atlyginti 13 mln. Eur tariamą žalą (7)
Lietuvos apeliacinis teismas dar kartą atmetė ieškovės UAB „MG Baltic...
Rusijos žurnalistas A.Nevzorovas nufilmavo Medininkų žudynes? (281)
Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31 d. naktį...
Aukščiausias teismas abejonių dėl įrodymų Medininkų byloje neišsklaidė (38)
Nors Aukščiausiasis teismas vasario 28 d. ir paliko galioti Apeliacinio...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (1)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...