Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 29 Penktadienis
 

A.Merkel užsitikrino Popiežiaus paramą, sprendžiant Ukrainos konfliktą taikiai

2015-02-21 22:18 | Užsienis | Komentarų (150)

Po susitikimo su Popiežiumi  A.Merkel pasakė, kad Popiežius įkvėpė ją veikti ryžtingai ir užtikrintai, sprendžiant konfliktą Ukrainoje taikiai. Nuotr. iš lrp.lt

Šeštadienį Popiežius Pranciškus priėmė Vokietijos kanclerę Angelą Merkel. Tai buvo privati audiencija, kuri truko 45 minutes. Pasak Vatikano pranešimo spaudai, pokalbis vyko Vatikano Apaštalų Rūmuose.

Pokalbio metu Popiežius Pranciškus ir Vokietijos kanclerė A.Merkel aptarė įvairias temas – būsimą G7 susitikimą, kuris įvyks Bavarijoje, kovą su skurdu ir badu, prekybą žmonėmis ir moterų išnaudojimą, pasaulio sveikatos problemas ir aplinkos apsaugą.

Baigdami pokalbį Popiežius ir A.Merkel dėmesį sutelkė į situaciją Europoje ir ypač į įsipareigojimą išspręsti konfliktą Ukrainoje taikiai, pranešė Vatikano radijas.

„Žinoma, aš džiaugiuosi, kad tos problemos, kurioms mes skiriame didžiausią dėmesį, apima klausimus, kurie yra labai svarbūs Romos Popiežiui ir katalikų bažnyčiai“, – po susitikimo su Popiežiumi A.Merkel pasakytus žodžius cituoja DW.

Atsižvelgdama į Popiežiaus norą padėti konfliktą Ukrainoje išspręsti taikiai, A.Merkel taip pat pridūrė, kad „Popiežius įkvėpė ją veikti ryžtingai ir užtikrintai“.

Po susitikimo su Popiežiumi, A.Merkel susitiko su Vatikano valstybės sekretoriumi kardinolu Pietro Parolin, kurį lydėjo arkivyskupas Richard Gallagner, Vatikano sekretorius ryšiams su valstybėmis.

Parengta pagal užsienio spaudą

Komentarai

 

 

 
 1. Konfliktai ir saugumas
  V. Putinas: „Karas tarp Rusijos ir Ukrainos mažai tikėtinas“

  Thumb up 4 Thumb down 0

  • Nu Chuilo ir pavaro…Pats uzpuole Ukraina ir rekia kad karo su Ukraina nebus. Net prisiminiau toki amerikieciu filma.
   Ufonautai uzpuole Zeme, saudo zmones ir tuo paciu metu per garsiakalbius rekia;
   -Zmones nesislepkit! Mes Jusu draugai!

   Thumb up 0 Thumb down 5

   • Durni tu durni, auka jankių propagandos. :))))
    Jei “chuilo” būtų užpuolęs, chaholų naciai per vakarinę sieną rėplom būtų išlakstę. Jau prieš metus.
    :))

    Thumb up 4 Thumb down 0

  • Aciu Kuznecovaite! Perskaiciau “straipsni” -kaip i TSRS Melo Imperija sugrizau. Zamiatino Nevzorivo paistalu prisiminiau. Koks trisdesimt metu nuo peciu nusirito. Tikiuosi senukams Kedziams irgi.

   Thumb up 0 Thumb down 5

 2. Matomai Merkel ir Holland dar supranta elementarų dalyką, kad duoti pažaisti lietuviškai ar ukrainietiškai beždžionei su granata, labai pavojinga. Todėl kol kas dar ir susilaiko. Amerika, deja, to suprasti nenori. Nuo jų ta lietuviška beždžionė tolokai, ir jiems iš esmės didesnio pavojaus nekelia. Te pažaidžia, kol susisprogdins…arba ką susprogdins. Juk iš tolo taip faina stebėti, kaip beždžionės su ginklais žaidžia ir vienos kitas žudosi. Negi jiems parako ir geležies gaila? Juolab, kad dar ir ne už ačiū.

  Thumb up 11 Thumb down 0

  • Cionai koloradai!
   A tai ko savo Babai tik šešis kryziukus pastatet?
   Aš ir tai 42 minusus nuo vieno stachanoviecio karta esu gaves…

   Thumb up 0 Thumb down 5

 3. yra takos garantas Europoje ,i ja turetu ligiuotis visi protingai mastantis ir nenorintis karo Europoje.

  Thumb up 7 Thumb down 0

 4. Matai kokia svarbi naujiena ,kad Charkove sprogo bomba.Kad per tuos metus Kijevo kvailiai pakišo po velėna kelias dešimtis tūkstančių – menkas faktelis.Ar ne taip,brangūs tautiečiai – komentatoriai?

  Thumb up 13 Thumb down 1

  • Vingri ..tamstos cinizmas Ukrainos tautos atžvilgių nelabai ka ir bestebina ..Todėl ginčytis dėl to butų kvaila..!
   p.s. na nebet baba čia norėtų liežuvių paplakti aplinka R.Paksui .?

   Thumb up 0 Thumb down 11

 5. Charkove susprogo savadarbe bomba! – aiskina GPU.
  -A tai ka, ant jos turi but parasyta,- Sdelano v KGB ?
  Pamegink pasidaryt “savadarbe” bomba, kad ne maskoliu teroristas!
  past. Namuose Sito daryt nepatariam.

  Thumb up 1 Thumb down 8

 6. uha – gal ir Pakaunės savanorių maištą ištirtų? O tai per ėLėRTė Butkevičius mykė mykė ir neivardino to politiko kuris suorganizavo….

  Thumb up 16 Thumb down 0

 7. Įvykiai
  J. McCainas: „Man gėda dėl JAV reakcijos į Ukrainos konfliktą“

  Thumb up 1 Thumb down 6

  • Chuilo, kaip koks Mahomedas, per diena penkis kartus aiskina savo kacapams, kad Amerika ju Pirmas priesas, o Bama stovi strucio pozoj. Net ir chocholui jau daejo, ka daryti reikia.

   Thumb up 1 Thumb down 11

 8. „Paskutinio Šventosios Romos Bažnyčios valdymo metu iškils “Petrus Romanus” (lot. Petras iš Romos), kurio valdomi žmonės patirs daugelį vargų, po kurių miestas ant septynių kalvų bus sunaikintas ir pasirodys baisus Teisėjas paskutiniam teismui. Pabaiga.“ Iki pat mūsų dienų susidomėjimą keliantį nuotykį šv. Malachijas patyrė lankydamasis Romoje, manoma, 1139 m. pabaigoje ar 1140 m. pradžioje. Legenda sako, kad į Vatikaną su vizitu atvykęs šv. Malachijas matęs regėjimą: savo vizijoje jis išvydęs visus būsimus Romos popiežius – nuo tuometinio iki paties paskutiniojo, kurio valdymas baigsis „laikų pabaigoje“. Šv. Malachijas užrašė savo viziją ir įteikė dokumentą tuometiniam popiežiui Inocentui II. Teigiama, kad popiežius atidavęs pranašystę į Vatikano archyvą, kuriame dokumentas pragulėjo beveik 400 metų. Šiuo metu, pagal šias pranašystes, valdo priešpaskutinis Romos katalikų bažnyčios popiežius. Šv. Malachijaus pranašystė – tai 112 būsimų Romos popiežių sąrašas, kuriame kiekvienas pontifikas apibūdinamas dviem – keturiais lotyniškais žodžiais. Tai metaforos, kurių tikroji prasmė susijusi su tam tikrais konkretaus popiežiaus biografijos, charakterio, svarbiausių darbų, heraldikos ir kitais aspektais, padedančiais identifikuoti į sąrašą įtrauktą asmenį. Šv. Malachijaus popiežių sąrašą pradeda Celestinas II (1143-1144), o užbaigia vadinamasis Petras Romietis, arba Petras iš Romos (Petrus Romanus). Apie jį prisiminta tik tada, kai šv. Malachijaus pranašystę savo knygoje „Lignum Vitae“ (1559) paminėjo vienuolis benediktinas Arnoldas Wionas. Joje buvo paskelbtas pranašystės tekstas kartu su nedidele įžanga ir glaustu šv. Malachijaus gyvenimo aprašymu. Nuo tos dienos nerimsta ginčai dėl šventojo regėjimo ir jo aprašymo autentiškumo. Iki to laiko, kai pranašystė buvo paskelbta, Vatikano soste vienas kitą buvo suspėję pakeisti 74 popiežiai iš šv. Malachijo sąrašo. Pranašystės kritikai tvirtina, kad šių žmonių apibūdinimai kur kas aiškesni ir tikslesni, nei būsimų popiežių – o tai neva leidžia daryti prielaidą, kad pirminis dokumentas buvo suklastotas politiniais sumetimais.

  Thumb up 2 Thumb down 5

 9. Kiekvienas zuves yra tragedija. Vieni zusta gindami Tevyne, O kiti eidami plesti , vogti, grobti. Garbe tiems kurie zusta gindami , gelbedami , gindamiesi . Geda Putino fasistiniems teroristams plesiantiem, vagiantiems , grobiantiem, zudantiems ir meluojantiems. Slove Ukrainai.

  Thumb up 3 Thumb down 18

 10. Nezabudem Neprastim -nesa kacapas savo pykti ant skudurelio našistui Chuilo. Dar mat ukrainieciai atsiprašyt turi uz broliška Holodomora.
  Lietuvos tituška,- nustok est lašiniu ir marš prie ruskiu Ambasados!…
  o koloradai,- prie Amerikos.

  Thumb up 2 Thumb down 15

  • Kaip buvo susidorota su bado organizatoriais Ukrainoje ir ne tik …?
   1934 m . Tarybų Sąjungos vyriausias seniūnas Kalininas pasirašo dokumentą draudžiantį homoseksualizmą [ 6 metai ] . Šis dokumentas
   tapo pagrindu vadinamiems valymams , arba vadinamos ,, penktosios
   kolonos ,, sunaikinimui . Kadangi ukrainiečiai nenori mokytis istorijos ,
   tai ligoniai patekę į valdžią , jiems suorganizavo karą ir prašiko valstybę …. Neadekvačiai suvokiantiems aplinką ukrainiečiai gali padėkoti ir už
   ,,holodomorą ,, . Beje , jų tautinis ,, herojus ,, kovojo raudonųjų pusėje
   t.y. kalba eina apie S . Banderą , kuris padėjo ,, bolševikams ,, .
   P.S. Jeigu iš istorijos pašalinsi visą melą , tai dar nereiškia , kad
   pasiliks tau patinkanti tiesa . – Rezultate gali iš viso nieko nelikti .
   Stanislovas Jiežis Liecas

   Thumb up 6 Thumb down 0

   • Tai sakai, maksvoj pidarasu ner?
    Papasakok savo Subinkai,
    kokia Ordzonekidze Dzerzinski mego pamylet…
    -Lenina palinksmint, skia.

    Thumb up 2 Thumb down 6

    • Ne pidarasų , o pederastų . Taip apibūdinamas aktyvus , arba pasyvus
     vyr. išvaizdos homoseksualistas . Po jų valdymo , šis žodis liaudyje tapo
     keiksmažodžiu visoje SSSR . .. Kam tau ta Maskva , namuose susitvarkei ?

     Thumb up 3 Thumb down 0

 11. Aktualijos
  L. Linkevičius: „Terosistinis aktas Charkove – bailus išpuolis“

  Thumb up 2 Thumb down 13

  • Pirmais Nepriklausomybes metais ir Lietuvoje siautejo paruosti teroristai Vilniaus Brigada. Tos grupes buvo ruosiamos pradeti veikti automatiskai del kokios nors priezasties zlugus tarybu valdziai pagal WW2 scenariju.
   Kacapai uzmigo laimingi pries “dvadcat tretjevo fefralia”.

   Thumb up 4 Thumb down 15

  • svarbiausia – sio teroristinio akto rengejai, vykdytojai issiaiskinti rekordiniu laiku – per 1,5 valandos jie buvo suimti ivairiose vietose, prisipazino, nurode kad buvo parengti rusijoj, teroristini akta atliko rusijos nurodymu, sprogmenis gavo is rusijos. negano to, tie putininiai teroristai dar preisipazino, kad buvo paruose dar 4 teroro aktus ukrainoje. pas juos rastas netgi is rusijos gautas granatsvaidis.
   ir visa tai – tiesiog akimirksniu. galima tik pasveikinti kijevo valdzia, savo spectarnybose turincia tokius profesionalus, puikiai tarnaujancius valstybei. tuo paciu tai pavyzdys, kaip turetu dirbti ir kitu demokratiniu valstybiu tarnybos: jav, prancuzijos, vokietijos, britanijos ir t.t., kurios kazke issiaiskinti sugeba tik per keliolika dienu, menesiu ar net per kelis metus.
   nuosirdziai palaikau musu ministra linkeviciu, kuris jau apkaltino rusija, surengus si teroristini akta. tuo paciu, ministrtas teisus, teigdamas, jog rusija bailiai nepripazins ir sio faktio, kaip kad neigia kitus esancius socialiniuose tinkluose, ukrainos vadovu kalbose ir pareiskimuose. juk rusija neigia net prezidento parasenkos visam parodyta susprogdinto autobuso ispjova, parasenkos parodytus ruskiu pasus… putinistai neigia ir visam pasauliui zinomus faktus, kad ruskiai numuse keleivini lektuva, nors faktu tiek daug, kad ju pateikti net nera reikalo.
   pagarba linkeviciui

   Thumb up 5 Thumb down 13

   • gal tuos tyrėjus Lietuvai reikėtų pasiskolinti, kuri per 24 metus iki šiol nesugebėjo ištirti Medinikų žudynių?

    Thumb up 14 Thumb down 2

    • sie ukrainos specialistai per dvi dienas issiaiskintu, kad rusai medininkuose zude putino nurodymu. butent rusai ir butent putino nurodymu. pateiktu negincijamus irodymus; vagonelio duru rankena ir komsomolco pazymejima.
     juk zinome, kad jau tada putinas buvo kgb, fsb, visu kitu spec ir nespec tarnybu slaptasis vadas. tik jo autistinej smegeninej su botoksiniu veidu ir galejo subresti toks siaubingas planas prie grybauskaites ir landsbergio valstybe. tik jis is savo 400 mlrd doleriu galejo finansuoti sia zudikiska operacija.
     slava cherojam.

     Thumb up 4 Thumb down 0

  • kacapai galu gale parode pasauliui
   savo tikra snuki – bailus teroristai. parasos pederacija bailiu teroristu sortyristanas.

   Thumb up 3 Thumb down 13

  • Per valdoma bombos sprogima zuvo butent I.Tolmačevas, vienas pirmuju pradėjes organizuoti Euromaidano šalininkus Charkove, -Stai ir atsakymas, kuriam Chuilo jis gyventi kliude.

   Thumb up 3 Thumb down 13

 12. “…..įkvėpė ją veikti ryžtingai ir užtikrintai“. Issiverciau: dat po zubam…

  Thumb up 8 Thumb down 2 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (6)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...