Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 26 Penktadienis
 

Politiniai žaidimai neturi ribų

2015-03-17 10:36 | Užsienis | Komentarų (25)

Paaiškėjo, kad soc.tinkluose platinama V.Putino nuotrauka, kurioje esą užfiksuota V.Putino dingimo viešumoje priežastis, iš tiesų fotografuota Kaliningrade prieš trejus metus. Nuotr. iš FB

Jau kelias dienas socialiniuose tinkluose plinta nuotrauka, neva „įrodanti“ V.Putino dingimo iš viešosios erdvės priežastį – V.Putinas esą „tapo tėveliu“. Po šia nuotrauka – prierašas: „Sveikiname V.Putiną gimus sūnui!!!“

Reikia suprasti, kad sūnų pagimdė A.Kabajeva, o gimdė Šveicarijoje.

„Tik ką ten veikia už dešinio V.Putino peties stovintis Kaliningrado gubernatorius Nikolajus Cukanovas?“ – savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ klausia žurnalistas Andrejus Vypolzovas.

„Iš tiesų ši nuotrauka buvo nufotografuota prieš trejus metus Kaliningrade, kada prezidentas lankėsi perinataliniame centre, kur su gimimu pasveikino 7-milijardinį pasaulio gyventoją Petią Nikolajevą (nuotraukoje)“, – pastebi žurnalistas Andrejus Vypolzovas.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Dėl Nemcovo nužudymo surinkta medžiaga akivaizdžiai rodo , kad gijos veda link Kijevo ir kad smogikas Adam Osmajev pasamdė kilerius, gavęs įsakymą iš Ukrainos Rados pirmininko pav., buvusio maidano komentanto Andrejaus Parubijaus. Yra liūdininkų ir telefoniniai pokalbiai , rašo kp.ru

  Thumb up 7 Thumb down 0

 2. Kad ta rusu tauta 80 procentu debilai jie visi choru rekia ir nori karo su putinu priesakyje Del ko visos salys pabegusios nuo rusu sulindo i nato kad vel debilai neliptu ant galvu. Ruso niekas nepakeis ir valdzia is tu paciu. Zinoma 20 procentu yra normaliu bet neju tvarka.Rusas geras kai su juo snapsa geri o kas negerdavo tai tiek i kaili duodavo kad net po atlyginimo pabegdavo savaitei. Atmenu po karo keturiems vyrams ir pusbonkiuko uztekdavo pasivaisinti o veliau kai ruskis valde tai ir parsigere lietuva ir dabar prasiblaivinti negali. Visas blogis tik is rusijos. Kodel niekas nevaziuja uzdarbiauti i rusija o tik i tas salis kur nebuvo ruskio.

  Thumb up 4 Thumb down 12

  • Į NATO niekas nelindo. Bent jau Lietuvą į NATO nachališkai įgrūdo. Serbai nenorėjo, tai subombardavo Belgradą, sudraskė Jugoslaviją. NATO vadavietės Lietuvoje pagal mūsų Konstituciją YRA NETEISĖTOS. Bet, kai Kūris su savo chebra išžagino Konstituciją, pirmą kartą leisdamas kandidatuot Adamkui, antrą kartą padėdamas sąmokslininkams prieš Paksą-Marijos žemėje dabar viskas galima.

   Thumb up 12 Thumb down 2

   • V.Adamkus įgijo teisę balotirutis į prezidentus dėka Egidijaus Bičkausko, apiforminusio jam įrodymus dėl Lietuvos pilietybės.

    Thumb up 5 Thumb down 0

 3. reikia skubos tvarka tą direktoriu ir visus vaikus išvežti nežinoma kryptimi ir saugoti už valstybės pinigus.

  Thumb up 1 Thumb down 1

 4. Stai kur Putinas buvo dinges, o gi slapta apsilanke Viesviles vaiku namuose.

  Thumb up 1 Thumb down 8

 5. pasimete suneliai kai seimininkas keletui dienu dingo, visi pries menuli pradejo staugti. Vistiek subyres rusija nes tinginiai pijokai ir tik liezuviais malti moka. Pagal plota didziausia valstybe o esti neturi ,teshnologijos pasene ,nieko negamina o tik vagia.

  Thumb up 3 Thumb down 9

 6. Paprastas Klausimas: ką rusų tauta (kalba eina ne apie valdžią) blogo padarė jums,lietuviai?

  Thumb up 16 Thumb down 0

 7. o aš sakau,algirduk,kad tu seniai jau chuilo.O kad jis akušerium gali,tai itikėtina,beėt kad tu piderastiumum gali,tai ir itikėtina.

  Thumb up 5 Thumb down 5

 8. Na, koks čia politinis žaidimas? Juk pažvelgęs į nuotrauką net ir pats bukiausias prasigėręs bomželis pasakys, kad tai ne politinio, o po lytinio gero žaidimo pasekmių rezultatas.

  Thumb up 15 Thumb down 2

  • Pritariu Babai.Per lytinius zaidimus vaikai gimsta kartais,o per politinius zaidimus,ypac kai juos zaidzia nieksai,zusta istysos tautos.Ir dar,man juokinga,kad istysos lietuviskos partines gaujos saukia”rusai puola”,bet tu banditiniu gauju finansuojamos ziniasklaidos,raso tik naujienas is to pacio kremliaus ir urskyno.Ir apie taputleri,kiekviena diena desimtys straipsniu.Rasykit apie nieksus Lietuvos valdzioje.Vagia ,grobia milijardais is valstybes,praskolina beprotiska kaina,kurpia visokius “projektus”,kurie iki visisko sunaikinimo Lietuvos veda.ir niekam nerupi.

   Thumb up 17 Thumb down 5

   • Žinai, jeronimai, mums dar labai pasisekė. Jau antri metai, kaip rusas mus puola, bet mūsų draugai Porošenkos „gerieji“ ukrainiečiai, kovodami su Kolomoiskio „blogaisiais“ ukrainiečiais, mus gina, o mes jiems tik draugiškai ginklais, pinigais bei patarėjais padedame mus ginti, ir kaltas dėl to Putinas, kuris net nesiruošia kariauti, o tik leidžia jiems vieni kitus žudytis, mus beginant, nors niekam neaišku nuo ko.
    Ar ką nors iš prezidentės tokios propagandinės leksikos supratai? Aš tai absoliučiai nieko.

    Thumb up 16 Thumb down 4

   • O kodėl jie turėtų apie kažkokius niekšus rašyti, jei apie Rusiją rašant “kliovas” geresnis. Štai tu tarsi piktiniesi, o kaimyninės valstybės prezidentą “putleriu” vadini. Akivaizdu, kad zombinimas duoda vaisių…
    :)

    Thumb up 13 Thumb down 0

    • Jeigu kalba eina apie pavogtus milijardus is valstybiu,suprantama,kad ne valytojai ir ne durininkai vagia milijardais,tai kazin ar naujieji rusai aplenke naujuosius lietuvius.Kazkada teko garbe susipazinti su zmogum ,gimusiu Lietuvoje.Bankininkas,dirba banke ,kuris apjunge ar panasiai tris bankus.Ir jo pasakyti zodziai,man labai daznai pabudina atminti.Kai pradejome kalbeti apie naujuosius rusus,kurie kapitala shvartuoja Sveicarijos bankuose,ar per tuos bankus tranzitu i ofshorus,tai zmogus sako,kad lietuviai perspjove jau senokai.Pasirodo Lietuva turtingesne turtuoliais,primetus vien tuos bankus.Suprantama,zmoguj darbas brangesnis uz sensacijas,todel daug nesneka.Bet ,manau,kazkada tokio tipo informacija isplauks i viesuma.Ir paaiskejus tokiems negraziems dalykams,gali tekti Lietuvai isbraukti is istorijos gan daug “kilmingu laisves neseju” ir nukabinti nuo sienu ne viena porttreta.

     Thumb up 7 Thumb down 0

   • Господа поляки, мы хорошо помним,что все промышленные предприятия были построены в Литве в послевоенные годы и литовцы жили тогда лучше,чем в России. Нам не понятна параноидальная ненависть литовцев ко всему русскому. А у Дали Грибаускайте эта ненависть прямо зашкаливает : http://stockinfocus.ru/2014/11/26/tochka-ne-vozvrata-dlya-litovskoj-lesbiyanki/
    Непонятна и русофобия у поляков. Что плохого сделала вам Россия за послевоенные годы ? Вы любите и защищаете украинцев, но забыли про волынскую резню :
    http://www.chuchotezvous.ru/historical-tragedies/1297.html

    Thumb up 0 Thumb down 0

 9. KNYGA APIE SEKIMĄ

  Yra išleista Jurijaus Radovičiaus knyga Sekimas: asmeninis liudijimas. – Vilnius; savilaida, 2015. -216 p. Tiražas 50 egz. Joje bene pirmą kartą nuo Lietuvos nepriklausomybės atstatymo mėginama nuosekliai demaskuoti Lietuvos slaptųjų tarnybų nusikaltimus vykdant kriminalinės žvalgybos bei kontržvalgybos (operatyvinę) veiklą, matomą sekimo objekto akimis. Tai sekimo objekto liudijimas arba kaltinimas, galintis būti pateiktas prokurorui ir teismui. Taip pat pateikiami sekimo pavyzdžiai autoriui lankantis Vienoje, Briuselyje, Strasbūre bei Maskvoje, taigi, kalbama apie visą NATO ir ne tik. Knyga gali būti naudinga visiems esamiems ir galimiems sekimo ir teroro objektams – visuomenininkams, politikams, įvairių organizacijų nariams, politiniams ir kitokiems disidentams, verslininkams, teisininkams, studentams humanitarams, taip pat patiems slaptųjų tarnybų darbuotojams jų pačių veiklos veiksmingumui pasitikrinti, visiems besidomintiems slaptųjų tarnybų antikonstitucine veikla.

  Apžvelgiami kriminalinės žvalgybos bei kontržvalgybinės veiklos teisinis reguliavimas, sekimo priemonės, agentūros organizavimas, sekimo vykdymas, sekimo slėpimo priemonės. Pagrindini turinį iliustruoja priedai – slaptųjų agentų chronologinis sąrašas (136 pozicijos), sekimo dienoraščio ištraukos, pirminė medžiaga apie neteisėtą nepilnamečių naudojimą kriminalinėje žvalgyboje, pagrindinių kriminalinės žvalgybos subjektų kai kurių vadovų nusikaltėlių sąrašas.

  Knygą atsisakė pardavinėti visi knygų prekybos tinklai. Ji yra išsiuntinėjama šioms bibliotekoms: privalomieji egzemplioriai Lietuvos Nacionalinei MMB, Vilniaus universiteto bei Mokslų akademijos bibliotekoms, taip pat Vilniuje Lietuvos edukologijos universiteto (Audra Sadeckienė), Mykolo Romerio universiteto (Almonė Jakubčionienė), Vilniaus savivaldybės centrinės bibliotekos Kalvarijų bibliotekai ir gal kitoms. Kaune – apskrities viešajai bibliotekai (Rita Miškinytė), Kauno savivaldybės Vinco Kudirkos viešajai bei Vytauto Didžiojo universiteto (Lina Bloveščiūnienė) bibliotekoms, Šiaulių savivaldybės viešajai (Inga Andruškevičiūtė), Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešajai (Regina Ivanovienė) bei Šiaulių universiteto (Jūratė Vladykaitė) bibliotekoms, Klaipėdos apskrities viešajai I.Simonaitytės (Airida Samavičienė), Panevėžio savivaldybės viešajai (Danguolė Kurtkuvienė) bei apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešajai (Rima Maselytė), Alytaus Jurgio Kunčino viešajai (Lina Kutkauskienė) bei Visagino viešajai (Dalia Sargūnienė).
  Šis pranešimas bus kartojamas.

  Thumb up 8 Thumb down 1

 10. Pancerovo šedevrai 15min ,,Karo zonoje,, – rekomenduoju paskaityti. Na žinoma ir tarp eilučių…

  “Tu kada nors buvai Donbase?, – gudriai šypsodamasis paklausė mūsų visureigio vairuotojas Horstas. Naktį kelias valandas pasnaudė, todėl atrodė žvalesnis. – Pamatysi, kur gimė visi tie separatistai.”

  Mes stovėjome Lisičansko pakraštyje, į kurį veda vienas avarinės būklės tiltas. Du tiltai per dvokiančią upę jau buvo nugriuvę, sako, kad ne nuo bombų

  “Va, dėl ko jie kovoja. Dėl teisės gyventi savo šūduose. Tu pažiūrėk į šitą kelią, – pasakė Horstas

  “Ar tu galvoji, kad čia gali užaugti sveikas žmogus? Jie čia gyvena karta iš kartos ir nieko nežino apie likusį pasaulį. Iš kur jie turi žinoti?

  Jis teigė, kad apie 60 proc. miesto gyventojų yra atvirai prorusiški, dar apie 30 proc. yra arba neutralūs, arba viešai nedemonstruoja savo pozicijos. Ir tik apie 10 proc. miesto gyventojų yra Ukrainos patriotai

  —————————————
  Na va Pancerowai – ir išlindo yla iš maišo….
  Ką dabar nori a pkaltinti dėl to kad Donbasas nebenori būti po Kijevo padu?
  Juk tu pats pasakoji į ką pavirto Donbasas per 23 Ukrainos nepriklausomybės metus…
  A… Teisingai… Rusija…

  Thumb up 18 Thumb down 2

 11. – prie ko čia Lietuviai ..kas nori tikėti tas tuo ir tiki ..kaip ir rasa apačioje ..ji tyki kad tai lietuvių išmonė ..ir į sveikata tikėkit ..O aš manau kad tai tų pačių rusų reikalas ..kad musų vatinkoms liežuviai neapsamanotų . Jei kalba reiškiasi gyvas ir svarbus. :))

  Thumb up 3 Thumb down 11

  • kiekvieną dieną skalambijo”kur Putinas”.Manau Stasy,labai nusivylei,kai vėl išvydai Putiną-džiaugsmas buvo trumpas ir netikras.

   Thumb up 7 Thumb down 0

 12. na lietuviams budingas bruozas smeisti kitus ,o ypatingai Putina,nes jis stovi visa galva auksciau uz musu begalvius

  Thumb up 37 Thumb down 1 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...