Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Birželis 20 Sekmadienis
 

Politinės kamikadzės

2015-01-09 12:44 | Nuomonių ringas | Komentarų (24)

Ukrainos naujasis prezidentas - vadinamas šokolado karalius, oligarchas P.Porošenko. nuotr. president.gov.ua

Pamenate istorijoje, Japonijos imperijos karinėse pajėgose buvo suformuoti kamikadzių daliniai. Šie žmonės privalėjo savo gyvybės kaina atlikti karinę užduotį. Laikai keičiasi, karinė taktika ir strategija taip pat.

Šiuo metu globaliame didžiųjų valstybių konflikte taip pat matome kamikadzių fenomeną. Tik šie kamikadzės – kitokios dresūros ir paskirties. Jei Japonijos kamikadzė privalėjo aukoti savo gyvybę, tai naujojo konflikto kamikadzės savęs neaukoja, jie aukoja tuos, ką valdo.

Šiuo metu aplink Rusiją suformuotas tautų kamikadzių buferis.  Lietuva – viena iš jų. Ir nėra svarbu, ar buferyje gyvenanti tauta nori, ar nenori būti kamikadze, svarbu, kad jai vadovautų kamikadzė.

Be abejo, aršiausios kamikadzės šiuo metu valdo Ukrainą.  Su didžiu fanatizmu ir atsidavimu aukoja jie svetimas gyvybes, naikina savo valdomos valstybės ekonomiką, praskolina ukrainiečius, išparduoda šios tautos finansinių aktyvų likučius ir daro viską, kad ta valstybė jau niekada nebe atsigautų.

Nelabai nuo jų atsilieka ir Lietuvą valdantys kamikadzės.  Mūsų visų skola jau dabar viršija kelis metinius biudžetus, ekonomikos nebėra, trečdalis mūsų žmonių tapo priverstiniais pabėgėliais. Bet kamikadzėms juk to ir reikia. Jų tikslas ne mūsų gerovė.  Šiuolikinė, buferines tautas valdanti, kamikadzė maudosi prabangoje, savo anūkėlius ir artimuosius aprūpina visam likusiam gyvenimui, jai asmeniškai nieko negresia, nes pavojaus atveju ją tuojau pat evakuoja (prisimenate nepilno proto kalnietį iš Gruzijos, kuris dabar aktyviai patarinėja Ukrainą valdančioms kamikadzėms?).

Kol kamikadzė valdo, jų vienintelė paskirtis – visais įmanomais būdais pjudyti buferyje gyvenančią tautą ant potencialaus priešo. Kiek tai kainuos tai tautai, ar jos atstovai praras verslus, gyvenimus, savo ir savo vaikų gerovę, kamikadzei neturi rūpėti, juk viskas vardan švento tikslo – pačios valdančios kamikadzės ir jos artimųjų gerovės.

Be abejo, labai sunku šių kamikadzių atsikratyti, bet tiesiog pamąstykime kiekvienas, juk visada yra būdai tai padaryti. Juk gruzinišką kamikadzę ramiai, beveik be kraujo išspyrė iš valdžios. Manau, ir Lietuvai laikas apie tai susimąstyti. Jei buferinėse valstybėse nebus politinių kamikadzių valdžioje, didieji žaidėjai bus priversti ieškoti kitokius būdus spręsti savo konfliktus, nesinaudojant ištisomis tautomis kaip kamikadzėmis.

Vladimiras Troščenka

Komentarai

 

 

 
 1. Ukrainiečiai
  kaunasi ir už Lietuvą!! Kuo daugiau jie primuš koloradinių skarmalių, tuo mažiau jų atšliauš iki mūsų.
  Šlovė Ukrainai!!
  Mirtis koloradams!

  Thumb up 0 Thumb down 7

  • Deja, čia tik tau taip rodosi, kad ukrainiečiai kariauja už Lietuvą. Tu geriau nuvyk ir paklausk už ką…didžioji dalis pasakys, kad nežino. LIEPĖ KARIAUTI IR KARIAUJA.

   Thumb up 5 Thumb down 1

 2. Is straipsnio naudos kaip nuo kolorado, bet nuotrauka puiki.
  Tas su raudona suknele ir medaliu toks panasus i mane,..
  -kaip veidrodis…

  Thumb up 1 Thumb down 3

 3. Nusisnekejimas totalus. Bet ko noret. -koks tarascenka, tokios ir mintys. Tataraskines!
  O pasidomeje Istorija, kaip As, greiciau prilygins makaku antpuolius pries Laisvojo Pasaulio potenciala,
  …-indenu antpuoliams pries garvezi.
  Bet, arciau prie reikalo, ponai Prisiekusieji Tarejai.
  Ne kamikadze Lietuva, kad atsisake su beprociais sukinet Sibiro upes ar statyt dar koki komunizma.
  Tai greiciau Sveikimo pozymis.
  O pasiutuse meska kazin ar pagydysim.
  Greiciau teks spec marskinius apvilkt.
  Ka ir bandom atlikti.

  Thumb up 0 Thumb down 4

  • Vieni dirba ir gyvena. Bet jei gimei koloradu… -tai istisom dienom melsies Alachui, ar dar kokiam Chuilo ir su Kalasnikovu savo maitintojus saudysi.

   Thumb up 0 Thumb down 4

 4. Tas rusofilinis populistas man visada buvo panašus į durų rankena ….kurios paskirtis tiek siaura ..kad jei kas bandytų su ja nusišauti ..labai tikėtina kad to nepavyktų padaryti . Gal taip ir turėtų būti .. paprasta paskirtis nulemia ir siauras panaudojimo galimybes ..o jei dar ji neišklerusi ..ir spyruoklės vietoje ..labai tikėtina kad ja nulenkus išgirsite ..keista tekstą ..“PUTIN CHUILO“ oij ne ‚chuilo‘ …ai nu bet koks skirtumas, žodžius visada galima perfrazuoti kitaip. Esmė liks ta pati .IDĖJA VERSLUI (UŽ DYKA.) Kalbančios rankenos. Šaunuolis Vladimirai ..nors kame tu naudingas Lietuvai esi. :)

  Thumb up 1 Thumb down 9

  • Didesnės, bukesnės durų rankenos kaip stasys, vargiai surasi…retas egzempliorius, nors nusišauk su durų rankena :)

   Thumb up 8 Thumb down 1

   • Kai nėra smegenų, o galvelėje tik šienas iš tvartelio, tai kaip žmogus gali suprasti, na, niekaip :)

    Thumb up 2 Thumb down 0

 5. parsenka ne ranka padejes, o labai jau smerkiamai ziuri i ta popieriaus kruva.
  ant konstitucijos jis dejo kai ka kita ir skersa.

  Thumb up 8 Thumb down 1

 6. Foto nuotraukoje asocijuojasi toks vaizdelis, kad Petro Porošenka duodą priesaiką padėjęs ranką ant Korano (nes, pagal Pikasą, Ukrainos Konstitucija tik iš vieno sakinio), brolžudišku pilietiniu karu galutinai pribaigti Ukrainą, su visais ten kariaujančiais Audriaus Butkevičiaus lietuviais.

  Thumb up 19 Thumb down 3

  • Mūsų panelei kamikadzei lieka tik pavydėti Obamai, kuris turėjo Techase Limonadinį Džo, dabar Ukrainoje turi Šokoladinį Petro.
   O ką mes, be savo patologiškai nekenčiančio Lietuvos ir kaimynų amžinojo Patriarcho, linksmesnio turime?

   Thumb up 16 Thumb down 2

 7. Šita mums Patriarcho įpiršta kamikadze buvo labai gera proga atsikratyti ir pasiųsti į Briuselį kopūstų ravėti, bet jos šukuosena labai pensininkus sužavėjo, tai ir pasiliko dar penkiems metams jos šukuosena; jos vaikų glostymais; bei jos spjaudymais ant Rusijos grožėtis. Ką padarysi? Visiems gi proto su šaukštu neįkrėsi. Tai dabar ir nedejuokit – būkit biedni, nuskurę, ir laimingi laukite karo, tikėdami, kad tą rusą vistiek kaip nors ateiti prisiprašysime. Kiek tas Putinas ilgai gali kęsti mūsų kamikadzės damos įžeidinėjimus bei užgauliojimus?

  Thumb up 25 Thumb down 2

  • siaip tai labai auksti rusijos pareigunai jau seniai pareiske nebekreipiantys demesio i suniukus, lojancius pagal seimininko komanda “fas”. tarp tu lojanciu konkreciai ivardijo lietuva. jie kalbasi su seimininkais.
   nei jie kencia, nei jie demesio kreipia. bet kai reikes, visada galejo gali ir gales pakisti visus tuos landsbergio, grybauskaites cypciojimus, amsejimus..
   aisku, savo naudai. ir jie buvo teisus ir jie bus teisus.
   galima tik pasiguosti, kad landsbergis, grybauskaite, adamkus ir ju rezima remiantys politikieriai, nenukentes.
   na o lietuva ipratus….

   Thumb up 10 Thumb down 0

 8. UZDEJO VETO Jungtinese tautose ant rezoliucijos smerkiancios nacizmo SLOVINIMA.Atsako ilgai laukti nereikia.Jaceniukas jau kalba apie nacistines vokietijos okupacija Hitleris paleido ant tarybu sajungos ukrainietiskus nacius isvytas is ukrainos su paciu bandera.Dabar amerikonai ju pasiekejus uzsiunde ant rusijos

  Thumb up 21 Thumb down 2

  • reikia priminti, kad lietuvos atstovas irgi prie rezoliucija, draudziancia nacizmo slovininima.
   tiesa, lietuva formaliai skaitoma kaip susilaikiusi balsavime. taciau, ir pries, ir susilaikyta – tas pats. juk turejo buti tam tikras skaicius palaikanciu (balsavusiu uz)

   Thumb up 6 Thumb down 0

   • Joo, Jungtinėse tautose sėdi absoliuti paranojikė, aklai pasiryžusi išlaižyti visus JAV paslėpsnius.

    Thumb up 7 Thumb down 0

 9. iseitu kad Hcriusciovas Kryma padovanojo nacistinei ukrainai.Bet visi zino kad tuo metu ji buvo tarybu sajungos socialistine respublika

  Thumb up 16 Thumb down 4

 10. Jeigu atvirai jus visi gerai paziurekit tas Jaiceniuchas,vien is akiu zvilgsnio panasus i nusikalteli.Palyginimui; kaip gali nepatikti Putinas,bet nei jo akiu zvilgsnis,nei kalba tikrai neprilygsta tam nesveikos isvados zmogenui,,lygiai kaip musu “tetusis” kaip ji puosk,kaip ji renk-visvien atrodo snargletas ir taukuotas

  Thumb up 25 Thumb down 4

 11. Vakar Jaiceniuchas , ukru premjeras pareiškė, kad TSRS ne nugalėjo fašistinę Vokietiją , bet ją užpuolė 1945 metais. Kitaip sakant jis stoja ginti pralošusios 1945 m. fašistinės Vokietijos. Ir visa dabartinė Ukrainos valdžia persunkta politiniu maražmu bei fašizmu. O mes juos palaikom, visaip ginam ir panašiai. Panašiai elgiasi ir europa. o JAV aplamai šitą kraliką iš kart po perversmo priėmė Baltuosiuose rūmuose kaip oficialų Ukrainos atstovą. Vat štai jums tikrasis imperializmo veidas. Tik per Ukrainos įvykius jis atsiskleidė visu gražumu, visam tam diriguoja amerikos cinikai, kurie visam pasauliui primetinėja savo valią.

  Thumb up 28 Thumb down 6

  • Kaip matosi, jankiams tokie labai tinka. Juk po šiai dienai gyva iš Vašingtono kilusi frazė, vertinanti diktatorių Somosą. “Tai tikras šunsnukis, bet jis mūsų šunsnukis”.
   Taigi.

   Thumb up 25 Thumb down 5

   • bandziau patikslint, papildyt tavo komentara.
    taciau kk cenzura nepraleidzia.
    ir teisingai. kas nori susilaukti landsbauskaitinio rezimo nemalones. tuo labiau, kad gg grybauskaitei visada reiskia didele meile ir istikimybe.

    Thumb up 3 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kodėl geras klientų aptarnavimas toks svarbus?
Į Lietuvą bandė įvežti trąšų falsifikatą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...