Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 1 Pirmadienis
 

Policijos pareigūnai atskleidė Ievos Strazdauskaitės nužudymą

2017-03-10 21:06 | Politika | Komentarų (39)

Policijos pareigūnai atskleidė sekmadienį dingusios I.Strazdauskienės nužudymą. KK nuotr.

Šiandien po intensyvaus Lietuvos policijos pareigūnų darbo ir paieškų buvo rastas sekmadienį dingusios Ievos Strazdauskaitės kūnas.

Šiuo metu yra sulaikyti 4 įtariamieji ir pasitvirtino pirminė pareigūnų versija – mergina buvo pagrobta tikslu – pavogti automobilį.

Policijos pareigūnai patikrino tūkstančius pilečių pranešimų ir yra labai dėkingi visiems už pilietiškumą.

Lietuvos policijos bedruomenė reikšia nuoširdžią užuojautą Ievos tėveliams ir artimiesiems.

PD inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Vis tiek kyla vienas klausimas, kodėl kai buvo surastas automobilis, nebuvo pasiruošta pasalai ir laukiama kas atvažiuos pasiimti automobilį. Tai butu buvę vienos nakties nusikaltimo išsprendimas ir kalbėjimas, kad dėl automobilio. O dabar pirmiausia per visas žiniasklaidas pranešė, kad rastas automobilis, tai aišku, kad visi galai į vandenį, negi žinodami, kad jau surado automobilį – atvažiuos jo pasiimti. Taip, kad nereikia vadinti kvailiausios žmogžudystės, nes tai ir tikrai neprofesionaliausias policijos tyrimas.

  Thumb up 5 Thumb down 0

  • Sakoma, beprasmiška po muštynių kumščiais bemojuoti, bet čia tų neadekvataus policijos poelgio atvejų – nors šakėmis kabink. Juk toje vietoje, kur buvo nuvaryta mašina, aplink visur buvo purvas, aiškiausiai matėsi visi pėdsakai ir būtų užtekę net vieno tyrėjo su šunimi, kad praeitų tuo keliuku ir nustatytų ar buvo kokie pėdsakai, vedantis į mišką. Ir net arkliui turėjo būti aišku, kad ta antroji iš paskos važiavusi mašina važiavo tam, kad paimti vairuotoją, kuris tą mašiną nuvarė į mišką. Kam reikėjo ten mesti šimtus policininkų, kai iš karto jau buvo aišku, kad jokio lavono jie ten neras? Ir skelbti apie mašinos suradimą, be abejo, buvo didžiausia klaida, nors manau, kad ta mašina įtariamuosius domino mažiausiai. Jei būtų dominusi, būtų radę daugiau patikimesnę galimybę ją saugiau paslėpti. Manau, kad kur kas labiau abi puses domino tie „legalūs asmeniniai daiktai“, kurie buvo merginos auto bagažinėje ir apie kuriuos taip nenori abi pusės kalbėti…

   Thumb up 5 Thumb down 1

 2. Eilinių komentatorių daugybė kartų rašyta apie iš komunistų partijos laikų paveldėtą teismų sistemą, kai siekiant nuslėpti tikruosius nusikalstamumo dydžius, buvo sukurta ypatingoji – tarybinių teismų aritmetika, kuri tebeegzistuoja ir tarybiškai-tautinėje Lietuvos teismų sistemoje.

  Nusikaltimas nebėra laikomas nusikaltimų, o tik epizodu. Nors epizodų bausmės vis dar sumuojamos, tačiau tai daroma pagal ypatingąją aritmetika: 1+1=1.

  Jei padarei 5 nusikaltimus, tai prokuroras siūlo prisiminti dar 5. Mainais pažada, kad teisėjui siūlys skirti ne maksimalią 8 metų bausmę, numatytą straipsnyje, o minimalią – 2 metus.

  Kuris nusikaltėlis nesutiks su tokia “aritmetika”, kai už 5 nusikaltimus gauni ne nuo 10 iki 40 metų kalėjimo, o tik 2 metus.

  Prokuroras pasiūlo bausmę, advokatas nuneša teisėjui, šis viską supranta. Prokuroras gręžia skylę kitelyje naujam ordinui už titanišką nusikalstamo išaiškinimą, teisėjas planuoja atostogas lazūrinėje pakrantėje, o advokatas laukia kol nuteistasis atsėdės dalį laiko ir vėl eis pas teisėją, nes žino, kad priims. Pirmalaikis paleidimas garantuotas. Nebaudžiamumo pojūtis pas nusikaltėlį – a b s o l i u t u s.

  Žurnalistai papliurps, papliurps niekus, išlies emocijas ir viskas tuo pasibaigs. Apie nusikaltėlio, prokuroro, advokato ir teisėjo konglomeratą – niekas nerašys, nes tai gali sugriauti valstybės pagrindus. Prokuroriškai-teisejiškus pagrindus.

  Thumb up 12 Thumb down 1

  • tris kartus po 100-tą metų, keturis kartus iki gyvos galvos, galų gale iškepa elektros kėdėje ir pasirodo iškeptasis nekaltas.

   Thumb up 5 Thumb down 0

   • visi vieningi – да.

    Žiūrėk, nereikia teismo rūmų, advokatų, sekretorių, buchhalterių, valytojų, кпп, ir kito sbrodo. Kiek susitaupo.

    Telegrafuoja, Pykšt, daleiskim Kurilų (Japoniškose salose, arba Vokiečių Kionigsberge) ir keberiokšt.

    Kam tos išlaidos kalinius vežioti net į Maskwą .

    Paskambina leningradietis azijatui ir sako : надо ёбнутъ одного на мосте. – конешно ёбнем.

    Man patinka toks teismas. Trumpai ir aiškiai.

    Lytvynam dar mokytis ir mokytis iš šviesiausio PROTO Pasaulio Tautos.

    Thumb up 0 Thumb down 4

 3. Prie ko cia cigonai,pirmiausia pamastykit,kodel siuo atveju toks aktyvus generalinis,net pats dalyvauja,per valanda paskelbiama paieska,pakeliami sraigtasparniai milziniskos teisesaugos pajegos,niekada nera to buve,va vakar Vilniuje dingo zmogus jau 1,5 paros ir generalinis neskelbia paieskos.O kas gali paneigti,kad mergina veze kazka neleistino ir virsunelem svilo padai,todel per valanda tokia paieska lyg butu dingusi Prezidente.Pagal Lanzbergio zodzius,o kas gali paneigti. o veliau surasti atpirkimo ozius nesunku

  Thumb up 22 Thumb down 2

 4. Gerbiami komentatoriai, nereikia čia dėl to įvykio kaltinti nei V,Landsbergio, nei V.Uspaskicho, nei, juo labiau, R.Pakso ar Vagnoriaus. Jie čia nei prie ko.
  Čigonai nuo neatmenamų laikų nedirbo. Jų pagrindinis užsiėmimas buvo vogti ir prekiauti arkliais. Skirtumas tik tas, kad tada dėl vieno ar kelių arklių, jų savininkų ar piemenų nežudydavo.
  Šuoliais tobulėjanti civilizacija priverčia keistis ir juos. Išnyko pavieniai arkliai. Dabar arkliai autostradose ganosi bandomis po kelis šimtus. Vieno jau nebepavogsi. Turi imti vienu ypu visa kelių šimtų gražiai atsiganiusią bandą, kuri jau niekada nebebūna be piemens. Tai ką jiems su tos bandos piemeniu daryti, kuris paleistas gyvas bėgs skųstis. Nieko kito ir nelieka, kaip nužudyti.
  Ir čia jau net tankų prekyba labai užsiėmusi D.Grybauskaitė nieko nepadės. Juolab, kai taip tas nenaudėlis rusas puola. Ir, žinoma, dėl visko kaltas Putinas. Jei taip pastoviai mūsų nepultų, gal ir laiko daugiau liktų tuos arkliavagius užkardyti. O dabar – yra, kaip yra.
  Išeitis, kol kas, viena. Mažesnėmis bandomis tuos arklius po autostradas gainioti, kad mažiau pagundos čigonams provokuoti žudyti sukeltų.
  Tai liečia ir mūsų išrinktuosius, kurie už mūsų kruviną procę šimtatūkstantines arklių bandas po tas pačias autostradas gainioja. Juk jiems ant kaktos neparašyta, kas jie tokie – taip, kad gali ir jie ant tų arkliavagių netyčia užsirauti.
  Vertėtų ir jiems apie tai susimąstyti…

  Thumb up 15 Thumb down 8

  • Vaikus į šulinius sumetė ne čigonai. Bagažinėje merginą sudegino, vaiką užmušė, taip pat ne čigonai. Čia vis tie, jau nepriklausomybės laikais gimusi karta.

   Thumb up 17 Thumb down 0

   • Brang-usis (ioji) Cha, juk čia net čigono arkliui aišku, kad dėl visko kaltas tik R.Paksas ir V.Putinas.
    O kuris iš jų kaltesnis belieka patiems atsirinkti.

    P.s. Tarp kitko, šis mano komentaras ne apie nusikaltimų visumą, o šaržas apie konkretų įvykį.
    Šaržinio žanro neįkertat?

    Thumb up 4 Thumb down 6

  • P.s. prie 2017-03-11 14:43 komentaro:
   Tikriausiai sutiksite su tuo, kad pasiekti užsibrėžtą tašką ne tik, sakykim, su kokia 350 arklių banda, bet taip pat sėkmingai galima ir su kokia 70-ties (kokis penkis kartus mažesne), į kurią joks čigonas net dėmesio neatkreiptų.
   Prabanga visada gundė, gundo ir dar ilgai gundys nusikaltėlius.

   P.s prie p.s. Gerai, kad Greta ant savų užsirovė ir laiku to savo motinos Merso atsikratė. Neteko tik auto, bet gyvą paliko. O juk galėjo ir ji su šitiek arklių ne ant saviškių banditų, o ant kokio čigono užsirauti…

   Thumb up 8 Thumb down 2

 5. Štai kokie išauga Uspaskicho kunigaikštystėje, tai vaiką užmušą, tai dabar keturmetį. Uspaskichas pas save rajone negalėjo susitvarkyti, o dar norėjo visai Lietuvai vadovauti.

  Thumb up 6 Thumb down 16

 6. kaip pažinti atmorozą- būsimą žmogžudį ?

  – plonos kojos
  – vaikšto gaujomis
  – neblogai apsirengę
  – turi pinigų
  – su kapišonais
  – atvažiavę iš Jurbarko, arba kito miesto
  – išvyti iš EU čikenfabrikų
  – linguoja ratu visi
  – žavisi BMW ir Ukmergės prokuroru
  – tikiuosi E.Pašilis baigia namą
  – juk valys irgi liko SOSTINĖJE
  – statistiškai alga didėjo šuoliais
  – viskas brango mažiau
  ….

  Viskam ateina pabaiga. Čia toks lietuviškas Maidanas.

  Dar neaišku ?

  Thumb up 10 Thumb down 8

  • Zmogau 10;31, bet gi po 9-to punkto rasai ”beleka” lyg pamirses apie ka rasei, apie ka turejai rasyti…
   chi chi ir cha cha :)

   Thumb up 2 Thumb down 0

 7. Parinkau truputį medžiagos iš googlo.
  Tai štai:
  “Privatizacijos būdai . Lietuva privatizuodama valstybines įmones pirmenybę teikė ten jau dirbantiems. Estai tuo tarpu įkūrė agentūrą, kuri rūpinosi privatizacija, teikiant pirmenybę užsienio investuotojams, kurie turėjo lėšų investicijoms ir reikalingų žinių verslui plėtoti.” /Justina Juršytė/
  Taip privatizuotos gamyklos tuoj pat subankrutavo, arba buvo tyčia subankrotintos ir už čekius jas supirko ne kokie ten užsienio investuotojai, bet kriminalinės struktūros.
  “Estijos transformacija po sovietmečio buvo sėkmingesnė nei kitų Baltijos šalių. Viena iš priežasčių – anksčiau, nuosekliau ir ryžtingiau pradėta įgyvendinti sveikatos apsaugos reforma.” /Liutauras Gudžinskas/
  Žemės ūkio reforma.
  Vagnorius: “Iš kolūkių akmens ant akmens nepaliksiu”. Ir nepaliko. Išdalijo žmonėms po trihektarį, kurie, kaip vėliau pasirodė, buvo svetima nuosavybė ir… paliko ant ledo. Kolūkių nuosavybę prichvatizavo tuometiniai kolūkių pirmininkai ir vyriausieji agronomai, žmonėms numesdami nieko nevertus pajus.
  Tuo tarpu Estija kolūkius reformavo į kooperatyvus.
  Ir taip toliau.
  Klausimas tik vienas: jie tai darė iš savo durnumo, ar piktybiškai apskaičiavę ir papirkti? Greičiausiai abu variantai viename ir dar trečias ir pagrindinis- godumas, neatsikingumas, savęs pervertinimas, nesiskaitymas su žmonėmis.

  Thumb up 21 Thumb down 0

 8. Drąsioj šaly. Reikia kažką daryti. h t t p s://youtu.be/0_plSHn1pbs. nes bus dar blogiau.

  Thumb up 7 Thumb down 1

 9. ir toliau, kol liks tik 1% apsitvėręs tvoromis su Lamborgini, – daugės atmorozų. Tik gaila, kad ne ant deputato šimėno, ar kokio kito pataikė.

  Nors jie vistiek nesupranta iš kur randasi išsigimėliai.

  Vakar nuėjau į gastronomą buv. “Ridiką” Krėvės pr. brangaus alaus, tai galvojau, kad negrįšiu , nes ant laiptelių 12 atmorozų baliavojo ratu su STIPRIOJO bambaliais ir Marlboro dūmais.

  Visi tokie su nugaišusiomis kojytėmis, bet aptemptomis džinsais ir su striukytėmis su kapišonais, Ir visi be muzikos lingavo į taktą.

  Skaitau auga jaunimas. Drąsios šalies.

  Marš visi žiūrėti kėvišo spektaklio. Dalyvaus Nariai.

  Su Švente !!!

  Thumb up 12 Thumb down 1

  • Galite sakyti, kad sergu paranoja konservams, bet šitie gyvuliukai yra jų (Landsbergio, Vagnoriaus, kitų tuo metu buvusių valdžioje) veiklos rezultatas. Šoko terapija ekonomikoje išvirtusi į prichvatizaciją, padarė savo. Žmonės masiškai prarado darbą ir kad išgyventų gimdė vaikus už kuriuos gaudavo šiokias tokias pašalpas. Kurių normaliam gyvenimui buvo mažai. Ką tie vaikai augdami matė? Girtuolystę, pažeminimą (pašalpiniai) ir pusbadį egzistavimą. Tad nėra ko per daug stebėtis, o tuo labiau smerkti. Prarasta karta- nusikalstamai kvailų to meto valdžios sprendimų rezultatas.
   Estija, Lenkija, Slovėnija nuėjo kitu, laipsniškos privatizacijos keliu ir turi visai kitus rezultatus. Duomenys rodo, jog šoko terapijos kelias buvo mažiau sėkmingas, o Lietuvoje net labai nesėkmingas.

   Tai tep va, broleli dobilėli. Kartu su tais otmorazais teisti reikėtų ir konservatorius.

   Thumb up 24 Thumb down 3

 10. “vandens žmogus” ar panašiai, parodo LIETUVOS ateitį sausumoje kol kas. Kada reikia išgyventi !!! Artinasi tas laikas

  Thumb up 7 Thumb down 2

 11. 6 šešius nusikaltellius nesuėmė pirmadienį, po nemigo ?

  Ex mentai jūs milicininkai. Dar virai skaitosi

  Thumb up 9 Thumb down 8

  • kokiu dar romu rasyk lietuviskai cigonai isigalvoja hujovinu tai romai tai gejai,tai dar koki suda

   Thumb up 13 Thumb down 0

  • nepergyvenk,jei jie dirbtu “puikiai”tai to is vis nebutu atsitike,o dabar tik konstatacija fakto visa info zmones padejo

   Thumb up 12 Thumb down 0

   • Kur? Kur? Pas skalpų kolekcionierių – kur dar!
    Juk net elnio ragai su visa kaukole kur kas vertingesnis trofėjus.
    Tai tas pats ir su skalpais.

    Thumb up 7 Thumb down 1

 12. Sulaikyta jau 6 banditu gauja.Jeigu taip saltakraujiskai ta pati vakara mergina nuzude,vadinasi pasitobuline.Ir tobulinosi tie ,matomai,ant pries tai dingusiu merginu ,o gal ir studentu.Tobulintis zudimo,tai ne tobulintis ant savo vaiku,kaip isnesti mergaite sukryziuotom kojom.Tikiuosi tardytojai atliks deramai tardymus,kaip policija surado banditus.Niekas manes neitikins,kad si mergaite banditams buvo pirma auka.Lietuvoje per paskutinius metus kiek dingo jaunu zmoniu???O ir komentaruose,ieskant mergaites,kiek merginu rase apie bandimus jas sustabdyti neaiskiu bestuburiu???Ir dar,visi sulaikytieji jau teisti ir ne po karta.Kai kurie ,manau,buvo paleisti anksciau laiko.Todel pasisakydamas uz mirties bausme tokiems,laikyciau reikalingu ir baausti teisejus,kurie va tokiems banditams suteikia zalia sviesa zudimui,atidaro kalejimu duris degradams.Kiekvienas ,kur bedirbtu,atsako uz savo klaidas ir nekompetencija,kodel teisejams viskas galima????

  Thumb up 24 Thumb down 0

 13. Jau sulaikyti 6 įtariami nusikaltėliai. Ir tai dar ne pabaiga.
  I.Strasdauskaitė – atsitiktinė auka. Pasirodo, viešas prabangos demonstravimas labai pavojingas. Jei nusikaltėliai nebūtų parodę, vargu bau ar kada iš vis ją būtų radę. Juk visų Lietuvos miškų neapieškosi. Pareigūnams – šlovė ir pagarba už operatyvumą. Ir visiems, kurie prie to prisidėjo.
  Nuoširdi užuojauta Ievos artimiesiems, draugams ir ją pažinojusiems. Ir kieti amžini kalėjimo gultai – po Lietuvos nepriklausomybės gimusiems nusikaltėliams.
  Tikriausiai, ne Putinas juos tokiais išauklėjo…

  Thumb up 22 Thumb down 5

 14. Štai operatyvaus rezonansinio nusikaltimo ištyrimo pavyzdys. Išties galima nuspręsti kuris nusikaltimas rezonansinis, o kuris menkavertis, paliginant pvz.: Į. Strazdauskaitės nužudymas ir pasieniečių nužudymas Medininkuose. :(

  Thumb up 17 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...