Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 26 Penktadienis
 

Marijampolės apskrityje sulaikytas vyras, galimai iššaudęs šeimą Gaižėnų kaime

2017-03-28 08:18 | Teisėsauga | Komentarų (27)

Policija sulaikė įtariamąjį, galimai išžudžiusį visą šeimą. PD nuotr.

Vakar 17.45 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. Gaižėnų kaime rasti keturių žmonių kūnai su šautinėmis žaizdomis: vyro (gimusio 1967 m.), jo žmonos (gimusios 1968 m.), jo mamos (gimusios 1942 m.), jo brolio (gimusio 1979 m.). Įvykio vietoje rastas sužalotas senelis (gimęs 1936 m.), vyras ištiktas šoko, išvežtas į ligoninę. Įvykio vietoje dirba policijos pareigūnai, apžiūrima įvykio vieta, apylinkės.

Policija intensyviai ieškojo šiuo nusikaltimu galimo įtariamo – nužudytųjų giminaičio (gimusio 1990 m.).

Viena iš pagrindinių versijų, kad nusikaltimą galėjo įvykdyti nužudytųjų giminaitis Egidijus Anupraitis. Galimo įtariamojo požymiai: 26 metų, maždaug 180 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, gali dėvėti tamsią juodą trumpą striukę, juodas kelnes.

Įtariamasis – nužudytojo (gimusio 1967 m.) sūnus, anksčiau neteistas ir nebaustas administracine tvarka. Jis dirbo vienoje iš saugos tarnybų.

Iš namų dingę du legaliai laikyti vyro (gimusio 1967 m.) ginklai, leidimą ginklui turėjo ir įtariamasis.

Vien įvykio vietoje ir šalia jos dirbo daugiau kaip 50 pareigūnų, pasitelkti kinologai su tarnybiniais šunimis.

Pirminiais duomenimis, šeima nužudyta ne šiandien, todėl įtariamojo paieška buvo plečiama ir į kitus šalies rajonus bei užsienio šalis.

PD inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Replika į aš 2017-03-28 20:19 komentarą:

  Pagal Tamstos logiką išeitų, kad labiausiai vaikystėje iš jo tyčiojosi senelis ir jis tai prisiminęs, labiausiai iš visos šeimos jį nubaudė: peršovė abi kojas ir sutrupino kaulus, kad nepaeitų pranešti, paliko kankintis šaltoje verandoje ant grindų iki numirs, nes tikėtis tokio atsitiktinumo, kad kas užeis į vienišą pamiškės trobelę pasidomėti, jam net į galvą neatėjo.
  Kad anūkėlė susidomėjo ir apsilankė – grynas atsitiktinumas.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 2. Keista,jog kai kurie ”pseudokomentatoriai” nesupranta ar tik dedasi nesuprantančiais,kad visos mus šiurpinančios blogybės ateina iš kai kurių nevykėlių liaupsinamų VAKARŲ.Kuo mes giliau grimsime į tą liūną,tuo įvairiausių niekšybių tik40( daugės.Neveltui VAKARŲ KAPITALIZMAS ne taip seniai teisėtai buvo vadinamas PŪVANČIU.Ar tada,kai bendravome su giminingomis (tolimais kraujo broliais) slavų tautomis pas buvo tokių masinių baisenybių?

  Thumb up 9 Thumb down 0

 3. Perskaičiusi krūvą komentarų,pritariu tiems,kurie rašė,kad visų problemų siūlo galo reikia ieškoti pačioje šeimoje. Minčių kyla visokių. Vaikinas ,kuriam,gal būt,kažkas šeimoje padarė rimtą traumą ir tas suaugęs subrandino keršto planą ? Patėvis?Motina negynė?Kodėl mokykloje iš jo tyčiojosi ?Kažkaip užuojautą kelia jis,o ne pyktį.Ar išdrįs pasakyti tikrą motyvą?Gal senelis papasakos daugiau apie jo vaikystę.

  Thumb up 9 Thumb down 1

  • O jei paaiškės, kad išžudė ne E.Anupraitis, o atsitiktinai užklydę kokie Putino žalieji žmogeliukai, tai kaip tada, kai žmogus jau be teismo nuteistas?
   Negi, kad kažkada vaikystėje kažkas pasityčiojo, yra pretekstas išžudyti visą šeimą ir net seneliui peršauti koją ir pagaliu sutrupinti kaulą, kad nuošaliame namelyje numirtų kančiose? Kažkoks sunkiai įtikėtinas absurdas…

   Thumb up 12 Thumb down 0

   • Nužudė,panašu,tikrai jis.Apie jo vaikystę mes nieko nežinom. Gal buvo tvirkintas,gal patėvis mušė,gal….Gabus chemikas nusikaltimais nesivertė,o galėjo ,ieškojo legalaus darbo. O pyktį ,kuri jautė savo šeimai ,išliejo juos nužudydamas. Literatūroje rašoma,kad taip elgiasi tie,kurie ilgai nešioja skriaudą širdyje.Kiekvienas ūmus nesitvardymas yra pažeistos psichikos požymis.Tokie žmonės yra be galo jautrūs.Koks dabar skirtumas jei visą gyvenimą praleis kalėjime ar psichinėje .Juk jausis įvykdęs savo misiją ir nesigailės.

    Thumb up 2 Thumb down 2

 4. nesuprantu kur TAmsta Garliavoje matete nors viena policininka?As,kad ir labai stengiausi,bet tokiu nepastebejau.Maciau tiktai siautejancius (NKVD generolo bartasiuno dvasia) ismustruotus padugnes,kurie gave komanda FAS ir keleta judo grasiu, papjautu net savo teva su motina.Panasiai kaip tas eksu apsauginis su,is nezabotos “laisves” zudyti, nuplaukusiomis smegenimis

  Thumb up 10 Thumb down 1

  • Taip,Jus kolega visiskai teisus del prota praradusiu ir skirtu savo Tauta isnaikinti.Ir geriausias pavyzdys,kai prie seimo susirinko zmones nebegaledami pakesti bado,ir tu iki akiu uzsimaskavusiu banditu buvo pavaisinti guminiu kulku,pagal kokiu tai juknevicieniu isakyma..Dabar aisku,tos kulkos butu jau tikros,o ir be kulku yra uz mokesciu moketoju pinigus pripirkta galingesniu Tautos naikinimo priemoniu,tiesa,garsiai saukiant ,kad tai zaliems zmogeliukams naikinti.Bet esme tame,kad zudika gaudo 50 ,o mergaite 6 metu 240 galvariezu,va tokiu kaip sis issaudes savo tevus ir gimines.

   Thumb up 13 Thumb down 0

   • Mielas jeronimai, bet juk kol kas nėra absoliučiai jokių įrodymų, kad tai jis išžudė.
    Čia lygiai tokia pati prielaida, kaip ir Strasdauskaitės nužudyme čigonai, ar Medininkų žudynėse Nikulinas.
    Lietuvoje jau tapo mada visose rezonansinėse žudynėse ne rinkti ir remtis įkalčiais, o nustatyti žudiką pagal iškeltą versiją ir tik jo ieškoti, o suradus – bandyti žudynes jam prikabinti. Prisipažinimas dar nėra joks įrodymas, kad nusikaltėlis yra tikrai tas, kuris buvo numatytas. Kaip toli taip tiesos paieškose su tomis prielaidomis nueisime? Juolab, kai teisėsaugos organai neviešina visos tiesos, tai iš viešinamų nusikaltimo fragmentų visuomenėje iškyla labai daug neaiškumų ir sukelia abejonių.
    LR Konstitucija.
    31 straipsnis
    Asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.
    Asmuo, kaltinamas padaręs nusikaltimą, turi teisę, kad jo bylą viešai ir teisingai išnagrinėtų nepriklausomas ir bešališkas teismas.
    Draudžiama versti duoti parodymus prieš save, savo šeimos narius ar artimus giminaičius.
    Bausmė gali būti skiriama ar taikoma tik remiantis įstatymu.

    Thumb up 11 Thumb down 0

    • sitoje vietoje jus visiskai teisi.Bet lithuanijoje,nuo neprigulmybes pradzios susikloste tokia praktika,kad teismai ir Konstitucija,ypac po kurio dvasiu isikisimo,senai tapo tik slapiu skuduru, purviniems batams nusivalyti ir melui pridengti.Kas zudikas o kas ne, dabar sprendzia visokie zuikiai,kiskiai ir panasus sutverimai,pagal savo vaizduotes sukurptus teorinius vaizdinius.Jeigu kas nors neitelpa i tuos remus, tie i juos yra pritempiami uz ausu…..

     Thumb up 12 Thumb down 0

     • Replika į Babai 2017-03-28 19:17 komentarą:
      Bet tai nesunku ir suprasti. Po to, kai leidimu suprasti Prezidentas Rolandas Paksas 2004 metais šiurkščiai į šipulius sulaužė LR Konstituciją, tai nuo tada ir liko per stebuklą nuo teroristo Pakso išsigelbėjusi dominuojanti Konstitucinė Dvasia. Ta Dvasia dabar visos Lietuvos valstybinės institucijos ir vadovaujasi. O kuo joms daugiau vadovautis, kai Konstitucija nebepataisomai į smulkiausius „čipus“ sulaužyta ir nėra meistro, kas ją begalėtų sutaisyti. Net pats glauniausias Seimo mėmė Julius Sabatauskas to neįstengia, todėl ir palaimino jos dvasią teisinei sistemai diriguoti.
      O su dvasiomis, kaip sakoma, – nepasiginčysi…

      Thumb up 11 Thumb down 0

    • turbut baba labai nuseno,kad neprisimena kaip kliunka prakaituotais delnais vapejo,,zude kedys,,kaip jums patiko kliunkiaus spaudos konferensija…

     Thumb up 12 Thumb down 1

     • Replika į nujo 2017-03-28 19:53 komentarą:

      Patiko. Labai.
      Lygiai taip pat prakaitavo ir drebino rankas spaudos konferencijoje per paties TSRS Prezidento Michail Sergeevič Gorbačiov’o suorganizuotą GKČP laikinuoju prezidentu apsišaukęs jo Premjeras Jonaev’as.
      O Tamsta sakai Babos atmintis bloga? Pats ar pati, tikriausiai apie tuos įvykius net žalio supratimo neturi?
      Šiaip tai, ne veltui sakoma, kad melo ilgas liežuvis, bet trumpos kojos – melagiai visada išsiduoda, kai reikia stoti aiškinti prieš publiką.

      Thumb up 6 Thumb down 0

  • Netiesa, yra filmuota medžiaga, kurioje matosi, kad vienas iš jų nesulaiko ašarų. Nereikia smerkti, nes tai buvo bedarbystės laikai ir ne visi turi dvasinės stiprybės atsispirti blogiui, bet visi atsakys prieš Dangiškus teisėjus, jei nuoširdžiai neatgailaus,

   Thumb up 5 Thumb down 3

 5. morda tokia,kad su juo net sikt ant vienos lentos neiciau,nelaime,kas ji pagimde,juk matosi,kad nesveikas

  Thumb up 3 Thumb down 7

 6. Idomios proporcijos Skvernelio policijoj.Paimant Garliavos mergaite ,neutralizuoti privaciame kieme susirinkusius senukus skirta 240 iki dantu ginkluotu “paregunu”,o vat zudikui ,nuzudziusiam beveik penkis asmenis,ginkluotam,skiriama tik 50 “pareigunu”.Kas pavojingesnis visuomenei,mergaite ir ja apginti bandziusieji senukai ,ar sis sadeckinis apsauginis???? idomu ar isdriso zurnalistai toki klausima pateikti policijos generolams???

  Thumb up 13 Thumb down 0

 7. Tai Holivudo filmų, kompiuterinių žaidimų ir internetinės informacijos auklėtinis, tiksliau auka (čia apie žudiką). Yra Europoje valstybių, kuriose vaikams draudžiama neštis į mokyklą ryšio priemones su galimybe naudotis internetu, tai vaikų galvos pailsi nuo smurto, o Lietuvoje priėminėjami įstatymai prieš smurtą, greičiausiai tikimasi, kad smurtautojas prieš įvykdydamas nusikaltimą puls skaityti įstatymus.

  Thumb up 8 Thumb down 0

 8. Graži užaugo Lansberginė nauja karta .
  Kur tik nepažvelgsi ,,,, ŽUDIKAI , NARKODILERIAI , VAIKPISIAI , VAGYS , AFERISTAI ……… IR PUSE IŠ JŲ VALDŽIOJE .

  Na ar galėjo senas KGB stukačius Lansbergas sukurti geriau , to ir reikėjo tikėtis .

  Thumb up 16 Thumb down 1

 9. va kaip “gerai”gyventi “laisvoj”lithuanijoj,tiesiog nuostabu,nkitaip kaip maryjos zemej jau senai setonas sedi

  Thumb up 11 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...