Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 23 Penktadienis
 

Policija disponuoja pakankama informacija apie galimą ieškomosios N.Venckienės buvimo vietą

2013-08-22 16:32 | Teisėsauga | Komentarų (11)

Pasak Policijos departamento, tarptautinė paieška paskelbta buvimo vietos nustatymo tikslu, todėl sulaikyti Neringą Venckienę užsienio šalių teisėsaugos institucijos, nustačiusios jos buvimo vietą, neturi teisinio pagrindo. KK nuotr.

2013 m. gegužės 10 d., vadovaujantis prokuroro nutarimu ikiteisminio tyrimo byloje, Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas paskelbė Neringos Venckienės, įtariamos nusikaltimų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 231 str., 232 str., 245 str., 286 str., 163 str., 140 str., paiešką.

Atkreipiame dėmesį, kad tarptautinė paieška paskelbta buvimo vietos nustatymo tikslu, todėl sulaikyti Neringą Venckienę užsienio šalių teisėsaugos institucijos, nustačiusios jos buvimo vietą, neturi teisinio pagrindo.

Vadovaujantis nustatytomis procedūromis, Lietuvos policijos gauta informacija apie galimą ieškomo asmens buvimo vietą yra teikiama paieškos iniciatoriui (šiuo atveju paiešką inicijavusiai ir ikiteisminį tyrimą kontroliuojančiai prokuratūrai), kuris priima sprendimą dėl tolimesnių paieškos veiksmų.

Policija disponuoja pakankama informacija apie galimą ieškomosios Neringos Venckienės buvimo vietą ir visos procedūros, susijusios su paieškos veiksmų atlikimu, sprendžiamos tarptautinių sutarčių pagrindu.

Visi paieškos veiksmai yra derinami su paiešką inicijavusia ir ikiteisminį tyrimą kontroliuojančia prokuratūra.

PD inf.

Komentarai

 

 

 
 1. bet netaip reiktų traktuoti gerb.N.Venckienės atliktą rolę Lietuvoje;man ji-nuostabi teisėja ir pilietė,man-moralinis autoritetas,sugebantis pakilti virš visokio supamo blogio.Jai linkiu paties geriausio ir džiaugiuosi,kad ji pagaliau ”išplaukė į neutralius vandenis”,kur teisė kita.Tegu Dievas globoja ir saugo ją.Taip noriu,kad teisingumads GREIČIAU NUGALĖTŲ.O man kiek iškyla klausimų;kam reikia nuožmiai persekioti p.Neringą,jei galvojama(teigiama),kad pedofilijos nebuvo,kai tuo tarpu Deimantės gimdytoja buvo saugoma(nuo ko?)už brangius valstybės (mūsų)pinigus,o pačios mergaitės ŠITIEK LAIKO NEMATYTI?Pagaliau abi išvyko-atseit-tokioj slaptybėj,tarsi to reikėtų…Kuo toliau,tuo klausimų daugėja.Gal teisėjai miega?

  Thumb up 3 Thumb down 0

 2. Ar žurnalistai privers prokurorus realiai ieškoti ir gyvą surasti Neringą Venckienę says:

  Ar žurnalistai privers prokurorus realiai ieškoti ir gyvą surasti Neringą Venckienę

  Praėjo jau 4 mėnesiai, tačiau prokurorai, priremti žurnalistų, tik patikslino, kad dar tik svarsto į kurias užsienio kabas versti teisinės pagalbos tekstus dėl Venckienės buvimo vietos suradimo, kad įteikti jai kvietimą atvykti į prokuratūrą apklausoms.

  Kęstutis Girnius Lietuvos žiniose (akivaizdu, kad prokurorų interesais) pradėjo neoficialią rimtą diskusiją, ar iš viso vertą pradėti ieškoti Neringą Venckienę, gal apsiriboti ją išvadinant baikščia lydere, išsigandusia stoti prieš Lietuvos teisingiausius teismus dėl smulkių kaltinimų.
  Cituojame:
  “Teisėsaugos institucijos, nors Seimo narė nusprendė pabėgti ir slapstytis, turėtų ją palikti ramybėje.
  Teisėsaugos institucijoms keliami rimtesni prioritetai ir užduotys, kurioms jos turėtų teikti pirmenybę, lėšų ir laiko.
  Pasaulis nesugrius, jei Neringa Venckienė gyvens Čikagoje ir vaizduos esanti kankinė.“

  Panašu, kad prokurorai irgi neturi jokio noro bylinėtis užsienio teismuose dėl jos ekstradicijos į Lietuvą, toksai teisminis procesas jiems kelia atvirą siaubą.
  Todėl iki šiol tik apsiribojo melagingu pranešimu, kad esą prokuratūra jau paskelbusi tarptautinę paiešką.
  .
  Pagrindiniai tikslai juk jau pasiekti:
  1. sutrukdyta galimybė Drąsos kelio partijai plėtoti spalvotąją (rožių, violetinę ar panašaus tipo) revoliuciją Lietuvoje,
  2. Išrinkta tik iki minimo (tik 7 atstovų) Seime frakcija, o valdančiosios sisteminės partijos, maitinamos milijonais iš biudžeto, labai bijojo, kad nepatektų 70 ir daugiau Drąsos kelio atstovų.
  3. Kiti rinkimai į Seimą tik po 3,5 metų.
  4. Būdama užsienio valstybėje Neringa Venckienė spalvotosios revoliucijos Lietuvoje nebesuorganizuos ir Seime daugumos negaus.
  5. Neužbaigusi dabartinių jai keliamų bylų, ji negalės kandidatuoti į Prezidentus.
  6. Ant jos ir jos brolio Drąsiaus pedofilai ir korumpuoti teisėsaugos pareigūnai galės ir toliau viešai su pasigardžiavimu spjaudyti, šmeižti, teisme neįrodžius, kad žudė Kedys, toliau Drąsių ir Neringą vadinti žmogžudžiais ir t.t.
  .
  Lrytas.lt nuotrauka neįrodo, kad ji daryta Čikagoje.

  Iš kitos pusės. kas gali paneigti, kad Neringą Venckienė seniai iš anksto yra pagauta ir kur nors laikoma ilgalaikėje narkozėje kartu su sūnumi, kaip Drąsius Kedys, nors jo oficialiai ieškojo Anglijoje, Ispanijoje, Rusijoje ir t.t. Irgi buvo pundai patriotų pranešimų, kad Drąsių matė šiose šalyse.
  Drąsiaus plaukų pomirtinė analizė parodė, kad jis daug mėnesių buvo pripumpuojamas nervų sistemą slopinančiais vaistais.
  .
  Tad ar žurnalistai privers prokurorus realiai ieškoti ir gyvą surasti Neringą Venckienę

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. PRISIMINKIME:

  “L.Stankūnaitės dukrai bus keičiama pavardė, su Kedžiais ji bendrauti negalės” (Veidas.lt 2012 gegužės 21d., t.y. 4 dienos po antro “šturmo” Klonio gatvėje.)

  CITUOJU:
  “Praėjusį ketvirtadienį vaiką atgavusi Laimutė Stankūnaitė per šią vasarą ketina apsispręsti, kur jai kurti savo gyvenimą su aštuonmete dukterimi: susiskaldžiusioje Lietuvoje ar kitoje šalyje.
  Moteris viliasi, kad po dukters perdavimo, kuris labiau priminė įkaito išlaisvinimo iš teroristų dramą, aistros šalyje pamažu aprims ir mergaitė pagaliau gyvens normalų gyvenimą: lankys įprastą mokyklą, būrelius, žais kieme su kitais vaikais, vaikščios su mama apsipirkti. Ir, svarbiausia, tai darys be kaukėtų pareigūnų palydos. L.Stankūnaitės advokatas Gintaras Černiauskas „Veidui“ sakė, kad mergaitės pavardė bus pakeista. L.Stankūnaitė norėtų dukrai suteikti savo pavardę (dabar ši turi savo tėvo Drąsiaus Kedžio pavardę), tačiau neatmeta galimybės, kad vaikui bus duota ir nauja pavardė.
  Pasak G.Černiausko, per šią vasarą turėtų paaiškėti, ar D.Kedžio ir L.Stankūnaitės dukra galės nuo rudens lankyti įprastą mokyklą ir toliau gyventi normalų gyvenimą, ar joms vis dėlto teks išvykti į užsienį. „Mergaitės tolesnis gyvenimas priklauso nuo visos Lietuvos visuomenės: ar ši bus tolerantiška ir, visiems teismų procesams pasibaigus bei grėsmėms išnykus, leis jai mūsų šalyje normaliai gyventi, ar kaip tik sudarys kliūčių. Mergaitės ateitis priklauso nuo mūsų pačių elgesio ir požiūrio“, – pabrėžia L.Stankūnaitės advokatas G.Černiauskas.
  Be abejo, tai lems ir tolesni vadinamosios Kauno pedofilijos dramos įvykiai, nes visi taškai šioje istorijoje dar toli gražu nesudėti, o klausimų tebėra daugiau nei atsakymų. Beje, penktadienį paaiškėjo, kad Andriaus Ūso baudžiamojoje byloje L.Stankūnaitės ir D.Kedžio dukrai atstovaus valstybinė institucija – Vilniaus vaiko teisių apsaugos tarnyba. Mergaitę neva tvirkinusio A.Ūso baudžiamąją bylą teismas pradės nagrinėti birželio 6 d., tad ši kelintus metus besitęsianti kraupi istorija po ketvirtadienio operacijos, kai buvo įvykdytas teismo sprendimas grąžinti dukterį motinai L.Stankūnaitei, dar nesibaigė, o tikroji jos atomazga įvyks nebent visiems teismų procesams pasibaigus.
  Kauno miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyrius penktadienį gavo buvusios mergaitės globėjos teisėjos Neringos Venckienės bei senelių Laimutės ir Vytauto Kedžių prašymą leisti bendrauti su mergaite. „Koks sprendimas bus priimtas, daugiausia priklausys nuo mergaitės mamos, ar ji su tuo sutiks. Jei ne, šis klausimas vėlgi bus sprendžiamas per teismą“, – teigia Kauno miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjos pavaduotoja Nijolė Vizbarienė.
  O štai advokatas G.Černiauskas tikina, kad mergaitės su teta ir seneliais Kedžiais kurį laiką bendrauti negalės. „Sunkiai įsivaizduoju, kad jie ryt ar poryt jau galėtų bendrauti, nes neaišku, nei kur, nei kaip tą padaryti, be to, ar nebus mergaitė toliau traumuojama ir jai daroma įtaka. Psichologai sako, kad mergaitė buvo psichologiškai traumuojama savo laikinosios globėjos ir visos aplinkos, iš kurios dabar ištrūko“, – komentuoja teisininkas.
  Beje, tiek G.Černiauskas, tiek specialistai kategoriškai neigia N.Venckienės skleidžiamą versiją, esą perduota motinai mergaitė tokia rami buvo todėl, kad buvo apsvaigusi nuo vaistų. „Taip, o dar buvo atskridę marsiečiai, kurie ir padėjo mums įvykdyti teismo sprendimą. Jei tikėsime tomis kalbomis, kodėl netikėti tuo, ką aš sakau“, – ironizuoja advokatas.
  Manau, komentaras įžeidžiantis

  Pikasas2 tęsinys 2013-08-24 08:55 IP:78.62.86.131
  Visa tai yra seno plano dalis. Prieš metus bandžiau perspėti L.Stankūnaitę, kad ji nekurtų iliuzijų apie laisvą gyvenimą užsienyje, nes tai būtų labai nesaugu jai pačiai ir jos dukrai įvairiomis prasmėmis. Dabar Laima Stankūnaitė (beje jau turinti kitokią pavardę) “Lietryčio” žurnalistei (gal Laimai Lavastei) teigia, kad kelis metus negalėjo naudotis internetu ir kad užsienyje bus prižiūrima ir saugoma 24 valandas per parą. Atseit, ji atsisako pilietybės, identiteto, pakeičia savo ir dukros pavardes, nenaudos lietuvių kalbos bei nekontaktuos su seneliais, jokiais lietuviais ir bet kokiais pažįstamais asmenimis. Galima suprasti, kad internetu naudotis ji vėl taip pat negalės.

  Toks dviejų asmenų išvadavimas iš gan griežto namų arešto režimo Lietuvoje būtų sveikintinas, jei panaši priežiūra nebūtų numatyta ir užsienyje. Tikėtina, kad ji gali kainuoti Lietuvos mokesčių mokėtojams net kelis kartus daugiau. Žinoma, tuo atveju, jei tikėti L.Stankūnaitės išsakytomis fantazijomis… Duok Dieve, kad nebūtų blogiau…

  Gali būti, kad daugiau šiais klausimais gali paaiškinti laaaabai patyręs, buvęs Seimo NSG pirmininkas A.Sadeckas. O gal labai aktyvus šioje istorijoje A.Sakalas?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Kazkas bus…..Straipsnis po straipsnio…Taip buvo pries surandant Drasiu.Kam tie straipsniai , kad kam reikia – isgirstu ir spetu pasalinti? Tokia mano nuomone.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 5. Sekmes ir stiprybes Neringai drasiai ir puikiai moteriai,kovojusiai uz mergyte,gaila ,kad vaiko nepavyko isgelbeti,tesaugo ja Dievas.Tiesa vistiek kada nors isaiskes,o vaiko skriaudejai sulauks atpildo.

  Thumb up 6 Thumb down 0

 6. Joks policijos vadovas tokios informacijos neatskleistų pakol Venckienė nesulaikyta. Čia panašu į pangiriką, pasiputimą ir savęs susireikšminimą.

  Thumb up 4 Thumb down 0

  • Negi nesupranti kodel-tyla.Nu matai vulgarioji mastymas,nera tavo stiprioji puse.

   Thumb up 1 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...