Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Lapkritis 24 Antradienis
 

Pokyčiai pedofilijos byloje: A.Ūsas atsisakė apsaugos, atvirai grasina Venckams ir Kedžiams

2010-03-25 18:14 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (291)

Andrius Ūsas viešai pagrasino susidoroti su teisėja Neringa Venckiene ir jos vyru advokatu Aidu Venckumi (KK nuotr.)

Drąsiaus Kedžio mažametės dukrelės tvirkinimu įtariamas buvęs Seimo pirmininko Viktoro Muntiano visuomeninis patarėjas Andrius Ūsas atsisakė apsaugos, kuri kas mėnesį valstybės biudžetui kainuodavo po 40 tūkstančių litų, ir viešai pagrasino susidoroti tiek su Kedžiais, tiek su Venckais. Kaip V.Gaivenio laidai „Abipus sienos“ sakė pedofilija įtariamas Andrius Ūsas, dabar jau niekas jo nesustabdys. Andriui Ūsui nesvarbu, ar tai būtų teisėja Neringa Venckienė, ar jos vyras advokatas Aidas Venckus, ar Drąsiaus Kedžio artimieji, ar net „pusė Garliavos“.

“Tvariai jūs paskutiniai, atsakysite viskuo, kuo tik gyvenime galite atsakyti”, – viešai pagrasino Andrius Ūsas.

Nors D.Kedžio dukrelės tvirkinimu įtariamas Andrius Ūsas teigia, jog apsaugos atsisakė dėl to, jog nusibodo girdėti priekaištus, kad yra išlaikomas iš valstybės mokesčių mokėtojų pinigų, vis dėlto tikroji apsaugos atsisakymo priežastis gali būti kita. Greičiausiai A.Ūsas žino, kad Drąsiaus Kedžio nėra gyvo, taigi ir saugotis nėra ko, todėl ir surengė per V.Gaivenio laidą dar vieną šou visuomenei – neva pasigailėjo mokesčių mokėtojų pinigų ir atsisakė apsaugos.

„Turiu nuliūdinti, bet Drąsiaus Kedžio nėra gyvo“, – „Karštam komentarui“ tvirtino vienas Kauno apygardos prokuratūros prokuroras maždaug prieš dvi savaites.

Apie tai, kad Drąsius Kedys iš tiesų gali būti negyvas, toje pačioje televizijos laidoje prasitarė ir Andriaus Ūso tėvas. Jis išsakė nuomonę, kad galbūt Drąsius Kedys į spalio 5 d. įvykius galėjo būti įtrauktas kitų žmonių, kurie po žudynių ir patį Drąsių paskui nužudė. „Gal ras kur, kaip sako, pakastą“, – tarsi žinodamas netolimos ateities scenarijų kalbėjo Andriaus Ūso tėvas.

Nors pedofilija įtariamas Andrius Ūsas apsaugos jau atsisakė, vis dar saugomos tiek mergaitė mama L.Stankūnaitė, tiek ir Neringos Venckienės globojama Drąsiaus Kedžio dukrelė. Tiksliau – Kriminalinės policijos biuras tik imituoja D.Kedžio dukrelės saugojimą, kadangi mergaitės saugojimas labiau primena N.Venckienės „šnipinėjimą“, o ne rimtą mergaitės apsaugą –  pareigūnai, ištempę ausis, gaudo kiekvieną N.Venckienės žodį namuose.

Kaip sužinojo „Karštas komentaras“, keliasdešimt tūkstančių litų iš valstybės biudžeto kas mėnesį kainuojanti D.Kedžio dukrelės „apsauga“, be N.Venckienės šnipinėjimo, dar reiškia ir televizoriaus žiūrėjimą Venckų namo svetainėje.

„Kiek jie dar pas mane namuose žiūrės tą televizorių? Ir kiek dar šitaip bus „saugoma“ mergaitė?“ – norėtų sužinoti Neringa Venckienė.

KK inf.

2010-03-25

Komentarai

 

 

 
 1. To VLADAS LUKOŠEVIČIUS – 2010 08 03 15:23
  gerbiamas vladai paskaiciau tai apakau kad jus nebijote tiek zinoti saunuolis esate,bet prezidente pagal rusijos fsb faktus yra ne kas kitas bet CRU agente kaip ir ponas cepelinu vadas ADAMKUS.O jinai tiktai jo statytine.paprastas paaiskinimas kodel ji taip vengia vizito i rusija.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. VIEŠAS LAIŠKAS LR PREZIDENTEI DALIAI GRYBAUSKAITEI

  LR Prezidente, Dalia Grybauskaite, aš kreipiausi į jus net tris kartus su skundais, kuriuose pateikiau labai daug irodymų, jog prieš mane ir mano mažamečius vaikus buvo organizuotas valstybinis teroras kurį organizavo IŠKRYPĖLIS – ŽUDIKAS ALGIRDAS KATKUS .
  1. Jums buvo pateikti irodymai jog buvo organizuoti trys pasikėsinimai nužudyti mane, 1999, 2003, 2008m. (prokurorai viską bando nuslėpti)
  2. Aš jums pateikiau irodymus, jog buvo naudojamas savivaldybės socialinis būstas, kad organizuoti terorui prieš mane ir mano mažamečius vaikus, kurį vykdė neteisėtai, savivaldybės socialiniame būste specialiai apgyvendintas provokatorius GRIGORIJ ULEVIČ. Kuris nekartą buvo sumušęs mane ir nėščią , antros grupės invalidę R. Androsovą. (šis iškrypėlis net prostitucija užsiiminėjo, prokurorai viską bando nuslėpti).
  3. Jums buvo pateikti irodymai, jog aš kreipiausi nekartą į LRGP , kad būčiau iškviestas liūdytoju saugumiečio V. POCIŪNO nužudymo byloje kurią LRGP nekartą bandė nutraukti. Po šių kreipimusi buvo organizuotas užpuolimas ir pasikėsinimas nužudyti. Įra pakankamai irodymų, jog V. POCIŪNO nužudymas buvo organizuotas aukščiausiame lygyje, ir šio nusikaltimo bendrininkai įra prokurorai bei teisėjai.
  4. Jums buvo pateikti irodymai, jog mano vaikų motina R. ANDROSOVA kartu su vaiko teisių kontroliere R. VALANČIENE ir buvusia LRS vaiko teisių kontrolierė R. ŠALAŠAVIČIŪTE vykdė nusikaltimus prieš mano mažamečius vaikus. Visi šie nusikaltimai buvo nuslėpti su Vilniaus m. 1 apylinkės teismo teisėjos R. KASIMOVIENĖS pagalba.
  5. Jums buvo pateikti irodymai jog po paskutino skundo į LRP kanceliariją , su kurio aš kreipiausi į JUS , kad būtų pradėti tyrimai , dėl nusikalstamų veikų prieš mane ir mano mažamečius vaikus, buvo organizuoti 3 plėšimai, 7 užpuolimai, tyčiojimaisi iš vaikų, buvo pateikti irodymai jog G. BERTULIS specialiai ivykdė autoivykį, partrenkė moterį, vos nesuvažinėjo vaikų, ir po šio autoįvykio grasino susidorojimu, man kaip liūdininkui, buvo bandoma 2 kartus suklastoti man baudžiamą bylą, pasodinti mane ir nužudyti. Visus šiuos nusikaltimus ivykdė G. BERTULIS kartu su žudike ANIA CHOMIAKOVA.
  6. LR PREZIDENTE; Aš pateikiau LRGP visų šių nusikaltimų įrodymus, pateikiau audio irašus kuriuose žudikė ANIA CHOMIAKOVA prisipažino jog nužudymas buvo organizuotas, prokuratūrai buvo pateikti audio irašai jog A. CHOMIAKOVA organizavo kartu su G. BERTULIU dar 2 pakartotinius pasikėsinimus nužudyti, bet jokie tyrimai neatlikti, ir viską bandoma nuslėpti.
  LR PREZIDENTE, KAIP DABAR PAAIŠKINSITE VISUOMENEI SAVO NUSIKALSTAMĄ NEVEILUMĄ ? O GAL BANDYSITE PASITEISINTI SAVO PATARĖJŲ NEKOMPETENCIJA ?
  GAL VISUS ŠIUOS FAKTUS NORĖTŲ PAKOMENTUOTI EX PREZIDENTAS VALDAS ADAMKUS, KURIAM BUVO PATEIKTI VISŲ ŠIŲ NUSIKALTIMŲ IRODYMAI, O GAL PONIA ADAMKIENĖ NORĖTŲ PAKOMENTUOTI VIEŠAI NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS ?
  LR PREZIDENTE;
  Kodėl jūs neišėjote pažiūrėti D. Kedžio motinai į akis, kai ji kreipėsi į jus pagalbos, kurios sūnus dabar nužudytas. O gal norite pažiūrėti jo dukrai į akis, kurią dabar bandoma grąžinti ją pardavinėjusiai motinai, ir kuri neteisėtai saugoma už mokesčių mokėtojų lėšas. O gal jūs norite pažiūrėti į akis vaikam iš Pikeliškių vaikų namų, iš kurių buvo tyčiojimasi, ir vienas iš jų liko invalidu. Gal norite pažiūrėti L. Pociūnienei į akis, kurios vyras buvo nužudytas. O gal jūs norite pažiūrėti į akis mano trims vaikams iš kurių buvo tyčiojimasi ir grasinama susidorojimu, ir kurie pažysta vienas kitą tik iš nuotraukų ?
  LR PREZIDENTE, KODĖL GI JŪS NEATSAKĖTE Į VIEŠĄ LAIŠKĄ, SU KURIUO Į JUS KREIPĖSI „ LAISVO LAIKRAŠČIO“ REDAKTORIUS A. DRYŽIUS ?
  KOKS JŪSŲ RYŠYS SU PEDOFILŲ TINKLU ?
  Tai, kodėl gi jūs nepapasakojote Lietuvos žmonėm prieš rinkimus kaip pardavėte „Lietuvos Kurą“ už 1 Litą PEDOFILUI, žydui M. KLABINUI kuris suklastojo dokumentus, ir kuriam išmokėjote 18 milijonų litų. O vėliau valstybei reikėjo padengti dar 50 milijonų litų nuostolių. Šis iškrypėlis 1967 m. Kaune buvo nuteistas už našlaitės, nepilnametės išžaginimą , o vėliau pabėgo iš Lietuvos, kuriam vėliau EX Prezidentas A. Brazauskas suteikė LR pilietybę už nuopelnus Lietuvai.
  LR PREZIDENTE, AŠ JAU KREIPIAUSI Į VISUS 750 EUROPARLAMENTARUS SU PAGALBOS PRAŠYMU, IR SU PETICIJA Į EUROPARLAMENTĄ . MANO PETICIJAI SUTEIKTAS NUMERIS, ŠIUO METU JAU SIUNČIAMI NUSIKALTIMŲ ĮRODYMAI. NEPAVYKS NUSLĖPTI TIKROSIOS PADĖTIES LIETUVOJE, KUR PEDOFILAI ORGANIZUOJA NUŽUDYMUS , O PROKURORAI JUOS BANDO NUSLĖPTI.
  PREZIDENTE, KREIPIUOSI I JUS, KAD PAVESTUMĖTE ATITINKAMOM INSTITUCIJOM ATLIKTI TYRIMUS ;
  1. DĖL ALGIRDO KATKAUS VEIKLOS, KURIS ORGANIZAVO PROKURORO BIRŠTONO, SAUGUMIEČIO POCIŪNO NUŽUDYMUS, TERORĄ PRIEŠ MANO MAŽAMEČIUS VAIKUS, BEI 4 PASIKĖSINIMUS NUŽUDYTI MANE.
  2. DĖL EX LR GENERALINIO PROKURORO A. VALANTINO, (kurį jūs paskyrėte teisėju) BEI JO PAVADUOTOJŲ NUSIKALSTAMOS VEIKLOS , KURIE IRA AUKŠČIAU IŠVARDINTŲ NUSIKALTIMŲ BENDRININKAI.
  3. DĖL LR SEIMO VAIKO TEISIŲ KONTROLIERĖS RIMANTĖS ŠALAŠAVIČIŪTĖS NUSIKALSTAMOS VEIKLOS, KURI SLĖPĖ NUSIKALTIMUS PRIEŠ MANO VAIKUS, BEI ORGANIZAVO MANO DUKROS VIRGOS LUKOŠEVIČIŪTĖS GROBIMĄ, KURIĄ BUVO BANDOMA PARDUOTI . VISUS ŠIUOS NUSIKALTIMUS PRIEŠ MANO VAIKUS BANDOMA NUSLĖPTI SU KORUMPUOTOS 1 APYLINKĖS TEISMO TEISĖJOS, RENATOS KASIMOVIENĖS PAGALBA.
  4. DĖL VILNIAUS APYGARDOS VYRIAUSIOJO PROKURORO R. JANCEVIČIAUS NUSIKALSTAMOS VEIKLOS, KURIS 1997 m. BANDĖ SUKLASTOTI BAUDŽIAMĄ BYLA, A. KATKAUS NURODYMU, KURIĄ TYRĖ NUŽUDYTAS 2003m. PROKURORAS T. BIRŠTONAS (dėl išprievartavimo, turto prievartavimo, ir pornografijos platinimo). ŠI BYLA DINGO , O PROKURORAS R. JANCEVIČIUS NETEISĖTAI BUVO PAAUKŠTINTAS PAREIGOSE, TAPO VILNIAUS APYGARDOS VYR. PROKURORU.
  5. DĖL VILNIAUS m. 1 APYLINKĖS TEISMO TEISĖJOS D. MICKEVIČIENĖS, IR APYGARDOS TEISMO TEISĖJŲ D. P. ZALECKIENĖS, A. KARTANIENĖS, IR L. ŽUKAUSKO NUSIKALSTAMŲ VEIKSMŲ, KURIE KLASTOJO IR SLĖPĖ IRODYMUS BAUDŽIAMOJE BYLOJE Nr. 1A-35/2009. KAD IŠSUKTI ŽUDIKES NUO ATSAKOMYBĖS.

  el.pastas, vl55755@gmail.com
  tel, 867704339

  VLADAS LUKOŠEVIČIUS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Jau pradeda viskas aisketi.Matyt,uso namai buvo saugojami ypatingai grieztai,nes ten ir buvo uzdarytas bei kankinamas Kedys,o Kedi nuzudzius sargyba nebereikalinga usui.Dar buvo kalbos,kai anksciau usas kreipesi i ligonine del sulauzytos kojos,galejo spirti jam Kedys,kai is jo buvo tyciojamasi.Jei zino daugiau kaip vienas,laikui begant zinos visi.Nebent ir toliau galabys setonai,kad maziau zinanciu liktu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. GERAI ISIKAITYKITE: 2003 Partijos pirmininku tapo Viktoras Uspaskichas, pavaduotojais – Viktoras Muntianas, Kėdainių rajono savivaldybės meras ir Žilvinas Padaiga, profesorius, Kauno medicinos universiteto prorektorius. 2004 m. spalio 10 d. įvykusiuose eiliniuose Seimo rinkimuose Darbo partija iškovojo 39 vietas Lietuvos parlamente tarp ju ir Aidas Gedvilas 2004m. Gintaras Jonas Furmanavičius – tapo vidaus reikalų ministru. Andrius Ūsas buvo Viktoro Muntiano, tada – Seimo pirmininko visuomeninis patarėjas. „Viešai skelbta, kad jis buvo Darbo partijos narys. (pasitrauke 2006 m ir Muntianas) 2006m. Pilietinės demokratijos partija pirmininku išrinktas buvęs Seimo pirmininkas ir buvęs Darbo partijos narys, Viktoras Muntianas. Šios partijos prezidiumo narys – Andrius Ūsas (UAB „Eurotechnika“, UAB „Euroclean service“ direktorius). AIDAS ANTANAITIS atstovauja Pilietinės demokratijos partijoje. 2006 Taip pat buvo patvirtinti Darbo partijos prezidiumas ir taryba. Prezidiumo nariu tapo AIDAS GEDVILAS…AR DAR KYLA KLAUSIMU DEL USO IR FURMANAVICIAUS PAZINTIES??????????????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. tai jeigu jis gali paduot i teisma, tai ir jus ji paduok, ir prisiteiskit milijona, o uz ta milijona kovosit toliau… kodel tik jis teismais frasina

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. "…Usas darys viska,bet teisiskai…" Tai reiskia, iki sio laiko jis viska dare neteisiskai,pripazista jau net ir Usas!!!Plika akimi matosi kaip Betingis,jancevicius ir tie 2 gen. prokuroro pavaduotojai piknaudziauja tarnybine padetimi, virsija savo igaliojimus, naikina ikacius,isimdineja is bylos vertingus dokumentus ir t.t.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. kaip suprast,kad usas atsisake apsaugos?taigi visi su venckais priesaky maikes draskesi,kad is mokesciu moketoju pinigu usa su laima saugo.kai vienas atsisake,jau negerai,dabar venckai su savo pakalikais zyzia,kam atsisake.kada jums ytiks kas nors.nors ant velyku aprimkit.marguciai jus kedofiliniai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. prasykis darbo pas drasiaus tiotkas kirpejas,gal lipdukus ant prokuraturos langu paklijuot,gal kokia valytoja apspjaudysi.juk turetum tam savyje drasiaus

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Visa laika pasistengi, kad tavo komentaras butu pirmas…
  Kiek uzdirbi ? Man irgi praverstu pinigai 😐

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. KIEK GIRDEJAU PER TA LAIDA,TAI USAS SAKE DARYS VISKA,BET TEISISKAI,TAIP KAG GIRDIT TAI KA NORIT GIRDET,ISTRAUKIAT IS KONTEKSTO

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. prie apklausos tiktu dar vienas variantas, kad KLANAS RUOSIASI NUZUDYTI A.USA .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Aciu praeiviui. Tikrai labai nesmagu, jeigu nei poros zodziu nesiteikia atrasyti i laiska, negi jiems sunku internetu parasyti nors trumpa atsakyma – teigiama arba neigiama. Ir nekainuoja nei cento. Gal jiems atrodo, kad is neturejimo ka veikt zmones rasineja? Beje, kur dingo musu Indira?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Rūtos el.pašto adresas yra instancija@lnk.lt, bet manau, kad el.laiškai Rūtos nepasiekia, gali būti perimami "pareigūnų". Bandžiau daug kartų rašyti ir nei karto negavau jokio atsakymo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Kad tu tik nupedofilėjęs gaidys, nori pasakyt kažką protingo, bet neišeina, sėdi vienas, tikriausiai labai tragiškai atrodai, kad net pederastams nereikalingas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. >sveciui, as irgi ieskojau rutos koordinaciu, niekur neradau. Gal galit jos el. pasta parasyt?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. O man atrodo,kad yra numatytas vienas variantas.Nesaugoma Usa "nusauna"besislapstantis Kedys,kurio nepavyksta ir vel sulaikyti.Todel mergaites motina ir grazinta jai mergaite,reikia dar labiau "saugoti",todel kas su jomis atsitinka ir kur jos yra ,tampa labai griezta paslaptis,ir mes ju daugiau nebematome ir nebegirdime.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. jidi-m – 2010 03 27 14:18
  "Gyvenimas sargybinio šešėlyje virsta nepakeliama kančia" Usas net nesupranta,kad po truputi Ji ruosia savizudybei. Gyvenimas-kancia. Iseis Usulis. Jauciu jam pasake,kad reikia imituoti,kad tu nusizudei ir palaidosim vietoje taves koki bomza,,o is tikruju isvesim tave i Afrika ir ten turtingai gyvent galesi. Duosim tau 3milijonus ir darba su vaikais Afrikoje. Darom taip,kad eini link savizudybes.. tevo sirdis suslubuoja, straipsniai,kad gyvenimas tampa kancia,apsaugos atsisako, sautuva turi.. o istikruju klanas ji uzvers realiai, nes nebeiseina istraukt,kaip uzverte Furmonaviciu, NARUSEVICIENE IR DRASIU. VA TAIP.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Giedre, surink reikiama komanda zmoniu zurnalistu kovojanciu pries pedofilu klana ir iskvieskite klana i tiesioginiu diskusiju laida. jusu komanda galetu sudaryti Ruta, Krivickas, Kuolys, Dapkus na ir dar keletas veikeju, o klano atstovus kvieskite- Paulauska, Sadecka, Usa, Gaiveni, Lavaste, Laurinku, Jasaiti , Janseviciu..ot butu efektas..per tv viesai paskelbkite,kad ateitu i tiesiogine laida.. JIE AISKU BANDYS KALBETI,KAD TAIP NEGALIMA IR PER TV BYLOS NESPRENDZIAMOS, BET TAI KODEL JIE PASTOVIAI GAIVENIO LAIDOSE PER TV RODOSI IR TYRIMA I VIENA PUSE ATLIEKA.. AR ATEIS AR NE JUS I VIENUS VARTUS LAIMESITE.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Usašikni ir Guoda,norejot su Lavastes pagalba sugraudinti zmones,kad patiketu,koks baisus tapo jusu egzistavimas…Nesamone!O ko jums bijoti,gi Kedzio nera.Tuo labiau,kad Usas gi du zingsnius i prieki zino,kas bus…Va taip ir sakykit,kad bijot savų is pedofilinio klano!Cha,jie jau senai milteliu tamstoms imaise..juk KGB metodai tokie ziaurus,net vienu rankos paspaudimu galima priklijuoti ligą,kuri pasireiks po metu,dviejų,gali buti staigus infarktas,insultas,vezys.Na iki balandzio 29 d.Usai turbut isgyvensi…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. To Piktas: Jus teisus, kas galite skambinkite Akistatos tel 8 687 46051 As irgi ta padarysiu.Ir dar susirasiu Rutos koodinates pranesti,kad po jos straipsnio dingo …Ekspertai.eu

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...