Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Gruodis 9 Pirmadienis
 

Po Panevėžio apygardos teismo sprendimo – pilietinio nepaklusnumo akcijos (papildyta)

2010-11-04 12:47 | Naujienos | Komentarų (353)

Nuo šiandien D.Kedžio dukrelės gynėjai pradeda protesto akcijas Lietuvoje ir užsienyje (KK nuotr.)

Panevėžio apygardos teismui nusprendus, kad dėl įtarimų L.Stankūnaitei turi pasisakyti prokuratūra, todėl pedofilijos byla nebus sugrąžinta į prokuratūrą papildomam tyrimui, o po tokio teismo sprendimo mergaitė galės būti sugrąžinta savo biologinei motinai L.Stankūnaitei, Drąsiaus Kedžio dukrelės gynėjai pranešė, jog nuo šiandien pradeda pilietinio nepaklusnumo akcijas. Į šias akcijas pakviesti ir užsienyje gyvenantys lietuviai – jie kviečiami protestuoti prie Lietuvos ambasadų.

Pirmoji akcija Lietuvoje – šiandien 14 val. prie Seimo. Apie kitas akcijas D.Kedžio dukrelės gynėjai sakė pranešę vėliau.

„Planuojame surengti visuotinę pilietinę nepaklusnumo akciją“, – „Karštam komentarui“ sakė D.Kedžio dukrelės gynėjai, gegužės mėnesį maldomis sutrukdę įvykdyti teisėjo B.Varsackio nutartį – skubiai sugrąžinti mergaitę biologinei motinai.

„Karšto komentaro“ šaltinių duomenimis, lapkričio 17 d. Panevėžio miesto apylinkės teismas paskelbs nutartį, jog, pagal prokuratūros prašymą, nutraukiama pedofilijos byla, kadangi vienintelis kaltinamasis Andrius Ūsas yra miręs.

Tokiu būdu, nutraukus pedofilijos bylą ir nepareiškus įtarimų L.Stankūnaitei, prokuratūra tikisi, kad galiausiai bus padėtas taškas šitoje pedofilijos byloje ir ši tema daugiau nebebus eskaluojama.

Tačiau, „Karšto komentaro“ duomenimis, nei D.Kedžio artimieji, nei mergaitės gynėjai, nei kai kurios visuomeninės organizacijos bei nepriklausomi teisininkai šitoje byloje padėti taško nesiruošia.

„Kaip buvo surengtas visuomeninis komunizmo tribunolas, taip turi būti surengtas visuomeninis pedofilijos bylos teismas. Turi įvykti vieši pedofilijos bylos klausymai ir visuomenės išrinkti teisėjai turėtų tarti paskutinį žodį pedofilijos byloje. O kartu su pedofilijos bylos įtariamaisiais visuomenės teisėjai turėtų teisti ir prokurorus, dėl kurių kaltės pedofilijos byla taip ir nebuvo iki galo ištirta. Ir po šito visuomeninio teismo visuomenė pateiktų Prezidentei savo sprendimą – kad tokia prokuratūra ir tokiais teismais mes nepasitikime“, – tokią nuomonę apie galimą viešą visuomeninį teismą, sudarytą iš visuomeninių organizacijų atstovų ir nepriklausomų teisininkų, „Karštam komentarui“ išsakė idėjos autorius – vienas teisininkas iš Vilniaus.

Papildyta

Šiandien prie Seimo 14 val. susirinko kelios grupės piketuotojų, kurie protestavo prieš Panevėžio apygardos teismo sprendimą “palaidoti” pedofilijos bylą ir L.Stankūnaitės vaidmenį šioje istorijoje. Prie piketuotojų buvo priėję Seimo nariai Petras Gražulis, Dalia Teišerskytė ir Kazimieras Uoka. P.Gražulis klausė, ką reiškia plakate įrašyti žodžiai “VIP pedofilai”, Dalia Teišerskytė sakė, kad vakarykštė teismo nutartis jai pasirodžiusi “keista”, o K.Uoka išklausė iš Anglijos į protesto akciją atvykusių dviejų emigrantų nuomonę dėl E.Žiobienės atstatydinimo.

“Atskridome specialiai iš Anglijos į Lietuvą, kad stebėtume Seime E.Žiobienės atstatydinimą, tačiau tik lėktuvui Lietuvoje nusileidus, sužinojome, kad šio klausimo svarstymas nukeltas į lapkričio 16 d. O mes specialiai dėl to tik kelioms dienoms atskridome į Lietuvą”, – “Karštam komentarui” sakė viena iš aktyviausių D.Kedžio dukrelės gynėjų, gyvenančių Anglijoje, Agnė Gredeckaitė.

“Dabar mes atskridome tik dviese, bet, jeigu reikės, mūsų bus žymiai daugiau”, – sakė A.Gredeckaitė.

Anglijoje gyvenantys lietuviai sakė planuojantys naujas protesto akcijas prie Lietuvos ambasados Londone, o taip pat ketina kreiptis į Anglijos karalienę, prašydami jos kreiptis į Lietuvos Prezidentę D.Grybauskaitę, kad mūsų Prezidentė padėtų apginti D.Kedžio dukrelę nuo pedofilų klano Lietuvoje.

Kitą savaitę D.Kedžio dukrelės gynėjų grupė taip pat išvyksta į Strasbūrą, kur protestuos prie Žmogaus teisių teismo. Ten bado akcija D.Kedžio dukrelės gynėjai sieks atkreipti ES institucijų ir Žmogaus teisių teismo dėmesį į tai, kas vyksta Lietuvos teisėsaugoje, o ypatingai – pedofilijos byloje.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Tai , kas vyksta būti kasyklų dieną apdaila , bet prieš baigti skaitau šią įspūdingą gabalas raštu padidinti KNOW-HOW .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Pasikartosiu: Miela Neringa. Negaliu patikėti, kad nesate mačiusi Aido (ar Aidžio, dėl kurio klausinėjo ekspertai.eu) nuotraukų. Jau labai panašų fotorobotą kartais parodo per TV. Ir ten tas Aidis buvo su Božena ir jos patronu. Tikrai nemanau, kad tos nuotraukos iš interneto niekas neatsisiuntė ir Jums neparodė ar kitaip neperdavė. O jei ne – juk kažkas turite – gal perduokite?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Sencacingi straipsniai tiesiai is auksciausiojo visatos intelekto zmonijai.OTKROVENIYA.RU jau rasoma nuo 2004m iki dabar ir tesiasi toliau.Ar jums tai girdeta???,tai tikroji TIESA ir ISMINTIS apie visa kas mus supa ir vyksta ir vyks.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. teisininkas pasake "Kaip buvo surengtas visuomeninis komunizmo tribunolas, taip turi būti surengtas visuomeninis pedofilijos bylos teismas. " ir tuo pačiu atsiskledė kaip žmogus nieko bendro neturintis su TEISE

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. labai į temą, nes Lietuvoje ne vien šita byla, kai tokiomis priemonėmis teisėsauga ištisas šeimas naikina. Lietuvos jau seniai nebėra.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. tokie pamatai ant kuriu dabar stovi Lietuva nebegalime realiai virsum ju pastatyti teisine valstybe. Pedofilijos byla parode jog jokie istatymai Lietuvoje realiai nevykdomi ir niekas uz tai nenesa atsakomybes. Del gen.prokuroro istatymu nesilaikymo nuzudyti jau 4 zmones ,akivaizdziai isprievartauta mazamete mergaite ir kaltu nera?Salis kurioje nera teisingumo yra taip ar taip pasmerkta!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Pana Grybovska ,kompartijos naė nuo 19 metų į prezidentės postą rekomenduota V.Landsbergo ir AMB vykdo
  čekistinės teisėsaugos globą ,jai Lietuvos reikalai nerūpi.Tegul įsimena DAŠA POLIKARPOVNA,kad per sekančius rinkimus niekas neklausys nei AMB nei V.LANDSBERGO patarimų,todėl jai neteks vargti Lietuvos Prezidento rūmuose.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Kodel ne i tema? Net labai i tema! Juk tai musu Lietuvoj visas sis bordelis vyksta!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Nu blyn, koks bespredelas toj litvinijoj. Perskaiciau ‘laisvo laikrascio’straipsni, nugi siaubas kazkoks. Kaip labdaras pinigines imti, tai visi draugai, o kaip padeti ateina laikas tiems patiems is kuriu emei, tai jau sorry – nemaciau, nezinau, negirdejau!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Paskaitykit "Laisva laikrasti" – kiek ne i tema, bet dar labiau atvers akis, kas vyksta Lietuvoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Taip mergaitei butu atsitike Amerikoje ,butu surinkusi 911 ir kaip mat butu viskas i eile sustoje.Visi pedofilai ,galvas nuleide stovetu. Nes vaikas yra viskas . Jei tevai noretu musti ir kuris nors pasiskustu ,tai tuoj per dvi minutes prisistato.reikia vaikui tik paskambinti. Iki 12 metu negali vienas buti namuose. I mokykla ,i autobusa turi palideti ,kas nors is suaugusiu ir pasiimti taip pat Jei neateina pasiimti vaikas nuvezamas atgal i mokykla. Aisku ,tokioj didelej saly visko buna ,bet kaip Lietuva turi zvirbli rankoj ir taip paleidzia. Vaikas didziausias liudininkas ,bet prokurorai nenori girdeti. Nori ,kad pedofilai daugintusi ir bujotu.,GEDA LIETUVAI,KAD TOKIA MAZA SALIS SLEPIA PEDOFILUS IR PATI NESUSITVARKO. Kad siandiena zmones turi prasyti pagalbos kitur Cia visiskas absurdas .Kada tai viskas baigsis??Skaitai ir patiketi negali….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. o tavo oda tokia lygi, o akys tokios dideles , turbut kad su dujokauke vaikstai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. horienei dievas nebepadės. Tikrus pedofilus gaudysim ir be jos KK. Jei įrodysim sodinsim. o šita "mano svajonių spuoguotoji fėja" – atsimenu įvykį, kai vaikystėje mano draugas kvietė ją į pasimatymą, tačiau kai ji atėjo- draugas išsigando ir pabėgo :):):) Bert vat visa Lietuva dabar ją "pažįsta", o draugas – ramiai sau milijonieriumi dirba :):):)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Jooo, nebeužsakinėsiu Kauno dienos kitiems metams, visiškas nukrypimas į "tiesos" skelbimą, ypač Redakcijos skiltis jau laižo užpakalį tam , kam reikia…. DEMAGOGIJO PLIUPSNIS: "Krivickai, gaiveniai (del maskavimosi panaudota ši pavardė), kudabienės, Janutienės, bartkai ir kaupeliai, kepdami savo masinio žiūrėjimo mesainius, jau senai nebegalvoja apie objektyvumą, atsakomybę, etiką ar apskritai žurnalistiką"

  Tokių Kauno dienos savo "objektyvumo" pademonstravimų nebūdavo….

  Thumb up 0 Thumb down 0 
bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/geriausios-puko-dainos-2019-302454
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (7)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (2)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (1)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (3)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...