Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugpjūtis 12 Trečiadienis
 

Po Panevėžio apygardos teismo sprendimo – pilietinio nepaklusnumo akcijos (papildyta)

2010-11-04 12:47 | Naujienos | Komentarų (353)

Nuo šiandien D.Kedžio dukrelės gynėjai pradeda protesto akcijas Lietuvoje ir užsienyje (KK nuotr.)

Panevėžio apygardos teismui nusprendus, kad dėl įtarimų L.Stankūnaitei turi pasisakyti prokuratūra, todėl pedofilijos byla nebus sugrąžinta į prokuratūrą papildomam tyrimui, o po tokio teismo sprendimo mergaitė galės būti sugrąžinta savo biologinei motinai L.Stankūnaitei, Drąsiaus Kedžio dukrelės gynėjai pranešė, jog nuo šiandien pradeda pilietinio nepaklusnumo akcijas. Į šias akcijas pakviesti ir užsienyje gyvenantys lietuviai – jie kviečiami protestuoti prie Lietuvos ambasadų.

Pirmoji akcija Lietuvoje – šiandien 14 val. prie Seimo. Apie kitas akcijas D.Kedžio dukrelės gynėjai sakė pranešę vėliau.

„Planuojame surengti visuotinę pilietinę nepaklusnumo akciją“, – „Karštam komentarui“ sakė D.Kedžio dukrelės gynėjai, gegužės mėnesį maldomis sutrukdę įvykdyti teisėjo B.Varsackio nutartį – skubiai sugrąžinti mergaitę biologinei motinai.

„Karšto komentaro“ šaltinių duomenimis, lapkričio 17 d. Panevėžio miesto apylinkės teismas paskelbs nutartį, jog, pagal prokuratūros prašymą, nutraukiama pedofilijos byla, kadangi vienintelis kaltinamasis Andrius Ūsas yra miręs.

Tokiu būdu, nutraukus pedofilijos bylą ir nepareiškus įtarimų L.Stankūnaitei, prokuratūra tikisi, kad galiausiai bus padėtas taškas šitoje pedofilijos byloje ir ši tema daugiau nebebus eskaluojama.

Tačiau, „Karšto komentaro“ duomenimis, nei D.Kedžio artimieji, nei mergaitės gynėjai, nei kai kurios visuomeninės organizacijos bei nepriklausomi teisininkai šitoje byloje padėti taško nesiruošia.

„Kaip buvo surengtas visuomeninis komunizmo tribunolas, taip turi būti surengtas visuomeninis pedofilijos bylos teismas. Turi įvykti vieši pedofilijos bylos klausymai ir visuomenės išrinkti teisėjai turėtų tarti paskutinį žodį pedofilijos byloje. O kartu su pedofilijos bylos įtariamaisiais visuomenės teisėjai turėtų teisti ir prokurorus, dėl kurių kaltės pedofilijos byla taip ir nebuvo iki galo ištirta. Ir po šito visuomeninio teismo visuomenė pateiktų Prezidentei savo sprendimą – kad tokia prokuratūra ir tokiais teismais mes nepasitikime“, – tokią nuomonę apie galimą viešą visuomeninį teismą, sudarytą iš visuomeninių organizacijų atstovų ir nepriklausomų teisininkų, „Karštam komentarui“ išsakė idėjos autorius – vienas teisininkas iš Vilniaus.

Papildyta

Šiandien prie Seimo 14 val. susirinko kelios grupės piketuotojų, kurie protestavo prieš Panevėžio apygardos teismo sprendimą “palaidoti” pedofilijos bylą ir L.Stankūnaitės vaidmenį šioje istorijoje. Prie piketuotojų buvo priėję Seimo nariai Petras Gražulis, Dalia Teišerskytė ir Kazimieras Uoka. P.Gražulis klausė, ką reiškia plakate įrašyti žodžiai “VIP pedofilai”, Dalia Teišerskytė sakė, kad vakarykštė teismo nutartis jai pasirodžiusi “keista”, o K.Uoka išklausė iš Anglijos į protesto akciją atvykusių dviejų emigrantų nuomonę dėl E.Žiobienės atstatydinimo.

“Atskridome specialiai iš Anglijos į Lietuvą, kad stebėtume Seime E.Žiobienės atstatydinimą, tačiau tik lėktuvui Lietuvoje nusileidus, sužinojome, kad šio klausimo svarstymas nukeltas į lapkričio 16 d. O mes specialiai dėl to tik kelioms dienoms atskridome į Lietuvą”, – “Karštam komentarui” sakė viena iš aktyviausių D.Kedžio dukrelės gynėjų, gyvenančių Anglijoje, Agnė Gredeckaitė.

“Dabar mes atskridome tik dviese, bet, jeigu reikės, mūsų bus žymiai daugiau”, – sakė A.Gredeckaitė.

Anglijoje gyvenantys lietuviai sakė planuojantys naujas protesto akcijas prie Lietuvos ambasados Londone, o taip pat ketina kreiptis į Anglijos karalienę, prašydami jos kreiptis į Lietuvos Prezidentę D.Grybauskaitę, kad mūsų Prezidentė padėtų apginti D.Kedžio dukrelę nuo pedofilų klano Lietuvoje.

Kitą savaitę D.Kedžio dukrelės gynėjų grupė taip pat išvyksta į Strasbūrą, kur protestuos prie Žmogaus teisių teismo. Ten bado akcija D.Kedžio dukrelės gynėjai sieks atkreipti ES institucijų ir Žmogaus teisių teismo dėmesį į tai, kas vyksta Lietuvos teisėsaugoje, o ypatingai – pedofilijos byloje.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Tai , kas vyksta būti kasyklų dieną apdaila , bet prieš baigti skaitau šią įspūdingą gabalas raštu padidinti KNOW-HOW .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Pasikartosiu: Miela Neringa. Negaliu patikėti, kad nesate mačiusi Aido (ar Aidžio, dėl kurio klausinėjo ekspertai.eu) nuotraukų. Jau labai panašų fotorobotą kartais parodo per TV. Ir ten tas Aidis buvo su Božena ir jos patronu. Tikrai nemanau, kad tos nuotraukos iš interneto niekas neatsisiuntė ir Jums neparodė ar kitaip neperdavė. O jei ne – juk kažkas turite – gal perduokite?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Sencacingi straipsniai tiesiai is auksciausiojo visatos intelekto zmonijai.OTKROVENIYA.RU jau rasoma nuo 2004m iki dabar ir tesiasi toliau.Ar jums tai girdeta???,tai tikroji TIESA ir ISMINTIS apie visa kas mus supa ir vyksta ir vyks.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. teisininkas pasake "Kaip buvo surengtas visuomeninis komunizmo tribunolas, taip turi būti surengtas visuomeninis pedofilijos bylos teismas. " ir tuo pačiu atsiskledė kaip žmogus nieko bendro neturintis su TEISE

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. labai į temą, nes Lietuvoje ne vien šita byla, kai tokiomis priemonėmis teisėsauga ištisas šeimas naikina. Lietuvos jau seniai nebėra.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. tokie pamatai ant kuriu dabar stovi Lietuva nebegalime realiai virsum ju pastatyti teisine valstybe. Pedofilijos byla parode jog jokie istatymai Lietuvoje realiai nevykdomi ir niekas uz tai nenesa atsakomybes. Del gen.prokuroro istatymu nesilaikymo nuzudyti jau 4 zmones ,akivaizdziai isprievartauta mazamete mergaite ir kaltu nera?Salis kurioje nera teisingumo yra taip ar taip pasmerkta!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Pana Grybovska ,kompartijos naė nuo 19 metų į prezidentės postą rekomenduota V.Landsbergo ir AMB vykdo
  čekistinės teisėsaugos globą ,jai Lietuvos reikalai nerūpi.Tegul įsimena DAŠA POLIKARPOVNA,kad per sekančius rinkimus niekas neklausys nei AMB nei V.LANDSBERGO patarimų,todėl jai neteks vargti Lietuvos Prezidento rūmuose.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Kodel ne i tema? Net labai i tema! Juk tai musu Lietuvoj visas sis bordelis vyksta!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Nu blyn, koks bespredelas toj litvinijoj. Perskaiciau ‘laisvo laikrascio’straipsni, nugi siaubas kazkoks. Kaip labdaras pinigines imti, tai visi draugai, o kaip padeti ateina laikas tiems patiems is kuriu emei, tai jau sorry – nemaciau, nezinau, negirdejau!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Paskaitykit "Laisva laikrasti" – kiek ne i tema, bet dar labiau atvers akis, kas vyksta Lietuvoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Taip mergaitei butu atsitike Amerikoje ,butu surinkusi 911 ir kaip mat butu viskas i eile sustoje.Visi pedofilai ,galvas nuleide stovetu. Nes vaikas yra viskas . Jei tevai noretu musti ir kuris nors pasiskustu ,tai tuoj per dvi minutes prisistato.reikia vaikui tik paskambinti. Iki 12 metu negali vienas buti namuose. I mokykla ,i autobusa turi palideti ,kas nors is suaugusiu ir pasiimti taip pat Jei neateina pasiimti vaikas nuvezamas atgal i mokykla. Aisku ,tokioj didelej saly visko buna ,bet kaip Lietuva turi zvirbli rankoj ir taip paleidzia. Vaikas didziausias liudininkas ,bet prokurorai nenori girdeti. Nori ,kad pedofilai daugintusi ir bujotu.,GEDA LIETUVAI,KAD TOKIA MAZA SALIS SLEPIA PEDOFILUS IR PATI NESUSITVARKO. Kad siandiena zmones turi prasyti pagalbos kitur Cia visiskas absurdas .Kada tai viskas baigsis??Skaitai ir patiketi negali….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. o tavo oda tokia lygi, o akys tokios dideles , turbut kad su dujokauke vaikstai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. horienei dievas nebepadės. Tikrus pedofilus gaudysim ir be jos KK. Jei įrodysim sodinsim. o šita "mano svajonių spuoguotoji fėja" – atsimenu įvykį, kai vaikystėje mano draugas kvietė ją į pasimatymą, tačiau kai ji atėjo- draugas išsigando ir pabėgo :):):) Bert vat visa Lietuva dabar ją "pažįsta", o draugas – ramiai sau milijonieriumi dirba :):):)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Jooo, nebeužsakinėsiu Kauno dienos kitiems metams, visiškas nukrypimas į "tiesos" skelbimą, ypač Redakcijos skiltis jau laižo užpakalį tam , kam reikia…. DEMAGOGIJO PLIUPSNIS: "Krivickai, gaiveniai (del maskavimosi panaudota ši pavardė), kudabienės, Janutienės, bartkai ir kaupeliai, kepdami savo masinio žiūrėjimo mesainius, jau senai nebegalvoja apie objektyvumą, atsakomybę, etiką ar apskritai žurnalistiką"

  Tokių Kauno dienos savo "objektyvumo" pademonstravimų nebūdavo….

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (4)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (1)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (2)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...